Сергій Лещенко

Web-архіви не горять, шановні технологи БЮТ

12 жовтня 2009, 19:05

Днями я писав про нові персональні блоги Юлії Тимошенко, які роблять для неї політтехнологи, що не знають біографії власного лідера – і заодно вирішив перевірити, що ж коїться зі старими інтернет-проектами Юлії Володимирівни.

Я був дуже пригнічений.

Існував колись у Тимошенко сайт "Ідеальна країна", де в 2007 році вона опублікувала повний текст свого "Українського прориву", який обіцяла здійснювати на посаді прем'єр-міністра.

Але виявилося, що автори сайту змінили його наповнення.

Тепер на "Ідеальній країні" немає тексту "Українського прориву" з усіма 12 лініями прориву!

Тепер немає де звіряти обіцянки Юлії Тимошенко та її кроки на посаді. Тепер "Ідеальній країна" – це якийсь чи то форум, чи то соціальна мережа.

- А як же "Український прорив"? Де можна знайти його повний текст? – запитаєте ви.

Як виявилося, ніде.

На новому сайті Тимошенко його немає, на старому – лише стислий прес-реліз. У партії "Батьківщина" взагалі немає веб сайту (!), а на сторінці БЮТ також відсутня повна версія "Українського прориву".

Справді, що ж робити? Де мені тепер шукати нахнення?

Років 20 тому ідеологи БЮТ могли би сказати, що "Українського прориву" в тому вигляді, як я шукаю, не існувало взагалі. Що мені це просто привиділося. І довести щось було би складно.

Але в інтернеті архіви не горять.

Є такий сайт web.archive.org, де зберігаються копії навіть знищених чи закритих сайтів.

І тут мені нарешті вдалося знайти те, що я шукав – повний текст "Українського прориву"! З усіма 12 лініями прориву і викладом обіцянок Юлії Володимирівни Тимошенко! Зберігся навіть телефон гарячої лінії.

Щоб, раптом, нічого не сталося з web.archive.org, я скопіюю в себе лише уривки з розділу "Антикорупційний прорив" і принагідно нагадуватиму, що ж нам такого обіцяла Юлія Тимошенко в 2007 році і що ми бачимо сьогодні.

Наприклад, два роки тому Юлія Тимошенко зробила дуже здорову пропозицію – призначати на державні монополії за конкурсом. Про це ви теж знайдете згадку в переліку обіцянок.

А що виявилося? Можливо, якийсь конкурс і відбувався, але в кабінеті Юлії Володимирівни. Бо інакше не пояснити, чому "Нафтогаз" отримав ІСД, "Енергоатом" – Мартиненко зі Жванією, "Укрзалізницю" – Литвин, "Укрзалізничпостач" – Василь Хмельницький.

Або ще одна обіцянка Юлії Володимирівни зразка 2007 року, яка мені дуже сподобалася. "Ввести у законодавство України норми щодо звільнення з роботи високих посадових осіб та податківців, чиї (або членів їх сімей) задекларовані доходи не відповідають дійсності, а витрати не мають чітких пояснень щодо джерел фінансування".

Боюсь, що за цією статтею доведеться звільнятися самій Тимошенко, яка вже два роки не може пояснити джерела доходів власного чоловіка.

Але не буду псувати враження від прочитання "Українського прориву".

Отже, насолоджуємося разом!

"УКРАЇНСЬКИЙ ПРОРИВ"

"4.1 Боротьба з корупцією.

Корупція є однією з причин проведення позачергових виборів. Представники олігархів вирішили, що зможуть "докупити" народних депутатів до 300 чоловік, однак демократичні сили не допустили цього. З позачерговими виборами відбудеться оновлення Верховної Ради. В новому складі законодавчого органу БЮТ зобов'язується проводити рішучу боротьбу з корупцією.

Основними суб'єктами бюджетного планування, законодавчої діяльності та виконавцями даної сфери є:

Верховна Рада України;

Кабінет Міністрів України;

Правоохоронні органи: МВС, СБУ, Генпрокуратура;

Рахункова палата;

Голова КРУ;

Міністерство фінансів України;

Державна податкова адміністрація;

Державна митна служба України.

Основна робота БЮТ у цій сфері буде направлена на створення максимальної прозорості органів державної влади.

Держаний службовець, який працює у державних органах влади, повинен розуміти, що його діяльність і певною мірою приватне життя стануть публічними для народу. Люди повинні знати, що чиновник робить, як і де він відпочиває, на що витрачає кошти. Це передбачає реалізацію наступних політичних, економічних, правових, соціальних, морально-ідеологічних, правоохоронних та міжнародних заходів:

Формування політичної волі усіх гілок влади на боротьбу з корупцією. Ми вимагатимемо підписання усіма політичними силами та представниками уряду Кодексу честі, яким народні обранці на себе брали б зобов'язання боротися із корупцією.

Посилення адміністративної та кримінальної відповідальності за хабарництво; встановлення довічного ув'язнення чиновників за корупцію.

Ліквідація депутатської недоторканності.

Наділення парламентської опозиції контрольними функціями за прибутковою та витратною частиною бюджетів, включно із закріпленим за опозицією правом очолювати Рахункову палату та інших контролюючих органів.

З метою ліквідації економічного підґрунтя для корупції скасування або перероблення усіх нормативних актів, що створюють підґрунтя для корупційних дій чиновників відокремлення бізнесу від влади;

Розроблення та введення в практику методології виявлення угод зацікавлених сторін та обрахунку збитків, наданих державі та власникам.

Загальна стандартизація та уніфікація законодавства з урахуванням досвіду розвинених країн та країн, що досягли успіху в боротьбі з організованою злочинністю та корупцією.

Ратифікація міжнародних антикорупційних актів та приведення у відповідність до них чинного законодавства щодо протидії корупції.

З метою зниження економічного підґрунтя для корупції знижувати вплив чиновництва на ухвалення економічних рішень та діяльність підприємств – саме виходячи з цього ми наполягатимемо на винятково аукціонній системі продажу земель несільськогосподарського призначення на конкурсній основі.

Створення спеціальної моніторингової комісії із залученням експертів та неурядових громадських організацій, яка аналізуватиме всі проекти законів та нормативних актів на предмет корупційних ризиків у разі їхнього запровадження.

Забезпечення оприлюднення інформації про використанні кошти державного та місцевих бюджетів.

Впровадження аукціонів на продаж державного майна та землі та відкритих тендерів при державних закупівлях у всіх відносинах та сферах державних органів незалежно від суми операції.

Встановлення у законодавстві вимоги оприлюднення чиновниками управлінського складу усіх рівнів своїх видатків, а також видатків та доходів своєї сім'ї.


Ввести у законодавство України норми щодо звільнення з роботи високих посадових осіб та податківців, чиї (або членів їх сімей) задекларовані доходи не відповідають дійсності, а витрати не мають чітких пояснень щодо джерел фінансування.

Щорічне оприлюднення повної біографічної інформації про чиновника управлінського складу при прийнятті на роботи, а також після звільнення з роботи протягом 5 років. (Часто трапляється так, що чиновник після звільнення відкриває великий бізнес, невідомо за які кошти).

Запровадження імперативного мандату для депутатів всіх рівнів – права Блоку чи партії відкликати тих депутатів, які не виконують передвиборної програми.

Запровадження механізму конкурсного призначення керівників підприємств всіх національних акціонерних компаній, підприємств державної власності, або акціонерних товариств, де контрольний пакет акцій належить державі.

Посилення правових механізмів захисту господарюючих суб'єктів від тиску правоохоронних, податкових та перевіряючих органів.

Проведення реформи правоохоронних та судових органів, створення спеціального органу щодо координації діяльності усіх суб'єктів протидії корупції з завданнями відпрацювання стратегії та контролю щодо боротьби з корупцією.

Припинення практики "фінансової підтримки" владних та силових структур (включаючи ДАІ) з боку комерційних банків та окремих підприємств з метою отримання різного виду пільг.

Покращення матеріально-технічного забезпечення суб'єктів протидії корупції.

Вдосконалення системи підбору, навчання та професійної підготовки кадрів правоохоронних органів, що ведуть боротьбу з корупцією.

Підвищення рівня соціального захисту та матеріального і житлового забезпечення правоохоронців та суддів; забезпечення особистої безпеки їм та членам їх сімей.

Запровадження дієвої системи патріотичного, морально-психологічного та культурно-естетичного виховання правоохоронців.

Створення умов для розвитку незалежної преси та висвітлення у пресі та на телебаченні випадків розкриття корупції, кримінальної діяльності тощо; формування через ЗМІ у всіх категорій громадян негативного ставлення до корупції та корупціонерів, відчуття неминучості покарання за корупційні діяння, рівності усіх категорій суб'єктів корупційних відносин перед законом.

Ініціювання програм правової освіти щодо подолання звичаєвої "побутової" корупції.

Створення при всіх органах державної влади, вищих та середніх навчальних закладах, а також при правоохоронних органах гарячої телефонної лінії для того, щоб громадяни могли зателефонувати і розповісти про факт корупції, тиск та вимагання.

Проведення та публікацію щорічних соціологічних опитувань щодо стану корупції в країні.

Створення умов для здійснення громадського контролю за діяльністю органів державної влади: створення Громадських рад при усіх органах влади, незалежно від їх доступу до фінансових ресурсів та обсягів витрачання коштів.

Створення наукових установ вивчення організованої злочинності та корупції із залученням юристів, економістів, журналістів, представників силових структур, підприємців.

powered by lun.ua
Коментарі — 547
1korol _ 12.10.2009 20:50
IP: 77.109.55.---
лещенка ну шо ти мозги людям...ти напиши чі кабмін повністю її підтримує,чі рада повністю підтримує,президент з рнбо їй зовсім не мішають,а чиї губернатори,а озвіріла опозиція шо витворяє.так ще й такі як ти людей туркають.шо за янека голосувати за яценюка підлабузника,та ніколи і скількиб ти не гамнословив аж пісяючи от радості шо шось нарив на юльку
corbie _ 12.10.2009 20:50
IP: 193.19.152.---
Сергій_Трегубенко:
corbie:

Щось невірно?
:)
Напевно, я перепрошу, за не дуже ввічливий попередній коментар. Невірно все. Сайт "Ідеальна країна" і Тимошенко – свого часу це було одне ціле. Тимошенко презентувала цей сайт і не відділяла свою команду від нього: http://www.tymoshenko.com.ua/ukr/news/first/2696/
Фонд "Відродження" – це фонд, фінансований Соросом. Немиря свого часу там працював. Тобто, сайт створювався для Тимошенко за гроші Сороса.
ACTIONDIRECT _ 12.10.2009 20:49
IP: 77.122.32.---
krabat-m:
...Виходить Кліменко: Учьониє тута?...Спортсмєни прішлі? Педагогі і мєдікі?...Ставім псісу...Служащіє і прєдпрініматєлі?...Ага...Дєпутати-студєнти-фєрмєри -сєльсовєти-общіннікі!...Запісиваю...Нушо? Антілігєнти шолі?!!!
-Да нє...Шови-шови! Такієже жлоби какі ви...гаспадін рєктор!
Он кинул ей палку и скомандовал: Аборт!
Всего одна буква не та, а как поменялся смысл...))
motrian _ 12.10.2009 20:47
IP: 77.122.57.---
Лещенко відверто чіпляється до Тимошенко, чомусь не цікавлять доходи ні дружини Ющенка, чи когось ще з політиків, а от чоловіка премєра, не дають спокою...
LESBI _ 12.10.2009 20:43
IP: 81.23.24.---
krabat-m:
LESBI _ 12.10.2009 20:30
"ти би, сірожка, написав ще одну замовну статтю, для мене, га?..."

Сєрожа лучше тєбя пацелуєт...как лесбієц лесбійку...потом...єслі захочєш.
дозволю.

але не судіть уже, хіба тіки в сраку...
Сергій_Трегубенко _ 12.10.2009 20:42
IP: 95.133.116.---
corbie:

Щось невірно?
:)
PLUS _ 12.10.2009 20:39
IP: 94.179.22.---
Что там 07 год... у бубликов напрочь отшибает память что мамка грила еще месяц другой назад... вот к примеру... 20 августа 09 года... Парламентская Фракция БЮТ с 1 сентября предложит Верховной Раде рассмотреть снятие неприкосновенности депутатов и депутатских льгот. Об этом заявила Премьер-министр Юлия Тимошенко во время прямого эфира на львовском телевидении в четверг...... к чести наркоши про год она ничего не сказала...буагагагагага...
Сергій_Трегубенко _ 12.10.2009 20:39
IP: 95.133.116.---
Validity:
Лукавим, Лещенко?

Validity, людина вважає діяльність Тимошенко шкідливою, нехай показує це людям – суспільству це на користь.
Ви бачите підлість з боку Януковича? Теж беріться, працюйте і показуйте людям.
А Ви що намагаєтеся робити? Керувати Лещенком? Визначати кого критикувати, а кого ні? Ви що, з ЦК КПРС?
Ed_Kharkov _ 12.10.2009 20:37
IP: 79.171.125.---
Validity _ 12.10.2009 20:11

Почему-то в 2007 Лещенко всё-равно писал о Тимошенко и оппозиции.
Хотя у власти был Янукович.

Лукавим, Лещенко?
Да ну чего это вдруг ему лукавить!Он вполне открыто и прямо заявляет о себе как о интернет-киллере с заданием мочить Тимошенко по поводу и без. Несмотря на то, что слабо получается (из-за отсутствия импровизации.умения связать факты и слова в логические цепочки и проччих креативных способностей) без работы все равно не остается, так как его работодателям все равно не из кого больше выбирать.остальные еще тупее.Издержки качества украинской журналистики так сказать. Посмотрите какой контингент учится на журфаках страны. Родители платят любые деньги, чтоб устроить своих чад туда. Вот мы и наблюдаем результаты такого "обучения".
Validity _ 12.10.2009 20:37
IP: 92.242.116.---
krabat-m:
Validity _ 12.10.2009 20:11
Сергій Лещенко:
"...Почему-то в 2007 Лещенко всё-равно писал о Тимошенко и оппозиции.
Хотя у власти был Янукович.
Лукавим, Лещенко?..."

Отнюдь. Просто Юля що в опозиції що при владі – однакове брехло...Навіть там де брехня немає нінайменшого сенсу – бреше всеодно...От як з "Воною"...Ну промахнулись "креативщики"...Недогледіли...Непоняли гадючу сутність українця...Всеодно стій насвому...А так просто класичне:" і я – нея...і хата -немоя!"
А Янукович и Ющенко, что при власти, что в оппозиции – одинаково честные?
И нет никакой возможности поймать их на вренье?

Остается Сергею Лещенко писать только о Тимошенке – брехухе?

Теперь я Вас (с Лещенко) правильно понял?
krabat-m _ 12.10.2009 20:37
IP: 93.72.179.---
LESBI _ 12.10.2009 20:30
"ти би, сірожка, написав ще одну замовну статтю, для мене, га?..."

Сєрожа лучше тєбя пацелуєт...как лесбієц лесбійку...потом...єслі захочєш.
corbie _ 12.10.2009 20:32
IP: 193.19.152.---
Сергій_Трегубенко:
Пане Сергію, а з чого Ви взяли, що сайт "Ідеальна країна" існував колись у Тимошенко?
Тому що повністю працював не неї? Чи що був розміщений на урядовому порталі?
Я теж по наївності думав, що то її сайт і нею фінансований. Але моєму подиву не було меж, коли я знайшов його серед фінансованих Фондом "Відродження" Сороса (в Україні Немаря, а потім Бистрицький). І, до речі, умови фінансування категорично (!) забороняють створення і діяльність проектів цього фонду під щось політичне.
Ось так. А потім, по дивному збігу обставин, послуги з обслуговування зовнішніх боргів України, Тимошенко замовляє у Сороса.
Але з корупцією серед кадрів Президента, Вона бореться успішно!
Не знаю як автор, а відповідь дуже тупа. Може пан Трегубенко в той час жив на Марсі?
krabat-m _ 12.10.2009 20:32
IP: 93.72.179.---
ACTIONDIRECT _ 12.10.2009 20:18
Validity:
"... В работе мероприятия приняли участие ученые и спортсмены, педагоги и медики, служащие и предприниматели, депутаты и студенты, фермеры и представители сельских и поселковых общин."

...Виходить Кліменко: Учьониє тута?...Спортсмєни прішлі? Педагогі і мєдікі?...Ставім псісу...Служащіє і прєдпрініматєлі?...Ага...Дєпутати-студєнти-фєрмєри -сєльсовєти-общіннікі!...Запісиваю...Нушо? Антілігєнти шолі?!!!
-Да нє...Шови-шови! Такієже жлоби какі ви...гаспадін рєктор!
corbie _ 12.10.2009 20:30
IP: 193.19.152.---
О Тимошенко, которая возглавляет правительство и от действий которой зависит жизнь страны, я думаю больше, чем о Януковиче, который дурью мается и от которого зависит только гардероб Анны Герман.

Еще вопросы есть или зашли просто так поболтать?
Сергей, я к Вам отношусь несколько иронично, но за "дурью мается" – 5 баллов!
LESBI _ 12.10.2009 20:30
IP: 81.23.24.---
ти би, сірожка, написав ще одну замовну статтю, для мене, га?

візьми-но та вибери на вебархіві усі обіцянки ющенка з майдану та пройдися по них.,
так проникливо, доскіпуючись. без гімношмарування, але чесно.

зробиш, серденько?...
corbie _ 12.10.2009 20:27
IP: 193.19.152.---
temych:
Да всем давно уже понятно что Юля такая же как Виктор Федорович... Те же самые цели, теже задачи и желания! Как ей еще можно верить???? Фанаты Юли почему, Вы этого не понимаете???
А всяких уродов, пытающихся забивать нормальные посты, вообще банить нада.
ACTIONDIRECT _ 12.10.2009 20:26
IP: 77.122.32.---
Validity:
Почему-то в 2007 Лещенко всё-равно писал о Тимошенко и оппозиции.
Хотя у власти был Янукович.

Ошибки природы не извиняются.))
krabat-m _ 12.10.2009 20:25
IP: 93.72.179.---
львів-750 _ 12.10.2009 20:18
Validity:
"...Працювала б Тимошенко тихо..."

"Працювала б"?..."Тихо"?..."Тимошенко"?...Угу...Ну ви й фантазьорка, мила Львів-750!!!
corbie _ 12.10.2009 20:25
IP: 193.19.152.---
Лєщєнко, Вы эта, тему не раскрыли.
Разве Юлия Владимировна обещала Вам рывок? Она же конкретно пообещала "Прорыв". Вот и прорвало. Сначала прорвало инфляцию, поскольку Юлина тысяча рынулась в магазины. Потом прорвало цены на мясо, продавцы ведь не дураки. Потом прорвало сельськое хозяйство, из-за ввоза импортного эрзац-мяса на миллиарды гривен. Потом прорвало курс долара, потому что эрзац-мясо надо было сделать дешевым. Потом порвало строительство, поскольку из-за инфляции Нацбанк вынужден был поднять учетную ставку выше ставки, по которой выдавались кредиты на покупку жилья. Таких "прорывов" я могу навести десятки, конечно, при условии, что УП выплатит мне гонорар за статью о прорывах:)))
Поэтому, программу ЮВТ "Украинский прорыв" следует читать наоборот: где обещалось, там и прорвалось
krabat-m _ 12.10.2009 20:22
IP: 93.72.179.---
Validity _ 12.10.2009 20:11
Сергій Лещенко:
"...Почему-то в 2007 Лещенко всё-равно писал о Тимошенко и оппозиции.
Хотя у власти был Янукович.
Лукавим, Лещенко?..."

Отнюдь. Просто Юля що в опозиції що при владі – однакове брехло...Навіть там де брехня немає нінайменшого сенсу – бреше всеодно...От як з "Воною"...Ну промахнулись "креативщики"...Недогледіли...Непоняли гадючу сутність українця...Всеодно стій насвому...А так просто класичне:" і я – нея...і хата -немоя!"
Fry _ 12.10.2009 20:19
IP: 94.27.92.---
"Кроме того, сейчас вы находитесь на территории моего персонального блога, где я пишу не статьи, а записи в дневнике, не отображающие точку зрения редакции и не имеющих ничего общего с разделом "статьи" или "новости". Мой блог – это мои "мысли по поводу"." – Шановний Сергію, те, що Ви називаєте своїм "персональним блогом" розміщено чомусь не на Твіттері, а а УП, та ще на першій сторінці, тому це аж ніяк не блог, а скоріше "використання службового становища". А пісню про те, що "всі політики є однаковими" ми вже чули в 2004 р. – це стара, але добра й перевірена виборча технологія.
ACTIONDIRECT _ 12.10.2009 20:18
IP: 77.122.32.---
Validity:
Николаевская интеллигенция призвала демократические силы на президентских выборах поддержать премьера Ю.Тимошенко.
Об этом говорится в единогласно принятом обращении участников Форума николаевской интеллигенции, который был инициирован представителями образовательной отрасли, в частности, ректором Черноморского государственного университета им. Петра Могилы Леонидом Клименко.

Форум состоялся в воскресенье в библиотеки университета. В работе мероприятия приняли участие ученые и спортсмены, педагоги и медики, служащие и предприниматели, депутаты и студенты, фермеры и представители сельских и поселковых общин.
Представители николаевской интеллигенции призвали украинцев "не распылять силы демократического лагеря, а, объединившись вокруг Юлии Тимошенко, вместе идти к победе демократии в Украине".
"Нам не безразлично, кто у нас будет президентом, и я, как интеллигентный человек, не хочу, чтобы будущий президент путал Бабеля с Бебелем...
Большевистское лукавство!)
львів-750 _ 12.10.2009 20:18
IP: 194.44.241.---
Validity:
Почему-то в 2007 Лещенко всё-равно писал о Тимошенко и оппозиции.
Хотя у власти был Янукович.

__ Ну чого ви присікалися до людини?
Працювала б Тимошенко тихо, хоча б як Янукович, то б говорити не було про що. А то лізе зі всіх дір, як сморід, і ви дивуєтеся, що на неї звертають увагу більше ніж на інших.
Validity _ 12.10.2009 20:11
IP: 92.242.116.---
Сергій Лещенко:
Validity:
Я журналист, а журналист всегда находится в оппозиции ко власти.
От Тимошенко, которая возглавляет правительство и от действий которой зависит жизнь страны, я думаю больше, чем о Януковиче...

Еще вопросы есть или зашли просто так поболтать?
Есть.
Архивы:
30.07.2007 21:15 _ Сергій Лещенко
"Тимошенко демонстративно вимикає телевізор"

04.09.2007 22:05 _ Сергій Лещенко
Тимошенко і Коломойський – докази лежать на поверхні"

01.10.2007 03:19 _ Сергій Лещенко
Декларація Тимошенко, яку вона не оприлюднила"

14.11.2007 19:46 _ Сергій Лещенко
Як депутат від блоку Тимошенко розміщав статтю"

26.07.2007 16:33 _ Сергій Лещенко
Дело Луценко

27.07.2007 20:23 _ Сергій Лещенко
Бродський і справа Луценка

20.09.2007 12:31 _ Сергій Лещенко
Тимошенко – будущий мэр Киева?

и т.д.

Почему-то в 2007 Лещенко всё-равно писал о Тимошенко и оппозиции.
Хотя у власти был Янукович.

Лукавим, Лещенко?
ACTIONDIRECT _ 12.10.2009 20:10
IP: 77.122.32.---
Генератор:
ACTIONDIRECT:

То Уколов хитається з лініею партії, молодець, вміє.
:))
))) Промакашка, мля!))
Корупція1434 Україна та Європа1126 Уряд реформ420 Зеленський67 Свобода слова579
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter