Сергій Дацюк Філософ

ЧИ ПОТРІБНА НАМ ПРАВДА ПРО ГАЗОВІ УГОДИ З РОСІЄЮ 2009-ГО РОКУ?

06 червня 2017, 09:02

Проміжне рішення Стокгольмського арбітражу не призвело до серйозного аналізу газових угод України з Росією. Як і в часи Президента Ющенко та в часи Кривавого Президента, українські громадяни не поспішають знати правду про газові угоди. Ця проблема, як і за часів Кривавого Президента, вирішується у спрощеному вигляді – приховане продовжують приховувати, а винуватою є та, хто забезпечила підписання контракту.

Українська громада продовжує задовольнятися простою правдою, яку їй постійно підказують офіційні особи, ЗМІ та залучені експерти.

Тож чи прийшов час для того, щоб дізнатися правду? Чи готова українська громада дізнатися правду? Чи зацікавлений правлячий клас, щоб встановити глибинні причин того, що сталося?

За ці дні ми чули немало односторонніх аналізів. Це ж так спокусливо звинуватити в усьому Юлію Тимошенко, і не шукати хоча б правду, не кажучи вже про те, щоб встановити істину в судовому порядку.

Я запропоную своє неполітичне аналітичне бачення цього конфлікту, який поставив Україну на межу економічного виживання та проблематизував існування України як держави.

Перша основоположна причина програшного і невигідного для України газового контракту з Росією 2009 року це двоїстість виконавчої влади, яка зафіксована в Конституції, і яку нинішній правлячий клас все ще не готовий ліквідувати та унормувати як одну виконавчу владу.

Саме це зумовило ситуацію, коли домовлялися по газу два Президенти – Ющенко та Путін, а заключати контракт поїхала Прем'єр-міністр Тимошенко з Путіним. Саме конфлікт Ющенко та Тимошенко за виконавчі повноваження, з одного боку, та персональний конфлікт Ющенка та Путіна з іншого боку, призвів до відсутності єдності виконавчої позиції України на переговорах.

Тодішній Голова "Нафтогазу" Дубина опинився між трьома центрами прийняття рішень – Президентом Росії, Президентом України та Прем'єр-міністром України. Відтак він взагалі не міг представляти інтереси своєї державної корпорації. Тобто конфлікт 2008-2009 року мав чотирьохрівневий характер саме через недолугу українську Конституцію.

1-ий рівень – міжнародний (європейський) конфлікт, коли Європа тиснула на Україну та Росію, бо поставки газу були перекриті.

2-ий рівень – конфлікт між Росією та Україною з приводу різних інтересів: Росія бажала геополітичної залежності України та збереження корупційних схем, а Україна хотіла позбавитися і того, і іншого.

3-й рівень – персональні конфлікти: між двома центрами виконавчої влади в Україні – Президентом та Прем'єр-міністром, а також між Президентами України та Росії, де український Президент попередньо зруйнував всяку можливість брати персональну участь у переговорах (Путін просто не бажав з ним говорити).

4-й рівень – конфлікт корпоративної форми організації газового бізнесу ("Газпром" – "Нафтогаз"), яким управляє конфлікт між державами Росією та Україною.

В сухому залишку – Президент України підставляв Прем'єр-міністра під невигідні умови контракту, постійно дистанційно (всередині України) руйнуючи попередні більш вигідні домовленості

Друга не менш основоположна причина – корупційний конфлікт між Росією та Україною, яку досі ніхто ані в Україні, ані в Росії не хоче обговорювати. Корупційний конфлікт означає, що на тлі такого чотирьохрівневого конфлікту існував інший – прихований п'ятий рівень – конфлікт за корупційну ренту.

Традиційно в Україні і в Росії газовий бізнес це корупційний бізнес президентів. Не уникнув цього і Ющенко. Але оскільки пан Президент позірно був чистоплюєм – "ці руки нічого не крали" – то корупційна схема була реалізована через його близьких.

Після Помаранчевої революції народу потрібно було показати якусь боротьбу з корупцією. Для цього була вибрана ліквідація компанії Фірташа "РосУкрЕнерго". Тобто налагоджена корупційна схема, яка діяла декілька років, була зруйнована. Корупція після контракту-2009 стала менш корпоратизованою і менш публічною. І це, між іншим, заслуга Юлії Тимошенко.

На цьому прихованому п'ятому рівні Президент Ющенко зіграв дуже добре: 1) він поставив собі в заслугу ліквідацію публічної корупцію у вигляді "РосУкрЕнерго"; 2) він замкнув непублічний дрібнокорпоратизований корупційний бізнес на своїх рідних, сам ніби лишаючись весь в білому, а враховуючи ту обставину, що наступні президенти покривають попередніх, то і понині він може не дуже хвилюватися; 3) він тим самим підставив Юлію Тимошенко під невигідний контракт як Прем'єр-міністра і уникнув покарання в майбутньому.

Отже ситуація-2009. Європа тисне. Путін тисне. Ющенко тисне, самоусунувшись від президентських функцій. Олігархи з корупційних схем тиснуть. І навіть Парламент тисне.

В ситуації безпрецедентного п'ятирівневого конфлікту і пятисуб'єктного тиску Україна в особі її Прем'єр-міністра була змушена укласти невигідний контракт з Росією.

Наслідки цього контракту були такі ж безрадісні. Його можна було б в будь-який момент заперечити в суді чи взагалі розірвати. Але корупція в Україні продовжувалася, продажність українського правлячого класу на користь Росії продовжувалася. Тому ми надалі мали Харківські угоди, мародерську корупцію та державну зраду режиму Кривавого Президента. Тому ми зараз маємо контрреволюцію і вічну війну з Росією.

Чому зараз невигідно все це розслідувати і сказати українській громаді правду?

Та тому що політичний вплив мають більшість активних учасників цього конфлікту.

Чи можуть нинішні політики, які покривали і прикривали корупцію Віктора Ющенко в газовому контракті 2009-го року, вимагати розслідування?

Чи можуть нинішні керманичі країни, які їздили до Фірташа укладати олігархічний консенсус в 2014-му, вимагати розслідування?

Чи можуть політики, які влаштували олігархічний контрреволюційний переворот в Парламенті в 2016-му, вимагати розслідування?

Чи можуть посадові особи правових органів, які досі уникають розслідування теперішніх і минулих злочинів нинішніх українських олігархів, вимагати розслідування?

Тобто лишається лише один винуватець – нинішній опозиціонер Юлія Тимошенко, на яку за політичною логікою і потрібно повісити всю відповідальність.

Чи була корупційна провина Юлії Тимошенко за цей контракт?

Ні не було. Це довів суд над нею за часів Кривавого Президента. Якби була хоч найменша підозра, вони б накопали. Бо за цим новим менш корупційним контрактом олігархи понесли явні втрати. Суд на Юлією Тимошенко це було суто олігархічне замовлення.

На Юлію Тимошенко повісили "невигідність для держави умов контракту". Але єдиною умовою невигідності умов цього контракт на фундаментальному рівні є недолуга Конституція, олігархічне влаштування бізнесу та державна корупція. Того ж, хто вперше почав все це руйнувати, назвали "мамою корупції". Це такі аберації мстивої політики, яка не знає жалю, не хоче знати правди, несправедлива і безперспективна.

Юлію Тимошенко багато в чому можна звинувачувати. І в переоцінці ідеалів справедливості. І в нехтуванні інтересами середнього класу на посту Прем'єр-міністра, в чому її тоді звинувачували. І в бажанні домовлятися кулуарно з різними суб'єктами української політики. І в позірній публічності для потреб громади, яка почасти зазнає звинувачення в популізмі.

Але цей газовий контракт вперше почав ліквідацію принаймні публічної української корупції на газових схемах. Цей контракт вперше заклав умови майбутнього оскарження і ліквідації невигідних для України умов, що фактично передбачала Тимошенко, але які в логіці нинішньої політичної помсти зовсім не сприймаються ні владою, ні провладними ЗМІ, ні провладними експертами.

Нинішня безпрецедентна брудна кампанія проти опозиції загалом, проти ВО "Батьківщина" зокрема, проти персонально Юлії Тимошенко це свідчення того, що фундаментальні умови газового контракту 2009 року нікуди не поділися. І раз так, то все може повернутися, але вже в інших схемах.

Глибинні причини, що лежать в основі цього контракту, не зліквідовані. Україна просто через міжнародний суд обмежила несправедливі умови контракту. Але Україна досі не зліквідувала причини, що породили ці несправедливі умови. Тому навіть кінцеве рішення Стокгольмського арбітражу не буде перемогою для України.

Саме тому, щоб відвернути українську громаду від дійсних причин газових угод з Росією, їй нав'язують відповідальність Юлії Тимошенко.

Отже Юля в усьому винувата, і не шукайте інших причин. А в ідеалі давайте третій раз її посадимо в тюрму.

Але "в усьому Юля винувата" – це не просто проста правда. Це така спрощена правда, яка зовсім не правда.

Правда складна.

І як нам бути зі складною правдою?

Чи справді українська громада бажає знати спрощену правду?

Адже спрощена правда ображає і того, хто її пропонує, і того, хто в неї вірить. Спрощена правда творить дурість і безпросвітність, вона відбирає у нас перспективу, віддаляє нас від мудрості, і нищить справедливість.

Чи складна правда зовсім не потрібна українській громаді?

powered by lun.ua
Коментарі — 313
valsh01 _ 07.06.2017 00:34
IP: 31.31.107.---
Виктор Савченко:
valsh01:
досить цитувати якихось лузерів.пакт тимошенко-пункт-ЦЕ ДЕРЖАВНА ЗРАДА ТА ЗЛОЧИН!!!І КРАПКА!
Улыбнуло)) Раз уж начали, то повеселите еще на ночь. А можно на заказ? Я хочу поржать над указанными вами экономическими победами Порошенко-Гройсана. Хочу послушать патриотическую часть, как в российские шоколадки Рошен Петр Алексеевич лично шприцем впрыскивает индоловый алкалоид C21H22N2O2. Хочу послушать про его спортивные успехи юности – как он побеждал на Олимпийских играх Болграда. А правда, что у Петра Алексеевича так много детей, поскольку он, как очень жадный человек, экономил на презервативах?
Бухтите, как космические корабли бороздят просторы мирового океана...))
Mike_Kharkov _ 07.06.2017 00:18
IP: 104.155.66.---
valsh01:
А, ну да, вы пишете об истоках. Как же это я сразу не понял)) "Как ваша фамилия, мыслитель? Спиноза? Жан Жак Руссо? Марк Аврелий?" (с) Ах, да, Mike_Kharkov
Желаете поторговаться?:)
Цены в долл. подойдут?

Цена росгаза для Украины по годам:
1992...2005 – 50 2006 – 95 2007 – 130 2008 – 179.5 2009 – 360 2010 – 260.7 2011 – 309 2012 – 426 2013 – 413.5
2014 – 485 2015 – 252 2016 – 212

Здесь премьерства и президентства всех, а когда началось воровство по крупному (и кем), под какими знаменами весьма обозримо.
Понятно, что для сохранения нормы прибыли и градуса революционного подъема (подъемных) нужно было в период 2014...2016 повысить коммунальные минимум вдвое:)
valsh01 _ 07.06.2017 00:10
IP: 31.31.107.---
Вячеслав Ільченко – facebook
Судячи з сьогоднішньої Погоджувальної Ради, височайше вирішено йти по сценарію, підготовленому на випадок програшу в Стокгольмі.
Тобто, відкриття проти Тимошенко кримінальної справи по газовому договору.
Бенефіти від цієї справи очевидні – Тимошенко можна зняти з виборів, або й знову посадити. І тоді в спарринг Залізному Гетьману в другий тур можна вибрати кого завгодно.
Є тільки одна маленька неув'язочка. Янукович – хоч і був резидентом Росії та класичним лобурем, але не ідіотом (ну, або консультанти його не були ідіотами). Тимошенко він посадив швидко, не очікуючи, поки на Заході дізнаються, хто він є.
Наші ж геніЯльні ріхварматери уже три роки як демонструють шокованій Европі та Америці рекорди побудови найкорупційнішої економіки світу.
Результат буде трохи прогнозований.
... а Родя Кіреєв в цей час десь заплакав...
valsh01 _ 06.06.2017 23:56
IP: 31.31.107.---
Александр Кочетков – facebook
ПОПЫТКА ПОЛИТИЧЕСКОГО ЛИНЧЕВАНИЯ ТИМОШЕНКО – 3
Но все эти Ляшко, Яценюки и прочие, которых Тимошенко на руках внесла в большую политику. Они же называли ее Юлечкой Владимировной, всячески обхаживали и преданно заглядывали в глаза, пользовались ее возможностями для себя любимых. И тогда "преступный" контракт 2009 года им почему-то не мешал. Более того, они всячески убеждали общество, что контракт замечательный!
Есть проститутки, которые вынуждены заниматься своим делом ради заработка. А есть бл*ди, они занимаются тем же самым не только ради денег, а потому, что натура у них бл*дская.
И последнее. Когда неэффективная коррумпированная власть, не имеющая доверия общества, начинает кого-то активно шельмовать, это дает обратный эффект. Народ думает, что если эти ругают, то человек точно делает хорошее дело. Вот это и называется "растить своего могильщика". Но политическим гиенам не до этого – они стараются куснуть руку, которую раньше благодарно облизывали
RABFAK _ 06.06.2017 23:55
IP: 104.198.222.---
Orest Jj:
RABFAK:
Orest Jj:
Yaroslav Yurkiv:
ви шо, на мордоровской зоне срок тянете шо всего 2 передачи по 10 кг.??? Ведь даже если употреб/лять
Короче – пиз/дунец вы и пособник врага країни Тимошенко.
осторожно, Рябчин появілся, прієхал от Рабіновіча.
щас і тут будет пости витірать...))))
...- Порошенко похвастался, что у него уже 600 тысяч друзей в Facebook.
- Похоже, это все 2% его потенциальных избирателей к нему в "друзи" записалось... Охендовскому, для второго ордена, останется всего лишь 50% пририсовать.
ти всьо єщо вініш "отдел кадров" когда ми наблюдаєм скока бившіх тварей вилезло і мочат Юлю...?
смотрю в запісі как Тарасік Чорновол у Рабіновіча расказиваєт как в 2001 Юля у горящего каміна і бутилкі віскі охмуряла ево вступіть в БЮТ.
но он верний боєц Януковіча отказал...
valsh01 _ 06.06.2017 23:54
IP: 31.31.107.---
Александр Кочетков – facebook
ПОПЫТКА ПОЛИТИЧЕСКОГО ЛИНЧЕВАНИЯ ТИМОШЕНКО – 2
Я писатель-фантаст, могу придумать и обосновать всякое. Но даже у меня это не вмещается в голове.
Не хочу выступать адвокатом ЮВТ – без меня обойдется. Тем более, по столь абсурдным обвинениям.
Если депутатам загорелось исследовать газовый контракт на предмет виновных и неповторения в будущем? Так сели тихо в профильном комитете, разобрались на профессиональном уровне и вынесли на общественность. Но не надо устраивать политический суд Линча под куполом.
Меня шокирует поведение обвинителей. Как у них ничего внутри не шевельнется?
Ну ладно Артур Герасимов, на котором клейма ставить некуда. Это типичный представитель "донецких", для которых морально все то, что командует "пахан". Сегодня для него "пахан" Президент Порошенко.
valsh01 _ 06.06.2017 23:52
IP: 31.31.107.---
Александр Кочетков – facebook
ПОПЫТКА ПОЛИТИЧЕСКОГО ЛИНЧЕВАНИЯ ТИМОШЕНКО – 1
Что особенно достает в сегодняшнем парламентском фарсе по итогам выигрыша Нафтогаза в Стокгольмском арбитраже? Это зашкаливающая, вопиющая циничность его участников от власти.
Понимаете, наша власть не хочет признавать войну с Россией войной. Продолжаются торговые, дипломатические, культурные и прочие недопустимые отношения со страной-агрессором. Только под беспрецедентным давлением активистов власть поддержала экономическую блокаду оккупированного Донбасса. Отсутствует государственная стратегия возвращения аннексированных и оккупированных территорий Украины. Власть до последнего намерена цепляться за капитулянтский "минский сговор".
И на фоне всего этого игнорирования национальных интересов власть сегодня устроила политическое судилище над Юлией Тимошенко под предлогом, что газовый контракт времен ее премьерства (2009 год), оказывается, финансово помогал Путину развязать агрессию против Украины!
Orest Jj _ 06.06.2017 23:44
IP: 77.52.102.---
RABFAK:
Orest Jj:
Yaroslav Yurkiv:
ви шо, на мордоровской зоне срок тянете шо всего 2 передачи по 10 кг.??? Ведь даже если употреб/лять
Короче – пиз/дунец вы и пособник врага країни Тимошенко.
осторожно, Рябчин появілся, прієхал от Рабіновіча.
щас і тут будет пости витірать...))))
......- Порошенко похвастался, что у него уже 600 тысяч друзей в Facebook.
- Похоже, это все 2% его потенциальных избирателей к нему в "друзи" записалось... Охендовскому, для второго ордена, останется всего лишь 50% пририсовать.
RABFAK _ 06.06.2017 23:30
IP: 104.154.229.---
Orest Jj:
Yaroslav Yurkiv:
ви шо, на мордоровской зоне срок тянете шо всего 2 передачи по 10 кг.??? Ведь даже если употреб/лять
Короче – пиз/дунец вы и пособник врага країни Тимошенко.
осторожно, Рябчин появілся, прієхал от Рабіновіча.
щас і тут будет пости витірать...))))
Mykola Fedoriy _ 06.06.2017 23:30
IP: 178.92.114.---
Хіба є докази і факти, що газовий Контракт був корупційний?...Чи знайдені відкати в переведені фінансовіі рахунки в Банках на ім*я Тимошенко?...А взагалі Тимошенко цей Контракт не підпиувала, а Дубіна...Так за які дії її жочуть судити?...
Orest Jj _ 06.06.2017 23:23
IP: 77.52.102.---
Yaroslav Yurkiv:
ви шо, на мордоровской зоне срок тянете шо всего 2 передачи по 10 кг.??? Ведь даже если употреб/лять 0,5 кг картофана в день выходит в месяц 15 кг. а у вас передачки всего 20 кг. А 5 кг. яких продуктов?
Кроме того, вы не пьете воду, не платите за квартиру, электроэнергию, газ...Не ездите на транспорте, не бреетесь, годами носите одни трюселя и носки...
Короче – пиз/дунец вы и пособник врага країни.
Mykola Fedoriy _ 06.06.2017 23:21
IP: 178.92.114.---
Сьогоднішня влада як і Янукович, хоче посадити Тимошенко, щоб ізолювати іі від політики і виборів...Але це є помилкою влади, бо це шоу влади ще більше підніме рейтинг Тимошенко, що зростає...Холодницький вже заявив, що не буде брпти участь в цьому політичному шоу...Пшенка і Кірєєв вже на цьому погоріли і втекли в Росії...
Yaroslav Yurkiv _ 06.06.2017 23:15
IP: 104.199.44.---
Пётр Прошенко:
Orest Jj:
Сидор сынок, пора тебе к Юли приблизится, устроится к ней на службу, а то проторчишь тут с дебилами и попусту.
Думаю, що він і біля неї проторчішь, то краще вже вдома!
Orest Jj _ 06.06.2017 23:15
IP: 77.52.102.---
Виктор Савченко:
Orest Jj:
дурнику.потрох як до нього не відноситися давним давно має житло,та не приховував свої статки (принаймні переважну більшість з них) в той же час "бомжиха" мала на рахунку в банку аж...900 гривень та 2-х кімнатну квартиру в Дніпрі.ось тут цинічна брехня для її "біомаси"!
баобаб, у Шапкокрада житло було краще чим у Покращенко и то Шапкокрад поменял Межгорье на Ростов.
А скарбы Тимошенко вжэ як скарб Полуботька – все знают що он есть но никто не знает где он и сколько там тугриков.
До баобабов обычно не доходит, что не все измеряется в деньгах.
Yaroslav Yurkiv _ 06.06.2017 23:13
IP: 35.187.14.---
Пётр Прошенко:
Orest Jj:
Заметь Брат как карта меняется в последнее время, не зря Путин на Зимней Олимпиаде говорил, что Россия отыграется в последние дни Олимпиады, "карты к картёжникам к вечеру идут".
Такая же картина и на Украине, в принципе он всех убрал заинтересованных Украиной, теперь только Путин и Украина, и скорее Путин победит.
"ВАДА к картьожнікам вночі приходить"
Mykola Fedoriy _ 06.06.2017 23:11
IP: 178.92.114.---
Влада чекала, що Україна програє російський позов до неї в стокгольмскому Суді і потирала руки Бо були би приводи знову судити Тимошенко за "злочинний" Контракт...Але РОсія програла позов як і іншим державам...Тому влада лютує, що не має вже цього приводу...
Yaroslav Yurkiv _ 06.06.2017 23:09
IP: 130.211.63.---
Orest Jj:
Yaroslav Yurkiv:
Orest Jj:
Yaroslav Yurkiv:
Пётр Прошенко:
Yaroslav Yurkiv:
Orest Jj:
Нам говорят, что у украинцев на руках от 80 до 100 млрд. долларов. Фантастические суммы!
===========
Бютобрехня!
Не мають українці стільки рук.
– Рано ты уехал в Россию, мог бы накопить 80 лярдов на Украине.
кусаешь локти!?
Придурку, а хто знищуватиме кацапський стабфонд?
це як же ви знищуетэ? Купляючи мордоровские харчи та вещи поддерживая атечественного производителя?
Все отримую з України на Київському вокзалі, і одразу відправляю в Україну пенсію.
Трєпєщі, Фуйло!
ну и пургомет! Вам що, особисто пол вагона харчыв на месяц привозят? И нихто не отбирает украинскую колбасу??? Вы или врете или вы там "свой".
Дві передачки на місяць по 10 кг. А ви шо піввагона зжираєте, і вам погано живеться в Україні, шляк би вас впік?:
RABFAK _ 06.06.2017 23:05
IP: 104.155.46.---
Рябчину не сообщілі шо все на вибори отменяєтся...)))

грит шо Юля виіграєт досрочниє вибори, сформуліруєт правітельство і всех посадит...)))
RABFAK _ 06.06.2017 23:00
IP: 104.199.75.---
Orest Jj:
Пы.Сы Де ты, биомасса, увидел що Тимошенко помогла пуйлу заробити 30 мильярдив (мынстець Александр писал что 47 миллиардов. Вы уж там как то определитесь с цифрами).
смотрю канал Рабиновича
сідіт Курячий і Чижмарь із підорной партії.
расказивают про $30 міллірардов/
вкючают ізвестного блогера Рябчіна.
он в атаку.
ти Курячий падла, у Юлі под юпкой сідел а щас шоколадкі жуйош.
а $30 міллірардов не Юля украла, а Порошенко с Януковічем с 2010- 2013.
потому оні пакт Тимошенко – Путинане анулировалі только сейчас...
RABFAK _ 06.06.2017 22:58
IP: 130.211.63.---
Orest Jj:
Пы.Сы Де ты, биомасса, увидел що Тимошенко помогла пуйлу заробити 30 мильярдив (мынстець Александр писал что 47 миллиардов. Вы уж там как то определитесь с цифрами).
смотрю канал Рабиновича
сідіт Курячий і Чижмарь із підорной партії.
расказивают про $30 міллірардов/
вкючают ізвестного блогера Рябчіна.
он в атаку.
ти Курячий падла, у Юлі под юпкой сідел а щас шоколадкі жуйош.
а $30 міллірардов не Юля украла, а Порошенко с Януковічем с 2010- 2013.
потому оні пакт Тимошенко – Путинане анулировалі...
Orest Jj _ 06.06.2017 22:52
IP: 77.52.102.---
RABFAK:
Orest Jj:
valsh01:
Сократ им друг – но мармеладный третий глаз дороже.
В тілівізоре говорят шо пакт Тимошенко – Путина анулирован
скоро вспливут секретниє дополнения к пакту

шо за х
шо проісходіт...?
для Пакращенко рядом с Шапкокрадом присмотрели жилье
Mykola Fedoriy _ 06.06.2017 22:50
IP: 178.92.114.---
А який ущерб був для України від прваила "бери або плати"?.Не було ніякого...Україна ні копійки до того не заплатила за неодержаний газ і дальше платити не буде...Тимошенко були би підстави наказувати, коли би Росія виграла цей судовий позов до України за це правило... Тоді був би Україні нанесений ущерб...Хіба можна судити за правило, яке не нанесло ущербу?...
Orest Jj _ 06.06.2017 22:50
IP: 77.52.102.---
Виктор Савченко:
Orest Jj:
тому що юльканутий шизоїд ЗНИЖКА ЦІНИ НА ГАЗ ДІЯЛА ЛИШЕ В 2009 році.а далі була одна з найбільших цін в Європі.і яка різниця 30 чи 47 млрд?навіть 1 млрд.доларів-це величезні збитки для держави!!!
"... а если туп как дерево – родишься баобабом и будешь баобабом тыщу лет пока помрешь..."
Расценки на 1 квартал 2010 года – $ 305,68
RABFAK _ 06.06.2017 22:46
IP: 130.211.63.---
Orest Jj:
valsh01:
Сократ им друг – но мармеладный третий глаз дороже.
В тілівізоре говорят шо пакт Тимошенко – Путина анулирован
скоро вспливут секретниє дополнения к пакту

шо за х
шо проісходіт...?
Mykola Fedoriy _ 06.06.2017 22:36
IP: 178.92.114.---
Це нагадує дежа-вью...Порошенко йде по слідах Януковича...Є рішення Європйського і Верховного Суду про невиновність Тимошенко при підписанні газового Контракту і незаконність іі засудження Кірєєвим, що втік в Росію...Весь цивілізований світ захищав та вимагав звільнення Тимошенко...Зараз режимом Порошенка розпалюється та же істерія проти Тимошенко "суду по-новому"...Знову проект "Антиюля-2"?...
Україна та Європа1104 Aтака Путіна1245 Корупція1366 Уряд реформ410 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter