Сергій Лещенко

Web-архіви не горять, шановні технологи БЮТ

12 жовтня 2009, 19:05

Днями я писав про нові персональні блоги Юлії Тимошенко, які роблять для неї політтехнологи, що не знають біографії власного лідера – і заодно вирішив перевірити, що ж коїться зі старими інтернет-проектами Юлії Володимирівни.

Я був дуже пригнічений.

Існував колись у Тимошенко сайт "Ідеальна країна", де в 2007 році вона опублікувала повний текст свого "Українського прориву", який обіцяла здійснювати на посаді прем'єр-міністра.

Але виявилося, що автори сайту змінили його наповнення.

Тепер на "Ідеальній країні" немає тексту "Українського прориву" з усіма 12 лініями прориву!

Тепер немає де звіряти обіцянки Юлії Тимошенко та її кроки на посаді. Тепер "Ідеальній країна" – це якийсь чи то форум, чи то соціальна мережа.

- А як же "Український прорив"? Де можна знайти його повний текст? – запитаєте ви.

Як виявилося, ніде.

На новому сайті Тимошенко його немає, на старому – лише стислий прес-реліз. У партії "Батьківщина" взагалі немає веб сайту (!), а на сторінці БЮТ також відсутня повна версія "Українського прориву".

Справді, що ж робити? Де мені тепер шукати нахнення?

Років 20 тому ідеологи БЮТ могли би сказати, що "Українського прориву" в тому вигляді, як я шукаю, не існувало взагалі. Що мені це просто привиділося. І довести щось було би складно.

Але в інтернеті архіви не горять.

Є такий сайт web.archive.org, де зберігаються копії навіть знищених чи закритих сайтів.

І тут мені нарешті вдалося знайти те, що я шукав – повний текст "Українського прориву"! З усіма 12 лініями прориву і викладом обіцянок Юлії Володимирівни Тимошенко! Зберігся навіть телефон гарячої лінії.

Щоб, раптом, нічого не сталося з web.archive.org, я скопіюю в себе лише уривки з розділу "Антикорупційний прорив" і принагідно нагадуватиму, що ж нам такого обіцяла Юлія Тимошенко в 2007 році і що ми бачимо сьогодні.

Наприклад, два роки тому Юлія Тимошенко зробила дуже здорову пропозицію – призначати на державні монополії за конкурсом. Про це ви теж знайдете згадку в переліку обіцянок.

А що виявилося? Можливо, якийсь конкурс і відбувався, але в кабінеті Юлії Володимирівни. Бо інакше не пояснити, чому "Нафтогаз" отримав ІСД, "Енергоатом" – Мартиненко зі Жванією, "Укрзалізницю" – Литвин, "Укрзалізничпостач" – Василь Хмельницький.

Або ще одна обіцянка Юлії Володимирівни зразка 2007 року, яка мені дуже сподобалася. "Ввести у законодавство України норми щодо звільнення з роботи високих посадових осіб та податківців, чиї (або членів їх сімей) задекларовані доходи не відповідають дійсності, а витрати не мають чітких пояснень щодо джерел фінансування".

Боюсь, що за цією статтею доведеться звільнятися самій Тимошенко, яка вже два роки не може пояснити джерела доходів власного чоловіка.

Але не буду псувати враження від прочитання "Українського прориву".

Отже, насолоджуємося разом!

"УКРАЇНСЬКИЙ ПРОРИВ"

"4.1 Боротьба з корупцією.

Корупція є однією з причин проведення позачергових виборів. Представники олігархів вирішили, що зможуть "докупити" народних депутатів до 300 чоловік, однак демократичні сили не допустили цього. З позачерговими виборами відбудеться оновлення Верховної Ради. В новому складі законодавчого органу БЮТ зобов'язується проводити рішучу боротьбу з корупцією.

Основними суб'єктами бюджетного планування, законодавчої діяльності та виконавцями даної сфери є:

Верховна Рада України;

Кабінет Міністрів України;

Правоохоронні органи: МВС, СБУ, Генпрокуратура;

Рахункова палата;

Голова КРУ;

Міністерство фінансів України;

Державна податкова адміністрація;

Державна митна служба України.

Основна робота БЮТ у цій сфері буде направлена на створення максимальної прозорості органів державної влади.

Держаний службовець, який працює у державних органах влади, повинен розуміти, що його діяльність і певною мірою приватне життя стануть публічними для народу. Люди повинні знати, що чиновник робить, як і де він відпочиває, на що витрачає кошти. Це передбачає реалізацію наступних політичних, економічних, правових, соціальних, морально-ідеологічних, правоохоронних та міжнародних заходів:

Формування політичної волі усіх гілок влади на боротьбу з корупцією. Ми вимагатимемо підписання усіма політичними силами та представниками уряду Кодексу честі, яким народні обранці на себе брали б зобов'язання боротися із корупцією.

Посилення адміністративної та кримінальної відповідальності за хабарництво; встановлення довічного ув'язнення чиновників за корупцію.

Ліквідація депутатської недоторканності.

Наділення парламентської опозиції контрольними функціями за прибутковою та витратною частиною бюджетів, включно із закріпленим за опозицією правом очолювати Рахункову палату та інших контролюючих органів.

З метою ліквідації економічного підґрунтя для корупції скасування або перероблення усіх нормативних актів, що створюють підґрунтя для корупційних дій чиновників відокремлення бізнесу від влади;

Розроблення та введення в практику методології виявлення угод зацікавлених сторін та обрахунку збитків, наданих державі та власникам.

Загальна стандартизація та уніфікація законодавства з урахуванням досвіду розвинених країн та країн, що досягли успіху в боротьбі з організованою злочинністю та корупцією.

Ратифікація міжнародних антикорупційних актів та приведення у відповідність до них чинного законодавства щодо протидії корупції.

З метою зниження економічного підґрунтя для корупції знижувати вплив чиновництва на ухвалення економічних рішень та діяльність підприємств – саме виходячи з цього ми наполягатимемо на винятково аукціонній системі продажу земель несільськогосподарського призначення на конкурсній основі.

Створення спеціальної моніторингової комісії із залученням експертів та неурядових громадських організацій, яка аналізуватиме всі проекти законів та нормативних актів на предмет корупційних ризиків у разі їхнього запровадження.

Забезпечення оприлюднення інформації про використанні кошти державного та місцевих бюджетів.

Впровадження аукціонів на продаж державного майна та землі та відкритих тендерів при державних закупівлях у всіх відносинах та сферах державних органів незалежно від суми операції.

Встановлення у законодавстві вимоги оприлюднення чиновниками управлінського складу усіх рівнів своїх видатків, а також видатків та доходів своєї сім'ї.


Ввести у законодавство України норми щодо звільнення з роботи високих посадових осіб та податківців, чиї (або членів їх сімей) задекларовані доходи не відповідають дійсності, а витрати не мають чітких пояснень щодо джерел фінансування.

Щорічне оприлюднення повної біографічної інформації про чиновника управлінського складу при прийнятті на роботи, а також після звільнення з роботи протягом 5 років. (Часто трапляється так, що чиновник після звільнення відкриває великий бізнес, невідомо за які кошти).

Запровадження імперативного мандату для депутатів всіх рівнів – права Блоку чи партії відкликати тих депутатів, які не виконують передвиборної програми.

Запровадження механізму конкурсного призначення керівників підприємств всіх національних акціонерних компаній, підприємств державної власності, або акціонерних товариств, де контрольний пакет акцій належить державі.

Посилення правових механізмів захисту господарюючих суб'єктів від тиску правоохоронних, податкових та перевіряючих органів.

Проведення реформи правоохоронних та судових органів, створення спеціального органу щодо координації діяльності усіх суб'єктів протидії корупції з завданнями відпрацювання стратегії та контролю щодо боротьби з корупцією.

Припинення практики "фінансової підтримки" владних та силових структур (включаючи ДАІ) з боку комерційних банків та окремих підприємств з метою отримання різного виду пільг.

Покращення матеріально-технічного забезпечення суб'єктів протидії корупції.

Вдосконалення системи підбору, навчання та професійної підготовки кадрів правоохоронних органів, що ведуть боротьбу з корупцією.

Підвищення рівня соціального захисту та матеріального і житлового забезпечення правоохоронців та суддів; забезпечення особистої безпеки їм та членам їх сімей.

Запровадження дієвої системи патріотичного, морально-психологічного та культурно-естетичного виховання правоохоронців.

Створення умов для розвитку незалежної преси та висвітлення у пресі та на телебаченні випадків розкриття корупції, кримінальної діяльності тощо; формування через ЗМІ у всіх категорій громадян негативного ставлення до корупції та корупціонерів, відчуття неминучості покарання за корупційні діяння, рівності усіх категорій суб'єктів корупційних відносин перед законом.

Ініціювання програм правової освіти щодо подолання звичаєвої "побутової" корупції.

Створення при всіх органах державної влади, вищих та середніх навчальних закладах, а також при правоохоронних органах гарячої телефонної лінії для того, щоб громадяни могли зателефонувати і розповісти про факт корупції, тиск та вимагання.

Проведення та публікацію щорічних соціологічних опитувань щодо стану корупції в країні.

Створення умов для здійснення громадського контролю за діяльністю органів державної влади: створення Громадських рад при усіх органах влади, незалежно від їх доступу до фінансових ресурсів та обсягів витрачання коштів.

Створення наукових установ вивчення організованої злочинності та корупції із залученням юристів, економістів, журналістів, представників силових структур, підприємців.

powered by lun.ua
Коментарі — 547
Mordred_Diskein _ 12.10.2009 22:44
IP: 92.112.252.---
Чем зарабатывает муж Тимошенко?)) Яйцами же))
львів-750 _ 12.10.2009 22:42
IP: 194.44.241.---
motrian:
львів-750 _ 12.10.2009 22:13
Ви все наплутали, то гола жопа під вашими тільняшками, вибачайте...
__ І жопа теж, як без жопи... Але прикрита, зауваж, своїм, не позиченим, не краденим, не присвоєним.
А ви, бидлота, під свій сором Україну підставили. І хто ви після цього?.
krabat-m _ 12.10.2009 22:41
IP: 93.72.179.---
motrian _ 12.10.2009 22:23
Valerij_Anatoljevicn_gorod_Harkov _ 12.10.2009 22:15
"Та який там вой, яка там точка, просто вже око ріжуть блоги..."

От коли вже блоги яйця різатимуть, от тоді буде вой-так-вой...Аето так...вєсьолиє воплі собачого весілля:)))
Сергій Лещенко _ 12.10.2009 22:41
IP: 93.73.150.---
motrian:
corbie _ 12.10.2009 20:51
Я радий за тебе, якщо твій допис гострий! Та я плював на твою думку, я кажу те, що очевидно, Лещенко відверто, назвемо так, копає під премєра, а копає він не просто так, бо занадто активно!
Копаю не просто так, бо буде нашим президентом. Безкарна брехня розбещує політика. Якщо пробачимо один раз, другий, третій, то увійде в смак і буде брехати постійно. Щоб цього не було, контролюю її слова та справи.
viktorious _ 12.10.2009 22:39
IP: 87.222.241.---
Ну просто как в 1984. Оруэлла, подчистка информации идет. Не первый раз замечаю аналогии. Наверно Медведеву очень нравится роман. Только вранья от Тимошенко уже столько что аппарат служак не успевает. Расширяйте штат Медведев.

Если пофантазировать немножко:). 2010. В выборах победу одержала "Старшая Сестра" и ее ПартиБЮТ.Сразу же создали "Мнистерство Правды" которое возглавил ПравдоМедведев, "Полицию Мыслей" состоящую из штата СестрыБотов, и "Министерство Любви" которое возглавил О'БрайенУколов, культ Сестры-вождя, экономика превращается в руины.Сразу же "Полиция Мыслей" взяла в разработку УинстонаЛещенко за мыслепреступление, за то что неправильно понимал позицию "Старшой Сестры" и "ПартиБЮТ".УинстонаЛещенко лично хотят "излечить" О'БрайенУколов (пытки) и ПравдоМедведев (психология,идеология)...

Интересно так же читать "транзитный прорыв" по нефтепроводу Одесса-Броды. Неужели Ющенко помешал опять?

Эта дама еще не полностью раскрыла свой потенциал. То ли еще будет...
krabat-m _ 12.10.2009 22:37
IP: 93.72.179.---
motrian _ 12.10.2009 22:20
львів-750 _ 12.10.2009 22:13
"... то гола жопа під вашими тільняшками, вибачайте..."

Якби ж то "жопа"...Ато тільки кривавий слід від голої жопи на бєлой-бєлой простирадлі
Сергій Лещенко _ 12.10.2009 22:34
IP: 93.73.150.---
motrian:
Лещенко відверто чіпляється до Тимошенко, чомусь не цікавлять доходи ні дружини Ющенка, чи когось ще з політиків, а от чоловіка премєра, не дають спокою...
Дружина Ющенка хоча би формальну сторону виконує – отримує по мільйону в рік за рахунок здачі в оренду двох квартир. А от чим заробив чоловік Тимошенко, його начебто дружина каже, що не знає. Ну-ну...
krabat-m _ 12.10.2009 22:33
IP: 93.72.179.---
motrian _ 12.10.2009 21:26
львів-750 _ 12.10.2009 21:22
"... На амбразуру!!"

Цю дупу хтивого павіана, яку Юля чомусь вважає "серцем", ти називаєш "амбразурою"?
ПОХУХОЛЬ _ 12.10.2009 22:32
IP: 213.154.203.---
"...просто вже око ріжуть блоги..."

...Матрена, та то тебе перекись режет... Или "Президент-отель" ты не осилила???
Генератор _ 12.10.2009 22:29
IP: 95.133.73.---
благов:

Так Тимошенко домовилась, але по стороні Газпрома, проти економічних інтересів країни Україна. Газ Україна отримує вище світової ціни, 300% штрафи за недобір. Це що таке? Вже на 7 млрд.баксів Юляха заслала більше за газ тільки за 9 місяців поточного року. Коштом НБУ та Ощадбанку. Уявимо, Путін не бере штрафами рік-два. Україну запросили у НАТО, Путін висовує претензію на 20 млрд. долярів штрафів, у майбутньому. Це зумистні дії проти Держави Україна. Тимошенко кремлівська агентура. Дивно що Ющенко не ізолював Тимошенко коли вона поверталась з Москви та пару місяців від народу України приховувала цю змову (контракт) проти народу України. Таке враження що Ющенко в схемі.
ХведорХ _ 12.10.2009 22:28
IP: 174.96.18.---
благов _ 12.10.2009 21:42
Я в котре не зрозумів Лещенка, навіщо воно йому треба, навіщо він так себе зневажає? Адже принижує самого себе, пишучи останнім часом весь час про премєра такі статейки.Чому лише про неї, всі інші в нас ідеал?!!
Не канешно! Я тожа нехароший НО!!! Я не премьер! Я не лезу в презы! Я не глава партии! Так чё обо мне писать?? Га?Благов??
Он не приныжуе себе а делает хорошее дело не позволяя ЖУЛЬЮ в том числе ПесдЮЛЕ наёпывать украинцев! Ты сука премьер?? Небреши! Лезешь в президенты??Не бреши и не воруй не крышуй ворьёпаскуда! Ты глава БЮТ?Так будь курва примером!!
Молодец Лещенко единственный настоящий журналист рискуя жизнью добывает инфу не для шантажа а ШОБ НАРОД ЗНАЛ ВСЁ О СВОИХ ВАЖДЯХ- ВРОТ бы им ноги!
motrian _ 12.10.2009 22:25
IP: 77.122.57.---
Bondgirl _ 12.10.2009 22:14
От і я ж кажу, навіщо стільки уваги до премєра, а може ви й праві, Лещенко карєру робить?
motrian _ 12.10.2009 22:23
IP: 77.122.57.---
Valerij_Anatoljevicn_gorod_Harkov _ 12.10.2009 22:15
Та який там вой, яка там точка, просто вже око ріжуть блоги, в яких Лещенко весь час риє під Тимошенко, вже час переключитися на інших, в них справи і так дуже кепські, а тут ще й Лещенко всю увагу Тимошенко, а ті, як завжди, в...
motrian _ 12.10.2009 22:20
IP: 77.122.57.---
львів-750 _ 12.10.2009 22:13
Ви все наплутали, то гола жопа під вашими тільняшками, вибачайте...
Генератор _ 12.10.2009 22:19
IP: 95.133.73.---
pervomay:

Ваша правда,
Ющ просто фінансовий маніпулятор та політичний нікрофіл,
Ян суміш мрійника з маріонеткою
Тимошенко – Троянська Кобила Кремля-Газпрома.
Бідна Україна, жодного українця в політиці рівня Держави Україна,
одні зайди.
благов _ 12.10.2009 22:18
IP: 77.122.57.---
Генератор _ 12.10.2009 21:50
Та ніхто, нікого не зомбує, просто треба бути обєктивними, от і все, а взїлися проти Тимошенко саме тому, що вона все таки йде до цілі і обовязково прийде, щодо кабальних контрактів, то особисто я вдячний їй, що вона може домовлятися і завжди знаходить шляхи для вирішення проблем, легко стверджувати одне, кабальний, а воно ж насправді далеко не так, ціни досить лояльні, газосховища наші наповнені, що дає впевненість у майбутньому, при уряді Януковича вони були напівпорожні!
Valerij_Anatoljevicn_gorod_Harkov _ 12.10.2009 22:15
IP: 94.248.87.---
браво, Лещенко!
и, судя по тому вою, что подняли в комментариях к этой записи наемные комментаторы Тимошенко – ВЫ ПОПАЛИ В ТОЧКУ.
abracadabra _ 12.10.2009 22:14
IP: 95.133.207.---
Услышал песенку в исполнении почётных работников современной попсы с такими ледянящими душу словами: "Червоне серце на білому,білому. Вона віддала його нам...".
Если отдала, то стала бессердечной...? А если оно отсутствовало – то очередной обман...?
Bondgirl _ 12.10.2009 22:14
IP: 93.74.251.---
Вашу б енергію, пане Сергію, да в корисне, позитивне русло! Ну нема більше тем ніж звіряти обіцянки БЮТ! Мені здається, якщо б Тимошенко не існувало, Вам би, пане Сергію, треба б було її вигадати. Бо за рахунок неї і Ви, і пані Притула заробляєте популярність, гроші, робите кар"ру.
львів-750 _ 12.10.2009 22:13
IP: 194.44.241.---
motrian:
то в твого Ющенка погані справи, але йому приємна твоя постійність, адже малувато вас...

Мало нас – зате в тільняшці.
А ви голу жопу Україною прикрили, пройдисвіти чортові.
pervomay _ 12.10.2009 22:12
IP: 77.123.122.---
Генератор:

Ющ-тряпка слег бы на диоксиновый больничный от одного слова "кризис", а так получил отличный повод Тимошенко критиковать. Не говоря уже о Яныке, который бы спасалжо** своих олигархов и банкиров, которых он называет "украинской экономикой".
А что касается самой статьи, то уж г-н Лещенко не поленитесь и представте анализ всех обещаний – и Юща, и Яныка, которые палец о палец не ударили, ТОМУ ЩО стабильни...
Думаю, Юля отлично помнит о том, что писалось в Прорыве. Только с таким напором "доброжелателей" и заблокированной Радой не особо развернешься, чтобы что-то изменить.
ПОХУХОЛЬ _ 12.10.2009 22:08
IP: 213.154.203.---
"...А то мій сміх був би виразніший, а діагноз точнішим..."

...Да куда уж точнее!...
Дванов _ 12.10.2009 22:07
IP: 91.203.27.---
не дали недоброжелатели Тимошенко осуществить всю эту программу... а там очень много правильных вещей написано
lancet _ 12.10.2009 22:05
IP: 85.178.210.---
Ха-ха-ха! Жаль, що я не Фантомас і не лікар Хаус. А то мій сміх був би виразніший, а діагноз точнішим. Ну що розварнякались тут, дрібні біси на чолі зі своїм очманілим мерзосвітним лєшим Лєшшинком? Ну є така програма, написана в 2007 році. І що, навіжені, думаєте, що має вона вже бути виконаною? Якщо так думаєте, то більше ніколи не пишіть і навіть не розмірковуйте на тему державного управління й державного реформування. Бо не дано вам, раз і назавжди не дано. Бо буде все виконано, що там написано і буде ще багато чого зроблено. Бо розвернути Україну, покласти її на правильний курс зможе тільки безстрашний капітан, що стане на капітанському містку і візьме штурвал у свої руки. А ось цього ви, а ще більше ваші хазяї, якраз і боїтеся більше всього, бо урветься, бо обрубається, бо стане-таки тоді вашим і їхнім щоденним лементуванням "Пропало всьо!"
То ж поки є час- не біснуйтеся, а моліться, замолюйте гріхи, кайтеся. Бо добра вона, бо простить вас, можливо, яко Петра простила...
Budyak _ 12.10.2009 21:57
IP: 77.122.123.---
Все правильно Сережа делает!. Регионы сами себя опускают по чуть- чуть. То Ловец Шапок что-то брякнет, то соратники вроде Герман, Шуфрича или Сивковича помогут. Вон Рыжук сегодня отличился. А трехпроцентного Ющенка критиковать это как над ребенком издеваться – себя не уважать. Вот ЮВТ надо постоянно напоминать, что она только нанятый народом служака и ее будущее зависит от ее реализации прошлых обещаний и работы, оценивать которую кстати должна совсем не она и ее сторонники.
Зеленський77 Мовне питання191 Корупція1445 Україна та Європа1133 Aтака Путіна1291
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter