Олег Тягнибок Голова ВО "Свобода"

З якою програмою ''Свобода'' йде на вибори

01 жовтня 2014, 09:55

"Свобода" йде на дострокові вибори з програмою докорінних перетворень, здійснення яких дозволить українцям побудувати сильну і справедливу Українську державу та перемогти московського агресора.

Виборча програма "Свободи" дає відповідь на 4 головні виклики, які сьогодні є перед Україною та визначають її майбутнє:

1. Як очистити владу і замінити прогнилу систему?

2. Як захистити Україну від агресора і здобути їй гідне місце у світі?

3. Як подолати олігархію, врятувати економіку і підняти рівень життя?

4. Як відкинути "русскій мір" і зберегти національну гідність?

Програмні вимоги, які "Свобода" послідовно відстоює з 1991 року, під час Революції гідності стали вимогами мільйонів українців.

Зокрема, це – люстрація чиновників, підзвітність та відкликання депутатів, чиновників і суддів, демонтаж корупційно-олігархічної системи, зміцнення національної єдності та десовєтизація України.

Зараз ці вимоги перебрали на свої знамена політичні пристосуванці та популісти, які сподіваються за їх допомогою пройти в новий парламент.

Таке вже було в 1991 році, коли вчорашні комуністичні функціонери пішли на вибори під рухівськими гаслами, але нічого не зробили для їхнього виконання. В 2004-2005 роках через ті ж причини зазнала поразки Помаранчева революція. Не можна знову ставати на ті ж самі граблі!

"Свобода" єдина з фракцій парламенту, яка 100-відсотково – повним складом голосувала за люстрацію, відкриті виборчі списки, антикорупційні законопроекти та інші ініціативи, спрямовані на виконання вимог Революції гідності.

Тому сьогодні єдина гарантія реалізації вимог Революції гідності та побудови сильної, справедливої Української держави – більше рішучих голосів, більше націоналістів в новому парламенті.

Повний текст виборчої програми ВО "Свобода":

УКРАЇНСЬКА ПЕРЕМОГА

Програма докорінних перетворень

Як очистити владу і замінити прогнилу систему?

1. Здійснити люстрацію – докорінне очищення влади. Усунути з усіх державних посад аґентуру КҐБ-ФСБ, високопосадовців комуністичного режиму, поплічників Януковича, сепаратистів та окупантів.

2. Скасувати депутатську, суддівську та президентську недоторканність щодо кримінальних та економічних злочинів.

3. Запровадити пропорційну систему виборів до парламенту за відкритими виборчими списками.

4. Надати громадянам право відкликати депутатів, чиновників і суддів різних рівнів шляхом референдуму.

5. Запровадити обрання: місцевих суддів – громадою, суддів апеляційних судів – з'їздом суддів місцевих судів, суддів Верховного Суду – з'їздом суддів України.

6. Розпустити місцеві держадміністрації. Передати їхні повноваження виконкомам місцевих рад.

7. Перебудувати і скоротити міліцію та інші правоохоронні органи за грузинським зразком.

8. Перевіряти відповідність офіційних доходів держслужбовців та членів їхніх сімей їхнім дійсним витратам і майновому стану.

9. Встановити персональну матеріальну відповідальність чиновників та суддів за неправомірні рішення.

10. Забезпечити рівний доступ усіх учасників виборів до ЗМІ для висвітлення своїх програмних засад, дебатів тощо. Заборонити платну політичну рекламу в ЗМІ за три місяці до початку та впродовж усієї виборчої кампанії.

11. Зобов'язати усі ЗМІ інформувати громадян про всіх своїх власників.

Як захистити Україну і здобути їй гідне місце у світі?

1. Запровадити правовий режим воєнного стану на території, де тривають бойові дії.

2. Забезпечити покриття воєнних видатків країни за рахунок оподаткування надприбутків олігархів.

3. Встановити фінансування ЗСУ на рівні 5% від ВВП.

4. Втілити нову концепцію обороноздатності держави. Розбудовувати високотехнічну професійну армію та масовий народний резерв ЗСУ за швейцарським зразком. Створювати загони територіальної оборони. Запровадити систему загального військового вишколу громадян.

5. Забезпечити високі соціальні гарантії для учасників АТО. Надати їм пільги у навчанні, працевлаштуванні, бізнесі, сплаті комунальних послуг, безкоштовні земельні наділи.

6. Реорганізувати військово-промисловий комплекс для першочергового оснащення Збройних Сил найновішим озброєнням. Заборонити будь-яку військово-технічну співпрацю з РФ.

7. Здійснити необхідні кроки для вступу України в НАТО. Очистити військове командування та силові структури від агентури Москви, зрадників і корупціонерів.

8. Визначити європейський україноцентризм стратегічним курсом Держави. Спрямувати зовнішньополітичні зусилля на побудову тісної політико-економічної співдружності з країнами Балто-Чорноморської осі.

9. Вимагати від держав, які гарантували безпеку України (Будапештський меморандум 1994 р.), дієвого захисту. Укласти двосторонню угоду зі США про надання військово-технічної допомоги.

10. Припинити дипломатичні відносини з Росією до часу припинення її агресії проти України та виплати компенсацій. Притягнути до міжнародної кримінальної відповідальності Путіна та його поплічників за тероризм та воєнні злочини.

11. Встановити візовий режим з РФ та безвізовий – з ЄС.

12. Позбавляти громадянства за сепаратизм, антиукраїнську діяльність та пропаганду.

Як подолати олігархію, врятувати економіку і підняти рівень життя?

1. Ухвалити закон про повернення капіталів з офшорів та ліквідувати схеми їхнього виведення з України.

2. Ліквідувати приватні монополії та олігополії, частка яких перевищує 25% ринку.

3. Заборонити приватизацію стратегічних підприємств і повернути у державну власність вже приватизовані. Повернути державі природні монополії та енергогенеруючі підприємства.

4. Повертати у державну власність підприємства, власники яких не виконують соціальних та інвестиційних зобов'язань.

5. Втілити програму енергонезалежності України за принципом: "зменшення споживання, збільшення видобутку, диверсифікація джерел". Імпортувати не більше ніж 30% енергоносіїв з однієї країни-постачальника.

6. Створити власний замкнутий ядерний цикл. Розвивати альтернативну енергетику.

7. Впроваджувати енергоощадні технології. Зобов'язати споживачів перейти на контрольно-теплові прилади обліку використаних енергоносіїв.

8. Ліквідувати прірву між багатими та бідними шляхом розвитку середнього класу, який становитиме не менше 60% населення.

9. Спростити систему оподаткування і дозвільну систему для ведення бізнесу. Забезпечити пільгові кредити на відкриття малого бізнесу.

10. Розвивати конкурентоспроможні галузі української економіки: сільське господарство, інформаційні технології, авіа-, судно-, машинобудування, енергетику, ВПК, космічну галузь.

11. Заборонити торгівлю землею сільськогосподарського призначення. Надавати землю у довгострокове користування громадянам України із правом родинного успадкування.

12. Обмежити законом відсотки за банківськими кредитами. Ввести кримінальну відповідальність за антисоціальну монетарну політику НБУ.

13. Запровадити прогресивну шкалу оподаткування за принципом: "малий бізнес – малі податки, великий бізнес – великі податки".

14. Запровадити прогресивну шкалу оподаткування доходів фізичних осіб.

15. Знизити ціни на товари першої необхідності коштом оподаткування розкоші.

16. Скасувати пенсійну реформу Азарова-Януковича. Узалежнити пенсійний вік від середньої тривалості життя пенсіонера. Скасувати пенсійні привілеї. Розпочати перехід до накопичувальної пенсійної системи.

17. Запровадити обов'язкове державне соціальне медичне страхування, яке включатиме базовий пакет медичної допомоги.

18. Надавати пільгові кредити для молоді на здобуття вищої освіти. Забезпечити випускникам середніх спеціальних та вищих навчальних закладів перше робоче місце.

Як відкинути "рускій мір" і зберегти національну гідність?

1. Утвердити українську мову в статусі єдиної державної (офіційної) на всій території України. Скасувати антиукраїнський закон Ківалова-Колесніченка "Про засади державної мовної політики".

2. Запровадити обов'язковий іспит з української мови для держслужбовців та кандидатів на виборні посади. Зобов'язати всіх держслужбовців вживати українську мову на роботі та під час публічних виступів.

3. Упорядкувати вживання української мови в ЗМІ та в кінопрокаті відповідно до кількості українців – не менше ніж 78% від друкованої площі та ефірного часу.

4. Встановити податкові пільги на виготовлення і поширення україномовної культурної продукції: книговидання, кіновиробництво, концертну діяльність тощо. Збільшити ввізне мито на відповідну іноземну продукцію.

5. Позбавляти ліцензій ЗМІ, які порушують мовне законодавство, поширюють дезінформацію або здійснюють антиукраїнську пропаганду. Заборонити трансляцію телесеріалів і програм, в яких принижуються українці.

6. Відновити право громадян на заповнення в Свідоцтві про народження та Паспорті громадянина України графи "національність".

7. Завершити ліквідацію і заборонити використання принизливих для українців імперсько-большевицьких пам'ятників, символів, назв, свят.

8. Заборонити комуністичну ідеологію, на рівні з нацистською, як людиноненависницьку. Заборонити діяльність Комуністичної партії, Партії регіонів та інших організацій, які ведуть антидержавну діяльність.

9. Визнати вояків ОУН-УПА учасниками боротьби за державну Незалежність України. Оголосити 14 жовтня – день створення УПА – державним святом.

Так переможемо!

Слава Україні!

powered by lun.ua
Коментарі — 118
Andriy Dushak _ 01.10.2014 12:12
IP: 95.67.54.---
Упс, вже назад є. Прошу вибачення.:)
Andriy Dushak _ 01.10.2014 12:10
IP: 95.67.54.---
Ого, коментарі видялають. Круто. Слава нації!
Андрій Андрійченко _ 01.10.2014 12:04
IP: 74.125.181.---
(ПРОДОВЖЕННЯ) і найголовніше я знаю, що тільки з ними в парламенті ми можемо розраховувати на те, що депутати будуть думати за людей хоч трохи більше, адже буде контроль від свободівців. Я їм єдиним довіряю і у них найкращих список на вибори.
Андрій Андрійченко _ 01.10.2014 12:02
IP: 74.125.181.---
Andriy Dushak:

Я б за Степана Бандеру вашому знайому не радив підписуватись. І казати, що він зробив би. Не доріс.
Щодо Свободи. Так, я буду їх підтримувати. Багато моїх друзів та знайомих теж. Може вони не святі (а хто святий?), але вони єдині, їх робота в парламенті показала, по-справжньому піклуються про українців. Вони стояли пліч-о-пліч з людьми на передовій Майдана. Я був тому свідок, бо сам там був. І депутат-свободівец Мирний зняв каску, і мені запропонував, бо у мене не було. Це й же Мирний відправив на Схід сотні броніків, і потім сам поїхав захищати Україну. Бо Кайда, Кошулинський та Тягнибок не ховались, як інші, а виносили поранених з Майдану. Бо Свобода пропонує найкращі закони, і ЄДИНІ повним складом (!) голосують за всі закони в інтересах України. Бо вони відправили допомоги на Схід на 40 млн гривень, бо до них звертаються люди за допомогою, і вони допомагають (від перекриття даху до лікування онкохворих дітей)
Андрій Рябий _ 01.10.2014 11:59
IP: 78.111.219.---
на мою думку ідеальна програма і саме головне не повторна програма, так переможемо путіна!
Andriy Dushak _ 01.10.2014 11:57
IP: 95.67.54.---
Славко, ну ти ж недурний, пишеш грамотно. Ти думаєш, що знання Українського Націоналізму це найголовніше у житті? Найголовніше це жити правильно. А не обманювати власний народ і під лозунгами Свободи вішати лапшу і заробляти мільйони. Я ще раз кажу – приїдь у Київ, метро Нивки і зайди подивися на готелі і ресторан твого побратима і колишнього спортивного коментатора. І запитай у себе як це все можна було на зарплату коментатора під час правління Партії Регіонів побудувати у дуже хорошому місці у Києві. Тут люди навіть з грошима не могли таке відбудувати. Славко, відкрий очі, будь ласка.
Slavko Yurkiv _ 01.10.2014 11:52
IP: 91.200.224.---
Andriy Dushak:
Андрій Андрійченко: Андрію, ти для себе зрозумій і прийми рішення – чи ти любиш Свободу чи ти любиш Україну. У мене є один старий знайомий. Він сказав, що якби Степан Бандера був живий то він би спочатку перевісив на стовбах усю верхівку Свободи, а потім взявся за Путіна. Ти не хочеш у це вірити і тобі навіть неприємно про це починати думати. Я тебе не переконую. Це твоє право. Але різниці між КПУ і Свободою дійсно дуже мало. І я не знаю хто ще більше зробиш шкоди для України – чи Свобода чи КПУ. Просто таке життя зараз. На заводі заробиш 2000грн. у місяць важкою працею. А у ВР прикриваючись лозунгами можна за секунду такі гроші заробити. От Мірошниченко був бідним сірим коментатором. Приїзду у Київ на Нивки – подивишся як у люди вибився. Молодець. Прийшов до успіху чувак. Щасти.
Хто ж Вам заважає?
А у свого старого знайомого запитайте, чи не уникнув він, свого часу, бандерівського зашморгу?
Slavko Yurkiv _ 01.10.2014 11:49
IP: 91.200.224.---
Skorostril:
Андрій Андрійченко:
Це у Вас бред сивої кобили??? 80 відсотків людей закінчували інститути і університети не бувши членами КПРС!!! А от пристосуванці і мерзота всупали в партію!!! Ви часом не з них??? Слава Україні!! Смерть злодіям і бандитам з КПРС-ВЧК-НКВД-КГБ-КПУ-ПР та "русского мира"!!! Я закінчив ЛПІ в 1971 році! Звичайно, отримав спеціальність і саме основне – знання!!!
Крім одного – знання Українського Націоналізму, на одміну від бувшого члена кпсс Ірини Фаріон.
Andriy Dushak _ 01.10.2014 11:46
IP: 95.67.54.---
Андрій Андрійченко: Андрію, ти для себе зрозумій і прийми рішення – чи ти любиш Свободу чи ти любиш Україну. У мене є один старий знайомий. Він сказав, що якби Степан Бандера був живий то він би спочатку перевісив на стовбах усю верхівку Свободи, а потім взявся за Путіна. Ти не хочеш у це вірити і тобі навіть неприємно про це починати думати. Я тебе не переконую. Це твоє право. Але різниці між КПУ і Свободою дійсно дуже мало. І я не знаю хто ще більше зробиш шкоди для України – чи Свобода чи КПУ. Просто таке життя зараз. На заводі заробиш 2000грн. у місяць важкою працею. А у ВР прикриваючись лозунгами можна за секунду такі гроші заробити. От Мірошниченко був бідним сірим коментатором. Приїзду у Київ на Нивки – подивишся як у люди вибився. Молодець. Прийшов до успіху чувак. Щасти.
Mykola Afanasiev _ 01.10.2014 11:42
IP: 80.64.82.---
"6. Створити власний замкнутий ядерний цикл."

ВО бажає перетворити країну у радіоактивний смітник?

Зрозуміло, що завдячуючи 23 річній наявності в Україні міздобулів того не вийде – нема фахівців та промисловості. "Катят" розводять вже на початковому етапі.
Skorostril _ 01.10.2014 11:39
IP: 77.122.86.---
Андрій Андрійченко:
Це у Вас бред сивої кобили??? 80 відсотків людей закінчували інститути і університети не бувши членами КПРС!!! А от пристосуванці і мерзота всупали в партію!!! Ви часом не з них??? Слава Україні!! Смерть злодіям і бандитам з КПРС-ВЧК-НКВД-КГБ-КПУ-ПР та "русского мира"!!! Я закінчив ЛПІ в 1971 році! Звичайно, отримав спеціальність і саме основне – знання!!!
Petr Macintosh _ 01.10.2014 11:39
IP: 95.132.53.---
informer:
Мохницкий за 3 месяца все показал вместе с Рудыком
так что скажите им спасибо за то что вас не выберут
я за вас прошлый раз голосовал, но ваша жадность вас погубила
+100
пане тягнибок для начала пусть мохницкий отдаст все наколядованные деньги в детские дома или на ато а потом мы решим голосовать за вас или нет
informer _ 01.10.2014 11:34
IP: 176.57.49.---
Мохницкий за 3 месяца все показал вместе с Рудыком
так что скажите им спасибо за то что вас не выберут
я за вас прошлый раз голосовал, но ваша жадность вас погубила
Андрій Андрійченко _ 01.10.2014 11:32
IP: 74.125.181.---
Andriy Dushak:

Я не кажу, що не буває винятків. І як раз ваш випадок – виняток (були обидва в УПА). Але це не стосується більшості, і як показав ваш приклад, треба кожний випадок індивідуально розглядати. Якщо вона так зробила (до речі, через декілька місяців пішла звідти), то значить були причини. Знаю людей, які особисто з Фаріон знайомі, вони розповідали скільки вона зробила для України і Українців (не про все пише преса), тому в її патріотичності у мене сумнівів немає.
Slavko Yurkiv _ 01.10.2014 11:28
IP: 91.200.224.---
Vitaly Ivanenko:
1. Если очищать власть с 1991 года и люстрировать всех депутатов разных созывов и времен и все правительства в Украине тюрем не хватит...
2.Не быть подкладкой то у России. то у ЕС, то у СШП найти свой путь развития...
3. Тут легче покрасить небо или озеленить луну...Пане Олеже...вы сами с олигархического корыта питаетесь, или есть хорошие олигархи и есть плохие?
4. Каждый украинец, когда умнеет становится русским. Зберегти національну гідність в ваших понятиях- каждый украинец должен прославлять Бандеру и Шухевича!
1. На 10 000 КГБістів, комуняк, сепаратистів можна збудувати пару нових концтаборів.
Народ на таку святу справу скинеться.
2. (8) Визначити європейський україноцентризм стратегічним курсом Держави. Спрямувати зовнішньополітичні зусилля на побудову тісної політико-економічної співдружності з країнами Балто-Чорноморської осі.
3. Є Українські Бізнесмени, а є прокацапські.
4. Кожний Українець, як "поумнеет", стає СВОБОДІВЦЕМ!
украинка _ 01.10.2014 11:28
IP: 82.207.41.---
А ОСУЧАСНЕННЯ ПЕНСІЙ ТЯГНИБОК НЕ ЗБИРАЄТЬСЯ РОБИТИ. ВІН СКОРІШЕ НЕ ЗНАЄ ЩО ЦЕ ТАКЕ.
ЩОБ ВІН ЗРОЗУМІВ ОСУЧАСНЕННЯ ПЕНСІЙ ПОТРІБНО ТОМУ, ЩО ТИМ ХТО СКОРІШЕ ЙДЕ НА ПЕНСІЮ ЇЇ РОЗМІР ПРИ ТИХ САМИХ ПОКАЗНИКАХ ЗАРПЛАТИ В ДЕКІЛЬКА РАЗ МЕНШИЙ ВІД РОЗМІРУ У ТИХ ХТО ПІЗНІШЕ ЙДЕ НА ПЕНСІЮ. ОСОБЛИВО ЦЕ СТОСУЄТЬСЯ СТАРШИХ ЛЮДЕЙ. НІЯКА ВЛАДА НЕ ХОЧЕ ЦЬОГО РОБИТИ ТО МОЖЕ ТЯГНИБОК ЦЕ ЗРОБИТЬ...
Andriy Dushak _ 01.10.2014 11:26
IP: 95.67.54.---
Андрій Андрійченко – Андрію, моя мама і мій тато мають вищу освіти, зараз на пенсії. Обидва пропрацювали все життя. Мама завучем у школі. Тато начальником цеху на Ватрі. Ніхто в партії не був. Я спитався у мами чому вона не вступала. Сказала, що її би і так не взяли, бо брати її тата були в УПА. А тато сказав, що нормальні люди не вступали в партію – потрібно було одразу доносити на усіх і т.д. Тобто вони не супер-пупер свідомі партіоти. Як сказав тато – не хотів влазити у це лайно. Але сказав – що у ті часи якщо ти би хотів мати стрімку і гарну кар*єру – то тільки через партію. А так він все життя йшов до своєї посади. Фаріон – типова кар*єристка. Чи це погано? Не погано. Жіночка молодець. Прийшла до успіху. Але не треба всіх під одну гребінку. Хто хотів той вступав. Нікого не заставляли.
Андрій Андрійченко _ 01.10.2014 11:25
IP: 74.125.181.---
Mykola Afanasiev:

Якщо автор про гешефт має підтвердження, то чому не пішов до нового прокурора і не передав справу? А так...це тролінг. Я зараз такого про вас в своєму блозі напишу...огого. І бігайте потім, доказуйте, що не верблюд.
IO95 _ 01.10.2014 11:24
IP: 46.172.151.---
Андрій Андрійченко:
1) закон не свободівський, а УАВЗ
2) право на зброю важливіше за майже всі оті пункти
3) хочу бачити формальне зобов'язання, а не чути "це знають всі"
Mykola Afanasiev _ 01.10.2014 11:16
IP: 80.64.82.---
Андрій Андрійченко:

"Махніцький відкрив сотні справ," – вірю і як помітно мав з тих справ непоганий гешефт

mykasiev.blogspot.com/2014/04/blog-post_15.html

І раптом як усі записи з Межигірря знайшлися – а з Банкової десь "поділися" – хтось там помятається добряче "похозяйнував" – а раптом копії десь знайдуться – ото люди з Майдану багато цікавого дізнаються.

А той кошулинський що зірочки з Ради випилював – це ще така компанія клоунів на утриманні
Radist2010 _ 01.10.2014 11:15
IP: 94.153.230.---
Накопичувальна пенсія, це взагалі більш схоже на аферу. У нас кожні 5 років якщо не криза то лопаються якісь банки, і в такому непевному світі хтось плекає надію. що його капітал не лише не вивітриться а ще й збільшиться? Досвіт Америки та Росії показує що накопичувальна пенсія часто йде, як безкоштовна допомога різним пройдивідам.
Андрій Андрійченко _ 01.10.2014 11:13
IP: 74.125.181.---
Andriy Dushak:

Відокремлюйте мух від котлет. Ваші родичі, друзі і багато знайомих, з величезною ймовірністю були якийсь час членами компартії. В ті часи не можна було навіть університет інакше закінчити. То що? Всіх люструвати? Люструвати потрібно тих, хто в компартії зробив кар'єру, став агентом КГБ і тд. Фаріон не відноситься до їх числа.
Andriy Dushak _ 01.10.2014 11:09
IP: 95.67.54.---
На рахунок КГБістської агентури і її знищення – почніть з власних лав і з здичавілої Фаріон. А потім вже робіть люстрацію серед інших.
Андрій Андрійченко _ 01.10.2014 11:09
IP: 74.125.181.---
IO95:

Не кажіть дурниць. Законопроект про зброю (свободівський) вже розроблений разом з громадою і готовий до реєстрації. Вони єдина партія, яка цей закон проштовхує. Всі знають, що Свобода ініціює і проголосує за цей закон. В програмі обмежена кількість слів законом. Неможливо написати все. І який сенс писати очевидні речі, якщо всі і так знають позицію Свободи щодо цього питання?
IO95 _ 01.10.2014 11:02
IP: 46.172.151.---
Radist2010:
Нажаль ні слова про закон про зброю... Як не крути саме це є тим, що живить будь яку демократію.
Свобода здулась.
Україна та Європа1104 Aтака Путіна1245 Корупція1366 Уряд реформ410 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter