Олег Тягнибок Голова ВО "Свобода"

Момент істини: українофоби і ''хруні'' проти української мови

24 лютого 2010, 15:38

Пропоную Вашій увазі Заяву прес-служби Всеукраїнського об'єднання "Свобода" щодо мовної істерії українофобів та плазування псевдопатріотів

"Можливо, не тепер? Все-таки діти", – сказав Дракон,

дивлячись на меч Ланселота.

- "Ні. Тепер", – відмовив Ланселот.

З фільму "Вбити дракона"


В Україні існує лише один вид ксенофобії – українофобія. Тому істерична реакція проросійських політиків щодо акцій Всеукраїнського об'єднання "Свобода" з нагоди Міжнародного дня рідної мови не викликає подиву. Партія регіонів, яка представляє інтереси Кремля в Україні, та її сателіти чітко визначили свої позиції щодо наступу на все українське. Основний удар своєї діяльності вони спрямували проти української мови, намагаючись будь-яким способом закріпити за російською статус панівної.

Московські подножки намагаються надати мові російської національної меншини привілейованого статусу в діловодстві та судочинстві, зробити російську мову регіональною, згодом – офіційною, щоб, зрештою, обернути її на державну. Речниками цих ідей виступають як відомі українофоби типу нардепа-регіонала Колесніченка, так і "нові патріоти" типу Тігіпка.Новим етапом у тотальній боротьбі українофобів з українською мовою стало звернення нардепа-регіонала Вадима Колесніченка до Генерального прокурора України з вимогою притягнути мовознавця, депутата Львівської обласної ради від ВО "Свобода", лавреата премій ім. О. Гірника та Б. Грінченка, доцента кафедри української мови Національного університету "Львівська політехніка" Ірину Фаріон до кримінальної відповідальності за статтею 161 Кримінального кодексу України "Порушення рівності громадян залежно від їх расової, національної належності або ставлення до релігії". На думку одіозного співця сепаратистів (нагадаємо, що цей українофоб назвав "справжніми патріотами" учасників сепаратистського з'їзду в Сіверськодонецьку, які 2004 року створювали так званий ПІСУАР), – Ірина Фаріон "дискримінує дітей за мовною і національною ознакою". Неадекватну оцінку Колесніченка викликала акція "Утверджуймо державну мову!", яку провела "Свобода" 19 лютого 2010 року у львівському дитячому садочку N67 (http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/013818/) Очевидно, нардеп-регіонал солідарний з тьотею Мотею з "Мини Мазайла", якій "прілічнєє бить ізнасілованной, нєжелі українізірованной".

Ми усвідомлюємо, що потуги українофобів засудити мовознавця є лише першою ластівкою у їхньому наступі на українську мову та права української Нації. Слід очікувати ухвалення лавини антиукраїнських актів, які перебувають поза рамками Конституції та моралі.

Наприклад, так званий законопроект "Про заборону реабілітації й героїзації фашистських колабораціоністів 1933-1945 рр.", зареєстрований 15 січня 2010 року все тим же Вадимом Колесніченком. Цей сумнозвісний нардеп-регіонал назвав поплічниками нацистів увесь український національно-визвольний рух, зокрема Українську Повстанську Армію. І чхати йому на те, що факти свідчать про протилежне, що під час Нюрнберзького процесу, попри на наполягання Кремля, розгляд питання про співпрацю УПА з німецькими окупантами відхилили у зв'язку з відсутністю будь-яких доказів. Вадим Колесніченко також є автором серії законопроектів, якими пропонує запровадити російську мову в різних галузях судочинства, а також зобов'язати службовців органів місцевого самоврядування знати відсутні у Конституції регіональні мови і мови національних меншин.

Приклад антиукраїнської діяльності лише одного члена Партії регіонів – звісно, краплина в морі українофобії, яке розлилося по Україні. Проте, якщо вчора українофоби діяли під личиною захисників прав громадян, використовуючи як димову завісу спотворений текст "Європейської хартії регіональних мов або мов меншин", за якою ховали тотальну окупацію українського інформаційного простору та реальну русифікацію всіх сфер українського життя, то сьогодні маски скинуто і нищення української мови та її носіїв набуває відвертого характеру.

Не дивно, що під прицілом українофобів опинилася саме член Політради ВО "Свобода" Ірина Фаріон. Її безкомпромісну позицію щодо захисту національних інтересів знають і підтримують українці. Адже колективна обструкція Ірини Фаріон розпочалася одразу після оприлюднення її відкритого листа Вікторові Януковичу (http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/013771/) та відкритого звернення до Верховної Ради України (http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/013833/). Для нас, націоналістів, вибір мішені українофобів є зрозумілим. Їхній намір – знищити сильних, щоб заламати слабодухих. А привід завжди знайдеться. Так, як це було 2004 року з виступом лідера ВО "Свобода" Олега Тягнибока на горі Яворина. І дарма, що Олег Тягнибок в усіх можливих судових інстанціях в Україні довів, що відеозапис його виступу на горі Яворина 2004 року було сфабриковано, українофоби далі лементують про нацизм та ксенофобію "Свободи". Така ж ситуація складається й навколо цькування Ірини Фаріон.

Розгортання регіоналами скандалу на кшталт "Яворина-2" навколо акції "Утверджуймо державну мову!", яку проводила "Свобода" у львівському дитячому садку N67, – це лише пролог до масового наступу кремлівських яничарів на все українське. На жаль, всі мовчать, ніби не помічають масових порушень мовного законодавства, тотальної інформаційної окупації, зрештою, шаленої денаціоналізації наших дітей, коли ровесники Незалежності, як додаток до права голосувати, отримують чужу, накинуту окупантами, мову.

Хіба для когось секрет, що в будь-якому так званому "українському" дитячому садочку Києва і далі практично по всій державі україномовна дитина потрапляє під шалений вал русифікації. Але цього мало, тепер московські яничари намагаються зробити кримінальним злочином право захистити своїх дітей від російської окупації. Не дивно, що приводом для оголошення війни українофоби обрали акцію "Утверджуймо державну мову!" в дитячому садочку, бо саме у малих дітей, навіть у Львові чи Тернополі, вони прагнуть вирвати Україну з Душі. І скиглення про ранимі дитячі душі є облудним і наскрізь фальшивими. "Борцям з тоталітаризмом" радимо ще раз передивитися культовий для них фільм "Вбити Дракона" і звернути особливу увагу на останню сцену, винесену в епіграф. Мораль зрозуміла: вбити Дракона можливо, але полем битви має стати дитяча Душа, бо дорослі невиправно понівечені Драконом. І саме це робить "Свобода" своєю акцією "Утверджуймо державну мову!", яка відбувається у дитячих садках. Тому й озвався так голосно московський шовіністичний Дракон, тому й підспівують йому слабодухі. Але "Свобода", як лицар Ланселот, не піддається маніпуляціям, виходить на бій і твердо тримає меч. Меч Справедливості.

Проте з позицією українофобів усе зрозуміло. Викликає подив те, яким чином до ґвалту московських шовіністів приєднався сонм україномовних псевдопатріотів, "хрунів" та інших "дядьків отєчества чужого" (як їх влучно назвав Тарас Шевченко). Саме вони здійняли найбільший галас, що ВО "Свобода", а особливо Ірина Фаріон "не так", "не в тому місці", "не в той час" і "не тим способом", "дуже не толерантно" захищає український Дух та українську Душу. Бо для них, "хрунів", про любов до України можна лише говорити, плакатись на ситуацію, займати патріотичну позицію винятково на печі (згадайте ще Самійленкове з ХІХ століття: "кожна піч українська – фортеця міцна, там на чатах лежать патріоти") і просити, просити, вічно просити. "Хруні" мовчать, коли в Павлограді українців звільняють з роботи за вживання української мови, "хруні" боязко дивляться в іншу сторону, коли ображають чи б'ють українців в Одесі і Криму, "хруні" спокійнісінько миряться з ґвалтуванням дітей в "Артеку" (очевидно, образ "тьоті Моті" об'єднує московських шовіністів і українських псевдопатріотів), "хруням" звично витирати плювки з обличчя. Але така ж звична справа для них – приєднуватися до українофобів і вкупі з ними, злагодженим хором засуджувати націоналістів, як у Шевченкового "Юродивого", написаного на основі реальних подій:

"Найшовсь-таки якийсь проява,

Якийсь дурний оригінал,

Що в морду затопив капрала,

Та ще й у церкві, і пропало,

Як на собаці.

Так-то так!

Найшовсь-таки один козак

Із міліона свинопасів,

Що царство все оголосив:

Сатрапа в морду затопив.

А ви, юродиві, тим часом,

Поки нездужає капрал,

Ви огласили юродивим

Святого лицаря!


Ми пам'ятаємо реакцію українських псевдопатріотів щодо чину Степана Бандери і націоналістів у 30-х роках ХХ століття. Але сьогодні, на пострах ворогам українська Нація гордо має ім'я Бандери, а його псевдопатріотичних "критиків" давно сточив шашіль небуття. Туди ж відправляться і сучасні орди українофобів та суголосних їм псевдопатріотів.

Те, що "грязь Москви" з Партії регіонів кинула рукавичку саме "свободівцям" і "Свободі" – не дивно, адже лише націоналістів вони панічно бояться. Ще перед другим туром виборів "Свобода" оголосила про перехід в національну опозицію. Ми готові до боротьби. Захищати Україну та українців – не наша забаганка, це наш обов'язок. Зберегти мову, донесену нам крізь віки русифікації та полонізації, – це заповіт дідів. З двох кремлівських кандидатів до влади прийшов агресивніший та відвертіший. Ну що ж. У Нації буде менше ілюзій. Попереду – велика боротьба і ми до неї готові.

А ось неспотворене українофобами сприйняття події:

http://www.youtube.com/watch?v=KCwo1_JV1ac

powered by lun.ua
Коментарі — 292
БІЛОЦЕРКІВЕЦЬ _ 24.02.2010 17:05
IP: 188.163.150.---
Олеже, маєте те що маєте. "Леді Ю" попереджала. Ні, ми самі з вусами. ДОНИ ЩЕ НЕ ПРИ ВЛАДІ, А ВЖЕ СМЕРДЯТЬ.ТО ЛИ ЕЩЕ БУДЕТ!
Стосовно громадянської позиції українських акторів. Не можна безпринципність прикривати особливостями акторської професії, мов селяві ми тут не при чому це все мистецтво перевтілення. Скажу як слухач, глядач, читач. Не тримайте панове митці нас за дурнів. Богдан Сільвестрович, шанована та талановита людина вже так захопилася погонею за грішми та славою будь за яку ціну, що не може зупинитись. Майже по Шекспіру: "Людина досить слабка істота, а в світі досить багато спокус...". Заброндзевів, вже пам'ятник. За ним, як той хвостик – його чадо. А говорять, що природа на дітях відпочиває... А тут і БОГДАН БЕНЮК... Римський Імператор Васпасіан перший в історіїї ввів платні туалети і коли його син почав піддавати сумніву таке рішення сказав пророчі слова: Гроші не пахнуть!. Пройшли тисячоліття, виявилось, що "презренный металл" не то що пахне, а смердить.
ludagir kiralena _ 24.02.2010 17:03
IP: 109.104.174.---
Не стоит драматизировать и поднимать шум вокруг репортажа урока И.Фарион.Я часто сталкиваюсь с чиновниками,учителями,в быту с людьми,которые НЕ воспринимают украинский язык.И на вопрос заданный ДЕРЖАВНОЮ мовою,могут раздраженно ответить:"Гаварите на человеческом языке".Это нормально в Украине?
Необхідно з дитинства привчати дітей розмовляти,читати,думати державною мовою.Вірно акцентувала І.Карпа про чиновників:"Давно привчилися користуватися біде,їсти лобстерів,а не мають розуму вивчити (за 20 років незалежності) українську мову!
Набридло в своїй країні відчувати себе малоросами,неповноцінною нацією,яка не може захистити українську мову,історію,культуру тощо.
Може й праві радикальні націонал-патріоти,що треба більш рішуче боротися за свою країну,незалежність,свободу та привчати дітей любити свій край та шанувати Батьківщину.
Слава Україні!
ВО Свободу до ВР!
tuskarora _ 24.02.2010 17:03
IP: 95.111.171.---
Це була свідома провокація з боку Свободи і неврівноваженої Фаріон, за якою не раз помічав у розмовах сексуальну стурбованість (тіпо членом інше слід робить, а член партії – то ля-ля-ля). З малими дітьми ТАК СПІЛКУВАТИСЯ НЕ МОЖНА!
Діткам можна було спокійно і лагідно сказати: українською буде не міша а Мишко тощо, а кликати – Мишку! Ану, погукаймо мишка. всі разом:)))
А мову захищати – он марш у Павлоград, де бютівець-власник звільнив 18 людей за те, що говорять українською. Януковича яйцями закидайте за його зековсько-москальську, Дімі табачнику влаштуйте веселе життя... Та ні. ЦИХ займати – кишка тонка. А от Бенюку знятися в ролі українця-страхопута в російській стрічці Кандагар – не западло. Чи Боді Черваку з 2003 по весну 2005 пахати головспецом в уряді Януковича, чи у список 2006 року брати радника Яника Нетудихату...
А сам Тягнибок досі ніч не відповів за свою бабусю Фротман... Ганьба!!!!!
милчеловек _ 24.02.2010 17:01
IP: 94.248.117.---
Viaa:
Ну хоч аплодуй вашому допису – відсіч російськрму шовінізму ви бажаєте назвати українським шовінзмом? Хіба це було у московському дитсадочку?
Вія, назвіть конкретні справі де Свобода протистояла рос. шовінізму? У львівському садку засіли рос. шовіністи? Де ваші реальні діі на Східній Україні? Чому свободівці діють сінхронно з ригіаналамі?
EchoU _ 24.02.2010 17:01
IP: 174.117.135.---
wtz:
Щодо пана Тягнибока ще були сумніви до виборів. Тепер немає – це ФСБшний провокатор, який грає роль ультрпатріота. Патріотизм визначається не на словах, а в ділах. А результат його "дєлов" – коронація Хама.
************************************
100% это проект, вопрос только в том: "Чей проект это?"
Viaa _ 24.02.2010 17:00
IP: 82.193.121.---
samp:
Насильницьке звужування кола українців ослабляє можливості держави України.
І самовпевненість і пихатість невиправданого самовихваляння також державі не на користь. Самовпевненість схвальна після досчгнення мети, а не перед. Ну, звичайно, коли хочете досягнути ту мету, яку проголошуєте.
А як це можна звузити коло українців – просвітіть но мене, ви себе з будь-яких причин перестанете вважати українцем?????
А щодо самовпевненості – саме вона і є ЗАПОРУКОЮ досягнення мети:)
gvp _ 24.02.2010 16:59
IP: 194.44.164.---
" Якщо ти Альонка то бери валізу і їдь в Росію" -Ось коротко суть Тягнибоківської ідеології.
І щоб можна було діяти таким чином з інакомовними "Попереду – велика боротьба і ми до неї готові."
Залишається записати Олега Тягнибока, як людину безперечно блаженну, до лику святих.
. Амінь.
Историчка _ 24.02.2010 16:58
IP: 91.124.217.---
24.02.2010 15:38 _ Олег Тягнибок -------з "Мини Мазайла"

Т ь о т я
- Тоді я не розумію, що таке українці, хто вони такі: євреї, татари, вірмени?... Будь ласка, скажіть мені, кого у вас називають українцями? Будь ласка...
М а з а й л о, випивши води:
- Українцями звуться ті, хто вчить нещасних службовців так званої української мови. Не малоруської і не Тарасошевченківської, а української – і це наша малоросійська трагедія.
Т ь о т я
- Хто вони такі? Якої нації люди, питаю?
М а з а й л о
- Частина – наші малороси, себто руські...
Т ь о т я
- Ну?
М а з а й л о
- А частина, з'явіть собі, галичани, себто австріяки, що з ними ми воювалися 1914 року, подумайте тільки!
Т ь о т я
- Я так і знала, я так і знала, що тут діло нечисте... Так он вони хто, ваші українці! Тепера я розумію, що таке українська мова. Розумію! Австріяцька видумка, так?
merja _ 24.02.2010 16:58
IP: 95.133.227.---
Які ниці коментарі дають хохли і малороси... Будьте українцями, будьте росіянами – тільки не будьте рускоязичним насєлєнієм!
сидоров иван _ 24.02.2010 16:57
IP: 193.107.41.---
Олег,извините,но Вы чего-то недогоняете.Проще говоря-дурачок.Ваши взгляды из прошлого.Вы,Робин Гуд Тернопольской области.дальше Вас не пустят думающие,нормальные люди.И это огромное счастье для Украины,что взгляды неандертальца, умрут в Тернополе...
милчеловек _ 24.02.2010 16:56
IP: 94.248.117.---
Riot:
И этот ублюдок (Олэжэ) еще и появился тут что бы огрызаться?

100 лет ненависти уже окончательно изменили вашу психику. Вояки с детсадовскими детьми.

Галичину – к дьяволу отделить от остальной Украины!
Саме цього й добиваються хазяї "олєжкі", щоб показати що Галичина – то шовіністично-расістське кубло. От тоді справа федералізаціі та впрвадження другої державної піде як по маслу.
samp _ 24.02.2010 16:56
IP: 89.252.1.---
Viaa:
Насильницьке звужування кола українців ослабляє можливості держави України.
І самовпевненість і пихатість невиправданого самовихваляння також державі не на користь. Самовпевненість схвальна після досчгнення мети, а не перед. Ну, звичайно, коли хочете досягнути ту мету, яку проголошуєте.
Viaa _ 24.02.2010 16:55
IP: 82.193.121.---
Ksenya:
Після цієї акції Свободи вирішила, що ніколи не голосуватиму за цю політсилу, більшість моїх знайомих теж. Абсолютно зрозуміло, що це штатні провокатори, які дискредитують ідеї патріотизму. Ображати дітей, принижувати їх перед іншими дітками і вихователями це вищий рівень ницості!
І не треба себе називати українськими націоналістами, ви, пане Олеже, шовініст, не плутайте понять!
Ну хоч аплодуй вашому допису – відсіч російськрму шовінізму ви бажаєте назвати українським шовінзмом? Хіба це було у московському дитсадочку?
Witek _ 24.02.2010 16:54
IP: 78.25.17.---
"А ось неспотворене українофобами сприйняття події" – "Спотворювати" події це є частиною роботи сучасних медіа. Навчиться працювати нарешті з медіа аби не потрапляти у такі ситуації!

Принаймні постарайтесь використати цю ситуацію для пояснення своєї позиції. Справа ж справді благородна! Текст – занадто довгий! Це ж інтернет!
НеЭуропеец _ 24.02.2010 16:54
IP: 193.219.124.---
Ещё одно чмо с манией величия и преследования.
Никогда не забуду кадры, когда этот припиздок на каком-то слёте перед старыми пердунами-оуновцами с пеной у рта орал, что за каждое русское слово нужно по пальцу отрубать. Не заметил, скот, что его в это время снимали...
такс _ 24.02.2010 16:54
IP: 77.123.75.---
Друзі! Зрозумійте самі та передайте кожному Тягнибок та проект "Свобода" – ПІДСТАВА КРЕМЛЯ. Завдання – стравити російськомовних та україномовних, демонізувати українство. Участь Бенюка в "Кандагарі" – на голову не налазить... СУСПІЛЬСТВО МАЄ ВІДШТОВХНУТИ СВОБОДУ! Провокація з Фаріон – СКІЛЬКИ МОЖНА ТАКЕ ТЕРПІТИ? Треба звертатися до адекватних людей у "Свободі" та переконувати перестати допомогати нищити українську державу.
ariks _ 24.02.2010 16:52
IP: 80.92.226.---
Да не в этом дело дружок! Просто не надо своей простотой провоцировать! Тщательней как то!
Ksenya _ 24.02.2010 16:50
IP: 62.149.4.---
Після цієї акції Свободи вирішила, що ніколи не голосуватиму за цю політсилу, більшість моїх знайомих теж. Абсолютно зрозуміло, що це штатні провокатори, які дискредитують ідеї патріотизму. Ображати дітей, принижувати їх перед іншими дітками і вихователями це вищий рівень ницості!
І не треба себе називати українськими націоналістами, ви, пане Олеже, шовініст, не плутайте понять!
милчеловек _ 24.02.2010 16:49
IP: 94.248.117.---
А до чого тут маленькі трирічні діти? Хіба вони розуміються на політиці, чи зможуть захиститись? От якби ця єврєйська жіночка – Фаріоніха, з їх батьками порозмовляла, їх спробували ставити на місце, та повчати, от тоді це був би справжній вчинок. А так ця єврєчка просто злякалась що батьки на такий менторський тон могли б пику добряче натовкти.
Viaa _ 24.02.2010 16:49
IP: 82.193.121.---
rostyslav_81:
Viaa:
дякую наразі
Та ще нема за що. В Адмінфорумі вже є гілка Хорнета про ваш нік.
wtz _ 24.02.2010 16:48
IP: 77.52.42.---
Щодо пана Тягнибока ще були сумніви до виборів. Тепер немає – це ФСБшний провокатор, який грає роль ультрпатріота. Патріотизм визначається не на словах, а в ділах. А результат його "дєлов" – коронація Хама.
Viaa _ 24.02.2010 16:48
IP: 82.193.121.---
samp:
Viaa:
По відношенню до ворогів можливо й можна погодитись, але не варто всіх перетворювати в своїх ворогів. Такі методи ведуть лише до програшу.
А я досі не побачила жодного українця, який би аж заворогував:) Те, що нуртуються інородці – також зрозуміло. але нам дбати за своє насамперед.
rostyslav_81 _ 24.02.2010 16:48
IP: 193.239.129.---
Viaa:
дякую наразі
Selisten _ 24.02.2010 16:47
IP: 194.37.248.---
Миклован:
Розібратись в оточенні. В найближчому, і найвищому в ВО "Свобода", якнайперше.
І витурити звідти дурнів, провокаторів, хворих на голову, агентів Кремля.
Так тоді там нікого не залишиться:)))))
Selisten _ 24.02.2010 16:46
IP: 194.37.248.---
Нагнітання "національного" питання – це безпрограшна "фішка" і для "тіпо українізаторів", і для "тіпо борців з українізацією", яких насправді в цьому житті цікавить бабло, тільки бабло, та нічого, крім бабла. З бюджету, який наповнюють лохи, які влаштовують криваві хохлосрачі на тему "ужОсів українізації"...
Уряд реформ406 Корупція1348 Зеленський30 Україна та Європа1094 Aтака Путіна1232
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter