Сергій Лещенко

Чого насправді хоче Медведчук

26 червня 2014, 02:09

Писати про це зараз непопулярно, але я вважаю, що Медведчук а) не стоїть за заворушеннями в Донецькій та Луганській областях; б) він хоче настання миру на сході України. При цьому я і далі вважаю, що він – в) демон української політики.

Поясню чому.

Я відверто не люблю Медведчука. Але він – не фанатик і не зомбі. Він цинічний і не дурний чоловік.

Так, Медведчук – прихильник проросійського курсу України, але він не готовий присвятити все своє життя цій надідеї. Заради неї він не готовий іти в ліс жити як партизан. Або відмовитися від благ, які він досі мав. Або померти в ім'я "Новоросії".

Медведчук – це справжній олігарх, який сповідує відповідний спосіб життя – палаци, приватні літаки, відпочинок у Європі на Сардінії та регулярні відвідини футбольних матчів.

Він любить жити в своє задоволення та не готовий жертвувати заради ідей збройного відокремлення Донбасу своїми особистими преференціями, вдягнути зелений камуфляж і оселитися десь під Донецьком в оточенні напівбожевільних автоматників.

Більше того, кримська історія створила особисто для нього великий дискомфорт.

Як відомо, Медведчук володіє в Криму величезним палацом – тим самим, де він під камери російських пропагандистів приймав у гостях Володимира Путіна.

Мало хто про це знає, але тепер Медведчук фактично не має способу дістатися до свого маєтку на узбережжі Чорного моря. Він не літає рейсовими літаками, а пересувається своїм приватним бізнес-джетом. Але, від моменту анексії Криму, він не може просто сісти в нього та прилетіти до Сімферополя або Бельбека. Чому? Тому що приватний літак Медведчука зареєстрований за кордоном, і якщо він порушить світові приписи заборони на авіасполучення з Кримом, то його літак буде включений до чорного списку, після чого він не зможе літати ним ніде в світі.

З тих самих причин, побоюючись міжнародних санкцій, з Криму, наприклад, іде "Сбербанк России".

Це – лише один епізод. Більше того, навіть якщо Медведчук якимсь дивом потрапить до Криму (чартером російської авіакомпанії, яка не боїться міжнародних санкцій), він змушений проводити час без друзів – ніхто з його київських товаришів просто не прилетить до нього через ті самі проблеми.

Це що стосується наслідків анексії Криму.

Тепер щодо політики. Єдиний капітал Медведчука, який він має – це стосунки з Росією. Це єдине, що він може "продавати" українським політикам. Але в послугах Медведчука є потреба, коли існує діалог між Україною та Росією. Коли є війна, Медведчук нікому не потрібен. Ринку, де був би необхідний його сервіс, не існує.

Далі. Багаторічною амбіцією Медведчука є повернення в українську велику політику. Але аж ніяк не бажання стати лідером самопроголошеного та ніким не визнаного дикунського утворення ДНР або ЛНР, щоб решту життя провести під європейськими санкціями. Бо, повертаємося на початок тексту, Медведчук не є Робін Гудом, він є олігархом. І його мета – не депресивні регіони Донбасу, а вся Україна і можливіть отримати в ній право вето.

Від'єднання Донецької та Луганської областей назавжди знищить попит на проросійських політиків в Україні. Такі, як Медведчук, ніколи не матимуть навіть теоретичних шансів на обрання до парламенту. Бо – банально – не буде території, на якій за них голосуватимуть.

І навпаки – примирення України з Донбасом створить грунт для повернення Медведчука у політику. Йому будуть зобов'язані новий президент та європейські лідери, і в нього буде історія, з якою можна балотуватися на виборах.

Наївно називати Ангелу Меркель агентом Росії після її пропозиції призначити Медведчука посередником. Ангела Меркель – це агент німецького народу, який не хоче втрачати життєвий комфорт та фінансові ресурси через війну десь на кордоні Європейського Союзу. І якщо Медведчук береться повернути такий спокій у життя німецьких політиків, вона готова вважати його переговорником.

Тому, як би це парадоксально не виглядало, але спроби Медведчука встановити мир на сході – це не імітація. Це є особисто його боротьбою за своє місце у великій грі.

Питання лише, який рахунок у підсумку виставить Медведчук.

powered by lun.ua
Коментарі — 205
Сергій Залізняк _ 26.06.2014 14:41
IP: 46.119.100.---
Рольф Краке, ватажок вікінгів, уклавши угоду з франкським королем і ставши першим герцогом Нормандії, перш за все навів лад в своїх володіннях: забезпечив захист майна і життя селянам – за вкрадене герцог платив з власної кишені, але грабіжників ловили і вішали НЕВІДВОРОТНО.
В Норманію кинулися тисячі селян з інших місць розореної бандами вікінгів і своїх рідних феодалів Франції. Загребущим сусідам Рольф дав по зубам. Економічно і демографічно Нормандія там посилилася, що дуже скоро одні нащадки захопили Англію, інші – Сицілію і південь Італії, розпочали походи на мусульман...
Н"Чака Зулу – особисто винищував людожерів і розбійників, вкоротив бєзпрєдєл чаклунів, створив непереможну армію, забезпечив мир і процвітання, офігенно збільшив територію своєї держави. З розкошів у нього був хіба гарем, але дівчатка пахали по господарству, аж шкура тріщала))
Uruz _ 26.06.2014 14:40
IP: 94.153.48.---
Многие европейские чиновники любят те же блага, что и медведчук, поэтому наш Майдан для них опасный раздражитель, а наши упыри – друзья
Сергій Залізняк _ 26.06.2014 14:33
IP: 46.119.100.---
САНДРО:
Сергій Залізняк:
Это все понятно, но на дворе 21-век!
а люди і закони існування суспільства і держав не міняються))
принципи успішних реформ – також. практично всі діячі, яких я назвав нижче, 1) зменшували податки 2) зменшували різко витрати на утримання себе і апарату (крім хіба Наполеона) 3) робили сильну армію 4) проводили правову реформу заради правосуддя 5) безжально нищили ворогів, але вміли відбирати кадри – водночас професійні і відданні.
Такий нюанс от по Фрідріху: чиновники отримували мізерну зарплату у нього, але були офігенно ЧЕСНИМИ. Сам король з власного гаманця будував села, міста, підприємства, платив компенсації своїм підданим за втрати внаслідок війни – теж з власного гаманця!
Сергій Залізняк _ 26.06.2014 14:29
IP: 46.119.100.---
Геродот передає нам суперечку сімох персів, які йшли валить самозванця, про наступний суспільний лад))) були різні пропозиції, переміг Дарій, котрий, зокрема, сказав, що при демократії до влади приходять найгірші, які об"єднуються, щоб спільно дерибанити суспільство/країну/народ (точну цитату шукайте самі).
Історія свідчить, що Дарій був правий на 100%))
інша справа, як обрати гідного правителя і як проконтролювати його.
З другим пунктом дещо легше: тотальне озброєння чоловіків))
з першим важче, але психологічні тести ще в давні час допомагали і тут))
у нас же проблема яка? до влади приходять лавошники і холопи, суть яких виражено в анекдоті про "якщо б я став царем, то нацарював би 100 рублів і втік".
Рольф Краке, Лі Ші Мінь, Фрідріх ІІ Великий, навіть Наполеон в чомусь чи Н"Чака Зулу дають приклад справжньої ЕЛІТИ, здатної на системні зміни і позитивний їх результат))
САНДРО _ 26.06.2014 14:25
IP: 93.73.248.---
Сергій Залізняк:
Это все понятно, но на дворе 21-век!
Сергій Залізняк _ 26.06.2014 14:22
IP: 46.119.100.---
САНДРО:
крайнім (відповідальним) має бути хтось ОДИН. Він має відповідати за свої дії чи бездіяльність майном, життям і життям свого потомства. В дуже давні часи існували механізми відбору підходящих персонажів на таку роль)) механізм відповідальності – теж. і ніколи і ніде демократія не виводила країни/народи з серйозних криз. Навіть республіканці римляни обирали у важкі часи диктатора з офігенними повноваженнями (на півроку з можливою пролонгацією). Щось подібне в принципі мало місце у козаків: гетьмана обирали, контролювали, було що й стратити могли, – але в походах його мали слухатися беззаперечно, він мав право карати і милувати. Але ті ж козаки частенько видавали своїх ватажків ворогові в обмін на обіцянки помиритися і всіх простіть (((
Виталий Ященко _ 26.06.2014 14:02
IP: 37.229.209.---
Да мне глубоко наплевать что думают об Украине Медведчук и Меркель. Все что описано в статье возможно есть голимая правда жизни. Но меня волнует то, что будет с Украиной при нынешнем раскладе сил, где Путину отводиться роль кукловода, а куклами выступают Медведчук, Меркель, Порошенко, и Украина, которую Путин пытается нагнуть.
Меня не устраивает Донбасс в роли Приднестровья. Меня не устраивает гнида Медведчук в политике.
Я хочу Украину, как державу европейского уровня, а не банановую республику при кремлевской орде.
И теперь очень сомневаюсь, сможет ли Порошенко это все обеспечить.
САНДРО _ 26.06.2014 13:59
IP: 93.73.248.---
Сергій Залізняк:
ВЫ, я смотрю склоняетесь к авторитарной,, диктаторской форме управления.
Ь\Так она уже была, Янукович ничего не согласовывал с ВР, не было ссор и раздоров, делал все, что хотел под лозунгом- для народа Украины.
И что, какой результат?
Все знают.
Поэтому ничего изобретать не надо.
Парламентская форму управления государством создавалась еще Наполеоном с начала 19-века и действует до сих пор, поэтому это все необходимо и неизбежно, и должно регулироваться через ВЫборы, а не революциями с казнями, расстрелами и пожиранием своих детей
Сергій Залізняк _ 26.06.2014 13:58
IP: 46.119.100.---
САНДРО:
реприватизація (гарний механізм пропонував Бондарь, екс-голова ФДМУ від Свабоди – якому посаду Свабода чомусь так і не вибила), наведення порядку у банківсько-фінансовій сфері, певні протекціоністські заходи тощо + конфіскація майна і активів у сепаратистів вищого ешелону, корупціонерів і тд в купі з люстрацією вирішували більшість проблем з фінансуванням))
Maksim Zaliznyak _ 26.06.2014 13:54
IP: 93.73.27.---
Напевно написане Сергієм цілком логічно, але... Сакраментальне "але"! Чи потрібен Україні мир на сході за будь-яку ціну? Також напевно ні. Ми що бажаємо, щоб і далі Донбас залишався російською 5-ю колоною, яка тормозить поступ української державності (як це відбувалося всі роки незалежності)? Ми хочемо гіпотетичної реїнкарнації якогось чергового "януковича"? Питання риторичні! "Що не робиться, то робиться на краще!", – цей вислів зараз актуальний. Так сталося, що нарив прорвався. Нехай зараз боляче, но отримано шанс на повне вилікування. У української держави з'явився зараз шанс покінчити з радянським минулим, та тим, що домінування Росії поширювалося і на українську територію. Момент для цього цілком є вдалим: світ це зрозуміє. Тому запорукою миру може бути лише повне придушення активного спротиву на Донбасі, а учасники цього спротиву або мають померти, або назавжди емігрувати в Росію, або "сісти" на дуже тривалі терміни.
САНДРО _ 26.06.2014 13:50
IP: 93.73.248.---
Сергій Залізняк:
Ув.Сергей, я думаю, что Вы не будете спорить, что для любого мало-мальского экономического проекта нужны финансы.
То ли это шиномонтаж или обувная мастерская, или прачечная- купит оборудование, арендовать помещение, набрать штат, найти заказы и работать, чтобы все окупить, получит прибыль и стать в конце концов свободным.
Также и в стране. Поэтому, в кредитах ничего плохого нет, но это только первые шаги, и работы еще полно и ее можно сделать, если только все распоряжаться по умному.
За 3месяца реформы результата не дают, давайте посмотрим через год.
А вот что с медведчуками, путинами и меркелями что делать?
Сергій Залізняк _ 26.06.2014 13:49
IP: 46.119.100.---
САНДРО:
хах, нема в домі одного хазяїна)) бо "демократична" конституція – навьязана Україні Морозом, Рашею і Заходом, щоб не допустити теоретично можливих реформ через тотальне ослаблення інституту президента і занурення в парламентську катавасію (що повторюється і тепер) – до якої вернулися знову, не дає президенту (хто б ним не був) досить поноважень, щоб щось зробити без згоди парламента, в якому як і у 2005, залишається повно тушканів, ПРигів, антиукраїнців, не українців, бізнесменів від політики, ряжених під патріотів і тд і тп. І фіг вони так просто підуть на дочасні перевибори))
більше того, замість боротися за Україну, ВР і Президент знову будуть ділити повноваження))
САНДРО _ 26.06.2014 13:43
IP: 93.73.248.---
Но позволять, чтобы Украину унижали воскрешением из небытия медведчука, врвга Украины, как здесь справедливо отмечали, это уже слишком.
И по-прежнему в этом позоре пытаются пристегнуть и Турчинова и ЮВТ, хотя ясно и видно, что в доме после 25мая есть один хозяин.
И сваливать все на кого-то – это примитивно и нечестно.
Такая же история и с Киеврадой и Кличко, которы как гуттаперчивая кукла ходит по кмда и позирует на фоне системы голосования.
И поэтому в обществе энтузиазма и воодушевления не наблюдается, сбивают самолеты (!!!), вертолеты, гибнут каждый день молодые жизни, а здесь выдающийся журналист нам вешает на уши, что медведчук хороший парень и не он начал войну на Востоке, и стоит положиться на него с кучмой и все станет хорошо.
С такой доктриной далеко пойдем, туда же куда и ВВП посылали.
Сергій Залізняк _ 26.06.2014 13:40
IP: 46.119.100.---
САНДРО:
реформи для виходу України з кризи – не те що не розпочиналися – їх досі навіть в проекті НЕМАЄ)))
принцип реформ простий: взять ще кредитів у Заходу і попилять, а розплачуватися буде населення + приватизація землі.
нє, ну чи мозку у людей не вистачає, щоб зрозуміти договорняк Заходу і РФ в плані дерібану України? Одні тупо хапають території військовою силою, інші – демократично-гламурно змушують толерувати насилля РФ і влазити в борги і економічну кабалу до себе. Виглядає наче як різна поведінка, але результат однаковий: ппц Україні як великій,самостійній, потенційно сильній в усіх сенсах державі.
Виктор Молостов _ 26.06.2014 13:35
IP: 193.104.178.---
Чью бы сторону не представлял Медведчук, его счет будем слишком большим для Украины.
Возможно даже неподьемным.
Сергій Залізняк _ 26.06.2014 13:35
IP: 46.119.100.---
тому говорити про Медведчука як самостійного гравця не випадає – це всього лиш чийсь інструмент, актиукраїнський однозначно. Порошенко і Кличко-Етінзон – ці, наче, ближче до Ротшільдів. Дивіться наприклад на герб місця спортпрописки Кличків – Гамбурга: червоний магендавид))) Рот-рош – червоний, виборча кампанія Петі і навіть дизайн цукерок Рошен – обовьязково з червоним кольором))
САНДРО _ 26.06.2014 13:33
IP: 93.73.248.---
А как неплохо (не считая трагических дней 18-20февраля) развивались события.
Янукович трусливо бежал со своей одиозной камарильей.
Из ВР исчезли фигуры типа Калетника, Е.Бондаренко, В.Олийника, от которых просто тошнило.
Вр взяло управление страной в свои руки.
Образовали законное правительство.
Провели легитимные выборы.
Начались реформы, которые должны вывести Украину из экономического и финансового кризиса.
Но...
ЗАТОВОДИНТУР за прошедшее, пусть короткое время, не продемонстрировал волю, решимость, смелость, оригинальность, политический креатив.
Мы все понимаем, что есть великая Россия (и это так, как бы этого кому-нибудь не хотелось) - это реальность, с одной из сильнейших армий мира, с огромными, фантастическими ресурсами.
И разговаривать с этим Игроком надо осторожно, внимательно, с опаской.
За свою многовековую историю Россия перемолола не одно государство, есть громадный опыт и дипломатический, и военный, и репрессивный.
Сергій Залізняк _ 26.06.2014 13:32
IP: 46.119.100.---
на сайті Медведчуківського Вибору в минулому році багато писали про 1) шкоду від видобутку сланцевого газу і 2) про сутичку щодо українського сланцю між кланами Рокфеллерів і Ротшільдів. При цьому "забували" вказати, що Раша і німці – під Рокфеллерами, а решта країн – більше під Рошільдами (але в кожній країні, починаючи з США, точиться внутрішня боротьба між цими кланами).
роль газу – в тч звичайного, традиційна геополітична схильність великих континентальних держав до союзу і гра островів проти цього (в тч тепер США – фактично проти ЄС і РФ), роль жидівства України в цих процесах, роль Ізраїлю (а там є заяви і дії як за, так і проти Майдану, дій РФ і тд), – купа факторів взагалі соромьязливо не досліджується))
Ян Янко _ 26.06.2014 13:19
IP: 213.179.252.---
а якщо гуманоїд йому банально заплатить більше ніж він втрачає
Сергей Корнев _ 26.06.2014 13:16
IP: 194.0.206.---
Татьяна Алеутская:
интересно, какую же все-таки роль во всем єтом играет Порошенко. Уверена, он себя еще как "проявит"...

Какую роль?
Действующий состав ВР – не дееспособен.
Новый состав Рады, избранный без участия Донбасса, на третий день примет Закон об импичменте и, на пятый день отправит Порошенко в отставку.
По этому, участие Донецкой и Луганской областей в выборах необходимо обеспечить любой ценой.
К этому надо добавить, что Порошенко искренне хочет прекратить кровопролитие.
Объединение этих двух составляющих делает позицию Порошенко – сильной.
Татьяна Алеутская _ 26.06.2014 12:45
IP: 193.104.178.---
Путин, Медведчук, Кучма...хорошая компания насобиралась. Главное, все так хотят мира в стране, так стараются, бедніе. аж слов нет.

интересно, какую же все-таки роль во всем єтом играет Порошенко. Уверена, он себя еще как "проявит"...
Яна Якимцова _ 26.06.2014 12:44
IP: 94.154.208.---
Оля Горяинова:
К Медведчуку можно по-разному относиться, но отрицать то, что очень опытный политик и тонкий дипломат нельзя. По большому счету, автор прав
Это все,вами перечисленное, ничто по сравнению с тем что он просто – враг Украины.
Pavlo Kolomiets _ 26.06.2014 12:32
IP: 94.244.144.---
Ну да, його метою є мир ціною контролю України Путіним. Нам то яка радість з цього?! Тоді вже краще відділити той Донбас. І не дати заразі розповзатись далі. А для цього треба воювати, а робити це краще на території Донбаса.
Коротше стаття ні про що.
Запорожец Юлия _ 26.06.2014 12:28
IP: 176.67.21.---
*****Єдиний капітал Медведчука, який він має – це стосунки з Росією. Це єдине, що він може "продавати" українським політикам. ***** Продавать нечего, всё, что мог, он продал российским политикам. Теперь ищет, что бы ещё продать... и продаст, ибо – допустили... увы...
Yuri Lyakhov _ 26.06.2014 12:25
IP: 74.125.17.---
Ну Сірожа! Ну дає! Так залізти людині під шкуру!!! Навідь, якщо той організм називається ведмедчук. Але, треба більше працювати. Ведмедчук – не єдине "щастя" в Україні. Хочемо всьо знати!
Корупція1412 Aтака Путіна1279 Зеленський61 Свобода слова578 Україна та Європа1121
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter