Сергій Дацюк Філософ

ЧИ ПОТРІБНА НАМ ПРАВДА ПРО ГАЗОВІ УГОДИ З РОСІЄЮ 2009-ГО РОКУ?

06 червня 2017, 09:02

Проміжне рішення Стокгольмського арбітражу не призвело до серйозного аналізу газових угод України з Росією. Як і в часи Президента Ющенко та в часи Кривавого Президента, українські громадяни не поспішають знати правду про газові угоди. Ця проблема, як і за часів Кривавого Президента, вирішується у спрощеному вигляді – приховане продовжують приховувати, а винуватою є та, хто забезпечила підписання контракту.

Українська громада продовжує задовольнятися простою правдою, яку їй постійно підказують офіційні особи, ЗМІ та залучені експерти.

Тож чи прийшов час для того, щоб дізнатися правду? Чи готова українська громада дізнатися правду? Чи зацікавлений правлячий клас, щоб встановити глибинні причин того, що сталося?

За ці дні ми чули немало односторонніх аналізів. Це ж так спокусливо звинуватити в усьому Юлію Тимошенко, і не шукати хоча б правду, не кажучи вже про те, щоб встановити істину в судовому порядку.

Я запропоную своє неполітичне аналітичне бачення цього конфлікту, який поставив Україну на межу економічного виживання та проблематизував існування України як держави.

Перша основоположна причина програшного і невигідного для України газового контракту з Росією 2009 року це двоїстість виконавчої влади, яка зафіксована в Конституції, і яку нинішній правлячий клас все ще не готовий ліквідувати та унормувати як одну виконавчу владу.

Саме це зумовило ситуацію, коли домовлялися по газу два Президенти – Ющенко та Путін, а заключати контракт поїхала Прем'єр-міністр Тимошенко з Путіним. Саме конфлікт Ющенко та Тимошенко за виконавчі повноваження, з одного боку, та персональний конфлікт Ющенка та Путіна з іншого боку, призвів до відсутності єдності виконавчої позиції України на переговорах.

Тодішній Голова "Нафтогазу" Дубина опинився між трьома центрами прийняття рішень – Президентом Росії, Президентом України та Прем'єр-міністром України. Відтак він взагалі не міг представляти інтереси своєї державної корпорації. Тобто конфлікт 2008-2009 року мав чотирьохрівневий характер саме через недолугу українську Конституцію.

1-ий рівень – міжнародний (європейський) конфлікт, коли Європа тиснула на Україну та Росію, бо поставки газу були перекриті.

2-ий рівень – конфлікт між Росією та Україною з приводу різних інтересів: Росія бажала геополітичної залежності України та збереження корупційних схем, а Україна хотіла позбавитися і того, і іншого.

3-й рівень – персональні конфлікти: між двома центрами виконавчої влади в Україні – Президентом та Прем'єр-міністром, а також між Президентами України та Росії, де український Президент попередньо зруйнував всяку можливість брати персональну участь у переговорах (Путін просто не бажав з ним говорити).

4-й рівень – конфлікт корпоративної форми організації газового бізнесу ("Газпром" – "Нафтогаз"), яким управляє конфлікт між державами Росією та Україною.

В сухому залишку – Президент України підставляв Прем'єр-міністра під невигідні умови контракту, постійно дистанційно (всередині України) руйнуючи попередні більш вигідні домовленості

Друга не менш основоположна причина – корупційний конфлікт між Росією та Україною, яку досі ніхто ані в Україні, ані в Росії не хоче обговорювати. Корупційний конфлікт означає, що на тлі такого чотирьохрівневого конфлікту існував інший – прихований п'ятий рівень – конфлікт за корупційну ренту.

Традиційно в Україні і в Росії газовий бізнес це корупційний бізнес президентів. Не уникнув цього і Ющенко. Але оскільки пан Президент позірно був чистоплюєм – "ці руки нічого не крали" – то корупційна схема була реалізована через його близьких.

Після Помаранчевої революції народу потрібно було показати якусь боротьбу з корупцією. Для цього була вибрана ліквідація компанії Фірташа "РосУкрЕнерго". Тобто налагоджена корупційна схема, яка діяла декілька років, була зруйнована. Корупція після контракту-2009 стала менш корпоратизованою і менш публічною. І це, між іншим, заслуга Юлії Тимошенко.

На цьому прихованому п'ятому рівні Президент Ющенко зіграв дуже добре: 1) він поставив собі в заслугу ліквідацію публічної корупцію у вигляді "РосУкрЕнерго"; 2) він замкнув непублічний дрібнокорпоратизований корупційний бізнес на своїх рідних, сам ніби лишаючись весь в білому, а враховуючи ту обставину, що наступні президенти покривають попередніх, то і понині він може не дуже хвилюватися; 3) він тим самим підставив Юлію Тимошенко під невигідний контракт як Прем'єр-міністра і уникнув покарання в майбутньому.

Отже ситуація-2009. Європа тисне. Путін тисне. Ющенко тисне, самоусунувшись від президентських функцій. Олігархи з корупційних схем тиснуть. І навіть Парламент тисне.

В ситуації безпрецедентного п'ятирівневого конфлікту і пятисуб'єктного тиску Україна в особі її Прем'єр-міністра була змушена укласти невигідний контракт з Росією.

Наслідки цього контракту були такі ж безрадісні. Його можна було б в будь-який момент заперечити в суді чи взагалі розірвати. Але корупція в Україні продовжувалася, продажність українського правлячого класу на користь Росії продовжувалася. Тому ми надалі мали Харківські угоди, мародерську корупцію та державну зраду режиму Кривавого Президента. Тому ми зараз маємо контрреволюцію і вічну війну з Росією.

Чому зараз невигідно все це розслідувати і сказати українській громаді правду?

Та тому що політичний вплив мають більшість активних учасників цього конфлікту.

Чи можуть нинішні політики, які покривали і прикривали корупцію Віктора Ющенко в газовому контракті 2009-го року, вимагати розслідування?

Чи можуть нинішні керманичі країни, які їздили до Фірташа укладати олігархічний консенсус в 2014-му, вимагати розслідування?

Чи можуть політики, які влаштували олігархічний контрреволюційний переворот в Парламенті в 2016-му, вимагати розслідування?

Чи можуть посадові особи правових органів, які досі уникають розслідування теперішніх і минулих злочинів нинішніх українських олігархів, вимагати розслідування?

Тобто лишається лише один винуватець – нинішній опозиціонер Юлія Тимошенко, на яку за політичною логікою і потрібно повісити всю відповідальність.

Чи була корупційна провина Юлії Тимошенко за цей контракт?

Ні не було. Це довів суд над нею за часів Кривавого Президента. Якби була хоч найменша підозра, вони б накопали. Бо за цим новим менш корупційним контрактом олігархи понесли явні втрати. Суд на Юлією Тимошенко це було суто олігархічне замовлення.

На Юлію Тимошенко повісили "невигідність для держави умов контракту". Але єдиною умовою невигідності умов цього контракт на фундаментальному рівні є недолуга Конституція, олігархічне влаштування бізнесу та державна корупція. Того ж, хто вперше почав все це руйнувати, назвали "мамою корупції". Це такі аберації мстивої політики, яка не знає жалю, не хоче знати правди, несправедлива і безперспективна.

Юлію Тимошенко багато в чому можна звинувачувати. І в переоцінці ідеалів справедливості. І в нехтуванні інтересами середнього класу на посту Прем'єр-міністра, в чому її тоді звинувачували. І в бажанні домовлятися кулуарно з різними суб'єктами української політики. І в позірній публічності для потреб громади, яка почасти зазнає звинувачення в популізмі.

Але цей газовий контракт вперше почав ліквідацію принаймні публічної української корупції на газових схемах. Цей контракт вперше заклав умови майбутнього оскарження і ліквідації невигідних для України умов, що фактично передбачала Тимошенко, але які в логіці нинішньої політичної помсти зовсім не сприймаються ні владою, ні провладними ЗМІ, ні провладними експертами.

Нинішня безпрецедентна брудна кампанія проти опозиції загалом, проти ВО "Батьківщина" зокрема, проти персонально Юлії Тимошенко це свідчення того, що фундаментальні умови газового контракту 2009 року нікуди не поділися. І раз так, то все може повернутися, але вже в інших схемах.

Глибинні причини, що лежать в основі цього контракту, не зліквідовані. Україна просто через міжнародний суд обмежила несправедливі умови контракту. Але Україна досі не зліквідувала причини, що породили ці несправедливі умови. Тому навіть кінцеве рішення Стокгольмського арбітражу не буде перемогою для України.

Саме тому, щоб відвернути українську громаду від дійсних причин газових угод з Росією, їй нав'язують відповідальність Юлії Тимошенко.

Отже Юля в усьому винувата, і не шукайте інших причин. А в ідеалі давайте третій раз її посадимо в тюрму.

Але "в усьому Юля винувата" – це не просто проста правда. Це така спрощена правда, яка зовсім не правда.

Правда складна.

І як нам бути зі складною правдою?

Чи справді українська громада бажає знати спрощену правду?

Адже спрощена правда ображає і того, хто її пропонує, і того, хто в неї вірить. Спрощена правда творить дурість і безпросвітність, вона відбирає у нас перспективу, віддаляє нас від мудрості, і нищить справедливість.

Чи складна правда зовсім не потрібна українській громаді?

powered by lun.ua
Коментарі — 313
Orest Jj _ 07.06.2017 10:00
IP: 77.52.102.---
Yaroslav Yurkiv:
...Ти, і ще 40 млн. таких, платила по 53 коп., бо решту доплачував бюджет, а зараз бюджет доплачує лише 5 млн. таких, а решту виплачує решта здорових громадян, і тільки психічно хворі цього нє панімают....

Енто ты расскажи супруге – пенсионерке моего знакомого, которой насчитали плату за газ 22 тысячи гривен.
Кроме того, болван, ты мабуть думаешь шо субсидии доплачивают не из бюджета а из карманов мармеладных покращевателей?
Так от, я тебя огорчу – субсидии доплачивает тот же бюджет.
На додаток. "Багатые" имеют такое утепление жилья и настолько эффективные энергоустановки шо за 500 м2 платят столько же сколько пересичные за 100м2. Плюс "богатые" пользуются разными льготами, которые им дали "реформаторы"
Yaroslav Yurkiv _ 07.06.2017 09:58
IP: 104.155.46.---
myshkina:
ніхто ніколи не бачив злочинного газового пакту Тимошенко – Путіна.
а фантазували про нього хто тільки міг.

і тільки вчора кращий друг Юлі Артур показав народу газовий контракт і передав його журналістам.
якщо появляться скани контракту в інтернеті, просьба передати Сідору.
може це його заспокоїть.
Пакт був в устнай формє:)
Yaroslav Yurkiv _ 07.06.2017 09:53
IP: 104.155.66.---
Orest Jj:
- А может Тимошенко украла Запорожтрансформатор? – Это собственность Григоришина
- Ну может это она хапнула и обанкротила из-за земли завод гражданской авиации и завод Радар в Киеве? – Не-е, это Тигипко.
- Ну хоть водопад Гук, гора Хомяк, заповедник Женец – это она слямзила?
- Не-е. это Ющенко.
- А что ж она украла?
- ВСЁ!...
Не перебільшуйте її вазможності!
Украсти всьо ніхто б їй не дозволив, а бути в долях вєздє, чому б ні?:)
Orest Jj _ 07.06.2017 09:51
IP: 77.52.102.---
Yaroslav Yurkiv:
Orest Jj:
поєтому Пакращенко и развязал войнушку с ЮВТ, ибо понял, что для запада он "хромая утка" – Шапкокрад нумбер тво, превращающий страну в сверх коррупционную корпорацию "рошен".
Так шо віхода у него нет – или он посадит Тимошенко как Шапкокрад по беспределу и "задружит" с "торговім партнером N1" или Тимошенко посадит все мармеладное, регионаловское и антинародноармейское кубло.
Так – с сказать "битва гидры против дракона ". Часть вторая.
==============
Та кому вана нахер потрібна?
Її вже навіть Верховна Рада тролить, а вана замість того, щоби віджартуватися, як завжди, оголошує усім війну???
Дурепа, як і її адепти:)
"дурепа" воюет за пипл украинский а вы "вумный" помогаете вооружать орков что бы те убивали пипл украинский.
Yaroslav Yurkiv _ 07.06.2017 09:50
IP: 104.155.4.---
Orest Jj:
Виктор Савченко:
valsh01:
досить цитувати якихось лузерів.пакт тимошенко-пункт-ЦЕ ДЕРЖАВНА ЗРАДА ТА ЗЛОЧИН!!!І КРАПКА!
...Воплі про 450 доларів за тисячу кубів" вигідні психіатрам як приклад масової шизофренії, бо всяка нормальна, не психічно хвора, людина одразу задає питання:
чому при ціні 450 доларів я платила 53 коп за куб газу,
а тепер, мушу платити 6.88, майже в 14 разів більше
(доречі за цей час долляр $ виріс лише втричі з 8 до 25!)

Звідки взялася різниця і де сидить ця різниця, як не на Банковій?
Ти, і ще 40 млн. таких, платила по 53 коп., бо решту доплачував бюджет, а зараз бюджет доплачує лише 5 млн. таких, а решту виплачує решта здорових громадян, і тільки психічно хворі цього нє панімают.
Orest Jj _ 07.06.2017 09:48
IP: 77.52.102.---
Yaroslav Yurkiv:
Orest Jj:
Yaroslav Yurkiv:
ви шо, на мордоровской зоне срок тянете шо всего 2 передачи по 10 кг.??? Ведь даже если употреб/лять 0,5 кг картофана в день выходит в месяц 15 кг. а у вас передачки всего 20 кг. А 5 кг. яких продуктов?
Кроме того, вы не пьете воду, не платите за квартиру, электроэнергию, газ...Не ездите на транспорте, не бреетесь, годами носите одни трюселя и носки...
Короче – пиз/дунец вы и пособник врага країни.
В мене на дачі навіть яйца ростуть на деревах, і кролі, а от у вас, бачу, лише помідори поміж ногами.
Який же примітив це бюторогате стадо!
ааа, так ви ще й мордоровский землевладелец...Землю выделили за заслуги? А сколько в казну Мордора платите за свет, воду для полива, налог на землю тощо? На пару рожков к автомату орка хватает?
Ви як Пакращенко – волаете що путин враг а сам торгует с ним, а вы волаете що москали ваши враги а сами содержите войско орков, которое убивает украинцев.
Yaroslav Yurkiv _ 07.06.2017 09:43
IP: 104.155.46.---
Orest Jj:
поєтому Пакращенко и развязал войнушку с ЮВТ, ибо понял, что для запада он "хромая утка" – Шапкокрад нумбер тво, превращающий страну в сверх коррупционную корпорацию "рошен".
Так шо віхода у него нет – или он посадит Тимошенко как Шапкокрад по беспределу и "задружит" с "торговім партнером N1" или Тимошенко посадит все мармеладное, регионаловское и антинародноармейское кубло.
Так – с сказать "битва гидры против дракона ". Часть вторая.
==============
Та кому вана нахер потрібна?
Її вже навіть Верховна Рада тролить, а вана замість того, щоби віджартуватися, як завжди, оголошує усім війну???
Дурепа, як і її адепти:)
Yaroslav Yurkiv _ 07.06.2017 09:34
IP: 104.155.11.---
Сергій Олексійович Бут:
... "адвокат" Дацюк проголосив промову на захист ЮВТ... Дуже постарався... Якби це було десь в 2013-му, то я б ще й погодився повірити... Але після березня – 2014 і після ганебної здачі Криму всі словоблудні викрутаси Дацюка на захист ЮВТ вже не працюють... Дацюк проголошує: "Прем'єр-міністра була змушена укласти невигідний контракт з Росією..." – це байка для дефектних дітей... Цю особу – Тимошенко – ніхто ніколи ні до чого не змусив і не зможе змусити... Ця пані сама кого хочеш змусить... І це добре видно з тієї характеристики, яку відомий публіцист Д.Видрін дав ЮВТ в своїй праці "Медовая ловушка ЮВТ"...
Ну, от бачите, а сама потрапила в ГАЗОВУ:)
Yaroslav Yurkiv _ 07.06.2017 09:26
IP: 104.155.46.---
Orest Jj:
Yaroslav Yurkiv:
ви шо, на мордоровской зоне срок тянете шо всего 2 передачи по 10 кг.??? Ведь даже если употреб/лять 0,5 кг картофана в день выходит в месяц 15 кг. а у вас передачки всего 20 кг. А 5 кг. яких продуктов?
Кроме того, вы не пьете воду, не платите за квартиру, электроэнергию, газ...Не ездите на транспорте, не бреетесь, годами носите одни трюселя и носки...
Короче – пиз/дунец вы и пособник врага країни.
В мене на дачі навіть яйца ростуть на деревах, і кролі, а от у вас, бачу, лише помідори поміж ногами.
Який же примітив це бюторогате стадо!
Orest Jj _ 07.06.2017 09:16
IP: 77.52.102.---
Zurabe Dchugachsvili:
НАТО оккупировало Крым.
...Обещавшие вечно мстить туркам за изнасилованного и убитого Путинского сокола Пешкова вяликароссы отправляют в Турцию своих жён и дочек в рекордных количествах

"По данным Ассоциации туроператоров России (АТОР), в мае Анталью посетило около 505 тысяч российских путешественников, что на 5,3 тысячи процентов больше, чем годом ранее.
Только в Мае и только в одной солнечной Анталии побывало более полумиллиона отдыхающих из Русского Мира...
Из них не менее 300-400 тысяч- Наташи...
Вот это масштабы...

А сезон то только начался...
Logic2009 _ 07.06.2017 09:11
IP: 91.196.177.---
цикаво посмотреть!
===============================
Недоумок, такое впустую не проходит.
Не с косой как к Чуркину, так с карабином как в Редкино,
и к тебе придёт. Почитал бы как в 1936 такие умники как ты
лизали зад Сталину, а в 1937 за ними пришли.
Orest Jj _ 07.06.2017 09:05
IP: 77.52.102.---
Zurabe Dchugachsvili:
истоки русских народных сказок о "нищих хохлах".

Русский Ваня избегает неудобных вопросов:
Почему "нищие хохлы" живут хоть и беднее Москвы, но куда богаче русской провинции?
Почему "нищие хохлы" – беженці такие зажравшиеся – брезгуют жить в русских домах, брезгуют есть русскую еду,брезгуют носить ту же одежду, что и местные, брезгуют работать на той же работе?
Почему" нищие хохлы" не замерзают и не голодают третий год подряд?
Когда же они доскачутся? Ведь у них же всё плохо?

И тут в мозг русского Вани из Зажопинска заползает крамольная мысль: "неужели хохлы нас..."
Orest Jj _ 07.06.2017 08:56
IP: 77.52.102.---
myshkina:
......Вчора багато говорили в телевізорі що існує секретній додаток до злочинного пакту Тимошенко – Путіна.
Кажуть Здача Криму....

Ось він, цей секретний додаток.
...У результаті підписання Харківських угод свої інтереси захистили і Росія, і Україна.
Про це заявив екс-міністр закордонних справ України Петро Пакращенко.
Також, за словами екс-міністра, продовження терміну базування російського флоту в Криму не вплине на взаємини України і Європи.

"У нас величезна кількість інших проблем, які нам необхідно вирішувати з Європою, і проблема Чорноморського флоту в цьому переліку буде останньою", – вважає Пакращенко.
myshkina _ 07.06.2017 08:46
IP: 130.211.63.---
ніхто ніколи не бачив злочинного газового пакту Тимошенко – Путіна.
а фантазували про нього хто тільки міг.

і тільки вчора кращий друг Юлі Артур показав народу газовий контракт і передав його журналістам.
якщо появляться скани контракту в інтернеті, просьба передати Сідору.
може це його заспокоїть.
myshkina _ 07.06.2017 08:31
IP: 104.155.11.---
Orest Jj:
эта панятна, тока цену в 6,88 ввели в анус пипла в 2016 году а не в 2010 или 2011. Шо за фигня и де деньги с цього мероприятия, Зин?
====
Вчора багато говорили в телевізорі що існує секретній додаток до злочинного пакту Тимошенко – Путіна.
Кажуть Здача Криму.
Напевно тому йде мова про державну зраду Тимошенко.

а всякі Сідори тут рахують копійки за платьжку, і відволікають нас від державної зради Тимошенко.
Orest Jj _ 07.06.2017 08:30
IP: 77.52.102.---
Zurabe Dchugachsvili:
Orest Jj:
- А может Тимошенко украла Запорожтрансформатор? – Это собственность Григоришина
- Ну может это она цапнула и обанкротили из-за земли завод гражданской авиации и завод Радар в Киеве? – не-е, это Тигипко.
- Ну хоть водопад Гук, гора Хомяк, заповедник Женец – это она слямзила?
- Не является. это Ющенко.
- А что же она украла?
- ВСЁ...
Ты смотри, а США и Европа как то не комментирует эти нападки на Юлю, на неё конечно могут завести дело, это не так сложно, но это скорее ей на руку чем Петрушки.
- хоть бы ещё один майдан,давно давно уже хохлы не горели заживо, цикаво посмотреть!
точно, Взадов. Мордоровское отребье снова зашевелилось. Ще парочку Одесс не помешает.
Orest Jj _ 07.06.2017 08:26
IP: 77.52.102.---
myshkina:
Orest Jj:
Виктор Савченко:
valsh01:
досить цитувати якихось лузерів.пакт тимошенко-пункт-ЦЕ ДЕРЖАВНА ЗРАДА ТА ЗЛОЧИН!!!І КРАПКА!
...Воплі про 450 доларів за тисячу кубів" вигідні психіатрам як приклад масової шизофренії, бо всяка нормальна, не психічно хвора, людина одразу задає питання:
чому при ціні 450 доларів я платила 53 коп за куб газу,
а тепер, мушу платити 6.88, майже в 14 разів більше
(доречі за цей час долляр $ виріс лише втричі з 8 до 25!)

Звідки взялася різниця і де сидить ця різниця, як не на Банковій?
всяка нормальна, не психічно хвора, людина одразу дає відповідь на ваше питання.

Різниця сидить на Банковій, тому що Юля була впевнена що буде сидіти на Банковій.
А натомість сіла в Качанівку...)))
эта панятна, тока цену в 6,88 ввели в анус пипла в 2016 году а не в 2010 или 2011. Шо за фигня и де деньги с цього мероприятия, Зин?
myshkina _ 07.06.2017 08:18
IP: 130.211.63.---
Orest Jj:
Виктор Савченко:
valsh01:
досить цитувати якихось лузерів.пакт тимошенко-пункт-ЦЕ ДЕРЖАВНА ЗРАДА ТА ЗЛОЧИН!!!І КРАПКА!
...Воплі про 450 доларів за тисячу кубів" вигідні психіатрам як приклад масової шизофренії, бо всяка нормальна, не психічно хвора, людина одразу задає питання:
чому при ціні 450 доларів я платила 53 коп за куб газу,
а тепер, мушу платити 6.88, майже в 14 разів більше
(доречі за цей час долляр $ виріс лише втричі з 8 до 25!)

Звідки взялася різниця і де сидить ця різниця, як не на Банковій?
всяка нормальна, не психічно хвора, людина одразу дає відповідь на ваше питання.

Різниця сидить на Банковій, тому що Юля була впевнена що буде сидіти на Банковій.
А натомість сіла в Качанівку...)))
Orest Jj _ 07.06.2017 08:10
IP: 77.52.102.---
- А может Тимошенко украла Запорожтрансформатор? – Это собственность Григоришина
- Ну может это она хапнула и обанкротила из-за земли завод гражданской авиации и завод Радар в Киеве? – Не-е, это Тигипко.
- Ну хоть водопад Гук, гора Хомяк, заповедник Женец – это она слямзила?
- Не-е. это Ющенко.
- А что ж она украла?
- ВСЁ!...
Orest Jj _ 07.06.2017 08:08
IP: 77.52.102.---
- Она всё украла!

- Что – всё?- Газ, электрику, нашу тысячу!- Какой газ – который Фирташу отдали?- Нет, весь газ!- Может, черноморский – который Ахметову и россиянам отдали?- Нет, не черноморский – весь газ!- Украинский?
- Нет, украинский олигархи украли! – Может, она Киевэнерго украла? – Не-е, Киевэнерго забрал Ахметов!
- Может, Днепроэнерго? – Не-е, Днепроэнерго тоже Ахметов. – А как на счет Полтавоблэнерго, Прикарпатьеоблэнерго, Черниговоблэнерго, Сумыоблэнерго? – Это Григоришинский "Энергостандарт".
- Что ж она украла? – Всю электрику!
- Может, она Межигорье украла – 137 га под Киевом? – Это Янукович. – Может, Сухолучье – 37 000 га?
- Тоже Янукович.
- Может, она ЮБК украла – 9 000 га? – Это Янукович! – Гурзуф, Партенит? – Не-е, это Азаров и Литвин.
- Может киевский ЦУМ? – Не, -е это Ахметов. – Жуляны, Бориспольский аэропорт? – Не-е, это Семья.
- Днепроспецсталь? – Это Суркисы. – Никопольский ферросплавный? – Пинчук...
Orest Jj _ 07.06.2017 07:59
IP: 77.52.102.---
Виктор Савченко:
valsh01:
досить цитувати якихось лузерів.пакт тимошенко-пункт-ЦЕ ДЕРЖАВНА ЗРАДА ТА ЗЛОЧИН!!!І КРАПКА!
......Воплі про 450 доларів за тисячу кубів" вигідні психіатрам як приклад масової шизофренії, бо всяка нормальна, не психічно хвора, людина одразу задає питання:
чому при ціні 450 доларів я платила 53 коп за куб газу,
а тепер, мушу платити 6.88, майже в 14 разів більше
(доречі за цей час долляр $ виріс лише втричі з 8 до 25!)

Звідки взялася різниця і де сидить ця різниця, як не на Банковій?
Orest Jj _ 07.06.2017 07:52
IP: 77.52.102.---
Zurabe Dchugachsvili:
Orest Jj:
- Навряд ли, что Европа теперь будет носится с Украиной как ранее, интерес к этой стране у неё пропал и ни одно подконтрольное СМИ не сможет это оживить, вот если опять начнут убивать людей на Донбассе, покажут боевые действия как в Сирии, то европейцы заинтересуются Украиной, но опять же Порошенко не такой кровожадный характер, он не пойдёт на этот шаг., так что решение кто будет президент Украины, скорее будет решаться как всегда в Кремле.
поєтому Пакращенко и развязал войнушку с ЮВТ, ибо понял, что для запада он "хромая утка" – Шапкокрад нумбер тво, превращающий страну в сверх коррупционную корпорацию "рошен".
Так шо віхода у него нет – или он посадит Тимошенко как Шапкокрад по беспределу и "задружит" с "торговім партнером N1" или Тимошенко посадит все мармеладное, регионаловское и антинародноармейское кубло.
Так – с сказать "битва гидры против дракона ". Часть вторая.
Orest Jj _ 07.06.2017 07:31
IP: 77.52.102.---
Октябрь 2011г.
"Украинская власть превратила Юлию Тимошенко в символ борьбы за свободу, и скоро по всему миру будут ходить на митинги в ее защиту. Об этом вечером в пятницу, 28 октября, заявил экс-министр иностранных дел, председатель Совета Национального банка Украины П. Пакрашенко в эфире Шустер Live.
Украину будут ассоциировать со страной, где есть политическое преследование, где нет политических свобод, где нет прозрачного правосудия и нет перспективы стать европейским государством", – отметил Пакрашенко.
Он призвал власть остановиться, поскольку "никакая политическая борьба и никакое эмоциональное столкновение не достойны европейской судьбы нашего государства"...
Сергій Олексійович Бут _ 07.06.2017 02:12
IP: 176.112.1.---
... "адвокат" Дацюк проголосив промову на захист ЮВТ... Дуже постарався... Якби це було десь в 2013-му, то я б ще й погодився повірити... Але після березня – 2014 і після ганебної здачі Криму всі словоблудні викрутаси Дацюка на захист ЮВТ вже не працюють... Дацюк проголошує: "Прем'єр-міністра була змушена укласти невигідний контракт з Росією..." – це байка для дефектних дітей... Цю особу – Тимошенко – ніхто ніколи ні до чого не змусив і не зможе змусити... Ця пані сама кого хочеш змусить... І це добре видно з тієї характеристики, яку відомий публіцист Д.Видрін дав ЮВТ в своїй праці "Медовая ловушка ЮВТ"...
valsh01 _ 07.06.2017 00:46
IP: 31.31.107.---
Mike_Kharkov:_ 07.06.2017 00:18
Странный вы. Немного. Анонсировали убедительно доказать цифрами, что при премьерстве Тимошенко цена на газ для населения росла особенно быстро и стала просто непосильной для людей. А показали цифровую таблицу по годам возрастания цены на российский газ, даже не привязав ее по временным периодам к премьерам-президентам, которых нужно благодарить за это. К тому же весьма странно выглядят ваши цифры без привязки к мировой цене. А без этого невозможно понять, а чем же реально было вызвано увеличение цены рос.газа для нас – конъюнктурой рынка, специфическим к нам отношением Пукина, коррупционной составляющей.
В общем – незачет! Поработайте еще (вы же всё равно в вечернюю смену тут работаете). Завтра утром доложите))
Україна та Європа1104 Aтака Путіна1245 Корупція1366 Уряд реформ410 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter