Сергій Лещенко

Web-архіви не горять, шановні технологи БЮТ

12 жовтня 2009, 19:05

Днями я писав про нові персональні блоги Юлії Тимошенко, які роблять для неї політтехнологи, що не знають біографії власного лідера – і заодно вирішив перевірити, що ж коїться зі старими інтернет-проектами Юлії Володимирівни.

Я був дуже пригнічений.

Існував колись у Тимошенко сайт "Ідеальна країна", де в 2007 році вона опублікувала повний текст свого "Українського прориву", який обіцяла здійснювати на посаді прем'єр-міністра.

Але виявилося, що автори сайту змінили його наповнення.

Тепер на "Ідеальній країні" немає тексту "Українського прориву" з усіма 12 лініями прориву!

Тепер немає де звіряти обіцянки Юлії Тимошенко та її кроки на посаді. Тепер "Ідеальній країна" – це якийсь чи то форум, чи то соціальна мережа.

- А як же "Український прорив"? Де можна знайти його повний текст? – запитаєте ви.

Як виявилося, ніде.

На новому сайті Тимошенко його немає, на старому – лише стислий прес-реліз. У партії "Батьківщина" взагалі немає веб сайту (!), а на сторінці БЮТ також відсутня повна версія "Українського прориву".

Справді, що ж робити? Де мені тепер шукати нахнення?

Років 20 тому ідеологи БЮТ могли би сказати, що "Українського прориву" в тому вигляді, як я шукаю, не існувало взагалі. Що мені це просто привиділося. І довести щось було би складно.

Але в інтернеті архіви не горять.

Є такий сайт web.archive.org, де зберігаються копії навіть знищених чи закритих сайтів.

І тут мені нарешті вдалося знайти те, що я шукав – повний текст "Українського прориву"! З усіма 12 лініями прориву і викладом обіцянок Юлії Володимирівни Тимошенко! Зберігся навіть телефон гарячої лінії.

Щоб, раптом, нічого не сталося з web.archive.org, я скопіюю в себе лише уривки з розділу "Антикорупційний прорив" і принагідно нагадуватиму, що ж нам такого обіцяла Юлія Тимошенко в 2007 році і що ми бачимо сьогодні.

Наприклад, два роки тому Юлія Тимошенко зробила дуже здорову пропозицію – призначати на державні монополії за конкурсом. Про це ви теж знайдете згадку в переліку обіцянок.

А що виявилося? Можливо, якийсь конкурс і відбувався, але в кабінеті Юлії Володимирівни. Бо інакше не пояснити, чому "Нафтогаз" отримав ІСД, "Енергоатом" – Мартиненко зі Жванією, "Укрзалізницю" – Литвин, "Укрзалізничпостач" – Василь Хмельницький.

Або ще одна обіцянка Юлії Володимирівни зразка 2007 року, яка мені дуже сподобалася. "Ввести у законодавство України норми щодо звільнення з роботи високих посадових осіб та податківців, чиї (або членів їх сімей) задекларовані доходи не відповідають дійсності, а витрати не мають чітких пояснень щодо джерел фінансування".

Боюсь, що за цією статтею доведеться звільнятися самій Тимошенко, яка вже два роки не може пояснити джерела доходів власного чоловіка.

Але не буду псувати враження від прочитання "Українського прориву".

Отже, насолоджуємося разом!

"УКРАЇНСЬКИЙ ПРОРИВ"

"4.1 Боротьба з корупцією.

Корупція є однією з причин проведення позачергових виборів. Представники олігархів вирішили, що зможуть "докупити" народних депутатів до 300 чоловік, однак демократичні сили не допустили цього. З позачерговими виборами відбудеться оновлення Верховної Ради. В новому складі законодавчого органу БЮТ зобов'язується проводити рішучу боротьбу з корупцією.

Основними суб'єктами бюджетного планування, законодавчої діяльності та виконавцями даної сфери є:

Верховна Рада України;

Кабінет Міністрів України;

Правоохоронні органи: МВС, СБУ, Генпрокуратура;

Рахункова палата;

Голова КРУ;

Міністерство фінансів України;

Державна податкова адміністрація;

Державна митна служба України.

Основна робота БЮТ у цій сфері буде направлена на створення максимальної прозорості органів державної влади.

Держаний службовець, який працює у державних органах влади, повинен розуміти, що його діяльність і певною мірою приватне життя стануть публічними для народу. Люди повинні знати, що чиновник робить, як і де він відпочиває, на що витрачає кошти. Це передбачає реалізацію наступних політичних, економічних, правових, соціальних, морально-ідеологічних, правоохоронних та міжнародних заходів:

Формування політичної волі усіх гілок влади на боротьбу з корупцією. Ми вимагатимемо підписання усіма політичними силами та представниками уряду Кодексу честі, яким народні обранці на себе брали б зобов'язання боротися із корупцією.

Посилення адміністративної та кримінальної відповідальності за хабарництво; встановлення довічного ув'язнення чиновників за корупцію.

Ліквідація депутатської недоторканності.

Наділення парламентської опозиції контрольними функціями за прибутковою та витратною частиною бюджетів, включно із закріпленим за опозицією правом очолювати Рахункову палату та інших контролюючих органів.

З метою ліквідації економічного підґрунтя для корупції скасування або перероблення усіх нормативних актів, що створюють підґрунтя для корупційних дій чиновників відокремлення бізнесу від влади;

Розроблення та введення в практику методології виявлення угод зацікавлених сторін та обрахунку збитків, наданих державі та власникам.

Загальна стандартизація та уніфікація законодавства з урахуванням досвіду розвинених країн та країн, що досягли успіху в боротьбі з організованою злочинністю та корупцією.

Ратифікація міжнародних антикорупційних актів та приведення у відповідність до них чинного законодавства щодо протидії корупції.

З метою зниження економічного підґрунтя для корупції знижувати вплив чиновництва на ухвалення економічних рішень та діяльність підприємств – саме виходячи з цього ми наполягатимемо на винятково аукціонній системі продажу земель несільськогосподарського призначення на конкурсній основі.

Створення спеціальної моніторингової комісії із залученням експертів та неурядових громадських організацій, яка аналізуватиме всі проекти законів та нормативних актів на предмет корупційних ризиків у разі їхнього запровадження.

Забезпечення оприлюднення інформації про використанні кошти державного та місцевих бюджетів.

Впровадження аукціонів на продаж державного майна та землі та відкритих тендерів при державних закупівлях у всіх відносинах та сферах державних органів незалежно від суми операції.

Встановлення у законодавстві вимоги оприлюднення чиновниками управлінського складу усіх рівнів своїх видатків, а також видатків та доходів своєї сім'ї.


Ввести у законодавство України норми щодо звільнення з роботи високих посадових осіб та податківців, чиї (або членів їх сімей) задекларовані доходи не відповідають дійсності, а витрати не мають чітких пояснень щодо джерел фінансування.

Щорічне оприлюднення повної біографічної інформації про чиновника управлінського складу при прийнятті на роботи, а також після звільнення з роботи протягом 5 років. (Часто трапляється так, що чиновник після звільнення відкриває великий бізнес, невідомо за які кошти).

Запровадження імперативного мандату для депутатів всіх рівнів – права Блоку чи партії відкликати тих депутатів, які не виконують передвиборної програми.

Запровадження механізму конкурсного призначення керівників підприємств всіх національних акціонерних компаній, підприємств державної власності, або акціонерних товариств, де контрольний пакет акцій належить державі.

Посилення правових механізмів захисту господарюючих суб'єктів від тиску правоохоронних, податкових та перевіряючих органів.

Проведення реформи правоохоронних та судових органів, створення спеціального органу щодо координації діяльності усіх суб'єктів протидії корупції з завданнями відпрацювання стратегії та контролю щодо боротьби з корупцією.

Припинення практики "фінансової підтримки" владних та силових структур (включаючи ДАІ) з боку комерційних банків та окремих підприємств з метою отримання різного виду пільг.

Покращення матеріально-технічного забезпечення суб'єктів протидії корупції.

Вдосконалення системи підбору, навчання та професійної підготовки кадрів правоохоронних органів, що ведуть боротьбу з корупцією.

Підвищення рівня соціального захисту та матеріального і житлового забезпечення правоохоронців та суддів; забезпечення особистої безпеки їм та членам їх сімей.

Запровадження дієвої системи патріотичного, морально-психологічного та культурно-естетичного виховання правоохоронців.

Створення умов для розвитку незалежної преси та висвітлення у пресі та на телебаченні випадків розкриття корупції, кримінальної діяльності тощо; формування через ЗМІ у всіх категорій громадян негативного ставлення до корупції та корупціонерів, відчуття неминучості покарання за корупційні діяння, рівності усіх категорій суб'єктів корупційних відносин перед законом.

Ініціювання програм правової освіти щодо подолання звичаєвої "побутової" корупції.

Створення при всіх органах державної влади, вищих та середніх навчальних закладах, а також при правоохоронних органах гарячої телефонної лінії для того, щоб громадяни могли зателефонувати і розповісти про факт корупції, тиск та вимагання.

Проведення та публікацію щорічних соціологічних опитувань щодо стану корупції в країні.

Створення умов для здійснення громадського контролю за діяльністю органів державної влади: створення Громадських рад при усіх органах влади, незалежно від їх доступу до фінансових ресурсів та обсягів витрачання коштів.

Створення наукових установ вивчення організованої злочинності та корупції із залученням юристів, економістів, журналістів, представників силових структур, підприємців.

powered by lun.ua
Коментарі — 547
Put-nik _ 21.10.2009 19:04
IP: 89.19.101.---
Unique _ 14.10.2009 20:42

Мне интересно, лично Вы: с неба упали или просто очень наглый человек?
ulysys _ 18.10.2009 10:16
IP: 77.122.153.---
izvechnyi idiotizm ukrainskoy pravdy.gongadze bednyaga perevorachivaetsya v grobu.
TAG__ _ 18.10.2009 02:43
IP: 195.24.131.---
http://www.tymoshenko.com.ua/ – ПРОПАЛО ВСЕ

Нет больше контента который был на сайте. Потерли и повесили заглушку...
TAG__ _ 16.10.2009 00:52
IP: 195.24.131.---
http://tymoshenkoua.livejournal.com/2408.html
Я не забула про "Ідеальну країну" і не покинула її. Я обіцяю що доведу цей проект до логічного і результативного завершення. А тому нам разом з Вами ще належить пройти шлях від "Ідеальної країни" до Ідеальної країни...

2 года не помнила про сайт, а как напомнили перед выборами – так сразу...
999888 _ 15.10.2009 21:49
IP: 93.175.226.---
Для Unique _
"Дело в том, что даже в кризис огромные бюджетные средства "утекают" куда-то "налево". Согласно недавно озвученным Счетной палатой данным за этот год по системе госзакупок в неведомом направлении "утекло" как минимум 40 мрлд. грн. И в 2008-м, как выяснилось, по такой же внеконкурсной процедуре Юлия Тимошенко "провела" под свою подпись почти половину расходов – 80,3 млрд. грн", – сообщает еженедельник.

Сфера госзакупок во все времена была очень коррумпированной, но судя по данным, до которых недавно докопались ревизоры Счетной палаты, именно в 2009-м предвыборном году деньги из бюджета по сомнительным схемам стали "утекать" с невиданной интенсивностью.

Глава Счетной палаты озвучил вывод своего ведомства: "При средневзвешенном объеме закупок на текущий год в 200 млрд. грн. сегодня из-за отмены конкурентоспособной прозрачной системы мы теряем около 35-40 млрд. грн.".
Unique _ 14.10.2009 20:42
IP: 91.124.21.---
Сергію, це добре, звичайно, що Ви нагадуєте старі обіцянки.
Але чи варто докоряти за їх невиконання? Вам хочеться оправдань Тимошенко?
Вона робила те, що могла робити в тому оточенні, яке було і яке є.
І унікальність Тимошенко саме в реальній детінізації економіки та реальній – максимально можливій на сьогодні – боротьбі з корупцією.
Адже ніхто з її опонентів не претендує навіть обіцяти таку роботу: вони часу на це не мають, захищаючи награбоване від Тимошенко.
Яка поволеньки, але все ж повертає державі якщо не шельф, то дачу...
Уявіть її можливості при наявності державної прокуратури та здорового президента.
Основну харизму її створюють саме злодійкуваті скоробагатьки своїми істериками, яких вона поступово розкуркулює, спонукає до сплати податків, показує їх тіньові схеми.
Тільки вона повертає Україні вкрадене її квасними "патріотами"-курокрадами, слабоумними юродивими та шпаною блатною.
Чи знаєте ще когось?
YM _ 14.10.2009 18:52
IP: 80.78.42.---
Віктор_Дніпров:
Тобто суб'ект нашої уваги PR-технолог від БЮТ... А я про його роль, вплив на нас, читачів та на Юлю
Ну, я так зрозумів, що Ви хотіли в центр обговорення поставити Медведєва. Невже знову не так зрозумів? Та щось я не помітив, щоб Ви саме про зазначений вплив щось предметно сказали, а до речі за певних умов це могло б бути цікаво.
Игрек-минус _ 14.10.2009 18:35
IP: 85.90.193.---
YM _ 14.10.2009 18:03 "Игрек-минус:...Даже слишком;) "

"Саид, зачем ты здесь?! – Стреляли..."
Віктор_Дніпров _ 14.10.2009 18:06
IP: 93.72.184.---
YM:
Де Ви побачили, що я обговорював чесноти [u] Сергія чи Мєдвєдєва? [/u]:)
Не приписуйте мені того, чтого я ні в якому разі не торкаюсь. І один і другий – профі. До чого ж тут чесноти. Хіба що трішки [i]мораль[/i], – але це ні до чого.

Щодо ОД- то це Олег Мєдвєд., ну, а ВТ – це ЮВТ. (не перевіряю себе, погано:-)

Щодо [i]спрямувати [/i]- то навряд чи... була спроба з Вами – не вдалося... Та і втомився вже на сьогодні. Треба і роботу на роботі робити.:)
Шануймося.
YM _ 14.10.2009 18:03
IP: 80.78.42.---
Игрек-минус:
Стараемся...
Даже слишком;)
Игрек-минус _ 14.10.2009 17:55
IP: 194.106.218.---
YM _ 14.10.2009 17:40 "Игрек-минус:...Считайте, что Вы удачно справляетесь с задачей создания полноты картины в данной дискуссии."

Стараемся...
YM _ 14.10.2009 17:51
IP: 80.78.42.---
Игрек-минус:
Конечно сбегают, и конечно в трудную минуту – иначе они не были бы трусами.
Дышите глубже;)
YM _ 14.10.2009 17:50
IP: 80.78.42.---
Віктор_Дніпров:
Що буде з країною та нами самими? Від того, "що" та "як" тут обговорюється – нічого не буде. Втратимо країну, як державу.
Але обговорюючи тільки журналістські чесноти Лещенка і досить сумнівні, але все ж чесноти, Медведєва, ми теж наврядчи на щось вплинемо. А Ви спробуйте зробти свій внесок в те, щоб це обговорення спрямувати туди, куди треба.
Саме парадоксальне, шо ОД – той також шукає як виконати доручення ВТ – завоювати симпатією електорат...
Щось сьогодні для мене якісь дуже інтелектуальні коменти – ОД, ВТ – це що?;)
YM _ 14.10.2009 17:40
IP: 80.78.42.---
Игрек-минус:
Обсуждать тему "ВОНА" без "НИХ"? – это, на мой взгляд, не позволяет увидеть всю "красоту" нашего цирка...
Считайте, что Вы удачно справляетесь с задачей создания полноты картины в данной дискуссии.
Игрек-минус _ 14.10.2009 17:38
IP: 194.106.218.---
YM _ 14.10.2009 16:44 "Игрек-минус:...Только, ради Бога, не начните снова рассказывать о трусах и предателях, которые сбегают в трудную минуту."

Конечно сбегают, и конечно в трудную минуту – иначе они не были бы трусами.
Віктор_Дніпров _ 14.10.2009 17:38
IP: 93.72.184.---
YM:
Але мене чогось більше цікавить, що буде з країною та нами самими. Не думаю, що і Сергій написав цю статтю, щоб послухати про свої журналістські знахідки чи помилки. Про це на мою думку взагалі краще вести бесіду в приваті. Але якщо Медведєв до Вас дослухається, теж непогано буде;)
Що буде з країною та нами самими? Від того, "що" та "як" тут обговорюється – нічого не буде. Втратимо країну, як державу. Дехто поїде реалізовуватись в Росію. Інші – в Іспанію, Грецію. Шахтарі нікуди не поїдуть. Вугілля на землях України достатньо.

Ті, хто ніби- то думає та шукає... чорного кота в темній кімнаті... – залишаться. Ошуканими. Але про це, дійсно, тільки в приваті.
: (
Саме парадоксальне, шо ОД – той також шукає як виконати доручення ВТ – завоювати симпатією електорат...
Игрек-минус _ 14.10.2009 17:36
IP: 194.106.218.---
YM _ 14.10.2009 16:44 "Игрек-минус:...Но мы сейчас не о них!..."

YM!
Обсуждать тему "ВОНА" без "НИХ"? – это, на мой взгляд, не позволяет увидеть всю "красоту" нашего цирка...
Игрек-минус _ 14.10.2009 17:31
IP: 194.106.218.---
YM _ 14.10.2009 16:51 "USU:Рейгана она ещё обязательно процитирует, но уже в Америке. Непременно скажет, что он – её любимый киноартист и государственный деятель."

И правильно сделает – "...во всем мире популизм считается искусством завоевывать симпатии людей..."
qws _ 14.10.2009 17:16
IP: 193.93.17.---
Лещенко-Чивокуня в блоге и статьях на УП который раз уже обвиняет Юлию Тимошенко в "невыполнении предвыборных обещаний".

Но зададим себе вопрос, какое моральное право обвинять Тимошенко в невыполнении ее предвыборных обещаний имеет Лещенко-Чивокуня?

Сам Лещенко-Чивокуня, как ее последовательный противник, очевидно, не только голосовал на выборах ПРОТИВ ее политической силы и постоянно пытается дискредитировать БЮТ, лично Юлию Тимошенко.
Логично и справедливо, если с политического лидера спрашивают именно те, кто за него голосовал на выборах, а не всеми доступными способами мешал выполнять эти самые обещания.
Спросите с Ющенко – Януковича, г-н Лещенко-Чивокуня!
Или кишка тонка?
Игрек-минус _ 14.10.2009 17:11
IP: 194.106.218.---
YM _ 14.10.2009 16:44 "Игрек-минус:...Будем повторять всё сначала?..."

Будем. И не раз.
Игрек-минус _ 14.10.2009 16:58
IP: 194.106.218.---
YM _ 14.10.2009 16:25 "Игрек-минус:...Не думаю, что Де Голль рассказывал французскому народу о перевыполнении госбюджета при огромном недоборе средств."

http://nicbar.narod.ru/statia2.htm

"Политический деятель Франции Алекс Москович – соратник Шарля де Голля – дал следующую оценку популизму: "...во всем мире популизм считается искусством завоевывать симпатии людей...".

YM!
Во Франции была одна ситуация, в Украине – другая Естественно и популизм разный...

Де Голлю после потери Алжира для подъёма страны сначала надо было победить ОАС – проблемы бюджета были, но не на первом месте.
YM _ 14.10.2009 16:51
IP: 80.78.42.---
USU:
Чтобы не мыть кости флудом скажу, что недостатком ПМ я считаю стратегирование по критерию Сэвиджа (наивная), а надо бы по критерию Вальда (с нашими-то придурками):)
А вообще, хотелось бы, чтобы ПМ цитировала не только Эсхила, но и Рейгана по подаренной книжке.
Вас тоже поздравляю с праздником! Все остальные Вас, возможно, и поняли, а вот я первоначальный тест на IQ, считайте, не прошёл. Что такое стратегирование я ещё как-то догадаться могу, но вот с критерием Сэвиджа, а уж тем более Вальда как-то совсем не сложилось;) Рейгана она ещё обязательно процитирует, но уже в Америке. Непременно скажет, что он – её любимый киноартист и государственный деятель.
USU _ 14.10.2009 16:49
IP: 194.146.140.---
дo Сергій_Трегубенко_13.10.2009 21:24 (продовж.)
По-друге, я прочитав декілька Ваших останніх публікацій (за лінками http://tregubenko.livejournal.com/2453.html).
Цілком підтримую Вашу активність і сподівання на швидку національно-патріотичну трансформацію нашого суспільства. Але нажаль, пане Трегубенко, більшість тез Вами викладена на рівні побажань незрівнянно більш абстрактних за, скажемо, Програму КМУ.
З сумом помітив також ознаки Вашої певної упередженості стосовно особи чинного керівника уряду України. Але не сприйняття Вами її ініціатив можливо спричинено тим, що:
"Тот, у кого есть хороший жизненный план, вряд ли будет думать о чем-то другом", а ВОНА про це ще й розпатякала.
Нажаль, у мене немає відповіді на Ваши риторичні питання. Я сам у пошуку.
YM _ 14.10.2009 16:45
IP: 80.78.42.---
Игрек-минус:
YM _ 14.10.2009 16:25 "Игрек-минус:...Ну "свой" Де Голль – это был бы для нас, наверное, не худший вариант, только где его взять?"

Как где?!!! – "Кто нэ слэп, тот видит" (Л.П.Берия)
У Вас, простите, очки запотели, товарищ Берия:-)
YM _ 14.10.2009 16:44
IP: 80.78.42.---
Игрек-минус:
Что такое "пагубные для страны средства"?
Будем повторять всё сначала?
Вот, к примеру, манипуляции со стабильность национальной валюты для раскачивания экономики с целью свержения оппонента – это пагубное для страны средство?
Да, только со стороны других людей, на которых Вы так любите переводить стрелки. Но мы сейчас не о них!
А как определить "самоцель" от просто достижения цели – взятие власти?
Которая, то есть власть, в свою очередь – есть средство для достижения других целей?
А Вы послушайте, как выступают перед людьми другие – тот же Пинзеник или Тигипко. Они позволяют себе говорить так, потому что вполне допускают для себя возможность в результате этого не оказаться в том или ином кресле. В случае же, который мы обсуждаем, делается всё, чтобы только ЭТО НИ ЗА ЧТО не произшло. Только, ради Бога, не начните снова рассказывать о трусах и предателях, которые сбегают в трудную минуту.
Україна та Європа1133 Aтака Путіна1291 Корупція1443 Зеленський75 Мовне питання189
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter