Руслана Лижичко Руслана, співачка, громадський діяч

По-моєму, чувак, нас кинули

27 лютого 2015, 17:18

ЦЕ – моє звернення, крик душі і заклик одночасно.

Стабілізація країни, впевненість у державі, довіра до влади неможливі без стабілізації гривні.

ЯК ми тепер повернемо довіру до гривні?

Якщо у влади нема відповіді, давайте думати разом.

За останній тиждень серед проблем, які ставлять під загрозу безпеку і саме існування країни, на перший план вийшла проблема нестабільності гривні. Суспільний резонанс від непрогнозованих стрибків курсу гривні відсунув на другий план навіть війну на Сході. Я звернулась до незалежних аналітиків-експертів з проханням дати аналіз ситуації, що склалася. Якщо окреслити названі ними причини зовсім коротко, то їх не так багато – НАЦБАНК! НАФТОГАЗ! БЮДЖЕТ! УРЯД! І, на жаль, йдеться не про об'єктивні обставини, що спричинили падіння курсу, а йдеться про непрофесійність! Саме непрофесійність виявилась нашим найбільшим ворогом, який несе чи не більшу загрозу, ніж російські танки. Саме непрофесійність може знищити нашу країну. І якщо звичайні слова не працюють, напевно, доведеться кричати.


Я хочу і маю право знати: що і хто захистить Україну і наші життя – від терактів, від катування гривні та економіки, від "політично-свояцьких договорняків" і "дерибанів", від корупції і зради...

Я хочу дотягнутись до суті проблеми і побачити справжню причину "нариву", "запалення", "хвороби" – те, що від мене, від нас всіх ретельно приховується!

Я хочу подивитись у "дзеркало" стану речей, не боячись відображення.

Нехай зараз цей погляд не принесе естетичної насолоди, але, можливо, ще не пізно зупинити патологію і зламати негативний ТРЕНД.

ТРЕНД непрофесійності та непорядності тих, кого призначила обрана нами влада.

ТРЕНД невпевненості та небажання вже щось міняти і з кимось боротися тих, хто ще вчора віддавав все що мав, аж до самого життя, щоб змінити хибний шлях, нав'язаний нам ззовні.

Отже...

Наше "Агентство Іміджу України" спільно з експертами розпочало власну експертизу та розслідування щодо економічної ситуації в країні.

Ми (команда іміджмейкерів, що розпочала професійну роботу над іміджем країни) разом із групою експертів вважаємо фінансову ситуацію та інформування населення про неї неприйнятним, вимагаємо пояснень і професійних дій влади в цілому, і конкретно – уряду та НБУ.

Ми вже проводимо, і плануємо проводити ще в ширшому форматі, опитування авторитетних експертів в Україні та світі, аналізуємо динаміку фінансового стану країни протягом року і плануємо висунути чіткі вимоги до влади про необхідність докорінних персональних змін та невідкладних дій.

Ми хочемо розгорнути дискусію "5 порад "що робити Гонтаревій (або що робити з Гонтаревою) "" з варіантами відповідей та провести "I-VICHE"-голосування.

Кубів, Махніцький, Гонтарева, Ярема – це минулі і сьогоднішні обличчя нової влади. Список можна і варто продовжувати. Він назбирає десятки, якщо не сотні персоналій,

Хто має відповідати за їх діяльність, окрім них? Мабуть, ті, хто їх призначав. І ті, хто ними керував.

Ми боїмося собі зізнатися в тому, що наша економічна криза не є економічною по суті, а дуже нагадує кризу політичну. І справа тут не тільки і не стільки у війні та вивезених камазами мільярдах.

Справа у невмінні або небажанні визнавати свої помилки, невмінні або небажанні відмовлятись від корупційних схем, невмінні або небажанні призначати "профі" замість "своїх", невмінні або небажанні говорити всю правду замість напівправди, невмінні або небажанні виконувати обіцяне.

У цьому випадку, зрештою, не має значення – невміння це чи небажання. У даному випадку за втрачені життя, "розпечатані" мільярди, розбазарені можливості, розтрачені шанси мають відповідати не тільки Гелетей з Муженком, Кубів з Гонтаревою та Махніцький з Яремою, мають відповідати ті, хто призначав їх і керував їх "роботою".

І відповідальність зараз має бути втілена у швидких кадрових і системних змінах, у чіткому слідуванні до обіцяних реформ, до правдивого слова та до діла, що цьому слову відповідає.

І на завершення...

Вірити людині, яка є обличчям влади і говорить, що гривня не підніметься вище 13, 17, 21 і т.д. за долар, вже ніхто не збирається. Це означає, що ми не віримо владі.

Вірити людині, яка керує офіційним захистом держави, і від імені якої говорять про 2, 3, 5-х загиблих за день, про відсутність оточення, про повний контроль над об'єктами, про ефективну оборону, вже мало хто може і хоче. І це так само означає, що ми не віримо владі.

Вірити людині, яка розповідала про сотні кримінальних справ, про те, що "винні будуть покарані", про боротьбу з корупцією і злочинністю, не хотілось взагалі, тому що громадянське суспільство (а воно повсюди!) зміни, як і їх відсутність, спостерігає на власні очі. А це, знову ж таки, означає, що ми не віримо владі, хоч і намагаємося їй вірити.

Російська агресія та неоголошена війна вбиває десятки тисяч. Але економічна війна, головних винуватців котрої ми ще не визначили, вбиває і "вичавлює" з Батьківщини мільйони...

То ХТО ж нищить нашу гривню?! Хто розв'язав проти українців економічну війну? Кремль?... Банкова?... Грушевського?... Інститутська?...

Авторитет гривні – авторитет національної валюти, основа держави – і він знаходиться у смертельному піке!

Речі, що доводять країну до банкрутства, швидше за все, називаються тими самими іменами – невміння або небажання, непрофесіоналізм або безвідповідальність!

Хтось включив друкарський "станок". Хтось спекулятивно нажився. Хтось і тут знайшов можливості для корупції та злочину. А хтось просто на все це закрив очі. З якої причини, не зрозуміло!

Але гривня і далі знецінюється. Причин нам або не можуть сказати, або не хочуть. В аварійних ситуаціях людям треба давати якщо не повну картину стихійного лиха, то хоча б інструкцію: які ризики, і як з ними боротися.

В таких екстремальних випадках, якщо влада не може поміняти ситуацію, то ситуація може поміняти владу.

Стабілізація країни, впевненість у державі, довіра до влади неможливі без стабілізації гривні.

ЯК ми тепер повернемо довіру до гривні?

Якщо у влади нема відповіді, давайте думати разом.

powered by lun.ua
Коментарі — 322
Jurij Stadny _ 27.02.2015 18:53
IP: 74.125.18.---
Руслана знову щось мудре хотіла написати. І знову не вдалося.
Анна Черкасова _ 27.02.2015 18:52
IP: 109.122.50.---
Ну слава Богу!

Хоч одна із лідерів Майдану осмілилась відверто натякнути, що пейсатий наш король голий до бєзобразія.:)

А то я вже думала, що всі нашілідери нас кинули в бажанні лизати шоколадну сраку брехливого геть-мана.

Щоробити? Гнати падлу і НЕГАЙНО! Якщо ми люди, якщо прагнемо зберегти Україну.
Юрий Вашкевич _ 27.02.2015 18:48
IP: 74.125.18.---
Павло Тюхтий:
Да- Кремль этому рад. Но если молчать и ничего не менять, то Кремль здесь будет быстрее.
Денис Олійник _ 27.02.2015 18:46
IP: 194.44.212.---
Каменти зникають...
сірко _ 27.02.2015 18:46
IP: 46.119.118.---
AlRos333:
на руках у "патріотів" до 70 мільярдів доларів
якщо хотя би половину з них перевели в гривні то долар був би по 5
та хай хоч триліонів суть не в тому скільки на руках, а в купці спекулянтів в НБУ і мінфіні...
Оксана Семенова _ 27.02.2015 18:45
IP: 46.119.158.---
Зеленский троллит власть по поводу курса доллара в 2015 году.

Правда сквозь смех

введите в браузере без пробелов

bit. ly/1GyR6xi
Денис Олійник _ 27.02.2015 18:44
IP: 194.44.212.---
Повідомлення неможливо добавити так як ненормативна лексика
Юрий Вашкевич _ 27.02.2015 18:44
IP: 74.125.18.---
Руслана права. Кролики сопротивляться не будут. А если систему не поменять, то страна рухнет. А Кролик уедет из страны. Ему есть с чем и куда ехать.
Huhl Siarhey _ 27.02.2015 18:41
IP: 46.98.51.---
Подсознательно все этого ждали, однако поверить во "внезапно" свалившееся счастье пока могут не все. Точнее, каждый может, однако далеко не все понимают: вот так рушится все. В отличие от предыдущих "исторических минимумов", на этот раз все серьезно. Началось комплексное, взаимосвязанное обрушение всего.
Павло Тюхтий _ 27.02.2015 18:39
IP: 178.94.172.---
спокійніше,Русланко,бо ваші дикі танці в політиці з радістю підхопили і розкручують по повній програмі, написаній в Кремлі (почитайте коментарі)

у вас така мета?
Олег Дорош _ 27.02.2015 18:38
IP: 178.94.172.---
До влади прийшли Любі Друзі які і зрадили майдан 2004, ЗАБУЛИ?????? Наберіть в Ютубі – Зінченко про Порошенка і Любих Друзів 2005
Нашихбють _ 27.02.2015 18:36
IP: 178.137.51.---
З Русланою повністю погоджуюся. Завдяки патріотам нам всім ще не прийшов повний кирдик. Люди ж не парагвайські барани, код голодомору засвоїли, тому кожний як може спасає свої збереження, хоча вже пізно. Наші популісти вирішили не тільки убити гривню, а ще й по ходу Українську Державу.
Хлопці і дівчата, загралися з вогнем, мабуть чекають голодних бунтів, чи солдат з фронту які будуть спасати від голоду дітей. Це ж треба так рулити, щоб пересічні в чотири рази збідніли? Ти дивись, люди дали їм кредит довіри, найкращі це зробили ціною власного життя, а вони чорт знає чим займаються, одні крадуть дальше, другі бігають по чоловічих парламентських туалетах курців ловлять..., схаменіться! Питання спасіння національної валюти повинно бути першочерговим для всіх гілок влади, крапка інакше буди не контрольована ситуація.
kren _ 27.02.2015 18:34
IP: 188.0.104.---
Р.Лижичко.
...ЦЕ – моє звернення, крик душі і заклик одночасно...
...Ми (команда іміджмейкерів, що розпочала професійну роботу над іміджем країни)...
...ЯК ми тепер повернемо довіру до гривні?...
""Ми хочемо розгорнути дискусію "5 порад "що робити Гонтаревій (або що робити з Гонтаревою) ""
...Якщо у влади нема відповіді, давайте думати разом...
...Ми вже проводимо, і плануємо проводити ще в ширшому форматі, опитування авторитетних експертів...

Так,а шо?ви всі ньюанси з Захарченком узгодили і він вам дав дозвіл діяти?
Ярослав Сарапін _ 27.02.2015 18:33
IP: 74.125.18.---
Для цього потрібно всього-навсього перестати брехати. А тих, хто бреше – ліквідовувати (я не кровожерливий, просто відключати від участі в будь-яких державних справах). Бо від брехні загине не тільки Україна, а весь світ (подивіться на цього Чурбкіна!!!). Першою брехнею у ВР є голос за "того парня". Скільки випадків зафіксовано?! А скільки покарано. Не треба адміністративно чи кримінально. Чи хтось з депутатів дав прилюдно ляпаса?! Чи плюнув в пику такому "народному" обранцю?! Або як підтасовують закони NN2150-1-2 і NN2151-1-2 проти NN2150 і 2151!
А то звалили всьо на "бідну" жінку, мов би вона є відьма і гривню видоює!
А відповідь у тих питаннях, які Русланою посталені.
Юрий Наш _ 27.02.2015 18:30
IP: 46.203.34.---
нужно быть либо тупым,либо скотом,чтобы не понимать очевидных вещей или замалчивать
У кого в руках сосредоточены банки и средства производства? Только не говорите мне про "олигархов"
В 90х все было на корню скуплено и прихватизировано КПСС и их холуями
Просто перевели свою собственность из совка из де-факто в де-юре
А сегодня,немного выждав,они снова начали с нами экономическую войну с целью оставить без штанов и загнать население в стойло и я это прогнозировал еще год назад,меня обзывали шизофреником
Сколько еще тупых насекомых,которым нужно обьяснять,что наша война даже не пукиным и даже не с коррупцией,ибо и то и другое – следствие,а не причины
Наша война с совершенно мерзкой организацией убийц,воров,животных и мародеров,имя которой – КПСС
И вы ошибаетесь,если думаете,что они просто так отдадут вам власть,законными способами,они будут воевать с нами вплоть до тотального уничтожения,это реальность
Орест Крок _ 27.02.2015 18:30
IP: 95.135.24.---
Михаил Павленко:
Орест Крок:
Зараз не час і тут не місце наводити цитати обіцянок,чий хто призначенець і хто має відповісти.
Всі здогадуються хто,але наразі не час публічно лінчувати.Цього жде Путін.
Закінчимо війну на Донбасі і тоді всім віддамо належне.
Зараз потрібно зважувати майбутні кроки.Моніторинг і публічний аналіз експертами дуже слушно.
15-й рік буде надважким,але мусимо вистояти.Січень 16-го для декого стане "страшним судом".
Так війні ж кінця-краю не видно, зливають потроху нашу землю...
Ми маємо ізолювати територію 1/ 3 Донбасу під кодовою назвою новорашія рога+копита.Якщо ви там бували знаєте-там вороги на 99% і "мирні" в тому числі.Це природній відбір і наше завдання обороняти периметр.Та заражена "рюським миром" територія повинна пройти дезинфекцію.
Скільки часу? Не знаю.Але іншого виходу не бачу.
Орест Крок _ 27.02.2015 18:20
IP: 74.125.18.---
djtel:
Орест Крок:
Зараз не час і тут не місце наводити цитати обіцянок,чий хто призначенець і хто має відповісти.
Всі здогадуються хто,але наразі не час публічно лінчувати.Цього жде Путін.
Закінчимо війну на Донбасі і тоді всім віддамо належне.
Зараз потрібно зважувати майбутні кроки.Моніторинг і публічний аналіз експертами дуже слушно.
15-й рік буде надважким,але мусимо вистояти.Січень 16-го для декого стане "страшним судом".
Втбачаюсь, а коли буде час, коли після дій Порошенка, Гонтаревої, Яценюка – НЕ буде
України??
ЇЇ не стане раніше,якщо ми зараз почнемо маштабну "бучу"...Бити по руках потрібно рішуче,але як ви собі уявляєте зараз кардинальну заміну Рошен чи Кролика?
ukr-gennady _ 27.02.2015 18:20
IP: 92.113.19.---
Як би не Руслана,назвіть призвище хто чесно має сказати як ми живимо і збираємося далі жити. А далі без паніки зробили висновки і вперед. Головний ворог,фашист Путлєр. СлаваУкраїні!
Виктор Тарасов _ 27.02.2015 18:19
IP: 46.175.78.---
Руслано, людину, яка призначили всіх цих персонажів, називають президентом України. Це Порошенко, який у будь якій цивілізованій країні, за ту кількість брехні сказаної його вустами, вже давно б президентом не був. Ми терпимо, бо у нас війна! Зараз цей "стратег" почав відводити важку артилерію аж на 25 кілометрів вглиб України. Розвідка повідомляє, що терористи брешуть і не відводять свою зброю, реакції ніякої нема. Наші патріоти сидять в окопах зі стрілецькою зброєю, що вони будуть робити коли посуне орда? На що він, цей видатний миротворець сподівається? На "совість" та "честь" путіна, чи захарченка? "Мінськими" домовленостями путін підтерся як тільки добрався до москви. І виникає питання – чи не є це нелюдським та підлим планом "Б", довести народ україни до повстання, знищити найкращих та мотивованих патріотів, здати територію та уникнути відповідальності, пославшись на хаос, який утворився в державі через дії народу, який не згуртувався біля однотурового президента.
Василь Левицький _ 27.02.2015 18:17
IP: 178.93.72.---
Авторитетніше (для іміджу) було б спочатку провести дослідження, з експертами. Потім поділитись предметними результатами (а не лити воду). А суспільство вже саме й оцінить ситуацію і визначить відповідальних. А так – набір слів, без конкретності, який нічим не може допомогти.
НадіяЄ _ 27.02.2015 18:16
IP: 82.207.35.---
В кишені 200 грн., до з/плати ще тиждень, але я не репетую, бо прийду додому в теплу кімнату, завдяки тим воїнам, які зараз в бліндажах на фронті, лежать зранені по госпіталях, в мерзлій донецькій землі, невідспівані й непоховані, заступивши собою і своїм здоров'ям рашистську навалу.Люди! Ви ж більшістю голосів на виборах віддали владу в країні не воїнам і новим незаплямованим професіоналам-практикам, а вчорашнім кланово-олігархічним персонажам, на яких просто огидно вже дивитись за їх постійну брехню. І тепер, знаючи, що пуллєр не потягне відкрите вторгнення, буде провокувати хаос всередині країни, щоб посадити свою маріонетку, хочете йому в цьому допомогти?
Pisatel Pisatel _ 27.02.2015 18:13
IP: 178.216.9.---
Все наши чиновники не боятся ответсвенности за свои действия. Прокуратура должна проверить за весь период после бегства януковича кто и куда вывел валюту из страны. Если валюта не вернулась привлечь к уголовной ответсвенности. Вот это нужно иннициировать перед генпрокурором. И ознакомиться с результатами независимых экономистов и юристов.
Нужно создавать такие экспертные советы и требовать их допуска во все властные структуры. Это было обещание на Майдане которое никто не собирается выполнять.
Bogdan_D _ 27.02.2015 18:11
IP: 95.135.186.---
Бачили очі,що вибирали-їжте,хоч повилазьте.Занадто ті,хто сьогодні ображений лихом вибору,лизали зади своїм обранцям.
taukita1 _ 27.02.2015 18:10
IP: 194.44.29.---
Руслано! Ви ж прекрасно розумієте, хто у всьому цьому винен! Людина, яка дуже давно рвалася до влади, не маючи на це МОРАЛЬНОГО права. От і маємо результат. Але ж коли вже наші люди навчаться на наступати щоразу на одні й ті ж граблі? Коли вже почнуть співставляти вибори зі своїм майбктнім? Це ж не так вже й важко – подивитись, а що робив отой претендент на посаду раніше? З ким він був, що сповідував, що і в чому досяг? Людина у зрілому віці вже не змінюється. Отож і маємо, те що обираємо. Так і живемо. Люди мають чесно собі сказати – не догледіли, не додумали і самі в усьому винні. А від сеье тобі велика подяка за твоє чесне серце, за твою щиру любов до України, за яку ти на Майдані готова була і життя віддати! А нам усім треба схаменутися, зібратися із силами та з розумом прийняти єдине вірне рішення як нам жити далі і кого мати собі за керівників Держави. Слпва Україні! НАШИМ ГЕРОЯМ СЛАВА!
Alexander Vasilevsky _ 27.02.2015 18:05
IP: 93.74.169.---
Руслана! Харкiв'яни просили щоб ви приiхали зi своiми концертами до Харкiва.
Корупція1412 Aтака Путіна1279 Зеленський61 Свобода слова578 Україна та Європа1121
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter