Руслана Лижичко Руслана, співачка, громадський діяч

По-моєму, чувак, нас кинули

27 лютого 2015, 17:18

ЦЕ – моє звернення, крик душі і заклик одночасно.

Стабілізація країни, впевненість у державі, довіра до влади неможливі без стабілізації гривні.

ЯК ми тепер повернемо довіру до гривні?

Якщо у влади нема відповіді, давайте думати разом.

За останній тиждень серед проблем, які ставлять під загрозу безпеку і саме існування країни, на перший план вийшла проблема нестабільності гривні. Суспільний резонанс від непрогнозованих стрибків курсу гривні відсунув на другий план навіть війну на Сході. Я звернулась до незалежних аналітиків-експертів з проханням дати аналіз ситуації, що склалася. Якщо окреслити названі ними причини зовсім коротко, то їх не так багато – НАЦБАНК! НАФТОГАЗ! БЮДЖЕТ! УРЯД! І, на жаль, йдеться не про об'єктивні обставини, що спричинили падіння курсу, а йдеться про непрофесійність! Саме непрофесійність виявилась нашим найбільшим ворогом, який несе чи не більшу загрозу, ніж російські танки. Саме непрофесійність може знищити нашу країну. І якщо звичайні слова не працюють, напевно, доведеться кричати.


Я хочу і маю право знати: що і хто захистить Україну і наші життя – від терактів, від катування гривні та економіки, від "політично-свояцьких договорняків" і "дерибанів", від корупції і зради...

Я хочу дотягнутись до суті проблеми і побачити справжню причину "нариву", "запалення", "хвороби" – те, що від мене, від нас всіх ретельно приховується!

Я хочу подивитись у "дзеркало" стану речей, не боячись відображення.

Нехай зараз цей погляд не принесе естетичної насолоди, але, можливо, ще не пізно зупинити патологію і зламати негативний ТРЕНД.

ТРЕНД непрофесійності та непорядності тих, кого призначила обрана нами влада.

ТРЕНД невпевненості та небажання вже щось міняти і з кимось боротися тих, хто ще вчора віддавав все що мав, аж до самого життя, щоб змінити хибний шлях, нав'язаний нам ззовні.

Отже...

Наше "Агентство Іміджу України" спільно з експертами розпочало власну експертизу та розслідування щодо економічної ситуації в країні.

Ми (команда іміджмейкерів, що розпочала професійну роботу над іміджем країни) разом із групою експертів вважаємо фінансову ситуацію та інформування населення про неї неприйнятним, вимагаємо пояснень і професійних дій влади в цілому, і конкретно – уряду та НБУ.

Ми вже проводимо, і плануємо проводити ще в ширшому форматі, опитування авторитетних експертів в Україні та світі, аналізуємо динаміку фінансового стану країни протягом року і плануємо висунути чіткі вимоги до влади про необхідність докорінних персональних змін та невідкладних дій.

Ми хочемо розгорнути дискусію "5 порад "що робити Гонтаревій (або що робити з Гонтаревою) "" з варіантами відповідей та провести "I-VICHE"-голосування.

Кубів, Махніцький, Гонтарева, Ярема – це минулі і сьогоднішні обличчя нової влади. Список можна і варто продовжувати. Він назбирає десятки, якщо не сотні персоналій,

Хто має відповідати за їх діяльність, окрім них? Мабуть, ті, хто їх призначав. І ті, хто ними керував.

Ми боїмося собі зізнатися в тому, що наша економічна криза не є економічною по суті, а дуже нагадує кризу політичну. І справа тут не тільки і не стільки у війні та вивезених камазами мільярдах.

Справа у невмінні або небажанні визнавати свої помилки, невмінні або небажанні відмовлятись від корупційних схем, невмінні або небажанні призначати "профі" замість "своїх", невмінні або небажанні говорити всю правду замість напівправди, невмінні або небажанні виконувати обіцяне.

У цьому випадку, зрештою, не має значення – невміння це чи небажання. У даному випадку за втрачені життя, "розпечатані" мільярди, розбазарені можливості, розтрачені шанси мають відповідати не тільки Гелетей з Муженком, Кубів з Гонтаревою та Махніцький з Яремою, мають відповідати ті, хто призначав їх і керував їх "роботою".

І відповідальність зараз має бути втілена у швидких кадрових і системних змінах, у чіткому слідуванні до обіцяних реформ, до правдивого слова та до діла, що цьому слову відповідає.

І на завершення...

Вірити людині, яка є обличчям влади і говорить, що гривня не підніметься вище 13, 17, 21 і т.д. за долар, вже ніхто не збирається. Це означає, що ми не віримо владі.

Вірити людині, яка керує офіційним захистом держави, і від імені якої говорять про 2, 3, 5-х загиблих за день, про відсутність оточення, про повний контроль над об'єктами, про ефективну оборону, вже мало хто може і хоче. І це так само означає, що ми не віримо владі.

Вірити людині, яка розповідала про сотні кримінальних справ, про те, що "винні будуть покарані", про боротьбу з корупцією і злочинністю, не хотілось взагалі, тому що громадянське суспільство (а воно повсюди!) зміни, як і їх відсутність, спостерігає на власні очі. А це, знову ж таки, означає, що ми не віримо владі, хоч і намагаємося їй вірити.

Російська агресія та неоголошена війна вбиває десятки тисяч. Але економічна війна, головних винуватців котрої ми ще не визначили, вбиває і "вичавлює" з Батьківщини мільйони...

То ХТО ж нищить нашу гривню?! Хто розв'язав проти українців економічну війну? Кремль?... Банкова?... Грушевського?... Інститутська?...

Авторитет гривні – авторитет національної валюти, основа держави – і він знаходиться у смертельному піке!

Речі, що доводять країну до банкрутства, швидше за все, називаються тими самими іменами – невміння або небажання, непрофесіоналізм або безвідповідальність!

Хтось включив друкарський "станок". Хтось спекулятивно нажився. Хтось і тут знайшов можливості для корупції та злочину. А хтось просто на все це закрив очі. З якої причини, не зрозуміло!

Але гривня і далі знецінюється. Причин нам або не можуть сказати, або не хочуть. В аварійних ситуаціях людям треба давати якщо не повну картину стихійного лиха, то хоча б інструкцію: які ризики, і як з ними боротися.

В таких екстремальних випадках, якщо влада не може поміняти ситуацію, то ситуація може поміняти владу.

Стабілізація країни, впевненість у державі, довіра до влади неможливі без стабілізації гривні.

ЯК ми тепер повернемо довіру до гривні?

Якщо у влади нема відповіді, давайте думати разом.

powered by lun.ua
Коментарі — 322
Виктор Корниенко _ 27.02.2015 21:23
IP: 74.125.18.---
Чувіха, а тобі не здається, що у процесі кидання є і твоя частка?...
Александр Каверин _ 27.02.2015 21:22
IP: 188.138.1.---
стабилизация гривны не возможна во время войны, тем более в таком ослабленном государстве, в котором и без войны стабильности гривны не было.
Mike Mykytyn _ 27.02.2015 21:19
IP: 37.52.37.---
Руслана, а де ліхтарики? Не провокуй!! Краще поспівай гімн України
Кирилл Корженко _ 27.02.2015 21:15
IP: 94.178.206.---
Mike_Kharkov:
Кирилл Корженко:
Mike_Kharkov:
Я думаю, всем следует успокоиться. Эту ржавую машину совдеповской экономики, когда-то следовало остановить. Сработали правда, туповато. Но всё же, хочется верить, что там, не последние подонки.
Так вопрос же не в станках:)
Вопрос в ментальности людей, которые сами ничего сделать не смогут, лишь разрушить. А строить кто будет нам светлое будущее? Эта ментальность крестьянина, дорыночная, А из него нет выхода без полного развала этого способа, его нельзя "покращити".
Ну, это высокие материи:)
Шок первых дней пройдет, а там поглядим посмотрим
Борт1659 _ 27.02.2015 21:13
IP: 74.125.18.---
Человек кардинально изменился после поездки к Захарченке. Сохнет и бесится.
Samsam Sobi _ 27.02.2015 21:08
IP: 74.125.18.---
помему, ЧУВИХА ТЫ ДУРА! то на майдане скачеш, то с сепарами водишся..., ты определись

Яценюк молодец. гривну валить надо было давно.
теперь, еще бы кредитов не брать, - наконец по средствам жить начнем... офисный планктон будет на трамвае ездить, а не палить бензин в пробках. И продукты местные кушать и отдыхать рядом с домом, . и самое главное – будет много работы для местных, а дальше рост, перегоним китай...
ну и бюджетники с пенсионерами с шеи долой...
80000 _ 27.02.2015 21:00
IP: 46.202.250.---
руслана – яка гривня – вже Україну ті чорти продали яка гривня країна втягнута у економічну катастрофу спричинену ТОТАЛЬНОЮ КОРУПЦІЄЮ та тотальним хабарництвом непрофесійністю – гривну вже похоронили – за рік знецінення у 4 рази то ганьба – Яценюк це просто у*р*о*д
kren _ 27.02.2015 21:00
IP: 188.0.104.---
Mike_Kharkov...Ростягнуте по олігархах військо та надексплуатація народу...
Та,шо ви таке кажете?а 2 р тому-кому належало військо?Шо було у тому війську?На що воно
було здатне?-за невеликим вийнятком-.Чи не славні прикордонники хором з піснею переходи
ли під тб. камери на бік РФ.А керівник прикордонної служби,тов.Литвин-гордо виконував свої обов*язки!? А скільки військовиків перейшли на службу в РФ.про міліцію,спецслужби і говорити
не хочу.Надексплуатація народу?Ні.злидні згоден,але такої напруги експлуатації як за РС,особливо
30 ті р. і післявоєнні ще не досягли.от коли буде закон про-тунєядство-коли садитимуть за " уклонєніє
от работи"створять колонії,колгоспи з трудоднями-тоді можна буде і поговорити.Зараз,у всякому ра
зі,на відміну від РС.люди ще мають свободу переміщень,ускладнену,правда,з відомих причинале
ще мають.А за союзу аж до 60 х. мільйони людей і паспортів не мали.
Анатолий Парненко _ 27.02.2015 20:58
IP: 176.37.198.---
dushka:
Анатолий Парненко:
Тобі хто і скільки платить за таку муйню? Вже йому винні Руслана, Бутусов, Майдани і т.д., т.п. Йди протверезися.

B]danilvm: – і ти тоже туда же!!!!
Dushka Майдан не чіпай!, відкрий очі і уважно читай. Кожен повинен носити свою валізу – Руслана співає от нехай співає, а не виступає в ролі провокатора не в своїй сфері. Є спеціалісти в області економіки і фінансів, які повинні розібратись. Згадайте анекдот: чому не можна трахати дівчину на площі, відповідь – тому що багато радників. А у нас, ну дуже багато диванних спеців і продажних "мітингувальників".
123456 _ 27.02.2015 20:58
IP: 74.125.18.---
Александр Кириллов:
Пошли стадом за популистами, пообещавшими несбыточные надежды на лучшую жизнь, и упали в яму. Может быть, через годик-другой ударитесь попой в дно и получите хорошую прививку от революций и майданов, если, конечно, смекалку совсем не отобьете.
в москве гавнопровод прорвало
80000 _ 27.02.2015 20:57
IP: 46.202.250.---
злодії вори брехуни кидала зрадники і спокійно став призвіща – порошенко яценюк турчинов аваков гонтарєва ярема махніцький – хто на мільярд більш хто менше – але всі ті 5 слів щ на початку то їх характеристика.
Александр Кириллов _ 27.02.2015 20:55
IP: 74.125.18.---
Пошли стадом за популистами, пообещавшими несбыточные надежды на лучшую жизнь, и упали в яму. Может быть, через годик-другой ударитесь попой в дно и получите хорошую прививку от революций и майданов, если, конечно, смекалку совсем не отобьете.
Mak Sim _ 27.02.2015 20:54
IP: 74.125.18.---
Тю, то що, знову чергова зрада?
Ото така наша доля?
Одвічно бути зрадженими?
А думати "разом" тут нема чого.
Усі на Майдан.
І скакати, скакати, скакати, скакати...
Башти працюють на повну потужність.
Массаракша.
BTRS _ 27.02.2015 20:54
IP: 74.125.18.---
Да йди ти в опу з своїм курсом. Торгашка. Франковщиниа один з лідерів по обосранцях щодо моби, Ніколи не думав що на Галичині скільки гівна
Adam Viter _ 27.02.2015 20:54
IP: 37.55.200.---
А чому в Києві немає такої посади як у Львові, для попускання керівництва НБУ від курсу чортів?
У Львові в церкві Михаїла, що на Підвальній кожного понеділка на 10 годину монах-екзорцист отець Ігнатій проводить спеціальні молитви. Йому одному у Львові архиєрей дав дозвіл на екзорцизм.
Туди приходять одержимі і керовані злими бісами і духами. Отець Ігнатій має дуже велику силу. Він проводить молитви на оздоровлення, зцілення, очищення від всього негативу, від проклять, чаклунства, порчі, злих духів і т.д...
Крім того в церкві кладе Святе Євангеліє, хрест з мощами і пояс (який відганяє зло), до яких можна доторкнутися і попросити допомоги.
Молитви мають надзвичайну силу і ефект і реально допомагають тим, кому це потрібно.
Рекомендую всім, хто має духовні проблеми, життєві проблеми (в різних сферах), хоче покращити здоров'я, оздоровитись, очиститись від внутрішнього і зовнішнього негативу курсу, і переконатись самому, що це справді діє.
Алексей Радченко _ 27.02.2015 20:48
IP: 93.77.80.---
Ims Sim:
Душка, так Майдан не надо былр делать? Фу как завоняло. А теперь "у НАС?? есть варианты". Займитесь лучше вариантами Путина.
Не надо передёргивать. Народ имеет право (вернее сказать имел право – сейчас уже этого не скажешь) на протест. И евромайдан, на котором скакала Руслана вполне выполнял функцию высказывания точки зрения части громадского общества Украины. Но воспользоваться этим решили многие люди (достойные и не очень). Шансы получить доступ к власти у некоторых из них были, но они решили взять всё и сразу (Яценюку, как вы помните предлагалось кресло премьера). Советы европейцев (о создании инклюзивного правительства) воспринимались как оскорбление. После этого развал и занепад страны – это дело времени.
Андрій Федишин _ 27.02.2015 20:48
IP: 213.174.5.---
Все просто треба ростріляти весь уряд і верховну раду, а потім усіх тих хто прийде на їхні похорони.
Це треба мати яку совіть щоб за цілий рік нікого не покарати, жодної вкраденої гривні екс-ригів не вернути, ще й цинічно знущатися з нас такими шоу в судах як єфремов чи чечетов
123456 _ 27.02.2015 20:43
IP: 91.213.8.---
есть верный проверенный способ
- Я тебе сейчас объясню. В Стране Дураков есть волшебное поле – называется Поле Чудес... На этом поле выкопай ямку, скажи три раза: "Крекс, фекс, пекс", – положи в ямку золотой, засыпь землёй, сверху посыпь солью, полей хорошенько и иди спать. Наутро из ямки вырастет небольшое деревце, на нём вместо листьев будут висеть золотые монеты. Понятно?
Юрий Резниченко _ 27.02.2015 20:42
IP: 93.77.49.---
1. не печать гривну2 сократить денежную массу3снять налогообложение с валютных депозитов 4 предприятия импортеры перевести на расчеты за енергоносители в валюте
Vitaliy Stepanovich _ 27.02.2015 20:38
IP: 95.69.210.---
сильно написала...ті шавки яких призначили не до народу, їм пофіг на народ
Леонид Шевчук _ 27.02.2015 20:36
IP: 213.174.13.---
Все вірно написано, а що робити не зрозуміло.
Тарас Бойко _ 27.02.2015 20:35
IP: 74.125.18.---
Як можна співставити фактами кинули нас чи ні. Перше що наша еліта клялася на майдані і як вони ходили до януковича і договорилися що він ще один рік мав рулити країною Якби не Парасюк наволоч дальше грабила і вбивала людей Подруге як бивші злодії і вбивці порозсасувалися до теперішньої влади і як вони дали всім виїхати з країни дальше помагають відбілитись Потретє як вони з яреми зробили громовідвід під річницю розтрілу небесної сотні його зняли щоб люди заспокоїлися.Поставили Шокіна і почалося кіно з Єфремовим Чечетовим далі буде І найголовніше як на майдані хто за рішучі ірадикальні дії той провлкатор а тепер хто проти дій влади той провокатор з ФСБ
Антоний Опечаленный _ 27.02.2015 20:34
IP: 92.113.68.---
Крик твоей души Руслана (вначале статьи) обнадеживал... Наконец-то нашелся человек который озвучит первую пятерку (а лучше десятку) мерзавцев подлежащих ликвидации... Жаль, что энергия и этого "бунта" ушла в свисток... Руслана, стыдно так заканчивать: "Якщо у влади нема відповіді, давайте думати разом".
Думать Руслана это занятие сложное, а вернее очень сложное...Если ты не смогла выплеснуть конкретику в эмоциях, тебе задача думать не под силу... Не делай волны...Лучше пой и пляши...
123456 _ 27.02.2015 20:32
IP: 74.125.18.---
danilvm:
"Я хочу дотягнутись до суті проблеми і побачити справжню причину "нариву", "запалення", "хвороби" – те, що від мене, від нас всіх ретельно приховується!"

Причина одна – бажання людей жити не по можливостям. І популізм політиків, які плекають завищені очікування люде.

І саме головне, треба визнати – Майдан наніс величезної шкоди України
Наступний Майдан її похоронить.
во всем виновато петино перемирие, этот самый минск-2, как только стали убивать меньше русских курс сразу пошел вверх
meua _ 27.02.2015 20:30
IP: 93.74.11.---
Хороший спич, похожий на крик души.
Понятно, кто имеется в виду, – тот которого все боятся "обидеть"?
Все спишут на войну и на пятую колонну.
Полная безответственность "профессионалов" была всегда. Они "берут" ответственность, но никогда не отвечают, ни перед кем.
Порошенко с Яценюком пока удается манупулировать людьми,
но у нас не Россия – пусть делают выводы.
Зеленський62 Україна та Європа1122 Корупція1413 Aтака Путіна1279 Свобода слова578
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter