Олег Тягнибок Голова ВО "Свобода"

Момент істини: українофоби і ''хруні'' проти української мови

24 лютого 2010, 15:38

Пропоную Вашій увазі Заяву прес-служби Всеукраїнського об'єднання "Свобода" щодо мовної істерії українофобів та плазування псевдопатріотів

"Можливо, не тепер? Все-таки діти", – сказав Дракон,

дивлячись на меч Ланселота.

- "Ні. Тепер", – відмовив Ланселот.

З фільму "Вбити дракона"


В Україні існує лише один вид ксенофобії – українофобія. Тому істерична реакція проросійських політиків щодо акцій Всеукраїнського об'єднання "Свобода" з нагоди Міжнародного дня рідної мови не викликає подиву. Партія регіонів, яка представляє інтереси Кремля в Україні, та її сателіти чітко визначили свої позиції щодо наступу на все українське. Основний удар своєї діяльності вони спрямували проти української мови, намагаючись будь-яким способом закріпити за російською статус панівної.

Московські подножки намагаються надати мові російської національної меншини привілейованого статусу в діловодстві та судочинстві, зробити російську мову регіональною, згодом – офіційною, щоб, зрештою, обернути її на державну. Речниками цих ідей виступають як відомі українофоби типу нардепа-регіонала Колесніченка, так і "нові патріоти" типу Тігіпка.Новим етапом у тотальній боротьбі українофобів з українською мовою стало звернення нардепа-регіонала Вадима Колесніченка до Генерального прокурора України з вимогою притягнути мовознавця, депутата Львівської обласної ради від ВО "Свобода", лавреата премій ім. О. Гірника та Б. Грінченка, доцента кафедри української мови Національного університету "Львівська політехніка" Ірину Фаріон до кримінальної відповідальності за статтею 161 Кримінального кодексу України "Порушення рівності громадян залежно від їх расової, національної належності або ставлення до релігії". На думку одіозного співця сепаратистів (нагадаємо, що цей українофоб назвав "справжніми патріотами" учасників сепаратистського з'їзду в Сіверськодонецьку, які 2004 року створювали так званий ПІСУАР), – Ірина Фаріон "дискримінує дітей за мовною і національною ознакою". Неадекватну оцінку Колесніченка викликала акція "Утверджуймо державну мову!", яку провела "Свобода" 19 лютого 2010 року у львівському дитячому садочку N67 (http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/013818/) Очевидно, нардеп-регіонал солідарний з тьотею Мотею з "Мини Мазайла", якій "прілічнєє бить ізнасілованной, нєжелі українізірованной".

Ми усвідомлюємо, що потуги українофобів засудити мовознавця є лише першою ластівкою у їхньому наступі на українську мову та права української Нації. Слід очікувати ухвалення лавини антиукраїнських актів, які перебувають поза рамками Конституції та моралі.

Наприклад, так званий законопроект "Про заборону реабілітації й героїзації фашистських колабораціоністів 1933-1945 рр.", зареєстрований 15 січня 2010 року все тим же Вадимом Колесніченком. Цей сумнозвісний нардеп-регіонал назвав поплічниками нацистів увесь український національно-визвольний рух, зокрема Українську Повстанську Армію. І чхати йому на те, що факти свідчать про протилежне, що під час Нюрнберзького процесу, попри на наполягання Кремля, розгляд питання про співпрацю УПА з німецькими окупантами відхилили у зв'язку з відсутністю будь-яких доказів. Вадим Колесніченко також є автором серії законопроектів, якими пропонує запровадити російську мову в різних галузях судочинства, а також зобов'язати службовців органів місцевого самоврядування знати відсутні у Конституції регіональні мови і мови національних меншин.

Приклад антиукраїнської діяльності лише одного члена Партії регіонів – звісно, краплина в морі українофобії, яке розлилося по Україні. Проте, якщо вчора українофоби діяли під личиною захисників прав громадян, використовуючи як димову завісу спотворений текст "Європейської хартії регіональних мов або мов меншин", за якою ховали тотальну окупацію українського інформаційного простору та реальну русифікацію всіх сфер українського життя, то сьогодні маски скинуто і нищення української мови та її носіїв набуває відвертого характеру.

Не дивно, що під прицілом українофобів опинилася саме член Політради ВО "Свобода" Ірина Фаріон. Її безкомпромісну позицію щодо захисту національних інтересів знають і підтримують українці. Адже колективна обструкція Ірини Фаріон розпочалася одразу після оприлюднення її відкритого листа Вікторові Януковичу (http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/013771/) та відкритого звернення до Верховної Ради України (http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/013833/). Для нас, націоналістів, вибір мішені українофобів є зрозумілим. Їхній намір – знищити сильних, щоб заламати слабодухих. А привід завжди знайдеться. Так, як це було 2004 року з виступом лідера ВО "Свобода" Олега Тягнибока на горі Яворина. І дарма, що Олег Тягнибок в усіх можливих судових інстанціях в Україні довів, що відеозапис його виступу на горі Яворина 2004 року було сфабриковано, українофоби далі лементують про нацизм та ксенофобію "Свободи". Така ж ситуація складається й навколо цькування Ірини Фаріон.

Розгортання регіоналами скандалу на кшталт "Яворина-2" навколо акції "Утверджуймо державну мову!", яку проводила "Свобода" у львівському дитячому садку N67, – це лише пролог до масового наступу кремлівських яничарів на все українське. На жаль, всі мовчать, ніби не помічають масових порушень мовного законодавства, тотальної інформаційної окупації, зрештою, шаленої денаціоналізації наших дітей, коли ровесники Незалежності, як додаток до права голосувати, отримують чужу, накинуту окупантами, мову.

Хіба для когось секрет, що в будь-якому так званому "українському" дитячому садочку Києва і далі практично по всій державі україномовна дитина потрапляє під шалений вал русифікації. Але цього мало, тепер московські яничари намагаються зробити кримінальним злочином право захистити своїх дітей від російської окупації. Не дивно, що приводом для оголошення війни українофоби обрали акцію "Утверджуймо державну мову!" в дитячому садочку, бо саме у малих дітей, навіть у Львові чи Тернополі, вони прагнуть вирвати Україну з Душі. І скиглення про ранимі дитячі душі є облудним і наскрізь фальшивими. "Борцям з тоталітаризмом" радимо ще раз передивитися культовий для них фільм "Вбити Дракона" і звернути особливу увагу на останню сцену, винесену в епіграф. Мораль зрозуміла: вбити Дракона можливо, але полем битви має стати дитяча Душа, бо дорослі невиправно понівечені Драконом. І саме це робить "Свобода" своєю акцією "Утверджуймо державну мову!", яка відбувається у дитячих садках. Тому й озвався так голосно московський шовіністичний Дракон, тому й підспівують йому слабодухі. Але "Свобода", як лицар Ланселот, не піддається маніпуляціям, виходить на бій і твердо тримає меч. Меч Справедливості.

Проте з позицією українофобів усе зрозуміло. Викликає подив те, яким чином до ґвалту московських шовіністів приєднався сонм україномовних псевдопатріотів, "хрунів" та інших "дядьків отєчества чужого" (як їх влучно назвав Тарас Шевченко). Саме вони здійняли найбільший галас, що ВО "Свобода", а особливо Ірина Фаріон "не так", "не в тому місці", "не в той час" і "не тим способом", "дуже не толерантно" захищає український Дух та українську Душу. Бо для них, "хрунів", про любов до України можна лише говорити, плакатись на ситуацію, займати патріотичну позицію винятково на печі (згадайте ще Самійленкове з ХІХ століття: "кожна піч українська – фортеця міцна, там на чатах лежать патріоти") і просити, просити, вічно просити. "Хруні" мовчать, коли в Павлограді українців звільняють з роботи за вживання української мови, "хруні" боязко дивляться в іншу сторону, коли ображають чи б'ють українців в Одесі і Криму, "хруні" спокійнісінько миряться з ґвалтуванням дітей в "Артеку" (очевидно, образ "тьоті Моті" об'єднує московських шовіністів і українських псевдопатріотів), "хруням" звично витирати плювки з обличчя. Але така ж звична справа для них – приєднуватися до українофобів і вкупі з ними, злагодженим хором засуджувати націоналістів, як у Шевченкового "Юродивого", написаного на основі реальних подій:

"Найшовсь-таки якийсь проява,

Якийсь дурний оригінал,

Що в морду затопив капрала,

Та ще й у церкві, і пропало,

Як на собаці.

Так-то так!

Найшовсь-таки один козак

Із міліона свинопасів,

Що царство все оголосив:

Сатрапа в морду затопив.

А ви, юродиві, тим часом,

Поки нездужає капрал,

Ви огласили юродивим

Святого лицаря!


Ми пам'ятаємо реакцію українських псевдопатріотів щодо чину Степана Бандери і націоналістів у 30-х роках ХХ століття. Але сьогодні, на пострах ворогам українська Нація гордо має ім'я Бандери, а його псевдопатріотичних "критиків" давно сточив шашіль небуття. Туди ж відправляться і сучасні орди українофобів та суголосних їм псевдопатріотів.

Те, що "грязь Москви" з Партії регіонів кинула рукавичку саме "свободівцям" і "Свободі" – не дивно, адже лише націоналістів вони панічно бояться. Ще перед другим туром виборів "Свобода" оголосила про перехід в національну опозицію. Ми готові до боротьби. Захищати Україну та українців – не наша забаганка, це наш обов'язок. Зберегти мову, донесену нам крізь віки русифікації та полонізації, – це заповіт дідів. З двох кремлівських кандидатів до влади прийшов агресивніший та відвертіший. Ну що ж. У Нації буде менше ілюзій. Попереду – велика боротьба і ми до неї готові.

А ось неспотворене українофобами сприйняття події:

http://www.youtube.com/watch?v=KCwo1_JV1ac

powered by lun.ua
Коментарі — 292
samp _ 24.02.2010 17:48
IP: 89.252.1.---
Viaa:
А заважають якраз ті, що хочуть щось робити "швидше" та "краще", а не правильніше.
Навіщо їм думати – трусити треба.
Навіщо виясняти позиції ї до когось дослухатись – ліпше пособачитись.
хехе _ 24.02.2010 17:48
IP: 91.197.144.---
пане Олеже, а де ж відповідь по суті? одні емоції. я вас вважаю ворогом української нації та московьським наймитом, бо кожна ваша акція шкодить Україні:
- заява про "москалів" у 2004 році – на користь Януковичу
- гра вашого активіста у фільмі Кандагар – на користь українофобам. які зображують українців клоунами
- боротьба з законом про реадмісію – на користь тим, хто хоче нас посварити з ЄС
- героізація фашистів з СС Галичина – на користь українофобам, формує образ українця-фашиста
- виступ пані Фаріон – на ккористь українофобам, формує образ українця-русофоба
Viaa _ 24.02.2010 17:42
IP: 82.193.121.---
samp:
Зразуміло. Вам важлива не мета, а процес і, особливо важливо, бажання бути на чолі процесу.
Таким чином – бідна Україна, бо її беруться захищати такі "чесні" люди.
Я так бачу, ви можете зробити швидше і краще? То зробіть – що заважає?
сидоров иван _ 24.02.2010 17:40
IP: 193.107.41.---
ludagir kiralena:

Слава Україні!
ВО Свободу до ВР!
Нет,нет и нет!Там своих долбоебов хватает...
ФоС'РёРЅРёСЏ _ 24.02.2010 17:38
IP: 195.138.166.---
в.в.путин _ 24.02.2010 17:2
Ну так имена-то у этих детей звучат не по -украински,не по-фарионски...
cdecdc2V _ 24.02.2010 17:30
IP: 95.133.8.---
Viaa:
cdecdc2V:
Я бы на вашем месте просто заткнулся и не мычал.С какой целью напередодни 1го тура Свобода проехала по всех мистах Сходу и Пивдня?Правильно-чтобы мобилизовать электорат Януковича. Нельзя же продаваться у всех на виду.Вы-лайно а не националисты.
То ви вже між собою якось розберіться тут – не їде Свобода на Схід – погано, їде – також погано:)
Вы просто служите пугалом для люмпена Востока и на этом зарабатываете нехилые бабки.
Viaa _ 24.02.2010 17:28
IP: 82.193.121.---
cdecdc2V:
Я бы на вашем месте просто заткнулся и не мычал.С какой целью напередодни 1го тура Свобода проехала по всех мистах Сходу и Пивдня?Правильно-чтобы мобилизовать электорат Януковича. Нельзя же продаваться у всех на виду.Вы-лайно а не националисты.
То ви вже між собою якось розберіться тут – не їде Свобода на Схід – погано, їде – також погано:)
sergm _ 24.02.2010 17:28
IP: 193.30.0.---
Олеже, будь-кому відома істина: "хочеш дізнатись, хто це фінансує, подивись кому це вигідно"...
Видно, недарма ходять чутки про спонсорування ВО "Свобода" Борисом Колесниковим...
в.в.путин _ 24.02.2010 17:27
IP: 91.215.24.---
ФоС'РёРЅРёСЏ:
Милые украинцы,ответьте,пожалуйста,а как быть с именами детей болгар,молдавАн,гагаузов,греков и других 134 х национальностей,проживающих на Украине.У нас в одесской обл. есть целые районы с такими людьми.Их что тоже надо отправлять на историческую родину?Оставить Украину только для украинцев?Так по вашему?
--
Одесская обл. – это украина. а вы – украинец. вот и ответьте на свой вопрос сами, не надо абстрагироваться.
samp _ 24.02.2010 17:26
IP: 89.252.1.---
Viaa:
Зразуміло. Вам важлива не мета, а процес і, особливо важливо, бажання бути на чолі процесу.
Таким чином – бідна Україна, бо її беруться захищати такі "чесні" люди.
cdecdc2V _ 24.02.2010 17:26
IP: 95.133.8.---
Viaa:
милчеловек:
Вія, назвіть конкретні справі де Свобода протистояла рос. шовінізму? У львівському садку засіли рос. шовіністи? Де ваші реальні діі на Східній Україні? Чому свободівці діють сінхронно з ригіаналамі?
Напередодні 1-го туру виборів Тягнибок проїхав по всіх містах Сходу і півдня – читайте тут:
http://bilozerska.livejournal.com/208881.html і там же решту дописів за січень.
Я бы на вашем месте просто заткнулся и не мычал.С какой целью напередодни 1го тура Свобода проехала по всех мистах Сходу и Пивдня?Правильно-чтобы мобилизовать электорат Януковича. Нельзя же продаваться у всех на виду.Вы-лайно а не националисты.
Viaa _ 24.02.2010 17:24
IP: 82.193.121.---
милчеловек:

А чому ви вважаєте, що у 3 роки вона не людина і не має права на сомовизначення?
gvp _ 24.02.2010 17:24
IP: 194.44.164.---
Подивившись на коментарі,можна побачити як маленька провокаційна статейка може збурити суспільство.
"Попереду – велика боротьба і ми до неї готові." – Провокація...?
ФоС'РёРЅРёСЏ _ 24.02.2010 17:20
IP: 195.138.166.---
Милые украинцы,ответьте,пожалуйста,а как быть с именами детей болгар,молдавАн,гагаузов,греков и других 134 х национальностей,проживающих на Украине.У нас в одесской обл. есть целые районы с такими людьми.Их что тоже надо отправлять на историческую родину?Оставить Украину только для украинцев?Так по вашему?
милчеловек _ 24.02.2010 17:19
IP: 94.248.117.---
Viaa:
samp:
Можливо по наївності, я вважаю українцем того, хто народився в державі Україна, або того, хто виступав за створення (принаймні не заважав) цієї держави.
А от того, хто кричить, що він українець, а сам не дбає про збереження держави, важко вважати українцем.
Бандера працював на створення України, а не на розвал її.
А може ви таки дозволите українцям самим визначатися, хто вони є – а не за вашими критеріями-вказівками, га?
Цікаво, а як трирічна дитинка може визначитись сама? Чому єврєйка Фаріон не провела "бесіду" з батьками цих дітей? Злякалася?
в.в.путин _ 24.02.2010 17:18
IP: 91.215.24.---
пане тягнибоче, ви справжнісіньке бидло. і все що вас відрізняє в хама так це мова якою ви спілкуєтесь, але ви такий же хам.
огидна псяча кров.
відкрийте для себе наступне:
не важливо якою мовою людина говорить, важливо ЩО вона говорить!
cdecdc2V _ 24.02.2010 17:18
IP: 95.133.8.---
Тягнибок,ваш опус никто даже читать не будет.Эти выборы наглядно показали кто есть ху в этой стране.Вы такие же националисты как я сомалийский пират.
милчеловек _ 24.02.2010 17:14
IP: 94.248.117.---
pavel1226:
И никто вас, националистов, не боится. Что вы будете делать без денег Америки?
Сейчас же живете за счет Донбасса и Юга Украины. И одновременно пытаетесь доказать свою высоконациональную (украинскую) идентичность. Не стыдно? Заработай своим горбом деньги, тогда не потратишь их куда зря.
Тому що рос. шовіністам проект "Свобода" дуже вигідний. Бєня Кал і Богя Калєсо з цього мають зиск, грошами з заводів Схода і Півдня підгодовують Фаріонів. От так єврєї натравлють українців Сходу на західних українців.
Serhiy _ 24.02.2010 17:13
IP: 212.109.49.---
А зате! Якби ви з нами подружили,
Багато б дечому навчились!
У нас же й світа, як на те -
Одна Сибір неісходима!
А тюрм! а люду!...
Що й лічить!
Од молдаванина до фінна
На всіх язиках все мовчить.
Бо благоденствує!
***
По закону апостола
Ви любите брата!
Суєслови, лицеміри,
Господом прокляті!
Ви любите на братові
Шкуру, а не душу!
Та й лупите по закону:
Дочці на кожушок,
Байстрюкові на придане,
на патинки.
Собі ж на те, що не знають
Ні діти, ні жінка!
***
Просвітились! та ще й хочем
Других просвітити,
Сонце правди показати
Сліпим, бачиш, дітям!!
Все покажем! тільки дайте
Себе в руки взяти.
Як і тюрми муровати,
Кайдани кувати,
Як і носить!... і як плести
Кнути узлуваті, -
Всьому навчим; тільки дайте
Свої сині гори Остатнії... бо вже взяли
І поле і море.

http://www.svatovo.ws/shevchenko_verses_caucasus.html
P.S. Твір настільки актуальний – що хоч на передовицю Голосу України:- (
Viaa _ 24.02.2010 17:11
IP: 82.193.121.---
samp:
Можливо по наївності, я вважаю українцем того, хто народився в державі Україна, або того, хто виступав за створення (принаймні не заважав) цієї держави.
А от того, хто кричить, що він українець, а сам не дбає про збереження держави, важко вважати українцем.
Бандера працював на створення України, а не на розвал її.
А може ви таки дозволите українцям самим визначатися, хто вони є – а не за вашими критеріями-вказівками, га?
pepelkaasa _ 24.02.2010 17:11
IP: 193.238.96.---
Ни кто хуже не испортит дело чем дураки-энтузиасты. А может и не дураки,а вполне сознательные провокаторы и экстремисты.Экстремисты во все века больше вредили делу, которому, как они думали, служат чем просто люди бездеятельные. Крестовые походы "укрепляли" ислам, исламские террористы "укрепляют" христианство и т.д. Украинские национал-экстремисты розжигают рознь и раскол в Украине,как собственно и русские патриоты в Крыму.И этому нет конца.А этот конец собственно ни кому и не нужен.ВО "Свобода" пиарится ожидая успешных выборов ВР спекулируя на теме языка.В Крым текут денежки из России на поддержку борьбы за русский язык. Все хорошо устроились.На УП горят страсти в среде комментаторов и блогеров поднимая рейтинг интернет – издания. Даже если бы такой темы не было то ее стоило бы придумать -ради всеобщего бизнеса.
samp _ 24.02.2010 17:09
IP: 89.252.1.---
Viaa:
Можливо по наївності, я вважаю українцем того, хто народився в державі Україна, або того, хто виступав за створення (принаймні не заважав) цієї держави.
А от того, хто кричить, що він українець, а сам не дбає про збереження держави, важко вважати українцем.
Бандера працював на створення України, а не на розвал її.
budmogej _ 24.02.2010 17:08
IP: 81.25.53.---
Ты – предатель Украины и правильно говорят, что ты со своей партийкой являешься русским проектом. Мы думали, что у тебя хватит ума перед опасностью потери украинской государственности поддержать патриотические силы, а ты, лжепатриот, сын кагебистского врача, дал команду своим партийцам голосовать против всех, т.е. за Неуковича с его даунбасской бандой. Позор тебе и всей твоей диванной партии! Если бы не такие козлы как ты, то мы бы не попали в такую даунбасскую дыру и в седьмой раз Украина не потеряла бы государственность и не правил бы ею зек. Понимаем, что ты хочешь власти, но не ценой предательства народа, о котором ты красиво говоришь. И черта два ты попадешь в парламент, там и без тебя козлов хватает, а ты со своей карманной партией оближешься. Предатель Украины и это все запомнили!
Viaa _ 24.02.2010 17:07
IP: 82.193.121.---
милчеловек:
Вія, назвіть конкретні справі де Свобода протистояла рос. шовінізму? У львівському садку засіли рос. шовіністи? Де ваші реальні діі на Східній Україні? Чому свободівці діють сінхронно з ригіаналамі?
Напередодні 1-го туру виборів Тягнибок проїхав по всіх містах Сходу і півдня – читайте тут:
http://bilozerska.livejournal.com/208881.html і там же решту дописів за січень.
varja55 _ 24.02.2010 17:07
IP: 89.162.230.---
Відповідь Олегу Тягнибоку.
мова йде не про те, що дітям не потрібно наголошувати на важливості української мови.
мова про те – що п.Фаріон робила це в недопустимий спосіб.
Так не можна поводитися з маленькими дітьми, якщо вона цього не розуміє – кепський з неї педагог. Якщо ви цього не розумієте – кепський з вас патріот України.

мешканка Львова і після цього вже не ваша прихильниця.
ONLINE
Уряд реформ406 Корупція1348 Зеленський30 Україна та Європа1094 Aтака Путіна1232
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter