Ігор Жданов Міністр молоді та спорту України

Досить брехати! Відповідь Ігорю Луценку

09 серпня 2017, 15:17

На початку цього допису дозвольте деякі емоції. Завжди досить енергійно реагував на брехню та неправду. Особливо, коли такі цинічні звинувачення звучали від людей, з якими ти пройшов якийсь певний відрізок свого життєвого шляху.

Так сталося із останнім блогом Ігоря Луценка на УП. Було досить прикро читати брехливі випади одного з побратимів з Майдану, з яким ми разом відстоювали свободу, європейський вибір і права громадян під час Революції Гідності. Разом провели не одну ніч та день на Майдані, потім разом допомагали фронту, збираючи гроші на безпілотник.

Хоча, напевне, цей пасквіль писав не Ігор Луценко. Скоріше за все, блог підготувала інша особа, яка має свій власний меркантильний інтерес до парашутного спорту. Вже біля десяти років цей пан зводить свої особисті рахунки з профільною федерацією, намагаючись втягнути у скандальні "розбірки" народних депутатів та кожного міністра спорту, який працював на цій посаді.

Проте необхідно перейти від емоцій до ключових фактів і правди, які повністю спростовують відверту брехню Ігоря Луценка.

ПЕРШЕ: я не підписував жодних наказів про проведення чемпіонату України з парашутного спорту, якими начебто встановлюються "побори зі спортсменів".

Це чистої води брехня і наклеп!

По-перше, наказ про проведення чемпіонату України 2017 з парашутного спорту підписував профільний заступник міністра з неолімпійських видів спорту Ярослав Войтович.

По-друге, у наказі, як ви бачите, немає жодного слова про якийсь примусовий вступ до Федерації парашутного спорту України. Також відсутні будь-які вимоги про якісь фінансові "побори" та необхідність сплати безповоротної фінансової допомоги на розвиток парашутного спорту.

Якщо народному депутату Ігорю Луценку і автору його допису відомі конкретні факти незаконних, корупційних дій при організації цих змагань – будь ласка, звертайтеся до правоохоронних органів із відповідними заявами про злочин.

Також сьогодні я підписав доручення щодо проведення службової перевірки за фактами можливих зловживань під час проведення чемпіонату України з парашутного спорту та доручив державному секретарю Міністерства Олегу Немчінову звернутися до Генеральної прокуратури України із проханням провести відповідне розслідування.ДРУГЕ: про нібито "чемпіонат України" і злочинні громадські організації.

Система спорту в Україні – як і в усьому світі, базується на діяльності федерацій з того чи іншого виду спорту, які є громадськими організаціями. Так, розвитком парашутного спорту, безпосереднім проведенням офіційних національних чемпіонатів займається Федерація парашутного спорту України.

А, наприклад, чемпіонат України з хокею організовує та проводить Федерація хокею України, чемпіонат з баскетболу – Федерація баскетболу України, чемпіонат з легкої атлетики – ФЛАУ і т.д. Вони, у свою чергу, є членами відповідних міжнародних федерацій з видів спорту.

Профільною міжнародною спортивною федерацією визначається лише одна національна громадська організація, яка має право офіційно розвивати цей вид спорту та проводити чемпіонати на території країни. Те саме стосується і нашої держави. Лише в такому разі результати чемпіонатів України будуть визнаватися на міжнародному рівні.

Але це добровільна справа кожного, вступати до такої визнаної національної федерації і професійно займатися спортом, чи ні.

Тобто, якщо якась інша громадська організація, умовно "Федерація парашутистів Бойка", проведе "чемпіонат України" із трьох учасників за своїми вигаданими правилами, визначить "чемпіона" та "призерів", присвоїть їм якісь свої спортивні звання – це будуть фіктивні, дворові змагання. Їх результати не матимуть жодної юридичної сили.

ТРЕТЄ: я чітко та послідовно виконую рішення судів.

У дописі Ігоря Луценка прозвучала ще одна велика брехня. Мовляв, не виконую численні рішення судів по парашутному спорту. Моя принципова позиція міністра та законослухняного громадянина – усі рішення судів, які набрали законної сили, треба виконувати.

Так і роблю на своїй посаді. Наводжу конкретні докази: підписані мною особисто накази на виконання рішень Київського окружного адмінсуду по парашутному спорту, які були підписані мною ще на початку 2015 року.

Водночас, звертаю увагу, що ці справи стосуються подій багаторічної давності. Я не маю до них жодного відношення, бо працюю на посаді Міністра молоді та спорту з грудня 2014 року.Дуже прикро, що Ігор дозволив себе використовувати іншою людиною для зведення наклепів у кращих традиціях режиму Януковича. Адже я йому неодноразово направляв копії своїх рішень про визнання постанов та ухвал судів. Він все це прекрасно знає.

Ігорю, чи за таке право оббріхувати, називати "злочинцем" будь-кого на свій розсуд без суду і слідства ми стояли на Майдані?

PS. До речі, державний секретар Міністерства молоді та спорту Олег Немчінов вже направив звернення до Генеральної прокуратури щодо розслідування викладених у блозі Ігоря Луценка звинувачень на мою адресу.Мені боятися нічого, бо на моїй стороні найсильніший аргумент – правда. Готовий до будь-яких розслідувань та перевірок.

Загрузка...
Коментарі — 174
mihaylenco _ 11.08.2017 10:51
IP: 93.170.68.---
САНДРО
Я вже змінив, Червоненко -зовсім не дурак

Сандро! Ну не можна так. Негідник, і дурень – абсолютно різні речі. Серед дурників дуже багато гідних людей. Більш того, відсоток гідних людей серед дурників набагато більший, ніж серед інтелектуалів. Зате серед інтелектуалів незрівнянно більший відсоток негідників, ніж серед дурників.
mihaylenco _ 11.08.2017 10:48
IP: 93.170.68.---
САНДРО
ну. про Ваші краї- це бажане за дійсне. Я все ж таки теж трохи Сумщину знаю від Десни до Сейму...

Не розписуюся за всю сумщину. Звичайно, не всі населені пункти українськомовні. Але точно українськомовні найбільші – Суми, Конотоп, Охторка, Ромни. Про сільське населення – годі говорити. Менше українців на півночі. Але те, як там розмовляють, мовою пушкіна аж ніяк не назвеш. Швидше – бєларуський суржик.
mihaylenco _ 11.08.2017 10:43
IP: 93.170.68.---
Індра
А ось і інша стаття про Андрія Білецького – зовсім неприваблива сторона цього діяча --- "Азовський Рух": ручные "националисты" Авакова, Ахметова и Кремля --- в часописі СЛЕД...

Знаєте, сумніви – страшна штука. Почувши про когось відверту брехню, людина спочатку не вірить. Але зернятко сумніву вже посіяне. Другого разу прочитавши про цю людину ще якусь брехню, виникає думка: "А чи такий вже він святий". Третього разу почувшиши брехню, більшість людей вже не хоче слухати ні того, хто бреше, ні того, на кого брешуть. В політиці це страшна штука. Приклади? Саакашвілі!!!

Про націоналістів постійно пишуть якусь гидоту. І ніколи не вибачаються за брехню. Ви чули, аби хтось з журналістів, чи політиків вибачилися перед народом за брехню? Ото ж.
САНДРО _ 11.08.2017 10:42
IP: 82.193.99.---
mihaylenco:

Я не вважаю, що той, хто спілкується українською – націоналіст. В наших краях майже всі спілкуються українською. Націоналістів же серед них дуже мало.

Маєте помилку. Слово "неправільне" пишеться "неправильне".
ну. про Ваші краї- це бажане за дійсне
Я все ж таки теж трохи Сумщину знаю від Десни до Сейму

А за виправлення помилок- дякую
САНДРО _ 11.08.2017 10:39
IP: 82.193.99.---
mihaylenco:
Тоді не буду задавати питання. щоб не було як з Солженициним- не читав, але засуджую
От якби знайшли по Ютубу та подивились, то й можна було б поговорити.
та й ставлення свого до нього змінили
Я вже змінив, Червоненко -зовсім не дурак
mihaylenco _ 11.08.2017 10:37
IP: 93.170.68.---
САНДРО
якщо Ви маєте реноме націоналіста, то, будь ласк5а. якщо побачите помилку чи щось неправільне в моїх реченнях- поправляйте, буду вдячний

Я не вважаю, що той, хто спілкується українською – націоналіст. В наших краях майже всі спілкуються українською. Націоналістів же серед них дуже мало.

Маєте помилку. Слово "неправільне" пишеться "неправильне".
mihaylenco _ 11.08.2017 10:35
IP: 93.170.68.---
САНДРОДалі.дозвольте запитання- а Ви дивитесь по Ньюсван "Субїективние итоги с Е.Червоненко" щочетверга. Я вчора подивився- та й погано спав.

Доброго дня. Червоненка інколи дивлюся. Вчора не дивився. Як я до нього ставлюся? До того, що він каже ставлюся дуже серйозно. А як людина він в мене крім огиди нічого іншого не викликає.
САНДРО _ 11.08.2017 10:11
IP: 82.193.99.---
mihaylenco:
Та ще буде прохання
якщо Ви маєте реноме націоналіста, то, будь ласк5а. якщо побачите помилку чи щось неправільне в моїх реченнях- поправляйте, буду вдячний
Бо окрім Вас і не з ким поспілкуватися українською
САНДРО _ 11.08.2017 10:08
IP: 82.193.99.---
mihaylenco:
П.Міхайленко!
Напередусім_доброго ранку!
Далі.дозвольте запитання- а Ви дивитесь по Ньюсван
"Субїективние итоги с Е.Червоненко" щочетверга.
Я вчора подивився- та й погано спав.
mihaylenco _ 11.08.2017 08:56
IP: 93.170.68.---
ABM
"ПаРаша" – младший сантехник последней шестерки. Впрочем возможно, что для тебя это и не плохо. Старшие шавки во главе с Пукиным очень плохо кончат,

Пішов зворотний відлік. Через 150 днів США опублікують список найбільших ворюг ватної імперії. Наступний крок – кримінільні переслідування ватних владик, їхніх кланів, та челяді. Нарешті ватне царство розквітне. Адже всі царевичі, королевичі, князевичі, бариновичі, повернуться на історичну родіну. І там, нарешті, покажуть свій талант! Бо щось в америках та європах їх талантів зовсім не чутно. Зачахли без рускава духа.
И. Притула _ 11.08.2017 00:18
IP: 109.229.26.---
підписував заступник міністра, а не міністр... ну міністр звичайно не в курсі. ахахаха
Orest Jj _ 10.08.2017 23:00
IP: 77.52.15.---
Індра:
А ось і інша стаття про Андрія Білецького – зовсім неприваблива сторона цього діяча --- "Азовський Рух": ручные "националисты" Авакова, Ахметова и Кремля --- в часописі СЛЕД
...создал "Социал-Национальную Ассамблею" (CNA).
Частенько наведывались в Харьков в период становления CNA.кремлевские политтехнологи Александр Дугин, Гейдар Джемилев, Юрий Мамлеев.
В 2008 году к проекту Билецкого, в качестве смотрящего от "третьих сил", присоединился Юрий Збитнев. Это близкий соратник кума Путина Виктора Медведчука, стоявший с последним у истоков СДПУ (о). Збитнев позиционирует себя националистом, при этом являясь автором карты Украинской Федеративной Республики, а его сепаратистские статьи публикуются на откровенно украинофобских сайтах, что легко проверить. Кроме того, развитием CNA Билецкого занималось "Братство" Корчинского. Того самого Дмитрия Корчинского, которого независимая украинская пресса обвиняет в сотрудничестве с ФСБ.
Індра _ 10.08.2017 21:54
IP: 91.235.71.---
А ось і інша стаття про Андрія Білецького – зовсім неприваблива сторона цього діяча ---- "Азовський Рух": ручные "националисты" Авакова, Ахметова и Кремля ---- в часописі СЛЕД
borodinn _ 10.08.2017 21:25
IP: 35.189.208.---
!!!!...Бімба...!!!!

Юля кромє машин прикупіла Туровскую 15...!!!!

а шо Туровская 3, подарила Жуже...????

НАБУ, караул...!!!
======

Політична партія "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

Місцезнаходження: місто Київ, вулиця Турівська, будинок 15

Телефон (044) 527-70-69

Факс (044) 527-70-69

E-mail 5277828@gmail.com
borodinn _ 10.08.2017 21:14
IP: 35.189.218.---
!!!!...Бімба...!!!!

!!!!!...БЮТ має ідеологію...!!

Сергій Власенко: "Батьківщина" із БПП мають серйозні ідеологічні розбіжності.
Це на телеканалі ZIK заявив нардеп від "Батьківщини" Сергій Власенко.

за його словами, незважаючи на те, що згідно соціологічних досліджень, нині найвищі рейтинги серед політичних партій має "Батьківщина" та "Блок Петра Порошенка", навряд чи ці політсили зможуть об'єднатися лише із метою отримати більшість. Адже у команди Юлії Тимошенко та президентської фракції – зовсім різні ідеологічні бачення.

"У нас із ними серйозні ідеологічні розбіжності. Якщо вони говорять, що потрібно оподатковувати пенсії працюючих пенсіонерів, то я проти цього і не зможу із ними об'єднуватись", – розповів Власенко.
===
скоро Юля з пенсійною ідеологією завоює серця всіх старпьорів...!!!!!
Djekson Matuschkov _ 10.08.2017 20:36
IP: 35.190.221.---
Djekson Matuschkov:
И если у тебя машина не европейская рухлядь с помойки, а новая, то она точно Made In Russia, может не Лада, но иномарка сделанная в России.
Djekson Matuschkov _ 10.08.2017 20:27
IP: 35.195.231.---
_ABM_:
Djekson Matuschkov:
- Теперь я точно знаю, что твой телек, типа SAMSUNG Full HD TV – Made In Russia!
хи-хи-хи
Конечно же нет, но главное не это. Теперь весь мир точно знает, страна твоя ОПГ "ПаРаша", а пахан твой -::уйло.
Конечно же он из России, если бы это было не так, то ты сразу бы написал его марку и страну изготовителя, а ты не смог сразу сбрехать и найти подходящую марку в инете, потому что у тебя не работает Яндекс!
хи-хи-хи
_ABM_ _ 10.08.2017 20:22
IP: 46.211.59.---
Djekson Matuschkov:
- Теперь я точно знаю, что твой телек, типа SAMSUNG Full HD TV – Made In Russia!
хи-хи-хи
Конечно же нет, но главное не это. Теперь весь мир точно знает, страна твоя ОПГ "ПаРаша", а пахан твой –::уйло.
Djekson Matuschkov _ 10.08.2017 19:52
IP: 35.195.231.---
_ABM_:
Djekson Matuschkov:
_ABM_:
Чудило, телевизор Made In Russia!
хи-хи-хи
А-а-а, вот, что тебя заинтересовало... Ни ОПГ "ПаРаша", ни предводитель дебилов Пукин и даже не попкорн. Телевизор заинтересовал. Вообще-то все логично, что еще может интересовать кацапа... Тогда загадка тебе: телевизор сделан в той стране, где практически нет никаких ресурсов, но у людей с мозгами все в порядке. В стране, где не крадут нержавейку для самогонных аппаратов, а делают автомашины, електронику и прочие сверхсовременные вещи для всего мира.
– Теперь я точно знаю, что твой телек, типа SAMSUNG Full HD TV – Made In Russia!
хи-хи-хи
_ABM_ _ 10.08.2017 19:45
IP: 46.211.59.---
Djekson Matuschkov:
_ABM_:
Чудило, телевизор Made In Russia!
хи-хи-хи
А-а-а, вот, что тебя заинтересовало... Ни ОПГ "ПаРаша", ни предводитель дебилов Пукин и даже не попкорн. Телевизор заинтересовал. Вообще-то все логично, что еще может интересовать кацапа... Тогда загадка тебе: телевизор сделан в той стране, где практически нет никаких ресурсов, но у людей с мозгами все в порядке. В стране, где не крадут нержавейку для самогонных аппаратов, а делают автомашины, електронику и прочие сверхсовременные вещи для всего мира.
Djekson Matuschkov _ 10.08.2017 19:17
IP: 35.190.198.---
_ABM_:
Чудило, телевизор Made In Russia!
хи-хи-хи
_ABM_ _ 10.08.2017 18:04
IP: 104.155.11.---
Djekson Matuschkov:
_ABM_:
- Европа не раз пендаля получала от России!!
Запердоленко, даже ты понимаешь, что Россия – это страна агрессор. Правда роль твоя в структуре ОПГ "ПаРаша" – младший сантехник последней шестерки. Впрочем возможно, что для тебя это и не плохо. Старшие шавки во главе с Пукиным очень плохо кончат, это очевидно, ну а ты как-то будешь выживать в своем Воронеже. Но можешь крупно и под раздачу попасть. Не зря же вас в вамкрыше на учет ставят – легче искать будет.:-))
Я уже запасся поп-корном, в новую квартиру телевизор на 55" с выходом в интернет прикупил и смотрю кино про кацапов. М-да, скажу, иметь в руках такие ресурсы, иметь такие возможности влиять на соседние страны и так позорно все профукать – это над быть полными дебилами!!! Собственно о чем я все время и говорю!!!:-)))
Djekson Matuschkov _ 10.08.2017 17:15
IP: 35.189.208.---
_ABM_:
– Европа не раз пендаля получала от России!!!
но как ни странно от этого хо/хлам легче не было, они были на вроде пушечного мяса, их и европейцы долбили и русские не жалели – бы/дло однако!
– вот таки они пироги малята!
Djekson Matuschkov _ 10.08.2017 17:11
IP: 35.195.151.---
_ABM_:
valsh01:
Індра:
Прибалты дождались!!!!

Теперь у них появилось средство заработать себе на жизнь.
Как это не парадоксально, но они начали активно продавать хох/лов в рабство на принудительный труд в Британию.
хи-хи-хи
_ABM_ _ 10.08.2017 17:06
IP: 35.195.10.---
Djekson Matuschkov:
...Украина...существует только потому, что ее подпирают американцы... – люди практичные...скоро надоест...
Запердоленко, скоро сказка сказывается, да не скоро дело делается. Если за 3,5 года все твои "скоро" сложить в одну линию, то наверняка она длиной будет от Воронежа до Львова. Помнится Пукин обещал за 2 недели взять Киев, но что-то у него пошло не так...
А дело-то в том, что Мир понял о Раше важную вещь, а именно: 100 лет назад организованная преступная группа (ОПГ) захватила 1/6 земного шара. Могла бы и продолжить свое гнусное дело если бы не случай – на место пахана ОПГ назначили Пукина. Не учли, что товарищ закомплексованный, плохо учился, вороватый, не дальновидный и кровожадный. С этого момента преступная деятельность ОПГ стала очевидной. Пока тырил по мелочи, его не трогали, но Пукин решил в Европе и Америке свой порядок установить. А это уже явный перебор. Вот всем миром и решили поставить дебила на место. И поставят!!
Україна та Європа904 Уряд реформ301 тітушки10 Корупція1083 Aтака Путіна1109
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter