Олег Тягнибок Голова ВО "Свобода"

Про істеричні антиукраїнські реакції польських політиків

27 січня 2018, 16:08

Перше. Кинуті українцям звинувачення є абсурдними й нікчемними з точки зору історії та міжнародного права.

Друге. Раджу представникам польської влади, перш ніж бризкати слиною в бік українців, уважно переглянути власну історію. Нагадаю, що антиукраїнська шовіністична політика Речі Посполитої в XVII-XVIII ст. та 20-30-х рр XX ст. завершилася для поляків втратою держави.

Третє. Польські політики, які нагнітають польсько-українське протистояння, зрозумійте нарешті, що переможцем тут може бути лише Московія.

Четверте. Ми поважаємо право поляків бути патріотами своєї держави, право шанувати своїх героїв. Але очікуємо на таку ж саму повагу. Тому не смійте ставити нас перед вибором, хто наші герої!

П'яте. Звертаюся до Президента Польщі Анджея Дуди: пам'ятайте слова Пілсудського про те, що не може бути вільної Польщі без незалежної України. Знайте: уявна перемога над українцями в минулому стане серйозною поразкою для Польщі в майбутньому. Закликаю Вас зайняти державницьку позицію й заветувати це рішення Сейму.

Очевидно, що чекати адекватної реакції на ці випади від влади марно. Але це не означає, що українці беззахисні. Знайте: ми не мовчатимемо й адекватно реагуватимемо на провокативні дії частини польського політикуму, який зазіхає на українську гідність, принижуючи наших Героїв.

Далі публікую офіційну заяву З'їзду ВО "Свобода":

26 січня 2018 року Сейм Республіки Польща ухвалив пакет законів, зокрема зміни до "Закону про Інститут національної пам'яті ‒ Комісію з переслідування злочинів проти польського народу" і деяких інших законів, спрямованих проти України та українців. Всеукраїнське об'єднання "Свобода" засуджує цей ворожий Україні, шкідливий для добросусідських відносин та вигідний Москві політичний акт.

Заборона "бандерівської ідеології" ‒ це не просто дешевий популізм частини польського політикуму. Насправді це заперечення права українців на власну державність і національну гідність. Зокрема, цей пакет законів повторює темники кремлівської пропаганди щодо вигаданих злочинів українських націоналістів. А за спростування цієї брехні передбачає позбавлення волі до трьох років.

У своїй політиці агресивного реваншизму та односторонньої ревізії історії депутати Сейму дійшли до заборони називати польські катівні на кшталт Берези Картузької (де мордували і страчували українців, білорусів, литовців, євреїв та представників інших національностей) "концентраційними таборами". Вони дійшли й того, що територію Галичини називають "Східною Малопольщею" та забороняють згадувати про факти співпраці польського уряду з Третім Рейхом (зокрема, під час розподілу Чехословаччини)! Це ще раз свідчить про цинічні подвійні стандарти польської верхівки.

Такі рішення польського Сейму ‒ це безпрецедентна образа, що відбулася на тлі спроб України відновити добросусідські відносини з Польщею. Бачимо, як союз України та Польщі ‒ ядро Балто-Чорноморської осі ‒ опиняється під загрозою через дії польських корисних ідіотів Кремля та бездіяльність української влади.

Вважаємо ухвалення такого пакету законів прямим втручанням у внутрішні справи України й по суті висуненням територіальних претензій. Для всіх очевидно, що виграє від цього спільний ворог ‒ Московія. В той час, як Україна спливає кров'ю, безвідповідальні польські шовіністи підступно б'ють у спину, користуючись тимчасовою слабкістю офіційного Києва. Нагадуємо полякам, що і Небесна Сотня, і тисячі наших героїв, які четвертий рік боронять Українську Державу та жертвують своїми життями в цій боротьбі, ішли і йдуть у бій під бандерівськими гаслами "Слава Україні! ‒ Героям слава!" Саме ці бандерівці стоять також в обороні Польщі, Європи та всього світу від московської орди. Нинішній польській владі слід пригадати історію: кожен удар у спину українців закінчувався трагічно для самої Польщі.

Але найбільша відповідальність перед Україною і українцями лежить на керівництві нашої держави. Очевидно, що чинна польська влада не сміла б робити таких кроків, якби українські очільники їм не потурали. Бо замість захищати українців, національні інтереси держави, вони плазують на колінах перед антиукраїнськими пам'ятниками з шовіністичними написами.

У зв'язку з цим вимагаємо від Президента України Петра Порошенка та Голови Верховної Ради України Андрія Парубія:

- Невідкладно ініціювати та скликати позачергову сесію для адекватної оцінки рішення Сейму Республіки Польща;

- Звільнити міністра закордонних справ Павла Клімкіна за черговий провал вітчизняної дипломатії;

Закликаємо Президента України Петра Порошенка як відповідального за зовнішню політику негайно публічно засудити рішення польського Сейму та повернути звання Героя України Степанові Бандері та Романові Шухевичу, яке відібрав злочинний режим Януковича.

Досить терпіти хронічні провали в зовнішній політиці!

Слава Україні!

powered by lun.ua
Коментарі — 147
luko _ 06.02.2018 11:51
IP: 91.243.217.---
Volodymyr_R _ -тхне цвіллю кґб

"... утримання в Заксенхаузені..."..."...літака з Скорцені в оточений радянськими військами Краків для спасіння Бандери..." --{Заксенха́узен – нацистский концентрационный лагерь, расположенный рядом с городом Ораниенбургом в Германии. Освобождён советскими войсками 22 апреля 1945 года. До 1950 года существовал как пересыльный лагерь НКВД для перемещённых лиц.}..."... Бандера організував у складі Вермахту дві дивізії Української Національної Армії...{"...27 вересня 1944 р. Бандеру звільнять і вивезуть з концтабору в околиці Берліну. Будуть отримувати під домашнім арештом, пропонуватимуть співпрацю в Українському національному комітеті (УНК), який мав визнати провід генерала РОА Андрія Власова. Такі умови запропонував шеф головного бюро СС, генерал Г. Бергер 5 жовтня 1944 р.
Бандера відмовився входити в УНК,}. Про дві дивізії -

Суцільна брехня Volodymyr_R.
Volodymyr_R _ 06.02.2018 01:38
IP: 5.1.17.---
Якби С.Бандера не був цінним для гітлерівців Гіммлер осінню 1944 року його б не приймав з вибаченнями за вимушене утримання в Заксенхаузені, Гітлер не посилав би літака з Скорцені в оточений радянськими військами Краків для спасіння Бандери від сталінського полону. Вдячний Бандера організував у складі Вермахту дві дивізії Української Національної Армії на чолі з генерал-хорунжим Павлом Шандруком, які воювали проти Антигітлерівських союзників до їх інтернування в Італїї в 1945 році. Так був С.Бандера колаборантом чи ні? Тільки темний в новій історії Ющенко міг присвоїти борцям проти Антигітлерівської коаліції звання Героїв України.
Volodymyr_R _ 06.02.2018 01:17
IP: 5.1.17.---
За сприяння Путіну в здачі Криму і частини Донбасу пропоную присвоїти вождю ВО "Свобода" О.Тягнибоку звання Герой України. Заодно заохотити Турчинова за ці ж подвиги виділенням в центрі Києва ще пару квартир для його далеких родичів
Volodymyr_R _ 30.01.2018 18:55
IP: 46.164.172.---
Не треба Тягнибоку представляти позицію ВО "Свобода"як позицію України. Позиція держави може бути представлена лише рішеннями парламенту, хоча б її більшості депутатів
Alexey Mikhaylov _ 30.01.2018 09:22
IP: 35.195.100.---
Mykola Fedoriy:
Т.е. то о чем ты говориш это всего лиш одно из политических явлений и оно не носит всеобщий характер. О чем четко и ясно сказано в конституции Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. И ты сам пишеш ниже что сегодня у сторонников Идеи чтобы Титульная нация была вершиной иерархии в Украине-суть национализма, не находит поддержки более 2-5%. И даже мутация, смесь бульдога с носорогом Национализма с Социализмом или Социализма с национализмом что по сути одно и тоже. Не прибавляет сторонников. Потому что есть негативный опыт в 20 веке. Бандеровщина, Третий рейх, и т.д. Т.е на это движение смотрят с учетом исторических последствий, а они вылились в Еврейские погромы, Холокост и т.д. Но в тоже время Республиканцы придумали слово нация, которое пришло на смену подданство монарху, читай ниже. А значит нация охватывает не этнос, национальность, а граждан что и записано в конституции и никакой иерархии по нац признаку нет
Alexey Mikhaylov _ 30.01.2018 09:12
IP: 104.155.37.---
Mykola Fedoriy:
Вернемся к истокам к Французкой буржуазной революции.В Политике есть партии Правого и левого толка.Это понятие произошло из франции в 1789 году и означало 2 стороны в парламенте.С одной стороны сидели сторонники монархи правые, основой которых являлось необходимость иерархии, правящего сословия с другой её противники и сторонники равенства людей республиканцы и либерализма левые. "левые" утверждают, что человеческое развитие процветает, когда люди участвуют в совместных, взаимоуважительных отношениях, которые могут процветать только тогда, когда устраняются чрезмерные различия в статусе, власти и богатстве.Правые же наоборот настаивают на необходимости Иерархии, правящего класса, Сословий, а позже Этнически чистых, арийцев, олигархов как естественный фактор развития капитализма и т.д.Национализм,в твоем понимании господство в этой иерархи Титульной нации, радикализм это метод достижения этих целей. Но Украина выбрала другую форму Республика, читай конституцию
Mykola Fedoriy _ 30.01.2018 08:13
IP: 46.133.66.---
А чим украінський націоналізм відрізняється від націоналізму польського чи іншого?...Чомусь радянська пропаганда добавляла ще слово буржуазний...Всі украінські націоналісти буржуі?...
Mykola Fedoriy _ 30.01.2018 08:02
IP: 46.133.66.---
Націоналізм – від слова нація, національність...Нема украінського чи якогось іншого націоналізму...Це загально людське поняття у світі та в кожній державі...
Andrey Kononenko _ 29.01.2018 21:54
IP: 188.163.73.---
Віктор Ковальов:
погодьтесь, що це супер-націоналістичне державне утворення
не погоджуюсь. У них арабский язык – официальный. И арабы вытесняют еврейское население с территорий своего компактного проживания.
Віктор Ковальов _ 29.01.2018 21:44
IP: 89.252.61.---
Andrey Kononenko:
Andrey Kononenko:
LYCIV_OLGA:
Вообще-то именно ваши комментарии в мой адрес являются образцовым словоблудием.
Вы написали МИ БАЧИМО, ЩО НАЦІОНАЛІЗМ – ЦЕ ЯВИЩЕ ПОЗИТИВНЕ.
Но приведенные вами определения национализма не подтверждают позитивности национализма.
Будь-ласка зверніть свою увагу на юдейську державу – Ізраїль, погодьтесь, що це супер-націоналістичне державне утворення, і вони не почувають себе "ізгоями" сучасного світу.
Alexey Mikhaylov _ 29.01.2018 19:55
IP: 35.195.81.---
Mykola Fedoriy:
Вот вы где такой бред берете???? Є украінська титульна нація, яка по національному принципу зформувала цю незалежну в межах УРСР державу на своій етнічній територіі. Откройте конституцию И нацните читать с самого начала "Верховна Рада України від імені Українського народу – громадян України всіх національностей... и до конца. Особенно обрати внимание на Стаття 11. Держава сприяє консолідації та розвиткові української нації, її історичної свідомості, традицій і культури. Что это означает. Эта статья определяет сферы которые относятся к компетенции нации Историческая осведомленность, традиция и культура. Все больше никаких сфер в конституции не указано. А сказано наоборот Стаття 5. Україна є республікою.Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування. Конституция четко отделяет чем занимается нация и чем занимаются Граждане. Учи мат часть хозяин:)
Andrey Kononenko _ 29.01.2018 18:05
IP: 188.163.73.---
LYCIV_OLGA:
Возможно, вы немного аутистка, поэтому так ведёте себя в комментариях: сама себя похвалила, сама себе подтвердила похвалу и сама себе порадовалась. Но за пределами вашего выдуманного мирка существует мир реальный. Будьте осторожны: столкновение с ним может быть болезненным.
LYCIV_OLGA _ 29.01.2018 17:36
IP: 35.195.81.---
Petro Ivanovich:
LYCIV_OLGA:
Слышали все, Ольга Петровна сказала, что все нынешние украинские националисты – п...арасы!
Она только не знает, что и в будущем все украинские националисты будут п...арасами.
Так Вы не просто поразительно безынициативный, беспомощный, непонятливый (или крайне невнимательный), а обыкновенный дешёвенький провокаторишко!...
Заметьте – Я НЕ ГОВОРИЛА, "что все нынешние украинские националисты – п...арасы", ЭТО – ВЫ СКАЗАЛИ!
В таких условиях – чтобы Вам ещё что-нибудь не взбрело в голову мне приписать – то я просто вынуждена (!) заранее заявить, что ЭТО ИМЕННО ВЫ – П...АРАС! Были им, есть им, и (судя по всему) всегда будете им оставаться (Множество смайликов "sad")...
...Примите мои искренние соболезнования!
LYCIV_OLGA _ 29.01.2018 17:29
IP: 35.195.100.---
Andrey Kononenko:
LYCIV_OLGA:
Вообще-то именно ваши комментарии в мой адрес являются образцовым словоблудием.
Вы написали МИ БАЧИМО, ЩО НАЦІОНАЛІЗМ – ЦЕ ЯВИЩЕ ПОЗИТИВНЕ.
Но приведенные вами определения национализма не подтверждают позитивности национализма.
Подумайте над этим пару дней.
Не будем ждать "пару дней"!

Итак – Ваше упрямство уже похоже на ослиное, а Ваша неспособность воспринимать печатный текст заставляет подозревать Вас в ярко выраженной неадекватности (Смайлик "sad")
Попробуйте ещё раз перечитать мои посты LYCIV_OLGA _ 29.01.2018 09:57 и 09:59 – Там (!) всё (!!) уже (!!!) написано – и как/кем Вы выглядите, и почему, и с кем Вы можете "порассуждать" о "позитивности/негативности" каких-либо явлений и терминов...
Если опять ничего не поймёте – советую обратиться к психиатрам; я Вам помочь не в состоянии! (Много смайликов "sad")
Успешного Вам решения ВСЕХ Ваших проблем!
Прощайте.
Mike Naplekov _ 29.01.2018 16:47
IP: 46.118.250.---
1. Звинувачення кинуті не українцям, а ідеології укр. націоналізму. Тобто, пан бреше.
...
4. Герої ідеології та герої народу не одне й те ж, тобто, пан лукавить.
5. Перемога не над українцями, а над ідеологією укр. нац. (яка тягне у середньовіччя). Тобто, пан бреше.
Заява відповідно також бреше, бо також називає ідеологію укр. націоналізму ("бандерівську ідеологію") українцями. Це ж треба так, плутати ідеологію з живими людьми:) Панове, ви адекватні взагалі?
Andrey Kononenko _ 29.01.2018 14:40
IP: 188.163.73.---
LYCIV_OLGA:
Вообще-то именно ваши комментарии в мой адрес являются образцовым словоблудием.
Вы написали МИ БАЧИМО, ЩО НАЦІОНАЛІЗМ – ЦЕ ЯВИЩЕ ПОЗИТИВНЕ.
Но приведенные вами определения национализма не подтверждают позитивности национализма.
Подумайте над этим пару дней.
mihaylenco _ 29.01.2018 11:39
IP: 93.171.73.---
LYCIV_OLGA
ВСІ (!) СКАЛІЧЕНІ РАШИЗМОМ (як і кожен "представник вітчизняної шоколадної ботоферми", хоч і не про них зараз мова) – обов΄язково (!), завжди (!!) і всюди (!!!) виявляють:

Пишаються Толстим, Достоєвським, Пушкіним, але жодної книжки за життя не прочитали. Пишаються діячами мистецтва, але крім дебільних шоу нічого не дивляться. Пишаються досягненнями вчених, а самі не розцміють елементарних речей. Живуть, як свині, нездатні навіть прибрати за собою. Доводиться таджикам з ними прибирати. Ера нафтобабла закінчується, то таджики поїдуть в інші краї. А московити втопляться у власному лайні. Тому й лізуть на чужі території.
Andrey Kononenko _ 28.01.2018 23:11
IP: 188.163.73.---
Orest Jj:
чьортіков – нє. Бєсов аж кишит.
Да, поразгонять бы бесов.
Andrey Kononenko _ 28.01.2018 23:09
IP: 188.163.73.---
morshin:
Людмила, от твоей тупости у меня льются слёзы. Душераздирающая тупость.
Михайло Галущак _ 28.01.2018 23:05
IP: 194.44.36.---
Польща обнагліла
morshin _ 28.01.2018 22:59
IP: 35.195.118.---
Orest Jj:
morshin:
как 5- калона тебя толераста хренового іспользовала.
іді проспіль, ато єщо глубже в дерьмо влезеш...
я как акын – что вижу о том и пою
укроляхов відіш...???
а чортіков не відіш...???
morshin _ 28.01.2018 22:52
IP: 35.195.118.---
Orest Jj:
morshin:
глянул каменти, разочарован. (((
пару вменяємих, Вальсіка із Адеси і сідора, 5-я калона іспользовала по полной.
пот вам прімер как понаєхавшіє іспользуют местних толерастов.

будьте бдітельни...!!!!
враг не дремлет...!!!!
малейшая послабка – і тут вам федерація, днр, лнр...
"поздно, батюшка, потекло..." (из "Реплики в зрительном зале")
Все уже поделено.
Щас всякие Турбоатомы допродадут, землицу разделят, холопов распишут – и на Мальдивы. Свои армии есть – бунтовщиков и инакомыслящих или в тир или за решетку. или в эмиграцию – и гуляй рванина – страна твоя!
не віляй.
розгавор о том шо ти тут сьодня понапісивал і как 5- калона тебя толераста хренового іспользовала.
іді проспіль, ато єщо глубже в дерьмо влезеш...
Andrey Kononenko _ 28.01.2018 22:48
IP: 188.163.73.---
Alexey Mikhaylov:
Andrey Kononenko:
Вместо того чтобы вернуть все в правовое русло пошли на Переворот и всех подставили.
Так не было же переворота. Драка на площади – это не переворот.
morshin _ 28.01.2018 22:40
IP: 35.229.47.---
-Vesna-:
чітала, твой друг сідор уже придумал укроляхов...
піпец.

а теперь скажі шо ольгінци не еффектівни...
промивают мозгі шо нада...
morshin _ 28.01.2018 22:34
IP: 35.196.171.---
-Vesna-:
Парламент Польщі ухвалив суперечливий закон, який забороняє будь-які згадки про участь "польської нації" у злочинах, скоєних під час Голокосту.
Дивовижно і сумно, що поляки намагаються проповідувати нам про пам'ять про Голокост" – прокоментували новий закон в МЗС Ізраїлю. (с)

Маразм в Польщі кріпчає...
Відправка у відставку майже всього КМ це тільки цвіточки.
в следующем году ляхі будут на первом месте в спіске стран антісімітов.
потеснів теперешнего победителя – Україну.
Aтака Путіна1224 Україна та Європа1085 Корупція1335 Зеленський19 Донбас14
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter