Сергій Лещенко

Чого насправді хоче Медведчук

26 червня 2014, 02:09

Писати про це зараз непопулярно, але я вважаю, що Медведчук а) не стоїть за заворушеннями в Донецькій та Луганській областях; б) він хоче настання миру на сході України. При цьому я і далі вважаю, що він – в) демон української політики.

Поясню чому.

Я відверто не люблю Медведчука. Але він – не фанатик і не зомбі. Він цинічний і не дурний чоловік.

Так, Медведчук – прихильник проросійського курсу України, але він не готовий присвятити все своє життя цій надідеї. Заради неї він не готовий іти в ліс жити як партизан. Або відмовитися від благ, які він досі мав. Або померти в ім'я "Новоросії".

Медведчук – це справжній олігарх, який сповідує відповідний спосіб життя – палаци, приватні літаки, відпочинок у Європі на Сардінії та регулярні відвідини футбольних матчів.

Він любить жити в своє задоволення та не готовий жертвувати заради ідей збройного відокремлення Донбасу своїми особистими преференціями, вдягнути зелений камуфляж і оселитися десь під Донецьком в оточенні напівбожевільних автоматників.

Більше того, кримська історія створила особисто для нього великий дискомфорт.

Як відомо, Медведчук володіє в Криму величезним палацом – тим самим, де він під камери російських пропагандистів приймав у гостях Володимира Путіна.

Мало хто про це знає, але тепер Медведчук фактично не має способу дістатися до свого маєтку на узбережжі Чорного моря. Він не літає рейсовими літаками, а пересувається своїм приватним бізнес-джетом. Але, від моменту анексії Криму, він не може просто сісти в нього та прилетіти до Сімферополя або Бельбека. Чому? Тому що приватний літак Медведчука зареєстрований за кордоном, і якщо він порушить світові приписи заборони на авіасполучення з Кримом, то його літак буде включений до чорного списку, після чого він не зможе літати ним ніде в світі.

З тих самих причин, побоюючись міжнародних санкцій, з Криму, наприклад, іде "Сбербанк России".

Це – лише один епізод. Більше того, навіть якщо Медведчук якимсь дивом потрапить до Криму (чартером російської авіакомпанії, яка не боїться міжнародних санкцій), він змушений проводити час без друзів – ніхто з його київських товаришів просто не прилетить до нього через ті самі проблеми.

Це що стосується наслідків анексії Криму.

Тепер щодо політики. Єдиний капітал Медведчука, який він має – це стосунки з Росією. Це єдине, що він може "продавати" українським політикам. Але в послугах Медведчука є потреба, коли існує діалог між Україною та Росією. Коли є війна, Медведчук нікому не потрібен. Ринку, де був би необхідний його сервіс, не існує.

Далі. Багаторічною амбіцією Медведчука є повернення в українську велику політику. Але аж ніяк не бажання стати лідером самопроголошеного та ніким не визнаного дикунського утворення ДНР або ЛНР, щоб решту життя провести під європейськими санкціями. Бо, повертаємося на початок тексту, Медведчук не є Робін Гудом, він є олігархом. І його мета – не депресивні регіони Донбасу, а вся Україна і можливіть отримати в ній право вето.

Від'єднання Донецької та Луганської областей назавжди знищить попит на проросійських політиків в Україні. Такі, як Медведчук, ніколи не матимуть навіть теоретичних шансів на обрання до парламенту. Бо – банально – не буде території, на якій за них голосуватимуть.

І навпаки – примирення України з Донбасом створить грунт для повернення Медведчука у політику. Йому будуть зобов'язані новий президент та європейські лідери, і в нього буде історія, з якою можна балотуватися на виборах.

Наївно називати Ангелу Меркель агентом Росії після її пропозиції призначити Медведчука посередником. Ангела Меркель – це агент німецького народу, який не хоче втрачати життєвий комфорт та фінансові ресурси через війну десь на кордоні Європейського Союзу. І якщо Медведчук береться повернути такий спокій у життя німецьких політиків, вона готова вважати його переговорником.

Тому, як би це парадоксально не виглядало, але спроби Медведчука встановити мир на сході – це не імітація. Це є особисто його боротьбою за своє місце у великій грі.

Питання лише, який рахунок у підсумку виставить Медведчук.

powered by lun.ua
Коментарі — 205
Геннадий Бакаляр _ 26.06.2014 09:46
IP: 188.130.217.---
Andrey Vorontsov:
Мудріше не можливо і придумати- супер!
Pavel Lukyanchuk _ 26.06.2014 09:46
IP: 46.219.242.---
А проблема Донбасса на выборах решается довольно просто:

1. Новый закон о выборах с исключением "мажоритарки" (думаю понятно почему).

2. Введение военного положения на Донбассе за месяц-два до выборов.

И все – имеем все шансы впервые в истории получить нормальный состав парламента.
глас народа _ 26.06.2014 09:42
IP: 95.134.24.---
AlexKoval:
глас народа:
Як уже дістали "диванні стрільці", "диванні аналітики" та інша диванна братія. По перше: Медведчук не представляє українську сторону, поки її офіційно представляє Кучма; По друге. Лещенко правий в тому, що якщо переговори не підуть по плану Порошенко (один з пунктів – територіальна цілістність України не обговорюється) – Медведчук стане "козлом відпущення", він це тезж розуміє. По-третє. Дайте можливість Порошенко хоча б пару місяців – немає зараз ресурсів для війни на Донбасі, і результат її буде прогнозований –
Якщо ти сам не "диванний аналітик", а якась маленька політична цяця (а судячи по чванству, воно так і є), то повинен хоча б розуміти, що "Медведчук не представляє Україну"- це маніпуляція. І не треба приписувати Порошенку свої особисті міркування, а то ще недай боже залишишся без роботи і поповниш ряди диванних аналітиків.
Pavel Lukyanchuk _ 26.06.2014 09:41
IP: 46.219.242.---
Юрій Іванишин:
А 30% у пророссийской партии... как у ПР в 2012... я не спорю. Но от 30% до большинства – как от Бердичева до Парижа.

Впрочем, без крымских коллаборационистов 30 уже не будет. Будет 25. Мало того – ПР в 2012 форсировала тему Евроинтеграции и лозунг примерного вида "Мы сделаем то, чего не смогли "оранжевые", потому что мы – люди дела а не словоблуды". Чем взяли часть проевропейского электората.

Поэтому у пророссийской партии будет 20% (за счет ярко выраженной пропутинской ориентации и за счет отделения Крыма).

Собственно, эту цифру я могу подтвердить данными соцопросов о количестве сторонников Таможенного союза (как раз примерно 20%).

Ну а если АТО на Донбассе будет продолжаться и Донбасс не будет голосовать, то пророссийская сила получит порядка 3% – столько, сколько получил Добкин на последних выборах.

(Донбасс – 7 млн., примерно 15% населения Украины без учета Крыма... без Донбасса от 20% остается 5%).
Геннадий Бакаляр _ 26.06.2014 09:39
IP: 188.130.217.---
Andrey Vorontsov:
Медведчука потрібно занести Росії в дипломатичний резерв, а Україні позбавити його громадянства...
Юрій Іванишин _ 26.06.2014 09:38
IP: 46.200.6.---
Pavel Lukyanchuk:
В впевнені, що проголосують за Правий сектор. Ті регіони, де традиційно голосують за комуністів і партію регіонів проголосують за Медведчука. Те, що там ще не проголошені народні республіки ще не означає що в тих регіонах живуть виключно українські націоналісти.
Pavel Lukyanchuk _ 26.06.2014 09:31
IP: 46.219.242.---
Юрій Іванишин:

Извините, но такое впечатление, что Вы живете на Марсе.

Какие бы "негаразды" ни были, но избиратели проукраинских и проевропейских партий НИКОГДА не проголосуют за Медведчука.

Какая альтернатива? О чем Вы? Если уже Порошенко провалит возрождение страны – то у нас скорее за Правый сектор проголосуют:-))))))))))))

Вы в какой стране живете, простите? Не в России часом?
Andrey Vorontsov _ 26.06.2014 09:28
IP: 46.219.242.---
Вот Днепропетровцы окопались блокпостами и все у них хорошо.

Одесситы своих ублюдков-сепаратистов сожгли – и у них тоже все хорошо.

А жители Донбасса бегали с путлеровскими флагами, размахивали ими, БТРы блокировали – вот и довыделывались.

Кричали "Путин приди". Путин пришел. И теперь у них война. Они ее сами заслужили и нечего их жалеть.

Я уже не говорю о том, что они Януковича нам на голову притащили.
Юрій Іванишин _ 26.06.2014 09:27
IP: 46.200.6.---
Pavel Lukyanchuk:
Будете бачити. Такі партії як Батьківщина, Свобода, Удар до осені втратять у рейтингу чере економічні негаразди. Медведчук виступить як альтернатива цим партіям. Донецьк, Луганськ проголосує за "миротворця" Медведчука, який на їхню думку також відновить "гарні стосунки" з Росією. Їх підтримає проросійське населення південного сходу, яких є, на жаль, досить багато. До цього додайте значні фінансові ресурси. Партія регіонів набирала 30%. На цю цифру претендує і Медведчук
Andrey Vorontsov _ 26.06.2014 09:26
IP: 46.219.242.---
Медведчука – лишить украинского гражданства и пускай представляет кого хочет – хоть ДНР хоть ЛНР хоть Рашку.
Лишь бы не Украину.

А этих говнюков, отравляющих нам страну – отделить (признать независимость Луганд она) и пускай Медведчук будет в Луганд оне хоть президентом хоть гауляйтером, хоть райхскомиссаром.
Леся Валігура _ 26.06.2014 09:24
IP: 195.162.82.---
Досить логічно.
Andrey Vorontsov _ 26.06.2014 09:23
IP: 46.219.242.---
AlexKoval:
Оно скорее всего так и будет.

Здесь и интерес Европы есть. Сами подумайте – ну зачем Евросоюзу Донбасс?:-))))))))))
AlexKoval _ 26.06.2014 09:20
IP: 91.237.64.---
Юрій Іванишин:
Якщо уже і Медведчук може отримаи більшість в ВРУ на нормальних виборах, то для чого тоді така Україна??? І для чого продовжувати війну і губити своїх дітей?? Краще зразу перейти до "розлучення" з Донбасом, а можливо і з іншими регіонами.
Zorokko _ 26.06.2014 09:18
IP: 74.125.17.---
ця істота – ворог українського народу, ворог України! Жирує на награбовані гроші у українського народу.
Pavel Lukyanchuk _ 26.06.2014 09:17
IP: 46.219.242.---
Юрій Іванишин:
на позачергових виборах політичний проект "Медведчук" отримає більшість у Верховній Раді...
Не, ну это Вы загнули.
AlexKoval _ 26.06.2014 09:17
IP: 91.237.64.---
глас народа:
Як уже дістали "диванні стрільці", "диванні аналітики" та інша диванна братія. По перше: Медведчук не представляє українську сторону, поки її офіційно представляє Кучма; По друге. Лещенко правий в тому, що якщо переговори не підуть по плану Порошенко (один з пунктів – територіальна цілістність України не обговорюється) – Медведчук стане "козлом відпущення", він це тезж розуміє. По-третє. Дайте можливість Порошенко хоча б пару місяців – немає зараз ресурсів для війни на Донбасі, і результат її буде прогнозований – порушена інфраструктура,тисячі вбитих людей, більше 4 млн. озлоблених до України як держави людей і повна "партизанка" з усіма наслідками.
Юрій Іванишин _ 26.06.2014 09:15
IP: 46.200.6.---
Leo Di Carpio:
Медведчук це план Б Путіна. Путін знайшов новий спосіб повернути Україну в політичну орбіту Росії. Зараз Медвкдчук посередник у мирних переговорах. Через місяць – Медведчук – голос Донбасу і всього так званого "Юговостока". До цього додайте майбутню шалену підтримку політичного проекту "Медведчук" на російському телебаченні, значні фінансові вливання і восени на позачергових виборах політичний проект "Медведчук" отримає більшість у Верховній Раді. А про те, що буде далі, я думаю всі розуміють.
123456 _ 26.06.2014 09:13
IP: 77.87.36.---
это не принципиально для виселицы
Pavel Lukyanchuk _ 26.06.2014 09:12
IP: 46.219.242.---
CreativeLady:
Думаю, що ближче до істини прогнози, викладені в статті "План Путина: как Медведчук заменит вождей ДНР" за адресою hvylya. org / analytics /politics / plan-putina-kak-medvedchuk-zamenit-vozhdey-dnr.html
Статья классная.
+100
Полностью совпадает с моими прогнозами
-Vesna- _ 26.06.2014 09:09
IP: 93.75.117.---
day.kiev.ua/ru/blog/politika/doneckie-strelki

Отличная статья-приговор Юго-Восточного интеллектуала на тему "переговоров с чертом".

Кстати, русскомирцы наивные, вас же тут даавноо предупреждали – что поддерживать русский мир не только отстойно (гопники, шансон, православные мракобессы, изоляционное мышление дикарей, горезвестное дедывоевали etc) – но и ОПАСНО.
Иба война начнется именно на вашей территории.

Смерти и разруха местных – это плата за их же дурь.
Григорий Бородатый _ 26.06.2014 09:08
IP: 130.185.53.---
Лещенко! обережніше з медведчуком! ДемократІя для Українців = питання життя і смерті! Медведчук лютто ненавидить демократію,а ще більше людей Прав і Свобод!!! ЦЕ ЛЮДИНА КОРИТА, ЯКА ПРИВОДИЛА ДО ВЛАДИ ХРЯКА,РУЙНУВАЛА ВСЕ УКРАЇНСЬКЕ ЗАРАДИ СЕБЕ І ТІЛЬКИ СЕБЕ!!! НИЩИТИ КОРПОРАЦІЮ ВІД КУЧМІВЩИНИ!!!або вона знищить Україну!...Меркель ще дочекається чеченців усебе вдома!...ми самі повинні вибороти свою силу!!!, а то так і залишимось в ж...
Pavel Lukyanchuk _ 26.06.2014 09:05
IP: 46.219.242.---
Да все понятно чего он хочет, этот Медведчук.

Федерализация, внеблоковый статус, превращение Украины в буферную зону – программа-минимум.

Втягивание Украины в евразийское дерьмо (ТС, ЕвразЭС и т.д.) – программа-максимум.

Шантажируют при этом – отделением Донбасса. И только идиоты могут вестись на этот шантаж. "Стану раком, ноги раздвину, только бы Донбассик не отделялся".

И придворный писатель БЮТа Лещенко – решил популяризировать сию "идею".
Leo Di Carpio _ 26.06.2014 09:00
IP: 178.94.44.---
Мне кажется Сергей ошибается.
Медвудчук кореш Путина, их задача расколоть страну, и они усиленно работали все эти годы в этом направлении. То что он сейчас делает это реализация плана раскола. Им нужно легализовать сепаратистов движение, превратить сепаратистов из преступников в политиков, и дальше раскручивать ситуацию. Его нужно судить, его бизнес должен быть конфискован, а он должен быть изгнан из Украины вместе со своей сисястой марченкой.
Sage _ 26.06.2014 09:00
IP: 176.109.195.---
Ув! С.Лещенко, если Вы сказали "А" назвав вещи своими именами по Медведчуку, то называйте и остальные буквы в словах "Самозванцы", "наемники", "сепаратисты", "террористы" и их прямое значение и назначения. А потом опишите "Правила хорошего тона с вышеназванными" со стороны достойного великого политика Медведчука и даже Меркель. Если в личную угоду благополучия идет все, вплоть до перевертывания понятий: "кто есть кто?" и "что есть что?", тогда убийцы, террористы и прочая мразь -хорошие люди и сними надо торговаться. Вы ставите на одну доску – не совместимость.
top111 _ 26.06.2014 09:00
IP: 78.111.187.---
Думаю, що Медведчук – це путінська маріонетка і ніякої самостійної гри він проводити не зможе. Путіну потрібен, як мінімум хаос на Донбасі, а Медведчуку мир і спокій? Ні, Сергій, Медведчук і далі литиме воду на путінський млин, і нічого доброго від нього чекати не приходиться. Вже ніхто не сумнівається, що перемир"я закінчиться ще жорсткішими сутичками з терористами, а Медведчук, підходить усім як козел відпущення за провал переговорів!
Корупція1412 Aтака Путіна1279 Зеленський61 Свобода слова578 Україна та Європа1121
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter