Ігор Жданов Міністр молоді та спорту України

Досить брехати! Відповідь Ігорю Луценку

09 серпня 2017, 15:17

На початку цього допису дозвольте деякі емоції. Завжди досить енергійно реагував на брехню та неправду. Особливо, коли такі цинічні звинувачення звучали від людей, з якими ти пройшов якийсь певний відрізок свого життєвого шляху.

Так сталося із останнім блогом Ігоря Луценка на УП. Було досить прикро читати брехливі випади одного з побратимів з Майдану, з яким ми разом відстоювали свободу, європейський вибір і права громадян під час Революції Гідності. Разом провели не одну ніч та день на Майдані, потім разом допомагали фронту, збираючи гроші на безпілотник.

Хоча, напевне, цей пасквіль писав не Ігор Луценко. Скоріше за все, блог підготувала інша особа, яка має свій власний меркантильний інтерес до парашутного спорту. Вже біля десяти років цей пан зводить свої особисті рахунки з профільною федерацією, намагаючись втягнути у скандальні "розбірки" народних депутатів та кожного міністра спорту, який працював на цій посаді.

Проте необхідно перейти від емоцій до ключових фактів і правди, які повністю спростовують відверту брехню Ігоря Луценка.

ПЕРШЕ: я не підписував жодних наказів про проведення чемпіонату України з парашутного спорту, якими начебто встановлюються "побори зі спортсменів".

Це чистої води брехня і наклеп!

По-перше, наказ про проведення чемпіонату України 2017 з парашутного спорту підписував профільний заступник міністра з неолімпійських видів спорту Ярослав Войтович.

По-друге, у наказі, як ви бачите, немає жодного слова про якийсь примусовий вступ до Федерації парашутного спорту України. Також відсутні будь-які вимоги про якісь фінансові "побори" та необхідність сплати безповоротної фінансової допомоги на розвиток парашутного спорту.

Якщо народному депутату Ігорю Луценку і автору його допису відомі конкретні факти незаконних, корупційних дій при організації цих змагань – будь ласка, звертайтеся до правоохоронних органів із відповідними заявами про злочин.

Також сьогодні я підписав доручення щодо проведення службової перевірки за фактами можливих зловживань під час проведення чемпіонату України з парашутного спорту та доручив державному секретарю Міністерства Олегу Немчінову звернутися до Генеральної прокуратури України із проханням провести відповідне розслідування.ДРУГЕ: про нібито "чемпіонат України" і злочинні громадські організації.

Система спорту в Україні – як і в усьому світі, базується на діяльності федерацій з того чи іншого виду спорту, які є громадськими організаціями. Так, розвитком парашутного спорту, безпосереднім проведенням офіційних національних чемпіонатів займається Федерація парашутного спорту України.

А, наприклад, чемпіонат України з хокею організовує та проводить Федерація хокею України, чемпіонат з баскетболу – Федерація баскетболу України, чемпіонат з легкої атлетики – ФЛАУ і т.д. Вони, у свою чергу, є членами відповідних міжнародних федерацій з видів спорту.

Профільною міжнародною спортивною федерацією визначається лише одна національна громадська організація, яка має право офіційно розвивати цей вид спорту та проводити чемпіонати на території країни. Те саме стосується і нашої держави. Лише в такому разі результати чемпіонатів України будуть визнаватися на міжнародному рівні.

Але це добровільна справа кожного, вступати до такої визнаної національної федерації і професійно займатися спортом, чи ні.

Тобто, якщо якась інша громадська організація, умовно "Федерація парашутистів Бойка", проведе "чемпіонат України" із трьох учасників за своїми вигаданими правилами, визначить "чемпіона" та "призерів", присвоїть їм якісь свої спортивні звання – це будуть фіктивні, дворові змагання. Їх результати не матимуть жодної юридичної сили.

ТРЕТЄ: я чітко та послідовно виконую рішення судів.

У дописі Ігоря Луценка прозвучала ще одна велика брехня. Мовляв, не виконую численні рішення судів по парашутному спорту. Моя принципова позиція міністра та законослухняного громадянина – усі рішення судів, які набрали законної сили, треба виконувати.

Так і роблю на своїй посаді. Наводжу конкретні докази: підписані мною особисто накази на виконання рішень Київського окружного адмінсуду по парашутному спорту, які були підписані мною ще на початку 2015 року.

Водночас, звертаю увагу, що ці справи стосуються подій багаторічної давності. Я не маю до них жодного відношення, бо працюю на посаді Міністра молоді та спорту з грудня 2014 року.Дуже прикро, що Ігор дозволив себе використовувати іншою людиною для зведення наклепів у кращих традиціях режиму Януковича. Адже я йому неодноразово направляв копії своїх рішень про визнання постанов та ухвал судів. Він все це прекрасно знає.

Ігорю, чи за таке право оббріхувати, називати "злочинцем" будь-кого на свій розсуд без суду і слідства ми стояли на Майдані?

PS. До речі, державний секретар Міністерства молоді та спорту Олег Немчінов вже направив звернення до Генеральної прокуратури щодо розслідування викладених у блозі Ігоря Луценка звинувачень на мою адресу.Мені боятися нічого, бо на моїй стороні найсильніший аргумент – правда. Готовий до будь-яких розслідувань та перевірок.

Загрузка...
Коментарі — 174
Orest Jj _ 09.08.2017 19:14
IP: 77.52.19.---
определение Соломянского районного суда Киева от 10 июля.

"Досудебным расследованием установлено, что председатель и члены НКРЭКУ, используя служебное положение вопреки интересам службы и действуя в интересах генерирующих компаний, умышленно, с целью создания условий получения ГК ТЭС сверхприбылей, в январе-марте 2016 года при разработке порядка формирования оптовой рыночной цены (Роттердам+) обеспечили включение в него заведомо необоснованной формулы, которая увеличивала стоимость угля. Таким образом, они создали все необходимые условия для роста цены продажи электрической энергии в оптовый рынок", – говорится в определении суда.

Пы.Сы. Коррупционная схема Роттердам+ вводилась по сговору между Порошенко и Ахметовым, неоднократно заявляли многие эксперты и политики.
"После смены власти "Роттердам +" будет самым громким расследованием деяний альянса Порошенко-Ахметова" Лещенко
САНДРО _ 09.08.2017 19:03
IP: 82.193.99.---
valsh01:
А кто-то из нас был против штампов. формализма и компанейщины?
Луценко писал- читалось логично.
Жданов пишет (и копии приказов предоставляет) – тем более логично.
Ну и прекрасно. пусть в этом споре родится истина, правда.
Поэтому не надо спешить вешать ярлыки и пугать прокурорами
Николай Чаварга _ 09.08.2017 18:32
IP: 104.155.12.---
Великий, шикарний кабінет. Великий дубовий стіл. Купа телефонів. Дзвінок.
Волохата лапа бере трубку, в трубці голос:
- Алло, це прачечна?
- Ні, не прачечна – волохата лапа кладе трубку.
За хвилину новий дзвінок, лапа бере требку, в трубці той самий голос:
- Алло, це прачечна?
- Ху_чечна!, прид/урку, – лапа кладе трубку і продовжує: – обнагліли су/ки, міністерство культури і молоді називають прачечною...
Віктор Тарасов _ 09.08.2017 18:19
IP: 104.155.11.---
Олександр Палій:
Просто така "активність" "активістів" добре оплачується.
Порохобот? Бігом за цукерками, бо там вже черга!
Orest Jj _ 09.08.2017 18:16
IP: 77.52.19.---
valsh01:
"Мені боятися нічого" (Жданов)
==
Подозреваю, что это вам ПОКА нечего бояться)). До тех пор, пока при власти те политические силы, которые вас крышуют)). А когда придут другие, не такие лояльные к "достижениям" вашего правительства, тогда и посмотрим – вы останетесь таким же смелым, или за прощение побежите в числе первых рассказывать про схемы воровства в спорте. Надеюсь, что к тому времени пыл И.Луценко (и других правдоискателей) не угаснет, и он придет к новому прокурору по вашу душу))
после Майдана на поверхность всплыло все дерьмо, что годами копилось маскировалось.
Кухарки у штурвала страны.
Пипец.
Когда бог хочет наказать то лишает разума.
Первый раз бог лишил разума 51% населения. Второй раз – 54%.
Это уже клиника.
kirilo _ 09.08.2017 18:14
IP: 195.78.246.---
не правильна назва "Досить брехати"
Дивлюсь на портрет та читаю "Досить жрати"
Алексей Дворецков _ 09.08.2017 18:12
IP: 35.189.218.---
не підтвердив, але й не спростував. значить правду люди на вулицях кажуть. Не дарма ж олігарха Мартиненка побігли в робочий час захищати, правда ж? А ще доказом вашої винуватості є те, що знатний платний порохобот Палій вас захищає нижче у коментах. Як казав філософ: Якщо я неправий, ідіть в суд!
valsh01 _ 09.08.2017 18:07
IP: 37.203.9.---
руслан49:
Вибори. Вибори. "Борці за правду" вилазять із лєжбищ і говорять – "Усьо пропало".
А шо, мы чего то не знаем? Шо, выборы уже объявлены? Эх, Петя, и тут на...бал. Обещал, что ничего внеочередного не будет, а тут от его придворной шавки узнаем, что внеочередные выборы всё-таки будут))
valsh01 _ 09.08.2017 18:03
IP: 37.203.9.---
"Мені боятися нічого" (Жданов)
==
Подозреваю, что это вам ПОКА нечего бояться)). До тех пор, пока при власти те политические силы, которые вас крышуют)). А когда придут другие, не такие лояльные к "достижениям" вашего правительства, тогда и посмотрим – вы останетесь таким же смелым, или за прощение побежите в числе первых рассказывать про схемы воровства в спорте. Надеюсь, что к тому времени пыл И.Луценко (и других правдоискателей) не угаснет, и он придет к новому прокурору по вашу душу))
Orest Jj _ 09.08.2017 17:58
IP: 77.52.19.---
США задумываются о составлении санкционного списка украинских коррупционеров...
... статья отставного полковника США Уэса Мартина, которая 1 августа вышла в издании The Daily Caller, в которой отмечается, что администрация президента США Дональда Трампа "шлет очень четкие сигналы украинской власти".
"В США не могут понять, как власть имущие Украины, с одной стороны, просят денежную помощь через МВФ, агитируют за санкции против России, надеются на предоставление летального оружия, а с другой – сами же эту коррупцию и возглавляют"
Уэс Мартин – авторитетный эксперт, знаком со многими топ-политиками, в том числе с генеральным прокурором США Джеффом Сешнсом, сенатором-республиканцем Джоном Маккейном и экс-мэром Нью-Йорка Рудольфом Джулиани.

Заместитель госсекретаря Уильям Браунфилд, представляющий США на международной конференции по вопросам реформ в Украине, предупредил, что Украина потеряет поддержку его страны, если украинская власть не начнет, наконец, бороться с коррупцией
Олександр Палій _ 09.08.2017 17:45
IP: 93.74.31.---
Просто така "активність" "активістів" добре оплачується.
Sergey Ganzenko _ 09.08.2017 17:44
IP: 46.211.117.---
Написати коментар...Не знаю как в парашютном спорте.Но в роликовом спорте мало того что на Чу стартовый взнос обязателен, так если ты не член федерации куда ты обязан заплатит взнос ты не сможешь участвовать что прописано в официальном регламенте подписанном в Министерстве.
Віктор Іщук _ 09.08.2017 17:16
IP: 178.212.102.---
Євген Дусик:
Схильний вірити Луценку.
А Воні теж вірите?
Orest Jj _ 09.08.2017 17:14
IP: 77.52.19.---
руслан49:
Вибори. Вибори. "Борці за правду" вилазять із лєжбищ і говорять – "Усьо пропало".
У вас ще не усьо пропало? Тогда мі идем к вам! (Реформатор Д. Пупирішкін и шоколадное шобло)
Николай Чаварга _ 09.08.2017 17:06
IP: 104.155.12.---
Продовжую...
Країна, яка пару десятиліть не вилазила з кризи, із 7-го місця скотилася на 147, нижче майже всіх африканських країн, раптом береться за Євро-2012!!! Хто може сьогодні сказати, скільки готелів (в найбільш вигідних місцях!!!) було побудовано в Києві? Хто дав їм дозвіл на податкові канікули?, і скільки це в мільярдах гривен обійдеться державі?

Хто аналогічну аферу організував з "Євробаченням"? По моїй оцінці – більше мільярда збитків, які вкрай необхідні на війну, або на сякі-такі компенсації Героям російсько-української війни? А по документах, мабуть, все гарнесенько?

Я тут прочитав наказ, підписаний Войтовичом. Все законно, – ви ніби "не при ділах" (відпустка, лікарняний, відрядження), але у мене є сумнів: чи візьметься заступник підготувати і підписати такий наказ без детального обговорення суті міроприємства зі своїм начальником? Чия, взагалі, була ініціатива? Ви нас, не дай бог, не обманюєте?
Євген Дусик _ 09.08.2017 17:00
IP: 35.189.208.---
Схильний вірити Луценку.
Николай Чаварга _ 09.08.2017 16:26
IP: 35.190.221.---
Шановний міністре! Я особисто не проти Вас, але і не на Вашій стороні – я просто не в темі, тобто, при наявній в мене інформації, я не можу вклинюватися в розмову – не копенгаген, як казав незабвенний Василь Іванович.

Користуючись нагодою, згадаю Євро-2012. Там ніби все було цілком законним, формально законним – хтось трубів у всіх ЗМІ про грандіозні прибутки держави (матеріальні і моральні) у випадку, якщо вдасться надути європейців, і отримаи дозвіл на "Євро-2012. Отримали, свистіли на протязі двох тижнів з усіх свистків, але на тому і закінчилося. Про матеріальні здобутки всі дружно мовчали, про моральні – тим більше. Про тіньові речі взагалі ніхто нічого не говорив. А насправді говорити треба було іменно про тіньові речі.

Насправді народ і досі не знає, хто (пофамільно і поетнічно!) отримав дозволи в великих містах на побудову там приватних готелів (і скільки тих готелів!), хто (пофамільно і поетнічно) був виконавцем будівельних робіт (готелі, дороги, вокзали, стадіони)
руслан49 _ 09.08.2017 16:25
IP: 46.201.175.---
Вибори. Вибори. "Борці за правду" вилазять із лєжбищ і говорять – "Усьо пропало".
Alex Kovalec _ 09.08.2017 16:16
IP: 35.190.198.---
Алексей Дворецков:
Ігор, всі кажуть, що ти казнокрад похлєщє братків януковича. Підтвердь чи спростуй
Мойша, ваша дочка хвойда.!!! Шановний, у мене немає дочки, тільки син. А мені тощо, тепер людям доказуйте!
Щось з старого анедокту. Не є адвокатом влади, але саме такий примітивний підхід по її дискредитації – суть гібридної війни в стилі Раша ТВ.
Yuriy Karbovskiy _ 09.08.2017 16:04
IP: 178.94.210.---
Які зміни в керівництві міністерства зробив Жданов після провального виступу олімпійців збірної України на останній олімпіаді.??? Жданов повинен мовчати давно у відставці. Наші спортсмени профі давно розбігаються по інших країнах та міняють громадянство. Цьому факту купа підстав. А парашутний спорт маленька деталь у павутині корупції і особистих інтересів Мінмолодьспорту.
taksist _ 09.08.2017 15:59
IP: 130.180.220.---
якщо президент краде і розставляє тільки тих, хто краде то міністром не зроб.лять чесну людину. а посилання в суд, чесний і непідкупний, смішні. пам'ятаю аргументацію захисників януковича – ті теж казали що щось не подобається то йдіть в суд.
думаю навряд чи цього міністра повісять, він втече. але шанс є, тож зачекаємо.
Віктор Іщук _ 09.08.2017 15:54
IP: 178.212.102.---
Алексей Дворецков:
Ігор, всі кажуть, що ти казнокрад похлєщє братків януковича. Підтвердь чи спростуй
Може напишіть прямо, хто ці "всі", і які конкретні в них претензії до міністра, бо інакше треба погодитись з вашим опонентом, що ви просто троль: (
Ігор Жданов _ 09.08.2017 15:36
IP: 93.175.225.---
Алексей Дворецков:
Ігор, всі кажуть, що ти казнокрад похлєщє братків януковича. Підтвердь чи спростуй
Не вам це вирішувати і не розписуйтесь за всіх, шановний. Лише суд може підвердити чи спростувати, а не інтернет-тролі.
Алексей Дворецков _ 09.08.2017 15:25
IP: 104.155.11.---
Ігор, всі кажуть, що ти казнокрад похлєщє братків януковича. Підтвердь чи спростуй
Корупція1082 Україна та Європа901 Aтака Путіна1109 Уряд реформ300 Свобода слова544
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter