Ігор Жданов Міністр молоді та спорту України

Досить брехати! Відповідь Ігорю Луценку

09 серпня 2017, 15:17

На початку цього допису дозвольте деякі емоції. Завжди досить енергійно реагував на брехню та неправду. Особливо, коли такі цинічні звинувачення звучали від людей, з якими ти пройшов якийсь певний відрізок свого життєвого шляху.

Так сталося із останнім блогом Ігоря Луценка на УП. Було досить прикро читати брехливі випади одного з побратимів з Майдану, з яким ми разом відстоювали свободу, європейський вибір і права громадян під час Революції Гідності. Разом провели не одну ніч та день на Майдані, потім разом допомагали фронту, збираючи гроші на безпілотник.

Хоча, напевне, цей пасквіль писав не Ігор Луценко. Скоріше за все, блог підготувала інша особа, яка має свій власний меркантильний інтерес до парашутного спорту. Вже біля десяти років цей пан зводить свої особисті рахунки з профільною федерацією, намагаючись втягнути у скандальні "розбірки" народних депутатів та кожного міністра спорту, який працював на цій посаді.

Проте необхідно перейти від емоцій до ключових фактів і правди, які повністю спростовують відверту брехню Ігоря Луценка.

ПЕРШЕ: я не підписував жодних наказів про проведення чемпіонату України з парашутного спорту, якими начебто встановлюються "побори зі спортсменів".

Це чистої води брехня і наклеп!

По-перше, наказ про проведення чемпіонату України 2017 з парашутного спорту підписував профільний заступник міністра з неолімпійських видів спорту Ярослав Войтович.

По-друге, у наказі, як ви бачите, немає жодного слова про якийсь примусовий вступ до Федерації парашутного спорту України. Також відсутні будь-які вимоги про якісь фінансові "побори" та необхідність сплати безповоротної фінансової допомоги на розвиток парашутного спорту.

Якщо народному депутату Ігорю Луценку і автору його допису відомі конкретні факти незаконних, корупційних дій при організації цих змагань – будь ласка, звертайтеся до правоохоронних органів із відповідними заявами про злочин.

Також сьогодні я підписав доручення щодо проведення службової перевірки за фактами можливих зловживань під час проведення чемпіонату України з парашутного спорту та доручив державному секретарю Міністерства Олегу Немчінову звернутися до Генеральної прокуратури України із проханням провести відповідне розслідування.ДРУГЕ: про нібито "чемпіонат України" і злочинні громадські організації.

Система спорту в Україні – як і в усьому світі, базується на діяльності федерацій з того чи іншого виду спорту, які є громадськими організаціями. Так, розвитком парашутного спорту, безпосереднім проведенням офіційних національних чемпіонатів займається Федерація парашутного спорту України.

А, наприклад, чемпіонат України з хокею організовує та проводить Федерація хокею України, чемпіонат з баскетболу – Федерація баскетболу України, чемпіонат з легкої атлетики – ФЛАУ і т.д. Вони, у свою чергу, є членами відповідних міжнародних федерацій з видів спорту.

Профільною міжнародною спортивною федерацією визначається лише одна національна громадська організація, яка має право офіційно розвивати цей вид спорту та проводити чемпіонати на території країни. Те саме стосується і нашої держави. Лише в такому разі результати чемпіонатів України будуть визнаватися на міжнародному рівні.

Але це добровільна справа кожного, вступати до такої визнаної національної федерації і професійно займатися спортом, чи ні.

Тобто, якщо якась інша громадська організація, умовно "Федерація парашутистів Бойка", проведе "чемпіонат України" із трьох учасників за своїми вигаданими правилами, визначить "чемпіона" та "призерів", присвоїть їм якісь свої спортивні звання – це будуть фіктивні, дворові змагання. Їх результати не матимуть жодної юридичної сили.

ТРЕТЄ: я чітко та послідовно виконую рішення судів.

У дописі Ігоря Луценка прозвучала ще одна велика брехня. Мовляв, не виконую численні рішення судів по парашутному спорту. Моя принципова позиція міністра та законослухняного громадянина – усі рішення судів, які набрали законної сили, треба виконувати.

Так і роблю на своїй посаді. Наводжу конкретні докази: підписані мною особисто накази на виконання рішень Київського окружного адмінсуду по парашутному спорту, які були підписані мною ще на початку 2015 року.

Водночас, звертаю увагу, що ці справи стосуються подій багаторічної давності. Я не маю до них жодного відношення, бо працюю на посаді Міністра молоді та спорту з грудня 2014 року.Дуже прикро, що Ігор дозволив себе використовувати іншою людиною для зведення наклепів у кращих традиціях режиму Януковича. Адже я йому неодноразово направляв копії своїх рішень про визнання постанов та ухвал судів. Він все це прекрасно знає.

Ігорю, чи за таке право оббріхувати, називати "злочинцем" будь-кого на свій розсуд без суду і слідства ми стояли на Майдані?

PS. До речі, державний секретар Міністерства молоді та спорту Олег Немчінов вже направив звернення до Генеральної прокуратури щодо розслідування викладених у блозі Ігоря Луценка звинувачень на мою адресу.Мені боятися нічого, бо на моїй стороні найсильніший аргумент – правда. Готовий до будь-яких розслідувань та перевірок.

Загрузка...
Коментарі — 174
Індра _ 10.08.2017 11:36
IP: 91.235.71.---
Наявність в Украні партій – це наша погибель. Це паскудство треба випікати каленим залізом. Все має перейти в громади і державні інтереси, все як за часів козаччини, а козаччина відродила наше прадавнє суспільсьтво, яке передувало феодальній формації започаткованій князями (особливо з часів Володимира Великого, хрестителя).
руслан49 _ 10.08.2017 11:35
IP: 37.52.17.---
mihaylenco:
За своє життя жодного разу не бачив, не чув, і не читав, щоб злодій вийшов на люди, і сказав: "Я украв оце, і оце." Може хто такі випадки знає? Будь ласка, напишіть.
Ні, то це я знаю. Коли я зустрічаю прихильників Тимошенко, то вони мені завжди говорять, що вона бідна, як церковна криса.
Індра _ 10.08.2017 11:33
IP: 91.235.71.---
valsh01:це зрозуміло кожному; але що люди не второпали, так це те, що треба повертати суспільний лад до стану, в якому він був за часів Богдана Хмельницького – нам потрібно відродити звичаєве право: повне самоврядування, вибори за мажоритарною системою в якій кандидати – лише за подачею громадських активістів та громадських організацій, саме такі кандидати отримують кошти на вибори від держави. Обирати лише з кандидатів, запропонованих громадами. По всій Україні потрібно проводити збори з висування громадських акивістів, які представлятимуть місцеві громади і звітуватимуть перед ними. Вибори – на всі посади – лише на 1 рік: голови районів (в тому числі і райони в містах), суддів, прокурорів, міських отаманів (старший вартовий, чи по західному – старший поліцейський в місті), голови земств, гетьман (обіймає дві посади одночасно – президента і прем'єра міністра). Має бути два суди – місцевий і вищого ранґу, і все! А у нас скільки різних судів, всі ж корумповані і контрольовані.
valsh01 _ 10.08.2017 11:21
IP: 188.115.150.---
Індра:
Orest Jj: Orest Jj:
Щоб в наш час підняти Україну, треба піти в зворотному напрямку: 1) адміністративна реформа – об''єдання областей в 9-10 земств, 2) негайно почати відроження газифікаторів і локальну генерацію елекроенергії (лише з побутових відходів можна генерувати до 15% елеткрики потрібній державі); 3) енергоощадність.
Мне кажется, чтоб начать строить и поднимать, нужно кое-что разрушить перед этим, что будет существенно мешать строительству. А разрушить нужно политико-экономическую олигархическую систему Украины. При которой кучка очень богатых негодяев исключительно в своих интересах сажает в кресла президентов, премьеров, крупных гос.чиновников, парламентские фракции. И при которой наша экономика абсолютно не рыночна, не конкурентна, не социально справедлива, а монопольна и направлена исключительно на процветание олигархов
valsh01 _ 10.08.2017 11:03
IP: 188.115.150.---
руслан49:
Mykola Fedoriy:
Колись шукали скарби Полуботка...Зараз вже років 25 всі українські Президенти шукають скарби Тимошенко...Може, не варто шукати чорну кішку в темній кімнаті, коли її там нема (китайське прислів*я)...
==
А чого їх шукати. Що, Тимошенко не знає де у неї лежать гроші, які вона заробила, коли керувала ЄЕСУ.
Еще один Ренат Кузьмин тут появился)) Который, тоже, искал и деньги ЄЕСУ, и Киотские деньги, и деньги за машины скорой помощи, и деньги Путина за газовые контакты 2009. Упарился искать Ренатик так ничего не нашедши. Так и у вас, шоколадных, фиг вам, а не мифические коррупционные деньги Шарап..., ой, Тимошенко вы получите)) А что она заработала в 90-х, то заработала – не сможете отнять тем более)) Руки коротки))
mihaylenco _ 10.08.2017 10:58
IP: 93.170.68.---
За своє життя жодного разу не бачив, не чув, і не читав, щоб злодій вийшов на люди, і сказав: "Я украв оце, і оце." Може хто такі випадки знає? Будь ласка, напишіть.
Алексей Дворецков _ 10.08.2017 09:13
IP: 35.195.151.---
Ботів платних від фронту авакяна-мартиненка налетіло в коментарях тьма тьмуща...Мабуть робочих місць забагато створив Мінстець? І на жИданових вистачить, і на порохоботів...
Orest Jj _ 10.08.2017 09:08
IP: 77.52.61.---
руслан49:
Mykola Fedoriy:
Колись шукали скарби Полуботка...Зараз вже років 25 всі українські Президенти шукають скарби Тимошенко...Може, не варто шукати чорну кішку в темній кімнаті, коли її там нема (китайське прислів*я)...
А чого їх шукати. Що, Тимошенко не знає де у неї лежать гроші, які вона заробила, коли керувала ЄЕСУ.
......Гройсман, потренировавшсь на арбузах, будет баржами свозить электорат на выборы.
руслан49 _ 10.08.2017 08:41
IP: 37.52.17.---
Mykola Fedoriy:
Колись шукали скарби Полуботка...Зараз вже років 25 всі українські Президенти шукають скарби Тимошенко...Може, не варто шукати чорну кішку в темній кімнаті, коли її там нема (китайське прислів*я)...
А чого їх шукати. Що, Тимошенко не знає де у неї лежать гроші, які вона заробила, коли керувала ЄЕСУ.
Djekson Matuschkov _ 10.08.2017 07:51
IP: 35.190.221.---
"Если Украине не дадут новые кредиты и не реструктуризируют долги, то она начнёт отдавать все займы Международному валютному фонду лесом и землёй. Есть большая вероятность, что долг нам не спишут, Западные компании в этом заинтересованы, и давно хотят получить украинскую землю и дешёвую рабочую силу. Кроме того, у нашей страны есть ещё много природных ресурсов, которые можно продавать для расчёта по долгам", – сказал В.Суслов.

Эксперт уточнил, что ЕС требует, чтобы Украина не ограничивала экспорт древесины.
"Карпаты по – прежнему активно "пилят", поэтому дефолт нам пока не угрожает", – подчеркнул В.Суслов.
Індра _ 10.08.2017 01:14
IP: 91.235.71.---
Стосовно Ігоря Луцена – я не знаю, що по життю він зробив позитивного, чи не негативного. Таке враження, що ВЗАГАЛІ ні на що не здатен... Саме такі особи і є у нас ДЕПУТАТАМИ.
Індра _ 10.08.2017 01:09
IP: 91.235.71.---
Orest Jj: Orest Jj:
Гідроелектростанції шкодять довкіллю. Потрібно переходити на газифікатори і локальне виробництво електроенерії. Саме так ми піднялись і стали незалежними енергетично від Москви після Другох світової війни, а ж поки не Москва не скинула Хрущова в 1964 р. Ач ому скинула? Тому, що Україна на той момент була енергетично і економічно незалежаною державою!!! Брежнеєв і Косигін за перші пів року в Україні негайно порізали всі газифікатори на металобрухт, закрили науково-дослідні інстититути з газифікації, потягнули газову трубу з Сибіру і провели адміністративну реформу – 11 раднаргоспів порізали на 25 областей. ВСЕ! Самостійної України не стало. Щоб в наш час підняти Україну, треба піти в зворотному напрямку: 1) адміністративна реформа – об''єдання областей в 9-10 земств, 2) негайно почати відроження газифікаторів і локальну генерацію елекроенергії (лише з побутових відходів можна генерувати до 15% елеткрики потрібній державі); 3) енергоощадність.
Індра _ 10.08.2017 00:59
IP: 91.235.71.---
Mykola Fedoriy:
Украинскую творческую интелигенцию сталинский режим уничтожал не меньше, чем єврейскую...И фашисты в Бабьем Яру делали то же самое...Сталин и Гитлєр – близнецы-братья...
То и гадаєте, що Кравчук-Кучма-Ющенко-Янукович-Порошенко і Путін – не є рідними братами??
Індра _ 10.08.2017 00:57
IP: 91.235.71.---
?
Orest Jj _ 10.08.2017 00:44
IP: 77.52.86.---
///////По состоянию на июль, гидроэлектроэнергия стоит 0,56 грн за кВт*ч, а электроэнергия, выработанная ТЭС – 1,54 грн за кВт*ч. Другими словами, гидро- стоит почти в три раза дешевле тепловой.
Как известно, более 70% тепловой генерации в Украине сконцентрировано в энергохолдинге ДТЭК Рината Ахметова.
Также развитие гидроэнергетики невыгодно Российской Федерации. Каждый мегаватт, выработанный ГЭС и ГАЭС, экономит стране около полтонны угля и более 100 кубометров газа.
Таким образом, снижается зависимость Украины от углеводородов, которым обладает РФ
Mykola Fedoriy _ 10.08.2017 00:01
IP: 37.54.135.---
rabbik:
Orest Jj:
rabbik:
...вот іскуственний інтілект вийдет на волю – всех ленинцев прикончит...
поентому нужно не забор проволочній а рві с крокодилами.
да уж.
на англіцкіх атомних подводних лодках установлена Windows XP
інтіресно куда АІ перепрограміруєт балістіческіє ракети...
А ты что, там был и этот Windows XP устанавливал?...
Mykola Fedoriy _ 09.08.2017 23:56
IP: 37.54.135.---
Украинскую творческую интелигенцию сталинский режим уничтожал не меньше, чем єврейскую...И фашисты в Бабьем Яру делали то же самое...Сталин и Гитлєр – близнецы-братья...
rabbik _ 09.08.2017 23:44
IP: 35.195.245.---
Orest Jj:
rabbik:
...вот іскуственний інтілект вийдет на волю – всех ленинцев прикончит...

поентому нужно не забор проволочній а рві с крокодилами.
да уж.
на англіцкіх атомних подводних лодках установлена Windows XP
інтіресно куда АІ перепрограміруєт балістіческіє ракети...
Mykola Fedoriy _ 09.08.2017 23:42
IP: 37.54.135.---
Shtaller Sergey:
Mykola Fedoriy:
Ти що куриш- антисеміт вонючий!
А чому ти так вважаєш і вішаєш ярлики?...
Борис Беккер _ 09.08.2017 23:40
IP: 35.189.208.---
Борис Беккер:
Mykola Fedoriy:
Потому что вспомнил только євреєв Зощенко и Ахматову...А сотни тысяч украинцев разве Жданов не уничтожил?...
А с чего вы взяли, что Ахматова и Зощенко – евреи?
Я, темный вы человек, как раз и возмущен тем, что А. Жданов травил украинцев А. Горенко и М. Зощенко.
Orest Jj _ 09.08.2017 23:39
IP: 77.52.86.---
rabbik:
...вот іскуственний інтілект вийдет на волю – всех ленинцев прикончит...

поентому нужно не забор проволочній а рві с крокодилами.
Борис Беккер _ 09.08.2017 23:38
IP: 35.189.208.---
Mykola Fedoriy:
Борис Беккер:
А вас это почему интересует?
Потому что вспомнил только євреєв Зощенко и Ахматову...А сотни тысяч украинцев разве Жданов не уничтожил?...
А с чего вы взяли, что Ахматова и Зощенко – евреи?
Mykola Fedoriy _ 09.08.2017 23:35
IP: 37.54.135.---
Чомусь євреї-олігархи всі люто ненавидять Тимошенко...І від чого б це?...
Хоча Дмитро Чобіт з Брод у своїй Макусі написав, що він у неї нібито знайшов єврейські корені...Куди зник цей Чобіт?
rabbik _ 09.08.2017 23:34
IP: 35.195.231.---
Orest Jj:
Я вот думаю, не пора ли парткомы возвращать?... Какой партии, спрашиваете?... Известно какой – БПП – Большевистской ПП.
вот іскуственний інтілект вийдет на волю – всех ленинцев прикончит.

кроме шуток.
крупнейшиє учониє предупреждают об смертельной опасности для человечества, если АІ вийдет із под контроля.
Стивен Гокинс, Білл Гейтс, Ілон Маск.
на начальнтих стадиях АІ уже обнаруживает агресивное поведение.
на прошлой неделе Цукерберг отключил половину серверов когда кампутери начали общаться между собой на непонятном язике.
АІ прідумалі себе шіфрований язик шоб гуманоїди не догадалісь.!!!
а шо дальше...
Shtaller Sergey _ 09.08.2017 23:19
IP: 35.195.231.---
Mykola Fedoriy:
Ти що куриш- антисеміт вонючий!
Корупція1082 Україна та Європа901 Aтака Путіна1109 Уряд реформ300 Свобода слова544
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter