Сергій Дацюк Філософ

ЧИ ПОТРІБНА НАМ ПРАВДА ПРО ГАЗОВІ УГОДИ З РОСІЄЮ 2009-ГО РОКУ?

06 червня 2017, 09:02

Проміжне рішення Стокгольмського арбітражу не призвело до серйозного аналізу газових угод України з Росією. Як і в часи Президента Ющенко та в часи Кривавого Президента, українські громадяни не поспішають знати правду про газові угоди. Ця проблема, як і за часів Кривавого Президента, вирішується у спрощеному вигляді – приховане продовжують приховувати, а винуватою є та, хто забезпечила підписання контракту.

Українська громада продовжує задовольнятися простою правдою, яку їй постійно підказують офіційні особи, ЗМІ та залучені експерти.

Тож чи прийшов час для того, щоб дізнатися правду? Чи готова українська громада дізнатися правду? Чи зацікавлений правлячий клас, щоб встановити глибинні причин того, що сталося?

За ці дні ми чули немало односторонніх аналізів. Це ж так спокусливо звинуватити в усьому Юлію Тимошенко, і не шукати хоча б правду, не кажучи вже про те, щоб встановити істину в судовому порядку.

Я запропоную своє неполітичне аналітичне бачення цього конфлікту, який поставив Україну на межу економічного виживання та проблематизував існування України як держави.

Перша основоположна причина програшного і невигідного для України газового контракту з Росією 2009 року це двоїстість виконавчої влади, яка зафіксована в Конституції, і яку нинішній правлячий клас все ще не готовий ліквідувати та унормувати як одну виконавчу владу.

Саме це зумовило ситуацію, коли домовлялися по газу два Президенти – Ющенко та Путін, а заключати контракт поїхала Прем'єр-міністр Тимошенко з Путіним. Саме конфлікт Ющенко та Тимошенко за виконавчі повноваження, з одного боку, та персональний конфлікт Ющенка та Путіна з іншого боку, призвів до відсутності єдності виконавчої позиції України на переговорах.

Тодішній Голова "Нафтогазу" Дубина опинився між трьома центрами прийняття рішень – Президентом Росії, Президентом України та Прем'єр-міністром України. Відтак він взагалі не міг представляти інтереси своєї державної корпорації. Тобто конфлікт 2008-2009 року мав чотирьохрівневий характер саме через недолугу українську Конституцію.

1-ий рівень – міжнародний (європейський) конфлікт, коли Європа тиснула на Україну та Росію, бо поставки газу були перекриті.

2-ий рівень – конфлікт між Росією та Україною з приводу різних інтересів: Росія бажала геополітичної залежності України та збереження корупційних схем, а Україна хотіла позбавитися і того, і іншого.

3-й рівень – персональні конфлікти: між двома центрами виконавчої влади в Україні – Президентом та Прем'єр-міністром, а також між Президентами України та Росії, де український Президент попередньо зруйнував всяку можливість брати персональну участь у переговорах (Путін просто не бажав з ним говорити).

4-й рівень – конфлікт корпоративної форми організації газового бізнесу ("Газпром" – "Нафтогаз"), яким управляє конфлікт між державами Росією та Україною.

В сухому залишку – Президент України підставляв Прем'єр-міністра під невигідні умови контракту, постійно дистанційно (всередині України) руйнуючи попередні більш вигідні домовленості

Друга не менш основоположна причина – корупційний конфлікт між Росією та Україною, яку досі ніхто ані в Україні, ані в Росії не хоче обговорювати. Корупційний конфлікт означає, що на тлі такого чотирьохрівневого конфлікту існував інший – прихований п'ятий рівень – конфлікт за корупційну ренту.

Традиційно в Україні і в Росії газовий бізнес це корупційний бізнес президентів. Не уникнув цього і Ющенко. Але оскільки пан Президент позірно був чистоплюєм – "ці руки нічого не крали" – то корупційна схема була реалізована через його близьких.

Після Помаранчевої революції народу потрібно було показати якусь боротьбу з корупцією. Для цього була вибрана ліквідація компанії Фірташа "РосУкрЕнерго". Тобто налагоджена корупційна схема, яка діяла декілька років, була зруйнована. Корупція після контракту-2009 стала менш корпоратизованою і менш публічною. І це, між іншим, заслуга Юлії Тимошенко.

На цьому прихованому п'ятому рівні Президент Ющенко зіграв дуже добре: 1) він поставив собі в заслугу ліквідацію публічної корупцію у вигляді "РосУкрЕнерго"; 2) він замкнув непублічний дрібнокорпоратизований корупційний бізнес на своїх рідних, сам ніби лишаючись весь в білому, а враховуючи ту обставину, що наступні президенти покривають попередніх, то і понині він може не дуже хвилюватися; 3) він тим самим підставив Юлію Тимошенко під невигідний контракт як Прем'єр-міністра і уникнув покарання в майбутньому.

Отже ситуація-2009. Європа тисне. Путін тисне. Ющенко тисне, самоусунувшись від президентських функцій. Олігархи з корупційних схем тиснуть. І навіть Парламент тисне.

В ситуації безпрецедентного п'ятирівневого конфлікту і пятисуб'єктного тиску Україна в особі її Прем'єр-міністра була змушена укласти невигідний контракт з Росією.

Наслідки цього контракту були такі ж безрадісні. Його можна було б в будь-який момент заперечити в суді чи взагалі розірвати. Але корупція в Україні продовжувалася, продажність українського правлячого класу на користь Росії продовжувалася. Тому ми надалі мали Харківські угоди, мародерську корупцію та державну зраду режиму Кривавого Президента. Тому ми зараз маємо контрреволюцію і вічну війну з Росією.

Чому зараз невигідно все це розслідувати і сказати українській громаді правду?

Та тому що політичний вплив мають більшість активних учасників цього конфлікту.

Чи можуть нинішні політики, які покривали і прикривали корупцію Віктора Ющенко в газовому контракті 2009-го року, вимагати розслідування?

Чи можуть нинішні керманичі країни, які їздили до Фірташа укладати олігархічний консенсус в 2014-му, вимагати розслідування?

Чи можуть політики, які влаштували олігархічний контрреволюційний переворот в Парламенті в 2016-му, вимагати розслідування?

Чи можуть посадові особи правових органів, які досі уникають розслідування теперішніх і минулих злочинів нинішніх українських олігархів, вимагати розслідування?

Тобто лишається лише один винуватець – нинішній опозиціонер Юлія Тимошенко, на яку за політичною логікою і потрібно повісити всю відповідальність.

Чи була корупційна провина Юлії Тимошенко за цей контракт?

Ні не було. Це довів суд над нею за часів Кривавого Президента. Якби була хоч найменша підозра, вони б накопали. Бо за цим новим менш корупційним контрактом олігархи понесли явні втрати. Суд на Юлією Тимошенко це було суто олігархічне замовлення.

На Юлію Тимошенко повісили "невигідність для держави умов контракту". Але єдиною умовою невигідності умов цього контракт на фундаментальному рівні є недолуга Конституція, олігархічне влаштування бізнесу та державна корупція. Того ж, хто вперше почав все це руйнувати, назвали "мамою корупції". Це такі аберації мстивої політики, яка не знає жалю, не хоче знати правди, несправедлива і безперспективна.

Юлію Тимошенко багато в чому можна звинувачувати. І в переоцінці ідеалів справедливості. І в нехтуванні інтересами середнього класу на посту Прем'єр-міністра, в чому її тоді звинувачували. І в бажанні домовлятися кулуарно з різними суб'єктами української політики. І в позірній публічності для потреб громади, яка почасти зазнає звинувачення в популізмі.

Але цей газовий контракт вперше почав ліквідацію принаймні публічної української корупції на газових схемах. Цей контракт вперше заклав умови майбутнього оскарження і ліквідації невигідних для України умов, що фактично передбачала Тимошенко, але які в логіці нинішньої політичної помсти зовсім не сприймаються ні владою, ні провладними ЗМІ, ні провладними експертами.

Нинішня безпрецедентна брудна кампанія проти опозиції загалом, проти ВО "Батьківщина" зокрема, проти персонально Юлії Тимошенко це свідчення того, що фундаментальні умови газового контракту 2009 року нікуди не поділися. І раз так, то все може повернутися, але вже в інших схемах.

Глибинні причини, що лежать в основі цього контракту, не зліквідовані. Україна просто через міжнародний суд обмежила несправедливі умови контракту. Але Україна досі не зліквідувала причини, що породили ці несправедливі умови. Тому навіть кінцеве рішення Стокгольмського арбітражу не буде перемогою для України.

Саме тому, щоб відвернути українську громаду від дійсних причин газових угод з Росією, їй нав'язують відповідальність Юлії Тимошенко.

Отже Юля в усьому винувата, і не шукайте інших причин. А в ідеалі давайте третій раз її посадимо в тюрму.

Але "в усьому Юля винувата" – це не просто проста правда. Це така спрощена правда, яка зовсім не правда.

Правда складна.

І як нам бути зі складною правдою?

Чи справді українська громада бажає знати спрощену правду?

Адже спрощена правда ображає і того, хто її пропонує, і того, хто в неї вірить. Спрощена правда творить дурість і безпросвітність, вона відбирає у нас перспективу, віддаляє нас від мудрості, і нищить справедливість.

Чи складна правда зовсім не потрібна українській громаді?

powered by lun.ua
Коментарі — 313
Oleksander Matvienko _ 06.06.2017 22:12
IP: 188.231.190.---
valsh01:
Oleksander Matvienko:
valsh01:
Вони всі частина політичного класу сволота (15% населення), які збагатились на прихватизації, казнакрадстві, корупції, контрабанді і приховуванні податків. Сволота запровадила політустрій – бандовлада і раз на 5 років змінює ватажка бандолади і панівну банду, обалванюючи 80% лохів.
Единственное, с чем не соглашусь, что Вы всех под одну гребенку стрижете. Все они, такие, говорите. Так не все. Одни богатеют даже на крови и войне, а другие не боятся за убеждения пойти в тюрьму к своему злейшему врагу.
valsh01:
Oleksander Matvienko:
valsh01:
Вони всі частина політичного класу сволота (15% населення), які збагатились на прихватизації, казнакрадстві, корупції, контрабанді і приховуванні податків. Сволота запровадила політустрій – бандовлада і раз на 5 років змінює ватажка
Orest Jj _ 06.06.2017 22:09
IP: 77.52.102.---
valsh01:
Сократ им друг – но мармеладный третий глаз дороже.
valsh01 _ 06.06.2017 21:59
IP: 37.203.19.---
Orest Jj:
Виктор Савченко:
...Тимошенко – "в 2009 году цена на газ была 232 доллара 98 центов, а не 450", и это подтверждается в материалах дела против нее.
"Сегодня эта коррумпированная власть установила для народа на украинский газ цену 285 долларов за тысячу кубических метров. И я сейчас беру обязательства перед народом Украины, что эта мафия именно за это будет сидеть – за то, что они ограбили людей, продавая украинский газ дороже, чем после контракта 2009 года продавался российский газ. Кроме того, сегодня согласно тому контракту, который вы ругаете, 140-160 долларов за тысячу кубометров стоит газ, а вы его покупаете через посредников почти за 230" – заявила Тимошенко.

Пы.Сы Де ты, биомасса, увидел що Тимошенко помогла пуйлу заробити 30 мильярдив (мынстець Александр писал что 47 миллиардов. Вы уж там как то определитесь с цифрами).
Так чтобы определиться с цифрами, нужно сначала оторвать голову от чьей-то карамельной задн...цы. Думаете, смогут?
Orest Jj _ 06.06.2017 21:56
IP: 77.52.102.---
Yaroslav Yurkiv:
Orest Jj:
Yaroslav Yurkiv:
Пётр Прошенко:
Yaroslav Yurkiv:
Orest Jj:
Нам говорят, что у украинцев на руках от 80 до 100 млрд. долларов. Фантастические суммы!
===========
Бютобрехня!
Не мають українці стільки рук.
– Рано ты уехал в Россию, мог бы накопить 80 лярдов на Украине.
кусаешь локти!?
Придурку, а хто знищуватиме кацапський стабфонд?
це як же ви знищуетэ? Купляючи мордоровские харчи та вещи поддерживая атечественного производителя?
Все отримую з України на Київському вокзалі, і одразу відправляю в Україну пенсію.
Трєпєщі, Фуйло!
ну и пургомет! Вам що, особисто пол вагона харчыв на месяц привозят? И нихто не отбирает украинскую колбасу??? Вы или врете или вы там "свой".
Orest Jj _ 06.06.2017 21:52
IP: 77.52.102.---
Виктор Савченко:
....Тимошенко – "в 2009 году цена на газ была 232 доллара 98 центов, а не 450", и это подтверждается в материалах дела против нее, приговор по которому выносил Родион Киреев.
"Сегодня эта коррумпированная власть установила для народа на украинский газ цену 285 долларов за тысячу кубических метров. И я сейчас беру обязательства перед народом Украины, что эта мафия именно за это будет сидеть – за то, что они ограбили людей, продавая украинский газ дороже, чем после контракта 2009 года продавался российский газ. Кроме того, сегодня согласно тому контракту, который вы ругаете, 140-160 долларов за тысячу кубометров стоит газ, а вы его покупаете на коррупционной основе через посредников почти за 230, и вы будете за это отвечать!" – заявила Тимошенко.

Пы.Сы Де ты, биомасса, увидел що Тимошенко помогла пуйлу заробити 30 мильярдив (мынстець Александр писал что 47 миллиардов. Вы уж там как то определитесь с цифрами).
valsh01 _ 06.06.2017 21:49
IP: 37.203.19.---
Mike_Kharkov:
valsh01:
Это всё, что вы нарыли? Слабовато у вас с доказательной базой вины ЮВТ. Незачет)) Кстати, я попросил вас привести факты повышения цены на газ в 2009 году во время девальвации гривны в 2 раз
==
Почему вы решили, что я буду их искать? и зачем мне "вина Тимошенко"?
Я писал об истоках:), о том, что нынешний украинский "патриотизм" = дерибан, его организовывают именно для прикрытия дерибана. И яркий тому пример история цены на газ. Это уже несложно видеть сейчас.
А что раздерибанили "патриотизмом" с 2014-го увидим чуть позже.
А, ну да, вы пишете об истоках. Как же это я сразу не понял)) "Как ваша фамилия, мыслитель? Спиноза? Жан Жак Руссо? Марк Аврелий?" (с) Ах, да, Mike_Kharkov
Yaroslav Yurkiv _ 06.06.2017 21:47
IP: 104.155.4.---
алекс23:
Написати комЮщенко агент КДБ, на людях з Путлером грали виставу "Вороги", а за лаштунками дуже лагідно ділили надприбутки від лівого газу через Фірташа. А потім виконавши повністю завдання Кремля в імітації реформ, випустивши пар, і обезвіривши людей після революції, Ющ передав спадщину іншому сексоту Московії Віті Хаму-Шапкіну.
Хлопці робіть висновки по справах їхніх. Кучма-пахан і його діточки Ющ, Яник, РобесП'єр усі сексоти КДБ, вони зберігають, створили і відновлюють цю мерзотну антинародну олігархічну систему, яка цілком працює на гебешні офшори, за ліцензію на особисте збагачення. Вальцман з Ко приблизно повторює той самий трюк, як і "зруками", нівелює другу Революцію. У випадку неможливості перевибору Петі, КДБ буде проводити таку ж саму операцію Спадок, як і Ющ-Яник. Доречі це вже почалося с дискретизацією можливих претендентів.
А хто у спадку-асадку?
valsh01 _ 06.06.2017 21:45
IP: 37.203.19.---
Oleksander Matvienko:
valsh01:
Вони всі частина політичного класу сволота (15% населення), які збагатились на прихватизації, казнакрадстві, корупції, контрабанді і приховуванні податків. Сволота запровадила політустрій – бандовлада і раз на 5 років змінює ватажка бандолади і панівну банду, обалванюючи 80% лохів.
Единственное, с чем не соглашусь, что Вы всех под одну гребенку стрижете. Все они, такие, говорите. Так не все. Одни богатеют даже на крови и войне, а другие не боятся за убеждения пойти в тюрьму к своему злейшему врагу.
Это как с заплеванными всем нашим обществом коммунистами. Одни из них были были рвачи, горлопаны и нквдисты, а другие реально верили и жили с мыслью, как построить страну, в которой всем будет хорошо и счастливо (мне повезло, я встречал в жизни таких святых людей). Поэтому давайте всё же разбираться, кто есть кто. А не навешивать не думая ярлыки))
Yaroslav Yurkiv _ 06.06.2017 21:45
IP: 35.187.105.---
Пётр Прошенко:
В принципе если Юлю посадят, временно,то её рейтинг скорее вырастет чем упадёт, а если Путин на её поставит, то выигрыш ей в выборах обеспечен, тем более что в США пока ещё не определились с куратором по Украине и скорее это не будет талантливая Нуланд, а просто клерк, не заинтересованный в противостоянии с Россией.
- так что кто это раскручивает непонятно.
Гарілла просить, щоби знову прислали Нуланд, бо йому нудланд без неї.
алекс23 _ 06.06.2017 21:42
IP: 104.199.44.---
Написати комЮщенко агент КДБ, на людях з Путлером грали виставу "Вороги", а за лаштунками дуже лагідно ділили надприбутки від лівого газу через Фірташа. А потім виконавши повністю завдання Кремля в імітації реформ, випустивши пар, і обезвіривши людей після революції, Ющ передав спадщину іншому сексоту Московії Віті Хаму-Шапкіну.
Хлопці робіть висновки по справах їхніх. Кучма-пахан і його діточки Ющ, Яник, РобесП'єр усі сексоти КДБ, вони зберігають, створили і відновлюють цю мерзотну антинародну олігархічну систему, яка цілком працює на гебешні офшори, за ліцензію на особисте збагачення. Вальцман з Ко приблизно повторює той самий трюк, як і "зруками", нівелює другу Революцію. У випадку неможливості перевибору Петі, КДБ буде проводити таку ж саму операцію Спадок, як і Ющ-Яник. Доречі це вже почалося с дискретизацією можливих претендентів.
Yaroslav Yurkiv _ 06.06.2017 21:42
IP: 104.199.44.---
Пётр Прошенко:
Orest Jj:
Виктор Савченко:
Тимошенко во власти нет уже семь лет, а живется пиплу все хуже и хуже...Може все дело в стаде и биомассе, которое навязывает кагалом свое мнение людям?
Если Тимошенко посадят, то Россию в этом будет трудно обвинить, а тем более Порошенко обозвать прокремлёвским, так что если её посадят, то Европа её не будет спасать от "Путина".
Не посадять!
Фуйло пришльот вєртальот, як за Бандюковічєм.
Mike_Kharkov _ 06.06.2017 21:40
IP: 104.155.11.---
valsh01:
Это всё, что вы нарыли? Слабовато у вас с доказательной базой вины ЮВТ. Незачет)) Кстати, я попросил вас привести факты повышения цены на газ в 2009 году во время девальвации гривны в 2 раз
Почему вы решили, что я буду их искать? и зачем мне "вина Тимошенко"?
Я писал об истоках:), о том, что нынешний украинский "патриотизм" = дерибан, его организовывают именно для прикрытия дерибана. И яркий тому пример история цены на газ. Это уже несложно видеть сейчас.
А что раздерибанили "патриотизмом" с 2014-го увидим чуть позже.
Yaroslav Yurkiv _ 06.06.2017 21:40
IP: 104.155.11.---
Orest Jj:
Yaroslav Yurkiv:
Пётр Прошенко:
Yaroslav Yurkiv:
Orest Jj:
Нам говорят, что у украинцев на руках от 80 до 100 млрд. долларов. Фантастические суммы!
===========
Бютобрехня!
Не мають українці стільки рук.
– Рано ты уехал в Россию, мог бы накопить 80 лярдов на Украине.
кусаешь локти!?
Придурку, а хто знищуватиме кацапський стабфонд?
це як же ви знищуетэ? Купляючи мордоровские харчи та вещи поддерживая атечественного производителя?
Все отримую з України на Київському вокзалі, і одразу відправляю в Україну пенсію.
Трєпєщі, Фуйло!
Oleksander Matvienko _ 06.06.2017 21:29
IP: 188.231.190.---
valsh01:
Oleksander Matvienko:
Ну автор чеше. На кого це розраховано? На лохів, які не можуть відрізнити правду від брехні? Тимошенко, порошенко, янукович, ющенко, кучма і їх оточення – це все одне єдине, складові бандовлади, яка окупувала Україну і 23 років грабує українців.
Есть такая хорошо известная юмореска-быль "Тимошенко украла всё!!". Вы мне ее сейчас напомнили, когда перечисляете потенциальных воров, и рядом с ними ставите Тимошенко. Может хоть от вас услышим, что же она украла у государства, меня и вас?
Кстати, а почему в вашем списке нет главных воров – Ахметова, Фирташа, Пинчука, Суркисов,
Григоришина, Ефремова, Тигипко и прочих миллиардеров?
Вони всі частина політичного класу сволота (15% населення), які збагатились на прихватизації, казнакрадстві, корупції, контрабанді і приховуванні податків. Сволота запровадила політустрій – бандовлада і раз на 5 років змінює ватажка бандолади і панівну банду, обалванюючи 80% лохів.
valsh01 _ 06.06.2017 21:28
IP: 37.203.19.---
Mike_Kharkov:
valsh01:
Любопытно, приведите свои цифры.
"Себестоимость добычи одной тысячи кубометров украинского газа составляет 114 гривен, даже учитывая завышенные расходы на материально-технические ресурсы. Этот газ реализовывается для населения Украины по цене 444 грн. за тысячу кубометров, т.е. почти в 4 раза выше себестоимости. Это – грабеж.

Цена на газ была повышена правительством Юрия Еханурова. Правительство Виктора Януковича сегодня имеет все возможности отменить необоснованно завышенный тариф на газ для населения, однако сознательно этого не делает. Тем самым новое правительство фактически признает, что является правопреемником коррупционных и теневых схем на энергетическом рынке Украины..."
БЮТ. 18.09.2006
Это всё, что вы нарыли? Слабовато у вас с доказательной базой вины ЮВТ. Незачет)) Кстати, я попросил вас привести факты повышения цены на газ в 2009 году во время девальвации гривны в 2 раза. Я всё еще жду))
Orest Jj _ 06.06.2017 21:27
IP: 77.52.102.---
Виктор Савченко:
Тимошенко во власти нет уже семь лет, а живется пиплу все хуже и хуже...Може все дело в стаде и биомассе, которое навязывает кагалом свое мнение людям?
Oleksander Matvienko _ 06.06.2017 21:26
IP: 188.231.190.---
valsh01:
Oleksander Matvienko:
Ну автор чеше. На кого це розраховано? На лохів, які не можуть відрізнити правду від брехні? Тимошенко, порошенко, янукович, ющенко, кучма і їх оточення – це все одне єдине, складові бандовлади, яка окупувала Україну і 23 років грабує українців.
Есть такая хорошо известная юмореска-быль "Тимошенко украла всё!!". Вы мне ее сейчас напомнили, когда перечисляете потенциальных воров, и рядом с ними ставите Тимошенко. Может хоть от вас услышим, что же она украла у государства, меня и вас?
Кстати, а почему в вашем списке нет главных воров – Ахметова, Фирташа, Пинчука, Суркисов,
Григоришина, Ефремова, Тигипко и прочих миллиардеров?
Вони всі частина політичного класу сволота (15% населення), які збагатились на прихватизації, казнакрадстві, корупції, контрабанді і приховуванні податків. Сволота запровадила політустрій – бандовлада і раз на 5 років змінює ватажка бандолади і панівну банду, обалванюючи 80% лохів.
bigolow _ 06.06.2017 21:25
IP: 35.185.95.---
я нічого не розумію
зараз на еспресо тв сидить Свободівець і мочить Юлю в хвіст і гриву за газ.
а ще недавно Юля з Тягнибоком травили єврейські анекдоти і збирали підписи за референдуп по землі.

каже що Свобода буде голосувати за зняття з неї недоторканості.

так що зараз...??
всє на вибори...!!! відміняється
референдум по землі відміняється

тревожно...
valsh01 _ 06.06.2017 21:24
IP: 37.203.19.---
Yaroslav Yurkiv:
valsh01:
[
А яка в неї може бути мотивація?
Адже панятна, що більше з газпромом газових угод не буде...
Странно, вы что, стеце-новости совсем не смотрите? Уже руководители Нафтогаза публично объявили, что мы будем пользоваться российским газом (как будто сейчас мы пользуемся газом из Норвегии), но покупать его будем на России по очень хорошей цене. Это же победища, а вы пропустили))
Orest Jj _ 06.06.2017 21:22
IP: 77.52.102.---
Yaroslav Yurkiv:
Пётр Прошенко:
Yaroslav Yurkiv:
Orest Jj:
Нам говорят, что у украинцев на руках от 80 до 100 млрд. долларов. Фантастические суммы!
===========
Бютобрехня!
Не мають українці стільки рук.
– Рано ты уехал в Россию, мог бы накопить 80 лярдов на Украине.
кусаешь локти!?
Придурку, а хто знищуватиме кацапський стабфонд?
це як же ви знищуетэ? Купляючи мордоровские харчи та вещи поддерживая атечественного производителя?
Mike_Kharkov _ 06.06.2017 21:22
IP: 104.199.44.---
valsh01:
Любопытно, приведите свои цифры.
"Себестоимость добычи одной тысячи кубометров украинского газа составляет 114 гривен, даже учитывая завышенные расходы на материально-технические ресурсы. Этот газ реализовывается для населения Украины по цене 444 грн. за тысячу кубометров, т.е. почти в 4 раза выше себестоимости. Это – грабеж.

Цена на газ была повышена правительством Юрия Еханурова. Правительство Виктора Януковича сегодня имеет все возможности отменить необоснованно завышенный тариф на газ для населения, однако сознательно этого не делает. Тем самым новое правительство фактически признает, что является правопреемником коррупционных и теневых схем на энергетическом рынке Украины..."
БЮТ. 18.09.2006
Yaroslav Yurkiv _ 06.06.2017 21:19
IP: 130.211.63.---
bigolow:
Orest Jj:
судя по действиям мармеладников – четко след в след идут по пути Шапкокрада и кО.
Видно точна віборі "на носу".
==
все не вибори...!!! знов відміняться
Юля знов обманула бабульок коли в неділю в селі на Дніпропетровщині призивала їх на досрочні вибори...)))

тепер
"Я попереджаю сьогодні владу Порошенка, що український народ повстане – і партія "Батьківщина" разом з українськими фермерами будуть у числі організаторів опору.
Уп-а-а-а...
Yaroslav Yurkiv _ 06.06.2017 21:17
IP: 104.155.11.---
Пётр Прошенко:
Yaroslav Yurkiv:
Orest Jj:
Нам говорят, что у украинцев на руках от 80 до 100 млрд. долларов. Фантастические суммы!
===========
Бютобрехня!
Не мають українці стільки рук.
– Рано ты уехал в Россию, мог бы накопить 80 лярдов на Украине.
кусаешь локти!?
Придурку, а хто знищуватиме кацапський стабфонд?
Orest Jj _ 06.06.2017 21:17
IP: 77.52.102.---
valsh01:
вы думаете европа это допустит во второй раз? Или Пакращенко понял что для запада он "хромая утка" и начнет "мирится" с Мордором?
bigolow _ 06.06.2017 21:17
IP: 104.199.44.---
Orest Jj:
судя по действиям мармеладников – четко след в след идут по пути Шапкокрада и кО.
Видно точна віборі "на носу".
==
все не вибори...!!! знов відміняться
Юля знов обманула бабульок коли в неділю в селі на Дніпропетровщині призивала їх на досрочні вибори...)))

тепер
"Я попереджаю сьогодні владу Порошенка, що український народ повстане – і партія "Батьківщина" разом з українськими фермерами будуть у числі організаторів опору.
Україна та Європа1104 Aтака Путіна1245 Корупція1366 Уряд реформ410 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter