Олег Тягнибок Голова ВО "Свобода"

З якою програмою ''Свобода'' йде на вибори

01 жовтня 2014, 09:55

"Свобода" йде на дострокові вибори з програмою докорінних перетворень, здійснення яких дозволить українцям побудувати сильну і справедливу Українську державу та перемогти московського агресора.

Виборча програма "Свободи" дає відповідь на 4 головні виклики, які сьогодні є перед Україною та визначають її майбутнє:

1. Як очистити владу і замінити прогнилу систему?

2. Як захистити Україну від агресора і здобути їй гідне місце у світі?

3. Як подолати олігархію, врятувати економіку і підняти рівень життя?

4. Як відкинути "русскій мір" і зберегти національну гідність?

Програмні вимоги, які "Свобода" послідовно відстоює з 1991 року, під час Революції гідності стали вимогами мільйонів українців.

Зокрема, це – люстрація чиновників, підзвітність та відкликання депутатів, чиновників і суддів, демонтаж корупційно-олігархічної системи, зміцнення національної єдності та десовєтизація України.

Зараз ці вимоги перебрали на свої знамена політичні пристосуванці та популісти, які сподіваються за їх допомогою пройти в новий парламент.

Таке вже було в 1991 році, коли вчорашні комуністичні функціонери пішли на вибори під рухівськими гаслами, але нічого не зробили для їхнього виконання. В 2004-2005 роках через ті ж причини зазнала поразки Помаранчева революція. Не можна знову ставати на ті ж самі граблі!

"Свобода" єдина з фракцій парламенту, яка 100-відсотково – повним складом голосувала за люстрацію, відкриті виборчі списки, антикорупційні законопроекти та інші ініціативи, спрямовані на виконання вимог Революції гідності.

Тому сьогодні єдина гарантія реалізації вимог Революції гідності та побудови сильної, справедливої Української держави – більше рішучих голосів, більше націоналістів в новому парламенті.

Повний текст виборчої програми ВО "Свобода":

УКРАЇНСЬКА ПЕРЕМОГА

Програма докорінних перетворень

Як очистити владу і замінити прогнилу систему?

1. Здійснити люстрацію – докорінне очищення влади. Усунути з усіх державних посад аґентуру КҐБ-ФСБ, високопосадовців комуністичного режиму, поплічників Януковича, сепаратистів та окупантів.

2. Скасувати депутатську, суддівську та президентську недоторканність щодо кримінальних та економічних злочинів.

3. Запровадити пропорційну систему виборів до парламенту за відкритими виборчими списками.

4. Надати громадянам право відкликати депутатів, чиновників і суддів різних рівнів шляхом референдуму.

5. Запровадити обрання: місцевих суддів – громадою, суддів апеляційних судів – з'їздом суддів місцевих судів, суддів Верховного Суду – з'їздом суддів України.

6. Розпустити місцеві держадміністрації. Передати їхні повноваження виконкомам місцевих рад.

7. Перебудувати і скоротити міліцію та інші правоохоронні органи за грузинським зразком.

8. Перевіряти відповідність офіційних доходів держслужбовців та членів їхніх сімей їхнім дійсним витратам і майновому стану.

9. Встановити персональну матеріальну відповідальність чиновників та суддів за неправомірні рішення.

10. Забезпечити рівний доступ усіх учасників виборів до ЗМІ для висвітлення своїх програмних засад, дебатів тощо. Заборонити платну політичну рекламу в ЗМІ за три місяці до початку та впродовж усієї виборчої кампанії.

11. Зобов'язати усі ЗМІ інформувати громадян про всіх своїх власників.

Як захистити Україну і здобути їй гідне місце у світі?

1. Запровадити правовий режим воєнного стану на території, де тривають бойові дії.

2. Забезпечити покриття воєнних видатків країни за рахунок оподаткування надприбутків олігархів.

3. Встановити фінансування ЗСУ на рівні 5% від ВВП.

4. Втілити нову концепцію обороноздатності держави. Розбудовувати високотехнічну професійну армію та масовий народний резерв ЗСУ за швейцарським зразком. Створювати загони територіальної оборони. Запровадити систему загального військового вишколу громадян.

5. Забезпечити високі соціальні гарантії для учасників АТО. Надати їм пільги у навчанні, працевлаштуванні, бізнесі, сплаті комунальних послуг, безкоштовні земельні наділи.

6. Реорганізувати військово-промисловий комплекс для першочергового оснащення Збройних Сил найновішим озброєнням. Заборонити будь-яку військово-технічну співпрацю з РФ.

7. Здійснити необхідні кроки для вступу України в НАТО. Очистити військове командування та силові структури від агентури Москви, зрадників і корупціонерів.

8. Визначити європейський україноцентризм стратегічним курсом Держави. Спрямувати зовнішньополітичні зусилля на побудову тісної політико-економічної співдружності з країнами Балто-Чорноморської осі.

9. Вимагати від держав, які гарантували безпеку України (Будапештський меморандум 1994 р.), дієвого захисту. Укласти двосторонню угоду зі США про надання військово-технічної допомоги.

10. Припинити дипломатичні відносини з Росією до часу припинення її агресії проти України та виплати компенсацій. Притягнути до міжнародної кримінальної відповідальності Путіна та його поплічників за тероризм та воєнні злочини.

11. Встановити візовий режим з РФ та безвізовий – з ЄС.

12. Позбавляти громадянства за сепаратизм, антиукраїнську діяльність та пропаганду.

Як подолати олігархію, врятувати економіку і підняти рівень життя?

1. Ухвалити закон про повернення капіталів з офшорів та ліквідувати схеми їхнього виведення з України.

2. Ліквідувати приватні монополії та олігополії, частка яких перевищує 25% ринку.

3. Заборонити приватизацію стратегічних підприємств і повернути у державну власність вже приватизовані. Повернути державі природні монополії та енергогенеруючі підприємства.

4. Повертати у державну власність підприємства, власники яких не виконують соціальних та інвестиційних зобов'язань.

5. Втілити програму енергонезалежності України за принципом: "зменшення споживання, збільшення видобутку, диверсифікація джерел". Імпортувати не більше ніж 30% енергоносіїв з однієї країни-постачальника.

6. Створити власний замкнутий ядерний цикл. Розвивати альтернативну енергетику.

7. Впроваджувати енергоощадні технології. Зобов'язати споживачів перейти на контрольно-теплові прилади обліку використаних енергоносіїв.

8. Ліквідувати прірву між багатими та бідними шляхом розвитку середнього класу, який становитиме не менше 60% населення.

9. Спростити систему оподаткування і дозвільну систему для ведення бізнесу. Забезпечити пільгові кредити на відкриття малого бізнесу.

10. Розвивати конкурентоспроможні галузі української економіки: сільське господарство, інформаційні технології, авіа-, судно-, машинобудування, енергетику, ВПК, космічну галузь.

11. Заборонити торгівлю землею сільськогосподарського призначення. Надавати землю у довгострокове користування громадянам України із правом родинного успадкування.

12. Обмежити законом відсотки за банківськими кредитами. Ввести кримінальну відповідальність за антисоціальну монетарну політику НБУ.

13. Запровадити прогресивну шкалу оподаткування за принципом: "малий бізнес – малі податки, великий бізнес – великі податки".

14. Запровадити прогресивну шкалу оподаткування доходів фізичних осіб.

15. Знизити ціни на товари першої необхідності коштом оподаткування розкоші.

16. Скасувати пенсійну реформу Азарова-Януковича. Узалежнити пенсійний вік від середньої тривалості життя пенсіонера. Скасувати пенсійні привілеї. Розпочати перехід до накопичувальної пенсійної системи.

17. Запровадити обов'язкове державне соціальне медичне страхування, яке включатиме базовий пакет медичної допомоги.

18. Надавати пільгові кредити для молоді на здобуття вищої освіти. Забезпечити випускникам середніх спеціальних та вищих навчальних закладів перше робоче місце.

Як відкинути "рускій мір" і зберегти національну гідність?

1. Утвердити українську мову в статусі єдиної державної (офіційної) на всій території України. Скасувати антиукраїнський закон Ківалова-Колесніченка "Про засади державної мовної політики".

2. Запровадити обов'язковий іспит з української мови для держслужбовців та кандидатів на виборні посади. Зобов'язати всіх держслужбовців вживати українську мову на роботі та під час публічних виступів.

3. Упорядкувати вживання української мови в ЗМІ та в кінопрокаті відповідно до кількості українців – не менше ніж 78% від друкованої площі та ефірного часу.

4. Встановити податкові пільги на виготовлення і поширення україномовної культурної продукції: книговидання, кіновиробництво, концертну діяльність тощо. Збільшити ввізне мито на відповідну іноземну продукцію.

5. Позбавляти ліцензій ЗМІ, які порушують мовне законодавство, поширюють дезінформацію або здійснюють антиукраїнську пропаганду. Заборонити трансляцію телесеріалів і програм, в яких принижуються українці.

6. Відновити право громадян на заповнення в Свідоцтві про народження та Паспорті громадянина України графи "національність".

7. Завершити ліквідацію і заборонити використання принизливих для українців імперсько-большевицьких пам'ятників, символів, назв, свят.

8. Заборонити комуністичну ідеологію, на рівні з нацистською, як людиноненависницьку. Заборонити діяльність Комуністичної партії, Партії регіонів та інших організацій, які ведуть антидержавну діяльність.

9. Визнати вояків ОУН-УПА учасниками боротьби за державну Незалежність України. Оголосити 14 жовтня – день створення УПА – державним святом.

Так переможемо!

Слава Україні!

powered by lun.ua
Коментарі — 118
чорнозем _ 01.10.2014 13:50
IP: 91.202.128.---
anno_domini: хай собі буде лідером яким завгодно, для кого завгодно і де завгодно. вона реально тупо, нудно і потворно компостує людям мізки. говорить брехню. їй пора на пенсію. мене лише цікавить, скільки вона заплатила шустерові за 1,5 годинний ефір і звідки вона взяла ці гроші. хай прозвітує про чесно і прозоро витрачені державні кошти на передвиборчу агітацію, які їй виділяє держава. хай подасть декларацію про доходи і шустер заодно з нею. і сплатять відповідні податки. шустер – фізична особа підприємець. хай розкаже людям, скільки він заробляє і звідки йому приходять ці гроші... вони вибори програють, пропіаряться, а гроші підуть не на потреби українців
Андрій Андрійченко _ 01.10.2014 13:49
IP: 74.125.17.---
Іван Мазепа:

Бо це політично мудро. Свобода не висунула на тих округах, де мала найменше шансів перемогти. І відтягнула б голоси від Майданівських партій та деяких майданівців, тим самим давши більше шансів регіоналам і комунякам проповзти. В замін, інші майданівські партії зробили те саме. Про це, якщо пам'ятаєте, давно була домовленість. Ще на Майдані, пам'ятаю, це обговорювалось і казали, що якщо виборча система не зміниться, то потрібно так зробити. Я, як і решта людей тоді на майдані, підтримую цю ідею. Єдина проблема, що інші партії виявились не такими гідними як Свобода яка завжди своє слово тримає. Але це вже інша історія...
anno_domini _ 01.10.2014 13:44
IP: 109.106.20.---
Партія Свобода повинна бути в Раді. Бажаю доброї дороги Вам, Свобода.
anno_domini _ 01.10.2014 13:24
IP: 109.106.20.---
чорнозем:
Юлія Володимирівна Тимошенко – лідер партії Батьківщина. Навіть, не маючи 100 процентної підтримки в суспільстві, Тимошенко Юлія – лідер й сильний політик. А те, що хтось її не підтримує або заздрить, то не дивіться її виступ. У демократичному суспільстві є великий вибір в цьому плані.
Slavko Yurkiv _ 01.10.2014 13:14
IP: 91.200.224.---
Andriy Dushak:
Slavko Yurkiv, ти з якої планети? Ти прямо ходячий анекдот. Ти думаєш, що твій коментатор такий дурний, щоб записувати на себе готельний комплекс і подавати це у декларації і вивішувати на сайті ВР? На відміну від тебе він розумний дядько і знає як треба жити і за рахунок кого можна не просто жити, а дуже добре жити. Готелі записані на його сестру, яка з нізвідки взяла мільйонів 20 на одну тільки будову і також незрозуміло як отримала від ПР добро на побудову комплексу не в центрі, але в дуже хорошому місці у Києві. Мірошниченко молодець, дійсно розумний і толковий чоловік.
То Ви і на сестрі пана Ігора знаєтеся?
А усі решта такі дурні, включаючи справжніх ворогів СВОБОДИ?
А на свою сестру шо'сти записали?
чорнозем _ 01.10.2014 13:05
IP: 91.202.128.---
Тягнибок, до Вас прохання таке! Дайте доручення Вашому Мірошниченку перевірити і встановити факт фінансування (або ж перерахування чорних коштів або коштів державних або коштів партії) вчорашнього півторагодинного ефіру Шустера партією Ю. Тимошенко. Це просто вже стерпіти нереально все це! Сидять Гордон і цей запроданець-зрадник Мартиненко і своїми підтакуваннями шефині зухвало знущаються з телеглядача, просто гвалтують мізки прямісінько з екрану! На кошти платників податків, які забезпечують безперебійну роботу державного каналу, який задешево продає ефіри ось таким! Зрештою українці – платники податків – сплачують за утримання будівлі телекомпанії, де себе комфортно і в теплі почуваються посадовці, забезпечують їх роботою (так вони взагалі би без роботи сиділи), сплачують за сигнал, через який транслюється державне телебачення. Без всього цього не було би ні українського телебачення ні тим більше шустерів, які заробляють так собі тихонько мільйони на ефірах! дякую!!!
Іван Мазепа _ 01.10.2014 13:04
IP: 46.200.9.---
Андрій Андрійченко:
Андрію, поясни, будь ласка, чому Свобода висунула тільки 50 кандидатів по мажоритарці. З ким договорняк про поділ округів і чому? Для мене це має дуже принципове значення.
Сергій Колодко _ 01.10.2014 12:44
IP: 62.244.13.---
Я переконаний на всі сто%, що фракція Свободи у Верховній Раді зробила все можливе, що можна було зробити в умовах обмеженого представництва – лише 35 карток (замість 80 можливих за умови прогресивного виборчого законодавства і відсутності фальшувань під час підрахунку). А як би була прозорість джерел фінансування передвиборчої діяльності та рівний доступ до ЗМІ, то карток могло б бути іще більше. Революція Гідності, нові і старі виклики (агресія Росії, необхідність люстрації влади і боротьби з корупцією) засвідчили, що Свобода не тільки не пасе задніх, а й навпаки – крокує в авангарді. Цього сьогодні не бачить хіба що сліпий. На сьогодні від результатів виборів до нової Верховної Ради залежить майбутнє України (і це не пафосні слова). Бажаю всім українцям включити мізки і не куплятися на виборах, а своїм побратимам зі Свободи – віри в перемогу на виборах і натхнення у роботі з людьми і не тільки. Слава Україні!
Andriy Dushak _ 01.10.2014 12:40
IP: 95.67.54.---
Slavko Yurkiv, ти з якої планети? Ти прямо ходячий анекдот. Ти думаєш, що твій коментатор такий дурний, щоб записувати на себе готельний комплекс і подавати це у декларації і вивішувати на сайті ВР? На відміну від тебе він розумний дядько і знає як треба жити і за рахунок кого можна не просто жити, а дуже добре жити. Готелі записані на його сестру, яка з нізвідки взяла мільйонів 20 на одну тільки будову і також незрозуміло як отримала від ПР добро на побудову комплексу не в центрі, але в дуже хорошому місці у Києві. Мірошниченко молодець, дійсно розумний і толковий чоловік.
Андрій Андрійченко _ 01.10.2014 12:36
IP: 74.125.17.---
Radist2010:

Зараз буде прес-конференція Махніцького на Укрінформі. Там, я думаю, він відповість на всі запитання.
Andriy Vilyura _ 01.10.2014 12:34
IP: 213.5.193.---
До програми питань нема! Все чотко!
Іван Мазепа _ 01.10.2014 12:33
IP: 46.200.9.---
Ortepgran:
А як об'єднати націоналістів в одну потужну націє- і державотворчу силу питання не ставиться? На вибори йдуть окремо ВО "Свобода" і Конгрес Українських націоналістів. Що ви не поділили, панове? Україну?
=========
КУН не націоналісти, Пані Слава набрала туди колишніх КПССовських секретарів і функціонерів. І КУН ніколи не стояв на засадах українського націоналізму, а завжди пропагував ідеї ліберальних цінностей.
Andriy Vilyura _ 01.10.2014 12:32
IP: 213.5.193.---
Любі мої шановні українці! Правий Сектор та інші патріоти,демонструючи небачений героїзм,проливають кров за вас на Донбасі і не мають при цьому ні офіційного статусу,ні жодної підтримки з боку держави. Тому прошу вас підтримати їх на виборах,щоб було хоч якесь політичне прикриття,бо владні структури,керовані олігархами, вже починають переслідування *воїнів світла*. Навіть якщо ви не в повній мірі поділяєте наші погляди – проголосуйте за Правий Сектор! Вони рятують вас,а ви врятуєте їх,тих самих героїв майдану,які пішли на рішучий штурм і разом з вами повалили Януковоча!!!
Праий Сектор зараз бере безпосередню участь в обороні Донецького аеропорту.
Radist2010 _ 01.10.2014 12:28
IP: 74.125.18.---
Андрій Андрійченко:
Andriy Dushak:

Я б за Степана Бандеру вашому знайому не радив підписуватись. І казати, що він зробив би. Не доріс.
Щодо Свободи. Так, я буду їх підтримувати. Багато моїх друзів та знайомих теж. Може вони не святі (а хто святий?), але вони єдині, їх робота в парламенті показала, по-справжньому піклуються про українців. Вони стояли пліч-о-пліч з людьми на передовій Майдана. Бо Свобода пропонує найкращі закони, і ЄДИНІ повним складом (!) голосують за всі закони в інтересах України. Бо вони відправили допомоги на Схід на 40 млн гривень, бо до них звертаються люди за допомогою, і вони допомагають (від перекриття даху до лікування онкохворих дітей)
Порівняно із іншими партіями вони звісно виграють в чисту, треба віддати належне, і претензій до них на порядок менше, але все одно є. Незрозуміло чим займався Мохницький окрім нагороди від Ківалова, та явно через силу внесене подання на Царьова. Безініціативність на Майдані...
Андрій Андрійченко _ 01.10.2014 12:28
IP: 74.125.181.---
Так, я вірю в Свободу. І не тільки я. Частина моїх аргументів нижче мною була написана.
Іван Мазепа _ 01.10.2014 12:28
IP: 46.200.9.---
123456:
с утопической социалистической парадигмой программа не осуществима.
люстрировать одних гебистов и коммунистов уже поздно. государственная система уже разложилось и под люстрацию должны подпадать любые лица занимавшие госдолжности и избиравшиеся в период постсоветской формации украины коррупционной.
========
Підтримую, але починати з чогось потрібно.
Іван Мазепа _ 01.10.2014 12:26
IP: 46.200.9.---
Vladimir Polyakov:
В целом,как будто неплохо.Но,может,в целях усиления борьбы с коррупцией следовало бы включить пункт об открытии Реестров собственников земли,собственности и т.п.?
=========
Підтримую.
Slavko Yurkiv _ 01.10.2014 12:24
IP: 91.200.224.---
Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру
за 2013 рік

Мірошниченко Ігор Михайлович
Розділ I. Загальні відомості
Розділ II. Відомості про доходи
Розділ III. Відомості про нерухоме майно
А. Майно, що перебуває у власності, в оренді, чи на іншому праві користування декларанта, та витрати декларанта на придбання такого майна або користування ним
Перелік об'єктів Загальна площа (кв.м) Сума витрат (грн) на
придбання у власність оренду чи на інше право користування
Квартири 110 кв.м

Б. Майно, що перебуває у власності, в оренді, чи в іншому праві користування членів сім'ї декларанта
Перелік об'єктів Загальна площа (кв.м)
Розділ IV. Відомості про транспортні засоби
Розділ V. Відомості про вклади в банках, цінні папери та інші активи
Розділ VI. Відомості про фінансові зобов'язання
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
І варто було закінчувати ЛПІ у 1971 році:)))
Andriy Dushak _ 01.10.2014 12:24
IP: 95.67.54.---
Андрій Андрійченко – Бандера боровся за Україну. Не крав, не наживася на біді українців. А Свобода на цьому заробляє. Ще раз повторюю – подивися на готельний комплекс твого коментатора який він побудував у майже центрі Києва за часів панування ПР і може хоч щось зрозумієш. Може ти і щиро віриш в Свободу, я не заперечую. Розмову закінчую, бо нема змісту продовжувати. Слава справжнім героям.
Таня Киянка _ 01.10.2014 12:18
IP: 93.72.230.---
У кого є питання до Махніцького – сьогодні прес конференція о 13-00 в Укрінформі.

Пряма трнсляція на yutobe
Андрій Андрійченко _ 01.10.2014 12:18
IP: 74.125.181.---
Andriy Dushak:

Скільки б людині не було років, які б у нього не були заслуги, мудра людина не буде казати що хто зробив би. Ніхто до такого права не доріс.
Михайло Васильченко _ 01.10.2014 12:17
IP: 217.77.215.---
Як і завжди, "Свобода" запропонувала програму, що можливо виконати по всіх пунктах. А не як деякі обіцянки партій "встановити зарплату мінімальну на рівні 25 грн" та "пенсія 1000 евро"...
Андрій Андрійченко _ 01.10.2014 12:16
IP: 74.125.17.---
Andriy Dushak:

І що? Моєму діду 87. Теж був в УПА. Герой, який врятував сотні людей в свій час (вдаватися не буду в деталі). Довіряє Свободі повністю.
Andriy Dushak _ 01.10.2014 12:13
IP: 95.67.54.---
Андрій Андрійченко – Андрію, я передам діду, що він ще не доріс. Йому десь 80 років, старий такий філософ, живе в Березовиці. Посміємося разом.
Тарас Шевченко _ 01.10.2014 12:12
IP: 194.44.166.---
Mykola Afanasiev:
Микола! Якщо Ви не в курсі, то в Україні все для цього вже є. Уран Є. Збагачення урану в Росії, за яке ми платимо космічні гроші. Атомні станції Є. Відпрацьоване ядерне паливо вивозили в Росію, за що платили нереальні кошти, тільки для того, щоб воно там позберігалося. Але вже скоро вони його нам вернуть, за що ми знову будемо платити. Радіоактивні відходи ми й так захоронюємо на площадках атомних станцій.
В п.6 ведеться мова, про створення підприємства для збагачення урану, і на базі Чорнобильської площадки підприємства по захороненню ядерного палива.
Без мирного атома нам не вижити!!!
Aтака Путіна1245 Корупція1366 Уряд реформ410 Україна та Європа1103 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter