Олег Тягнибок Голова ВО "Свобода"

Лаптем по братських могилах

05 квітня 2008, 00:01

Російська Дума знущається над пам'яттю жертв Голодомору.

У середу 2 квітня Державна Дума Росії ухвалила блюзнірську заяву "Пам'яті жертв голоду 30-их років в СРСР", у якій відкрито і цинічно заперечила факт геноциду, оголосивши спланований, організований і здійснений комуністичним режимом Голодомор всього лише... трагедією. Отакий собі, мовляв, нещасний випадок стався з добрим десятком мільйонів українців у 1932-33 рр.Тут варто нагадати: Голодомор, хоча й найстрашніший, проте не єдиний злочин Москви проти нашої нації. За підрахунками експертів за якихось сім десятків років окупаційний режим умудрився знищити близько 20,5 (!) млн. українців. Зокрема кількома голодоморами, масовими розстрілами, депортаціями, репресіями. Це все одно, що з мапи Європи за цей же термін зникло б геть усе населення – наприклад, Австрії, Бельгії і Македонії разом узятих. Чи не вважалося б це геноцидом?

Нечувана за блюзнірством спроба владних кіл Російської Федерації применшити масштаби геноциду, замовчати справжній його зміст є цинічною наругою над пам'яттю мільйонів людей, знищених московським більшовизмом.

Попри лицемірні почуття "скорботи", Дума намагається свідомо фальшувати недавню історію, свідки якої ще живі, маючи на меті ввести в оману світову громадськість та власних громадян.

Відмовляючись відповідати за злочини тих, чиїми спадкоємцями вони себе проголосили, кремлівські владні кола вдаються до негідних і нелюдських спроб жонглювати семантикою поняття "геноцид", шулерського пересмикування фактів і відвертої брехні. Геноцид постає лише трагічним випадком, на зразок випадкової аварії на дорозі. Його підготовка і здійснення – лише "прєнебреженієм" життям людей заради досягнення економічних і політичних цілей. А система тотального вилучення продуктів, "чорних дощок", блокування армійськими відділами приречених на голодну смерть районів, населених українцями і ніким іншим (!) – виявляється, не має жодних ознак знищення за етнічною належністю!

Такі заяви зайвий раз демонструють справжнє обличчя, справжню мораль, справжню сутність московської владної верхівки. Віками рекламована так звана "русская широкая душа", "всємірная атзивчівасть" проявилась у блюзнірському топтанні лаптями по могилах мільйонів. Мільйонів по-звірячому вбитих, замордованих штучним голодом...

Невже російська Дума, російська правляча верхівка справді сподіваються когось обдуритити? Невже вони справді розраховують на те, що їм вдасться змусити українців мовчати? Невже вони думають, що подібні лицемірні і провокаційні заяви можуть викликати інші емоції, ніж гнів та обурення?

Врешті, невже думають, що фальшивою скорботою та зверхніми і безтактними закликами, вони зможуть відбілити криваве і злочинне московське минуле чи, тим паче, нав'язати Україні їхнє препароване і викривлене до невпізнання бачення історії?

Негаціонізм (заперечення) Голодомору стає одним з провідних напрямків в українофобській інформаційній політиці кремлівської владної еліти, що відверто стала на шлях реваншизму і реставрації сталінської імперії. Варто нагадати і систематичні хамські та провокаційні висловлювання найвищих очiльників Російської Федерації, розпалювання антиукраїнської істерії у російських ЗМІ, фінансування та демонстративна інформаційна підтримка ексремістських та сепаратистських елементів, постійні спроби спровокувати політичну нестабільність в Україні та безпрецедентний газовий шантаж – все це віхи планомірного курсу Росії на загострення стосунків з Україною.

А тепер уявіть собі, як зреагував би, наприклад, Ізраїль і що сьогодні творилося б у світі, якби німецький бундестаг видав подібну заяву щодо Голокосту...

Очевидно, що Президенту України, Верховній Раді, МЗС належало б дати адекватну відповідь на блюзнірську і цинічну спробу заперечити геноцид 1933 року парламентом держави-правонаступниці СССР. Хоча б дати оцінку заяві Думи, звернутися до парламентів держав, що визнали Голодомор, з закликом засудити ганебну російську політику негаціонізму Голодомору. Бо якщо не реагувати на подібне блюзнірство, то чого тоді варті всі ці офіційно-урочисті скорботи за невинно убієнними?

Проте наша влада, схоже, обрала звичну для себе позицію страуса. Очевидно, офіційний Київ все ще не може оговтатись від ляпаса, отриманого від "світового співтовариства" в Бухаресті. Станом ступору можна пояснити нездатність реагувати на будь-які інші зовнішні подразники. Але це вже інша сумна і повчальна історія.

powered by lun.ua
Коментарі — 319
ннннн _ 05.04.2008 19:01
IP: 194.44.129.---
В росіян є такий вислів: "Нечего бисер метать перед свиньями". Олег написав те, що думає І одразу ж знайшлися хороші "історики", щоб облити все брудом. До речі на рахунок слів БАНДЕРИ ТАРАСА. Прочитала, не бачу там жодної похабної "площадной брани", різко, проте досить пристойно. Пані історичко, чому ж ви не прокоментувала моє зауваження про родину Олега? Може це вам властиво: одних применшувати (ну знищили якогось священника уніата, подумаєш, а вот у нас...), других возвеличувати – принесли українцям на своїх багнетах україну?
Відповідь буде така: Україна була до вас і буде після вас.І ще питання, хто кому більше додав культури, розвиненості, то вже як кажеться "Чиє б мовчало, чиєб квичало" Моє вам шануваннячко! Будете мати час прочитайте щось про Росію часів Петра Великого. Може, щось та й зрозумієте.
командор _ 05.04.2008 18:54
IP: 77.122.4.---
05.04.2008 16:24___ Патриёт_Украины

Поэтому " патриёт "
Петро_Андрій_ВЛАСІЙЧУК_ІІІ _ 05.04.2008 18:51
IP: 195.114.96.---
Дай Боже здоров'я Друже Олеже!
Ти молодедь! Дякую Тобі за те, що піднімаєш такі важливі питання. Бо більшости "українців" не вистачає духу про це говорити. Вони говорять про Україну де господарюватиме "народ Укріни" а не Український народ. А ще Ти забув, треба вимагати від Московії віддати борг колишнього Сбєрбанка СССР, котрі московити забрали до Москви перед тим, як СССР розвалився, а точніше вкрали у мільйонів Українців. А то наша "влада" в особі Прем'єра зібралась віддавати жалюгідну тисячку з наших же тяжко зароблених грошей! Як би була щирою у своїх діях, напевне вимагала б від Москви повернути мільярди не рублів а вічнозелених долярів. Ще раз дякую! Тебе, вас підтримує щораз більше та більше Українців! Успіхів та перемог! Най Бог Тебе береже!
командор _ 05.04.2008 18:50
IP: 77.122.4.---
05.04.2008 16:10___ Andrey08
"...Хто побудував сучасну Україну?
ТОМУ ЗАПАМ'ЯТАЙТЕ, ПАНОВЕ ПАТРІОТИ:
Дякувати сьогоднішній Україні, яка є засновником ООН, яка має велике культурне різноманіття, яка є однією з держав-переможниць у Другий світовій війні, ми повинні дякувати в першу чергу усім Урядам СРСР без виключення. І Леніну (який фактично дав початок УРСР), і Сталіну (який об'єднав українців в одній державі), і Хрущову (який подарував Крим), і Брєжнєву (який, зробив УРСР, найзаможнішою республікою СРСР), і Горбачьову (який і подарував незалежність)..."

Красиво сказал, но не все и не всех упамянул. Чисто в коммунистическом ключе.Надо добавить- спасибо Гитлеру,который прирезал часть Украине вместе со своим другом Сталиным в 1939 году. Спасибо Первой конной армии за растрел армии батьки Мохно после взятия тем Перекопа. Спасибо правительству и 1933года за съединых 10 млн.граждан Украины- женщин и детей. Спасибо Сталину.который нашел этому народу друзей,в войне с которыми погибло еще 8млн граждан Украины. Спасибо и остальным правительствам,которые расстрелами,психушками.запугиванием превращали народ в раба и траву.
Alex_N _ 05.04.2008 18:49
IP: 92.113.194.---
05.04.2008 14:00___ Историчка
Уважаемая мадам Гоцман, низкие облака на Парижем плохо действуют на Вашу психику. Давно не були на Батьківщині. Приїдьте, подивіться на високе, бездонне небо. Послухайте щебетання пташок. И Вас попустит.
У таких дам Батькващин не бывает. Во время Союза про них "ходил" анекдот, что, мол "... рождаются в Союзе, а умирать ездят на родину".
bigudi _ 05.04.2008 18:29
IP: 99.225.175.---
Стукни тем лаптем по своей голове.
черкаська _ 05.04.2008 18:23
IP: 78.25.35.---
Мої пращури заснували михайлівський зимівник. Мій прадід Василь Холод мав 21 дитину. Всі трудилися, мали коні, млин, поля. Більшовики поставили діагноз: куркулі, вигребли геть усе, родину вислали а Акмолу. За 1932-33 рр 17 дітей і прадіда поховала прабабуня в пустелі Білої Смерті. Хату прадіда віддали російським переселенцям. Так вимер козацький рід. Це і є геноцид, його невизнання – злочин.
zinik _ 05.04.2008 17:21
IP: 99.225.175.---
Автор, а что же вы убрали список, за что вам надо выплачивать компенсации?
Вас обрезали?
Смотрите, а то придётся религию менять или профессию /евнух/.
zinik _ 05.04.2008 17:03
IP: 99.225.175.---
05.04.2008 16:39___ Bah-Trah
которая только брезгливость у большинства комментаторов вызывает
Можешь идти за зарплатой к Жеваго, заработал.
Bah-Trah _ 05.04.2008 16:39
IP: 77.120.194.---
05.04.2008 15:15___ Гоцман

Вы ж уже вчера поняли насчет женщины с сексуально-психическими проблемами, выливающиеся в злобствование и украинофобию.
zinik _ 05.04.2008 16:37
IP: 99.225.175.---
05.04.2008 16:23___ кіріірік
Тягнибок чи Медвєдєв
Мы с Тамарой ходим парой. Один харкает, второй сплёвывает.
Тэндем называется.
Деньги не пахнут.
Патриёт_Украины _ 05.04.2008 16:24
IP: 85.238.105.---
Большевики объясняли несколько десятилетий разруху в стране тяжелым наследием царизма. Националисты объясняют второй десяток лет негаразд в Украине тяжелым наследием большевизма. Один и тот же прием любой шушеры у власти. Делать что-то полезное для людей в принципе не умеют ни те, ни другие. Только обвинять предыдущую власть и находить новых врагов среди своих сограждан. Национализм – это просто болезнь мозга.
Всем соотечественникам – всего самого лучшего и доброго.
кіріірік _ 05.04.2008 16:23
IP: 153.19.161.---
Реакція ненависників України та всього українського дуже симптоматична і викликається
такими статтями, як ця, написана Олегом Тягнибоком. Можна проводити на матеріалі таких відгуків лінгвістичні дослідження мовленнєвої агресії. Не потрібно навіть знати конкретного змісту статті. Варто порахувати кількість пейоративних, лайливих слів, виразів у відгуках щановних суддів-рецензентів, щоб визначити: ага, це знову Тягнибок чи Медвєдєв чи ще хтось написали щось на захист гідності України та українців. Тому знову зашипіло, заматюкалося, загаваріло з боку титанів інтелекту та загадкової душі. Весь інтелект і вся душа та радянська глибока освіта – у цих виразах. Продовжуйте панове! Дуже цікавий мовний матеріал! Зразу видно перевагу "могучего, общепонятного"
zinik _ 05.04.2008 16:17
IP: 99.225.175.---
Когда читаю посты О.Т., то всё время благодарю А.Притулу и УП, за возможность познакомиться поближе с лидерами партий и их помощниками.
Слава интернету!
suspiria _ 05.04.2008 16:17
IP: 88.214.112.---
к Andrey08
Да, все это правильно. Мои дед и бабушка, едва не погибшие от голода, никогда не обвиняли москалей, в том что происходило тогда. Забиравшие зерно были все свои, говорили на мовi, и все прекрасно знали "где был Иван, и где был Степан."
Но эта правда никому сейчас не нужна. Нужно нечто другое- разорвать страну, церковь, навязать свою историю. Пользуясь при этом методами и инструментами тех же коммунистов, используя их риторику, выливая ушаты грязи на несогласных и преследуя инакомыслящих.
Послушайте Тимошенко, она ни слова не говорит по этим вопросам, электорат сейчас ей важнее всего, ведь впереди выборы. Такие как Тягнибок ей весьма кстати, население юго-востока категорически относится к столь одиозным личностям. Ющенко и Яник уже полностью себя исчерпали, сильных политиков больше нет. Кушнарев вовремя поехал на охоту.
У римлян была стандартная формула просчета ситуаций- cui prodest?
Угадайте с трех раз -кому? И кто проплачивает всю эту вакханалию?
Патриёт_Украины _ 05.04.2008 16:16
IP: 85.238.105.---
Олег, я Вас не уважаю и не разделяю Ваши взгляды. Ни какие Ваши взгляды. Национализм – самое худшее качество у человека и политика. Национализм характерен для ущербных, недоразвитых, неполноценных людей. Это доказано психиатрами. Мне хочется, чтобы Вы и Ваши сторонники-фаны выздоровели. Хай Вам щастить.
Шива _ 05.04.2008 16:16
IP: 212.111.192.---
Пане Олеже! Усе Ви написали правильно і пропозиції Президенту слушні. Дякую. Не звертайте увагу на ослів, які намагалися наче коментувати Ваші записи: ну, не дано людям зрозуміти, потемнений розум, простіть їх, недоумкуватих.
Andrey08 _ 05.04.2008 16:10
IP: 85.223.130.---
Хто побудував сучасну Україну?
Україна була побудована фактично з Москви, тодішнім більшовицьким урядом. Що таке Україна Центральної Ради? Це України п'ять областей. Завдяки більшовикам до складу УРСР увійшли Новоросія, Донбас. І в цьому разі це був якраз випадок прямої підтримки з Москви, без центрального керівництва, Петровський, Скрипник і їм подібні вдвічі збільшити територію України ніколи б не змогли. Був,звичайно, ще радикальний "прожект" Міхновського (від Карпат і до Кавказу), але це серьйозно важко сприйняти. Хтось скаже: а захід віддали полякам. А хто тоді ввів у склад України Львів, Буковину, Волинь, Закарпат'є. Хто? Бандера, Шухевич, Стецько. Ні, вони лише здійснювали теракти, які змушували поляків вести боротьбу з українцями. Хто зробив Львів – українським містом? Нагадаю, що до 1939 року 70% населення цього міста складали неукраїнці (поляки,євреї та інші).
Відповідь на ці питання знову очевидна – уряд Сталіна.
ТОМУ ЗАПАМ'ЯТАЙТЕ, ПАНОВЕ ПАТРІОТИ:
Дякувати сьогоднішній Україні, яка є засновником ООН, яка має велике культурне різноманіття, яка є однією з держав-переможниць у Другий світовій війні, ми повинні дякувати в першу чергу усім Урядам СРСР без виключення. І Леніну (який фактично дав початок УРСР), і Сталіну (який об'єднав українців в одній державі), і Хрущову (який подарував Крим), і Брєжнєву (який, зробив УРСР, найзаможнішою республікою СРСР), і Горбачьову (який і подарував незалежність).
booma _ 05.04.2008 15:59
IP: 193.110.16.---
Есть писатель-фантаст очень неплохой, Алекс Орлов, не классик, но читать интересно. В одном своем романе написал про одну планету, трезубца. Так там представитель этой планеты-республики рассказывает, что избавились они от всех "маскарей и жидомасов" (как у автора) первым делом. Его спрашивают – а что дальше. Да будем их выгонять – "маскарей и жидомасов". Так выгнали же! Так дела не идут в стране, значит где-то затаились.
Национальная ненависть = ограниченность ума. Или патология, как у Гитлера, хотя он и был гениален. Не будет Украина богатой, если будет делить граждан по национальности. Впрочем, говорить о чем-то с зашоренными людьми глупо и бесперспективно.
Andrey08 _ 05.04.2008 15:55
IP: 85.223.130.---
Я продовжу щодо тодішнього республіканського Уряду України.
Пригадайте, шановний пане Олеже і всі учасники дискусії, тоді на чолі України були найрадикальніши комуністи-троцькісти, які пройшли громадянську війну і хотіли побудувати суспільство утопічного комунізму. Вони сприймали вказівки з Москви найбільш радикально, намагаючись показати всім в СРСР, що тільки вони стоять на позиціях "справжніх революціонерів". Саме вони підвищували планку необхідного врожаю, планку темпів індустріалізації.
Хто ввів війська в села? Якір. Хто очолював Уряд України? Косіор. Що об'єднує всіх цих людей? Невдовзі в другий половині тридцятих всі вони були розстріляні. Звичайно, що Сталін не міг їх звинуватити лише в "перегибах" (хоча подібні звинувачення теж лунали), тому і з'явились стандартні обвинувачення в шпигунстві (і тому подібне).
Я до чого веду. Причини, які прізвели до Голодомору, треба шукати не в Москві, а в нас в Україні. Давайте розберемося спочатку з собою, а потім будемо шукати якісь авантюрні проекти (щоб Росія сплатила за Гололодомор і т.д.)

Також якщо дивитись на весь радянський період історії України, то виникає дуже цікаве запитання? Хто побудував сучасну українську державу, в її нинішніх кордонах, яка в 1991 році просто отрима незалежність. Хто? Бандера, Коновалець, Петлюра, Грушевський, Міхновський. Ні. Всі вони були політиками невдахами, які не змогли реалізувати ні єдиної своєї мети, ні єдиного свого проекту (хоча скоріше це були "прожекти").
suspiria _ 05.04.2008 15:51
IP: 88.214.112.---
к navaho
Русские настолько имеют слабую мозговую деятельность, что создали за тысячелетие империю, с которой считаются во всем мире. Украина, в лице таких как Тягнибок имеет настолько развитые мозги, что никогда не имела своей государственности.
Получив возможность стать независимой, вместо развития нормальной экономики и взаимоотношений с крупнейшим экономическим партнером, делает несуразные и никому непонятные действия, топчется на костях умерших от голода людей 70 лет назад, и обвиняя в этом страну, которой больше нет, партию, которой больше нет, и людей, которых больше нет.
Это что, национальная идея такая? Для объединения страны?
Andrey08 _ 05.04.2008 15:39
IP: 85.223.130.---
Шановний пане Олеже Тягнибоку!

Пропоную Вам спокійно розібратися щодо радянського періоду історії України.
Голодомор 1932-33. Сталін і його оточення проводили масову індустріалізацію/мілітарізацію країни. Для цього необхідні величезні кошти. Де їх взяти? СРСР – тоді була переважно аграрною країною, яка існувала за рахунок продажу зерна. Тому, була дана чітка вказівка з Москви збирати по всім регіонам країни величезні об'єми продукції, щоб продовати закордон і на отриманні кошти проводити перебудови країни. Методи були самі "прості" – методи класичного тоталітарно-мілітарного режиму. Встановити планку, яка збільшувалась вдвічі місцевою владою (як республіканського, так і районного рівня), незважаючи ні нащо (засуха, неврожай). Тому, забирали зерно все, що було, зганяли насильно селян в колгоспи. Такі жахливі методи і спричинили страшний голод – і в Україні, і на Поволж'ї, і в інших регіонах країни. Те що сталося в30-х роках було звичайною боротьбою з селянством (без усілякою прив'язки до національності), яке є найконсервативнішою частиною суспільства, і індиструалізацією/мілітарізацією країни. Тільки якщо в Англії та США все проходило поступово, природньо, ринковими методами, хоча і теж трагічно (у мільйонів людей ломався традиційний уклад життя, вони ставали жебраками), то в СРСР вирішили піти проти здорового глузду і перебудувати усе не за п'ятдесят, а за п'ять років. І найбільш винні уГолодоморі 1932-33 не Сталін і його уряд, а республіканський уряд України.
40a _ 05.04.2008 15:28
IP: 77.123.67.---
Для ___ "booma "
"Так выходит, что все националисты (вне зависимости от страны) – так они все сексуально ущемлены, бедняги, сублимируются так?"
Совершенно справедливо. Когда один лидер говорит, что все его семя разбросанно там, где говорят на его языке и потому все должны вернуться в семью под отцовскцю опеку – это и есть попытка поднятия детородного органа путем шаманских заклинаний. Но факт остается фактом – несмотря на заклинания – террритрия окучивания этим органом все уменьшается, вот уже 100 лет.
navaho _ 05.04.2008 15:20
IP: 77.247.26.---
Пану Тягнибоку дякую.А поведение зверей претендующих на интелегентность хорошо обяснил лауреат Нобелевской премии русский физиолог Академик Иван Павлов,,Вынужден признать свой печальный взгляд,на русского человека-он имеет такую слабую мозговую систему что неспособна воспринимать дейсвительность как такую.Для нее существуют только слова, ее условные рефлексы скоорденированы не с действиями, а со словами.,,
Гоцман _ 05.04.2008 15:15
IP: 88.122.163.---
Историчка

Мне нет дела до парижских облаков. Впрочем, и до Вашей убогости дела тоже нет. Но всё же отвечу, чтобы не обижать Вас.
Оставьте вы Ваше "парижничанье, члениканьё" – это не оригинально, не модно, провинциально...
Поменяйте стиль, приправьте фразы метафорами, а то только серые истасканные гиперболы... Вы же Историчка! Больше задора! Или Вы Историчка совковского разлива? Тады панятна...
Україна та Європа1104 Aтака Путіна1245 Корупція1366 Уряд реформ410 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter