Олег Тягнибок Голова ВО "Свобода"

Лаптем по братських могилах

05 квітня 2008, 00:01

Російська Дума знущається над пам'яттю жертв Голодомору.

У середу 2 квітня Державна Дума Росії ухвалила блюзнірську заяву "Пам'яті жертв голоду 30-их років в СРСР", у якій відкрито і цинічно заперечила факт геноциду, оголосивши спланований, організований і здійснений комуністичним режимом Голодомор всього лише... трагедією. Отакий собі, мовляв, нещасний випадок стався з добрим десятком мільйонів українців у 1932-33 рр.Тут варто нагадати: Голодомор, хоча й найстрашніший, проте не єдиний злочин Москви проти нашої нації. За підрахунками експертів за якихось сім десятків років окупаційний режим умудрився знищити близько 20,5 (!) млн. українців. Зокрема кількома голодоморами, масовими розстрілами, депортаціями, репресіями. Це все одно, що з мапи Європи за цей же термін зникло б геть усе населення – наприклад, Австрії, Бельгії і Македонії разом узятих. Чи не вважалося б це геноцидом?

Нечувана за блюзнірством спроба владних кіл Російської Федерації применшити масштаби геноциду, замовчати справжній його зміст є цинічною наругою над пам'яттю мільйонів людей, знищених московським більшовизмом.

Попри лицемірні почуття "скорботи", Дума намагається свідомо фальшувати недавню історію, свідки якої ще живі, маючи на меті ввести в оману світову громадськість та власних громадян.

Відмовляючись відповідати за злочини тих, чиїми спадкоємцями вони себе проголосили, кремлівські владні кола вдаються до негідних і нелюдських спроб жонглювати семантикою поняття "геноцид", шулерського пересмикування фактів і відвертої брехні. Геноцид постає лише трагічним випадком, на зразок випадкової аварії на дорозі. Його підготовка і здійснення – лише "прєнебреженієм" життям людей заради досягнення економічних і політичних цілей. А система тотального вилучення продуктів, "чорних дощок", блокування армійськими відділами приречених на голодну смерть районів, населених українцями і ніким іншим (!) – виявляється, не має жодних ознак знищення за етнічною належністю!

Такі заяви зайвий раз демонструють справжнє обличчя, справжню мораль, справжню сутність московської владної верхівки. Віками рекламована так звана "русская широкая душа", "всємірная атзивчівасть" проявилась у блюзнірському топтанні лаптями по могилах мільйонів. Мільйонів по-звірячому вбитих, замордованих штучним голодом...

Невже російська Дума, російська правляча верхівка справді сподіваються когось обдуритити? Невже вони справді розраховують на те, що їм вдасться змусити українців мовчати? Невже вони думають, що подібні лицемірні і провокаційні заяви можуть викликати інші емоції, ніж гнів та обурення?

Врешті, невже думають, що фальшивою скорботою та зверхніми і безтактними закликами, вони зможуть відбілити криваве і злочинне московське минуле чи, тим паче, нав'язати Україні їхнє препароване і викривлене до невпізнання бачення історії?

Негаціонізм (заперечення) Голодомору стає одним з провідних напрямків в українофобській інформаційній політиці кремлівської владної еліти, що відверто стала на шлях реваншизму і реставрації сталінської імперії. Варто нагадати і систематичні хамські та провокаційні висловлювання найвищих очiльників Російської Федерації, розпалювання антиукраїнської істерії у російських ЗМІ, фінансування та демонстративна інформаційна підтримка ексремістських та сепаратистських елементів, постійні спроби спровокувати політичну нестабільність в Україні та безпрецедентний газовий шантаж – все це віхи планомірного курсу Росії на загострення стосунків з Україною.

А тепер уявіть собі, як зреагував би, наприклад, Ізраїль і що сьогодні творилося б у світі, якби німецький бундестаг видав подібну заяву щодо Голокосту...

Очевидно, що Президенту України, Верховній Раді, МЗС належало б дати адекватну відповідь на блюзнірську і цинічну спробу заперечити геноцид 1933 року парламентом держави-правонаступниці СССР. Хоча б дати оцінку заяві Думи, звернутися до парламентів держав, що визнали Голодомор, з закликом засудити ганебну російську політику негаціонізму Голодомору. Бо якщо не реагувати на подібне блюзнірство, то чого тоді варті всі ці офіційно-урочисті скорботи за невинно убієнними?

Проте наша влада, схоже, обрала звичну для себе позицію страуса. Очевидно, офіційний Київ все ще не може оговтатись від ляпаса, отриманого від "світового співтовариства" в Бухаресті. Станом ступору можна пояснити нездатність реагувати на будь-які інші зовнішні подразники. Але це вже інша сумна і повчальна історія.

powered by lun.ua
Коментарі — 319
Олег-Холодноярівець _ 06.04.2008 15:37
IP: 193.239.178.---
Отже, політична концепція марксизму грунтувалася на
недооцінці історії і неправильному розумінні людської природи.
Провал комунізму і марксистської політики, є інтелектуальним,
на рівні філософії.

3. Бжезинський.
Finkler _ 06.04.2008 15:32
IP: 194.44.200.---
For Mamay_Kiev
Ви – невихована людина, яка не вміє вести дискусії. Прошу пана Mamay_Kiev навчитися культурі суперечок. Що ж до суті Ваших зауваг, вони абсолютно слушні. Підкреслюю лише, що пан Тягнибок своєю реплікою зреагував на рішення Госдуми Росії, викривлене, принизливе для України і агресивне по суті. Тому в репліці є присутньою російська проболематика, ось і все. Єврейське (на Галичині кажуть – жидівське, і це традиція, а не образа нації!) питання мається на увазі, але, мабуть, ще не на часі – і чому, Ви дуже добре розумієте. Будьте добрішими! Юрій Фінклер, Львів
krabat _ 06.04.2008 15:27
IP: 77.121.165.---
06.04.2008 15:09___ Mamay_Kiev
"Риганина автора – це бездарна і примітивна суміш заяложених кліше..."

Коли українець говорить "москаль" – має наувазі "єврей".Коли має на увазі "єврей", думає – що "поляк"...хоча насправді винуваті "німці"...
командор _ 06.04.2008 15:25
IP: 77.122.4.---
06.04.2008 15:09___ Mamay_Kiev
"... ДУРНІ!!! Не там шукаєте! Розтуліть оченята та уважно прочитайте, хто був автором та виконавцем Голоду 1933 року. "-штейни", "-мани", "-ічі" і тому подібне, а прислужували їм свої місцеві із комнезамів..."

Один из примеров увода от сути проблемы. А рсстреливали в Быковне тоже "штейны"? А в заград отрядах тоже "штейны" лежали? Где столько " штейнов" найти?

"... На даному історичному відтинку, судячи з усього, новий господар сидить у Вашингтоні..."
А без господаря мы не можем,что-ли?
Mamay_Kiev _ 06.04.2008 15:09
IP: 83.170.247.---
Риганина автора – це бездарна і примітивна суміш заяложених кліше, стереотипів, упереджень і т.д. Від нього так і тхне компексами, головний з яких – це комплекс меншовартості та відсутності сенсу у його політичній метушні. Через таких крикливих та вічно нудних тягнибоків, які засмічують та спотворюють електронний простір підлою тріскотнею, ліниві думкою, але метушливі читаки та писаки подібних форумів розпалюють себе та зводяться з ненависті до міфічних триклятих москалів. От ДУРНІ!!! Не там шукаєте! Розтуліть оченята та уважно прочитайте, хто був автором та виконавцем Голоду 1933 року. "-штейни", "-мани", "-ічі" і тому подібне, а прислужували їм свої місцеві із комнезамів. замість того, щоб вчити справжню історію, вчепилися у москалів. Тьфу, бридота, дурна, мерзенна, зашорена чернь, яка через власну недолугість заслуговує на те, щоб продовжувати бути чиєють "пся крев". На даному історичному відтинку, судячи з усього, новий господар сидить у Вашингтоні. Тому тепер шакали розгавкалися на Москву. Бидлота, одним словом...
Атей _ 06.04.2008 15:06
IP: 77.122.62.---
DEUTCH: " Любой здравомыслящий человек согласится с вами на все 100%. Но как? Каковы пути достижения этой важнейшей государственной цели? Думаете вы, что генералы добровольно откажутся от строительства уютного гнёздышка за счёт дармовой раб. силы?"

Я не буду видумувати велосипед. Закони розвитку суспільства лише модифіковуються але не змінюються глобально. Дайте людям перспективу із службою у армії, перспективу кар
'єри, дайте мотивацію як фінасову так і духовну – І АРМІЯ ВІДРОДИТЬСЯ! Скажіть ми хоч щось планувати можемо хоча б на 50% за нинішньої політсистеми?? От і з цього почати треба.

Наша українська історія – це історія ВІЙНИ! Ви продивіться хоча б одне століття без війни на Українських землях було??? Тоді робіть висновки. А генерали зараз, я не хочу образити справжніх вояків офіцерів, генералів які віддали все життя армії, а тих паскуд із МОЗОЛЯМИ під мундирам, які розпродали, розікрали і продовжують те робити. Коли фабрикують справи проти своїх, коли... тисячу раз коли... Вихід? ЗАЛІЗНИЙ Порядок. Як роблять порядок? Окрема тема для дискусії.

Я скажу так,я пишаюся українською армією, україньким солдатом – бо я знаю історію, я знаю що таке український воїн. А український воїн почав формуватися ще за Кіммерійців. Пригадайте грецьку міфологію. Легендаринй НЕ ГРЕК – АХІЛЛ – має "українське" походження, і т.д.

Ще раз озвучу, наш порятунок дільки у кардинальних і радикальних діях. Бо не приведи Боже...
Тататата _ 06.04.2008 14:12
IP: 77.121.18.---
Олег! Розширюй коло однодумців, виходь на контакт з іншими організаціями! Ти не один!
Deutsch _ 06.04.2008 13:49
IP: 84.191.214.---
06.04.2008 12:55___ Атей

"ТРЕБА негайно відроджувати нашу АРМІЮ, робити її як професійною так і загального призиву на певному етапі. Чи може всі юнаки після школи йдуть до вузів і т.п.?
Армію треба відроджувати і інвестувати у АРМІЮ солідні бюджети, КОНТРОЛЮВАТИ армію, щоби генерали не будували собі вілли, а робили військову справу."

Любой здравомыслящий человек согласится с вами на все 100%. Но как? Каковы пути достижения этой важнейшей государственной цели? Думаете вы, что генералы добровольно откажутся от строительства уютного гнёздышка за счёт дармовой раб. силы?
Одни инвестиции и контроль за ними не решат проблем построения действительно обороноспособной армии. Нужны инновационные идеи, кредиты на покупку современных вооружений, почти полная перестройка военно-промышленного комплекса, качественное обучение призывников или переход на профессиональню армию и многое другое. Это всё сделать можно лишь при условии контроля состояния армии извне. Это может быть Россия или НАТО. Но даже беглый анализ развития ВС под контролем России покажет его несостоятельность. Российская армия, как и всё общество, тяжело больна. Ей надо только одно-украинское "пушечное мясо". Остаётся НАТО.
Ольгин _ 06.04.2008 13:19
IP: 77.122.43.---
О, галичани, галичанки! Усіх правителів паства.
Спочатку бавитесь, а з часом молитись, як до божества.
"У мене був коханий край, була й посвята "найдорожчій"...
Та в світі, зітканім з добра, усе розміняно на гроші."
Неоніла Стефурак – Івано-Франківськ
Ольгин _ 06.04.2008 13:15
IP: 77.122.43.---
"З зали, знов когось зрадивши, вийшла делегація галичан". Іван Франко
Deutsch _ 06.04.2008 13:10
IP: 84.191.214.---
Автору
Спасибо, что подымаете вопросы, касающиеся каждой украинской семьи.Ругать и осуждать решения российской думы,по моему то же самое, что ругать и осуждать решения съездов,не к ночи будет помянуто,КПСС.Это куклы,а ругать и осуждать надо кукловодов-режиссёров.И надо начать не с Голодомора,а с осуждения попытки реабилитации сталинского режима.Ведь неосталинисты сидят не в думе,а в Кремле и фамилии их всем известны.Поэтому надо и вам иметь мужество осудить политику российского президента,а потом,конечно и всех прихвостней в лице думы,КБ,СП,сенаторов,мэров и губернаторов, политологов и экспертов по Украине.А так получается,что дума плохая,политологи лживы,мэры неадекватны,а о Путине,как о покойнике-хорошо, или ничего.Или,по вашему, время ещё не наступило,что-бы критиковать Путина?Вот после 8 го мая,когда он передаст полномочия Медведеву -тогда будет можно?
Высказать свою оценку происходящему можете и вы лично в своих публикациях,а не ожидать, пока это сделает Президент и МИД
Вы пишете:
"Дума намагається свідомо фальшувати недавню історію,свідки якої ще живі"
А можно:
"Дума СВІДОМО СФАЛЬШУВАЛА недавню історію,свідки якої ще живі"
Вы пишете:
"Очевидно, що Президенту України,Верховній Раді,МЗС належало б дати адекватну відповідь на блюзнірську і цинічну спробу заперечити геноцид 1933 року"
А можно:
"Я І МОЯ ПАРТІЯ ВИМАГАЄМО від Президента України,Верховної Ради,МЗС дати адекватну відповідь..."
Ведь вы считате себя политиком,так и пишите как политик,а не как журналист
Олег-Холодноярівець _ 06.04.2008 13:05
IP: 193.239.178.---
" Лебединими туманами Альбіону ". Сільскі вісті. 19,02,08

ОЛЕКСІЙ Дем'янчук та Микола Заєць поєднали обидва береги Дніпра. Один – з Тернопілля, інший – з Полтавщини, чи як сам каже, – "з Булавщини". Доля звела їх у дивізії "Галичина", аби побратати навік – полиновим причастям лицарів-вигнанців. Вони схожі на квіти. На ті зрізані, поставлені в красиву вазу з поживним розчином, які живуть пам'яттю про власне коріння.
ШЛЯХ у дивізію "Галичина" у кожного з них свій. А проте напитаний-накликаний одним лихом, та й любов'ю – одною. Ще хлопчиком Микола Заєць нагло втратив батька: міцний полтавський господар, а більшовицькими мірками – "кулак", життям заплатив за мозолями нажиту кузню, добрих коней та шмат доглянутого лану. Обезголовлену велику українську родину до решти витяв Голодомор. Лишився він – як палець, один. Чужі люди переховували в польових землянках та хлівах. Від села до села втікав од вірної смерті – за межу вселенської біди, на Західну Україну. Тому і вважає Львів своєю другою материзною. А Олекса Дем'янчук виростав у великій і дружній хліборобській родині – на крутосхилах Дністра, в селі Губин Бучацького району. Під польським ярмом жилося, звісно, не з медом.
Але коли після "золотого вересня" 1939 року злетілися на визволені західноукраїнські землі "енкаведистські коршуни" і заправили небачену людоморну тризну, смертним дрожем скувало край. У Чорткові на всю потугу запрацювала катівня, не катівня – кривавий конвеєр, сатанинська м'ясорубка...
Атей _ 06.04.2008 12:55
IP: 77.122.62.---
Одна твереза думка буда висловлена на обговоренні на ОРТ, що західний світ зараз шукає нову полярність, тобто для США і західного світу йде пошук ворога, у глобальному розумінні того слова і Росія на роль ворога мяко кажучи не дотягує, а от Схід Близький і Далекий на ту роль дуже і дуже підходить. Але для представників Думи стратегічне бачення проблеми обмежується лише близькими сусідами. Що викликало лише сміх. Складалося враження, якби Росія могла б ввести війська в Україну, то це б було б зроблено.
Цитувати ідіотизм і аппелювання до ідіотизму не хочеться. Єдиний висновок який???
ТРЕБА негайно відроджувати нашу АРМІЮ, робити її як професійною так і загального призиву на певному етапі. Чи може всі юнаки після школи йдуть до вузів і т.п.?
Армію треба відроджувати і інвестувати у АРМІЮ солідні бюджети, КОНТРОЛЮВАТИ армію, щоби генерали не будували собі вілли, а робили військову справу.

На жаль УКРАЇНА уражена стількома ВІРУСАМИ, що лікувати її треба прямо зараз!
Олег-Холодноярівець _ 06.04.2008 12:21
IP: 193.239.178.---
"Ад'ютант" Ярослава Чижа. Сільскі вісті. 25.01.08

Виходить Ярослав, стає біля трибуни, а він же низенький, ніхто цього не передбачив, його з-за трибуни не видно. Інший би розгубився, а Ярослав, навпаки, наче цього чекав. Виходить з-за трибуни, стає поряд з нею, відставляє вперед ногу в надраєному туфлі і починає:

- Дорогий Микито Сергійовичу! Дорогі члени Політбюро, учасники пленуму, друзі, товариші (за підготовленою партитурою цього не було, це вже він "співає" власну "пісню").
... і говорить наш авантюрний Чиж те, що треба, але по-своєму, постійно звертаючись до дорогого Микити Сергійовича, якому цей "живий голос народу" безмежно подобається, він раз по раз першим починає аплодувати в тому чи іншому місці, особливо тоді, коли Ярослав повторює улюблену свою фразу, що нагодує робітничий клас дешевою свининою, а повторює він це, певне, разів п'ять чи шість і постійно запрошує тваринників усього Союзу вивчати його досвід. Промова його, замість десяти хвилин, тривала цілих тридцять три і, може, тривала б ще довше, аби під час останньої паузи Хрущов не кинув своє знамените:

- Товарищи! Да разве это Чиж? Это же настоящий орел в полете!
Deutsch _ 06.04.2008 12:20
IP: 84.191.214.---
06.04.2008 11:53___ sybarite
А как же мы поймём, что этот народ действительно братский и желает нам только добра?
Правда в стойле и в хомутах, но зато со щами раз в день в обед и регулярными зуботычинами на завтрак и ужин. Нет, уж лучше рискнуть своим пищеварением, но регулярно смотреть и читать о искренней москальской любви к нам неразумным.
sybarite _ 06.04.2008 11:53
IP: 77.123.198.---
Моя Вам порада – не дивіться ОРТ. "Не читайте перед обедом советские газеты".
Deutsch _ 06.04.2008 11:49
IP: 84.191.214.---
06.04.2008 11:39___ Атей

Я не смотрел, но представить себе могу. Расскажите, если там было что-то действительно интересное, а не очередные заклинания коммуно-сталинских имперских прихвостней.
Атей _ 06.04.2008 11:39
IP: 77.122.62.---
взагалі куди дивляться модератори цього "базару", вибачте іншого терміну на розум не приходить. Коли вже Українці навчаться поважати себе самі і свою історію???
Знаєте, що показав майдан 2004 року??? Що НЕ ПРИВЕДИ БОЖЕ чиркнути сірником і обєднати націю під одними знаменами – результат не змусить на себе чекати. А те що Україну спеціально "розподілили" на Схід та Захід – то це однозначно професійна робота північного сусіда. Головне треба розуміти: Ідея – ідеями,а життя – життям. Тобто треба створити такі умови життя для населення україни, щоби ЗДОРОВИЙ ДУХОВНИЙ ІМУНІТЕТ – не реагував на подібні проокації.
На превеликй жаль керівництво Росії не розуміє наскільки небезпечно гратися з Україною у таку форму. І вони ще пожнуть плоди своєї справи не собі у корсить. Чи присутні на обговореннні не бачили десь вночі з пятниці на суботу на ОРТ обговорення НАТО-вського питання і України? Які враження?
avov _ 06.04.2008 11:37
IP: 212.1.71.---
06.04.2008 09:29___ Историчка

ДОБРОЕ УТРО МАСКВА!
Deutsch _ 06.04.2008 11:11
IP: 84.191.214.---
06.04.2008 09:29___ Историчка
06.04.2008 01:44___ bigudi

У вас получился прекрасный бигудёво-исторический и ФСБэшно-дебильный диалог.
Зовите всех бригадных и пропойте нам хором песню о прекрасной татаромонголии и загадочно-загаженой её душе.
Sep _ 06.04.2008 10:55
IP: 193.178.34.---
А на випад Lazarenka, що до лауреатів Нобелівської премії, які родом з України – ось конкретні імена:
На Харківщині народився фізіолог Ілля Мечников (1908 р.).
З Кіровограда – фізик Ігор Тамм (1958 р.).
Медик (лауреат 1952 р.) Зельман Абрахам Ваксман – з Прилук Чернігівської області.
У м. Золочеві на Львівщині народився нобелівський лауреат хімік Роалд Хоффман.
Економіст (1972 р.) Саймон Кузнець – харків'янин.
А також сюди можна внести і письменника Івана Багряного.
P.S. А на рахунок пана Солженіцева, то історія Нобелівської премії знає випадки коли її вручали недостойним людям, таким, що отримали її за ганебне брехню!
moroshan _ 06.04.2008 09:43
IP: 24.79.203.---
Є таке прислів"я:"На чужім нещасті власного щастя не збудуєш." Ті, що зараз по холопськи ігнорують мільйонами мовчазних смертей, недалеко втікли від тих, що призвели до цьогоо жахіття. Не дивно, що українцям – постійно вітер у вічі. Доки не розчовпають, що головних своїх ворогів щодня вони можуть побачити в дзеркалі.
Историчка _ 06.04.2008 09:29
IP: 91.124.223.---
05.04.2008 23:15___ Deutsch --------- Как же так? Я давно писал о том, что __Историчка и __zinik

Какой Deutsch не хочет стать попом Гапоном.
postup _ 06.04.2008 08:16
IP: 81.17.138.---
Всі, хто піше тут москвінською, НИКОЛИ не відчують біль души Тягнибока.
Я його розумію – бо такій самий Українець. І мені так само попіл закатованих москалями випікає серце.

Слава Нації!
Смерть ворогам!
LetItRockLetItRoll _ 06.04.2008 00:38
IP: 91.192.4.---
Поддерживаю Тягнибока. Власть и медия облиберастились до неприличия. По-моему, Савик на своей Свободе заигрался в профанацию демократии: -"...Да нет! Ну что Вы! Это же не я! Ну есть 1-2%, которые желают федерализации Украины...И чтобы потом мирно разойтись...И наше задание-прессы..., показать мнение и с той, и с другой стороны..."!!!
Ну тогда за его логикой почему бы не пригласить на передачу вместо заезженного штатного украинофоба Табачника со товарисчи, скинхедов, и показать мнение тех тоже 1-2%, кто настойчиво пишет на заборах и стенах: " Бей жидов, спасай Расею..."!!!!
Aтака Путіна1224 Україна та Європа1085 Корупція1335 Зеленський19 Донбас14
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter