Олег Тягнибок Голова ВО "Свобода"

Момент істини: українофоби і ''хруні'' проти української мови

24 лютого 2010, 15:38

Пропоную Вашій увазі Заяву прес-служби Всеукраїнського об'єднання "Свобода" щодо мовної істерії українофобів та плазування псевдопатріотів

"Можливо, не тепер? Все-таки діти", – сказав Дракон,

дивлячись на меч Ланселота.

- "Ні. Тепер", – відмовив Ланселот.

З фільму "Вбити дракона"


В Україні існує лише один вид ксенофобії – українофобія. Тому істерична реакція проросійських політиків щодо акцій Всеукраїнського об'єднання "Свобода" з нагоди Міжнародного дня рідної мови не викликає подиву. Партія регіонів, яка представляє інтереси Кремля в Україні, та її сателіти чітко визначили свої позиції щодо наступу на все українське. Основний удар своєї діяльності вони спрямували проти української мови, намагаючись будь-яким способом закріпити за російською статус панівної.

Московські подножки намагаються надати мові російської національної меншини привілейованого статусу в діловодстві та судочинстві, зробити російську мову регіональною, згодом – офіційною, щоб, зрештою, обернути її на державну. Речниками цих ідей виступають як відомі українофоби типу нардепа-регіонала Колесніченка, так і "нові патріоти" типу Тігіпка.Новим етапом у тотальній боротьбі українофобів з українською мовою стало звернення нардепа-регіонала Вадима Колесніченка до Генерального прокурора України з вимогою притягнути мовознавця, депутата Львівської обласної ради від ВО "Свобода", лавреата премій ім. О. Гірника та Б. Грінченка, доцента кафедри української мови Національного університету "Львівська політехніка" Ірину Фаріон до кримінальної відповідальності за статтею 161 Кримінального кодексу України "Порушення рівності громадян залежно від їх расової, національної належності або ставлення до релігії". На думку одіозного співця сепаратистів (нагадаємо, що цей українофоб назвав "справжніми патріотами" учасників сепаратистського з'їзду в Сіверськодонецьку, які 2004 року створювали так званий ПІСУАР), – Ірина Фаріон "дискримінує дітей за мовною і національною ознакою". Неадекватну оцінку Колесніченка викликала акція "Утверджуймо державну мову!", яку провела "Свобода" 19 лютого 2010 року у львівському дитячому садочку N67 (http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/013818/) Очевидно, нардеп-регіонал солідарний з тьотею Мотею з "Мини Мазайла", якій "прілічнєє бить ізнасілованной, нєжелі українізірованной".

Ми усвідомлюємо, що потуги українофобів засудити мовознавця є лише першою ластівкою у їхньому наступі на українську мову та права української Нації. Слід очікувати ухвалення лавини антиукраїнських актів, які перебувають поза рамками Конституції та моралі.

Наприклад, так званий законопроект "Про заборону реабілітації й героїзації фашистських колабораціоністів 1933-1945 рр.", зареєстрований 15 січня 2010 року все тим же Вадимом Колесніченком. Цей сумнозвісний нардеп-регіонал назвав поплічниками нацистів увесь український національно-визвольний рух, зокрема Українську Повстанську Армію. І чхати йому на те, що факти свідчать про протилежне, що під час Нюрнберзького процесу, попри на наполягання Кремля, розгляд питання про співпрацю УПА з німецькими окупантами відхилили у зв'язку з відсутністю будь-яких доказів. Вадим Колесніченко також є автором серії законопроектів, якими пропонує запровадити російську мову в різних галузях судочинства, а також зобов'язати службовців органів місцевого самоврядування знати відсутні у Конституції регіональні мови і мови національних меншин.

Приклад антиукраїнської діяльності лише одного члена Партії регіонів – звісно, краплина в морі українофобії, яке розлилося по Україні. Проте, якщо вчора українофоби діяли під личиною захисників прав громадян, використовуючи як димову завісу спотворений текст "Європейської хартії регіональних мов або мов меншин", за якою ховали тотальну окупацію українського інформаційного простору та реальну русифікацію всіх сфер українського життя, то сьогодні маски скинуто і нищення української мови та її носіїв набуває відвертого характеру.

Не дивно, що під прицілом українофобів опинилася саме член Політради ВО "Свобода" Ірина Фаріон. Її безкомпромісну позицію щодо захисту національних інтересів знають і підтримують українці. Адже колективна обструкція Ірини Фаріон розпочалася одразу після оприлюднення її відкритого листа Вікторові Януковичу (http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/013771/) та відкритого звернення до Верховної Ради України (http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/013833/). Для нас, націоналістів, вибір мішені українофобів є зрозумілим. Їхній намір – знищити сильних, щоб заламати слабодухих. А привід завжди знайдеться. Так, як це було 2004 року з виступом лідера ВО "Свобода" Олега Тягнибока на горі Яворина. І дарма, що Олег Тягнибок в усіх можливих судових інстанціях в Україні довів, що відеозапис його виступу на горі Яворина 2004 року було сфабриковано, українофоби далі лементують про нацизм та ксенофобію "Свободи". Така ж ситуація складається й навколо цькування Ірини Фаріон.

Розгортання регіоналами скандалу на кшталт "Яворина-2" навколо акції "Утверджуймо державну мову!", яку проводила "Свобода" у львівському дитячому садку N67, – це лише пролог до масового наступу кремлівських яничарів на все українське. На жаль, всі мовчать, ніби не помічають масових порушень мовного законодавства, тотальної інформаційної окупації, зрештою, шаленої денаціоналізації наших дітей, коли ровесники Незалежності, як додаток до права голосувати, отримують чужу, накинуту окупантами, мову.

Хіба для когось секрет, що в будь-якому так званому "українському" дитячому садочку Києва і далі практично по всій державі україномовна дитина потрапляє під шалений вал русифікації. Але цього мало, тепер московські яничари намагаються зробити кримінальним злочином право захистити своїх дітей від російської окупації. Не дивно, що приводом для оголошення війни українофоби обрали акцію "Утверджуймо державну мову!" в дитячому садочку, бо саме у малих дітей, навіть у Львові чи Тернополі, вони прагнуть вирвати Україну з Душі. І скиглення про ранимі дитячі душі є облудним і наскрізь фальшивими. "Борцям з тоталітаризмом" радимо ще раз передивитися культовий для них фільм "Вбити Дракона" і звернути особливу увагу на останню сцену, винесену в епіграф. Мораль зрозуміла: вбити Дракона можливо, але полем битви має стати дитяча Душа, бо дорослі невиправно понівечені Драконом. І саме це робить "Свобода" своєю акцією "Утверджуймо державну мову!", яка відбувається у дитячих садках. Тому й озвався так голосно московський шовіністичний Дракон, тому й підспівують йому слабодухі. Але "Свобода", як лицар Ланселот, не піддається маніпуляціям, виходить на бій і твердо тримає меч. Меч Справедливості.

Проте з позицією українофобів усе зрозуміло. Викликає подив те, яким чином до ґвалту московських шовіністів приєднався сонм україномовних псевдопатріотів, "хрунів" та інших "дядьків отєчества чужого" (як їх влучно назвав Тарас Шевченко). Саме вони здійняли найбільший галас, що ВО "Свобода", а особливо Ірина Фаріон "не так", "не в тому місці", "не в той час" і "не тим способом", "дуже не толерантно" захищає український Дух та українську Душу. Бо для них, "хрунів", про любов до України можна лише говорити, плакатись на ситуацію, займати патріотичну позицію винятково на печі (згадайте ще Самійленкове з ХІХ століття: "кожна піч українська – фортеця міцна, там на чатах лежать патріоти") і просити, просити, вічно просити. "Хруні" мовчать, коли в Павлограді українців звільняють з роботи за вживання української мови, "хруні" боязко дивляться в іншу сторону, коли ображають чи б'ють українців в Одесі і Криму, "хруні" спокійнісінько миряться з ґвалтуванням дітей в "Артеку" (очевидно, образ "тьоті Моті" об'єднує московських шовіністів і українських псевдопатріотів), "хруням" звично витирати плювки з обличчя. Але така ж звична справа для них – приєднуватися до українофобів і вкупі з ними, злагодженим хором засуджувати націоналістів, як у Шевченкового "Юродивого", написаного на основі реальних подій:

"Найшовсь-таки якийсь проява,

Якийсь дурний оригінал,

Що в морду затопив капрала,

Та ще й у церкві, і пропало,

Як на собаці.

Так-то так!

Найшовсь-таки один козак

Із міліона свинопасів,

Що царство все оголосив:

Сатрапа в морду затопив.

А ви, юродиві, тим часом,

Поки нездужає капрал,

Ви огласили юродивим

Святого лицаря!


Ми пам'ятаємо реакцію українських псевдопатріотів щодо чину Степана Бандери і націоналістів у 30-х роках ХХ століття. Але сьогодні, на пострах ворогам українська Нація гордо має ім'я Бандери, а його псевдопатріотичних "критиків" давно сточив шашіль небуття. Туди ж відправляться і сучасні орди українофобів та суголосних їм псевдопатріотів.

Те, що "грязь Москви" з Партії регіонів кинула рукавичку саме "свободівцям" і "Свободі" – не дивно, адже лише націоналістів вони панічно бояться. Ще перед другим туром виборів "Свобода" оголосила про перехід в національну опозицію. Ми готові до боротьби. Захищати Україну та українців – не наша забаганка, це наш обов'язок. Зберегти мову, донесену нам крізь віки русифікації та полонізації, – це заповіт дідів. З двох кремлівських кандидатів до влади прийшов агресивніший та відвертіший. Ну що ж. У Нації буде менше ілюзій. Попереду – велика боротьба і ми до неї готові.

А ось неспотворене українофобами сприйняття події:

http://www.youtube.com/watch?v=KCwo1_JV1ac

powered by lun.ua
Коментарі — 292
Миклован _ 24.02.2010 16:46
IP: 194.44.28.---
Найкраще, що можна і треба зробити в цій ситуації. Або рано чи пізно.
Розібратись в оточенні. В найближчому, і найвищому в ВО "Свобода", якнайперше.
І витурити звідти дурнів, провокаторів, хворих на голову, агентів Кремля.
Відкоригувати програму партії, прибравши крайні і контраверсійні її пункти.
Практикувати більш широке об'єднання різних сил для досягення конкретних цілей, наприклад бороьбу з мігрантами, реадмісією, проводити акції на підтримку делімітації та демаркації наших кордонів тощо.
Впевнений – таких дій та справ можна знайти багато. Мати за найближчу мету – більш широке представництво в органх влади всіх рівнів. Залучати до співраці фахівців, експертів.
Ну а як ні, на проект можна ставити хрест. На жаль.
Viaa _ 24.02.2010 16:45
IP: 82.193.121.---
rostyslav_81:

Я вже писала за вас, завтра вийду з бані – ще напишу у Адмінфорумі.,тримайтеся, що зможемо – зробимо.
Євген14 _ 24.02.2010 16:45
IP: 82.207.120.---
Vlad_iz_Kharkova:
Дійсно! Навіщо потрібні ще якісь "українофоби", коли вже є Тягнибок з Фаріон!
Давайте решту в Мацкву вивезем) Вас назначим "начальніком состава")
rostyslav_81 _ 24.02.2010 16:43
IP: 193.239.129.---
Viaa:
вас забанили до 25, а мене на 999 днів! я вражений, і головне в банному листі мене нема!, що за чортівня не знаю, листи модератора ніц не дали, я в траурі:- (, ross_81. допоможіть
Євген14 _ 24.02.2010 16:43
IP: 82.207.120.---
pavel1226:
Фаріон занадто нервова і жовчна для політики. Позбувайтесь її. Тоді ви більше зможете зробити позитивного для українства, звісно, якщо ви не провокатори." – а вот это – еще лучше. Молодцы
То вона з ТВекранів така, ви б з нею в реалі поспілкувались:)
samp _ 24.02.2010 16:42
IP: 89.252.1.---
Viaa:
По відношенню до ворогів можливо й можна погодитись, але не варто всіх перетворювати в своїх ворогів. Такі методи ведуть лише до програшу.
zoro999 _ 24.02.2010 16:42
IP: 83.137.88.---
_Миклован
_Вже крутять сюжет на москалТВ. Цього добивались?

Розслабтесь.
Ця публіка, все одно буде кліпати негативні сюжети про нас – це у них на рівні рефлексів.
Такі події тільки облегшують їм їхню брудну роботу, але не більше.
Vlad_iz_Kharkova _ 24.02.2010 16:42
IP: 195.26.93.---
Дійсно! Навіщо потрібні ще якісь "українофоби", коли вже є Тягнибок з Фаріон!
advokat_X _ 24.02.2010 16:41
IP: 213.160.140.---
Звертаю увагу любителів посилань на Європейську хартію на те, що Закон України "Про ратифікацію Європейської хартії регіональних мов або мов меншин" встановлює наступне:
"5. При застосуванні положень Хартії заходи, спрямовані на утвердження української мови як державної, її розвиток і функціонування в усіх сферах суспільного життя на всій території України, не вважаються такими, що перешкоджають чи створюють загрозу збереженню або розвитку мов, на які відповідно до статті 2 цього Закону поширюються положення Хартії".
"2. Положення Хартії застосовуються до мов таких національних меншин України: білоруської, болгарської, гагаузької, грецької, єврейської, кримськотатарської, молдавської, німецької, польської, російської, румунської, словацької та угорської".
Veles74 _ 24.02.2010 16:40
IP: 95.111.152.---
Один известный царь остался в памяти благодаря убийству младенцев.Кажется,ВО Свобода на чолi с її лідером лавры эти не дают покоя. Только,как правильно заметили,никто их не боится.Собака лает,караван идет.А если моему сыну кто то посмеет сказать,что он должен быть Євгенко,а не Женя,получит мощный (и,возможно,жестокий) отпор от меня лично.И навсегда забудет даже свое имя.Не нравятся вам те,кто говорит на русском-это только ваша проблема.
Євген14 _ 24.02.2010 16:40
IP: 82.207.120.---
bud_11:
Шановні українці!!! Хто Вам забороняє і чи може заборонити вчити своїх дітей рідної мови? А ви самі того хочете???
Діти на те і є щоб вчитись, чим більше мов знатимуть, тим краще!
Viaa _ 24.02.2010 16:40
IP: 82.193.121.---
капітон:
Оце свинство, що влаштувала Фаріон – це постання, і непокора!? Щось мені пригадалась роль, яку зіграв виступ Тягнибока напередодні справжнього акту повстання і непокори – Помаранчевої революції. Як же його крутили по всіх російських каналах. Як зброю саме проти Помаранчевої революції. Тому, облиште весь свій пафос: дерево пізнається за плодами.
І що, Тягнибок на Яворині неправду якусь сказав? Чи Тягнибок у Помаранчеву революцію мало зробив? Чи за минулі 5 років після того?
pavel1226 _ 24.02.2010 16:40
IP: 82.200.49.---
"Вбити, дракона в душі дитини, Олег, не значить душу дитини. А, насамперед, цього дракона слід вбити у самому собі. Що можете і передати своїй пані Фаріон. Її пасаж про "Лизу" дивитись просто гидко по-людськи. Чого вартий ваш патріотизм (нехай навіть і щирий), якщо в його основі лежить злоба і дурість. А в підсумку – одні лиш ведмежі послуги, так востребувані вашими спонсорами. Можливо, ви думаєте, що їх використовуєте. Але насправді." – Как хорошо сказано.
"Дуже сумно, що націоналісти свободівці часто виглядають як провокатори. Питання в тому, чи дійсно вони є ними, чи виглядають так по глупоті своїй.

Ніхто не перечить, що ви повинні бути твердими і незламними. Але ж не треба бути самодурами, істеричними, жовчними, знавіснілими, ...

Фаріон занадто нервова і жовчна для політики. Позбувайтесь її. Тоді ви більше зможете зробити позитивного для українства, звісно, якщо ви не провокатори." – а вот это – еще лучше. Молодцы
tuskarora _ 24.02.2010 16:40
IP: 95.111.171.---
Це була свідома провокація з боку Свободи і неврівноваженої Фаріон, за якою не раз помічав у розмовах сексуальну стурбованість (тіпо членом інше слід робить, а член партії – то ля-ля-ля). З малими дітьми ТАК СПІЛКУВАТИСЯ НЕ МОЖНА!
Діткам можна було спокійно і лагідно сказати: українською буде не міша а Мишко тощо, а кликати – Мишку! Ану, погукаймо мишка. всі разом:)))
А мову захищати – он марш у Павлоград, де бютівець-власник звільнив 18 людей за те, що говорять українською. Януковича яйцями закидайте за його зековсько-москальську, Дімі табачнику влаштуйте веселе життя... Та ні. ЦИХ займати – кишка тонка. А от Бенюку знятися в ролі українця-страхопута в російській стрічці Кандагар – не западло. Чи Боді Черваку з 2003 по весну 2005 пахати головспецом в уряді Януковича, чи у список 2006 року брати радника Яника Нетудихату...
А сам Тягнибок досі ніч не відповів за свою бабусю Фротман... Ганьба!!!!!
Просто _ 24.02.2010 16:38
IP: 88.81.234.---
pavel1226:
И никто вас, националистов, не боится. Что вы будете делать без денег Америки?
Сейчас же живете за счет Донбасса и Юга Украины. И одновременно пытаетесь доказать свою высоконациональную (украинскую) идентичность. Не стыдно? Заработай своим горбом деньги, тогда не потратишь их куда зря.
Заблуждаетесь! Эти ребята живут за счет денег коломойских и ФСБ. Их задача – пугать таких как вы, изображая из себя "фашистскую угрозу" для того, чтобы ваши хозяева Донбасса держали вас в стойле. Вы еще расскажите, как с 2005 года оранжевые фашисты обнесли Донбасс колючей проволокой, а Одессу и Севастополь сбросили в море. Ничего за эти годы так и не поняли! Только одно мычание:"Янукович! Спаситель наш!!!" Любуйтесь им и его союзниками ющенками-тягнибоками.
Viaa _ 24.02.2010 16:38
IP: 82.193.121.---
rostyslav_81:
Viaa це та сама Via з ФУПу, в мене є до вас питання і велике прохання
Так, це я – на ФУПі забанена нині. Питайте-прохайте:)
капітон _ 24.02.2010 16:38
IP: 95.134.0.---
Viaa:
Оце свинство, що влаштувала Фаріон – це постання, і непокора!? Щось мені пригадалась роль, яку зіграв виступ Тягнибока напередодні справжнього акту повстання і непокори – Помаранчевої революції. Як же його крутили по всіх російських каналах. Як зброю саме проти Помаранчевої революції. Тому, облиште весь свій пафос: дерево пізнається за плодами.
Лао _ 24.02.2010 16:38
IP: 82.207.96.---
Чим більше нас українців позбавляють наших прав на волю, мову. освіту, територію, і виштоіхують на узбіччя мати право бути лише представниками елементарних професій або емігрантами, тим більший спротив буде утворюватись владі. Це було скрізь і у всі часи.
bud_11 _ 24.02.2010 16:37
IP: 95.135.12.---
Я – росіянин, народився на Україні. З мамою та татом спілкуюсь на російській мові. Одружений на чистокровній українці, з якою у новій моїй сім'ї вже 12 років розмовляю українською (нема проблем). З дітьми на російській, діти з мамою говорять на українській. Одного разу, коли мій син (7 років) розмовляв з моєю дочкою (10 років) на російській, один вуйко зробив йому зауваження (ми живемо на Західній Україні), то він його послав українською... Шановні українці!!! Хто Вам забороняє і чи може заборонити вчити своїх дітей рідної мови? А ви самі того хочете???
Viaa _ 24.02.2010 16:37
IP: 82.193.121.---
samp:
Крайності Степана Бандери можна зрозуміти (особливо беручи до уваги його вік початку активних дій). І в нього була мета – Україна.
Зараз мета інша – зберегти Україну. І методи гноблення "не таких" до цього не підходять. Такі методи тільки підсилюють ворогів. Тоді Вас, пане Тягнибок, можна запідозрити в провокаторстві.
Такі методи повідомляють ворогам про не-толерантність українців. І тому вороги так заволали – аж вуха закладає.j
Євген14 _ 24.02.2010 16:37
IP: 82.207.120.---
Просто:
Снявши голову, по волосам не плачут, пан Олег! Вы получили именно то, к чему так стремились! Теперь Ваши "громыхания" в защиту Украины выглядят только как крик "держи вора", который известно кто исполняет громче всех.
Чим більший розголос про мовне питання не перед виборами, тим краще.
командор _ 24.02.2010 16:35
IP: 212.109.39.---
По всей видимости дела по созданию коалиции у ПР идут очень плохо.Возобновление активности провокаторов Тягнибока и Кушнирука говорит о надвигающихся выборах в Раду и необходимости стимулирования активности электората синих безбашенными "нациками".Присвоение ГЕРОЯ Бандере перед вторым туром-явление того же порядка.
Serr _ 24.02.2010 16:34
IP: 91.209.51.---
Тягнибока просто хоч у підручник вставляй:
Якщо ти проти конкретної дуристики загалом (у минулому) цікавої філологіні Фаріон – то ти проти української мови. Ось зразок тоталітарного мовлення.
А ситуація не нова. Леся Українка колись писала своєму дядькові Михайлу Драгоманову: "...можна почути у нас таку фразу: "Як се? От ви казали, що NN дурень і тупиця, а він же так чудово говорить по-нашому!" "Говорить по-нашому" – се вже ценз! А послухати часом, що тільки він говорить по-нашому, то, може б, краще, якби він говорив по-китайськи".
Тільки й нового – що ціла партія тепер за NN стоїть.
А щодо тих придуркуватих донбасян, які досі вважають, наче "Свобода" живе на гроші американців, то краще б вони пошукали (і знайшли) спонсорів цієї організації значно ближче. Майже у себе під носом. Бо ж це таке ефективне капіталовкладення – Тягнибок, Фаріон, Бенюк, Іллєнко – щоб на виборах вигравали януковичі...
samp _ 24.02.2010 16:34
IP: 89.252.1.---
Крайності Степана Бандери можна зрозуміти (особливо беручи до уваги його вік початку активних дій). І в нього була мета – Україна.
Зараз мета інша – зберегти Україну. І методи гноблення "не таких" до цього не підходять. Такі методи тільки підсилюють ворогів. Тоді Вас, пане Тягнибок, можна запідозрити в провокаторстві.
Просто _ 24.02.2010 16:34
IP: 88.81.234.---
Снявши голову, по волосам не плачут, пан Олег! Вы получили именно то, к чему так стремились! Теперь Ваши "громыхания" в защиту Украины выглядят только как крик "держи вора", который известно кто исполняет громче всех.
ONLINE
Уряд реформ406 Корупція1348 Зеленський30 Україна та Європа1094 Aтака Путіна1232
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter