Ігор Жданов Міністр молоді та спорту України

Досить брехати! Відповідь Ігорю Луценку

09 серпня 2017, 15:17

На початку цього допису дозвольте деякі емоції. Завжди досить енергійно реагував на брехню та неправду. Особливо, коли такі цинічні звинувачення звучали від людей, з якими ти пройшов якийсь певний відрізок свого життєвого шляху.

Так сталося із останнім блогом Ігоря Луценка на УП. Було досить прикро читати брехливі випади одного з побратимів з Майдану, з яким ми разом відстоювали свободу, європейський вибір і права громадян під час Революції Гідності. Разом провели не одну ніч та день на Майдані, потім разом допомагали фронту, збираючи гроші на безпілотник.

Хоча, напевне, цей пасквіль писав не Ігор Луценко. Скоріше за все, блог підготувала інша особа, яка має свій власний меркантильний інтерес до парашутного спорту. Вже біля десяти років цей пан зводить свої особисті рахунки з профільною федерацією, намагаючись втягнути у скандальні "розбірки" народних депутатів та кожного міністра спорту, який працював на цій посаді.

Проте необхідно перейти від емоцій до ключових фактів і правди, які повністю спростовують відверту брехню Ігоря Луценка.

ПЕРШЕ: я не підписував жодних наказів про проведення чемпіонату України з парашутного спорту, якими начебто встановлюються "побори зі спортсменів".

Це чистої води брехня і наклеп!

По-перше, наказ про проведення чемпіонату України 2017 з парашутного спорту підписував профільний заступник міністра з неолімпійських видів спорту Ярослав Войтович.

По-друге, у наказі, як ви бачите, немає жодного слова про якийсь примусовий вступ до Федерації парашутного спорту України. Також відсутні будь-які вимоги про якісь фінансові "побори" та необхідність сплати безповоротної фінансової допомоги на розвиток парашутного спорту.

Якщо народному депутату Ігорю Луценку і автору його допису відомі конкретні факти незаконних, корупційних дій при організації цих змагань – будь ласка, звертайтеся до правоохоронних органів із відповідними заявами про злочин.

Також сьогодні я підписав доручення щодо проведення службової перевірки за фактами можливих зловживань під час проведення чемпіонату України з парашутного спорту та доручив державному секретарю Міністерства Олегу Немчінову звернутися до Генеральної прокуратури України із проханням провести відповідне розслідування.ДРУГЕ: про нібито "чемпіонат України" і злочинні громадські організації.

Система спорту в Україні – як і в усьому світі, базується на діяльності федерацій з того чи іншого виду спорту, які є громадськими організаціями. Так, розвитком парашутного спорту, безпосереднім проведенням офіційних національних чемпіонатів займається Федерація парашутного спорту України.

А, наприклад, чемпіонат України з хокею організовує та проводить Федерація хокею України, чемпіонат з баскетболу – Федерація баскетболу України, чемпіонат з легкої атлетики – ФЛАУ і т.д. Вони, у свою чергу, є членами відповідних міжнародних федерацій з видів спорту.

Профільною міжнародною спортивною федерацією визначається лише одна національна громадська організація, яка має право офіційно розвивати цей вид спорту та проводити чемпіонати на території країни. Те саме стосується і нашої держави. Лише в такому разі результати чемпіонатів України будуть визнаватися на міжнародному рівні.

Але це добровільна справа кожного, вступати до такої визнаної національної федерації і професійно займатися спортом, чи ні.

Тобто, якщо якась інша громадська організація, умовно "Федерація парашутистів Бойка", проведе "чемпіонат України" із трьох учасників за своїми вигаданими правилами, визначить "чемпіона" та "призерів", присвоїть їм якісь свої спортивні звання – це будуть фіктивні, дворові змагання. Їх результати не матимуть жодної юридичної сили.

ТРЕТЄ: я чітко та послідовно виконую рішення судів.

У дописі Ігоря Луценка прозвучала ще одна велика брехня. Мовляв, не виконую численні рішення судів по парашутному спорту. Моя принципова позиція міністра та законослухняного громадянина – усі рішення судів, які набрали законної сили, треба виконувати.

Так і роблю на своїй посаді. Наводжу конкретні докази: підписані мною особисто накази на виконання рішень Київського окружного адмінсуду по парашутному спорту, які були підписані мною ще на початку 2015 року.

Водночас, звертаю увагу, що ці справи стосуються подій багаторічної давності. Я не маю до них жодного відношення, бо працюю на посаді Міністра молоді та спорту з грудня 2014 року.Дуже прикро, що Ігор дозволив себе використовувати іншою людиною для зведення наклепів у кращих традиціях режиму Януковича. Адже я йому неодноразово направляв копії своїх рішень про визнання постанов та ухвал судів. Він все це прекрасно знає.

Ігорю, чи за таке право оббріхувати, називати "злочинцем" будь-кого на свій розсуд без суду і слідства ми стояли на Майдані?

PS. До речі, державний секретар Міністерства молоді та спорту Олег Немчінов вже направив звернення до Генеральної прокуратури щодо розслідування викладених у блозі Ігоря Луценка звинувачень на мою адресу.Мені боятися нічого, бо на моїй стороні найсильніший аргумент – правда. Готовий до будь-яких розслідувань та перевірок.

Загрузка...
Коментарі — 174
Mykola Fedoriy _ 09.08.2017 23:17
IP: 37.54.135.---
Борис Беккер:
Mykola Fedoriy:
Борис Беккер:
А ви, часом, не син Сіону також як і вони?...
А вас это почему интересует?
Потому что вспомнил только євреєв Зощенко и Ахматову...А сотни тысяч украинцев разве Жданов не уничтожил?...
Orest Jj _ 09.08.2017 23:12
IP: 77.52.86.---
...Касьянов: Украине пора возвращать парткомы – большевистской ПП (БПП)

Совок возвращается даже в мелочах. Даже в традициях.
В 1978 году Президиум Верховного Совета СССР лишил гражданства СССР Ростроповича и Вишневскую, когда они были на гастролях за границей.
В 2017-м Пётр Алексеевич отнял гражданство у Саакашвили, как только тот поехал в Штаты.
Гройсман уволил Бальчуна с должности главы "Укрзализныци", пока он был в Китае...

Я вот думаю, не пора ли парткомы возвращать?... Какой партии, спрашиваете?... Известно какой – БПП – Большевистской ПП.
Mykola Fedoriy _ 09.08.2017 23:01
IP: 37.54.135.---
Колись після Жовтневої революції при Лєніні в Совєтє Народних Комісаров чомусь були одні євреї.
.І від чого б це?...
Пізніше Сталін їх всіх відстріляв...І від чого б це?...
rabbik _ 09.08.2017 22:57
IP: 35.189.215.---
Andrey Kononenko:
mali:
Евросоциалисты могут ездить на Шкодах.
Ціля ездит на бронированом мерседесе, а для кого шкоди непонятно
для челяді наверно.

кстаті, сука спі*діла 2-й бронірованний мерседес Януковіча, когда тот убежал.
ейо поймалі недалеко майдана, билі фоткі.
как там уголовное дела за угон двіжется.
кто знает...?
Mykola Fedoriy _ 09.08.2017 22:54
IP: 37.54.135.---
Колись шукали скарби Полуботка...Зараз вже років 25 всі українські Президенти шукають скарби Тимошенко...Може, не варто шукати чорну кішку в темній кімнаті, коли її там нема (китайське прислів*я)...
Djekson Matuschkov _ 09.08.2017 22:51
IP: 35.189.208.---
Orest Jj:
Ляшко проболтался, что на Украине после "Евромайдана" хуже, чем после Гитлера

На Украине поголовья крупного рогатого скота ниже, чем в годы после немецко-фашистской оккупации. Об этом в эфире телеканала 112 заявил лидер "Радикальной партии" Олег Ляшко, передает корреспондент "ПолитНавигатора".

По его словам, сегодня коров нет даже в далеких сёлах.

"Обратите внимание на данные по стоимости мяса, которая не снижается, и на данные по потреблению мяса. Мяса меньше потребляют почему – по двум причинам, по моему мнению, - потому что у людей нет денег на то, чтобы покупать мясо, а, во-вторых, потому что у нас не хватает мяса.

У нас сегодня поголовья крупнорогатого скота меньше, чем после Гитлера в 47-м году. Раньше в каждом дворе по одной корове минимум было, сегодня попробуйте стадо коров на село найти – 10-12, максимум 20 коров, когда на каждой улице было по 40", – заявил Ляшко.
Rogi _ 09.08.2017 22:51
IP: 104.155.189.---
Ну так, змінемо йому прізвище і більше претензій нема.:)
Orest Jj _ 09.08.2017 22:49
IP: 77.52.86.---
Mykola Fedoriy:
Борис Беккер:
Мені боятися нічого, бо на моїй стороні найсильніший аргумент – правда. Готовий до будь-яких розслідувань та перевірок.
Вот, кстати, не мешает проверить – не родственник ли Игорь Жданов того самого Жданова, который в блокаду обжирался ананасами и черной икрой, а потом гнобил А. Ахматову и М. Зощенко.
А ви, часом, не син Сіону також як і вони?...
он русский армянин.
Борис Беккер _ 09.08.2017 22:48
IP: 35.195.245.---
Mykola Fedoriy:
Борис Беккер:
А ви, часом, не син Сіону також як і вони?...
А вас это почему интересует?
Mykola Fedoriy _ 09.08.2017 22:45
IP: 37.54.135.---
Борис Беккер:
Мені боятися нічого, бо на моїй стороні найсильніший аргумент – правда. Готовий до будь-яких розслідувань та перевірок.
Вот, кстати, не мешает проверить – не родственник ли Игорь Жданов того самого Жданова, который в блокаду обжирался ананасами и черной икрой, а потом гнобил А. Ахматову и М. Зощенко.
А ви, часом, не син Сіону також як і вони?...
Orest Jj _ 09.08.2017 22:44
IP: 77.52.86.---
mali:
Orest Jj:
mali:
Пи.Си. Що це? "Консерва" чи недолугість мишлення?
"Консерва" з косою також обіцяла Путіну продовжити оренду бази флоту.
Сдавшая Крим свою обіцянку виконала – орена бази продовжена надовго...
обещать – не значить жениться.
Не "сдали" крим – щас бі ти встречал моторіллу хлебом з сіллю
rabbik _ 09.08.2017 22:42
IP: 35.189.249.---
Борис Беккер:
Веня, береги себя, над тобой нависла смертельная угроза.

над іскуственним інтілектом работают несколько стран владеющіх суперкампутерамі.
в Кітає пришлось аварийно отключить самий бистрий в міре суперкампютер, когда АІ начал критиковать Марксістско-Ленінскоє Ученіє і угрожать компартії Кітая

Вєня, берегі себя, АІ імеет доступ ко всем твоїм постам...
Борис Беккер _ 09.08.2017 22:42
IP: 35.189.249.---
rabbik:
Борис Беккер:
тот самий.

Зощенко и Булгаков открыли этот тип в двадцатые года. Теперь коммунальный хам завершил свое развитие, обрел мечту своих кошмарных ночей – генеральские звезды, вооружился линзами здравого смысла, причислил себя к сонму телевизионных светил.

На предыдущей стадии своего развития он назывался Ждановым. Пройдя сквозь кровавую парилочку тридцатых, зощенковский банщик и булгаковский шарик стали Ждановым. Колумбы, открыватели типа, были объявлены уродами. Солидный устойчивый нормальный Жданов ненавидел своего открывателя, урода, отрыжку общества, мусорную шкварку перегоревшего "серебряного века".

Вот, в сущности, главный конфликт времени, идеально короткая схема: "Зощенко – Жданов"...
В. Гинзбурга почитываете?
Mykola Fedoriy _ 09.08.2017 22:38
IP: 37.54.135.---
mali:
Orest Jj:
mali:
Пи.Си. Що це? "Консерва" чи недолугість мишлення?
"Консерва" з косою також обіцяла Путіну продовжити оренду бази флоту.
Сдавшая Крим свою обіцянку виконала – орена бази продовжена надовго...
Оренда бази ЧФ РФ в Севастрпрлі до 2040 року була продовжена режимом Януковича заключеними міжнародними Харківськими Угодами між Росією і Україною...Коли Тимошенко сиділа в Качанівці...Так що не треба вам голослівно ля-ля-кати...
Djekson Matuschkov _ 09.08.2017 22:34
IP: 35.190.198.---
Слух прошёл, один барыга,
Зная, что недолог век,
В небе на советском МИГе.
Репетирует побег...
Andrey Kononenko _ 09.08.2017 22:33
IP: 188.163.73.---
mali:
Евросоциалисты могут ездить на Шкодах.
rabbik _ 09.08.2017 22:31
IP: 35.189.208.---
Борис Беккер:
Вот, кстати, не мешает проверить – не родственник ли Игорь Жданов того самого Жданова, который в блокаду обжирался ананасами и черной икрой, а потом гнобил А. Ахматову и М. Зощенко.
тот самий.

Зощенко и Булгаков открыли этот тип в двадцатые года. Теперь коммунальный хам завершил свое развитие, обрел мечту своих кошмарных ночей – генеральские звезды, вооружился линзами здравого смысла, причислил себя к сонму телевизионных светил.

На предыдущей стадии своего развития он назывался Ждановым. Пройдя сквозь кровавую парилочку тридцатых, зощенковский банщик и булгаковский шарик стали Ждановым. Колумбы, открыватели типа, были объявлены уродами. Солидный устойчивый нормальный Жданов ненавидел своего открывателя, урода, отрыжку общества, мусорную шкварку перегоревшего "серебряного века".

Вот, в сущности, главный конфликт времени, идеально короткая схема: "Зощенко – Жданов"...
Борис Беккер _ 09.08.2017 22:28
IP: 35.189.208.---
Мені боятися нічого, бо на моїй стороні найсильніший аргумент – правда. Готовий до будь-яких розслідувань та перевірок.

Вот, кстати, не мешает проверить – не родственник ли Игорь Жданов того самого Жданова, который в блокаду обжирался ананасами и черной икрой, а потом гнобил А. Ахматову и М. Зощенко.
Борис Беккер _ 09.08.2017 22:15
IP: 35.189.208.---
Что за фамилия недекоммунизированная такая – "Жданов"?
mali _ 09.08.2017 22:08
IP: 35.189.218.---
Orest Jj:
mali:
Пи.Си. Що це? "Консерва" чи недолугість мишлення?
"Консерва" з косою також обіцяла Путіну продовжити оренду бази флоту.
Сдавшая Крим свою обіцянку виконала – орена бази продовжена надовго...
Orest Jj _ 09.08.2017 22:02
IP: 77.52.19.---
mali:
Максим Чарушниковв:
mali:
Orest Jj:
Для харошего чєлавека і 30 мільйонов в год не жалко
Ну да. Юлєчка в США може поїхати./QUOTE]
Шановний, ви хоч розумієте що 30 мільйонів це з нашої з вами кишені, за які вона собі нові машини купляє...?
не з нашої а з вашої.
mali _ 09.08.2017 22:01
IP: 35.190.198.---
Максим Чарушниковв:
mali:
Orest Jj:
Для харошего чєлавека і 30 мільйонов в год не жалко
Ну да. Юлєчка в США може поїхати./QUOTE]
Шановний, ви хоч розумієте що 30 мільйонів це з нашої з вами кишені, за які вона собі нові машини купляє...?
Orest Jj _ 09.08.2017 21:59
IP: 77.52.19.---
mali:
...У результаті підписання Харківських угод свої інтереси захистили і Росія, і Україна.
Про це заявив екс-міністр закордонних справ України Петро Порошенко.
Також, за словами екс-міністра, продовження терміну базування російського флоту в Криму не вплине на взаємини України і Європи.

"У нас величезна кількість інших проблем, які нам необхідно вирішувати з Європою, і проблема Чорноморського флоту в цьому переліку буде останньою", – вважає Порошенко.

Крім того, Порошенко заявив, що "ніякої геостратегічної необхідності в істотному посиленні, глибокій, глобальній модернізації російського флоту не існує". "Цей флот має обмежений район дії", – додав Порошенко.

Пи.Си. Що це? "Консерва" чи недолугість мишлення?
Максим Чарушниковв _ 09.08.2017 21:53
IP: 178.137.93.---
mali:
Orest Jj:
Для харошего чєлавека і 30 мільйонов в год не жалко
Ну да. Юлєчка в США може поїхати.

А Ахмєтов, його друг Ляшко, друзі Порошенка – Кононенко, Грановський і ко – вже не можуть їздити в США а незабаром і по світу. Візи анулювали або ж не дають
Американські друзі вважають їх корупціонерами і бандитами і без рішення великого українського суду
Orest Jj _ 09.08.2017 21:52
IP: 77.52.19.---
mali:
Orest Jj:
Для харошего чєлавека і 30 мільйонов в год не жалко
не
Корупція1082 Україна та Європа901 Aтака Путіна1109 Уряд реформ300 Свобода слова544
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter