Олег Тягнибок Голова ВО "Свобода"

З якою програмою ''Свобода'' йде на вибори

01 жовтня 2014, 09:55

"Свобода" йде на дострокові вибори з програмою докорінних перетворень, здійснення яких дозволить українцям побудувати сильну і справедливу Українську державу та перемогти московського агресора.

Виборча програма "Свободи" дає відповідь на 4 головні виклики, які сьогодні є перед Україною та визначають її майбутнє:

1. Як очистити владу і замінити прогнилу систему?

2. Як захистити Україну від агресора і здобути їй гідне місце у світі?

3. Як подолати олігархію, врятувати економіку і підняти рівень життя?

4. Як відкинути "русскій мір" і зберегти національну гідність?

Програмні вимоги, які "Свобода" послідовно відстоює з 1991 року, під час Революції гідності стали вимогами мільйонів українців.

Зокрема, це – люстрація чиновників, підзвітність та відкликання депутатів, чиновників і суддів, демонтаж корупційно-олігархічної системи, зміцнення національної єдності та десовєтизація України.

Зараз ці вимоги перебрали на свої знамена політичні пристосуванці та популісти, які сподіваються за їх допомогою пройти в новий парламент.

Таке вже було в 1991 році, коли вчорашні комуністичні функціонери пішли на вибори під рухівськими гаслами, але нічого не зробили для їхнього виконання. В 2004-2005 роках через ті ж причини зазнала поразки Помаранчева революція. Не можна знову ставати на ті ж самі граблі!

"Свобода" єдина з фракцій парламенту, яка 100-відсотково – повним складом голосувала за люстрацію, відкриті виборчі списки, антикорупційні законопроекти та інші ініціативи, спрямовані на виконання вимог Революції гідності.

Тому сьогодні єдина гарантія реалізації вимог Революції гідності та побудови сильної, справедливої Української держави – більше рішучих голосів, більше націоналістів в новому парламенті.

Повний текст виборчої програми ВО "Свобода":

УКРАЇНСЬКА ПЕРЕМОГА

Програма докорінних перетворень

Як очистити владу і замінити прогнилу систему?

1. Здійснити люстрацію – докорінне очищення влади. Усунути з усіх державних посад аґентуру КҐБ-ФСБ, високопосадовців комуністичного режиму, поплічників Януковича, сепаратистів та окупантів.

2. Скасувати депутатську, суддівську та президентську недоторканність щодо кримінальних та економічних злочинів.

3. Запровадити пропорційну систему виборів до парламенту за відкритими виборчими списками.

4. Надати громадянам право відкликати депутатів, чиновників і суддів різних рівнів шляхом референдуму.

5. Запровадити обрання: місцевих суддів – громадою, суддів апеляційних судів – з'їздом суддів місцевих судів, суддів Верховного Суду – з'їздом суддів України.

6. Розпустити місцеві держадміністрації. Передати їхні повноваження виконкомам місцевих рад.

7. Перебудувати і скоротити міліцію та інші правоохоронні органи за грузинським зразком.

8. Перевіряти відповідність офіційних доходів держслужбовців та членів їхніх сімей їхнім дійсним витратам і майновому стану.

9. Встановити персональну матеріальну відповідальність чиновників та суддів за неправомірні рішення.

10. Забезпечити рівний доступ усіх учасників виборів до ЗМІ для висвітлення своїх програмних засад, дебатів тощо. Заборонити платну політичну рекламу в ЗМІ за три місяці до початку та впродовж усієї виборчої кампанії.

11. Зобов'язати усі ЗМІ інформувати громадян про всіх своїх власників.

Як захистити Україну і здобути їй гідне місце у світі?

1. Запровадити правовий режим воєнного стану на території, де тривають бойові дії.

2. Забезпечити покриття воєнних видатків країни за рахунок оподаткування надприбутків олігархів.

3. Встановити фінансування ЗСУ на рівні 5% від ВВП.

4. Втілити нову концепцію обороноздатності держави. Розбудовувати високотехнічну професійну армію та масовий народний резерв ЗСУ за швейцарським зразком. Створювати загони територіальної оборони. Запровадити систему загального військового вишколу громадян.

5. Забезпечити високі соціальні гарантії для учасників АТО. Надати їм пільги у навчанні, працевлаштуванні, бізнесі, сплаті комунальних послуг, безкоштовні земельні наділи.

6. Реорганізувати військово-промисловий комплекс для першочергового оснащення Збройних Сил найновішим озброєнням. Заборонити будь-яку військово-технічну співпрацю з РФ.

7. Здійснити необхідні кроки для вступу України в НАТО. Очистити військове командування та силові структури від агентури Москви, зрадників і корупціонерів.

8. Визначити європейський україноцентризм стратегічним курсом Держави. Спрямувати зовнішньополітичні зусилля на побудову тісної політико-економічної співдружності з країнами Балто-Чорноморської осі.

9. Вимагати від держав, які гарантували безпеку України (Будапештський меморандум 1994 р.), дієвого захисту. Укласти двосторонню угоду зі США про надання військово-технічної допомоги.

10. Припинити дипломатичні відносини з Росією до часу припинення її агресії проти України та виплати компенсацій. Притягнути до міжнародної кримінальної відповідальності Путіна та його поплічників за тероризм та воєнні злочини.

11. Встановити візовий режим з РФ та безвізовий – з ЄС.

12. Позбавляти громадянства за сепаратизм, антиукраїнську діяльність та пропаганду.

Як подолати олігархію, врятувати економіку і підняти рівень життя?

1. Ухвалити закон про повернення капіталів з офшорів та ліквідувати схеми їхнього виведення з України.

2. Ліквідувати приватні монополії та олігополії, частка яких перевищує 25% ринку.

3. Заборонити приватизацію стратегічних підприємств і повернути у державну власність вже приватизовані. Повернути державі природні монополії та енергогенеруючі підприємства.

4. Повертати у державну власність підприємства, власники яких не виконують соціальних та інвестиційних зобов'язань.

5. Втілити програму енергонезалежності України за принципом: "зменшення споживання, збільшення видобутку, диверсифікація джерел". Імпортувати не більше ніж 30% енергоносіїв з однієї країни-постачальника.

6. Створити власний замкнутий ядерний цикл. Розвивати альтернативну енергетику.

7. Впроваджувати енергоощадні технології. Зобов'язати споживачів перейти на контрольно-теплові прилади обліку використаних енергоносіїв.

8. Ліквідувати прірву між багатими та бідними шляхом розвитку середнього класу, який становитиме не менше 60% населення.

9. Спростити систему оподаткування і дозвільну систему для ведення бізнесу. Забезпечити пільгові кредити на відкриття малого бізнесу.

10. Розвивати конкурентоспроможні галузі української економіки: сільське господарство, інформаційні технології, авіа-, судно-, машинобудування, енергетику, ВПК, космічну галузь.

11. Заборонити торгівлю землею сільськогосподарського призначення. Надавати землю у довгострокове користування громадянам України із правом родинного успадкування.

12. Обмежити законом відсотки за банківськими кредитами. Ввести кримінальну відповідальність за антисоціальну монетарну політику НБУ.

13. Запровадити прогресивну шкалу оподаткування за принципом: "малий бізнес – малі податки, великий бізнес – великі податки".

14. Запровадити прогресивну шкалу оподаткування доходів фізичних осіб.

15. Знизити ціни на товари першої необхідності коштом оподаткування розкоші.

16. Скасувати пенсійну реформу Азарова-Януковича. Узалежнити пенсійний вік від середньої тривалості життя пенсіонера. Скасувати пенсійні привілеї. Розпочати перехід до накопичувальної пенсійної системи.

17. Запровадити обов'язкове державне соціальне медичне страхування, яке включатиме базовий пакет медичної допомоги.

18. Надавати пільгові кредити для молоді на здобуття вищої освіти. Забезпечити випускникам середніх спеціальних та вищих навчальних закладів перше робоче місце.

Як відкинути "рускій мір" і зберегти національну гідність?

1. Утвердити українську мову в статусі єдиної державної (офіційної) на всій території України. Скасувати антиукраїнський закон Ківалова-Колесніченка "Про засади державної мовної політики".

2. Запровадити обов'язковий іспит з української мови для держслужбовців та кандидатів на виборні посади. Зобов'язати всіх держслужбовців вживати українську мову на роботі та під час публічних виступів.

3. Упорядкувати вживання української мови в ЗМІ та в кінопрокаті відповідно до кількості українців – не менше ніж 78% від друкованої площі та ефірного часу.

4. Встановити податкові пільги на виготовлення і поширення україномовної культурної продукції: книговидання, кіновиробництво, концертну діяльність тощо. Збільшити ввізне мито на відповідну іноземну продукцію.

5. Позбавляти ліцензій ЗМІ, які порушують мовне законодавство, поширюють дезінформацію або здійснюють антиукраїнську пропаганду. Заборонити трансляцію телесеріалів і програм, в яких принижуються українці.

6. Відновити право громадян на заповнення в Свідоцтві про народження та Паспорті громадянина України графи "національність".

7. Завершити ліквідацію і заборонити використання принизливих для українців імперсько-большевицьких пам'ятників, символів, назв, свят.

8. Заборонити комуністичну ідеологію, на рівні з нацистською, як людиноненависницьку. Заборонити діяльність Комуністичної партії, Партії регіонів та інших організацій, які ведуть антидержавну діяльність.

9. Визнати вояків ОУН-УПА учасниками боротьби за державну Незалежність України. Оголосити 14 жовтня – день створення УПА – державним святом.

Так переможемо!

Слава Україні!

powered by lun.ua
Коментарі — 118
Степан Фаріон _ 01.10.2014 11:00
IP: 194.44.203.---
Sidor Kovpak:
Программа для всех остальных – Убей бандеровца – убьешь фашиста! Никакой жалости, никакой псевдоинтеллигентности: всех, везде, любым способом, желательно на виду у стада бандеровской падали!
Гнидо кацапська,
твій кінець буде жахливий, за одну ногу на гіляці в парку, обісраний та недоїджений мухами. Теж саме чекає і тобі подібним, кагебістська агентура в Україні буде фізично знищена.Чекати залишилось зовсім не довго. Справедливе покарання чекає вас на землі уже в цьому житті.
Андрій Андрійченко _ 01.10.2014 10:49
IP: 74.125.181.---
Mykola Afanasiev:

Тенюх, як раз, обороняв Україну. Вже давно всі знають, крім вас, що він давав правильні накази, які рубив під корню Турчинов. Махніцький відкрив сотні справ, за 3 місяці жодна справа в суді не встигає розглянутись, така у нас система, а от Ярема чомусь ці справи до кінця не доводить. Інші запити проти Махніцького він сам буде адресувати сьогодні на прес конференції. Щодо автора і банкової – насмішили. Це інші бігали, а не він.
Vitaly Ivanenko _ 01.10.2014 10:47
IP: 74.125.18.---
Виборча програма "Свободи" дає відповідь на 4 головні виклики, які сьогодні є перед Україною та визначають її майбутнє:
1. Як очистити владу і замінити прогнилу систему?
2. Як захистити Україну від агресора і здобути їй гідне місце у світі?
3. Як подолати олігархію, врятувати економіку і підняти рівень життя?
4. Як відкинути "русскій мір" і зберегти національну гідність?

1. Если очищать власть с 1991 года и люстрировать всех депутатов разных созывов и времен и все правительства...в Украине тюрем не хватит...
2.Не быть подкладкой то у России. то у ЕС, то у СШП...найти свой путь развития, а не думать и гадать запад и сшп прийде порядок наведе!
3. Тут легче покрасить небо или озеленить луну...Пане Олеже...вы сами с олигархического корыта питаетесь, или есть хорошие олигархи и есть плохие?
4. Каждый украинец, когда умнеет становится русским. Зберегти національну гідність в ваших понятиях- каждый украинец должен прославлять Бандеру и Шухевича!
Андрій Андрійченко _ 01.10.2014 10:45
IP: 74.125.17.---
FEDIABLACK:

Тільки не треба тут тролити про міністрів Свободи. Їх міністерства показують найкращі результати. Якщо є якесь підтвердження неправильних дій – йдіть в прокуратуру. Пишіть заяву. Інакше це тролинг, який навьязують вам ті, кого вони відігнали від корита і від мільярдних схем. А ви як вівці ведетесь. Для прикладу: про Швайку щось там вякнув РОСІЙСЬКИЙ журналіст. Ми тепер віримо російським ЗМІ. Жодного підтвердження його словам не знайшли. А Махніцький дасть сьогодні прес-конференцію. Самі послухаєте.
Sidor Kovpak _ 01.10.2014 10:44
IP: 74.125.18.---
Программа для всех остальных – Убей бандеровца – убьешь фашиста! Никакой жалости, никакой псевдоинтеллигентности: всех, везде, любым способом, желательно на виду у стада бандеровской падали!
Евгений Райковский _ 01.10.2014 10:43
IP: 77.121.114.---
Ortepgran:
Кун вже давно зкурвились
Mykola Afanasiev _ 01.10.2014 10:42
IP: 80.64.82.---
Міхницький вже був "прокурором", Тенюх "обороняв " Україну, автор на Банкову регулярно заглядав у січні-лютому 2014
Sidor Kovpak _ 01.10.2014 10:41
IP: 74.125.18.---
Программа для всех остальных – Убей бандеровца – убьешь фашиста! Никакой жалости, никакой псевдоинтеллигентности: всех, везде, любым способом, желательно на виду у стада бандеровской падали!
Andriy Dushak _ 01.10.2014 10:39
IP: 95.67.54.---
Швобода йде з програмою і далі красти і вішати лапшу на вуха тупим обмеженим українцям. Слава Україні! Тягнибоку слава! Віста вйо!
Radist2010 _ 01.10.2014 10:38
IP: 74.125.18.---
Нажаль ні слова про закон про зброю... Як не крути саме це є тим, що живить будь яку демократію.
FEDIABLACK _ 01.10.2014 10:36
IP: 95.133.160.---
Будь-яка гарна програма, пан Тягнибок, перекреслена тією мразотою, яку ви привели до владних кабінетів. Тобто Махніцьким, Мохником і Швайкою. За останнім точно вже плачуть грати – напрацював вже.
А також мудаками, які в прямому ефірі бьють морди іншим мудакам та ображають людей за національною ознакою. Тобто Ільєнком, Бенюком та Мірошниченком.
Жодного голосу за цю мразоту!
Ortepgran _ 01.10.2014 10:35
IP: 74.125.18.---
А як об'єднати націоналістів в одну потужну націє- і державотворчу силу питання не ставиться? На вибори йдуть окремо ВО "Свобода" і Конгрес Українських націоналістів. Що ви не поділили, панове? Україну?
Takozh _ 01.10.2014 10:28
IP: 176.8.134.---
14 жовтня – Покров Пресвятої Богородиці.
Можна що завгодно оголосити, тільки навіщо. Козацтво святкувало, УПА святкувало, вважали Богородицю своєю покровителькою. Якого ще більшого свята, угомоніться.
Андрій Андрійченко _ 01.10.2014 10:23
IP: 74.125.181.---
Дуже хороша програма! Молодці! Я, більшість моїх друзів та знайомих голосуватимуть за вас!
123456 _ 01.10.2014 10:19
IP: 74.125.18.---
с утопической социалистической парадигмой программа не осуществима.
люстрировать одних гебистов и коммунистов уже поздно. государственная система уже разложилось и под люстрацию должны подпадать любые лица занимавшие госдолжности и избиравшиеся в период постсоветской формации украины коррупционной.
Vladimir Polyakov _ 01.10.2014 10:16
IP: 37.73.239.---
В целом,как будто неплохо.Но,может,в целях усиления борьбы с коррупцией следовало бы включить пункт об открытии Реестров собственников земли,собственности и т.п.?
Олег Шафрай _ 01.10.2014 10:14
IP: 95.67.106.---
Толково! Всегда говорил что Свобода единственная партия, которая будет работать на народ Украины. Только что-то не прочитал про свободное владение огнестрельным оружием. Это тоже очень повысит обороноспособность страны, да и економику тоже. Мой голос и голос моей семьи за СВОБОДУ!
Орест Лагідний _ 01.10.2014 10:13
IP: 109.207.193.---
Програма як і дзеркальних друзів КПУ. Говорити одне, їздити на джипав (куплених на оборудки із комуністами) а простим партійцям говорити ми їм покажемо.
Тягнибок не робись Симоненком.
Виганяй перевертнів із партії, очищайся або йди на звалище УКРАЇНСЬКОЇ історії.
Слава героям Небесної сотні, ганьба політичним повіям.
Уряд реформ410 Корупція1365 Aтака Путіна1244 Україна та Європа1103 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter