Сергій Лещенко

Чого насправді хоче Медведчук

26 червня 2014, 02:09

Писати про це зараз непопулярно, але я вважаю, що Медведчук а) не стоїть за заворушеннями в Донецькій та Луганській областях; б) він хоче настання миру на сході України. При цьому я і далі вважаю, що він – в) демон української політики.

Поясню чому.

Я відверто не люблю Медведчука. Але він – не фанатик і не зомбі. Він цинічний і не дурний чоловік.

Так, Медведчук – прихильник проросійського курсу України, але він не готовий присвятити все своє життя цій надідеї. Заради неї він не готовий іти в ліс жити як партизан. Або відмовитися від благ, які він досі мав. Або померти в ім'я "Новоросії".

Медведчук – це справжній олігарх, який сповідує відповідний спосіб життя – палаци, приватні літаки, відпочинок у Європі на Сардінії та регулярні відвідини футбольних матчів.

Він любить жити в своє задоволення та не готовий жертвувати заради ідей збройного відокремлення Донбасу своїми особистими преференціями, вдягнути зелений камуфляж і оселитися десь під Донецьком в оточенні напівбожевільних автоматників.

Більше того, кримська історія створила особисто для нього великий дискомфорт.

Як відомо, Медведчук володіє в Криму величезним палацом – тим самим, де він під камери російських пропагандистів приймав у гостях Володимира Путіна.

Мало хто про це знає, але тепер Медведчук фактично не має способу дістатися до свого маєтку на узбережжі Чорного моря. Він не літає рейсовими літаками, а пересувається своїм приватним бізнес-джетом. Але, від моменту анексії Криму, він не може просто сісти в нього та прилетіти до Сімферополя або Бельбека. Чому? Тому що приватний літак Медведчука зареєстрований за кордоном, і якщо він порушить світові приписи заборони на авіасполучення з Кримом, то його літак буде включений до чорного списку, після чого він не зможе літати ним ніде в світі.

З тих самих причин, побоюючись міжнародних санкцій, з Криму, наприклад, іде "Сбербанк России".

Це – лише один епізод. Більше того, навіть якщо Медведчук якимсь дивом потрапить до Криму (чартером російської авіакомпанії, яка не боїться міжнародних санкцій), він змушений проводити час без друзів – ніхто з його київських товаришів просто не прилетить до нього через ті самі проблеми.

Це що стосується наслідків анексії Криму.

Тепер щодо політики. Єдиний капітал Медведчука, який він має – це стосунки з Росією. Це єдине, що він може "продавати" українським політикам. Але в послугах Медведчука є потреба, коли існує діалог між Україною та Росією. Коли є війна, Медведчук нікому не потрібен. Ринку, де був би необхідний його сервіс, не існує.

Далі. Багаторічною амбіцією Медведчука є повернення в українську велику політику. Але аж ніяк не бажання стати лідером самопроголошеного та ніким не визнаного дикунського утворення ДНР або ЛНР, щоб решту життя провести під європейськими санкціями. Бо, повертаємося на початок тексту, Медведчук не є Робін Гудом, він є олігархом. І його мета – не депресивні регіони Донбасу, а вся Україна і можливіть отримати в ній право вето.

Від'єднання Донецької та Луганської областей назавжди знищить попит на проросійських політиків в Україні. Такі, як Медведчук, ніколи не матимуть навіть теоретичних шансів на обрання до парламенту. Бо – банально – не буде території, на якій за них голосуватимуть.

І навпаки – примирення України з Донбасом створить грунт для повернення Медведчука у політику. Йому будуть зобов'язані новий президент та європейські лідери, і в нього буде історія, з якою можна балотуватися на виборах.

Наївно називати Ангелу Меркель агентом Росії після її пропозиції призначити Медведчука посередником. Ангела Меркель – це агент німецького народу, який не хоче втрачати життєвий комфорт та фінансові ресурси через війну десь на кордоні Європейського Союзу. І якщо Медведчук береться повернути такий спокій у життя німецьких політиків, вона готова вважати його переговорником.

Тому, як би це парадоксально не виглядало, але спроби Медведчука встановити мир на сході – це не імітація. Це є особисто його боротьбою за своє місце у великій грі.

Питання лише, який рахунок у підсумку виставить Медведчук.

powered by lun.ua
Коментарі — 205
stork _ 26.06.2014 22:51
IP: 74.125.183.---
Мені здається, що мету Медведчука зрозуміти не так вже важко. Тому, що мета Медведчука не може йти в розріз з метою Путіна. А мета Путіна на поверхні: йому потрібний незатухаючий конфлікт в Україні – нове
Придністров'я, в якому правили б кримінальні елементи, якими легко управляти. Типовий зразок – Януко-
воч.
Freebooks Finegraphics _ 26.06.2014 22:38
IP: 46.118.207.---
Yriy Shandra:
Іуда-ангел охоронець, якщо так і далі тоді потрібно повертати яника з бандою та вибачатись перед ними. Та ця бацилла-путікська повинен був ще приющенку сидіти, алеж ці уроди-президенти здатні тільки гнобити власний народ, а не угодних з кола "елітобанди" тільки трішки віддіснити від корита.
Что это за буквы, есть ли за ними что-то человеческое?
Yriy Shandra _ 26.06.2014 21:30
IP: 109.201.247.---
Іуда-ангел охоронець, якщо так і далі тоді потрібно повертати яника з бандою та вибачатись перед ними. Та ця бацилла-путікська повинен був ще приющенку сидіти, алеж ці уроди-президенти здатні тільки гнобити власний народ, а не угодних з кола "елітобанди" тільки трішки віддіснити від корита.
torpedist _ 26.06.2014 21:23
IP: 95.133.90.---
Мне лично плевать на мнение Меркель и Лещенко. Медведчук дрянь и без никому ненужного мнения вышеупомянутых особ.
Parfen Parfenov _ 26.06.2014 21:12
IP: 178.150.244.---
Облизал зад медведя ОТ ДУШИ.Точно как Юра (картавый) недавно.
Лямпа _ 26.06.2014 21:09
IP: 74.125.183.---
Стас Стас:
Та пускай идет в политику.Народ перекрасит его в нужные цвета...
Нарід в нас зара не дуже розбирається прав чи не дуже, і кого в які кольори фарбувати. Під впливом революційних флюїдів можно зробити як доброго так і поганого
светлана шашлова _ 26.06.2014 18:45
IP: 109.87.187.---
Все верно,проиграет Украина -проиграет Медведчук,он будет вне политики,это его крах. Меня волнует недвижимость Януковича и семьи в Крыму,кто там живет.Да и других депутатов недвижимости пол Крыма. Они строили многоэтажки,весь Гурзуф был под Азаровым.Неужели все отдали чеченцам? Да еще один вопрос,куда делась вся соль?
Heinrich _ 26.06.2014 18:41
IP: 77.121.160.---
Ніхто – ані Порошенко, ані Меркель, ані навіть сам Медведчук, не можуть пояснити, кого представляє Медведчук на перемовинах. "Мне представляется совсем простая штука" – просто Порошенко вирощує собі таку опозицію, з якою не лячно йти на дебати.
Росія значно втратила свої позиції в українському електораті, і це не є добре для українських можновладців. Без Криму у дилемі "за Росію – прости Росії" перемагатиме "проти Росії", російське питання на будь-яких виборах стає другорядним, отже, без проросійської опозиції для перемоги на виборах вже недостатньо просто вдягти вишиванку. Отже, проросійську опозицію необхідно створити, над чим, власне, і ведеться кропітка робота.
Alexandr Kaverin _ 26.06.2014 18:37
IP: 91.213.8.---
война заканчивается миром и кто принесет этот мир, будет интересовать с начало, а после ну может быть только историков.
Elena Zhmariova _ 26.06.2014 18:31
IP: 188.163.88.---
Медведчук недостаточно умен, если не понимает, что Донбасс НЕ БУДЕТ ЗА НЕГО ГОЛОСОВАТЬ.

ОН ШИБКО ГРАМОТЕН ДЛЯ ТАМОШНИХ ДАУНОВ ДА И НЕ МЕСТНЫЙ.
Pavel Kachura _ 26.06.2014 18:11
IP: 77.239.189.---
Меркель Медведчука назвала по совету Путина. И немцы поступают глупо и это тому пример.Проблема в другом. Страна выбивается из последних сил,обеспечивая огромному количеству олигархов,условия жизни какие не позволяет своим ни Германия,ни Франция. После майдана,преступники,ограбившие народ до нитки и убежавшие в Россию,бизнес их работает на них в Украине и продолжает обогащать их без всяких помех. Вот тема для Сергея Лещенко. Солдаты умирают по причине отсутствия экипировки,а миллионы уходят за кордон на благо врагов Украины. Парадокс? А тема стоит очень остро со всех сторон. Вот поэтому я и не голосовал за Порошенко,зная что главных социальных проблем общества он не решит. Чтобы решить проблему,надо чтобы она тебя "жгла" изнутри.Но разве кого сегодня волнует из олигархов,что скоро народ не сможет оплачивать ЖКХ.
Зоя Нахимовская _ 26.06.2014 17:51
IP: 193.104.178.---
А Президент взагалі вирішує хто представляє владу а переговорах? Чи це не важливе питання, що зі сторони влади куп путлера і вбивця Гонгадзе!
САНДРО _ 26.06.2014 17:46
IP: 93.73.248.---
А кто может сказать, если медведчук- олигарх,как пишет Лещенко, то каким бизнесом он занимается,откуда деньги покупать дворцы?
Ахметов-понятно, труженик!
Коломойский – труженик еще и умница.
Порошенко- труженик, умница, еще и президент.
А какой с медведчука олигарх?
То что серый кардинал, т.е. внедренный и замаскированный агент иностранного государства, на деньги которого и проводит свои акции- это видно...
tos07 _ 26.06.2014 17:22
IP: 80.91.163.---
Сергей Лещенко почему то не написал что Медведчук – кум Путина, далеко не каждый украинский олигарх имеет такие короткие связи с президентом РФ. Скорее всего, таких нет. А Путин и его ближайшее окружение, которое он и сформировал – скоты редкие. Про Меркель то же двусмысленно написано, т.к. совсем недавно она воспринимала только позицию великого Пу в упор не видя Украину. И какой смысл Сергею Лещенко выгораживать Меркель? На то есть причина)))
Татьяна Дорошевская _ 26.06.2014 17:03
IP: 193.104.178.---
так все любят красиво жить, но те кто предал, или придаёт Украину, нужно наказывать!
Стас Стас _ 26.06.2014 16:21
IP: 78.25.9.---
Та пускай идет в политику.Народ перекрасит его в нужные цвета...
Андрей Богинкевич _ 26.06.2014 16:14
IP: 93.126.94.---
ключевое слово "электороат"
chel _ 26.06.2014 15:33
IP: 94.179.169.---
Леонид Афонюшин:
Внедрение Медведчука – кума Путина в переговорный процесс на Донбассе является фактически его билетом в большую политику. Воскрешение таких политиков можно расценивать как сдачу национальных интересов, не меннее
===не повторюйте маячню політтехнологів, про "воскрєшеніє" мертвечука..., все решта-вірно.
Леонид Афонюшин _ 26.06.2014 15:18
IP: 193.104.178.---
Внедрение Медведчука – кума Путина в переговорный процесс на Донбассе является фактически его билетом в большую политику. Воскрешение таких политиков можно расценивать как сдачу национальных интересов, не меннее
Борис Спартанский _ 26.06.2014 15:11
IP: 193.104.178.---
С Меркель спрос какой? Она на открытую конфронтацию с пуйлом не пойдет, а это его "пожелание". Но вот молчаливое согласие гаранта настораживает...
chel _ 26.06.2014 15:09
IP: 94.179.169.---
" Єдиний капітал Медведчука, який він має – це стосунки з Росією "-це ключова фраза. І він і буде захищати інтереси рф в Україні!, як скаже путін, так він і зробить. Все решта-димагогія, і не треба робити з мертвечука-"патріота" України, тому, що 1-залежна людина від кремля, 2-його діяльність дуже дорого коштувала і коштуватиме Україні (він не признає незалежної Україні і є агентом фсб)...Тому, його місце-за гратами. Стосовно меркель владіміровни, їй начхати на Україну, вона хвилюється за свій спокій, начхати на європейські цінності, їй свої "цінності"-дорожче, як і більшості європейських політиків, хоча євроінтеграція-це запобіжник, який не дасть Україні скотитися в обійми "старшОго брата", і бути сірою зоною, болотом, недокраїно без майбутнього, з всіма "прєлєстямі" тайожного союзу, бандитизмом. корупцією, беззаконням, відсутністю прав людини. Мертвечука-за грати, участь його в "переговорах", чи "консультаціях"-це ганьба для "нової" України, ...с тємі же ліцамі...
Uliana Fedorovych _ 26.06.2014 15:04
IP: 37.52.65.---
так тут все написано, а роль Путіна фактично забута. Хто такий Медведчук для російського президента, що він почне його слухати щодо питань існування ДНР чи ЛНР? Путін собі щось задумав і не думаю, що він все проміняє на те, щоб мати свого представника в українській політиці.
pol_tavka _ 26.06.2014 15:03
IP: 74.125.183.---
Миру надо сделать вид то приструнивают Путина, но меркели с обамами не дооценивают украинцев, а НАШИ УПраводолюбы журналисты помогают им а не украинцам...
pol_tavka _ 26.06.2014 14:57
IP: 74.125.183.---
Сергей, вы хотя и в легкой льняной ткани по летнему сезону – но джинса нательная, европейская,тонкая и легкая,как вам кажется, видна,не сомневайтесь...
Сергій Залізняк _ 26.06.2014 14:49
IP: 46.119.100.---
ключове питання в Україні – відсутність власної, національної в першу чергу етнічно еліти. Справжньої, яка відчуває відповідальність не тільки за себе і свої родини, а за весь народ і країну в цілому.
а що такі позитивні люди взагалі бувають – я показав нижче.
війна може нам дати зародок нової, справжньої, нашої еліти. Ось придивляюсь до Парасюка: поки він себе поводить правильно)) і певну свою роль уже зіграв. Грамотний, сміливий, рішучій, українець. таких треба більше))
ONLINE
Корупція1408 Свобода слова578 Україна та Європа1121 Зеленський60 Мовне питання187
ОСТАННІ ЗАПИСИ
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter