Олег Тягнибок Голова ВО "Свобода"

Про істеричні антиукраїнські реакції польських політиків

27 січня 2018, 16:08

Перше. Кинуті українцям звинувачення є абсурдними й нікчемними з точки зору історії та міжнародного права.

Друге. Раджу представникам польської влади, перш ніж бризкати слиною в бік українців, уважно переглянути власну історію. Нагадаю, що антиукраїнська шовіністична політика Речі Посполитої в XVII-XVIII ст. та 20-30-х рр XX ст. завершилася для поляків втратою держави.

Третє. Польські політики, які нагнітають польсько-українське протистояння, зрозумійте нарешті, що переможцем тут може бути лише Московія.

Четверте. Ми поважаємо право поляків бути патріотами своєї держави, право шанувати своїх героїв. Але очікуємо на таку ж саму повагу. Тому не смійте ставити нас перед вибором, хто наші герої!

П'яте. Звертаюся до Президента Польщі Анджея Дуди: пам'ятайте слова Пілсудського про те, що не може бути вільної Польщі без незалежної України. Знайте: уявна перемога над українцями в минулому стане серйозною поразкою для Польщі в майбутньому. Закликаю Вас зайняти державницьку позицію й заветувати це рішення Сейму.

Очевидно, що чекати адекватної реакції на ці випади від влади марно. Але це не означає, що українці беззахисні. Знайте: ми не мовчатимемо й адекватно реагуватимемо на провокативні дії частини польського політикуму, який зазіхає на українську гідність, принижуючи наших Героїв.

Далі публікую офіційну заяву З'їзду ВО "Свобода":

26 січня 2018 року Сейм Республіки Польща ухвалив пакет законів, зокрема зміни до "Закону про Інститут національної пам'яті ‒ Комісію з переслідування злочинів проти польського народу" і деяких інших законів, спрямованих проти України та українців. Всеукраїнське об'єднання "Свобода" засуджує цей ворожий Україні, шкідливий для добросусідських відносин та вигідний Москві політичний акт.

Заборона "бандерівської ідеології" ‒ це не просто дешевий популізм частини польського політикуму. Насправді це заперечення права українців на власну державність і національну гідність. Зокрема, цей пакет законів повторює темники кремлівської пропаганди щодо вигаданих злочинів українських націоналістів. А за спростування цієї брехні передбачає позбавлення волі до трьох років.

У своїй політиці агресивного реваншизму та односторонньої ревізії історії депутати Сейму дійшли до заборони називати польські катівні на кшталт Берези Картузької (де мордували і страчували українців, білорусів, литовців, євреїв та представників інших національностей) "концентраційними таборами". Вони дійшли й того, що територію Галичини називають "Східною Малопольщею" та забороняють згадувати про факти співпраці польського уряду з Третім Рейхом (зокрема, під час розподілу Чехословаччини)! Це ще раз свідчить про цинічні подвійні стандарти польської верхівки.

Такі рішення польського Сейму ‒ це безпрецедентна образа, що відбулася на тлі спроб України відновити добросусідські відносини з Польщею. Бачимо, як союз України та Польщі ‒ ядро Балто-Чорноморської осі ‒ опиняється під загрозою через дії польських корисних ідіотів Кремля та бездіяльність української влади.

Вважаємо ухвалення такого пакету законів прямим втручанням у внутрішні справи України й по суті висуненням територіальних претензій. Для всіх очевидно, що виграє від цього спільний ворог ‒ Московія. В той час, як Україна спливає кров'ю, безвідповідальні польські шовіністи підступно б'ють у спину, користуючись тимчасовою слабкістю офіційного Києва. Нагадуємо полякам, що і Небесна Сотня, і тисячі наших героїв, які четвертий рік боронять Українську Державу та жертвують своїми життями в цій боротьбі, ішли і йдуть у бій під бандерівськими гаслами "Слава Україні! ‒ Героям слава!" Саме ці бандерівці стоять також в обороні Польщі, Європи та всього світу від московської орди. Нинішній польській владі слід пригадати історію: кожен удар у спину українців закінчувався трагічно для самої Польщі.

Але найбільша відповідальність перед Україною і українцями лежить на керівництві нашої держави. Очевидно, що чинна польська влада не сміла б робити таких кроків, якби українські очільники їм не потурали. Бо замість захищати українців, національні інтереси держави, вони плазують на колінах перед антиукраїнськими пам'ятниками з шовіністичними написами.

У зв'язку з цим вимагаємо від Президента України Петра Порошенка та Голови Верховної Ради України Андрія Парубія:

- Невідкладно ініціювати та скликати позачергову сесію для адекватної оцінки рішення Сейму Республіки Польща;

- Звільнити міністра закордонних справ Павла Клімкіна за черговий провал вітчизняної дипломатії;

Закликаємо Президента України Петра Порошенка як відповідального за зовнішню політику негайно публічно засудити рішення польського Сейму та повернути звання Героя України Степанові Бандері та Романові Шухевичу, яке відібрав злочинний режим Януковича.

Досить терпіти хронічні провали в зовнішній політиці!

Слава Україні!

powered by lun.ua
Коментарі — 151
morshin _ 28.01.2018 22:31
IP: 35.229.47.---
Alexey Mikhaylov:
Andrey Kononenko:
Переворот был, и /QUOTE]
радуйся сука.
ти зачіслен в брігаду кананенкі і крестьяненкі.

толерастікі Вальсік і Сідор сьодня проігралі... (((
morshin _ 28.01.2018 22:28
IP: 35.195.118.---
глянул каменти, разочарован. (((
пару вменяємих, Вальсіка із Адеси і сідора, 5-я калона іспользовала по полной.
пот вам прімер как понаєхавшіє іспользуют местних толерастов.

будьте бдітельни...!!!!
враг не дремлет...!!!!
малейшая послабка – і тут вам федерація, днр, лнр...
bayda2013 _ 28.01.2018 22:27
IP: 35.190.192.---
Ілля Мазур:
Ну що ви?! Сталін і Гітлер разом поділили Польщу, потім Сталін сам, але,звичайно, з доззволу Гітлера по пакту, захопив Прибалтійські краіни, Бесарабію перезагарбав в Румуніі, напав на Фінляндію,загарбавши добрий шмат Кареліі, але отримавши трохи під ребра.
Хорті ж, на відміну від короля Румуніі, не тільки співробітничав, а й сам був активним агресором в Закарпатті, яке спочатку на правах автономіі входило в склад Чехословаччини, а після мюнхенськоі здачі Гітлеру Чехословаччини проголосило незалежність (Карпатська Украіна).
morshin _ 28.01.2018 22:21
IP: 35.190.192.---
Ілля Мазур:
Ну, а Франко и Маннергейм – это не совсем из той оперы. Их страны не были оккупированы Германией, а потому ни Франко, ни Маннергейм не могли быть коллаборационистами, т.к. коллаборационист – это тот, кто сотрудничает с оккупантом.

Все, кому я писал – расслабьтесь. Отвечать мне не нужно – я ушел смотреть КВН. "Голосящий КиВиН". Финал. Сочи.
когда прідьош, получіш в морду, брехло нікалаєвскоє...

The German occupation of Norway began on 9 April 1940 after German forces invaded the neutral Scandinavian country of Norway.

немци окупіровалі норвегію в 1940.
вся страна колаборіровала с немцамі.
за ісключенієм пару ідіотов коториє вместе с англіцкімі діверсантамі утопілі баржу с тяжолой водой...
Andrey Kononenko _ 28.01.2018 22:01
IP: 188.163.73.---
Nord Ost:
Andrey Kononenko:
Nord Ost:
вообще, панове, нормальных людей Украине много. Рейтинги Свободы, БПП и пр., лишний раз подтверждают – все буде добре.
После выборов в коалицию войдут Юля и оппоблок?
и шо это меняет? неужели вы таки не поняли, шо украинская власть в любых своих проявлениях бесплодна? шо они могут, создадут лагеря ГУЛАГа? сдадут Украину РФ? – русские уже взяли всё шо им нужно, в век углеводородов и высоких технологий укр степи на фиг никому не нужны.
Тогда на чём основано ваше "все буде добре"?
Andrey Kononenko _ 28.01.2018 21:38
IP: 188.163.73.---
Nord Ost:
вообще, панове, нормальных людей Украине много. Рейтинги Свободы, БПП и пр., лишний раз подтверждают – все буде добре.
После выборов в коалицию войдут Юля и оппоблок?
Andrey Kononenko _ 28.01.2018 21:27
IP: 188.163.73.---
LYCIV_OLGA:
МИ БАЧИМО, ЩО НАЦІОНАЛІЗМ – ЦЕ ЯВИЩЕ ПОЗИТИВНЕ і зовсім не таке, яким воно бачиться "декому".)
Ну на самом деле из приведенных определений невозможности сделать вывод о позитивности. Это ваше произвольное мнение. А можно взять определение интернационализма и сказать, что интернационализм – истинно позитивное явление.
bayda2013 _ 28.01.2018 20:50
IP: 104.199.68.---
Orest Jj:
Nord Ost:
bayda2013:
Nord Ost:
Не надо ля-ля, права человека – одно, а необходимость пройти натурализацию, чтобы получить гражданство с правом избирать парламент и президента, быть избранным, в конце концов, это другое дело.
ну вот мы и договорились – миллионам русскоязычных украинцев принявшим гражданство Украины по праву почвы следует пройти натурализацию. Спокойной ночи.
русскоязычных украинцев, нужно просто истребить как вату!
слава украине!
Такі як ви, двоє, самі слиною вдавляться від антиукраінськоі істерики:-)
bayda2013 _ 28.01.2018 20:45
IP: 35.190.192.---
Orest Jj:
bayda2013:
Михаил Грушевский – в 1924 году вернулся в УССР. Стал советским академиком, почетным членом, членом-корреспондентом.
Владимир Винниченко – вступил в партию большевиков и взят на работу в правительство УССР.
Федор Крыжановский – благоденствовал при большевиках в Харькове, потом в Киеве (когда столица УССР вернулась сюда) в степени профессора ВУЗа.
Сергей Ефремов – в СССР прекрасно себя чувствовал в качестве вице-президента Академии Наук УССР!
Про що ви? Один був під домашнім арештом, потім помер на Кавказі можливо, "допомогли".
Винниченко, хоч і був комуністом, але він вчасно зрозумів всю брехливість іпідступність Кремля, вчасно емігрував у Францію, де і помер своєю смертю.
Справжнього патріота Сергія Єфремова сталінська кліка розстріляла в 1930р., а діяча УНР Крижанівського – в 1938р., як і інші сотні тисяч невинних жертв, замучених в Гулазі: соловках,воркутах,карагандах,колимах і т.п.
Andrey Kononenko _ 28.01.2018 20:23
IP: 188.163.73.---
Mykola Fedoriy:
Andrey Kononenko:
Mykola Fedoriy:
.Але чомусь нема прикладів зворотнього – щоб потужня унітарна національна держава розпалась на окремі землі...
Вы, похоже, не заметили, но Украина не является мощным унитарным национальным государством.
Обов'язково залишиться та буде унітарною...Не треба видавати бажане за дійсне...Але щоб рашистська Росія зовні не вмішуаалась та підло не окуповувала та не анексовувала силовим шляхом украінську територію, за допомогою танків і градів.
То есть вы согласились с моим комментарием. Вы настаиваете только на унитарном, а я написал, что она не является "мощным унитарным национальным государством". То есть с отрицанием двух других качеств вы согласны.
bayda2013 _ 28.01.2018 20:07
IP: 35.205.22.---
Nord Ost:
Не треба ля-ля, права людини – одне, а необхідність пройти натуралізацію, щоб отримати громадянство з правом обирати парламент і президента, бути обраним, в кінці кінців, це інша справа.
bayda2013 _ 28.01.2018 19:30
IP: 35.189.238.---
Nord Ost:
bayda2013:
Andrey Kononenko:
bayda2013:
в більшості мононаціональних краін Європи, де, щоб отримати громадянство, треба здати екзамен на мовний мінімум.
во первых, далеко не все стремятся получить гражданство стран ЕС.
во вторых, для заохочення изучения языка европейцы применяют экономические важели, когда за знание языка элементарно доплачивают.
Мова йде про отримання громадянства, а не просте заробітчанство.
bayda2013 _ 28.01.2018 19:26
IP: 35.205.22.---
Roman Gall:
Друже, не переживай. Як говорить народна мудрість: Бог не видасть, свиня не з'ість!
А Вам я б порадив переходити на украінську мову, коли Ви агітуєте за неі: тут, на УП, хто хоче зрозуміти, зрозуміє і без гугл-перекладача, а хто не хоче, то хай вибачає.
ПС:В іншому випадку Ваша агітація виглядає лицемірством.
Andrey Kononenko _ 28.01.2018 19:23
IP: 188.163.73.---
bayda2013:
Andrey Kononenko:
bayda2013:
В украінському суспільстві повільно, з сильним опором рускава міра запєрдолєнков, взадових, джутів, споріднених з ними канонєнків, велшів01, сидорів, народжується консенсус украіномовноі Украіни.
у.
Консенсус может быть только двомовним. А иначе это не консенсус.
Чому двомовним?! В Украіні проживає багато нацменшин, але державна мова одна, і вона є і буде мовою міжнаціонального спілкування, як і в більшості мононаціональних краін Європи, де, щоб отримати громадянство, треба здати екзамен на мовний мінімум.
Дело в том, что русскоязычные не считают себя нацменьшинством в Украине.
bayda2013 _ 28.01.2018 19:10
IP: 35.195.118.---
Alexey Mikhaylov:
Навчись спочатку правильно писати по-російськи ("большЕнство"), а тоді вступай в полеміку про двомовність. Ти однієі не можеш вивчити, рашист) (уів!
Олександр Перший _ 28.01.2018 19:09
IP: 188.163.12.---
Я просто констатирую факт: Украину сейчас колбасит из-за того, что ее идеологию подмяли под себя галичане...
Саме це я і спростовую. Україна потерпає від військової агресії Росії. А агресія є наслідком імперських амбіцій Путіна (його скелет в шафі), який повірив, що він є месією для Росії після "вдалої" олімпіади в Сочі, яка насправді виявилась "перемогою на сечі".
bayda2013 _ 28.01.2018 19:03
IP: 35.189.235.---
Nord Ost:
Сам ти совок з своіми совнаркомами. Якщо бракує аргументів, то краще мовчи.
bayda2013 _ 28.01.2018 19:02
IP: 35.190.192.---
Ілля Мазур:
Чому ж? В тій же Угорщині є пам'ятник Хорті, в Іспаніі – Франко, в Фінляндіі – Маннергейму, о-о-о,
а в тій же вами любимій Росіі відновлюють пам'ятники Сталіну, який "співробітничав" з Гітлером, окуповуючи Європу за пактом Молотова-Ріббентропа!
bayda2013 _ 28.01.2018 18:50
IP: 35.195.81.---
Andrey Kononenko:
bayda2013:
В украінському суспільстві повільно, з сильним опором рускава міра запєрдолєнков, взадових, джутів, споріднених з ними канонєнків, велшів01, сидорів, народжується консенсус украіномовноі Украіни.
у.
Консенсус может быть только двомовним. А иначе это не консенсус.

Чому двомовним?! В Украіні проживає багато нацменшин, але державна мова одна, і вона є і буде мовою міжнаціонального спілкування, як і в більшості мононаціональних краін Європи, де, щоб отримати громадянство, треба здати екзамен на мовний мінімум.
Andrey Kononenko _ 28.01.2018 18:38
IP: 188.163.73.---
bayda2013:
В украінському суспільстві повільно, з сильним опором рускава міра запєрдолєнков, взадових, джутів, споріднених з ними канонєнків, велшів01, сидорів, народжується консенсус украіномовноі Украіни.
у.
Консенсус может быть только двомовним. А иначе это не консенсус.
Andrey Kononenko _ 28.01.2018 18:24
IP: 188.163.73.---
Mykola Fedoriy:
.Але чомусь нема прикладів зворотнього – щоб потужня унітарна національна держава розпалась на окремі землі...
Вы, похоже, не заметили, но Украина не является мощным унитарным национальным государством.
Andrey Kononenko _ 28.01.2018 18:21
IP: 188.163.73.---
Orest Jj:
Andrey Kononenko:
Orest Jj:
Тягныбоковцы будут бегать по своей "богом данной земле" а мы – по своей земле, которую удалось отстоять.
Мечта Черновола – землячества – вступила в свою завершающую фазу.
Сидор, как и раньше, продвигает идею федерализации:)
Ну что ж, Сидор, глядя на комментарии, по которым видно отсутствие консенсуса в украинском обществе по поводу концепции украинства... ваша идея начинает выглядеть не так уж плохо...
я тупой и невменяемый. Никакую федерализацию я не продвигаю.
Ну понятно, что мы обсуждаем здесь фантастическую страну из не написанного фантастического литературного произведения.
bayda2013 _ 28.01.2018 17:57
IP: 35.195.250.---
Ілля Мазур:
ВЫ, Олег Ярославович, не пузыри пускайте, а честно ответьте: и не стыдно вам, как галичанину, от того, что из-за ваших, галицких, коллаборантских и радикально-националистических скелетов в шкафу должна страдать вся Украина?
Колаборантські скелети в шафах у більшості краін Європи. А те, що ваша п'ята колона колотить в Украіні, проповідує рускій мір, сіє сепаратизм, то це дійсно біда. Але, надіюсь, переживемо проблеми росту.
Олександр Перший _ 28.01.2018 17:57
IP: 188.163.12.---
Ілля Мазур:
ВЫ, Олег Ярославович, не пузыри пускайте, а честно ответьте: и не стыдно вам, как галичанину, от того, что из-за ваших, галицких, коллаборантских и радикально-националистических скелетов в шкафу должна страдать вся Украина?
А яке відношення Олег Тягнибок має до імперських скелетів у шафі Путіна? Не підсовуйте йому чужих скелетів.
І чи є у вас право заявляти від імені всієї України? Чи хоча б від маленької партії ватників? Отож.
bayda2013 _ 28.01.2018 17:47
IP: 35.195.118.---
В украінському суспільстві повільно, з сильним опором рускава міра запєрдолєнков, взадових, джутів, споріднених з ними канонєнків, велшів01, сидорів, народжується консенсус украіномовноі Украіни.
А те, що Сосюра, Б.Олійник,О.Гончар та багато ін. (та ж Фаріон) були колись коммі, то це не завадило ім залишитись справжніми украінцями, а не тільки по паспорту.
Зеленський3 Донбас5 Корупція1305 Aтака Путіна1200 Україна та Європа1071
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter