Олег Тягнибок Голова ВО "Свобода"

Лаптем по братських могилах

05 квітня 2008, 00:01

Російська Дума знущається над пам'яттю жертв Голодомору.

У середу 2 квітня Державна Дума Росії ухвалила блюзнірську заяву "Пам'яті жертв голоду 30-их років в СРСР", у якій відкрито і цинічно заперечила факт геноциду, оголосивши спланований, організований і здійснений комуністичним режимом Голодомор всього лише... трагедією. Отакий собі, мовляв, нещасний випадок стався з добрим десятком мільйонів українців у 1932-33 рр.Тут варто нагадати: Голодомор, хоча й найстрашніший, проте не єдиний злочин Москви проти нашої нації. За підрахунками експертів за якихось сім десятків років окупаційний режим умудрився знищити близько 20,5 (!) млн. українців. Зокрема кількома голодоморами, масовими розстрілами, депортаціями, репресіями. Це все одно, що з мапи Європи за цей же термін зникло б геть усе населення – наприклад, Австрії, Бельгії і Македонії разом узятих. Чи не вважалося б це геноцидом?

Нечувана за блюзнірством спроба владних кіл Російської Федерації применшити масштаби геноциду, замовчати справжній його зміст є цинічною наругою над пам'яттю мільйонів людей, знищених московським більшовизмом.

Попри лицемірні почуття "скорботи", Дума намагається свідомо фальшувати недавню історію, свідки якої ще живі, маючи на меті ввести в оману світову громадськість та власних громадян.

Відмовляючись відповідати за злочини тих, чиїми спадкоємцями вони себе проголосили, кремлівські владні кола вдаються до негідних і нелюдських спроб жонглювати семантикою поняття "геноцид", шулерського пересмикування фактів і відвертої брехні. Геноцид постає лише трагічним випадком, на зразок випадкової аварії на дорозі. Його підготовка і здійснення – лише "прєнебреженієм" життям людей заради досягнення економічних і політичних цілей. А система тотального вилучення продуктів, "чорних дощок", блокування армійськими відділами приречених на голодну смерть районів, населених українцями і ніким іншим (!) – виявляється, не має жодних ознак знищення за етнічною належністю!

Такі заяви зайвий раз демонструють справжнє обличчя, справжню мораль, справжню сутність московської владної верхівки. Віками рекламована так звана "русская широкая душа", "всємірная атзивчівасть" проявилась у блюзнірському топтанні лаптями по могилах мільйонів. Мільйонів по-звірячому вбитих, замордованих штучним голодом...

Невже російська Дума, російська правляча верхівка справді сподіваються когось обдуритити? Невже вони справді розраховують на те, що їм вдасться змусити українців мовчати? Невже вони думають, що подібні лицемірні і провокаційні заяви можуть викликати інші емоції, ніж гнів та обурення?

Врешті, невже думають, що фальшивою скорботою та зверхніми і безтактними закликами, вони зможуть відбілити криваве і злочинне московське минуле чи, тим паче, нав'язати Україні їхнє препароване і викривлене до невпізнання бачення історії?

Негаціонізм (заперечення) Голодомору стає одним з провідних напрямків в українофобській інформаційній політиці кремлівської владної еліти, що відверто стала на шлях реваншизму і реставрації сталінської імперії. Варто нагадати і систематичні хамські та провокаційні висловлювання найвищих очiльників Російської Федерації, розпалювання антиукраїнської істерії у російських ЗМІ, фінансування та демонстративна інформаційна підтримка ексремістських та сепаратистських елементів, постійні спроби спровокувати політичну нестабільність в Україні та безпрецедентний газовий шантаж – все це віхи планомірного курсу Росії на загострення стосунків з Україною.

А тепер уявіть собі, як зреагував би, наприклад, Ізраїль і що сьогодні творилося б у світі, якби німецький бундестаг видав подібну заяву щодо Голокосту...

Очевидно, що Президенту України, Верховній Раді, МЗС належало б дати адекватну відповідь на блюзнірську і цинічну спробу заперечити геноцид 1933 року парламентом держави-правонаступниці СССР. Хоча б дати оцінку заяві Думи, звернутися до парламентів держав, що визнали Голодомор, з закликом засудити ганебну російську політику негаціонізму Голодомору. Бо якщо не реагувати на подібне блюзнірство, то чого тоді варті всі ці офіційно-урочисті скорботи за невинно убієнними?

Проте наша влада, схоже, обрала звичну для себе позицію страуса. Очевидно, офіційний Київ все ще не може оговтатись від ляпаса, отриманого від "світового співтовариства" в Бухаресті. Станом ступору можна пояснити нездатність реагувати на будь-які інші зовнішні подразники. Але це вже інша сумна і повчальна історія.

powered by lun.ua
Коментарі — 319
suspiria _ 05.04.2008 20:27
IP: 88.214.127.---
Nullus tam imperitus scriptor est, qui lectorem non inveniat similem sui.
Нет такого неразумного писателя, который не нашел бы себе такого же неразумного читателя.
bigudi _ 05.04.2008 20:22
IP: 99.225.175.---
если тут на форуме есть киевляне они поддержат меня. потому что именно вашего лаптя нам в киеве и не хватает. а так, уже всё есть, и спортсмены, и банкиры, и опять спорсмены, и опять банкиры.
booma _ 05.04.2008 20:14
IP: 193.110.16.---
для нннннн
Не будьте зашоренными! Голодомор – это трагедия, диктатура пролетариата – трагедия. Но не только для украинцев, а для белорусов, прибалтов, грузин и даже, как вам это не неприятно, для русских. Неужели не понятно? А Ленинграде, кстати, сколько погибло – миллион или больше? В том числе и украинцы. Потому, что Сталин не захотел проводить эвакуацию. Так почему для вас плохо шанування умерших от голода, брошенных на улице, в том числе и украинцев? Я говорю о всех жертвах, а вы признаете только одних. И с каких пор вы считаете граждан Украины другой национальности чужими в Украине? Вот он национализм и нетерпимость лезет.
bigudi _ 05.04.2008 20:08
IP: 99.225.175.---
автор, мы, киевляне, спим и видим вас своим мэром.
вы – единственный, честный человек в нашем многострадальном городе, который прийдёт в мэрию в одном лапте, а уйдёт, дай бог, на своих двух.
krist _ 05.04.2008 20:04
IP: 193.19.242.---
Что изменит, если бы Дума признала Землю плоской? Если кто-то не видит реалий, не шануе историю, то кто им доктор?
В то же время именно сегодня идет геноцид и больше моральный, чем физический. При принципиальном несогласии с автором по многим позициям, поддерживаю его в действиях в интересах сегодняшней ситуации.
ннннн _ 05.04.2008 20:04
IP: 194.44.129.---
Для буми особисто
Роззуйте очі і прочитайте мої коментарі до цього та і після цього.
А зрештою, що ж пертися, все одно не зрозумієте, очі ваші влаштовані так, що бачите лише те, що вигідно вам
ннннн _ 05.04.2008 20:00
IP: 194.44.129.---
І ще одне. Тема зачепила, бо недавно додивилася серіал " Ленінград" по плюсах. Знаєте, гірко до нестями. З трагедіії "Города Лєніна" зробили геройство – памятники, дошки, шанування. А коли з-акопували цілі села у братські могили, ні не в братські могили – а у ями, як худобину якусь!, -, то навіть не дозволили записів лишити, щоб память зосталася!!! І тепер розказують, що ми – націоналісти- агресори, прагнемо когось стріляти, нищити. Не згідні з думкою інших!
Ні, це просто свинство, напакостити у когось в хаті і сказати, що господар винен, бо йому це не до смаку.!!! Слов нет, одни буквы... І це пишуть (з їх слів) нащадки вбитих голодом??? Хто ж вони тоді, ці нащадки?
Чи може це новітній прояв стокгольмського синдрому – мене бють, я люблю за те,що бють і всіляко розумію того, хто це робить?
booma _ 05.04.2008 19:56
IP: 193.110.16.---
для нннннн
Да уж конечно, "спокойные комментарии" – сношаете, инцест, а тем более в адрес действительно матери городов русских – Киева. Зачем это придумывать, ни я этого не говорил, и здесь никто кроме вас так не писал. Зачем врать – нннн? А как у вас неспокойные комментарии выглядят?
bigudi _ 05.04.2008 19:51
IP: 99.225.175.---
автору +++++
мы их всех не любим! пусть платят нам, хоть наши дети нормально поживут, в своё удовольствие.
booma _ 05.04.2008 19:48
IP: 193.110.16.---
"полковнику"
Полковник, наверное скучаешь-завидуешь по тем временам, когда такие вот как ты, либо у фашистов, либо у НКВД, либо у Пол-Пота и т.д., имели возможность стрелять в тех кто думает, особенно не так как они.
ннннн _ 05.04.2008 19:43
IP: 194.44.129.---
для милого буми
Це все лише наслідок ваших коментів з аналізом тих, що прихильні до української ідеї. Самі не чіпайте Фрейда, якщо його не знаєте. Бо ваші нападки є лише свідченням того, що свого часу мали брак любові у родині. І ще, дуже показовим є те, що на цілком спокійні мої коментарі ви не реагуєте, а коли вас трошки зачіпити у вашому ж дусі, то тут вже море розливане (і больноє воображеніє і т. д і т. п.) за мою уяву не переживайте, а от з вашою щось явно не те, дуже вже звужено берете. А звужена свідомість – це вже клініка!!1
Mawron_ua _ 05.04.2008 19:42
IP: 91.124.8.---
Дивно читати абсолютно протилежні коменти про статтю. Автор абсолютно правильно висловив своє обурення на хворобливу істерику держдуми щодо геноциду. Жоден нормальний українець не зможе стерпіти, коли так нахабно топчаться по кістках його народу. А хіба ще чогось можна чекати від Росії?! Хотів ще щось додати, але зрозумів, що нема сенсу. Тут справді потрібен Фрейд. Можливо, він би зміг пояснити поведінку правонаступниці СЕРЕСЕРЕ.

Нашим політикам -1 за безхребетність.
Автору +1 за статтю (не хотілося ставити плюса за цілком нормальну реакцію, але відносно більшості автор виділяється), і -1 за мовчанку на коментарі.
алекс23 _ 05.04.2008 19:40
IP: 193.26.13.---
Олег, кто удаляет ком-и на вашем блоге? Только затронул тему Голодомора, организаторов этого преступления, нац. состав ЦК ВКПб, ЧК, как мой ком-й был удален. ЧТО ЭТО и как назвать, ваших рук дело или "бдительный" ЧКист устроился на сайт?
Полковник_Вешняк _ 05.04.2008 19:39
IP: 91.196.80.---
Оперативним мовно-стилістичним дослідженням встановлено, що дописи під псевдо "Историчка", "bsg", "FLOM", "Кинли", "Ольгин", "booma", "suspiria", "mikki69", "Andrey08", "Патриёт-Украины", "zinik" зроблені ЧОТИРМА особами. Має місце (не дуже активна, все ж таки, вихідний день) робота бригади "Комиссаров Интернета". До речі, за результатами нещодавно проведеного аналізу, встановлено, що особа, яка фігурує на цій сторінці під псевдо "Историчка" на інших сторінках використовує також псевдоніми "школьница", "Лора", "Украинка-2". Різні псевдоніми використовуються, коли одна особа імітує обмін думками серед кількох дописувачив.
Дивись http://ds.ru/ss1.htm
suspiria _ 05.04.2008 19:36
IP: 88.214.127.---
к командора
... а мы героизируем режим, который уничтожил несколько миллионов своих граждан.

Кто тут героизирует тот режим, что- то не читал. В основном пещерная националистическая болтовня про кацапов, жидов и величии украинского народа.
Каждый народ велик, не надо пытатся поднять свое самосознание за счет другого, это вызывает естественное противодействие.
booma _ 05.04.2008 19:34
IP: 193.110.16.---
И о Фрейде и националистах – для нннннн.
Не стыдно ли передергивать – уже придумал некто про "инцест", "мать городов русских", сношение. Воображение больное? Впрочем, это только подтверждение – у националистов как раз на этом сдвиг – все по Фрейду.
Alex_N _ 05.04.2008 19:25
IP: 92.113.194.---
05.04.2008 19:18___ командор
Так, что мужик,ты за меня не писяй.
А тебе, что нравится, когда на тебя писяют? Да ты оказывается еще и извращенец?
bigudi _ 05.04.2008 19:25
IP: 99.225.175.---
мужики, не писяйте. всех побьём или закидаем лаптями. а когда неча будет есть, съедим.
booma _ 05.04.2008 19:23
IP: 193.110.16.---
Геноцид – истребление людей по национальному признаку. Во времена голодомора, коллективизации, чисток истребляли по другим признакам. Читал, как из Средней Азии перевезли вагонами за полярный круг массу людей, во время рамадана. Вечером они ждали захода солнца, а его все не было. Все равно ждали, потом начали умирать. Тоже история, может кто-то гарантирует, что среди НКВД не было украинцев? В числе убийц были люди разных национальностей, в том числе и украинцы и, даже грузины. Поэтому разговор о голодоморе как о геноциде – это историческая неправда, имеющая смысл только с точки зрения строительства украинской государственности как отторжения всего русского. В том числе и через переписывание истории на свой лад. Голодомор даже в СССР не отрицали, главные причины только назывались другими. А сейчас на Украине, исходя из логики голодомор-геноцид, отрицается голодомор в России, Кавказе.
командор _ 05.04.2008 19:18
IP: 77.122.4.---
05.04.2008 19:12___ Alex_N
05.04.2008 18:50___ командор

Уважаемый не переживайте так сильно. У Вашего рода есть огромная возможность "вымереть" в период т.н. "незалежності". Все тенденции на это указывают

А я и не переживаю. Меня моя бабушка научила как выжить в голод. Так, что мужик,ты за меня не писяй.
Alex_N _ 05.04.2008 19:15
IP: 92.113.194.---
05.04.2008 19:11___ ннннн
До речі, ще одне. Для панів, що люблять все розбирати по Фрейду. Якщо Київ (Україна) – "Мать городов рускіх" що ж ви так його сношаєте? Це ж збоченням якимось відгонить, інцестом?
И не говорите. Обидно. Сношают а денег не платят. Ну ни какой справедливости.
командор _ 05.04.2008 19:15
IP: 77.122.4.---
05.04.2008 16:17___ suspiria
к Andrey08
Да, все это правильно. Мои дед и бабушка, едва не погибшие от голода, никогда не обвиняли москалей, в том что происходило тогда. Забиравшие зерно были все свои, говорили на мовi, и все прекрасно знали "где был Иван, и где был Степан."

Абсолютная правда. Все были свои. И расстреливали врагов народа свои. И в бой с одной винтовкой на троих посылали свои. И в заградотрядах с пулеметом лежал свой,может даже,одноклассник. И в тройках были свои.
Только делали это не по своей воле. И доведение людей до такого состояния нужно осуждать. И до тех пор пока это не совершится,не будут названы виновные, до тех пор будут те,условно,"кто ел" и "кого ели". Германский народ сумел осудить фашизм, а мы героизируем режим, который уничтожил несколько миллионов своих граждан.
Alex_N _ 05.04.2008 19:12
IP: 92.113.194.---
05.04.2008 18:50___ командор
Красиво сказал, но не все и не всех упамянул. Чисто в коммунистическом ключе.Надо добавить- спасибо Гитлеру,который прирезал часть Украине вместе со своим другом Сталиным в 1939 году. Спасибо Первой конной армии за растрел армии батьки Мохно после взятия тем Перекопа. Спасибо правительству и 1933года за съединых 10 млн.граждан Украины- женщин и детей. Спасибо Сталину.который нашел этому народу друзей,в войне с которыми погибло еще 8млн граждан Украины. Спасибо и остальным правительствам,которые расстрелами,психушками.запугиванием превращали народ в раба и траву.
Уважаемый не переживайте так сильно. У Вашего рода есть огромная возможность "вымереть" в период т.н. "незалежності". Все тенденции на это указывают.
ннннн _ 05.04.2008 19:11
IP: 194.44.129.---
До речі, ще одне. Для панів, що люблять все розбирати по Фрейду. Якщо Київ (Україна) - "Мать городов рускіх" що ж ви так його сношаєте? Це ж збоченням якимось відгонить, інцестом?
І ще якщо ж мать, то хто ж тоді старший, а отже більш досвідчений? І де зрештою повага до матері? І взагалі нечувано, діти матері культуру і владу принесли!
Alex_N _ 05.04.2008 19:04
IP: 92.113.194.---
05.04.2008 15:20___ navaho
Пану Тягнибоку дякую.А поведение зверей претендующих на интелегентность хорошо обяснил лауреат Нобелевской премии русский физиолог Академик Иван Павлов,,Вынужден признать свой печальный взгляд,на русского человека-он имеет такую слабую мозговую систему что неспособна воспринимать дейсвительность как такую.Для нее существуют только слова, ее условные рефлексы скоорденированы не с действиями, а со словами.,,
Я уже здесь кому-то указывал, что "украинским патриотам", которые не в состоянии выучить украинский язык, и до собаки Павлова далеко, не то, что до русских.
Корупція1337 Зеленський21 Україна та Європа1086 Порошенко2 Свобода слова568
ОСТАННІ ЗАПИСИ
Саша Дрік

За півроку Міноборони направило в правоохоронні органи 167 матеріалів на сотні мільйонів гривень

1
Олексій Братущак

Що не так з вимогою Зеленського зібрати позачергове засідання Ради

8
Михайло Жернаков

Громадські організації закликають Президента розблокувати судову реформу

2
Костянтин Матвієнко

Українська влада має вжити екстрених заходів безпеки в умовах розгортання прямого збройного протистояння Туреччини і Росії

19
Сергій Лямець

Засланные казачки, или Как экс-владелец "Дельта Банка" Николай Лагун пытается уйти от Джеймса Бонда

1
Володимир В’ятрович

Інформаційне роззброєння України.

10
Євген Бистрицький

ЗАПАХ ЛАЙНА

58
Олеся Яхно

О зависимости РФ жить чужой жизнью – жизнью Украины

9
Ігор Головань

НАБУ вдруге зобов'язали розслідувати записи "Трубу прорвало"

4
Олексій Братущак

''Дєдушка'' Зеленського. Що не так з Тігіпком?

32
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter