Олег Тягнибок Голова ВО "Свобода"

Про істеричні антиукраїнські реакції польських політиків

27 січня 2018, 16:08

Перше. Кинуті українцям звинувачення є абсурдними й нікчемними з точки зору історії та міжнародного права.

Друге. Раджу представникам польської влади, перш ніж бризкати слиною в бік українців, уважно переглянути власну історію. Нагадаю, що антиукраїнська шовіністична політика Речі Посполитої в XVII-XVIII ст. та 20-30-х рр XX ст. завершилася для поляків втратою держави.

Третє. Польські політики, які нагнітають польсько-українське протистояння, зрозумійте нарешті, що переможцем тут може бути лише Московія.

Четверте. Ми поважаємо право поляків бути патріотами своєї держави, право шанувати своїх героїв. Але очікуємо на таку ж саму повагу. Тому не смійте ставити нас перед вибором, хто наші герої!

П'яте. Звертаюся до Президента Польщі Анджея Дуди: пам'ятайте слова Пілсудського про те, що не може бути вільної Польщі без незалежної України. Знайте: уявна перемога над українцями в минулому стане серйозною поразкою для Польщі в майбутньому. Закликаю Вас зайняти державницьку позицію й заветувати це рішення Сейму.

Очевидно, що чекати адекватної реакції на ці випади від влади марно. Але це не означає, що українці беззахисні. Знайте: ми не мовчатимемо й адекватно реагуватимемо на провокативні дії частини польського політикуму, який зазіхає на українську гідність, принижуючи наших Героїв.

Далі публікую офіційну заяву З'їзду ВО "Свобода":

26 січня 2018 року Сейм Республіки Польща ухвалив пакет законів, зокрема зміни до "Закону про Інститут національної пам'яті ‒ Комісію з переслідування злочинів проти польського народу" і деяких інших законів, спрямованих проти України та українців. Всеукраїнське об'єднання "Свобода" засуджує цей ворожий Україні, шкідливий для добросусідських відносин та вигідний Москві політичний акт.

Заборона "бандерівської ідеології" ‒ це не просто дешевий популізм частини польського політикуму. Насправді це заперечення права українців на власну державність і національну гідність. Зокрема, цей пакет законів повторює темники кремлівської пропаганди щодо вигаданих злочинів українських націоналістів. А за спростування цієї брехні передбачає позбавлення волі до трьох років.

У своїй політиці агресивного реваншизму та односторонньої ревізії історії депутати Сейму дійшли до заборони називати польські катівні на кшталт Берези Картузької (де мордували і страчували українців, білорусів, литовців, євреїв та представників інших національностей) "концентраційними таборами". Вони дійшли й того, що територію Галичини називають "Східною Малопольщею" та забороняють згадувати про факти співпраці польського уряду з Третім Рейхом (зокрема, під час розподілу Чехословаччини)! Це ще раз свідчить про цинічні подвійні стандарти польської верхівки.

Такі рішення польського Сейму ‒ це безпрецедентна образа, що відбулася на тлі спроб України відновити добросусідські відносини з Польщею. Бачимо, як союз України та Польщі ‒ ядро Балто-Чорноморської осі ‒ опиняється під загрозою через дії польських корисних ідіотів Кремля та бездіяльність української влади.

Вважаємо ухвалення такого пакету законів прямим втручанням у внутрішні справи України й по суті висуненням територіальних претензій. Для всіх очевидно, що виграє від цього спільний ворог ‒ Московія. В той час, як Україна спливає кров'ю, безвідповідальні польські шовіністи підступно б'ють у спину, користуючись тимчасовою слабкістю офіційного Києва. Нагадуємо полякам, що і Небесна Сотня, і тисячі наших героїв, які четвертий рік боронять Українську Державу та жертвують своїми життями в цій боротьбі, ішли і йдуть у бій під бандерівськими гаслами "Слава Україні! ‒ Героям слава!" Саме ці бандерівці стоять також в обороні Польщі, Європи та всього світу від московської орди. Нинішній польській владі слід пригадати історію: кожен удар у спину українців закінчувався трагічно для самої Польщі.

Але найбільша відповідальність перед Україною і українцями лежить на керівництві нашої держави. Очевидно, що чинна польська влада не сміла б робити таких кроків, якби українські очільники їм не потурали. Бо замість захищати українців, національні інтереси держави, вони плазують на колінах перед антиукраїнськими пам'ятниками з шовіністичними написами.

У зв'язку з цим вимагаємо від Президента України Петра Порошенка та Голови Верховної Ради України Андрія Парубія:

- Невідкладно ініціювати та скликати позачергову сесію для адекватної оцінки рішення Сейму Республіки Польща;

- Звільнити міністра закордонних справ Павла Клімкіна за черговий провал вітчизняної дипломатії;

Закликаємо Президента України Петра Порошенка як відповідального за зовнішню політику негайно публічно засудити рішення польського Сейму та повернути звання Героя України Степанові Бандері та Романові Шухевичу, яке відібрав злочинний режим Януковича.

Досить терпіти хронічні провали в зовнішній політиці!

Слава Україні!

powered by lun.ua
Коментарі — 151
Andrey Kononenko _ 27.01.2018 23:03
IP: 188.163.73.---
Олег Соколенко:
Andrey Kononenko:
=========
даже среди украинских националистов не все бандеровцы. Некоторые ставят за идеал Киевскую Русь и поклоняются Богу Перуну.
Это единицы.
morshin _ 27.01.2018 22:58
IP: 35.196.84.---
Logic2009:
valsh01:
лучше не ищите так истово врагов заграницей, а сосредоточтесь на дураках здесь.
Весьма самокритично.
Гнать надо Вас с Вашими дурацкими советами,
"интернационалист", а точнее русский шовинист.
не пропустіть у вівторок звернення Нациста Трампа до нації.
"интернационалисти" вже трясуть штанами що Трамп обявить їх врагамі народа.
як пресу, ТВ, ФБР, ЦРУ, і решта альфабету...
Andrey Kononenko _ 27.01.2018 22:53
IP: 188.163.73.---
Тут вот какой интересный момент: со всей Украины против польского закона вписались в основном только тягнибоковцы. Вопрос в том, сколько процентов украинских граждан чувствуют себя оскорбленными в связи с запретом т. н. бандеровской идеологии?
morshin _ 27.01.2018 22:41
IP: 35.187.118.---
Світлана Фісун:
Orest Jj:
Якщо ти не знав, то ті ж самі поляки їдуть заробляти в інші країни ЄС, в ту ж саму Німеччину, де їх найбільше. А Клімкіна давно треба звільнити вже, сидить для галочки.
найбільше поляків в Англії.
а посадити клімкіна на гілочку треба, товщиною з руку...

Світланочко.
хочеш глянути як абізьяни палять польскі хати в англії і гвалтують польських жінок...???
а польський сейм хвилює Бандера...
morshin _ 27.01.2018 22:33
IP: 35.189.212.---
Vitaliy Pavlov:
"Мы очень хорошо знаем,что национализм укрепляет нацию,делает её сильной...Мы не дадим подняться ни одному национализму,а те национальные движения,,которые стремятся вывести народ из под нашего диктата мы уничтожим огнём и мечом"
Менахем М.Шнеерсон,"Хабад",1994
1 рік і 7 днів правління Трама Гітлера.
унічтоженіє огнём и мечом Трампа Гітлера відкладається.

Шнієрсони і Менахеми роб лять собі третє гражданство.
в Ісраїль ніхто повертатись не збирається...
Світлана Фісун _ 27.01.2018 22:26
IP: 217.77.212.---
Orest Jj:
Якщо ти не знав, то ті ж самі поляки їдуть заробляти в інші країни ЄС, в ту ж саму Німеччину, де їх найбільше. А Клімкіна давно треба звільнити вже, сидить для галочки.
morshin _ 27.01.2018 22:18
IP: 35.195.70.---
Світлана Фісун:
Олег Соколенко:
ВО "Свобода" як раз працює в інтересах України. Чому нам якісь ляхи з москалями повинні диктувати як нам українцям жити в себе в Україні?
Чи не забагато людей сує носа в наші внутрішні справи?
+1000
це ляхи злі на нас, тому що минулого року Польща була на першому місці в списку країн антисемітів світу опублікованиму Ісраїлем.

якщо наступного року Ісраїль знову дасть полякам пальму першості, наші відносини знов наладяться...
Світлана Фісун _ 27.01.2018 22:12
IP: 217.77.212.---
Олег Соколенко:
ВО "Свобода" як раз працює в інтересах України. Чому нам якісь ляхи з москалями повинні диктувати як нам українцям жити в себе в Україні?
Чи не забагато людей сує носа в наші внутрішні справи?
morshin _ 27.01.2018 22:09
IP: 35.195.158.---
Ілля Мазур:
Принятый польским Сеймом закон замечателен не только тем, что запрещает "бандеровскую идеологию", считая ее преступной, но и тем, что называет украинских националистов и созданные ими организации пособниками Третьего рейха. Рад, что депутаты Сейма не просто читают мои комментарии, но и делают из них правильные выводы.
Польща на другому місці в списку країн антисемітів світу опублікованиму Ісраїлем.

так що рано радієш за Польщу, пособницу Третьего рейха в винищенні євреїв...
Vitaliy Pavlov _ 27.01.2018 20:58
IP: 95.215.156.---
Тарас Ктитор:

Ми не боємося московських вошей!
Ми боємося українськиї гнид!
Симон Петлюра

Ложь умножает злобу.

Ряженому отвечают;
"Мы очень хорошо знаем,что национализм укрепляет нацию,делает её сильной...Мы не дадим подняться ни одному национализму,а те национальные движения,,которые стремятся вывести народ из под нашего диктата мы уничтожим огнём и мечом"
Менахем М.Шнеерсон,"Хабад",1994

"Не может быть национализма без нации,и не может быть нации без национального самосознания".
Ахад-Хам"Путь жизни"

Курбан байрам.Аллах акбар!
morshin _ 27.01.2018 20:40
IP: 35.195.118.---
Олег Тягнибок
- Звільнити міністра закордонних справ Павла Клімкіна за черговий провал вітчизняної дипломатії;
=
+1000

минулого тижня Ісраєль підняв Україну на перше місце в списку країн антисемітів.

а центр Візенталя опустив Тягнибока з першого місця в списку антисемитів світу, на пяте...

ноль реакції МІДа...
Andrey Kononenko _ 27.01.2018 20:21
IP: 188.163.73.---
Олександр Перший:
Гідна відповідь польським націоналістам – "корисним ідіотам Кремля".
Поляки знают, в чём их интерес. А что насчёт полезных идиотов шоколадного Барыги?
Andrey Kononenko _ 27.01.2018 20:17
IP: 188.163.73.---
Звільнити міністра закордонних справ Павла Клімкіна за черговий провал вітчизняної дипломатії;
-
Хахахахахахаха.
Вы же сами требуете, чтобы Украина жёстко реагировала. Так вот если бы Климкин жёстко реагировал, то довёл бы до того, что Польша прекратила бы выдавать украинцам разрешения на работу и заблокировала бы помощь со стороны ЕС. Так в чём виноват Климкин? Что не рассорил Украину с Польшей окончательно?
Андрій Довгий _ 27.01.2018 19:58
IP: 146.148.28.---
і чого воно таке тупе?
valsh01 _ 27.01.2018 19:58
IP: 31.31.99.---
Orest Jj:
valsh01:
Ублюдок, мы научим тебя родин любить, будешь кланяться нашим бендеровцам и пойдёшь обсирать могилы своих коммунистов и оккупантов!
- Ты почему тварь не на мове пишешь!?
Мы тебе, что говорили!?
- Забыл вонючее ватное отродье!?
Что бы пошёл и переписал все имена на могилах своих отцов на мовные.
- Срок тебе месяц!
Русью запахло, навозом и гомном))
Oleh Stavynoha _ 27.01.2018 19:54
IP: 188.163.74.---
Чітко і зрозуміло...
valsh01 _ 27.01.2018 19:48
IP: 31.31.99.---
Может я чего-то не понял)) Тогда, господа националисты, объясните мне. Поляки на своей, польской территории, запретили Бандеру и ОУН. Приравняли их к преступникам по их действиям К ПОЛЯКАМ. И законодательно ввели, что последователей ОУН они будут карать. Но – НА ПОЛЬСКОЙ ТЕРРИТОРИИ! Почему они не имеют право на это? На свою точку зрения – кто был Бандера для них, ПОЛЯКОВ? Если продолжить мысль Пана Тягнибока, что для наших стран герои могут быть разные, то и преступники – аналогично.
П.С. А вообще, лучше не ищите так истово врагов заграницей, а сосредоточтесь на дураках здесь. Пана Вытровича уже давно нужно гнать с поста главного официального историка страны. И поставить туда более умного и вменяемого человека. Который, например, сможет юридически показать роль Пилсудского в польско-украинской войне 1918 года, или зачистках украинцев на западной Украине в 30-е годы. И, на основании исторически выверенных данных про Пилсудского, принять законы у нас по польскому образцу
River _ 27.01.2018 19:24
IP: 95.132.133.---
Радіо Ера з Карасьовим і Кожарою також заностальгували за часами Кучми і Януковича, підтримують поляків в антагонізмі до бандерівської (української) політики...
Анатолий Бобряшов _ 27.01.2018 19:11
IP: 37.203.25.---
Олег Соколенко:Нынешняя власть.
Тарас Ктитор _ 27.01.2018 19:10
IP: 35.195.100.---
Roman Gall:
Василь Таранович:
dihlofos:
Тягнибакси – це неокомуняки. читайте програму партії.
У цієї партії є справжня Програма. А от у барижних збіговиськ під назвою "пртійних"блоків,союзів і інших воровських угрупувань,є тільки назви і набір лозунгів- "Зарплата 1000 євро,пенсія-500 євро", Вона працює!,
Без принуждения не бывает повиновения.

У "СВОБОДЫ" программа одна;
Украинцам-украинскую власть!

УКРАЇНЕЦЬ,не мудруй-
За"СВОБОДУ"голосуй!
ЄДНАЙМОСЯ!!!
Вам стане легше, коли розкрадаючи бюджет держиморди кричатимуть "Слава Україні", і битимуть себе кулаком в груди, в красивій вишиванці? Я-то думав, що влада має діяти в інтересах народу, а національність, то не справа першої важливості. А от воно виявляється як.
Анатолий Бобряшов _ 27.01.2018 19:09
IP: 37.203.25.---
Василь Таранович: Васенька, бегом в Европу мыть унитаз, ведь здесь у Вас нет перспектив даже на это.
Арсен Ратушко _ 27.01.2018 17:27
IP: 193.0.218.---
Зверніть увагу: пройшло ЧОТРИ РОКИ по втечі Януковича, аж ось, нарешті, НЕістеричний Тягнибок згадав, що Бандеру у неправовий спосіб позбавили звання "Героя України".
Згадав тільки тому, що треба спровокувати срач з поляками.
Воістину: де ВОС – там провокація, де провокація – там ВОС.
Олександр Перший _ 27.01.2018 17:00
IP: 188.163.12.---
Гідна відповідь польським націоналістам – "корисним ідіотам Кремля".
Барановський Володимир _ 27.01.2018 16:47
IP: 35.195.250.---
соколенко не турбуйся про рейтинги патріотів України. Подумай де тобі лікувати твоє українофобство, а то воно тебе задавить.
Анатолий Бобряшов _ 27.01.2018 16:47
IP: 37.203.25.---
О тож Олежка "истек" кровью, защищая Родину сидя в своей хатынке.
Зеленський3 Донбас5 Корупція1305 Aтака Путіна1200 Україна та Європа1071
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter