Сергій Лещенко

Web-архіви не горять, шановні технологи БЮТ

12 жовтня 2009, 19:05

Днями я писав про нові персональні блоги Юлії Тимошенко, які роблять для неї політтехнологи, що не знають біографії власного лідера – і заодно вирішив перевірити, що ж коїться зі старими інтернет-проектами Юлії Володимирівни.

Я був дуже пригнічений.

Існував колись у Тимошенко сайт "Ідеальна країна", де в 2007 році вона опублікувала повний текст свого "Українського прориву", який обіцяла здійснювати на посаді прем'єр-міністра.

Але виявилося, що автори сайту змінили його наповнення.

Тепер на "Ідеальній країні" немає тексту "Українського прориву" з усіма 12 лініями прориву!

Тепер немає де звіряти обіцянки Юлії Тимошенко та її кроки на посаді. Тепер "Ідеальній країна" – це якийсь чи то форум, чи то соціальна мережа.

- А як же "Український прорив"? Де можна знайти його повний текст? – запитаєте ви.

Як виявилося, ніде.

На новому сайті Тимошенко його немає, на старому – лише стислий прес-реліз. У партії "Батьківщина" взагалі немає веб сайту (!), а на сторінці БЮТ також відсутня повна версія "Українського прориву".

Справді, що ж робити? Де мені тепер шукати нахнення?

Років 20 тому ідеологи БЮТ могли би сказати, що "Українського прориву" в тому вигляді, як я шукаю, не існувало взагалі. Що мені це просто привиділося. І довести щось було би складно.

Але в інтернеті архіви не горять.

Є такий сайт web.archive.org, де зберігаються копії навіть знищених чи закритих сайтів.

І тут мені нарешті вдалося знайти те, що я шукав – повний текст "Українського прориву"! З усіма 12 лініями прориву і викладом обіцянок Юлії Володимирівни Тимошенко! Зберігся навіть телефон гарячої лінії.

Щоб, раптом, нічого не сталося з web.archive.org, я скопіюю в себе лише уривки з розділу "Антикорупційний прорив" і принагідно нагадуватиму, що ж нам такого обіцяла Юлія Тимошенко в 2007 році і що ми бачимо сьогодні.

Наприклад, два роки тому Юлія Тимошенко зробила дуже здорову пропозицію – призначати на державні монополії за конкурсом. Про це ви теж знайдете згадку в переліку обіцянок.

А що виявилося? Можливо, якийсь конкурс і відбувався, але в кабінеті Юлії Володимирівни. Бо інакше не пояснити, чому "Нафтогаз" отримав ІСД, "Енергоатом" – Мартиненко зі Жванією, "Укрзалізницю" – Литвин, "Укрзалізничпостач" – Василь Хмельницький.

Або ще одна обіцянка Юлії Володимирівни зразка 2007 року, яка мені дуже сподобалася. "Ввести у законодавство України норми щодо звільнення з роботи високих посадових осіб та податківців, чиї (або членів їх сімей) задекларовані доходи не відповідають дійсності, а витрати не мають чітких пояснень щодо джерел фінансування".

Боюсь, що за цією статтею доведеться звільнятися самій Тимошенко, яка вже два роки не може пояснити джерела доходів власного чоловіка.

Але не буду псувати враження від прочитання "Українського прориву".

Отже, насолоджуємося разом!

"УКРАЇНСЬКИЙ ПРОРИВ"

"4.1 Боротьба з корупцією.

Корупція є однією з причин проведення позачергових виборів. Представники олігархів вирішили, що зможуть "докупити" народних депутатів до 300 чоловік, однак демократичні сили не допустили цього. З позачерговими виборами відбудеться оновлення Верховної Ради. В новому складі законодавчого органу БЮТ зобов'язується проводити рішучу боротьбу з корупцією.

Основними суб'єктами бюджетного планування, законодавчої діяльності та виконавцями даної сфери є:

Верховна Рада України;

Кабінет Міністрів України;

Правоохоронні органи: МВС, СБУ, Генпрокуратура;

Рахункова палата;

Голова КРУ;

Міністерство фінансів України;

Державна податкова адміністрація;

Державна митна служба України.

Основна робота БЮТ у цій сфері буде направлена на створення максимальної прозорості органів державної влади.

Держаний службовець, який працює у державних органах влади, повинен розуміти, що його діяльність і певною мірою приватне життя стануть публічними для народу. Люди повинні знати, що чиновник робить, як і де він відпочиває, на що витрачає кошти. Це передбачає реалізацію наступних політичних, економічних, правових, соціальних, морально-ідеологічних, правоохоронних та міжнародних заходів:

Формування політичної волі усіх гілок влади на боротьбу з корупцією. Ми вимагатимемо підписання усіма політичними силами та представниками уряду Кодексу честі, яким народні обранці на себе брали б зобов'язання боротися із корупцією.

Посилення адміністративної та кримінальної відповідальності за хабарництво; встановлення довічного ув'язнення чиновників за корупцію.

Ліквідація депутатської недоторканності.

Наділення парламентської опозиції контрольними функціями за прибутковою та витратною частиною бюджетів, включно із закріпленим за опозицією правом очолювати Рахункову палату та інших контролюючих органів.

З метою ліквідації економічного підґрунтя для корупції скасування або перероблення усіх нормативних актів, що створюють підґрунтя для корупційних дій чиновників відокремлення бізнесу від влади;

Розроблення та введення в практику методології виявлення угод зацікавлених сторін та обрахунку збитків, наданих державі та власникам.

Загальна стандартизація та уніфікація законодавства з урахуванням досвіду розвинених країн та країн, що досягли успіху в боротьбі з організованою злочинністю та корупцією.

Ратифікація міжнародних антикорупційних актів та приведення у відповідність до них чинного законодавства щодо протидії корупції.

З метою зниження економічного підґрунтя для корупції знижувати вплив чиновництва на ухвалення економічних рішень та діяльність підприємств – саме виходячи з цього ми наполягатимемо на винятково аукціонній системі продажу земель несільськогосподарського призначення на конкурсній основі.

Створення спеціальної моніторингової комісії із залученням експертів та неурядових громадських організацій, яка аналізуватиме всі проекти законів та нормативних актів на предмет корупційних ризиків у разі їхнього запровадження.

Забезпечення оприлюднення інформації про використанні кошти державного та місцевих бюджетів.

Впровадження аукціонів на продаж державного майна та землі та відкритих тендерів при державних закупівлях у всіх відносинах та сферах державних органів незалежно від суми операції.

Встановлення у законодавстві вимоги оприлюднення чиновниками управлінського складу усіх рівнів своїх видатків, а також видатків та доходів своєї сім'ї.


Ввести у законодавство України норми щодо звільнення з роботи високих посадових осіб та податківців, чиї (або членів їх сімей) задекларовані доходи не відповідають дійсності, а витрати не мають чітких пояснень щодо джерел фінансування.

Щорічне оприлюднення повної біографічної інформації про чиновника управлінського складу при прийнятті на роботи, а також після звільнення з роботи протягом 5 років. (Часто трапляється так, що чиновник після звільнення відкриває великий бізнес, невідомо за які кошти).

Запровадження імперативного мандату для депутатів всіх рівнів – права Блоку чи партії відкликати тих депутатів, які не виконують передвиборної програми.

Запровадження механізму конкурсного призначення керівників підприємств всіх національних акціонерних компаній, підприємств державної власності, або акціонерних товариств, де контрольний пакет акцій належить державі.

Посилення правових механізмів захисту господарюючих суб'єктів від тиску правоохоронних, податкових та перевіряючих органів.

Проведення реформи правоохоронних та судових органів, створення спеціального органу щодо координації діяльності усіх суб'єктів протидії корупції з завданнями відпрацювання стратегії та контролю щодо боротьби з корупцією.

Припинення практики "фінансової підтримки" владних та силових структур (включаючи ДАІ) з боку комерційних банків та окремих підприємств з метою отримання різного виду пільг.

Покращення матеріально-технічного забезпечення суб'єктів протидії корупції.

Вдосконалення системи підбору, навчання та професійної підготовки кадрів правоохоронних органів, що ведуть боротьбу з корупцією.

Підвищення рівня соціального захисту та матеріального і житлового забезпечення правоохоронців та суддів; забезпечення особистої безпеки їм та членам їх сімей.

Запровадження дієвої системи патріотичного, морально-психологічного та культурно-естетичного виховання правоохоронців.

Створення умов для розвитку незалежної преси та висвітлення у пресі та на телебаченні випадків розкриття корупції, кримінальної діяльності тощо; формування через ЗМІ у всіх категорій громадян негативного ставлення до корупції та корупціонерів, відчуття неминучості покарання за корупційні діяння, рівності усіх категорій суб'єктів корупційних відносин перед законом.

Ініціювання програм правової освіти щодо подолання звичаєвої "побутової" корупції.

Створення при всіх органах державної влади, вищих та середніх навчальних закладах, а також при правоохоронних органах гарячої телефонної лінії для того, щоб громадяни могли зателефонувати і розповісти про факт корупції, тиск та вимагання.

Проведення та публікацію щорічних соціологічних опитувань щодо стану корупції в країні.

Створення умов для здійснення громадського контролю за діяльністю органів державної влади: створення Громадських рад при усіх органах влади, незалежно від їх доступу до фінансових ресурсів та обсягів витрачання коштів.

Створення наукових установ вивчення організованої злочинності та корупції із залученням юристів, економістів, журналістів, представників силових структур, підприємців.

powered by lun.ua
Коментарі — 547
львів-750 _ 12.10.2009 21:22
IP: 194.44.241.---
motrian:
А є де звіряти обіцянки Ющенка і його кроки, в часності наприклад, десять кроків на зустріч чи в Лещенка такого завдання немає?!!
___ Попроси Березовця написати, бо він шукати і аналізувати не хоче – лише плагіатом займається.
motrian _ 12.10.2009 21:22
IP: 77.122.57.---
corbie _ 12.10.2009 21:13
Я знаю точно одне, що ви чіпляєтесь до людей, намагаєтесь свій негатив вилити,яке тобі діло до моїх дописувань? То моя думка, сугубо моя, маю на те право, блоги Лещенка мене дратують, вони агресивні в бік премєра, так як в нас зараз купа безтолочі в політиці, а він має справу до премєра.
ACTIONDIRECT _ 12.10.2009 21:20
IP: 77.122.32.---
motrian:
Alex1976 _ 12.10.2009 21:05
А що воно варте спражньому засранцю, просто так образити людей, от як легко...: (((
подзвони Уколову або Березвівьцю -полегшає)))
львів-750 _ 12.10.2009 21:19
IP: 194.44.241.---
Validity:
И не заикаться о независимости, объективности и сбалансированности подаваемой им информации.

__ А чому ваші, пане, коментарі не є об"єктивними, збалансованими?
Чому ви в них ніколи не відбілювали Ющенка, приміром. Адже на нього також напади недитячі були?
motrian _ 12.10.2009 21:17
IP: 77.122.57.---
Alex1976 _ 12.10.2009 21:05
А що воно варте спражньому засранцю, просто так образити людей, от як легко...: (((
ACTIONDIRECT _ 12.10.2009 21:13
IP: 77.122.32.---
motrian:
А є де звіряти обіцянки Ющенка і його кроки, в часності наприклад, десять кроків на зустріч чи в Лещенка такого завдання немає?!!
Червяк возвращается домой с работы, и жена его спрашивает:
- Ну что, дорогой, как сегодня прошел рабочий день на кладбище? Чего
принес поесть? А то я проголодалась...
- Понимаешь, дорогая, даже не знаю, как тебе сказать... в общем, его
кремировали...
- Какой ужас!
Тут червячок выходит за дверь и затаскивает в дом огромный мешок:
- Однако не так уж все плохо: нам теперь мукИ на целый год хватит.
corbie _ 12.10.2009 21:13
IP: 193.19.152.---
motrian:
corbie _ 12.10.2009 21:01
Розійшлися ви вже, не треба залякувань, прийміть холодний душ і заспокойтеся!Мали б що висвітити, висвітили б, бо вона сильна, вона дає відпор, тому б скористалися б любими нищівними методами, якби мали докази в чомусь, а в запасі лише одне, бруд і більше нічого!
а Вам самому не смішно від свого допису?
Validity _ 12.10.2009 21:13
IP: 92.242.116.---
БІЛОЦЕРКІВЕЦЬ:
Чому журналіст "атакує" людину маючу харизму? Тому,що остання цікава оточуючим і будь який випад проти неї працює на авторитет журналіста. Своїм кроком "акула пера", привертає увагу скоріше не на проблему, а на постать харизматика, позиціонуючи себе в його інформаційному полі. Відбувається парадоксальна річ, в результаті подібної дії "частина харизматичної позолоти золотого харизматика" залишається на камзолі журналіста... Янукович не має харизми, тому й нецікавий.


Похоже, Вы наиболее точно уловили мотивы Сергея Лещенко!
В которых он даже себе не хочет признаваться.
Но которые реально существуют.
corbie _ 12.10.2009 21:12
IP: 193.19.152.---
motrian:
А є де звіряти обіцянки Ющенка і його кроки, в часності наприклад, десять кроків на зустріч чи в Лещенка такого завдання немає?!!
а смысл? разве это кому-то поможет?
motrian _ 12.10.2009 21:11
IP: 77.122.57.---
corbie _ 12.10.2009 21:01
Розійшлися ви вже, не треба залякувань, прийміть холодний душ і заспокойтеся!Мали б що висвітити, висвітили б, бо вона сильна, вона дає відпор, тому б скористалися б любими нищівними методами, якби мали докази в чомусь, а в запасі лише одне, бруд і більше нічого!
motrian _ 12.10.2009 21:07
IP: 77.122.57.---
А є де звіряти обіцянки Ющенка і його кроки, в часності наприклад, десять кроків на зустріч чи в Лещенка такого завдання немає?!!
LESBI _ 12.10.2009 21:07
IP: 81.23.24.---
БІЛОЦЕРКІВЕЦЬ:
Відбувається парадоксальна річ, в результаті подібної дії "частина харизматичної позолоти золотого харизматика" залишається на камзолі журналіста... Янукович не має харизми, тому й нецікавий, але буде сумно коли "стабільна посередність" прийде до влади і поставить всіх у стійло, лише завдяки байдужості і тому що де хто бажає мати позолоту на своєму камзолі


та воно всеодно нічго не тямить у порядності.

ми, тут гніваючись, також робимо йому позолоту, збільшуючи кількість коментів.

але ж воно тупе, не розуміє, що завжди за все треба платити. сьогодні набереться позолоти, завтра – гімна.

такий закон рівноваги у всесвіті...
Alex1976 _ 12.10.2009 21:05
IP: 77.122.45.---
Тимошенко – засранка. Но еще большие засранцы, те кто за нее пойдет голосовать.
corbie _ 12.10.2009 21:01
IP: 193.19.152.---
motrian:
corbie _ 12.10.2009 20:51
Я радий за тебе, якщо твій допис гострий! Та я плював на твою думку, я кажу те, що очевидно, Лещенко відверто, назвемо так, копає під премєра, а копає він не просто так, бо занадто активно!
Лєщенко, вибачайте!
Якщо би хтось із журналістів захотів насправді покопати під Премєра і її команду, а також донести "накопане" до суспільства, то БЮТ давно б уже був "закопаний".
Те що робить Лєщенко, це гра в пісочниці і заробляння грошей (від редакції, а не від Ющенка).
Validity _ 12.10.2009 20:59
IP: 92.242.116.---
Сергій_Трегубенко:
Validity:
Лукавим, Лещенко?

Validity, людина вважає діяльність Тимошенко шкідливою, нехай показує це людям – суспільству це на користь.
Ви бачите підлість з боку Януковича? Теж беріться, працюйте і показуйте людям.
А Ви що намагаєтеся робити? Керувати Лещенком? Визначати кого критикувати, а кого ні? Ви що, з ЦК КПРС?
Вопросов нет, если Лещенко "вважає діяльність Тимошенко шкідливою", а деятельность Ющенко и Януковича полезной.
Причем это касается и 2007 г., когда ЮВТ не была при власти.

Но тогда ему не нужно прикрываться фарисейскими фразами о природной оппозиционности журналистов (Ющенко, кстати, вроде бы не в оппозиции), а прямо заявить, что он считает Януковича лучшей кандидатурой на должность Президента Украины, поэтому и занимается систематическим мочиловом ЮВТ.

И не заикаться о независимости, объективности и сбалансированности подаваемой им информации.
corbie _ 12.10.2009 20:59
IP: 193.19.152.---
Yuri_D:
Сергій Лещенко _ 12.10.2009 19:42
А по-друге, навіть дітей вчать про існування в дем. суспільстві багатьох гілок влади. Щось не чути жодної критики на адресу президента і підпорядкованим йому владним структурам. Чи міг би гіпотетичний "ідеальний" уряд щось зробити в умовах неодноразово зруйнованої Ющенком більшості в законодавчій владі? Чому вся ваша продажна тусовка коли щось погано (і уряд очолює Тимошенко!) – нав'язує думку, що "влада – це уряд" і тільки уряд?

Коли діток вчили про різні гілки влади, Ви мабуть стріляли горобців з рогатки. Якщо Вам вдасться віднести посаду Президента України до якось із владних гілок, то мусимо виставити Вам могорич – ящик коньяку
ACTIONDIRECT _ 12.10.2009 20:57
IP: 77.122.32.---
ontario:
Копай дорогий і постійно пиши про невістку вона в усьому винна.
Приходит мужик к врачу и спрашивает:
- Доктор, почему у меня четыре яйца?
- Ха!! Батенька!! Это не яйца! Это у вас почки опустились!

Уколофф, сходи к врачу!))
motrian _ 12.10.2009 20:56
IP: 77.122.57.---
corbie _ 12.10.2009 20:51
Я радий за тебе, якщо твій допис гострий! Та я плював на твою думку, я кажу те, що очевидно, Лещенко відверто, назвемо так, копає під премєра, а копає він не просто так, бо занадто активно!
БІЛОЦЕРКІВЕЦЬ _ 12.10.2009 20:56
IP: 93.73.2.---
"О Тимошенко, которая возглавляет правительство и от действий которой зависит жизнь страны, я думаю больше, чем о Януковиче, который дурью мается и от которого зависит только гардероб Анны Герман". шановний СЕРГІЮ! За приведену Вами ремарку,особливо другу частину Вам RESPEKT. Стосовно Вашої настирливості по відношені до "Леді Ю" Ви дещо лукавите. Чому журналіст "атакує" людину маючу харизму? Тому,що остання цікава оточуючим і будь який випад проти неї працює на авторитет журналіста. Своїм кроком "акула пера", привертає увагу скоріше не на проблему, а на постать харизматика, позиціонуючи себе в його інформаційному полі. Відбувається парадоксальна річ, в результаті подібної дії "частина харизматичної позолоти золотого харизматика" залишається на камзолі журналіста... Янукович не має харизми, тому й нецікавий, але буде сумно коли "стабільна посередність" прийде до влади і поставить всіх у стійло, лише завдяки байдужості і тому що де хто бажає мати позолоту на своєму камзолі
corbie _ 12.10.2009 20:56
IP: 193.19.152.---
Лєщєнко, каравул!
Я нашел страшную крамолу! Смотрите сами:
31.05.2007 Зміни в адмініструванні роботи ресурсу

Співавторами ідеї порталу "Ідеальна Країна"-"Електронна Демократія"-"Кадровий Реєстр" прийнято важливе рішення. З 1-го червня 2007 року адміністрування роботи ресурсу буде здійснюватись цілковито іншим колективом, сформованим Блоком Юлії Тимошенко.

И это все на сайте: http://www.kraina.org.ua/
ontario _ 12.10.2009 20:55
IP: 99.234.96.---
Копай дорогий і постійно пиши про невістку вона в усьому винна.
Yuri_D _ 12.10.2009 20:54
IP: 91.124.69.---
Сергій Лещенко _ 12.10.2009 19:42
Но я журналист...
Ви – типовий папараці, до того ж не незалежний, а працюючий на замовлення лише однієї сторони.
а журналист всегда находится в оппозиции ко власти.
Хто Вас вчив таким дурницям? А по-друге, навіть дітей вчать про існування в дем. суспільстві багатьох гілок влади. Щось не чути жодної критики на адресу президента і підпорядкованим йому владним структурам. Чи міг би гіпотетичний "ідеальний" уряд щось зробити в умовах неодноразово зруйнованої Ющенком більшості в законодавчій владі? Чому вся ваша продажна тусовка коли щось погано (і уряд очолює Тимошенко!) – нав'язує думку, що "влада – це уряд" і тільки уряд?
Еще вопросы есть или зашли просто так поболтать?
Ви ще до того погано виховані. А до Вас питань нема, в моєму останньому питанні міститься відповідь (в 4-му слові).
motrian _ 12.10.2009 20:53
IP: 77.122.57.---
Ed_Kharkov _ 12.10.2009 20:37
Он вполне открыто и прямо заявляет о себе как о интернет-киллере с заданием мочить Тимошенко по поводу и без.
Дійсно так, щодня строчить якісь писюльки, порпається по архівах, більше ні до кого не має справ таких, всі в нас інші дотримуються обіцянок, особливо президент, та що там президент, з ним вже все зрозуміло, в утиль, а Янукович? Та це ж абсолютне неподобство, їх так звана робота за останні роки, але нічого, Лещенку то око не ріже...
corbie _ 12.10.2009 20:52
IP: 193.19.152.---
1korol:
лещенка ну шо ти мозги людям...ти напиши чі кабмін повністю її підтримує,чі рада повністю підтримує,президент з рнбо їй зовсім не мішають,а чиї губернатори,а озвіріла опозиція шо витворяє.так ще й такі як ти людей туркають.шо за янека голосувати за яценюка підлабузника,та ніколи і скількиб ти не гамнословив аж пісяючи от радості шо шось нарив на юльку
очень тупо
corbie _ 12.10.2009 20:51
IP: 193.19.152.---
motrian:
Лещенко відверто чіпляється до Тимошенко, чомусь не цікавлять доходи ні дружини Ющенка, чи когось ще з політиків, а от чоловіка премєра, не дають спокою...
Тупуватий допис.
Зеленський77 Мовне питання191 Корупція1445 Україна та Європа1133 Aтака Путіна1291
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter