Олег Тягнибок Голова ВО "Свобода"

З якою програмою ''Свобода'' йде на вибори

01 жовтня 2014, 09:55

"Свобода" йде на дострокові вибори з програмою докорінних перетворень, здійснення яких дозволить українцям побудувати сильну і справедливу Українську державу та перемогти московського агресора.

Виборча програма "Свободи" дає відповідь на 4 головні виклики, які сьогодні є перед Україною та визначають її майбутнє:

1. Як очистити владу і замінити прогнилу систему?

2. Як захистити Україну від агресора і здобути їй гідне місце у світі?

3. Як подолати олігархію, врятувати економіку і підняти рівень життя?

4. Як відкинути "русскій мір" і зберегти національну гідність?

Програмні вимоги, які "Свобода" послідовно відстоює з 1991 року, під час Революції гідності стали вимогами мільйонів українців.

Зокрема, це – люстрація чиновників, підзвітність та відкликання депутатів, чиновників і суддів, демонтаж корупційно-олігархічної системи, зміцнення національної єдності та десовєтизація України.

Зараз ці вимоги перебрали на свої знамена політичні пристосуванці та популісти, які сподіваються за їх допомогою пройти в новий парламент.

Таке вже було в 1991 році, коли вчорашні комуністичні функціонери пішли на вибори під рухівськими гаслами, але нічого не зробили для їхнього виконання. В 2004-2005 роках через ті ж причини зазнала поразки Помаранчева революція. Не можна знову ставати на ті ж самі граблі!

"Свобода" єдина з фракцій парламенту, яка 100-відсотково – повним складом голосувала за люстрацію, відкриті виборчі списки, антикорупційні законопроекти та інші ініціативи, спрямовані на виконання вимог Революції гідності.

Тому сьогодні єдина гарантія реалізації вимог Революції гідності та побудови сильної, справедливої Української держави – більше рішучих голосів, більше націоналістів в новому парламенті.

Повний текст виборчої програми ВО "Свобода":

УКРАЇНСЬКА ПЕРЕМОГА

Програма докорінних перетворень

Як очистити владу і замінити прогнилу систему?

1. Здійснити люстрацію – докорінне очищення влади. Усунути з усіх державних посад аґентуру КҐБ-ФСБ, високопосадовців комуністичного режиму, поплічників Януковича, сепаратистів та окупантів.

2. Скасувати депутатську, суддівську та президентську недоторканність щодо кримінальних та економічних злочинів.

3. Запровадити пропорційну систему виборів до парламенту за відкритими виборчими списками.

4. Надати громадянам право відкликати депутатів, чиновників і суддів різних рівнів шляхом референдуму.

5. Запровадити обрання: місцевих суддів – громадою, суддів апеляційних судів – з'їздом суддів місцевих судів, суддів Верховного Суду – з'їздом суддів України.

6. Розпустити місцеві держадміністрації. Передати їхні повноваження виконкомам місцевих рад.

7. Перебудувати і скоротити міліцію та інші правоохоронні органи за грузинським зразком.

8. Перевіряти відповідність офіційних доходів держслужбовців та членів їхніх сімей їхнім дійсним витратам і майновому стану.

9. Встановити персональну матеріальну відповідальність чиновників та суддів за неправомірні рішення.

10. Забезпечити рівний доступ усіх учасників виборів до ЗМІ для висвітлення своїх програмних засад, дебатів тощо. Заборонити платну політичну рекламу в ЗМІ за три місяці до початку та впродовж усієї виборчої кампанії.

11. Зобов'язати усі ЗМІ інформувати громадян про всіх своїх власників.

Як захистити Україну і здобути їй гідне місце у світі?

1. Запровадити правовий режим воєнного стану на території, де тривають бойові дії.

2. Забезпечити покриття воєнних видатків країни за рахунок оподаткування надприбутків олігархів.

3. Встановити фінансування ЗСУ на рівні 5% від ВВП.

4. Втілити нову концепцію обороноздатності держави. Розбудовувати високотехнічну професійну армію та масовий народний резерв ЗСУ за швейцарським зразком. Створювати загони територіальної оборони. Запровадити систему загального військового вишколу громадян.

5. Забезпечити високі соціальні гарантії для учасників АТО. Надати їм пільги у навчанні, працевлаштуванні, бізнесі, сплаті комунальних послуг, безкоштовні земельні наділи.

6. Реорганізувати військово-промисловий комплекс для першочергового оснащення Збройних Сил найновішим озброєнням. Заборонити будь-яку військово-технічну співпрацю з РФ.

7. Здійснити необхідні кроки для вступу України в НАТО. Очистити військове командування та силові структури від агентури Москви, зрадників і корупціонерів.

8. Визначити європейський україноцентризм стратегічним курсом Держави. Спрямувати зовнішньополітичні зусилля на побудову тісної політико-економічної співдружності з країнами Балто-Чорноморської осі.

9. Вимагати від держав, які гарантували безпеку України (Будапештський меморандум 1994 р.), дієвого захисту. Укласти двосторонню угоду зі США про надання військово-технічної допомоги.

10. Припинити дипломатичні відносини з Росією до часу припинення її агресії проти України та виплати компенсацій. Притягнути до міжнародної кримінальної відповідальності Путіна та його поплічників за тероризм та воєнні злочини.

11. Встановити візовий режим з РФ та безвізовий – з ЄС.

12. Позбавляти громадянства за сепаратизм, антиукраїнську діяльність та пропаганду.

Як подолати олігархію, врятувати економіку і підняти рівень життя?

1. Ухвалити закон про повернення капіталів з офшорів та ліквідувати схеми їхнього виведення з України.

2. Ліквідувати приватні монополії та олігополії, частка яких перевищує 25% ринку.

3. Заборонити приватизацію стратегічних підприємств і повернути у державну власність вже приватизовані. Повернути державі природні монополії та енергогенеруючі підприємства.

4. Повертати у державну власність підприємства, власники яких не виконують соціальних та інвестиційних зобов'язань.

5. Втілити програму енергонезалежності України за принципом: "зменшення споживання, збільшення видобутку, диверсифікація джерел". Імпортувати не більше ніж 30% енергоносіїв з однієї країни-постачальника.

6. Створити власний замкнутий ядерний цикл. Розвивати альтернативну енергетику.

7. Впроваджувати енергоощадні технології. Зобов'язати споживачів перейти на контрольно-теплові прилади обліку використаних енергоносіїв.

8. Ліквідувати прірву між багатими та бідними шляхом розвитку середнього класу, який становитиме не менше 60% населення.

9. Спростити систему оподаткування і дозвільну систему для ведення бізнесу. Забезпечити пільгові кредити на відкриття малого бізнесу.

10. Розвивати конкурентоспроможні галузі української економіки: сільське господарство, інформаційні технології, авіа-, судно-, машинобудування, енергетику, ВПК, космічну галузь.

11. Заборонити торгівлю землею сільськогосподарського призначення. Надавати землю у довгострокове користування громадянам України із правом родинного успадкування.

12. Обмежити законом відсотки за банківськими кредитами. Ввести кримінальну відповідальність за антисоціальну монетарну політику НБУ.

13. Запровадити прогресивну шкалу оподаткування за принципом: "малий бізнес – малі податки, великий бізнес – великі податки".

14. Запровадити прогресивну шкалу оподаткування доходів фізичних осіб.

15. Знизити ціни на товари першої необхідності коштом оподаткування розкоші.

16. Скасувати пенсійну реформу Азарова-Януковича. Узалежнити пенсійний вік від середньої тривалості життя пенсіонера. Скасувати пенсійні привілеї. Розпочати перехід до накопичувальної пенсійної системи.

17. Запровадити обов'язкове державне соціальне медичне страхування, яке включатиме базовий пакет медичної допомоги.

18. Надавати пільгові кредити для молоді на здобуття вищої освіти. Забезпечити випускникам середніх спеціальних та вищих навчальних закладів перше робоче місце.

Як відкинути "рускій мір" і зберегти національну гідність?

1. Утвердити українську мову в статусі єдиної державної (офіційної) на всій території України. Скасувати антиукраїнський закон Ківалова-Колесніченка "Про засади державної мовної політики".

2. Запровадити обов'язковий іспит з української мови для держслужбовців та кандидатів на виборні посади. Зобов'язати всіх держслужбовців вживати українську мову на роботі та під час публічних виступів.

3. Упорядкувати вживання української мови в ЗМІ та в кінопрокаті відповідно до кількості українців – не менше ніж 78% від друкованої площі та ефірного часу.

4. Встановити податкові пільги на виготовлення і поширення україномовної культурної продукції: книговидання, кіновиробництво, концертну діяльність тощо. Збільшити ввізне мито на відповідну іноземну продукцію.

5. Позбавляти ліцензій ЗМІ, які порушують мовне законодавство, поширюють дезінформацію або здійснюють антиукраїнську пропаганду. Заборонити трансляцію телесеріалів і програм, в яких принижуються українці.

6. Відновити право громадян на заповнення в Свідоцтві про народження та Паспорті громадянина України графи "національність".

7. Завершити ліквідацію і заборонити використання принизливих для українців імперсько-большевицьких пам'ятників, символів, назв, свят.

8. Заборонити комуністичну ідеологію, на рівні з нацистською, як людиноненависницьку. Заборонити діяльність Комуністичної партії, Партії регіонів та інших організацій, які ведуть антидержавну діяльність.

9. Визнати вояків ОУН-УПА учасниками боротьби за державну Незалежність України. Оголосити 14 жовтня – день створення УПА – державним святом.

Так переможемо!

Слава Україні!

powered by lun.ua
Коментарі — 118
Яна Якимцова _ 02.10.2014 23:48
IP: 134.249.248.---
Іван Мазепа:
Я не розумію принципу модерації на УП.
Із-за слова "р о б л я т ь" не пропускають комент, бач, за "використання забороненої лексики".
За критичне слово на адресу когось із редакції – бан.
А такі професійні тролі як, Peter Blood, 80000, trilby постійно виливають на сторінки УП масу бруду, ненависті, ворожнечі, "братньої" пропаганди, а їх чомусь не банять.

Чому?
С вами абсолютно согласна насчет троллей, особенно насчет Peter Blood. это злое, дебильное существо.
Іван Мазепа _ 02.10.2014 21:39
IP: 46.200.9.---
Я не розумію принципу модерації на УП.
Із-за слова "р о б л я т ь" не пропускають комент, бач, за "використання забороненої лексики".
За критичне слово на адресу когось із редакції – бан.
А такі професійні тролі як, Peter Blood, 80000, trilby постійно виливають на сторінки УП масу бруду, ненависті, ворожнечі, "братньої" пропаганди, а їх чомусь не банять.

Чому?
Іван Мазепа _ 02.10.2014 00:51
IP: 74.125.18.---
Peter Blood:
5. Позбавляти ліцензій ЗМІ, які порушують мовне законодавство, поширюють дезінформацію або здійснюють антиукраїнську пропаганду. Заборонити трансляцію телесеріалів і програм, в яких принижуються українці.
===
Доповнити таким: Поступово замінювати кацапскі телесеріали на аналогічні з європейських слов"янських країн. Скорочувати трансляцію тупорилих серіалів із USA, які пропагують ж"идівскі ідеали, стиль життя, відповідний гумор, засилля різнокольорових акторів, сцени насилля, дикі тваринні нахили поведінки сучасної молоді, наркоманію, поведінку збіговиська ЛГБТ і таке інше.
======
І знов просвітлення. Ти прогресуєш. Так тримати.
Іван Мазепа _ 02.10.2014 00:48
IP: 74.125.18.---
Peter Blood:
9. Визнати вояків ОУН-УПА учасниками боротьби за державну Незалежність України. Оголосити 14 жовтня – день створення УПА – державним святом.
===
Викласти цей пункт у такій редакції: 9. Визнати вояків ОУН-УПА учасниками боротьби за державну Незалежність України. Оголосити 14 жовтня (свято Покрови Богородиці – покровительки українського вояцтва всіх часів) – день створення УПА – державним святом всього Українського Війська, скасувавши майже нікому невідомий "день- 6 грудня 1991 року".
=========
Ну бачиш, де-коли і у тебе просвітлення бувають.
Василь Пронів _ 01.10.2014 23:41
IP: 109.207.119.---
Послідовність,і незмінність Свободи вказано.
Andy Inna Gritsay _ 01.10.2014 22:43
IP: 74.125.181.---
Свобода не свята але порівняно з усіма іншими – це небо і земля. Самі логічні закони, ідеальне голосування. Завжди впевнено знаєш що ця партія не зрадить національним інтересам. Як би не Свобода то би вже сиділи в таможномі союзі. Так що дякуйте Богу за Свободу. А те що олігархам мішають справжні Українці – то це не секрет.

Через місяць буде шанс щось змінити – давайте не втратимо його. Свобода є наша, перевіренa українська партія яка дійсно відстоює Українські інтереси і словом і ділом. Українa потребує сильну національну партію як ніколи щоб урівноважувати слабого президента яким всі крутять і вертять як їм завгідно. Голосуйтe за перевіренi партії а не за всяке нове тріпло i троянськi кoнi. "Патріотiчна" злодійня яка контролює ЗМІ робить все щоб дискредитувати націонал партії бо знають що не дадуть красти по чорному (чи по новому).
Максим Коломис _ 01.10.2014 22:34
IP: 176.8.234.---
Олександр Олекса:
ключове слово "ще"))) тримаю парі, пройде півроку і ви ж перші почнете катати діжку на ті ж Самопоміч і всіх решту))) такий бо в українців менталітет)))) це нормально))) критика завжди треба, просто є речі, які можна вибачити і які не можна)))) чогось непростимого Свобода поки не зробила, тому голосуватиму за них і я і чимало моїх знайомих)))
Максим Коломис _ 01.10.2014 22:22
IP: 176.8.234.---
Radist2010:
безініціативність на Майдані))) Щоб ініціювали особисто ви? Тягнибок як міг беріг єдність з усіма і правильно робив, не робив відвертих провокацій, наражаючи на смерть кращих із кращих (всі, хто був на Майдані є саме КРАЩИМИ З КРАЩИХ у нашій країні). Політика в принципі болото, яке бруднить кожного, хто нею займається))) ідеальних людей не буває, просто буває щось більш і менш позитивне))) нікого позитивнішого за Свободу поки не бачу. Сприймаю ще Самопоміч і Громадянську позицію, але там немає чітко вираженої національної складової, в ефірах і Гриценко, і Садовий можуть запросто перейти на російську (її, мовляв, всі розуміють), а я вважаю, що в Україні так політичні лідери чинити не мусять, бо двомовність у нас виникла не з нашої вини. Народний фронт міг би підтримати, але там Аваков, якому я не збираюся вибачати смерті Сашка Білого)
Максим Коломис _ 01.10.2014 22:12
IP: 176.8.234.---
Andriy Dushak:
от коле тобі очі чуже майно)))) Мірошниченко ніколи не був бідною людиною і навіть був одним із фінансистів Свободи в свій час)) назви БОДАЙ ОДНУ партію (стару чи нову, у нас чи не у нас байдуже), де б усі члени були бідними людьми)))) Як правило, саме у найбільших ідеалістів рильце і у самих в пушку))) а будь-який психолог тобі скаже, що найбільше у других людях дратують саме ті хиби, які маєш сам)) Так що немає чого воду мутити. Я поки не бачив у діях свободівців жодгного антиукраїнського діяння))) ні у Фаріон, ні у Мірошниченка. Засмутило одного разу фото Махніцького з Ківаловим, але, як бачиш, у списках Свободи його цього разу нема, тому, що на думку виборців вони, вочевидь, реально зважають))) Слава нації!
Franklin Spaeth _ 01.10.2014 21:57
IP: 74.125.17.---
"Заборонити платну політичну рекламу в ЗМІ..." – плюс.

"Як подолати олігархію, врятувати економіку і підняти рівень життя?" – прийняти систему 5.10

"Ухвалити закон про повернення капіталів з офшорів та ліквідувати схеми їхнього виведення з України." – не будьте наївними, всі офшори вам не закрити. Респектабельні європейські країни просто з дуже низькими податками Ви теж закриєте? Приймайте 5.10 і капітал сам вернеться.

"Здійснити необхідні кроки для вступу України в НАТО." – я проти вступу в будь-яке об'єднання де умови диктує не Україна.

"Визначити європейський україноцентризм стратегічним курсом Держави." – правильно не "україноцентризм", а український націоцентризм.

"Зобов'язати споживачів перейти на контрольно-теплові прилади обліку..." – не "зобов'язати", а дозволити відмовитись від центрального опалення і перейти на власне автономне.

"Відновити право громадян на заповнення... графи "національність"." – плюс.

"Заборонити діяльність... Партії регіонів" – плюс.
Іван Мазепа _ 01.10.2014 21:21
IP: 46.200.9.---
Peter Blood:
Slavko Yurkiv:
Я син бандерівця Ярослава на псевдо Юрків.
===
а я реальний славетний пірат Peter Blood з Брістоля (Great Britain)
=============
А насправді, гидкий троль – пєтя блуд з холодновідки.
Mihal Kyryk _ 01.10.2014 21:18
IP: 74.125.18.---
Mihal Kyryk:
Mihal Kyryk:
А як покарати Кучму за замовлени Мародерски Резонанси-вбивства-Наслидками Штучного Голодомору 1932-1933р.р.,доказом закуп вилы в КИНГЕНСТОНЕ м.Лондона за 80000000ф.стерл.-Олег Тягне-вбик-Чому...,!!!
Запудровання мозгу Украинського-О.Тягни-не-Вбик...!!!
Mihal Kyryk _ 01.10.2014 21:04
IP: 74.125.18.---
Mihal Kyryk:
Mihal Kyryk:
А як покарати Кучму за замовлени Мародерски Резонанси-вбивства-Наслидками Штучного Голодомору 1932-1933р.р.,доказом закуп вилы в КИНГЕНСТОНЕ м.Лондона за 80000000ф.стерл.-Олег Тягне-вбик-Чому...,!!!
Запудровання мозгу Украинського-О.Тягни-не-Вбик...!!!
Украина без КУЧМИ-КУЧМА на нари м.Изяслав ЗВК-58...!!!
Іван Мазепа _ 01.10.2014 20:56
IP: 46.200.9.---
Модератору: прфесійний троль-ординець-україноненависник trilby:-comet знову приступив до забруднення УП.
Slavko Yurkiv _ 01.10.2014 20:55
IP: 91.200.224.---
Іван Мазепа:
Slavko Yurkiv:

"Нема чим множити, бо Україна з голою сракою!"
==================
Дивний чоловік. "Нема, кажеш, чим множити. Думаєш зек вже все вимножив. А чого ж тоді так багато народу хотіли на це місце? Невже, тільки для того, щоб "до сьомого поту "вйобувати" за кожного з нас"?

"Скоро будемо пухнути з голоду і синіти від холоду..."
============
Цілком можливо. "Закон збереження" Ньютона ніхто, поки що, не спростував:
"Якщо в одному місці щось прибуде, то в іншому рівно ж стільки пропаде".

Ай, вроді розумний патріот, а віриш в такі небилиці про доброго царя. Ти ж не ватник.
Я син бандерівця Ярослава на псевдо Юрків.
Іван Мазепа _ 01.10.2014 20:46
IP: 46.200.9.---
Slavko Yurkiv:

"Нема чим множити, бо Україна з голою сракою!"
==================
Дивний чоловік. "Нема, кажеш, чим множити. Думаєш зек вже все вимножив. А чого ж тоді так багато народу хотіли на це місце? Невже, тільки для того, щоб "до сьомого поту "вйобувати" за кожного з нас"?

"Скоро будемо пухнути з голоду і синіти від холоду..."
============
Цілком можливо. "Закон збереження" Ньютона ніхто, поки що, не спростував:
"Якщо в одному місці щось прибуде, то в іншому рівно ж стільки пропаде".

Ай, вроді розумний патріот, а віриш в такі небилиці про доброго царя. Ти ж не ватник.
Mihal Kyryk _ 01.10.2014 20:23
IP: 74.125.18.---
Mihal Kyryk:
А як покарати Кучму за замовлени Мародерски Резонанси-вбивства-Наслидками Штучного Голодомору 1932-1933р.р.,доказом закуп вилы в КИНГЕНСТОНЕ м.Лондона за 80000000ф.стерл.-Олег Тягне-вбик-Чому...,!!!
Запудровання мозгу Украинського-О.Тягни-не-Вбик...!!!
Slavko Yurkiv _ 01.10.2014 20:23
IP: 91.200.224.---
Peter Blood:
Slavko Yurkiv:
Усім, хто "гонить на царя", пропоную тест.
Маєте успішний бізнес, статків на $1 300 000 000, файну жінку і дітей та... цукровий діабет.
Будете шукати собі на свою дупу ще й український ГЕМОРОЙ???
Очевидь, щось більше, аніж бажання стати "царем", рухає цією сильною ОСОБИСТІСТЮ.
Маю підозру, що почуття надзвичайної відповідальності за Українську Справу і любов до України, а отже, до кожного з нас.
Відповімо йому взаємністю
===
Видко, шо жмЮрківа завербовано у збіговисько "Бля ПОПа!"
Іди на куй, жидівський вибл*дку
Slavko Yurkiv _ 01.10.2014 20:21
IP: 91.200.224.---
Peter Blood:
Slavko Yurkiv:
В цей самий час Президент до сьомого поту "вйобує" за кожного з нас, і робитиме це до другої попівночі
===
жмЮрків, а ти впевнений, що саме так і є? Ось я си гадаю, що той типу "однотурово-одноЯйцевий презик" у другій ночі солодко спить біля тепленької жони у елітному ліжечку...
Іди, потримай свічку.
Slavko Yurkiv _ 01.10.2014 20:01
IP: 91.200.224.---
Іван Мазепа:
Slavko Yurkiv:
Іван Мазепа:
Славку, не розчаровуй народ. "А царь то не настоящий!"
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Усім, хто "гонить на царя", пропоную тест.
Маєте успішний бізнес, статків на $1 300 000 000, файну жінку і дітей та... цукровий діабет.
Очевидь, щось більше, аніж бажання стати "царем", рухає цією сильною ОСОБИСТІСТЮ.
Відповімо йому взаємністю!
===================
Ключова фраза: "Очевидь, щось більше, аніж бажання стати "царем" ", з якою важко не погодитись.
Чимсь найбільшим для цього виду, завжди був золотий телець від домойсеєвого періоду і до наших днів.
Тому не стільки важлива сама корона, як та можливість примножити міліардики, що дає трон.
Нема чим множити, бо Україна з голою сракою!
Скоро будемо пухнути з голоду і синіти від холоду...
Slavko Yurkiv _ 01.10.2014 19:57
IP: 91.200.224.---
Ще один тест для мудрагеликів!
Вечір, на годиннику восьма.
Ми сидимо за компами з пляшкою пива або кавою, і пишемо свої безконечні висери.
В цей самий час Президент до сьомого поту "вйобує" за кожного з нас, і робитиме це до другої попівночі.
Хтось погодиться з ним помінятися місцями?
Панове, досить звиздіти даремно!
Іван Мазепа _ 01.10.2014 19:47
IP: 46.200.9.---
Slavko Yurkiv:
Іван Мазепа:
Славку, не розчаровуй народ. "А царь то не настоящий!"
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Усім, хто "гонить на царя", пропоную тест.
Маєте успішний бізнес, статків на $1 300 000 000, файну жінку і дітей та... цукровий діабет.
Очевидь, щось більше, аніж бажання стати "царем", рухає цією сильною ОСОБИСТІСТЮ.
Відповімо йому взаємністю!
===================
Ключова фраза: "Очевидь, щось більше, аніж бажання стати "царем" ", з якою важко не погодитись.
Чимсь найбільшим для цього виду, завжди був золотий телець від домойсеєвого періоду і до наших днів.
Тому не стільки важлива сама корона, як та можливість примножити міліардики, що дає трон.
Slavko Yurkiv _ 01.10.2014 19:31
IP: 91.200.224.---
Іван Мазепа:
Славку, не розчаровуй народ. "А царь то не настоящий!"
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Усім, хто "гонить на царя", пропоную тест.
Маєте успішний бізнес, статків на $1 300 000 000, файну жінку і дітей та... цукровий діабет.
Будете шукати собі на свою дупу ще й український ГЕМОРОЙ???
Очевидь, щось більше, аніж бажання стати "царем", рухає цією сильною ОСОБИСТІСТЮ.
Маю підозру, що почуття надзвичайної відповідальності за Українську Справу і любов до України, а отже, до кожного з нас.
Відповімо йому взаємністю!
Іван Мазепа _ 01.10.2014 19:14
IP: 46.200.9.---
Slavko Yurkiv:

Andriy Vilyura:
Slavko Yurkiv:
Єдине, чого можна побажати усім НАЦІОНАЛІСТИЧНИМ Партіям, ТОЛЕРАНТНОСТІ у відношеннях з ПРЕЗИДЕНТОМ.
ПРЕЗИДЕНТ сповідує ту ж саму Програму, але більш зважено, виходячи з конкретних обставин, в які потрапила УКРАЇНА.
З ПРЕЗИДЕНТОМ до ОНОВЛЕНОЇ СПРАВЖНЬОЇ УКРАЇНИ!!!
23 роки демоліберали толерують з ворогами України! До чого це призвело – бачимо! Якщо пРезидент не отямиться,то його чекає ще гірша доля ніж Януковоча.
Якщо усі націоналістичні та проукраїнськи політичні сили не об'єднаються навколо Президента, Україні – кірдик!
Перший, напівкірдик, відбувся у 2010 році, коли не об'єдналися навкруг Ющенка.
Другого, без Єдиного Лідера, Держава НЕ ПЕРЕЖИВЕ.
Згадайте, як було скрутно в "поміжсезонні", коли були без Президента.
Упаси, Боже, Україну од внутрішніх чвар, коли на кордоні – "тварь"!
=========
Славку, не розчаровуй народ. "А царь то не настоящий!"
Mihal Kyryk _ 01.10.2014 19:14
IP: 74.125.18.---
А як покарати Кучму за замовлени Мародерски Резонанси-вбивства-Наслидками Штучного Голодомору 1932-1933р.р.,доказом закуп вилы в КИНГЕНСТОНЕ м.Лондона за 80000000ф.стерл.-Олег Тягне-вбик-Чому...,!!!
Aтака Путіна1223 Корупція1335 Зеленський19 Донбас14 Уряд реформ403
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter