Анатолій Гриценко Український політик, міністр оборони (2005—2007), голова Комітету ВР України з питань нацбезпеки і оборони (2007-2012), голова Підкомітету з протидії відмиванню брудних коштів (з 2012), лідер партії "Громадянська позиція". Полковник запасу.

Захід боїться Третьої світової? Так Путін її вже розпочав!

04 травня 2014, 07:56

Путіну не Крим потрібен і не Схід України. Йому потрібна вся Україна, разом з Києвом-столицею. І набагато більше! Путін своєю агресією вирішив довести цивілізованому світу, що в Третьому тисячолітті ніяке міжнародне право не діє і нічого не значить – діють і мають значення лише дві речі: гроші і право сили!

Путін уже висловив стурбованість порушенням прав російськомовного населення Естонії та Латвії – і НАТО терміново розгортає для захисту країн Балтії авіаційне і морське угруповання.

Путін уже висловив занепокоєння блокадою Придністров'я з боку України і Молдови – і Румунія терміново пересуває артилерійські й ракетні частини до своїх західних кордонів.

Путін уже направляє свої стратегічні ракетоносці Ту-95МС (з можливостями пуску ядерних крилатих ракет) до берегіів Шотландії, Данії, Нідердандів – перевіряє готовність їхніх радарів ППО, засобів РЕБ і терміни підйому літаків-винищувачів.

Путін уже передислоковує до Криму винищувальну й стратегічну дальну авіацію – російські Су-27, Міг-29 і Ту-22М3 уже на півострові.

Путін під прикриттям підготовки до Сочинської олімпіади оснастив, озброїв, підготував, здійснив передислокацію, перевірив розгортання і частково бойове застосування своїх мобільних бригад, в тч механізованих, аеромобільних, десантно-штурмових, спецназу ГУР МО, насамперед бойових диверсійних груп і вертольотів армійської авіації; спланував і задіяв транспортні коридори для швидкого нарощування сил і засобів навколо України – темпами, які ні нашій армії, ні військам НАТО зараз недосяжні.

Путін розгорнув на території України (думаю, не тільки України) приховану широку мережу агентури й диверсантів, яких він може активувати в будь-який момент. Скільки їх і в яких саме регіонах України (в тч у Києві), скільки і якої саме в них приховано зброї (ПЗРК, ПТКР, гранатомети, кулемети, снайперські гвинтівки, вибухівка) – крім Путіна, напевно не знає ніхто, адже два останніх голови СБУ і два останніх міністри оборони України в період Януковича мали російські паспорти і захищали інтереси Росії, не України.

Путін своїх планів не приховує – він уже діє, нахабно і цинічно, без жодних обмежень.

Висновки і пропозиції:

1. Україна стала першою жертвою агресії Путіна, але воєнна загроза з боку Путіна – набагато масштабніша, з руйнівним потенціалом для всієї Європи і світу. Без перебільшення.

2. Цивілізований світ має усвідомити цю загрозу і її масштаби – і діяти відповідно, скоординовано і рішуче, в тч уже і воєнними засобами протидії.

3. Стримана реакція Заходу на агресію Путіна, намагання умиротворити його шляхом переговорів, засобами дипломатичного й економічного впливу – не дають і не дадуть бажаного результату. Це вже ясно.

4. Захід має відкрито визнати Путіна фашистом-агресором і негайно розпочати створення анти-путінської коаліції, задіяти для локалізації загрози Путіна усі доступні способи, сили і засоби, в тч військові.

5. Одними з перших кроків мають стати передислокація і розгортання навколо території України (Польща, Словаччина, Угорщина, Румунія, Болгарія, північ Туреччини) потужного авіаційного угруповання країн-членів НАТО (80-100 літаків типу F-16, F-15), авіаносної ударної групи в Середземному морі (70+ літаків палубної авіації) плюс 7-8 бойових кораблів у Чорному морі (есмінців і крейсерів з потужними засобами ППО) і кількох аеромобільних бригад – з метою встановлення надійного контролю над повітряним і морським простором України, аби стримати Росію від нарощування додаткових сил і не допустити вторгнення російської армії на територію нашої держави.

6. Ключову роль у допомозі України задля стримування вже актуальної агресії Путіна проти України серед країн-членів НАТО мають відігравати Велика Британія і США – саме ці дві держави взялися гарантувати Україні територіальну цілісність і безпеку після ядерного роззброєння України у 1994 році.

7. Після довгих вагань, після цілої низки хибних рішень, саботажу і навіть зради, українська влада нарешті розпочала збройну протидію російським диверсантам задля захисту цілісності країни (материкової частини, Крим Путін уже окупував). Україна спроможна власними силами і засобами очистити свою територію від ворога. Але – за умови, якщо Захід, насамперед Велика Британія і США, швидко перекриють Путіну з повітря і моря можливості вторгнення на нашу територію новими силами.

8. Захід дотепер протидіяв Путіну досить обережно і стримано, пояснюючи це небажанням спровокувати Третю світову війну. Настав час визнати хибність і неефективність такої стратегії стримування Путіна. Усвідомити, що Третю світову Путін уже розпочав! Час діяти швидко і рішуче!

Наостанок, усе це я пояснював українським керівникам і нашим західним партнерам, намагався переконати і спонукати їх до ефективних і рішучих дій на випередження Путіна, малював схеми і плани розгортання (стримування) ще ДВА МІСЯЦІ ТОМУ. Не почули. Може, почують тепер, коли прогнози справдилися, коли ситуація загострюється на очах і може стати некерованою, точніше – керованою лише Путіним.

Коментарі — 187
Uruz _ 04.05.2014 19:41
IP: 94.153.48.---
Владимир Щепак:
Uruz:
Если новоизбранный президент предательство не остановит,народ терпеть не будет.А это война.
а это, как бог решит
Владимир Щепак _ 04.05.2014 18:45
IP: 93.76.12.---
Uruz:
Если новоизбранный президент предательство не остановит,народ терпеть не будет.А это война.
Владимир Щепак _ 04.05.2014 18:43
IP: 93.76.12.---
А не пора ли Украине во избежание больших людских потерь расставить ноги.Пусть Пукин и Европа договорятся кому что достанется от Украины.Мюнхен-2 впереди маячит.Или Юлю на обочину,оружие в руки и отстаивать что сможем отстоять
Uruz _ 04.05.2014 18:34
IP: 94.153.48.---
Владимир Щепак:
Путин-это Бен-Ладен2.И пора об этом заявить во всеуслышание и предпринять соответствующие меры.Может быть это и до россиян зомбованных дойдет.У нас уже необьявленная гражданская война.
у нас продолжается революция, так как оппозиция оказалась сборищем предателей, которые рассевшись по любимым креслам заботятся только о своей личной выгоде, как и янукович
Владимир Щепак _ 04.05.2014 18:31
IP: 93.76.12.---
Путин-это Бен-Ладен2.И пора об этом заявить во всеуслышание и предпринять соответствующие меры.Может быть это и до россиян зомбованных дойдет.У нас уже необьявленная гражданская война.
Евгений Бойко _ 04.05.2014 18:04
IP: 46.185.50.---
Alexandr Orehov:
Евгений Бойко:
Как за что – за себя. Вы не понимаете, что такое гражданская война? Откройте интернет на странице гражданская война и почитайте раздел погромы, грабежи и насилие. В вашем городе или селе нет мента, налоговика, ...
вы посмотрите что происходит:

патриотически настроенных людей власть призывает в нацгвардию и какие-то непонятные отряды имени тимошенко, чтобы держать их в узде.
по смертям наших военных или замученных террористами пленных никто не объявлял траур, а по убитым в одессе убийцам и агрессорам – объявили на целых 2 дня.
вас просто используют, требуя патриотизма.

"страна называет себя Родиной, когда от власти что-то от тебя надо" (с)
Евгений Бойко _ 04.05.2014 18:01
IP: 46.185.50.---
Alexandr Orehov:
Евгений Бойко:
Как за что – за себя. Вы не понимаете, что такое гражданская война? Откройте интернет на странице гражданская война и почитайте раздел погромы, грабежи и насилие. В вашем городе или селе нет мента, налоговика, судьи, бандита-рецидивиста? будущие главари банд. У вас нет дома, жены и детей? Вы не боитесь стать живой мишенью или вас точно не захотят трахнуть в жо...? Вы из Парижа или Нью-Йорка?:) У вас страна, где привыкли трах.ть беззащитных. Если вы сможете убить только одного из 10 нападающих бандитов – Вы глупая жертва. Чой-то вы тут совсем разыгрались в политику с голым задом. У вас ни армии, ни милиции, ни самообороны, ни оружия. Зато бандитов Януковича и прочих упырей – десятки тысяч и все организованные в кланы.
я выеду из этой страны.
и близких вывезу.
воевать буду только ради мести, если кто-то убьет дорогих мне людей.
ну тут уж всё равно сам буду виноват, что не вывез вовремя.
Наталі Грег _ 04.05.2014 18:00
IP: 195.162.81.---
Ну, поки силові структури на користь Ю.Тимошенко тільки тіньові фінансові потоки перерозподіляють: natalija-grygor.blogspot.com/2014/04/blog-post_7394.html
ym _ 04.05.2014 17:31
IP: 93.72.83.---
Медуни Ца:
а не хотите вспомнить, кто в 2008г. сорвал вступление Украины в НАТО? Ваша любимая юлятимошенко, спасительница всея Украины.
Что еще БАТЬКИВЩИНА должна сделать, чтобы народ понял что у власти ПРЕДАТЕЛИ??
Да, пани Юля мастер своего дела:) Сегодня она на себе рвет все, что можно порвать, с истеричными криками Путин и олигархи – враги Украины, но боюсь, что где-то в глубине своих мыслей уже только и мечтает о каком-нибудь договоре типа газовых контрактов 2009 года. И, что характерно, будет так же надрывно кричать, что это именно то, что больше всего нуждается сегодня все прогрессивное человечество, а Украина – в первую очередь:)
Медуни Ца _ 04.05.2014 17:21
IP: 74.125.18.---
а не хотите вспомнить, кто в 2008г. сорвал вступление Украины в НАТО? Ваша любимая юлятимошенко, спасительница всея Украины.
Что еще БАТЬКИВЩИНА должна сделать, чтобы народ понял что у власти ПРЕДАТЕЛИ??
Alexandr Orehov _ 04.05.2014 16:47
IP: 46.200.135.---
Евгений Бойко:
Как за что – за себя. Вы не понимаете, что такое гражданская война? Откройте интернет на странице гражданская война и почитайте раздел погромы, грабежи и насилие. В вашем городе или селе нет мента, налоговика, судьи, бандита-рецидивиста? будущие главари банд. У вас нет дома, жены и детей? Вы не боитесь стать живой мишенью или вас точно не захотят трахнуть в жо...? Вы из Парижа или Нью-Йорка?:) У вас страна, где привыкли трах.ть беззащитных. Если вы сможете убить только одного из 10 нападающих бандитов – Вы глупая жертва. Чой-то вы тут совсем разыгрались в политику с голым задом. У вас ни армии, ни милиции, ни самообороны, ни оружия. Зато бандитов Януковича и прочих упырей – десятки тысяч и все организованные в кланы.
Михаил Григоренко _ 04.05.2014 16:43
IP: 188.190.66.---
Евгений Бойко:
в конечном итоге выгоду из гибели миллионов получило политбюро СССР.
Так что,с гитлеровцами не надо было воевать?
PERETZ11 _ 04.05.2014 16:32
IP: 74.125.181.---
Пробютовские,проолигахические компрадорские псевдолибералы не способны править страной ни в кризисных условиях.Ни тем более в условиях войны.Это уже надо народу давно понять.Они двигают страну от кризиса к новому кризису.От поражения к поражению.От сдачи к сдаче.От уступки к уступке.От унижения украинцев к новому унижению.Они не способны предвидеть и действовать на опережение.Почему до сих пор никто не разгонит фашиствующую толпу рашистов у УВД в Одессе?Почему Кауровы,Кваснюки, Марковы до сих пор на свободе?Не пора ли ввести войска прямо на улицу в Одессе? Нацгвардию? Точечно выдернуть заводил и организаторов зомби толп спецслужбам? Или опять ждем,пока пожар разгорится,вместо того чтобы затоптать нацистскую рашистскую гидру искру в зародыше.Только самоорганизованный украинский народ может повести страну к победам.Страну надо доверить националистам и ПРОФИ спецам и военным.Настоящим украинским патриотам.
Евгений Бойко _ 04.05.2014 16:16
IP: 46.185.50.---
Alexandr Orehov:
Пока будет определяться, третья мировая или нет, Путин у нас развязал гражданскую войну. Все вы будете воевать и не в интернете. Либо за Путина, либо против. Вне вашего желания – таковы правила гражданской войны. Тем, кто против Путина, советую чушью не заниматься виртуальной, а искать информацию и блоги, где взять оружие и боеприпасы, и где те командиры, которые позволят вам не подохнуть глупо. Треп пустой в интернете приближает вас к могиле, первыми сдохнут мояхатаскраевцы.
а за что воевать?
ну против кого вы определились, а за кого?
за турчинова? за тимошенко? за порошенко?
ведь в конечном итоге именно они извлекут выгоду из твоей патриотической гибели.

это не война с россией, хватит уже верить проБЮТовским СМИ.
это борьба с настоящими бандитами, которые прикрываются всякими там республиками и референдумами.
и эта БЮТовская власть полностью пособничает бандитам.
Alexandr Orehov _ 04.05.2014 16:16
IP: 46.200.135.---
luko:
Можно быть тупо преданными в рабство нынешней властью. Пока речь о том, что вас завтра не затрах...ют 10 колорадов до смерти. У вас есть оружие, гранаты, танк, средства, опытный командир, десяток соседей с автоматами, готовые вас прикрыть при походе за водой? Если нет, то вы – глупый труп, извините за прямоту.
A1B2 _ 04.05.2014 15:24
IP: 193.41.184.---
...CNN: Слова Киева об "успехе" в Краматорске далеки от реальности
Киевские власти утверждают, что спецоперация в Краматорске прошла успешно и город "освобожден от пророссийских ополченцев".
Но корреспондент CNN сообщает, что действительность выглядит совсем по-другому: украинские силовики покинули город, так и не взяв его под контроль и оставив на месте разгневанных жителей.
"Киев делает вид, что здесь всё под контролем. Но это не соответствует тому, что мы видим на месте событий", – сообщил в эфире CNN корреспондент канала Ник Пейтон Уолш, который находится в Краматорске. Полный перевод материала доступен на ИноТВ.
"Краматорск охвачен гневом. Несмотря на военную операцию, кажется, что солдаты просто вошли в город, поучаствовали в боях и двинулись дальше. В городе всё ещё царит недовольство. И в какой-то степени, так сказать, он находится скорее под контролем пророссийских повстанцев и демонстрантов, но уж точно не под контролем киевских властей", – заявил он...
Жуля -геть!!!!!
luko _ 04.05.2014 15:24
IP: 46.98.163.---
Alexandr Orehov, поділяю Вашу оцінку подій, "не подохнуть глупо" – 10 путінців?
Alexandr Orehov _ 04.05.2014 15:04
IP: 46.200.135.---
Пока будет определяться, третья мировая или нет, Путин у нас развязал гражданскую войну. Все вы будете воевать и не в интернете. Либо за Путина, либо против. Вне вашего желания – таковы правила гражданской войны. Тем, кто против Путина, советую чушью не заниматься виртуальной, а искать информацию и блоги, где взять оружие и боеприпасы, и где те командиры, которые позволят вам не подохнуть глупо. Треп пустой в интернете приближает вас к могиле, первыми сдохнут мояхатаскраевцы.
Володимир Ляшенко _ 04.05.2014 14:44
IP: 74.125.17.---
Що Якунович, Ахметов що Російськи таннки здається людям вже всерівно. Це одне і теж. У наих нема соц.захисту, медицині і їсти скоро небууде за що. Вони вже втомились боятись. Що і показали події зими.
Толя, ти колись обіцяв іти в партинани. Ти навчений військовий. Іди і замичи хочаб одного Якуновича. Вони недорозвинуті гуляють по Україні а ти Ху... несеш. До кого ти звертаєшся. Я незнаю що з цим обити. Гошей теж немаю щоб зататися на пошуки Якуновичів. Мочи їх Толя, мочи.
Віра Сила _ 04.05.2014 14:37
IP: 46.201.0.---
Туск: Росія веде неоголошену війну з Україною
3 травня 2014, 14:50 ukr.lb.ua

Дипломатичні зусилля західних країн не принесли бажаних результатів
"Це війна. Може, трохи іншого типу, тому що це неоголошена війна.
Але насправді маємо справу де-факто з війною", – сказав глава уряду Польщі
"Все більше ми втрачаємо надію, бо коли число жертв складає десятки, коли використовують зброю, коли збивають вертольоти, то ми всі бачимо, що маємо справу не з озброєною конфронтацією, організованою демонстрантами, а з державою, в цьому випадку – з Росією", – заявив Туск.
Alexandr Kaverin _ 04.05.2014 14:05
IP: 74.125.183.---
Роль Украины в третьей мировой войне преувеличена. Вряд ли ее кто то начнет из за последних событий. Если Россия и дальше будет настаивать, то скорее всего сойдутся на варианте после военной Германии. Одна часть будет контролирована Россией, другая Европой при условии если ЕС изьявит желание присоединить ее к себе, в другом случае останется нейтральная полоса между Россией и ЕС
Viktor Kuba _ 04.05.2014 13:56
IP: 195.211.87.---
Alexandr Golovin:
Чим Росії еконoмічно може допомогти Китай?,ширпотребом одноразового використання, хіба що плодючими самими китайцями, а Бразилія бананами і ківі,а Індія чаєм і ліками.
Viktor Kuba _ 04.05.2014 13:40
IP: 195.211.87.---
Alexandr Golovin:
Все залежить,що буде далі робити Росія і чи не ввійдуть рос. танки в континентальну Україну, а до цього все йде очевидно.
Alexandr Golovin _ 04.05.2014 13:30
IP: 74.125.18.---
Viktor Kuba:
Alexandr Golovin:
СРСР з Китаєм комунізм будував дружив з Індією і Бразилією і з багатьма країнами африки, азії,лат.Америки,але СРСР це не врятувало від голоду і повного розвалу.
Сегодня Китай и Бразилия уже не те что раньше. Их экономики дано обогнали крупнейшие страны Европы. Да и сама Европа далеко не едина в вопросе по отношению к России. К примеру, когда Еврокомиссия решила заморозить переговоры по визам с Россией, Испания, Португалия, Франция, Италия, Греция, Кипр и Мальта единодушно высказались против заморозки переговоров с Россией по визам на фоне политического кризиса на Украине.

"Глава МИД Кипра Иоаннис Касулидис подчеркнул, что "невозможно замораживать диалог с Россией по визам каждый раз, когда возникают политические проблемы". Он сообщил, что эта позиция средиземноморской "семёрки" будет доведена до остальных партнёров по Евросоюзу."
Сергей Наливайко _ 04.05.2014 13:29
IP: 91.209.51.---
Petr Ivanoff:
Агрессивные действия России направлены на решение одной из
двух главных задач:
1) Сорвать президентские выборы и продолжить нестабильность
и безвластие на Украине.
2) Если это не удастся, то не дать прийти к власти Тимошенко
и протянуть своего ставленника, Януковича-2 – Петра Порошенко.
На это брошены все силы и финансы украинской олигархии во главе с
соратником Путина – Фирташем.
Скупаются такие "патриоты" как
Луценко, Томенко и им подобные.
Все те, кто вчера голосовал за
Януковича, а также "противсихи", теперь "доверяют" Порошенко.
100%
Корупція1099 Aтака Путіна1113 Україна та Європа918 Уряд реформ307 Свобода слова545
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте