Сергій Лещенко

Web-архіви не горять, шановні технологи БЮТ

12 жовтня 2009, 19:05

Днями я писав про нові персональні блоги Юлії Тимошенко, які роблять для неї політтехнологи, що не знають біографії власного лідера – і заодно вирішив перевірити, що ж коїться зі старими інтернет-проектами Юлії Володимирівни.

Я був дуже пригнічений.

Існував колись у Тимошенко сайт "Ідеальна країна", де в 2007 році вона опублікувала повний текст свого "Українського прориву", який обіцяла здійснювати на посаді прем'єр-міністра.

Але виявилося, що автори сайту змінили його наповнення.

Тепер на "Ідеальній країні" немає тексту "Українського прориву" з усіма 12 лініями прориву!

Тепер немає де звіряти обіцянки Юлії Тимошенко та її кроки на посаді. Тепер "Ідеальній країна" – це якийсь чи то форум, чи то соціальна мережа.

- А як же "Український прорив"? Де можна знайти його повний текст? – запитаєте ви.

Як виявилося, ніде.

На новому сайті Тимошенко його немає, на старому – лише стислий прес-реліз. У партії "Батьківщина" взагалі немає веб сайту (!), а на сторінці БЮТ також відсутня повна версія "Українського прориву".

Справді, що ж робити? Де мені тепер шукати нахнення?

Років 20 тому ідеологи БЮТ могли би сказати, що "Українського прориву" в тому вигляді, як я шукаю, не існувало взагалі. Що мені це просто привиділося. І довести щось було би складно.

Але в інтернеті архіви не горять.

Є такий сайт web.archive.org, де зберігаються копії навіть знищених чи закритих сайтів.

І тут мені нарешті вдалося знайти те, що я шукав – повний текст "Українського прориву"! З усіма 12 лініями прориву і викладом обіцянок Юлії Володимирівни Тимошенко! Зберігся навіть телефон гарячої лінії.

Щоб, раптом, нічого не сталося з web.archive.org, я скопіюю в себе лише уривки з розділу "Антикорупційний прорив" і принагідно нагадуватиму, що ж нам такого обіцяла Юлія Тимошенко в 2007 році і що ми бачимо сьогодні.

Наприклад, два роки тому Юлія Тимошенко зробила дуже здорову пропозицію – призначати на державні монополії за конкурсом. Про це ви теж знайдете згадку в переліку обіцянок.

А що виявилося? Можливо, якийсь конкурс і відбувався, але в кабінеті Юлії Володимирівни. Бо інакше не пояснити, чому "Нафтогаз" отримав ІСД, "Енергоатом" – Мартиненко зі Жванією, "Укрзалізницю" – Литвин, "Укрзалізничпостач" – Василь Хмельницький.

Або ще одна обіцянка Юлії Володимирівни зразка 2007 року, яка мені дуже сподобалася. "Ввести у законодавство України норми щодо звільнення з роботи високих посадових осіб та податківців, чиї (або членів їх сімей) задекларовані доходи не відповідають дійсності, а витрати не мають чітких пояснень щодо джерел фінансування".

Боюсь, що за цією статтею доведеться звільнятися самій Тимошенко, яка вже два роки не може пояснити джерела доходів власного чоловіка.

Але не буду псувати враження від прочитання "Українського прориву".

Отже, насолоджуємося разом!

"УКРАЇНСЬКИЙ ПРОРИВ"

"4.1 Боротьба з корупцією.

Корупція є однією з причин проведення позачергових виборів. Представники олігархів вирішили, що зможуть "докупити" народних депутатів до 300 чоловік, однак демократичні сили не допустили цього. З позачерговими виборами відбудеться оновлення Верховної Ради. В новому складі законодавчого органу БЮТ зобов'язується проводити рішучу боротьбу з корупцією.

Основними суб'єктами бюджетного планування, законодавчої діяльності та виконавцями даної сфери є:

Верховна Рада України;

Кабінет Міністрів України;

Правоохоронні органи: МВС, СБУ, Генпрокуратура;

Рахункова палата;

Голова КРУ;

Міністерство фінансів України;

Державна податкова адміністрація;

Державна митна служба України.

Основна робота БЮТ у цій сфері буде направлена на створення максимальної прозорості органів державної влади.

Держаний службовець, який працює у державних органах влади, повинен розуміти, що його діяльність і певною мірою приватне життя стануть публічними для народу. Люди повинні знати, що чиновник робить, як і де він відпочиває, на що витрачає кошти. Це передбачає реалізацію наступних політичних, економічних, правових, соціальних, морально-ідеологічних, правоохоронних та міжнародних заходів:

Формування політичної волі усіх гілок влади на боротьбу з корупцією. Ми вимагатимемо підписання усіма політичними силами та представниками уряду Кодексу честі, яким народні обранці на себе брали б зобов'язання боротися із корупцією.

Посилення адміністративної та кримінальної відповідальності за хабарництво; встановлення довічного ув'язнення чиновників за корупцію.

Ліквідація депутатської недоторканності.

Наділення парламентської опозиції контрольними функціями за прибутковою та витратною частиною бюджетів, включно із закріпленим за опозицією правом очолювати Рахункову палату та інших контролюючих органів.

З метою ліквідації економічного підґрунтя для корупції скасування або перероблення усіх нормативних актів, що створюють підґрунтя для корупційних дій чиновників відокремлення бізнесу від влади;

Розроблення та введення в практику методології виявлення угод зацікавлених сторін та обрахунку збитків, наданих державі та власникам.

Загальна стандартизація та уніфікація законодавства з урахуванням досвіду розвинених країн та країн, що досягли успіху в боротьбі з організованою злочинністю та корупцією.

Ратифікація міжнародних антикорупційних актів та приведення у відповідність до них чинного законодавства щодо протидії корупції.

З метою зниження економічного підґрунтя для корупції знижувати вплив чиновництва на ухвалення економічних рішень та діяльність підприємств – саме виходячи з цього ми наполягатимемо на винятково аукціонній системі продажу земель несільськогосподарського призначення на конкурсній основі.

Створення спеціальної моніторингової комісії із залученням експертів та неурядових громадських організацій, яка аналізуватиме всі проекти законів та нормативних актів на предмет корупційних ризиків у разі їхнього запровадження.

Забезпечення оприлюднення інформації про використанні кошти державного та місцевих бюджетів.

Впровадження аукціонів на продаж державного майна та землі та відкритих тендерів при державних закупівлях у всіх відносинах та сферах державних органів незалежно від суми операції.

Встановлення у законодавстві вимоги оприлюднення чиновниками управлінського складу усіх рівнів своїх видатків, а також видатків та доходів своєї сім'ї.


Ввести у законодавство України норми щодо звільнення з роботи високих посадових осіб та податківців, чиї (або членів їх сімей) задекларовані доходи не відповідають дійсності, а витрати не мають чітких пояснень щодо джерел фінансування.

Щорічне оприлюднення повної біографічної інформації про чиновника управлінського складу при прийнятті на роботи, а також після звільнення з роботи протягом 5 років. (Часто трапляється так, що чиновник після звільнення відкриває великий бізнес, невідомо за які кошти).

Запровадження імперативного мандату для депутатів всіх рівнів – права Блоку чи партії відкликати тих депутатів, які не виконують передвиборної програми.

Запровадження механізму конкурсного призначення керівників підприємств всіх національних акціонерних компаній, підприємств державної власності, або акціонерних товариств, де контрольний пакет акцій належить державі.

Посилення правових механізмів захисту господарюючих суб'єктів від тиску правоохоронних, податкових та перевіряючих органів.

Проведення реформи правоохоронних та судових органів, створення спеціального органу щодо координації діяльності усіх суб'єктів протидії корупції з завданнями відпрацювання стратегії та контролю щодо боротьби з корупцією.

Припинення практики "фінансової підтримки" владних та силових структур (включаючи ДАІ) з боку комерційних банків та окремих підприємств з метою отримання різного виду пільг.

Покращення матеріально-технічного забезпечення суб'єктів протидії корупції.

Вдосконалення системи підбору, навчання та професійної підготовки кадрів правоохоронних органів, що ведуть боротьбу з корупцією.

Підвищення рівня соціального захисту та матеріального і житлового забезпечення правоохоронців та суддів; забезпечення особистої безпеки їм та членам їх сімей.

Запровадження дієвої системи патріотичного, морально-психологічного та культурно-естетичного виховання правоохоронців.

Створення умов для розвитку незалежної преси та висвітлення у пресі та на телебаченні випадків розкриття корупції, кримінальної діяльності тощо; формування через ЗМІ у всіх категорій громадян негативного ставлення до корупції та корупціонерів, відчуття неминучості покарання за корупційні діяння, рівності усіх категорій суб'єктів корупційних відносин перед законом.

Ініціювання програм правової освіти щодо подолання звичаєвої "побутової" корупції.

Створення при всіх органах державної влади, вищих та середніх навчальних закладах, а також при правоохоронних органах гарячої телефонної лінії для того, щоб громадяни могли зателефонувати і розповісти про факт корупції, тиск та вимагання.

Проведення та публікацію щорічних соціологічних опитувань щодо стану корупції в країні.

Створення умов для здійснення громадського контролю за діяльністю органів державної влади: створення Громадських рад при усіх органах влади, незалежно від їх доступу до фінансових ресурсів та обсягів витрачання коштів.

Створення наукових установ вивчення організованої злочинності та корупції із залученням юристів, економістів, журналістів, представників силових структур, підприємців.

powered by lun.ua
Коментарі — 547
Slavko2005 _ 12.10.2009 20:09
IP: 95.132.21.---
Долой Жульку!!!)))
krabat-m _ 12.10.2009 20:08
IP: 93.72.179.---
Генератор _ 12.10.2009 20:05
ACTIONDIRECT:
"То Уколов хитається з лініею партії..."

ТоУколов непросто так "хитаєцця"...То він...на партрет марухи...
krabat-m _ 12.10.2009 20:06
IP: 93.72.179.---
"...Тепер на "Ідеальній країні" немає тексту "Українського прориву" з усіма 12 лініями прориву!..."

Так його (прориву) і неповинно там бути...Його ж того...прорвало...Ну хто ж знав, що неможна було його чесати...той прорив...А тепер на місці того прориву он яка саркома намалювалась...Думаю що і ампутація вже непоможе...Тикі вморг.
Генератор _ 12.10.2009 20:05
IP: 95.133.148.---
ACTIONDIRECT:

То Уколов хитається з лініею партії, молодець, вміє.
:))
ACTIONDIRECT _ 12.10.2009 19:58
IP: 77.122.32.---
Сергей Лещенко -"Тепер на "Ідеальній країні" немає тексту "Українського прориву" з усіма 12 лініями прориву!"

Сергей, а что удивительного?Вон блогер УП тов.Уколов, в прошлом Ткачук, собственный блог поддтер- целых 2 месяца убрал, когда воспевал союз ПРиБют перед Троицей!
Генератор _ 12.10.2009 19:56
IP: 95.133.148.---
О як загавкали білобратські БЮТ-зомбі, автор всього навсього передрукував текст Юліного "прорива". Читаєш і розумієш українці мають справу з Жулькой Тимошенніцей. Правда Зомбо Юлектуси небачать які вони кумедні зі своїми коментарями.
_Leo_ _ 12.10.2009 19:52
IP: 95.134.233.---
Vlad_iz_Kharkova _ 12.10.2009 19:43Leo_ 12.10.2009 19:25
Кабмин не издает Указы. Он издает Постановы и Розпоряждження. В большинстве своем, незаконные и коррупционные
***********************

На счет указов опечатка! Спасибо что подправили!

Ну на счет НЕ ЗАКОННЫХ LOL Ну не будем это решает КС и пока что Ющенко если что то и выиграл там то это 1 к 100 соотношение! С другой стороны я знаю что вы ФАНАТИК ЮЩЕНКА и это нормально, но врать не надо! Кстати а что Больницей БУДУЩЕГО и что с Кислинским или то что КАТЯ ЕГО РЕКОМЕНДОВАЛА ему дана лицензия на убийство LOL На счет деклараций не бум ТИМОХА ВРЕТ, но ВРЕТ и Ющенко и ЯНЫК и КРОЛЕГ все врут с нашими налогами быть честным в стране нельзя! Но это вовсе не красит Тимошенко как и многое другое речь о том что Ющенко вообще просто подонок! А УП ему служит! Я бы с легкостью вычеркнул всех и Я и Ю и Т и Кролега но мы живем в реальности где наши фантазии и желания ничто!
Сергій_Трегубенко _ 12.10.2009 19:47
IP: 95.133.116.---
12.10.2009 19:05 _ Сергій Лещенко
Існував колись у Тимошенко сайт "Ідеальна країна", де в 2007 році вона опублікувала повний текст свого "Українського прориву", який обіцяла здійснювати на посаді прем'єр-міністра.

Пане Сергію, а з чого Ви взяли, що сайт "Ідеальна країна" існував колись у Тимошенко?
Тому що повністю працював не неї? Чи що був розміщений на урядовому порталі?
Я теж по наївності думав, що то її сайт і нею фінансований. Але моєму подиву не було меж, коли я знайшов його серед фінансованих Фондом "Відродження" Сороса (в Україні Немаря, а потім Бистрицький). І, до речі, умови фінансування категорично (!) забороняють створення і діяльність проектів цього фонду під щось політичне.
Ось так. А потім, по дивному збігу обставин, послуги з обслуговування зовнішніх боргів України, Тимошенко замовляє у Сороса.
Але з корупцією серед кадрів Президента, Вона бореться успішно!
krabat-m _ 12.10.2009 19:47
IP: 93.72.179.---
Найкращою "агітацією за Юлю" були б розтяжки з цитатами з її Прориву. Наприклад: "...Українському народу притаманна колективна форма обробітку землі..."
фрол_и_яков _ 12.10.2009 19:44
IP: 193.19.152.---
_Leo_ _ 12.10.2009 19:25

Правильно делают, что валят. А как иначе противостоять ЗАРЫВУ...
Vlad_iz_Kharkova _ 12.10.2009 19:43
IP: 195.26.93.---
Leo_ 12.10.2009 19:25
Кабмин не издает Указы. Он издает Постановы и Розпоряждження. В большинстве своем, незаконные и коррупционные. К сожалению, Ющенко отменил их оченьмалую часть. 95% их никто не отменял, от этого половина несчастий в Украине.
Постанов, чтобы Тимошенко уйти в отставку, т.к. ее видимые расходы в разы меньше задекларированных доходов, не было.Ее бы никто н еотменил.
Сергій Лещенко _ 12.10.2009 19:42
IP: 62.149.2.---
Validity:
temych:
Да всем давно уже понятно что Юля такая же как Виктор Федорович...
Вы не правы.
Если бы Юля была такая же, как и Янукович, то Сергей Лещенко мочил бы их на равных.
Но он мочит только Юлю.

Наверное, Янукович значительно лучше Юли.
Во всяком случае, для Сергея Лещенко.
Нет, не лучше. Но я журналист, а журналист всегда находится в оппозиции ко власти.

Кроме того, сейчас вы находитесь на территории моего персонального блога, где я пишу не статьи, а записи в дневнике, не отображающие точку зрения редакции и не имеющих ничего общего с разделом "статьи" или "новости". Мой блог – это мои "мысли по поводу".

О Тимошенко, которая возглавляет правительство и от действий которой зависит жизнь страны, я думаю больше, чем о Януковиче, который дурью мается и от которого зависит только гардероб Анны Герман.

Еще вопросы есть или зашли просто так поболтать?
_Leo_ _ 12.10.2009 19:36
IP: 95.134.150.---
СЕРЕГА а вы на УП с ПРитулой не боитесь что вам платят деньгами с БОЛЬНИЦЫ БУДУЩЕГО? Неужели бабки не пахнут?
львів-750 _ 12.10.2009 19:35
IP: 194.44.241.---
Validity:
Как это понимать, Серегей Лещенко!

___ Ну як можна поставити Березовця з тупо висмоктаною "сенсацією" поперед юліного "Прориву"
Я голосую за "Прорив на першому місці".
У нас є пробіли в інформації.
Всі пам"ятають ющенківське "Бандитам тюрми", хоча цього не було в програмі кандидата в президенти Ющенка і ніхто не пам"ятає обіцянок Тимошенко.
Зрозуміло, що Тимошенко найкращий агітатор, але себе не просуває лише через скромність. То нехай хоч інші на неї попрацюють.
_Leo_ _ 12.10.2009 19:34
IP: 95.134.150.---
Кстати СЕРГЕЙ! А вы с ПРитулой не боитесь участи команды из ИНТЕРА? Ведь тем тоже СЕНЯ немножко заплатил с денег КАТИ (готовит она пути отступления для СЕМЬИ) заключил договора на рекламу себя и критику ЮВТ а в итоге учредители ИНТЕРА не поняли почему Федерыча не пиарят а СЕНЯ поселился на канале и уволили с ТВ канала всех! Хотя после смерти ГИИ видимо учредитель ПРИТУЛА (А ЧЕМ НЕ МОТИВ?????????)? И бояться нечего но СЕРЖ кролег оно не мужик оно слово дало проиграло и вас забыло а вы за шкурный интерес продаете СОВЕСТЬ? Почему ваша совесть такая дешевая?
Validity _ 12.10.2009 19:28
IP: 92.242.116.---
temych:
Да всем давно уже понятно что Юля такая же как Виктор Федорович...
Вы не правы.
Если бы Юля была такая же, как и Янукович, то Сергей Лещенко мочил бы их на равных.
Но он мочит только Юлю.

Наверное, Янукович значительно лучше Юли.
Во всяком случае, для Сергея Лещенко.
_Leo_ _ 12.10.2009 19:25
IP: 95.134.150.---
СЕГРЕЙ простите а не Ющенко ли ветировал все указы КАБМИНА а не Партия Ющенка ЗАУКРУ и ЕЦ валили все в ПАРЛАМЕНТЕ?

СЕРЖ не нужно идеализировать Тимошенко но вы видимо еще не знаете а деньги полученные ВАМИ и ПРИТУЛОЙ не воняют (я уверен в этом читая новости на УП и не только ВАС). Но вот будет Президентом ЯНУКОВИЧ (в этом сомнений нет) интересы ЮЩЕНКА понятны он боится отвественности да и жить в Украине он не будет а вот ВЫ лично и ПРИТУЛА вы бюудете жить в Украине или в Западно-Южном Федеральном округе?

СЕРЕЖА а ведь как ты щас за ЮЩЕНКО лет через 5 -ть также за рубли будешь отрабатывать за ПУТИНМЕДВЕДОВ))) Вот только это будет называться не УП а както по другому и уровень будет не национальный а райцента нафиг ты здался русским СЕРЕЖА у них своих "проофи" хватает)))
_Leo_ _ 12.10.2009 19:25
IP: 95.134.150.---
СЕГРЕЙ простите а не Ющенко ли ветировал все указы КАБМИНА а не Партия Ющенка ЗАУКРУ и ЕЦ валили все в ПАРЛАМЕНТЕ?

СЕРЖ не нужно идеализировать Тимошенко но вы видимо еще не знаете а деньги полученные ВАМИ и ПРИТУЛОЙ не воняют (я уверен в этом читая новости на УП и не только ВАС). Но вот будет Президентом ЯНУКОВИЧ (в этом сомнений нет) интересы ЮЩЕНКА понятны он боится отвественности да и жить в Украине он не будет а вот ВЫ лично и ПРИТУЛА вы бюудете жить в Украине или в Западно-Южном Федеральном округе?

СЕРЕЖА а ведь как ты щас за ЮЩЕНКО лет через 5 -ть также за рубли будешь отрабатывать за ПУТИНМЕДВЕДОВ))) Вот только это будет называться не УП а както по другому и уровень будет не национальный а райцента нафиг ты здался русским СЕРЕЖА у них своих "проофи" хватает)))
Validity _ 12.10.2009 19:23
IP: 92.242.116.---
Как это понимать, Серегей Лещенко!

Где два моих комментария, в которых я прямо указывал на твое мелкое жульничество с использованием служебного положения?

Запись Лещенко вышла в 18-55
Но така как через 1 минуту вышла запись Березовца, Лещенко изменил свое время на 19-05.

И он снова первый.
temych _ 12.10.2009 19:20
IP: 212.42.51.---
Да всем давно уже понятно что Юля такая же как Виктор Федорович... Те же самые цели, теже задачи и желания! Как ей еще можно верить???? Фанаты Юли почему, Вы этого не понимаете???
Андрей-с-Востока _ 12.10.2009 19:15
IP: 92.112.209.---
Банально. Тимошенко и брехня – синонимы.
Хотя распространять это знание в народе – правильное дело.
матюк _ 12.10.2009 19:11
IP: 95.133.92.---
Сірожа, каг нащот сина бога???

грошыкы брав за джинсу у агєнда пєлодкі?

га???
Корупція1445 Мовне питання190 Україна та Європа1133 Aтака Путіна1291 Зеленський75
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter