Олег Тягнибок Голова ВО "Свобода"

Момент істини: українофоби і ''хруні'' проти української мови

24 лютого 2010, 15:38

Пропоную Вашій увазі Заяву прес-служби Всеукраїнського об'єднання "Свобода" щодо мовної істерії українофобів та плазування псевдопатріотів

"Можливо, не тепер? Все-таки діти", – сказав Дракон,

дивлячись на меч Ланселота.

- "Ні. Тепер", – відмовив Ланселот.

З фільму "Вбити дракона"


В Україні існує лише один вид ксенофобії – українофобія. Тому істерична реакція проросійських політиків щодо акцій Всеукраїнського об'єднання "Свобода" з нагоди Міжнародного дня рідної мови не викликає подиву. Партія регіонів, яка представляє інтереси Кремля в Україні, та її сателіти чітко визначили свої позиції щодо наступу на все українське. Основний удар своєї діяльності вони спрямували проти української мови, намагаючись будь-яким способом закріпити за російською статус панівної.

Московські подножки намагаються надати мові російської національної меншини привілейованого статусу в діловодстві та судочинстві, зробити російську мову регіональною, згодом – офіційною, щоб, зрештою, обернути її на державну. Речниками цих ідей виступають як відомі українофоби типу нардепа-регіонала Колесніченка, так і "нові патріоти" типу Тігіпка.Новим етапом у тотальній боротьбі українофобів з українською мовою стало звернення нардепа-регіонала Вадима Колесніченка до Генерального прокурора України з вимогою притягнути мовознавця, депутата Львівської обласної ради від ВО "Свобода", лавреата премій ім. О. Гірника та Б. Грінченка, доцента кафедри української мови Національного університету "Львівська політехніка" Ірину Фаріон до кримінальної відповідальності за статтею 161 Кримінального кодексу України "Порушення рівності громадян залежно від їх расової, національної належності або ставлення до релігії". На думку одіозного співця сепаратистів (нагадаємо, що цей українофоб назвав "справжніми патріотами" учасників сепаратистського з'їзду в Сіверськодонецьку, які 2004 року створювали так званий ПІСУАР), – Ірина Фаріон "дискримінує дітей за мовною і національною ознакою". Неадекватну оцінку Колесніченка викликала акція "Утверджуймо державну мову!", яку провела "Свобода" 19 лютого 2010 року у львівському дитячому садочку N67 (http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/013818/) Очевидно, нардеп-регіонал солідарний з тьотею Мотею з "Мини Мазайла", якій "прілічнєє бить ізнасілованной, нєжелі українізірованной".

Ми усвідомлюємо, що потуги українофобів засудити мовознавця є лише першою ластівкою у їхньому наступі на українську мову та права української Нації. Слід очікувати ухвалення лавини антиукраїнських актів, які перебувають поза рамками Конституції та моралі.

Наприклад, так званий законопроект "Про заборону реабілітації й героїзації фашистських колабораціоністів 1933-1945 рр.", зареєстрований 15 січня 2010 року все тим же Вадимом Колесніченком. Цей сумнозвісний нардеп-регіонал назвав поплічниками нацистів увесь український національно-визвольний рух, зокрема Українську Повстанську Армію. І чхати йому на те, що факти свідчать про протилежне, що під час Нюрнберзького процесу, попри на наполягання Кремля, розгляд питання про співпрацю УПА з німецькими окупантами відхилили у зв'язку з відсутністю будь-яких доказів. Вадим Колесніченко також є автором серії законопроектів, якими пропонує запровадити російську мову в різних галузях судочинства, а також зобов'язати службовців органів місцевого самоврядування знати відсутні у Конституції регіональні мови і мови національних меншин.

Приклад антиукраїнської діяльності лише одного члена Партії регіонів – звісно, краплина в морі українофобії, яке розлилося по Україні. Проте, якщо вчора українофоби діяли під личиною захисників прав громадян, використовуючи як димову завісу спотворений текст "Європейської хартії регіональних мов або мов меншин", за якою ховали тотальну окупацію українського інформаційного простору та реальну русифікацію всіх сфер українського життя, то сьогодні маски скинуто і нищення української мови та її носіїв набуває відвертого характеру.

Не дивно, що під прицілом українофобів опинилася саме член Політради ВО "Свобода" Ірина Фаріон. Її безкомпромісну позицію щодо захисту національних інтересів знають і підтримують українці. Адже колективна обструкція Ірини Фаріон розпочалася одразу після оприлюднення її відкритого листа Вікторові Януковичу (http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/013771/) та відкритого звернення до Верховної Ради України (http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/013833/). Для нас, націоналістів, вибір мішені українофобів є зрозумілим. Їхній намір – знищити сильних, щоб заламати слабодухих. А привід завжди знайдеться. Так, як це було 2004 року з виступом лідера ВО "Свобода" Олега Тягнибока на горі Яворина. І дарма, що Олег Тягнибок в усіх можливих судових інстанціях в Україні довів, що відеозапис його виступу на горі Яворина 2004 року було сфабриковано, українофоби далі лементують про нацизм та ксенофобію "Свободи". Така ж ситуація складається й навколо цькування Ірини Фаріон.

Розгортання регіоналами скандалу на кшталт "Яворина-2" навколо акції "Утверджуймо державну мову!", яку проводила "Свобода" у львівському дитячому садку N67, – це лише пролог до масового наступу кремлівських яничарів на все українське. На жаль, всі мовчать, ніби не помічають масових порушень мовного законодавства, тотальної інформаційної окупації, зрештою, шаленої денаціоналізації наших дітей, коли ровесники Незалежності, як додаток до права голосувати, отримують чужу, накинуту окупантами, мову.

Хіба для когось секрет, що в будь-якому так званому "українському" дитячому садочку Києва і далі практично по всій державі україномовна дитина потрапляє під шалений вал русифікації. Але цього мало, тепер московські яничари намагаються зробити кримінальним злочином право захистити своїх дітей від російської окупації. Не дивно, що приводом для оголошення війни українофоби обрали акцію "Утверджуймо державну мову!" в дитячому садочку, бо саме у малих дітей, навіть у Львові чи Тернополі, вони прагнуть вирвати Україну з Душі. І скиглення про ранимі дитячі душі є облудним і наскрізь фальшивими. "Борцям з тоталітаризмом" радимо ще раз передивитися культовий для них фільм "Вбити Дракона" і звернути особливу увагу на останню сцену, винесену в епіграф. Мораль зрозуміла: вбити Дракона можливо, але полем битви має стати дитяча Душа, бо дорослі невиправно понівечені Драконом. І саме це робить "Свобода" своєю акцією "Утверджуймо державну мову!", яка відбувається у дитячих садках. Тому й озвався так голосно московський шовіністичний Дракон, тому й підспівують йому слабодухі. Але "Свобода", як лицар Ланселот, не піддається маніпуляціям, виходить на бій і твердо тримає меч. Меч Справедливості.

Проте з позицією українофобів усе зрозуміло. Викликає подив те, яким чином до ґвалту московських шовіністів приєднався сонм україномовних псевдопатріотів, "хрунів" та інших "дядьків отєчества чужого" (як їх влучно назвав Тарас Шевченко). Саме вони здійняли найбільший галас, що ВО "Свобода", а особливо Ірина Фаріон "не так", "не в тому місці", "не в той час" і "не тим способом", "дуже не толерантно" захищає український Дух та українську Душу. Бо для них, "хрунів", про любов до України можна лише говорити, плакатись на ситуацію, займати патріотичну позицію винятково на печі (згадайте ще Самійленкове з ХІХ століття: "кожна піч українська – фортеця міцна, там на чатах лежать патріоти") і просити, просити, вічно просити. "Хруні" мовчать, коли в Павлограді українців звільняють з роботи за вживання української мови, "хруні" боязко дивляться в іншу сторону, коли ображають чи б'ють українців в Одесі і Криму, "хруні" спокійнісінько миряться з ґвалтуванням дітей в "Артеку" (очевидно, образ "тьоті Моті" об'єднує московських шовіністів і українських псевдопатріотів), "хруням" звично витирати плювки з обличчя. Але така ж звична справа для них – приєднуватися до українофобів і вкупі з ними, злагодженим хором засуджувати націоналістів, як у Шевченкового "Юродивого", написаного на основі реальних подій:

"Найшовсь-таки якийсь проява,

Якийсь дурний оригінал,

Що в морду затопив капрала,

Та ще й у церкві, і пропало,

Як на собаці.

Так-то так!

Найшовсь-таки один козак

Із міліона свинопасів,

Що царство все оголосив:

Сатрапа в морду затопив.

А ви, юродиві, тим часом,

Поки нездужає капрал,

Ви огласили юродивим

Святого лицаря!


Ми пам'ятаємо реакцію українських псевдопатріотів щодо чину Степана Бандери і націоналістів у 30-х роках ХХ століття. Але сьогодні, на пострах ворогам українська Нація гордо має ім'я Бандери, а його псевдопатріотичних "критиків" давно сточив шашіль небуття. Туди ж відправляться і сучасні орди українофобів та суголосних їм псевдопатріотів.

Те, що "грязь Москви" з Партії регіонів кинула рукавичку саме "свободівцям" і "Свободі" – не дивно, адже лише націоналістів вони панічно бояться. Ще перед другим туром виборів "Свобода" оголосила про перехід в національну опозицію. Ми готові до боротьби. Захищати Україну та українців – не наша забаганка, це наш обов'язок. Зберегти мову, донесену нам крізь віки русифікації та полонізації, – це заповіт дідів. З двох кремлівських кандидатів до влади прийшов агресивніший та відвертіший. Ну що ж. У Нації буде менше ілюзій. Попереду – велика боротьба і ми до неї готові.

А ось неспотворене українофобами сприйняття події:

http://www.youtube.com/watch?v=KCwo1_JV1ac

powered by lun.ua
Коментарі — 292
rostyslav_81 _ 24.02.2010 16:17
IP: 193.239.129.---
я шокований від самого обговорення, кому куди потрібно пакувати валізи, а про перекручування на російський французький чи ще там якийсь манер, коли Марію називають Машею, Ярослава – Славіком, Наталію – Наташею і.т.д. Шановні в цьому плані пані Фаріон права на всі 100%. Неправа в тому що такій різкій форму висловилась до дитини. Хоча тема сама не варта такого смороду. Чому ви нереагуєте на такі висловлювання http://censor.net.ua/go/offer/ResourceID/149974.html? де нас пан Чечетов назвав "дети растут духовными уродами" из-за того, что их якобы лишают пласта русской культуры... Я завжди звертаю увагу людям коли мою дружину звуть маша, справа в тому що і в західних регіонах народ здебілів до того що не відчуває різниці, або вважає що Маша крутіша за Марічку.
pavel1226 _ 24.02.2010 16:17
IP: 82.200.49.---
Тебе, американскому продажному агенту, не мешало бы почитать "Википедию" о языковом составе населения Украины в 1979 г. Там черным по белому написано, что русский язык родной для 15,5 млн. русских и 11 млн. украинцев (33,5%). Так что все вместе это составляет 26,5 млн. чел., а в 2001 году и того более: соответственно 14,3, 14,3 (44,0 %) и 28,6 млн. человек. Так что снимите пелену злобы и объективно оцените ситуацию. А на украинский язык никто не покушается. Если вы так хотите "украинизации" – не применяйте насилие. А у вашей Фарион – скорее всего не все в порядке с психикой: 5-6-летним детям рассказывать о том, что у них неправильные имена. Это покрайней мире дико и никак не похоже на человека культурного и с высоким уровнем интелекта. Скорее всего это психопат. А пусть прокомментирует имя своей дочери – кто-то об этом писал. Оно двойное и одна часть имени – Жанна. Это уркаинское имя?
gekon _ 24.02.2010 16:17
IP: 195.211.156.---
Дуже сумно, що націоналісти свободівці часто виглядають як провокатори. Питання в тому, чи дійсно вони є ними, чи виглядають так по глупоті своїй.

Ніхто не перечить, що ви повинні бути твердими і незламними. Але ж не треба бути самодурами, істеричними, жовчними, знавіснілими, ...

Фаріон занадто нервова і жовчна для політики. Позбувайтесь її. Тоді ви більше зможете зробити позитивного для українства, звісно, якщо ви не провокатори.
Selisten _ 24.02.2010 16:17
IP: 194.37.248.---
solvol87:
Жінка-депутат-наукове, нехай і досить радикально, зробила спробу захистити право українських дітей на вивчення та спілкування рідною мовою. Вважаєм, що таких сміливців треба нагороджувати орденом "За мужність".
Офігітєльна мужність. Спробувала б вона наїхати на старшокласників таким чином.
капітон _ 24.02.2010 16:16
IP: 95.134.0.---
Вбити, дракона в душі дитини, Олег, не значить душу дитини. А, насамперед, цього дракона слід вбити у самому собі. Що можете і передати своїй пані Фаріон. Її пасаж про "Лизу" дивитись просто гидко по-людськи. Чого вартий ваш патріотизм (нехай навіть і щирий), якщо в його основі лежить злоба і дурість. А в підсумку – одні лиш ведмежі послуги, так востребувані вашими спонсорами. Можливо, ви думаєте, що їх використовуєте. Але насправді...
p_bee21 _ 24.02.2010 16:15
IP: 76.241.154.---
VladVlad для таких як ти навчання дітей свого рідного це є образа і по твоєму слід поступати так як поступали ви нелюди в сорокових роках, цим же діточкам звязати руки колючим дротом, а потім головою до стіни ось ваш дитячий зажист чи може із збігом часу
подумалось що вже все і позабулось фіно-моголо-татаррским дикунам ви ж щей досі не є цивілізованим народом, бидло дикунське.
аэро _ 24.02.2010 16:14
IP: 95.132.168.---
Бютовцы – педофилы, Фарион – педофилка. Почему вы, свидомофашисты, так "любите " детей?
аэро _ 24.02.2010 16:14
IP: 95.132.168.---
Бютовцы – педофилы, Фарион – педофилка. Почему вы, свидомофашисты, так "любите " детей?
Кранчар _ 24.02.2010 16:14
IP: 95.133.216.---
biblio2010:

Це голова тернопільських "регіоналів" Орест Муц в запалі і в стадії афекту, як останній аргумент, пригадав, де він бачив Тягнибока.
Він сам зрозумів, що сказав зайве. Під час сесії Тернопільської обласної Ради, коли ділили владні портфелі обл.ради.
Тритуз _ 24.02.2010 16:14
IP: 91.198.10.---
Павлунчик:
Ты идешь на ***, идиотик. Слишком много в моем родном Харькове дебилов живет.
Читаючи Ваші коменти, притримуюся думки, що Ви один із тих багатьох дебілів:)
solvol87 _ 24.02.2010 16:13
IP: 85.90.212.---
Жінка-депутат-наукове, нехай і досить радикально, зробила спробу захистити право українських дітей на вивчення та спілкування рідною мовою. Вважаєм, що таких сміливців треба нагороджувати орденом "За мужність"
А чи не виглядаємо ми справжніми блюдолизами, коли захищаючи чужих дітей, даємо топтати та знущатися над своїми дітьми. Позбавлення права на спілкування, вивчення рідної мови наших дітей – це не знущання? Але ми чомусь кидаємось захищати права російськомовного середовища, нехтуючи правами корінного населення і,особливо, дітей. Чи Ви не бачите, що більшість молодих людей вже зараз спілкується російською? Рідну ж вивчити не д ала влада. Тут же під виглядом людяності, захищаючи людяність, кожен хоче лизнути чиновника від Москви попереду іншого, щоб не обігнав другий. Коли знищували чеченських дітей чомусь мовчали, щоб не розсердився старший брат. А ось дітей загарбників, звичайно, треба захищати. Свої нехай гинуть Така рабська позиція. І протест пані Ірини – це справжній героїзм
Mamuka _ 24.02.2010 16:13
IP: 91.124.209.---
Посмотрел новостную ссылку: это же женщина в климаксе, с абсолютно семитской внешностью (и, кстати, фамилией). А выговор чего стоит? Одесситы отдыхают!
Павлунчик _ 24.02.2010 16:13
IP: 193.138.244.---
Kharkov_Sergey _ 24.02.2010 16:09
Ты идешь на ***, идиотик. Слишком много в моем родном Харькове дебилов живет.
Євген14 _ 24.02.2010 16:13
IP: 82.207.120.---
llmmkk:
Нужен информационный повод. Местные выборы, парламентские. Вот Тягнибок и старается, чтобы не забыли.)) А то одна Люля борец. Не дело.)))
Просвітіть коли вибори і які? Через рік чи два?
Євген14 _ 24.02.2010 16:11
IP: 82.207.120.---
bud_11:
Олежику, ти напевно, забув хто тебе фінансує?
То нагадайте, але з фактами. Бо про ФСБ, Масад, ЦРУ ми вже знаємо:)
Историчка _ 24.02.2010 16:10
IP: 91.124.217.---
24.02.2010 15:38 _ Олег Тягнибок ------питання про співпрацю УПА з німецькими окупантами відхилили у зв'язку з відсутністю будь-яких доказів.

Акт проголошення української держави
Львів, дня 30.6, 1941

3. Новопостаюча Українська Держава буде тісно співдіяти з Націонал-Соціалістичною Великою Німеччиною, що під проводом свого свойого Вождя Адольфа Гітлера творить новий лад в Європі і світі та допомогає Українському Народові визволитися з під московької окупації.
Українська Національна Революційна Армія, що твориться на Українській Землі боротимесь дальше з Союзною Німецькою Армією проти московської окупації за Суверенну Соборну Державу і новий лад у цілому світі.

Государственный архив Украины (ЦГАОР), ф.3833, оп. 1, д. 5, с. 3
Kharkov_Sergey _ 24.02.2010 16:09
IP: 92.49.194.---
Тягнисрак!
Твоё место – схрон!
Ты добился, что вместо Юго-Востока Украины теперь будет Юго_западный Федеральный Округ!
Тритуз _ 24.02.2010 16:08
IP: 91.198.10.---
Провокатори... Та для Вас всіповокатори, а от сидячи дома і критикуючи будь-які зародки дій на відродження України Ви не стаєти тими самими провокатора і штучними тормозами відродження? Сидіть далі дома і пишіть свої коменти, ваші неоюгрунтовані слова завтра забудь, а справи людей, які справді щось роблять – житимуть роки. Легше всього пасивно спостерігати і вишукувати "провокаторів", критикувати не ідеальних людей, а в той час Ваша пасивність приводить до того, що в нас президент Янукович.
Ось Ваша суть свинопасів...
Selisten _ 24.02.2010 16:07
IP: 194.37.248.---
ONLINE: Олег Тягнибок, Александр Чаленко
Солодка парочка.
biblio2010 _ 24.02.2010 16:07
IP: 194.44.130.---
Кранчар:

http://www.youtube.com/watch?v=B2nqZ-JgNOY

Це щось тіпа наколотих апельсинів?
Алексей Чабин _ 24.02.2010 16:07
IP: 95.118.11.---
вот ведь странно – до незалежности я всегда отстаивал независимось украины от россии.

после незалежности – потерял к ней интерес.

а теперь точно не хочу жить в этой стране. рядом с вами.
llmmkk _ 24.02.2010 16:07
IP: 77.52.247.---
Нужен информационный повод. Местные выборы, парламентские. Вот Тягнибок и старается, чтобы не забыли.)) А то одна Люля борец. Не дело.)))
Mamuka _ 24.02.2010 16:07
IP: 91.124.209.---
Что можно сказать? Шелудивые вырожденцы
Лисиче _ 24.02.2010 16:06
IP: 93.183.239.---
Майже повністю підтримую ідею і дію І. Фаріон. Вона зробила дрібну педагогічну помилку (сітуація з Лізой) і ВСЕ. Цю помилку вона зробила тому що звикла працювати з дорослими студунтами та людьми. Але подібних,дрібних помилок робиться в усіх дитсадках,ТЬМА і щодня.
А суть вірна.У українців достатьньо багата мова і культура щоби не позичати чужі нам найменування в чужого нам народу. Народу який е батьком шансону,блатняку,фєні та матюків. Народу який спромігся скоротити імена до найменш можливого. На думку йде Елачка Людоєтка з її словниковим запасом. Цей нарід спромігся на такі скорочення як "МА, ПА, Міша,Льха,Вася і т.д. і т.
п. Про матюкі та шансон вже писалося. Не годиться українцям ставати схожими на Елачку Людоєтку!
Крім того Фаріон підтримала дитину яка е неукраїнка і названа відповідно неукраїнським іменем. Це теж погано? Вже скоро неполіткоректно буде наших дітей називати Богданами. Хто знає українців на ім"я Орест?
Молодець,І. Фаріон!
Mamuka _ 24.02.2010 16:06
IP: 91.124.209.---
!
Уряд реформ406 Корупція1348 Зеленський30 Україна та Європа1094 Aтака Путіна1232
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter