Олег Тягнибок Голова ВО "Свобода"

Лаптем по братських могилах

05 квітня 2008, 00:01

Російська Дума знущається над пам'яттю жертв Голодомору.

У середу 2 квітня Державна Дума Росії ухвалила блюзнірську заяву "Пам'яті жертв голоду 30-их років в СРСР", у якій відкрито і цинічно заперечила факт геноциду, оголосивши спланований, організований і здійснений комуністичним режимом Голодомор всього лише... трагедією. Отакий собі, мовляв, нещасний випадок стався з добрим десятком мільйонів українців у 1932-33 рр.Тут варто нагадати: Голодомор, хоча й найстрашніший, проте не єдиний злочин Москви проти нашої нації. За підрахунками експертів за якихось сім десятків років окупаційний режим умудрився знищити близько 20,5 (!) млн. українців. Зокрема кількома голодоморами, масовими розстрілами, депортаціями, репресіями. Це все одно, що з мапи Європи за цей же термін зникло б геть усе населення – наприклад, Австрії, Бельгії і Македонії разом узятих. Чи не вважалося б це геноцидом?

Нечувана за блюзнірством спроба владних кіл Російської Федерації применшити масштаби геноциду, замовчати справжній його зміст є цинічною наругою над пам'яттю мільйонів людей, знищених московським більшовизмом.

Попри лицемірні почуття "скорботи", Дума намагається свідомо фальшувати недавню історію, свідки якої ще живі, маючи на меті ввести в оману світову громадськість та власних громадян.

Відмовляючись відповідати за злочини тих, чиїми спадкоємцями вони себе проголосили, кремлівські владні кола вдаються до негідних і нелюдських спроб жонглювати семантикою поняття "геноцид", шулерського пересмикування фактів і відвертої брехні. Геноцид постає лише трагічним випадком, на зразок випадкової аварії на дорозі. Його підготовка і здійснення – лише "прєнебреженієм" життям людей заради досягнення економічних і політичних цілей. А система тотального вилучення продуктів, "чорних дощок", блокування армійськими відділами приречених на голодну смерть районів, населених українцями і ніким іншим (!) – виявляється, не має жодних ознак знищення за етнічною належністю!

Такі заяви зайвий раз демонструють справжнє обличчя, справжню мораль, справжню сутність московської владної верхівки. Віками рекламована так звана "русская широкая душа", "всємірная атзивчівасть" проявилась у блюзнірському топтанні лаптями по могилах мільйонів. Мільйонів по-звірячому вбитих, замордованих штучним голодом...

Невже російська Дума, російська правляча верхівка справді сподіваються когось обдуритити? Невже вони справді розраховують на те, що їм вдасться змусити українців мовчати? Невже вони думають, що подібні лицемірні і провокаційні заяви можуть викликати інші емоції, ніж гнів та обурення?

Врешті, невже думають, що фальшивою скорботою та зверхніми і безтактними закликами, вони зможуть відбілити криваве і злочинне московське минуле чи, тим паче, нав'язати Україні їхнє препароване і викривлене до невпізнання бачення історії?

Негаціонізм (заперечення) Голодомору стає одним з провідних напрямків в українофобській інформаційній політиці кремлівської владної еліти, що відверто стала на шлях реваншизму і реставрації сталінської імперії. Варто нагадати і систематичні хамські та провокаційні висловлювання найвищих очiльників Російської Федерації, розпалювання антиукраїнської істерії у російських ЗМІ, фінансування та демонстративна інформаційна підтримка ексремістських та сепаратистських елементів, постійні спроби спровокувати політичну нестабільність в Україні та безпрецедентний газовий шантаж – все це віхи планомірного курсу Росії на загострення стосунків з Україною.

А тепер уявіть собі, як зреагував би, наприклад, Ізраїль і що сьогодні творилося б у світі, якби німецький бундестаг видав подібну заяву щодо Голокосту...

Очевидно, що Президенту України, Верховній Раді, МЗС належало б дати адекватну відповідь на блюзнірську і цинічну спробу заперечити геноцид 1933 року парламентом держави-правонаступниці СССР. Хоча б дати оцінку заяві Думи, звернутися до парламентів держав, що визнали Голодомор, з закликом засудити ганебну російську політику негаціонізму Голодомору. Бо якщо не реагувати на подібне блюзнірство, то чого тоді варті всі ці офіційно-урочисті скорботи за невинно убієнними?

Проте наша влада, схоже, обрала звичну для себе позицію страуса. Очевидно, офіційний Київ все ще не може оговтатись від ляпаса, отриманого від "світового співтовариства" в Бухаресті. Станом ступору можна пояснити нездатність реагувати на будь-які інші зовнішні подразники. Але це вже інша сумна і повчальна історія.

powered by lun.ua
Коментарі — 319
Гоцман _ 05.04.2008 15:11
IP: 88.122.163.---
Ольгин

Видно, вы сумели договориться с преподавателями "жидами", что делает Вам честь. И, видно, Ваши "погляды" были не сильно украинофильскими, если уж Вам удалость продолжить достойнейший путь вузовского всеобуча. Вот, правда, настоящим украинофилам пришлось потруднее, тому же Черновилу, Дзюбе... Им не удолось договориться.
Но мое замечание было не об умении договариться, а о Вашей теории Геноцида. Безусловно, Вы сумели бы довориться со всеми врагами Украины и ее истории. Они бы Вам были бы даже благодарны – или уже благодарны? – за Ваш "вклад" в перекручивание истории Украины. Впрочем, не Вы первый...
mikki69 _ 05.04.2008 14:52
IP: 194.44.18.---
к Бандера
Прочла Вашу ахинеею, с массой оскорблений в адрес русских, Советской власти. Образования, видно сразу Вы не получили во время СССР, поэтому и настолько умственно ограничены.
booma _ 05.04.2008 14:37
IP: 193.110.16.---
Бандере
Ну настоящий Бандера. Свой спич сам оценить можешь? Все в стиле НКВД – КГБ, Пол-Пота, "культурной революции" и т.д. К ногтю всех, кто не такой как я хочу. Вот такие и были первыми застрельщиками в той же НКВД – КГБ. Да здравствует СБУ, славная наследница дел НКВД – КГБ! – логично вытекает из твоих слов. Откуда такая ненависть? Все по Фрейду?
Тарас_Бандера _ 05.04.2008 14:11
IP: 195.189.104.---
Крім нелюдів комуно-більшовицької банди і їх "достойних нащадків" кегебістив путінців – є ще так звані "українці", які готові хоч сьогодні віддати всю Україну на поталу ненажерливим московським вампірам. Путінські сучасні посіпаки агресивно демонструють, переважно під чорвоними прапорами, готовність до будь-яких злочинних дій спрямованих проти Українців. Ці агресивні істоти використвують для своїх темних справ весь арсенал брехливої московської пропаганди. Держава, на жаль, майже не реагує, на зростаючу небезпеку, дозволяючи різним антиукраїнським покитькам, іноземним резидентам, всякій московській швалі, психопатам різного толку відкрито боротися за знищення України. Періодично підключаються, а то й беруть у союзики всю цю мерзенну промосковську шваль партія ригиналів, демонструючи цим, свою потенційну зраду. Здається, що диктатура грошей вимила у цих партійців все людське. Проте, замість мізків у черепку мають скручені гроші. Хіба можна з таким неякісним людським матеріалом формувати коаліції, парламентську більшість, чи якісь інші об'єднання для розбудови демократичної цивілізованої держави? Патріоти України повинні постійно давати відсіч всій цій ворожій сволоті, а державна служба безпеки нарешті показати свою дієздатність у боротьбі з цим злочинним непотрібом.
suspiria _ 05.04.2008 14:11
IP: 194.44.18.---
к Гоцман
Что за хрень Вы покуриваете? Бросьте сейчас же.
suspiria _ 05.04.2008 14:09
IP: 194.44.18.---
Риторика и уровень аргументации пана Тягнибока напоминает мне стиль газеты "Правда" и журнала "Крокодил" прошлого столетия.
Мне интересно, а что статью УК за резжигание национальной розни в Украине уже указом президента отменили?
Историчка _ 05.04.2008 14:00
IP: 91.124.223.---
Уважаемая мадам Гоцман, низкие облака на Парижем плохо действуют на Вашу психику. Давно не були на Батьківщині. Приїдьте, подивіться на високе, бездонне небо. Послухайте щебетання пташок. И Вас попустит.
Ольгин _ 05.04.2008 13:56
IP: 77.122.43.---
Мадам Гоцман, змушений перейти на Ваш рівень ведення дискусії. Мене зе релігійні та українофільські погляди з інституту намагалися вигнати, спасибі викладачам жидам, не виключили. А від ваших обертів тхне чекістською провокацією, успадкованою в 4-ому поколінні. Люди мають право на власні погляди, але, щоби жити, повинні домовляться, а такі, як ви спонукаєте їх різати одне одного, як українці та поляки в 42-46рр.
booma _ 05.04.2008 13:55
IP: 193.110.16.---
Россию не закопаете, ни Тягнибок, никто другой. Пытались целыми столетиями, со всех сторон, да не получилось. В отличие от многих других стран.
Меня вот что интересует. Неужели для собственного счастья нужно кого-то ненавидеть? Хотя, по Фрейду, в переложении, конечно, то да. Так выходит, что все националисты (вне зависимости от страны) – так они все сексуально ущемлены, бедняги, сублимируются так?
sybarite _ 05.04.2008 13:44
IP: 77.123.198.---
Судя по низкому уровню знания истории Историчкой и Ольгиным, я вполне могу допустить, что это бывшие преподаватели истории в средней школе.
sybarite _ 05.04.2008 13:42
IP: 77.123.198.---
05.04.2008 13:30___ booma
Спасибо, почтеннейший, что про Чернобыль напомнили. Надо бы и за него России счёт предъявить. Она ведь правонаследница СеСеСеРе. Или нет? А что ж гимн покойного тогда носим? Нехорошо вещички с кладбища тащить.
Гоцман _ 05.04.2008 13:41
IP: 88.122.163.---
СТОП 2

Читайте внимательно ОЛЬГИНА!
Не к Историчке он обращен – на хрена ему какая-то историчка – это он ВАМ впаривает свой скисший товар – абортивную коммунистическую идейку экономической подоплёки ГЕНОЦИДА.
Ольгин _ 05.04.2008 13:38
IP: 77.122.43.---
Историчке 2 – Но государство увидело, что основная масса крестьянства с ним сотрудничать не хочет и вынуждена было менять политику в этом вопросе, иначе страна не смогла создать промышленность, отвечающую вызовам времени. Когда к 32 году в стране преимущественно установилась коллективная собственность в сельском хозяйстве, было, в рамках классовой борьбы, решено наказать сельское население тех областей СССР, которое наиболее отличилось в середине 20-х. Остальное Вы знаете. Конечно, Украина, как "основная" на тот период житница попала под самую большую раздачу. Однако от голода умирали и донские казаки, и немцы Поволжья, и немцы, греки, болгары Одесской области. Злодеяние режима? Безусловно. А глупость или историческая целесообразность, с точки зрения того времени и той страны, геноцид или классовая борьба – это определят эксперты через много, много лет, когда исчезнет необходимость в сиюминутной политической коньюктуре, а может "ответ знает только ветер..." До речі, першим взагалі, і першим з трибуни ООН про Голодомор сказав не ВАЮ, а Леонід Кучма.
Гоцман _ 05.04.2008 13:37
IP: 88.122.163.---
booma

Докопались к России? А кто ж ее зарыл, Бума? И глубоко ли? Твоя правда, лучше бы не докапывались...
Гоцман _ 05.04.2008 13:35
IP: 88.122.163.---
СТОП!

Обратите внимание на пространный коммент некоего ОЛЬГИНА, обращающего именно к Историчке. Поняли ли вы его, этот коммент?
Вот он, самый фарисейский и подлый из комментов! Ну, то что Ольгину по барабану Голодомор или Геноцид, это уже о многом говорит.
А вот то, что сатанинский план уничтожения украинской нации как таковой он сводит к экономическо-идеологической потасовке – "отдай хлебец – а дули тебе, а не хлеба",это и есть "гвоздь" его спича. Мол, перегибец вышел, интрижка между победившим "пролитарьятом" и "подкулацки настроенным сельским элементом".
И как пан Ольгин изложил всё, логично да научно – не придерёсси. Но а если принюхаться – идейка-то протухшая. Поданная Россией И прочими зраилями.
booma _ 05.04.2008 13:30
IP: 193.110.16.---
Докопались к России. Дай, дай, дай. Заплати, заплати. Хорошо, что она есть под боком, иначе на кого спихивать свои невзгоды? На поляков, под которыми веками были и которые веками православных резали? Впрочем сами тоже их резали, последний раз не так давно, сотню тысяч УПА подрезала в начале второй мировой. На геноцид, правда не натягивает. Да на поляков нельзя, да и что с них возьмешь, разве прикордонный рух, если Европа полякам позволит. Хоть не историк, но могу придумать список не меньше претензий к Украине и от России, и от Польши, и от Румынии. А от всего мира за Чернобыль? На чьей территории, под чьей юрисдикцией? Или отвечаю только за то, с чего могу что-то отхватить?
Ольгин _ 05.04.2008 13:24
IP: 77.122.43.---
Историчке – Пишу для Вас т. к. у нас, может, и разные позиции, но, по крайней мере минимум хамства, преавалирующего в данной дискусии. Возможно Вам будет интересно. Про то, что голод в сельской местности во многих областях СССР был не стихийный, а организованный знали и в те годы. Как рассказывала моя бабушка – это называли актом "пролетарской мести". Я не оцениваю сейчас "справедливость" или несправедливость данной акции и не хочу спорить "геноцид" или "голодомор" – хрен редьки не слаще. Только кое что из истории вопроса. В 20-х был НЭП и сельское хозяйство исключительно индивидуальным. Когда в 25 году был принят "план индустриализации", естественно, в городах и в местах, где было развернуто строительство индустриальных гигантов значительно увеличилось колличество населения и возникла необходимость в большем колличестве продуктов. Этим воспользовались частные землевладельцы и задрали цены до небес. Государство не могло платить по новым тарифам, крестьяне уперлись и стали гноить урожай. В городах начался голод, на улицах лежали трупы, как позднее в Лен блокаду. Горожане ездили по деревням и меняли на продукты, что у кого было. Естественно обмен был зачастую далеко не равноценным плюс, сопровождался часто издевательскими репликами. Индустриализация накрывалась и с этого началась ликвидация НЭП, а в 27 году был принят план коллективизации. Если бы это было запланировано заранее, то планы были бы приняты наоборот. Но государство увидело, что основная масса крестьянства с ним с
Кинли _ 05.04.2008 13:19
IP: 195.58.236.---
Когда читаю Тягнибока – вспоминаецца ранний Хазанов. Када в совецкое село приезжали американцы и председатель назначал проститутку, п.арасов, наркОманов... Поскольку в каждом селе должны быть недостатки...

Так и пан Олеже...Назначенный недостаток...Пусть пишет исчо-)
Гоцман _ 05.04.2008 13:12
IP: 88.122.163.---
ОЛЕГ – Смарта прав. Это новость для меня, Ваше участие в выборах мэра Киева. Извините, но это даже похоже на вредительство. Вы ведь умны – тогда я могу предположить 2 варианта Вашего хода.
1. Вы действительно намерены несколько "нагадить" Клычко –? – и оттянуть голоса у Дем, лагеря. Еще тот вопрос – Клычко есть ли тем дем. лагерем.
2. Вы непрозорливы и питаете иллюзии набрать в Киеве достаточное колличество голосов. Сожалею, но это абсолютные иллюзии. Для Вас это будет оглушающий провал.

Прошу Вас, оставьте глобальные идеалистические устремления сегодля в пользу компромиссных.
Атей _ 05.04.2008 13:08
IP: 77.122.62.---
Озвучили що ГОЛОДОМОР є ГЕНОЦИД! Значить так і є, і нема чого перед росіянами розшаркуватися і пояснювати чого ж це так виходить. Раз мільйонами вбивали значить геноцид! Раз спеціально розробляли таку схему нищення – геноцид! Раз євреї (чи жиди -термін обирайте собі самі) керували процесом Голодомору в Україні – значить так і було. Історія і документи не брешуть. Тому Ізраїль не схотів Голодомор геноцидом назвати. Ганьба їм і прокляття! Проти кого вони "воювали" – жінок, дітей, трударів-хлібопашців, сільської інтелігенції – так нищили підвалини українського національного відродження у 30-х рр більшовики. Не треба ілюзій, люди, всюди у політиці є чіткий розрахунок і почуття до уваги не беруться...
Смарта _ 05.04.2008 13:06
IP: 217.66.101.---
Олег, уважаю вас и разделяю многие ваши взгляды.

Но, хотелось бы знать, что вы делаете в Киеве – зачем пошли на выборы нашего мера.
Понимаете ли вы, что забираете голоса у Демократов, а значит играете на стороне
Балогана и Черновецкого.
Понимаете ли вы, что вы "Варяг" для нас.
Вернитесь во Львов и идите на мера там.

Я думаю, что вам надо сняться с выборов
в пользу Кличко и заключить договор с БЮТ-Самообороной-Кличко и другими о
создании большинства в Киев Раде в случае прохода ваших кандидатов.
Гоцман _ 05.04.2008 13:02
IP: 88.122.163.---
FLOM

OK. Парень ВЫ, видно, понимающий. И это good. Но, дорогой Флом, с Россией нельзя вести аргументированную дискуссию. Нельзя вести и дискуссию на основе силы. Россия не способна – если хотите, генетически не способна – осмыслить историю. Для них родина слонов – тоже Россия.
Ведь не докажете же Вы что-то параноику. Не надо и пытаться. Надо просто от него подальше отойти.
Атей _ 05.04.2008 13:00
IP: 77.122.62.---
Я озвучую лише одне – писати статті це одне, ДІЯТИ – це друге! Якщо справжні націоналісти, молоді і освічені люди, які вже відбулися в цьому житті як особистості не будуть обєднуватися – тоді наш сегмент лишатметься у форумному житті кіберпростору. Ще раз кажу настав час дій, ДОСИТЬ штудіювати історію, і "плакатися" ЧАС – ДІЯТИ! Як цього не зрозуміють ті, хто підписався у лідери політ сил чи обєднань?? Чи може страшно, що пристрілять? Мабуть таки страшно...
Україноцентрист _ 05.04.2008 12:58
IP: 212.58.187.---
Олеже, самі назвали їх "ЖИДАМИ", отже не варто зараз апелювати до Ізраїлю. Крім цього назвали росіян "москалями", а зараз ви не розумієте чому було прийнято таке рішення...
Бу-га-га:-D
Ржу як кінь будьонівський:-D

Політкоректність – зло. Це така ліберастична форма цензури. Її придумали "ЖИДИ", щоб тримати лохів в покорі. Крім того, лабораторно доведено – політкоректність розріджує мізки:-D
FLOM _ 05.04.2008 12:57
IP: 83.170.252.---
2 05.04.2008 12:51___ Гоцман
никак меня не поймете – еще раз говорю – для меня нет сомнений в факте Голодомора. смотрите предыдущий коммент.
Донбас7 Aтака Путіна1205 Уряд реформ398 Корупція1313 Зеленський7
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter