Олег Тягнибок Голова ВО "Свобода"

Момент істини: українофоби і ''хруні'' проти української мови

24 лютого 2010, 15:38

Пропоную Вашій увазі Заяву прес-служби Всеукраїнського об'єднання "Свобода" щодо мовної істерії українофобів та плазування псевдопатріотів

"Можливо, не тепер? Все-таки діти", – сказав Дракон,

дивлячись на меч Ланселота.

- "Ні. Тепер", – відмовив Ланселот.

З фільму "Вбити дракона"


В Україні існує лише один вид ксенофобії – українофобія. Тому істерична реакція проросійських політиків щодо акцій Всеукраїнського об'єднання "Свобода" з нагоди Міжнародного дня рідної мови не викликає подиву. Партія регіонів, яка представляє інтереси Кремля в Україні, та її сателіти чітко визначили свої позиції щодо наступу на все українське. Основний удар своєї діяльності вони спрямували проти української мови, намагаючись будь-яким способом закріпити за російською статус панівної.

Московські подножки намагаються надати мові російської національної меншини привілейованого статусу в діловодстві та судочинстві, зробити російську мову регіональною, згодом – офіційною, щоб, зрештою, обернути її на державну. Речниками цих ідей виступають як відомі українофоби типу нардепа-регіонала Колесніченка, так і "нові патріоти" типу Тігіпка.Новим етапом у тотальній боротьбі українофобів з українською мовою стало звернення нардепа-регіонала Вадима Колесніченка до Генерального прокурора України з вимогою притягнути мовознавця, депутата Львівської обласної ради від ВО "Свобода", лавреата премій ім. О. Гірника та Б. Грінченка, доцента кафедри української мови Національного університету "Львівська політехніка" Ірину Фаріон до кримінальної відповідальності за статтею 161 Кримінального кодексу України "Порушення рівності громадян залежно від їх расової, національної належності або ставлення до релігії". На думку одіозного співця сепаратистів (нагадаємо, що цей українофоб назвав "справжніми патріотами" учасників сепаратистського з'їзду в Сіверськодонецьку, які 2004 року створювали так званий ПІСУАР), – Ірина Фаріон "дискримінує дітей за мовною і національною ознакою". Неадекватну оцінку Колесніченка викликала акція "Утверджуймо державну мову!", яку провела "Свобода" 19 лютого 2010 року у львівському дитячому садочку N67 (http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/013818/) Очевидно, нардеп-регіонал солідарний з тьотею Мотею з "Мини Мазайла", якій "прілічнєє бить ізнасілованной, нєжелі українізірованной".

Ми усвідомлюємо, що потуги українофобів засудити мовознавця є лише першою ластівкою у їхньому наступі на українську мову та права української Нації. Слід очікувати ухвалення лавини антиукраїнських актів, які перебувають поза рамками Конституції та моралі.

Наприклад, так званий законопроект "Про заборону реабілітації й героїзації фашистських колабораціоністів 1933-1945 рр.", зареєстрований 15 січня 2010 року все тим же Вадимом Колесніченком. Цей сумнозвісний нардеп-регіонал назвав поплічниками нацистів увесь український національно-визвольний рух, зокрема Українську Повстанську Армію. І чхати йому на те, що факти свідчать про протилежне, що під час Нюрнберзького процесу, попри на наполягання Кремля, розгляд питання про співпрацю УПА з німецькими окупантами відхилили у зв'язку з відсутністю будь-яких доказів. Вадим Колесніченко також є автором серії законопроектів, якими пропонує запровадити російську мову в різних галузях судочинства, а також зобов'язати службовців органів місцевого самоврядування знати відсутні у Конституції регіональні мови і мови національних меншин.

Приклад антиукраїнської діяльності лише одного члена Партії регіонів – звісно, краплина в морі українофобії, яке розлилося по Україні. Проте, якщо вчора українофоби діяли під личиною захисників прав громадян, використовуючи як димову завісу спотворений текст "Європейської хартії регіональних мов або мов меншин", за якою ховали тотальну окупацію українського інформаційного простору та реальну русифікацію всіх сфер українського життя, то сьогодні маски скинуто і нищення української мови та її носіїв набуває відвертого характеру.

Не дивно, що під прицілом українофобів опинилася саме член Політради ВО "Свобода" Ірина Фаріон. Її безкомпромісну позицію щодо захисту національних інтересів знають і підтримують українці. Адже колективна обструкція Ірини Фаріон розпочалася одразу після оприлюднення її відкритого листа Вікторові Януковичу (http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/013771/) та відкритого звернення до Верховної Ради України (http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/013833/). Для нас, націоналістів, вибір мішені українофобів є зрозумілим. Їхній намір – знищити сильних, щоб заламати слабодухих. А привід завжди знайдеться. Так, як це було 2004 року з виступом лідера ВО "Свобода" Олега Тягнибока на горі Яворина. І дарма, що Олег Тягнибок в усіх можливих судових інстанціях в Україні довів, що відеозапис його виступу на горі Яворина 2004 року було сфабриковано, українофоби далі лементують про нацизм та ксенофобію "Свободи". Така ж ситуація складається й навколо цькування Ірини Фаріон.

Розгортання регіоналами скандалу на кшталт "Яворина-2" навколо акції "Утверджуймо державну мову!", яку проводила "Свобода" у львівському дитячому садку N67, – це лише пролог до масового наступу кремлівських яничарів на все українське. На жаль, всі мовчать, ніби не помічають масових порушень мовного законодавства, тотальної інформаційної окупації, зрештою, шаленої денаціоналізації наших дітей, коли ровесники Незалежності, як додаток до права голосувати, отримують чужу, накинуту окупантами, мову.

Хіба для когось секрет, що в будь-якому так званому "українському" дитячому садочку Києва і далі практично по всій державі україномовна дитина потрапляє під шалений вал русифікації. Але цього мало, тепер московські яничари намагаються зробити кримінальним злочином право захистити своїх дітей від російської окупації. Не дивно, що приводом для оголошення війни українофоби обрали акцію "Утверджуймо державну мову!" в дитячому садочку, бо саме у малих дітей, навіть у Львові чи Тернополі, вони прагнуть вирвати Україну з Душі. І скиглення про ранимі дитячі душі є облудним і наскрізь фальшивими. "Борцям з тоталітаризмом" радимо ще раз передивитися культовий для них фільм "Вбити Дракона" і звернути особливу увагу на останню сцену, винесену в епіграф. Мораль зрозуміла: вбити Дракона можливо, але полем битви має стати дитяча Душа, бо дорослі невиправно понівечені Драконом. І саме це робить "Свобода" своєю акцією "Утверджуймо державну мову!", яка відбувається у дитячих садках. Тому й озвався так голосно московський шовіністичний Дракон, тому й підспівують йому слабодухі. Але "Свобода", як лицар Ланселот, не піддається маніпуляціям, виходить на бій і твердо тримає меч. Меч Справедливості.

Проте з позицією українофобів усе зрозуміло. Викликає подив те, яким чином до ґвалту московських шовіністів приєднався сонм україномовних псевдопатріотів, "хрунів" та інших "дядьків отєчества чужого" (як їх влучно назвав Тарас Шевченко). Саме вони здійняли найбільший галас, що ВО "Свобода", а особливо Ірина Фаріон "не так", "не в тому місці", "не в той час" і "не тим способом", "дуже не толерантно" захищає український Дух та українську Душу. Бо для них, "хрунів", про любов до України можна лише говорити, плакатись на ситуацію, займати патріотичну позицію винятково на печі (згадайте ще Самійленкове з ХІХ століття: "кожна піч українська – фортеця міцна, там на чатах лежать патріоти") і просити, просити, вічно просити. "Хруні" мовчать, коли в Павлограді українців звільняють з роботи за вживання української мови, "хруні" боязко дивляться в іншу сторону, коли ображають чи б'ють українців в Одесі і Криму, "хруні" спокійнісінько миряться з ґвалтуванням дітей в "Артеку" (очевидно, образ "тьоті Моті" об'єднує московських шовіністів і українських псевдопатріотів), "хруням" звично витирати плювки з обличчя. Але така ж звична справа для них – приєднуватися до українофобів і вкупі з ними, злагодженим хором засуджувати націоналістів, як у Шевченкового "Юродивого", написаного на основі реальних подій:

"Найшовсь-таки якийсь проява,

Якийсь дурний оригінал,

Що в морду затопив капрала,

Та ще й у церкві, і пропало,

Як на собаці.

Так-то так!

Найшовсь-таки один козак

Із міліона свинопасів,

Що царство все оголосив:

Сатрапа в морду затопив.

А ви, юродиві, тим часом,

Поки нездужає капрал,

Ви огласили юродивим

Святого лицаря!


Ми пам'ятаємо реакцію українських псевдопатріотів щодо чину Степана Бандери і націоналістів у 30-х роках ХХ століття. Але сьогодні, на пострах ворогам українська Нація гордо має ім'я Бандери, а його псевдопатріотичних "критиків" давно сточив шашіль небуття. Туди ж відправляться і сучасні орди українофобів та суголосних їм псевдопатріотів.

Те, що "грязь Москви" з Партії регіонів кинула рукавичку саме "свободівцям" і "Свободі" – не дивно, адже лише націоналістів вони панічно бояться. Ще перед другим туром виборів "Свобода" оголосила про перехід в національну опозицію. Ми готові до боротьби. Захищати Україну та українців – не наша забаганка, це наш обов'язок. Зберегти мову, донесену нам крізь віки русифікації та полонізації, – це заповіт дідів. З двох кремлівських кандидатів до влади прийшов агресивніший та відвертіший. Ну що ж. У Нації буде менше ілюзій. Попереду – велика боротьба і ми до неї готові.

А ось неспотворене українофобами сприйняття події:

http://www.youtube.com/watch?v=KCwo1_JV1ac

powered by lun.ua
Коментарі — 292
Nikoman _ 24.02.2010 16:33
IP: 94.231.34.---
To капітон
1. Ще один власник "патенту на українскість" після ВАЮ. Цікаво як вони його поділять?
2. Не треба плутати свинство з українством.
3. Навіщо взагалі вороги, якщо є такі друзі?
4. Дурня змусь молитися, він лоб розіб'є.
5. Зважаючи, на всю сукупність, обставин, ВО "Свободу" в українському політичному просторі можна вважати, як таких собі провокаторів.
_______________________________________________
100% згоден. Дурні витівки на камеру в дитсадку шкодять не по-дитячому.Адже це іще один привід для всілякої би.длоти на кшталт Колесніченка смердіти іще більше.Що ж Ви, пане Олеже, так тупо обсир...аєтеся.Створіть щось добре для українців. Наприклад: робочі місця або музичну групу, чи радіоканал.Чи спонсори не дозволяють?А, може, бракує розуму?Повертався додому з Польщі жодної української пісні на Волині по радіо не чутно.В Києві більше українського на радіо аніж на Західній Україні.А ви у дитсадок поперлися...
rostyslav_81 _ 24.02.2010 16:33
IP: 193.239.129.---
Viaa це та сама Via з ФУПу, в мене є до вас питання і велике прохання
r_garik _ 24.02.2010 16:33
IP: 95.134.86.---
Євген14:
r_garik:
Дави московських шавок Олеже:)
То Ірині Фаріон зараз краще адресувати)
:)
Євген14 _ 24.02.2010 16:31
IP: 82.207.120.---
r_garik:
Дави московських шавок Олеже:)
То Ірині Фаріон зараз краще адресувати)
rostyslav_81 _ 24.02.2010 16:30
IP: 193.239.129.---
pavel1226:
pavel1226:
И никто вас, националистов, не боится. Что вы будете делать без денег Америки?
Сейчас же живете за счет Донбасса и Юга Украины. И одновременно пытаетесь доказать свою высоконациональную (украинскую) идентичность. Не стыдно? Заработай своим горбом деньги, тогда не потратишь их куда зря.
Ви перше визначтесь НА ЧИЇ ГРОШІ МИ ЖИВЕМО америки чи донбасу і пд.україни? пишеш і думаєш що пишеш
r_garik _ 24.02.2010 16:30
IP: 95.134.86.---
Дави московських шавок Олеже:)
Євген14 _ 24.02.2010 16:29
IP: 82.207.120.---
капітон:
Viaa:
Наразі я бачу послідовність ВО "Свободи" тільки в дискредитації національної ідеї. На жаль.
То виключіть телевізор, і поспілкуйтесь з свідомими людьми. Хто робить більше для відродження України.
Valery_MMM _ 24.02.2010 16:28
IP: 193.239.254.---
Тягнибок написал: Попереду – велика боротьба і ми до неї готові.

Я сочувствую Тягнибоку. Даже идеалы его разделяю. Только зачем столько пафосных слов в защиту откровенной идиотки? Вся борьба, которая предстоит Тягнибоку, – это борьба за оправдание абсолютно идиотских поступков его однопартийцев. В этой песочнице и загнется в итоге "Свобода". А жаль. По тому же пути прошли все "патриотические" партии. А в результате – кто там у нас стал президентом? Вот и Тягнибоку не миновать тех же граблей. Скоро "Свобода" закончит уже начатый путь – путь интеграции в чиновничье сообщество, объединенное благородной целью дерибана буджетов государственных, местных, местечковых, уличных и переулочных. Все, кто начинал с оправдания собственных "с...ных детей", заканчивали именно этим.
Selisten _ 24.02.2010 16:28
IP: 194.37.248.---
Миклован:
Не можна вкладати ворогам української нації до їх брудних лап такі козирі.
А з якого переляку Ви вирішили, шо Тягнибакс нам друг?:)
З такими друзями і ворогів не треба

Вже крутять сюжет на москалТВ. Цього добивались?
В правильно поставленому питанні вже міститься відповідь.
Селянка _ 24.02.2010 16:27
IP: 82.193.114.---
БІЛОЦЕРКІВЕЦЬ:
А громадянська позиція очильників "Свободи" Вам не смердить? Коли коштів вистачає тільки на акції в дитсадках. Де талановите українське кіно про визвольний рух чи багатосерійний документальний фільм про Бандеру. От вам, до речі і робота на Батьківщині для акторів. А то грошей вистачає лише на шикарні партєйні офіси, сайти і поради дітям.
Kulish _ 24.02.2010 16:27
IP: 195.69.84.---
Шось з репортажу "випало", як Фаріон пропонує "Мишам" та "Лизам" їхати в іншу країну. А також про те, що вона сама "ведмедика" "медведиком" називає. Отака спеціаліства, от...
Viaa _ 24.02.2010 16:27
IP: 82.193.121.---
капітон:
Viaa:
Наразі я бачу послідовність ВО "Свободи" тільки в дискредитації національної ідеї. На жаль.
У Вас досить дивне уявлення про національну ідею. Терпіти і коритися ще 300 літ – така у вас уява?
Євген14 _ 24.02.2010 16:27
IP: 82.207.120.---
ANNA POLSKA:
Все понимают русские фильмы на русском, а украинские -на украинском...зачем переводить?
Ага, я ще на англ, польській розумію, то нащо їх переводити? Дайош усі фільми мовою оригіналу!
капітон _ 24.02.2010 16:25
IP: 95.134.0.---
Viaa:
Наразі я бачу послідовність ВО "Свободи" тільки в дискредитації національної ідеї. На жаль.
zoro999 _ 24.02.2010 16:24
IP: 83.137.88.---
_Riot
_100 лет ненависти уже окончательно изменили вашу психику.

Не нашу – а вашу.
Достатньо подивитись на вживану лексику вам подібних.
Нормальні люди, таких слів не вживають, чи це і є ваш рускій?
Нам такого добра не треба, споживайте самі.
Kharkov_Sergey _ 24.02.2010 16:23
IP: 92.49.194.---
Павлунчик: выйди на площадь Дзержинского – и закричи "Хайль Тягнисрак!"
Урод.
БІЛОЦЕРКІВЕЦЬ _ 24.02.2010 16:23
IP: 188.163.150.---
Олеже, маєте те що маєте. "Леді Ю" попереджала. Ні, ми самі з вусами. ДОНИ ЩЕ НЕ ПРИ ВЛАДІ, А ВЖЕ СМЕРДЯТЬ.ТО ЛИ ЕЩЕ БУДЕТ!
Стосовно громадянської позиції українських акторів. Не можна безпринципність прикривати особливостями акторської професії, мов селяві ми тут не при чому це все мистецтво перевтілення. Скажу як слухач, глядач, читач. Не тримайте панове митці нас за дурнів. Богдан Сільвестрович, шанована та талановита людина вже так захопилася погонею за грішми та славою будь за яку ціну, що не може зупинитись. Майже по Шекспіру: "Людина досить слабка істота, а в світі досить багато спокус...". Заброндзевів, вже пам'ятник. За ним, як той хвостик – його чадо. А говорять, що природа на дітях відпочиває... А тут і БОГДАН БЕНЮК... Римський мператор Васпасіан перший в історіїї ввів платні туалети і коли його син почав піддавати сумніву таке рішення сказав пророчі слова: Гроші не пахнуть!. Пройшли тисячоліття, виявилось, що "презренный металл" не то що пахне, а смердить.
ФоС'РёРЅРёСЏ _ 24.02.2010 16:23
IP: 195.138.166.---
Олег,в каком веке Вы живете?На кого рассчитана эта Ваша словесная билиберда?Очнитесь...Хватит пугать людей русскими.У нас такие же 2 ноги и 2 руки как и у Щирих украинцев.И наши дети ничем не отличаются от ваших. И хотим мы жить в мире и дружбе со всеми.Но вам это не выгодно.Деньги-то выделяются Вам из-за океана за раскол и разные провокации.Почему Вы не разъясняете всем,что на Украине кроме москалей живут люди 134х национальностей.Опять не выгодно...
Євген14 _ 24.02.2010 16:23
IP: 82.207.120.---
Миклован:
Треба більше робити позитивного, а не відверто провокативного.
Вже крутять сюжет на москалТВ. Цього добивались?
Там крутять набагато гірші речі, це ще чудовий сюжет.
Собаки гавкають, а караван іде.
pavel1226 _ 24.02.2010 16:21
IP: 82.200.49.---
И никто вас, националистов, не боится. Что вы будете делать без денег Америки?
Сейчас же живете за счет Донбасса и Юга Украины. И одновременно пытаетесь доказать свою высоконациональную (украинскую) идентичность. Не стыдно? Заработай своим горбом деньги, тогда не потратишь их куда зря.
hih _ 24.02.2010 16:20
IP: 109.167.36.---
Тут следует вспомнить еще одну падлу.Это богдан бенюк.Здесь он входит в фашитскую "Свободу",и ганьбит москалей,зато когда нужно деньжат срубить,то снимается в российском фильме "Кандагар".Интересно в России знают про убеждения этой гниды?
БІЛОЦЕРКІВЕЦЬ _ 24.02.2010 16:19
IP: 188.163.150.---
Олеже, маєте те що маєте. "Леді Ю" попереджала. Ні, ми самі з вусами. ДОНИ ЩЕ НЕ ПРИ ВЛАДІ, А ВЖЕ СМЕРДЯТЬ.ТО ЛИ ЕЩЕ БУДЕТ!
Стосовно громадянської позиції українських акторів. Не можна безпринципність прикривати особливостями акторської професії, мов селяві ми тут не при чому це все мистецтво перевтілення. Скажу як слухач, глядач, читач. Не тримайте панове митці нас за дурнів. Богдан Сільвестрович, шанована та талановита людина вже так захопилася погонею за гіршми та славою будь за яку ціну що не може зупинитись. Майже по Шекспіру: "Людина досить слабка істота, а в світі досить багато спокус...". Заброндзевів, вже пам'ятник. За ним, як той хвостик – його чадо. А говорять, що природа на дытях відпочиває... А тут і БОГДАН БЕНЮК... Римський мператор Васпасіан перший в історіїї ввів платні туалети і коли його син почав піддавати сумніву таке рішення сказав пророчі слова: Гроші не пахнуть!. Пройшли тисячоліття, виявилось, що "презренный металл" не то що пахне, а смердить.
Євген14 _ 24.02.2010 16:19
IP: 82.207.120.---
Усюди й завсігди уживай української мови. Хай ні дружина твоя, ні діти твої не поганять твоєї господи мовою чужинців-гнобителів.
Із брошури "Самостійна Україна" Миколи Міхновського.
Тритуз _ 24.02.2010 16:19
IP: 91.198.10.---
pavel1226:
Тебе, американскому продажному агенту, не мешало бы почитать "Википедию" о языковом составе населения Украины в 1979 г.
Вже навіть діти в школі знають, що Вікі це недостовірне джерело, але якщо для Вас це єдине джерело отримання інформації, то глибоко співчуваю.
Viaa _ 24.02.2010 16:18
IP: 82.193.121.---
капітон:
Шануйтеся і згадайте, що ви українець. За політичними одноденними тактичними забаганками Ви не бачите багаторічної стратегічної послідовності Свободи – на жаль.
Уряд реформ406 Корупція1348 Зеленський30 Україна та Європа1094 Aтака Путіна1232
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter