Олег Тягнибок Голова ВО "Свобода"

Прєвєт, Мєдвєд! Це я – твоя біла гарячка:)

12 серпня 2009, 11:36

"Оце так Дмітрій! Оце суворий мужик!" – десь так мали подумати затуркані буднями і пропагандою піддані, упиваючись сюжетом звернення Президента Російської Федерації Дмітрія Мєдвєдєва до сусідського колеги.І гордість "за вєлікую дєржаву" либонь вже пішла розпирати груди нащадків чуді і мєрі: "Ми ж бо такі круті, як голий пуп самого Путіна!"То фігня, що русскій мужик і сам голий-босий ще й нетверезий, а запаси нафти-газу не безконечні в Сибірі, "нєісходімиє простори" якої ось-ось заполонять китайці...

Зате "наші жони – пушкі заряжони!"А з пушками ще можна вчинити якій-небудь меншій країні "прінуждєніє к міру". І виделочок золотих намародерити. Щоб усі боялись, щоб не насміхались.

Очевидно, хамський вибрик президента Мєдвєдєва вже збуджує загарбницькі фантазії у тої половини московських підданих, які погано або дуже погано ставляться до України (47% згідно опитування аналітичного центру Юрія Левади). Гарматне м'ясо поступово доводять до стану готовності.

Цілком передбачуване відлуння спровокував цей "наїзд" неадекватного сусіда і в нашому політичному болоті. У цю ж мить підгавкнула відверта кремлівська агентура. Збовталася й безхребетна "грязь Москви". Хтось з переляку признав московську маячню "адекватною" і зауважив там "багато теплих слів", щоб тут же "відкликати" власні "передчасні" (?) слова назад... Хтось мимрив про те, що є достатньо приводів для звинувачень (?) України і віщував "реально новий формат відносин"... Хтось взагалі язика ковтнув і ніяк не міг вийти зі ступору...

Перевірка на вошивість. Проте, всі ці "понти" кремлівських карликів один перед одним, усе це, м'яко кажучи, не зовсім тверезе патякання про "многогранниє связі" чомусь викликає в пам'яті не такий вже й грізний образ.Дійсно, безцеремонна поведінка московського ведмедя на міжнародній арені все більше нагадує манери розперезаного мужичка "під мухою". Йому – море по коліна (чи не це власне символізують у відеовиставі Мєдвєдєва декорації з безкрайніх водних просторів на задньому плані?).

Чому мужичок так розперезався? Бо йому все сходить з рук. І розчленування Грузії, і газовий шантаж половини Європи... То чого вже там стримуватися від звиклої лайки у бік України, яку і так хто не йде, той вщипне? Он же, навіть якась там Румунія ласий клапоть нафто-газового шельфу безборонно урвала! То "пєрвому парню в округє" хто заборонить тих лохів трохи полякати?

А як дуже вже мужичка заносить, то "світове співтовариство" підтримує.Єесівські ловеласи знають з ким дружбу варто водити. З тим, хто налива... тобто пальне постачає.Ото проспався мужичок після відзначення річниці "прінуждєнія к міру": "О! Украіна... Ану стаять-баяцца!"

Українці!

"Не бійтеся!" – благословляв Папа Іван-Павло, коли відвідав Україну. І хоча для значної частини українців Папа Римський не є пастирем, та саме цими його словами варто пройнятися. У них, принаймні, більше істини ніж у всіх передвиборчих гастролях агітбригади Гундяєва.

"Вам Бог помагає! За вас правда, за вас слава і воля святая!" – напучував нас Кобзар.

І тільки-но ми увіруємо у цю правду, як ураз побачимо, якими насправді анекдотичними є всі ці потуги кремлівських паяців. Бо ніякими біломор-каналами вже не вернути ріку історії назад.

powered by lun.ua
Коментарі — 334
права_справа _ 17.08.2009 15:39
IP: 91.124.56.---
spetskor: В моїх статтях на "УП", "Майдані", "Телекритиці", "Спецкорі", "За Україну", які я підписую власним іменем і прізвищем (посилання на них я дав у попередніх коментарях та навів уривки з них) куди більше моєї особистої журналістської і громадянської честі...
Дурік, по-перше, я ніколи в житті не читав і не зустрічав твоїх дурнуватих статтей. Вистачило коментарів тут на блозі Тягнибока. І по-друге, на відміну від мене, ти за свої нікчемні статейки отримуєш гроші. Тому прирівнювати до себе простого користувача інтернету – недоречно.

та користі для держави і правої справи, ніж від ваших антисемітським
Це називається: "жидофілія".
права_справа _ 17.08.2009 15:26
IP: 91.124.56.---
spetskor:Можна бути націоналістом і не розпалювати міжнаціональнцу ворожнечу.
Да шо ви нє гаварітє?! Певно хіба таким "справжнім націоналістом", я ви.
Інакше – це не націоналізм, а шовінізм, фашизм, расизм, антисемітизм.
Типове розвішування ярликів від ліберастів.
До речі, в передачі по Першому національному про "Свободу Степана Бандери", яку вів онук провідника ОУН, відзначалося, що сам Бандера називав український націоналістичний рух рухом проти расизму.
До речі, той внук, про якого ви кажете, українською мовою говорить з жахливим акцентом. Аж смішно. Про таких Шевченко писав: "... славних прадідів великих правнуки погані...".
І ще Степан Бандера виступав за мультирасове українське суспільство, аби тільки без комуняк. Тьху!
spetskor _ 17.08.2009 13:33
IP: 94.248.5.---
права_справа:
В моїх статтях на "УП", "Майдані", "Телекритиці", "Спецкорі", "За Україну", які я підписую власним іменем і прізвищем (посилання на них я дав у попередніх коментарях та навів уривки з них) куди більше моєї особистої журналістської і громадянської честі та користі для держави і правої справи, ніж від ваших антисемітським пуків під ковдрою. Ви на більше не здатні. Хіба що в такому ж стилі – в масці і з-за кута – всадити якомусь "жиду", "чорномазому" або українцю-"жидофлу" ножа в спину. А потім знову засісти за свої смердючі коментарі. Оце ваша місія і максимум на що ви є здатними.
spetskor _ 17.08.2009 13:19
IP: 94.248.5.---
права_справа:
Ви дискредитуєте собою праву справу. Обраний вами тон є неприпустимим. Можна бути націоналістом і не розпалювати міжнаціональнцу ворожнечу. Це і є правдивий націоналізм. Інакше – це не націоналізм, а шовінізм, фашизм, расизм, антисемітизм Одначе, ваша риторика свідчить, що ви невиправні. Ви поводите себе як швондєр тільки з прапором "Свободи". Це не мені лікуватися потрібно, а вм підвищувати свій освітній і культурний рівень. До речі, в передачі по Першому національному про "Свободу Степана Бандери", яку вів онук провідника ОУН, відзначалося, що сам Бандера називав український націоналістичний рух рухом проти расизму. На щастя, націоналістичний рух має куди більш достойних речників, ніж ви. Ви пропонуєте війну. Цей шлях тупиковий для України. Він веде у прірву. Націоналізм – добра справа у добрих руках. Він дієвий, рішучий і корисний для держави і без ваших перегібів. До того ж, з підходами, подібними вашим, можна виступати тільки під ніком, інкогніто.
Vujko_Schmeiser _ 17.08.2009 11:58
IP: 77.242.168.---
На минулому тижні мав нагоду поспілкуватися з колишнім політв'язнем, членом ОУН (б), який відсидів 25 років в таборах, а зараз на жебрацьку пенсію від держави доживає свого віку в смт.Бібрка, що в 23 км від Львова.

На питання щодо ставлення ОУН та УПА до жидів він відповів, що був наказ Проводу не зачіпати жидів. Тобто, не рятувати і свідомо не знищувати. Знищувалися лише ті жиди, які були заплямлені співпрацею з Совєтами та явних провокаторів.
права_справа _ 17.08.2009 11:40
IP: 91.124.56.---
[QUOTE А як бути з тими "жидами", що були не в НКВД, а в УПА – служили там, допомагаючи українцям виборювати свободу і незалежність для рідної держави, боролися проти фашистів і комуністів і зі зброєю в руках, і будучи лікарями, рятували упівців від смерті через поранення. А як бути з тими українцями, в тому числі і родичами очільників УПА, які у роки війни ховали в себе євреїв, рятуючи їх від Гестапо?
Поперше, ідіоте, ти не націоналіст, а тупий лібераст-жидофіл.
По-друге, жидів в УПА не було. Це жидо-ліберастичні вигадки. Зазвичай тих жидів, які являли собою цінність в військовий час (ті ж лікарі, фальшивомонетники, перекладачі, просто робоча сила ітд.) повстанські підрозділи утримували силою. Про рятування жидів керівниками ОУН... це взагалі маразм.
Ну і по третє, йди лікуйся, йолопе.
navsi5 _ 17.08.2009 01:05
IP: 93.74.51.---
spetskor:
??- coarse title, originated from 'spec_cor'; sounds shrilly, russian way. No sensible use.
http://www.nsju.org/people – plenty missing men you always find there: that's what "ukrainian" reality is
spetskor _ 16.08.2009 22:45
IP: 94.248.105.---
Ведуча "інформаційно-аналітитчної" програми Дніпропетровського антиДержавного "Тема тижня" Анастасія Староскольцева, підбиваючи підсумки візиту до України предстоятеля РПЦ Кмрила (Гундяєва), звинуватила українських політиків і релігійних служителів у здійсненні ними самопіару з нагоди цієї події. При цьому, на її думку, окремі священнослужителі піарилися навіть більше за політичні сили. Ведуча сказала, що незважаючи на спроби розділення у українських православних за патріархатами і церквами всіх їх об'єднує єдина віра. От тобі і "Дніпропетровський Державний". І це замість належного в цьому випадку -"Геть московського попа!"?. Навіщо мені потрібний такий Дніпропетровський Державний? Хто давав ведучій інформ програми висловлювати свої думки, власне бачення політичного візиту Кирила та протидії йому українських патріотичних партій і української церкви та ще й такі, які вона висловила? Озвучена ведучою позиція – непатріотична і антидержавна в самій своїй суті.
spetskor _ 16.08.2009 21:46
IP: 94.248.105.---
Пєтровіч:
Знову за клей взявся? От паскудо. Таки не вийшло в тебе зав'язати з цим, антисемітьска морда. Яке ж ти нещасне, примітивне, вузьколобе... Націонал-більшовик у токсикологічному угарі. Тьфу!
Пєтровіч _ 16.08.2009 21:33
IP: 81.23.24.---
Таня Монтян визнала свої безпідставні претензії до "Свободи" і Тягнибока.

А ось її спростування на своєму блозі під статтею: Тимошенко та ''Ріголетто''

Тетяна Монтян _ 16.08.2009 19:36
Що ж стосується Тягнибакса, то він не несе відповідальності за купи сміття в Тернополі. Питайтеся у гвалтівника-тЮлька – лідера фракції в міськраді.
Пєтровіч _ 16.08.2009 21:32
IP: 81.23.24.---
Таня Монтян визнала свої безпідставні претензії до "Свободи" і Тягнибока.

Пєтровіч _ 12.08.2009 13:14

Тетяна Монтян: _ 12.08.2009 11:48
А сміття з Тернополя вже вивезли, гєопалітєгі?
Не буду починати лікбєз по місцевому самоврядуванню, лише зазначу кілька загальновідомих позицій:
1. повноваження обласної ради і міської ради є різними.
2. обласна рада не може вирішувати питання міста через міську раду і міського голову.
3. "Свобода" перемогла на виборах в Тернопільську обласну раду і наводить порядок відповідно до отриманих повноважень.
4. в Тернопільській міській раді є маленька (4 з 60 депутатів) фракція "Свободи" і суцільне засилля уБютків з несунами.
5. навіть у цих умовах "Свобода" робить все можливе: http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/011499/, http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/011501/
Тема сміття – розкрита.
Пєтровіч _ 16.08.2009 21:31
IP: 81.23.24.---
Таня Монтян визнала свої безпідставні претензії до "Свободи" і Тягнибока.

Можливо, і я до цього приклався, коли популярно пояснив їй, "неабаснованость" її претензій.

Пєтровіч _ 12.08.2009 13:07

Тетяна Монтян: _ 12.08.2009 11:48
А сміття з Тернополя вже вивезли, гєопалітєгі?
Таню, ви – майстер. Однією своєю фразою ви розвіяли самопіарний міф про Тетяну Монтяну як глибокого знавця питань місцевого самоврядування та спеціаліста з ЖКГ. Навіть звичайна баба Параска на відміну від вас без проблем відрізняє ОБЛАСТЬ, де "Свобода" прийшла до влади, від МІСТА, де досі панують уБютки на чолі з груповим гвалтівником неповнолітніх та несуни.
Можливо, ви перекурили трохи плану і це сильно вплинуло на ваші інтелектуальні здібності розуміти елементарні речі.
Пєтровіч _ 16.08.2009 21:30
IP: 81.23.24.---
Таня Монтян визнала свої безпідставні претензії до "Свободи" і Тягнибока.
Правда, зробила це скромно, на своєму блозі.
Але й це похвально.

Ось пред'ява Тані Монтян до "Свободи" під цим дописом Тягнибока.

Тетяна Монтян: _ 12.08.2009 11:48
А сміття з Тернополя вже вивезли, гєопалітєгі?
А ось її спростування на своєму блозі під статтею: Тимошенко та ''Ріголетто''

Тетяна Монтян _ 16.08.2009 19:36
Що ж стосується Тягнибакса, то він не несе відповідальності за купи сміття в Тернополі. Питайтеся у гвалтівника-тЮлька – лідера фракції в міськраді.
spetskor _ 16.08.2009 20:55
IP: 94.248.105.---
Пєтровіч:
Ні, я – український націоналіст!
Пєтровіч _ 16.08.2009 19:45
IP: 81.23.24.---
spetskor:

Блазень ти.
spetskor _ 16.08.2009 17:08
IP: 94.248.24.---
Пєтровіч:
Якщо вони і ставлять таку ділему, то лише через таких як ти, які декларують свою прихильність націоналізмові і не соромляться проявляти свою люту ненависть до євреїв, принизливо називають Голокост лохохостом та нагороджують не менш злими і цинічними характеристиками навіть українців лише за те, що вони не вважають належність людини до іудейської віри однозначним проявом її ворожості до України. ВОЯКАМ ОУН-УПА – ВИЗНАННЯ І ВДЯЧНІСТЬ! СЛАВА ГЕРОЯМ! "НАША СВОБОДА – ЇХНЯ КРОВ!"."НІ!" свободі антисемітського і расистського слова в Україні!
Пєтровіч _ 16.08.2009 10:32
IP: 81.23.24.---
spetskor:
В сказаному мною немає жодних підстав для оголошення мене антисемітом. Це твоє хибне бачення.
Перед хасидами будеш виправдовуватись, ж.идамдупулизе.
Або ти відмовляєшся від позитивної оцінки УПА, "Нахтігаля" і Шухевича, або ти антисеміт. Цю дилему ставлять перед українцями "богообрані".
spetskor _ 15.08.2009 23:39
IP: 94.248.61.---
Витягі з моєї статті на "Телекритиці" я наві для того, аби наочно розвіяти закид на мою адресу "пєтровіча", який пише, що я "демонструю перед ж.идами свою шабес-ґойську запопадливість". Ні перед ким я нічого такого не демонструю. Захищаю український інтерес як можу на своєму рівні. Ось мій націоналізм. І ніякого тут антисемітизму немає. Є звичайний український націоналізм без образи євреїв лише за те, що вони євреї. І після цього називати мене "жидодуполізом" – це просто безсовісно, відверто по-хамськи і у вищій мірі несправедливо.
spetskor _ 15.08.2009 23:32
IP: 94.248.61.---
/завершення/
"...В своїй статті Сергій Грабовський називає мене націоналістом. Так, правильно, я – український націоналіст! До того ж – позапартійний. Але в жодному разі не антисеміт і не расист! І коли три роки тому лише за появу на вулицях Дніпропетровська білбордів із написами івритом лазаренківська "Днепровская правда" від 15 вересня 2006 року в статті "Каждому – свое?" нагадала єврейській меншині міста про... Бухенвальд (!) та пригрозила "обрізаним" (так кільканадцять разів євреї називалися в цій статті) розправою з боку місцевих скінхедів, я вважав своїм громадянським обов'язком рішуче засудити подібні антисемітські прояви, захищаючи міжнаціональний мир і злагоду в регіоні. Про це – в статті на "Телекритиці" "За що в Дніпропетровську євреям про Бухенвальд нагадали". Не промовчав я тоді, не збирався мовчати і тепер, коли з екранів телебачення принижують національну честь і гідність українців.
Олексій Мазур, Дніпропетровськ"
http://telekritika.ua/listi-tk/2009-07-21/46922
spetskor _ 15.08.2009 23:29
IP: 94.248.61.---
"Дорогим-любим катам від вдячних нащадків замордованих жертв"
Олексій Мазур, для "Телекритики" 21-07-2009
/витяг. продовження/
"...Як пояснити те, що на "Приват ТБ" вже давно нормою стало всіляко демонструвати зневажливе ставлення до теми Голодомору й насміхатися з президента Ющенка за те, що її піднімає та постійно опікується нею? Хіба можна уявити, приміром, ситуацію, коли б в Ізраїлі якийсь недоумок почав закидати президенту те, що національний лідер ну надто вже переймається Голокостом? Як би це було сприйнято? Чи знайшов би після цього такий моральний покидьок місце для себе в суспільстві? Що б зробила з цим мерзотником хвиля всенародного обурення?На моє глибоке переконання, національні трагедії таких масштабів, як Голодомор і Голокост, заслуговують, щоби ними повсякчасно опікувалися, постійно нагадували про них людству, щоби, не дай Боже, не забути й не допустити їхнього повторення!"
http://telekritika.ua/listi-tk/2009-07-21/46922
spetskor _ 15.08.2009 23:27
IP: 94.248.61.---
"Дорогим-любим катам від вдячних нащадків замордованих жертв"
Олексій Мазур, для "Телекритики" 21-07-2009
/витяг. продовження/
"...Хіба не є кощунством вести про це розмови? Так чому ж подібного кощунства "приватівське" ТБ припускається відносно українського Голодомору? Чим пояснити таке зневажливе, зверхньо-зухвале ставлення до геноциду українців? Євреї ж, незважаючи на те, що Голокост – дуже сумна тема, не відмовляються від неї. Чому ж українцям пропонують не засмучуватися з приводу своєї трагедії вселенських масштабів, що стала справжньою катастрофою української нації? А на підкріплення ідеї ще й Кучму до мікрофона тягнуть: забагато хрестів, бачте, по Україні встановили, що не пісня – то за упокій, а він за здравіє хоче? Ну і знайшли ж "морального авторитета"! Хіба це нещастя може сказати щось путнє й цінне, та ще й з такої теми?"
http://telekritika.ua/listi-tk/2009-07-21/46922
spetskor _ 15.08.2009 23:25
IP: 94.248.61.---
Пєтровіч:
"Дорогим-любим катам від вдячних нащадків замордованих жертв"
Олексій Мазур, для "Телекритики" 21-07-2009
/витяг/
"...Розгляньмо ситуацію і з такого аспекту. Чи можна, приміром, уявити, коли б на 9-му каналі ведучий єврейської культурної програми "Алєф. Наше время" Олег Ростовцев в одній з програм узяв та й ні сіло, ні впало закликав євреїв не перейматися вже так сильно Голокостом, принаймні, не надавати йому такого значення, не згадувати надто часто, позаяк це ж суцільний негатив – мільйони жертв, розправи в гетто, концентраційні табори, жахливі тортури, газові камери – чи не забагато трагедій та негативних емоцій, тож чи не варто переключитися на щось більш оптимістичне, веселіше?На "Приват ТБ" кажуть, що Голодомор – надто сумно. А як бути зі Стіною Плачу? Чи не забагато в ній людського горя і сліз? Але ж ніхто з євреїв не пропонує знести її або перейменувати, приміром, на Стіну Сміху".
http://telekritika.ua/listi-tk/2009-07-21/46922
spetskor _ 15.08.2009 23:05
IP: 94.248.61.---
Пєтровіч:
До того ж, ти не відповідаєш на запитання про євреїв, які служили в УПА, які як могли допомагали виборювати Самостійну Соборну Державу. А хіба єврейка Валерія Новодворська не заслуговує на повагу? Вона у притаманній їй жорсткій манері постійно таврує ганьбою медвєпутінський режим, захищаючи Україну, стаючи на наш бік, здається, у всьому. Якщо тикати в людину пальцем лише тому, що вона єврей і звинувачувати її тільки за її національність, то це гітлеризм у чистому вигляді. Хіба це є правильним шляхом для України? До того ж, іврит ніколи не стане другою державною в Україні. А от російська – може. От де найбільша небезпека. Протистояння імперським зазіханням Росії є першочерговим завданням для України. Отут потрібен єдиний і націоналістичний, і націонал-демократичний фронт! І це усвідомлюють в Україні люди доброї волі і здорового глузду всіх національностей. Євреї, росіяни, що живуть в Україні, поляки, румуни і хто завгодно ще – наші союзники, якщо мають таке розуміння.
spetskor _ 15.08.2009 23:05
IP: 94.248.61.---
Пєтровіч:
До того ж, ти не відповідаєш на запитання про євреїв, які служили в УПА, які як могли допомагали виборювати Самостійну Соборну Державу. А хіба єврейка Валерія Новодворська не заслуговує на повагу? Вона у притаманній їй жорсткій манері постійно таврує ганьбою медвєпутінський режим, захищаючи Україну, стаючи на наш бік, здається, у всьому. Якщо тикати в людину пальцем лише тому, що вона єврей і звинувачувати її тільки за її національність, то це гітлеризм у чистому вигляді. Хіба це є правильним шляхом для України? До того ж, іврит ніколи не стане другою державною в Україні. А от російська – може. От де найбільша небезпека. Протистояння імперським зазіханням Росії є першочерговим завданням для України. Отут потрібен єдиний і націоналістичний, і націонал-демократичний фронт! І це усвідомлюють в Україні люди доброї волі і здорового глузду всіх національностей. Євреї, росіяни, що живуть в Україні, поляки, румуни і хто завгодно ще – наші союзники, якщо мають таке розуміння.
spetskor _ 15.08.2009 22:52
IP: 94.248.61.---
Пєтровіч:
Та й як тут не згадати відомий крилатий вислів про те, що немає вічних ворогів, вічні – націоанальні інтереси. Нині в інтересах України розвивати партнерські відносини з демократичними європейськими країнами, інтегруватися в НАТО, ЄС – якомога віддаляючись від зони ризику – російського впливу. Саме в демократичній спільноті вільних європейських націй, надійно захищених НАТО, українці матимуть гарантію збереження та зміцнення своєї національної ідентичності, соціально-економічного і політичного розвитку. Це можливо лише через поглиблення демократичних процесів всередині країни, подальшої розбудови правової держави, відкритого громадянського суспільства. На жаль, твої погляди несумісні з цим шляхом, вони гальмують цей процес, входять у протиріччя з ним, а відтак віддаляючи нас від Європи кидають в братньо-імперські обійми Росії. Пропоновані тобою підходи працюють проти української держави. Від них тхне чимось дуже негарним. Ти бачиш ворогів у всіх і всюди.
Aтака Путіна1245 Корупція1366 Уряд реформ410 Україна та Європа1103 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter