Ігор Жданов Міністр молоді та спорту України

Досить брехати! Відповідь Ігорю Луценку

09 серпня 2017, 15:17

На початку цього допису дозвольте деякі емоції. Завжди досить енергійно реагував на брехню та неправду. Особливо, коли такі цинічні звинувачення звучали від людей, з якими ти пройшов якийсь певний відрізок свого життєвого шляху.

Так сталося із останнім блогом Ігоря Луценка на УП. Було досить прикро читати брехливі випади одного з побратимів з Майдану, з яким ми разом відстоювали свободу, європейський вибір і права громадян під час Революції Гідності. Разом провели не одну ніч та день на Майдані, потім разом допомагали фронту, збираючи гроші на безпілотник.

Хоча, напевне, цей пасквіль писав не Ігор Луценко. Скоріше за все, блог підготувала інша особа, яка має свій власний меркантильний інтерес до парашутного спорту. Вже біля десяти років цей пан зводить свої особисті рахунки з профільною федерацією, намагаючись втягнути у скандальні "розбірки" народних депутатів та кожного міністра спорту, який працював на цій посаді.

Проте необхідно перейти від емоцій до ключових фактів і правди, які повністю спростовують відверту брехню Ігоря Луценка.

ПЕРШЕ: я не підписував жодних наказів про проведення чемпіонату України з парашутного спорту, якими начебто встановлюються "побори зі спортсменів".

Це чистої води брехня і наклеп!

По-перше, наказ про проведення чемпіонату України 2017 з парашутного спорту підписував профільний заступник міністра з неолімпійських видів спорту Ярослав Войтович.

По-друге, у наказі, як ви бачите, немає жодного слова про якийсь примусовий вступ до Федерації парашутного спорту України. Також відсутні будь-які вимоги про якісь фінансові "побори" та необхідність сплати безповоротної фінансової допомоги на розвиток парашутного спорту.

Якщо народному депутату Ігорю Луценку і автору його допису відомі конкретні факти незаконних, корупційних дій при організації цих змагань – будь ласка, звертайтеся до правоохоронних органів із відповідними заявами про злочин.

Також сьогодні я підписав доручення щодо проведення службової перевірки за фактами можливих зловживань під час проведення чемпіонату України з парашутного спорту та доручив державному секретарю Міністерства Олегу Немчінову звернутися до Генеральної прокуратури України із проханням провести відповідне розслідування.ДРУГЕ: про нібито "чемпіонат України" і злочинні громадські організації.

Система спорту в Україні – як і в усьому світі, базується на діяльності федерацій з того чи іншого виду спорту, які є громадськими організаціями. Так, розвитком парашутного спорту, безпосереднім проведенням офіційних національних чемпіонатів займається Федерація парашутного спорту України.

А, наприклад, чемпіонат України з хокею організовує та проводить Федерація хокею України, чемпіонат з баскетболу – Федерація баскетболу України, чемпіонат з легкої атлетики – ФЛАУ і т.д. Вони, у свою чергу, є членами відповідних міжнародних федерацій з видів спорту.

Профільною міжнародною спортивною федерацією визначається лише одна національна громадська організація, яка має право офіційно розвивати цей вид спорту та проводити чемпіонати на території країни. Те саме стосується і нашої держави. Лише в такому разі результати чемпіонатів України будуть визнаватися на міжнародному рівні.

Але це добровільна справа кожного, вступати до такої визнаної національної федерації і професійно займатися спортом, чи ні.

Тобто, якщо якась інша громадська організація, умовно "Федерація парашутистів Бойка", проведе "чемпіонат України" із трьох учасників за своїми вигаданими правилами, визначить "чемпіона" та "призерів", присвоїть їм якісь свої спортивні звання – це будуть фіктивні, дворові змагання. Їх результати не матимуть жодної юридичної сили.

ТРЕТЄ: я чітко та послідовно виконую рішення судів.

У дописі Ігоря Луценка прозвучала ще одна велика брехня. Мовляв, не виконую численні рішення судів по парашутному спорту. Моя принципова позиція міністра та законослухняного громадянина – усі рішення судів, які набрали законної сили, треба виконувати.

Так і роблю на своїй посаді. Наводжу конкретні докази: підписані мною особисто накази на виконання рішень Київського окружного адмінсуду по парашутному спорту, які були підписані мною ще на початку 2015 року.

Водночас, звертаю увагу, що ці справи стосуються подій багаторічної давності. Я не маю до них жодного відношення, бо працюю на посаді Міністра молоді та спорту з грудня 2014 року.Дуже прикро, що Ігор дозволив себе використовувати іншою людиною для зведення наклепів у кращих традиціях режиму Януковича. Адже я йому неодноразово направляв копії своїх рішень про визнання постанов та ухвал судів. Він все це прекрасно знає.

Ігорю, чи за таке право оббріхувати, називати "злочинцем" будь-кого на свій розсуд без суду і слідства ми стояли на Майдані?

PS. До речі, державний секретар Міністерства молоді та спорту Олег Немчінов вже направив звернення до Генеральної прокуратури щодо розслідування викладених у блозі Ігоря Луценка звинувачень на мою адресу.Мені боятися нічого, бо на моїй стороні найсильніший аргумент – правда. Готовий до будь-яких розслідувань та перевірок.

Загрузка...
Коментарі — 174
Алексей Дворецков _ 10.08.2017 15:39
IP: 35.189.208.---
купа порохоботів із Мінстеця налетіло на Ігоря Луценка наїзджати і захищати незнайомого їм Жиданова
Djekson Matuschkov _ 10.08.2017 15:04
IP: 104.155.11.---
По сути, Украина еще как-то существует только потому, что ее подпирают американцы. Но американцы – люди практичные, спрашивается, зачем им такая обуза?
Думается, что держать Украину в состоянии полураспада американцам скоро надоест, а возвращать ей статус полноценного государства ни Европа, ни США не собираются. Какую же судьбу написали Украине в заокеанских кабинетах?

Видимо, когда Обама назвал недавно Украину "государством-клиентом России", он не оговорился, а выдал желаемое за действительное. Уничтожив "государство "Украина", Вашингтон, судя по всему, уже готов предложить Москве заняться дележом "территории "Украина.
Vad Brazz _ 10.08.2017 14:19
IP: 35.195.10.---
Ни шо ни понял
valsh01 _ 10.08.2017 14:14
IP: 188.115.150.---
Індра:
valsh01:
Прочитайте статтю "Що таке депутат-мажоритарщик? Це декорація в залі" --- я його не ідеалізую. АЛЕ: назвіть ще кандидатів і тоді порівняємо
Забавно, вы, вроде, признаете, что депутат-мажоритарщик, в условиях сегодняшней полит. жизни – это несамостоятельность, зависимость от власти, и "декорация". Но, при этом, ратуете за введение поголовной мажоритарки)) Вам не кажется, что есть какая-то логическая несостыковка в этом? Или вы думаете на века, что в 22-23 веках Украина установит такой полит. механизм?))
А про каких кандидатов вы от меня хотите услышать? Кандидатов на звание того, кто "найнадійніший представник українства, який захищає інтереси саме УКРАЇНСТВА"? Так это те, кто в парламенте проводят понятную и поддерживаемую мной политику в экономике,политике, социалке,войне. На сегодняшний день мной поддерживаются действия ЮВТ-Батькивщины. Может, когда то, я и до Билецкого дорасту, если он будет РЕАЛЬНО действовать в моих интересах))
valsh01 _ 10.08.2017 13:54
IP: 188.115.150.---
руслан49:
valsh01:
Вы, разве, не знаете, что деньги могут провести в депутаты-мажоритарщики любого негодяя?
==
При виборах чисто по партіям ще більша корупція, чим мажиротарна система. Там керівники партій продають місця
Вау, пете-бот возбудился)) Я вел диалог про мажоритарку с радикал-патриотом, поддерживающим Билецкого. А на помощь ему подтянулся пете-бот. Почему-то меня это даже не удивило)) Теперь, по сути: 1) Я и не говорил, что партийная система чиста и непорочна. Но она более прозрачна для общества, чем возможность отследить перед выборами несколько тысяч претендентов на 450 депут.кресел. 2) Опыт предыдущих выборов противоречит вам – коррупция в партиях на выборах имеет место, но она не несет массовости. При мажоритарке она больше в РАЗЫ! К тому же, лидеры партии отслеживают тех, кто купил места в парт.списках. И когда они совсем борзеют, от них избавляется. Есть механизм. А как убрать мажоритарщика?
Індра _ 10.08.2017 13:47
IP: 91.235.71.---
для мажоритарки потрібні спеціальні умови; в Англії та Франції – мажоритарні системи виборів. У нас висуванець-мажоритрник повинен мати підтримку 3-5, чи 10 громадських організацій, активістів, які себе позитивно зарекомендуваи, а також його мають висувати і територіальні гомади. А де у нас територіальні громади зразка тих, які були 350 років тому? Влада не хоче запускати закони під створення одвічного осідлого населення з правами власності на своє майно і землю!
Індра _ 10.08.2017 13:42
IP: 91.235.71.---
valsh01:
Прочитайте статтю на ЦЕНЗОР, Блоги, Сергей Иванов Андрій Білецький: "Що таке депутат-мажоритарщик? Це декорація в залі" ---- я його не ідеалізую. АЛЕ: назвіть ще кандидатів і тоді порівняємо.
Індра _ 10.08.2017 13:36
IP: 91.235.71.---
Djekson Matuschkov: можу порадити непоганого психіатра
Serhiy Vyhryst _ 10.08.2017 13:15
IP: 46.211.100.---
Игорь – имя "воинствующий". Всем Игорям таблеток от жадности, и побольше.
руслан49 _ 10.08.2017 13:05
IP: 37.52.17.---
valsh01:

Нам гріх великий тримати всю цю олігархічнну шоблу з їх проплаченими партіями
Я на 100% уверен, что БПП присоединится к вашему призыву – "Долой политические партии, да здравствует мажоритарка на выборах!" Поскольку у власти проблем с выборами тогда не будет. Вы, разве, не знаете, что деньги (при полном обнищании населения) могут провести в депутаты-мажоритарщики любого негодяя?
При виборах чисто по партіям ще більша корупція, чим мажиротарна система. Там керівники партій продають місця товстосумам.
Olexander Melnyk _ 10.08.2017 12:40
IP: 104.155.12.---
Луценко (той що Ігор) геть з глузду з'їхав після того як у нього мопеда вкрали: (
valsh01 _ 10.08.2017 12:30
IP: 188.115.150.---
Індра:
valsh01: Вивчайте українознавство, хоча б почитайте "Історію Русів"; ви ніяк не можете відійти від нав'язаних суспільству схем. Стосовно Саакашвілі – це один з офіцерів Ротшільда; такими були, а може і є бренд "Путін", Порошенко, Юля, Ющенко і т.д. Таким на сьогодні є Андрій Білецький (попри його вади, це найнадійнішим представник українства, який захищає інтереси саме УКРАЇНСТВА)
Билецкий – а чем он себя проявил в ВР? Может его так боятся олигархи, что бегут из страны при его появлении? Или он противостоял схемам разграбления украинцев через Ротердам+ и немецкий хаб? Или он с побратимами взял за жабры Лерку-банкиршу, которая в три раза "опустила" гривну и ограбила всех нас на сотни миллиардов? Или он реально противостоял тому, что в военном министерстве до сих пор немало барыг, воров, пустозвонов и обманщиков?
На мой взгляд Билецкий – яркий представитель, как за патриотической риторикой нет реальных действий по очищению и улучшению страны
Djekson Matuschkov _ 10.08.2017 12:27
IP: 35.189.218.---
Індра:
Djekson Matuschkov:
Шановний розумнику, а назвіть-но щось з вашого особистого доробку? Що можете розповісти цікавого про себе, свої погляди, свої знання, свої інтереси?
Я разве не на русском вам написал, чем вы тут строчки заполняете.
– вас никто в дело ни ставит и ваши желания несовместимы с реальностью.
Нужно было не в капитализм бежать с вашим менталитетом, а сидеть тихо в социализме и по пятницам политинформацию слушать про гниющий капитализм, а теперь поздно олигархов стращать, лучше вы сами постарайтесь ими стать, тогда набьёте себе брюхо и ныть не будете.
– как, понравилось моё пожелание!?
хи-хи-хи
valsh01 _ 10.08.2017 12:18
IP: 188.115.150.---
Індра:
Нам кажуть – от великий гетьман Пилип Орлик – він написаав Конституцію, за якою пішли США, далі Франція і всі решта країн Європи. Так вперше ці закони звичаєвого права араттів-русів-українців записав (тобто, впорядкував і поклав на папір) гетьман князь Михайло Ружинський ще в 1580-х роках. Саме за його документами Богдан Хмельницький відродив наш прадавній суспільний лад і структуру війська і саме ці документи взяв за основу своєї Конституції Пилип Орлик. Нам гріх великий тримати всю цю олігархічнну шоблу з їх проплаченими партіями
Я на 100% уверен, что БПП присоединится к вашему призыву – "Долой политические партии, да здравствует мажоритарка на выборах!" Поскольку у власти проблем с выборами тогда не будет. Вы, разве, не знаете, что деньги (при полном обнищании населения) могут провести в депутаты-мажоритарщики любого негодяя? Вы, разве, не знаете, что мажоритарщики в парламенте – разобщены, неактивны, зависимы и легко управляемы властью?
Індра _ 10.08.2017 12:11
IP: 91.235.71.---
Djekson Matuschkov:
Шановний розумнику, а назвіть-но щось з вашого особистого доробку? Що можете розповісти цікавого про себе, свої погляди, свої знання, свої інтереси?
Індра _ 10.08.2017 12:08
IP: 91.235.71.---
valsh01: Вивчайте українознавство, хоча б почитайте "Історію Русів"; ви ніяк не можете відійти від нав'язаних суспільству схем. Стосовно Саакашвілі – це один з офіцерів Ротшільда; такими були, а може і є бренд "Путін", Порошенко, Юля, Ющенко і т.д. А нині ще й Рабіновича підсовують. Шукайте серед українців. За звичай таким має бути лідер, успішний в бойових баталіях – так було за давнини і такий підхід був виправданий. Таким на сьогодні є Андрій Білецький (попри його вади, це найнадійнішим представник українства, який захищає інтереси саме УКРАЇНСТВА).
valsh01 _ 10.08.2017 12:01
IP: 188.115.150.---
Індра:
valsh01:...нам потрібно відродити звичаєве право: повне самоврядування, вибори за мажоритарною системою в якій кандидати – лише за подачею громадських активістів та громадських організацій..."
Забавно. Опять – панацея – полная мажоритатка. Когда сначала олигархи создают-финансируют общественные организации (таких уже сейчас тысячи в Украине), потом эти общ.организации протаскивают в парламент лояльных к олигархам депутатов, потом эти лояльные к олигархам депутаты работают на них, а не на украинцев. Просто чудесная схема)) Не хуже для олигархов, чем партии)) История учит только тому, что она ничему не учит))
Неужели непонятно, что олигархическая система будет демонтирована у нас не руками общ.организаций или их лидеров, а смелым, решительным, опытным, знающим эту систему политиком. Может, и диктатором. Таким, как Саакашвили в Грузии
Djekson Matuschkov _ 10.08.2017 11:54
IP: 35.195.10.---
Индра:
valsh01:
Два дебила, думают что они вправе давать советы как руководить страной и как её обустроить, но главное в их "тезисах" есть непременная линия – отнять у богатых и раздать бедным.
– на майдан вас загнали олигархи и Порошенки при поддержки США.
США закрыло глаза на откровенную русофобию и фашизм на майдане, а олигархи пообещали за это разместить базы США в Крыму и на Украине.
– но о вас дебило,в никто и не думал, стаду кинут клич, что они теперь эйропейцы, на том это стадо и успокоится – главное что бы москали завидовали!!!
хи-хи-хи
Індра _ 10.08.2017 11:53
IP: 91.235.71.---
Зиновій Богдан: Не кращий за Жданова і Ігор Луценко; так його характеризують ті, хто з ним був з студенстької лави. Луценко – абсолютно ніякий, вчився абияк, аморфний, інтересів по життю немає, ні патріотичниї, ні суспільних, проосто такий-собі невеличкий кр'єрист (бо Жданов – великий кра'єрист в порівнянні з Луценко).
Зиновій Богдан _ 10.08.2017 11:49
IP: 37.73.170.---
А я вірю Ігору Лууценкові.
Жданов мені відомий з 90-х, коли він ще був підхолуйком у покійного Разумкова, коли останній співпрацював з Кучмою, Марчуком, покійним Чорномирдіним. Кар'єрист, лакуза, посіпака.
valsh01 _ 10.08.2017 11:44
IP: 188.115.150.---
руслан49:
valsh01:
А чого їх шукати. Що, Тимошенко не знає де у неї лежать гроші, які вона заробила, коли керувала ЄЕСУ.
==
Еще один Ренат Кузьмин тут появился)) Который, тоже, искал и деньги ЄЕСУ, и Киотские деньги, и деньги за машины скорой помощи, и деньги Путина за газовые контакты 2009. Упарился искать Ренатик так ничего не нашедши. Так и у вас, шоколадных, фиг вам, а не мифические коррупционные деньги Шарап..., ой, Тимошенко вы получите)) А что она заработала в 90-х, то заработала – не сможете отнять тем более))
==
Ні, то це я знаю. Коли я зустрічаю прихильників Тимошенко, то вони мені завжди говорять, що вона бідна, як церковна криса.
Кто – бедный, а кто – богатый, то украинский Forbes знает)) И если уж вы ссылаетесь на мифические миллиарды Тимошенко, то ссылайтесь на мнение специалистов из этого журнала. А не на придумки шоколадных политтехнологов из своих тролле-методичек))
Індра _ 10.08.2017 11:43
IP: 91.235.71.---
Нам кажуть – от великий гетьман Пилип Орлик – він написаав Конституцію, за якою пішли США, далі Франція і всі решта країн Європи. Так вперше ці закони звичаєвого права араттів-русів-українців записав (тобто, впорядкував і поклав на папір) гетьман князь Михайло Ружинський ще в 1580-х роках. Саме за його документами Богдан Хмельницький відродив наш прадавній суспільний лад і структуру війська і саме ці документи взяв за основу своєї Конституції Пилип Орлик. Нам гріх великий тримати всю цю олігархічнну шоблу з їх проплаченими партіями. Нам, нащадкам великих і найпередовіших демократів минувшини.
руслан49 _ 10.08.2017 11:40
IP: 37.52.17.---
valsh01:
руслан49:
Mykola Fedoriy:
Колись шукали скарби Полуботка...Зараз вже років 25 всі українські Президенти шукають скарби Тимошенко...Може, не варто шукати чорну кішку в темній кімнаті, коли її там нема (китайське прислів*я)...
==
А чого їх шукати. Що, Тимошенко не знає де у неї лежать гроші, які вона заробила, коли керувала ЄЕСУ.
Еще один Ренат Кузьмин тут появился)) Который, тоже, искал и деньги ЄЕСУ, и Киотские деньги, и деньги за машины скорой помощи, и деньги Путина за газовые контакты 2009. Упарился искать Ренатик так ничего не нашедши. Так и у вас, шоколадных, фиг вам, а не мифические коррупционные деньги Шарап..., ой, Тимошенко вы получите)) А что она заработала в 90-х, то заработала – не сможете отнять тем более)) Руки коротки))
І чого "отнімать" у Тимошенко гроші. Вона їх заслужено заробила, коли керувала ЄЕСУ. Як Фірташ, коли він керував Росукренерго.
valsh01 _ 10.08.2017 11:37
IP: 188.115.150.---
САНДРО:
valsh01:
И эта пустышка, как только представилась возможность, ее предала. Весьма прогнозируемо предала) Жалко, что ЮВТ ничему не учат полит. грабли с ее "единомышленниками"-однопартийцами

Есть такая особенность укр. политики- предавать.
нО ЗДЕСЬ В ЛИДЕРАХ Турчинов. аВАКОВ, - история запомнит их имена
А чтобы предавал Жданов- я не помню.
Поэтому может не надо судить так строго и категорично
Странно, что у вас такая слабая память)) Поскольку Жданов в 2014 сначала стал депутатом от партии Батькивщина (N10 в избират. списке), а потом и министром по квоте этой партии в коалиционном правительстве Яценюка. Когда Батькивщина вышла из коалиции, то посчитала, что министр от нее не должен быть в правительстве. И попросила Жданова подать в отставку. На что Жданов показал ЮВТ большую дулю и ушел в свободное плавание. После этого он был исключен из партии, и сейчас взасос дружит с НФ.
Вам всё еще кажется, что это не предательство ЮВТ с его стороны?
руслан49 _ 10.08.2017 11:37
IP: 37.52.17.---
valsh01:
руслан49:
Mykola Fedoriy:
Колись шукали скарби Полуботка...Зараз вже років 25 всі українські Президенти шукають скарби Тимошенко...Може, не варто шукати чорну кішку в темній кімнаті, коли її там нема (китайське прислів*я)...
==
А чого їх шукати. Що, Тимошенко не знає де у неї лежать гроші, які вона заробила, коли керувала ЄЕСУ.
Еще один Ренат Кузьмин тут появился)) Который, тоже, искал и деньги ЄЕСУ, и Киотские деньги, и деньги за машины скорой помощи, и деньги Путина за газовые контакты 2009. Упарился искать Ренатик так ничего не нашедши. Так и у вас, шоколадных, фиг вам, а не мифические коррупционные деньги Шарап..., ой, Тимошенко вы получите)) А что она заработала в 90-х, то заработала – не сможете отнять тем более)) Руки коротки))
Ні, то це я знаю. Коли я зустрічаю прихильників Тимошенко, то вони мені завжди говорять, що вона бідна, як церковна криса.
Корупція1082 Україна та Європа901 Aтака Путіна1109 Уряд реформ300 Свобода слова544
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter