Олег Тягнибок Голова ВО "Свобода"

Лаптем по братських могилах

05 квітня 2008, 00:01

Російська Дума знущається над пам'яттю жертв Голодомору.

У середу 2 квітня Державна Дума Росії ухвалила блюзнірську заяву "Пам'яті жертв голоду 30-их років в СРСР", у якій відкрито і цинічно заперечила факт геноциду, оголосивши спланований, організований і здійснений комуністичним режимом Голодомор всього лише... трагедією. Отакий собі, мовляв, нещасний випадок стався з добрим десятком мільйонів українців у 1932-33 рр.Тут варто нагадати: Голодомор, хоча й найстрашніший, проте не єдиний злочин Москви проти нашої нації. За підрахунками експертів за якихось сім десятків років окупаційний режим умудрився знищити близько 20,5 (!) млн. українців. Зокрема кількома голодоморами, масовими розстрілами, депортаціями, репресіями. Це все одно, що з мапи Європи за цей же термін зникло б геть усе населення – наприклад, Австрії, Бельгії і Македонії разом узятих. Чи не вважалося б це геноцидом?

Нечувана за блюзнірством спроба владних кіл Російської Федерації применшити масштаби геноциду, замовчати справжній його зміст є цинічною наругою над пам'яттю мільйонів людей, знищених московським більшовизмом.

Попри лицемірні почуття "скорботи", Дума намагається свідомо фальшувати недавню історію, свідки якої ще живі, маючи на меті ввести в оману світову громадськість та власних громадян.

Відмовляючись відповідати за злочини тих, чиїми спадкоємцями вони себе проголосили, кремлівські владні кола вдаються до негідних і нелюдських спроб жонглювати семантикою поняття "геноцид", шулерського пересмикування фактів і відвертої брехні. Геноцид постає лише трагічним випадком, на зразок випадкової аварії на дорозі. Його підготовка і здійснення – лише "прєнебреженієм" життям людей заради досягнення економічних і політичних цілей. А система тотального вилучення продуктів, "чорних дощок", блокування армійськими відділами приречених на голодну смерть районів, населених українцями і ніким іншим (!) – виявляється, не має жодних ознак знищення за етнічною належністю!

Такі заяви зайвий раз демонструють справжнє обличчя, справжню мораль, справжню сутність московської владної верхівки. Віками рекламована так звана "русская широкая душа", "всємірная атзивчівасть" проявилась у блюзнірському топтанні лаптями по могилах мільйонів. Мільйонів по-звірячому вбитих, замордованих штучним голодом...

Невже російська Дума, російська правляча верхівка справді сподіваються когось обдуритити? Невже вони справді розраховують на те, що їм вдасться змусити українців мовчати? Невже вони думають, що подібні лицемірні і провокаційні заяви можуть викликати інші емоції, ніж гнів та обурення?

Врешті, невже думають, що фальшивою скорботою та зверхніми і безтактними закликами, вони зможуть відбілити криваве і злочинне московське минуле чи, тим паче, нав'язати Україні їхнє препароване і викривлене до невпізнання бачення історії?

Негаціонізм (заперечення) Голодомору стає одним з провідних напрямків в українофобській інформаційній політиці кремлівської владної еліти, що відверто стала на шлях реваншизму і реставрації сталінської імперії. Варто нагадати і систематичні хамські та провокаційні висловлювання найвищих очiльників Російської Федерації, розпалювання антиукраїнської істерії у російських ЗМІ, фінансування та демонстративна інформаційна підтримка ексремістських та сепаратистських елементів, постійні спроби спровокувати політичну нестабільність в Україні та безпрецедентний газовий шантаж – все це віхи планомірного курсу Росії на загострення стосунків з Україною.

А тепер уявіть собі, як зреагував би, наприклад, Ізраїль і що сьогодні творилося б у світі, якби німецький бундестаг видав подібну заяву щодо Голокосту...

Очевидно, що Президенту України, Верховній Раді, МЗС належало б дати адекватну відповідь на блюзнірську і цинічну спробу заперечити геноцид 1933 року парламентом держави-правонаступниці СССР. Хоча б дати оцінку заяві Думи, звернутися до парламентів держав, що визнали Голодомор, з закликом засудити ганебну російську політику негаціонізму Голодомору. Бо якщо не реагувати на подібне блюзнірство, то чого тоді варті всі ці офіційно-урочисті скорботи за невинно убієнними?

Проте наша влада, схоже, обрала звичну для себе позицію страуса. Очевидно, офіційний Київ все ще не може оговтатись від ляпаса, отриманого від "світового співтовариства" в Бухаресті. Станом ступору можна пояснити нездатність реагувати на будь-які інші зовнішні подразники. Але це вже інша сумна і повчальна історія.

powered by lun.ua
Коментарі — 319
bigudi _ 06.04.2008 00:27
IP: 99.225.175.---
05.04.2008 23:15___ Deutsch
Я давно писал о том, что __Историчка и __zinik

может вам любви и ласки в детстве недодали? такое впечатление, что вы ждёте от женщин большого и светлого, а они вам не дают. дают, но не большое и не светлое. вы злитесь. я вот от мужчин уже не жду ни большого, ни светлого, а они мне всё дают и дают. говорю, не надо, а они всё дают. парадокс. я могу вам чем нибудь помочь? я хочу стать для вас и мамой и модератором в одном лице. или вас интересуют только полковники?
postup _ 06.04.2008 00:13
IP: 81.17.138.---
"Олег, уважаю вас и разделяю многие ваши взгляды".
Якщо поважаєш – піші українською.
І не треба ля-ля про твій Київ.
Київ – серце Україні и українців. а не бідло_хохлів_дєрьмократов.
Карлик _ 06.04.2008 00:06
IP: 194.29.62.---
Ще хтось погрожує розірвати договір про "дружбу".

Олеже,дякую за висування на мера.Підтримаємо,хоч гречки ти не даси!
_Lazarenko _ 05.04.2008 23:43
IP: 84.153.58.---
Да, будут настаивать, чтобы собирал чемодан и ехал в Россию.
Знакомо.
Иду спать.
_Lazarenko _ 05.04.2008 23:41
IP: 84.153.58.---
Уснули герои.
А что будет, когда проснутся?!
Заклеймят позором...
_Lazarenko _ 05.04.2008 23:33
IP: 84.153.58.---
Солженицын, лауреат Нобелевской премии, ясно выразился по этому поводу.
Кстати, есть ли в Украине лауреаты Нобелевской премии? Ну, хотя бы один?
вужик_вогнепалик _ 05.04.2008 23:18
IP: 62.244.18.---
Автор вкотре продемонстрував обмеженість мислення і примітивізм аналізу. Я згідний з тим, що відбувався геноцид українців. І що далі? полисваючи гівном москалів можна засунути частину однопартійців в депутати райрад Галичини. Як свідчать люди, котрі там живуть, більш продажних і сволочних депутатів там нема. Пацани вдягнули вишиванки і спохабили святе – віру в позитивну силу українських традицій. Але то емоції. з суто практичної точки зору, Тягнибок, як керівник міста буде щодня виходити на трибуну і клясти москалів. не щоб вони того не заслуговували, але дальше того розуму йому не вистачить. А містом треба керувати, розвивати, мати візію його майбутнього. Та ще й такого міста. не вірю тягнибоку як особі яка походить з Соціал-Нацоналістичної Партії України, структурки, контрольованої гебньою, яку використовували для нищення бритоголовими ультраправими нормальних організацій України в першій пловині 90х. маю теж недоведені підозри що і він на гебню свідомо чи ні, але працює. Куроче, на мою думку, після успішного входження в райради Галичини, Тягнибоку треба ввійти в райради центральної україни. Тільки того він і пішов на мера Києва і пише про то шо вміє. А насткільки суцільний негативізм допоможе будувати майбутнє – судити не мені.
_Lazarenko _ 05.04.2008 23:17
IP: 84.153.58.---
Тягнибок – в сортире.
-Ariadna- _ 05.04.2008 23:17
IP: 212.15.155.---
Я историк по образованию, занималась изучением истории античного Причерноморья. Недавно решила для разнообразия уделить внимание краеведению (Одесская область), включительно интересующий нас период. Покопалась в архивах и интересные факты -ЧК, ГПУ, НКВД до войны практически не одной украинской фамилии, подавляющее большинство евреи и немного русских. Попробуйте где нибудь об этом заикнуться, сразу ярлык антисемита вам обеспечен. Так что всегда были двойные стандарты и сейчас остаються. А мы хотим чтоб Израиль признал Голодомор.
_Lazarenko _ 05.04.2008 23:16
IP: 84.153.58.---
К уголовной ответсвенности всех депутатов ГосДумы!
Ржуданимагу.
Deutsch _ 05.04.2008 23:15
IP: 84.191.223.---
05.04.2008 20:34___ Полковник_Вешняк

Вы так эмоционально преподали это, что у меня сложилось впечатление о том, что ещё вчера вы об этом не знали. Как же так? Я давно писал о том, что __Историчка и __zinik – это профессиональные провокаторы на блогах. Вы приглядитесь к их постам. Отвлечение от темы, забивка новичков (свежий пример на блоге Окары:.__zinik против___ HARDMC),сексуально-унитазный юмор и вопли к Администратору (__zinik орала раз 10, пока мой совершенно безобидный коммент не убрали). Конечно, есть и другие "бригадные", но эти – бригадиры.
Как с ними бороться?
1Презирать и отвечать на их чепуху – молчанием или дерзко (что Админ, по их жалобе всё равно вырежет)
2 Надо активно учавствовать в блогах Авторам. Только тогда есть возможность сразу вычислить "клонов".
3 Админы УП, я надеюсь, пока ещё Кремлём не куплены, но уже нормальные комменты банят в угоду "бригадным". Если это продолжится, то блоги УП останутся только с ФСБэшниками. А это и является их целью.
4 Редакция должна учится работе блогов в серьёзных западных изданиях. Там уже давно эффективно борются с блоговым мусором.
зеро _ 05.04.2008 22:56
IP: 92.49.192.---
Повністю підтримую пана Тягнибока,рішучисть влади в зовнішній та внутрішній політиках є її обов*язком,що призведе до майбутнього процвітання суспільства. ЗЕРО.
navaho _ 05.04.2008 22:47
IP: 77.247.26.---
Alex-N від Navaho. Я чудово розумію свою рідну украінську мову а дописую на російській тільки тому що кому це адресовано має таку розумову відсталість що не здатен вивчити украінську мову, я вже не кажу про те щоби зрозуміти великого російського вченого.
Волф _ 05.04.2008 22:43
IP: 92.49.215.---
Олег, уважаю вас и разделяю многие ваши взгляды.

Но, хотелось бы знать, что вы делаете в Киеве – зачем пошли на выборы нашего мера.
Понимаете ли вы, что забираете голоса у Демократов, а значит играете на стороне
Балогана и Черновецкого.
Понимаете ли вы, что вы "Варяг" для нас.
Вернитесь во Львов и идите на мера там.

Я думаю, что вам надо сняться с выборов
в пользу Кличко и заключить договор с БЮТ-Самообороной-Кличко и другими о
создании большинства в Киев Раде в случае прохода ваших кандидатов.
Ярин _ 05.04.2008 22:41
IP: 92.49.215.---
Типова демоліберальна маячня. Ціла технологія: я Ваші погляди поділяю, але Ви не маєте йти на вибори, бо забираєте голоси в "демократів", "помаранчевих", ... в дідька лисого.

А щодо того, що Олег – не киянин, то скажіть, хто з кандидатів є киянином: Черновецький? гаркавий Луценко? Чи може Кличко? Турчинов? Катеринчук?
Між іншим, десь в неті надибував, що Тягнибок понад 10 років мешкає у Києві. І навіть голосує, тобто має київську прописку.
Историчка _ 05.04.2008 22:29
IP: 91.124.223.---
05.04.2008 19:39___ Полковник_Вешняк

Уважаемый Полковник_Вешняк, он же МАРТ, он же бригада из Демократического Союза, передавайте привет Валерии Ильиничне. Она так любит клубничку со сливками. Вы с ней, наверное, и сошлись на этой почве?
E-ni _ 05.04.2008 21:55
IP: 92.112.51.---
до 05.04.2008 19:57___ suspiria
к алекс23
Не мечите бисер перед свиньями. Это наши демократы-модераторы стараются.

Правда, що свині. Людина, яка модерує дискусію має бути поважною і
відомою особою. Її нік має бути відомим, вона має представляти редакцію видання. Якщо вона збирається видалити чийсь комент, має сперш зробити зауваження, попередити про неприйнятність мови, форми, чи змісту коменту. При повторі ображаючих людську порядність і гідність коментарів, Модератор повинен (блог-суспільству повинен) вказати брудогону на неможливість його перебування серед коментуючих і видалити/забанити на визначений термін (місяць, 3 місяці, назавжди). Так є культурно і цивілізовано.
А ці анонімні "чорти Максвелла", вихоплюючі коменти з потоку на свій
недолугий розсуд, є неприйнятним явищем культурного середовища УП.
bigudi _ 05.04.2008 21:15
IP: 99.225.175.---
алекс23
пишу вам по буквам. напрягите мозКи. автор хочет быть мэром. чтобы быть мэром, надо отработать. чтобы отработать надо получить компенсацию. чтобы получить компенсацию надо писать, писать и писать. ну какой же вы тупой!
алекс23 _ 05.04.2008 21:09
IP: 193.26.13.---
Бигуди действительно биуди! АУ о чем статья? Причем здесь выборы мэра в Киеве, если бигуди из Довбынивкы.
bigudi _ 05.04.2008 21:01
IP: 99.225.175.---
алекс23
Это к теме удаляемых на УП ком-ях.

да кому они нужны ваши ком-ии? ничо вы особенного не говорите.
вот я пытаюсь у автора блога узнать какую компенсацию он собирается раздать киевлянам в случае его пришествия в наш любимый город. гречкой и маслом нас уже не купишь. хотим больше. л.ч.баловал нас. а какой нам хрен от этого лаптя? воевать небось начнёт, да нашу кровь проливать, не свою же. он какой большой на фотке. кровь с молоком.
bigudi _ 05.04.2008 20:46
IP: 99.225.175.---
всех, всех, всех выселяем в россию. собирайте чумаданы и освобождайте нашу телиторию, в особенности крым и карпаты. мы их ещё сможем продать хорошо америкосам. оставляем на нашей родной батькившине только тех, у кого есть мульон и больше. мы сами будем всё делать. неча нас позорить.
booma _ 05.04.2008 20:42
IP: 193.110.16.---
Полковнику
Полковник, один раз вы точно соврали, когда меня внесли в свой список. Так стоит ли вам верить вообще? Для меня понятно, что нет.
12виктор _ 05.04.2008 20:37
IP: 77.109.23.---
Ваша бесконечная писанина-это глупая болтовня. Сейчас действует российская программа переселения. 60 тыс подъемных, общежитие, кредит на квартиру, плюс собственные деньги от продажи квартиры в Украине. Нужно помочь русским выехать.
Их только 17 процентов. Нужно создать этой 5 колонне как можно больше проблем в Украине. А в России хорошо им будет. Вот главное направление всех украинцев.
Полковник_Вешняк _ 05.04.2008 20:34
IP: 91.196.80.---
Ще раз звертаю увагу незалежних дописувачив на наступне:
05.04.2008 19:39___ Полковник_Вешняк
Для ілюстрації пропоную на загал приклад з http://4post.com.ua/allcoment.html?id=87814

21:22 04/04 | Автор: 4POST

ПОПЕРЕДЖЕННЯ


"Олександр Олександрович Омельченко", "Единорог", "Баба Настя", "Кива" – всі відгуки надіслано з одного ІР 212.26.134.130. У випадку повторення ІР буде забанено. Поважайте читачів 4Post.

Всім незалежним дописувачам наполегливо рекомендую ознайомитись з матеріалом на http://ds.ru/ss1.htm
командор _ 05.04.2008 20:28
IP: 77.122.4.---
05.04.2008 19:25___ Alex_N
05.04.2008 19:18___ командор
Так, что мужик,ты за меня не писяй.
А тебе, что нравится, когда на тебя писяют? Да ты оказывается еще и извращенец?

Еще один воспитанник англицкой школы! Кто тебя воспитывал,или тоже сирота?
Aтака Путіна1224 Україна та Європа1085 Корупція1335 Зеленський19 Донбас14
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter