Сергій Лещенко

Web-архіви не горять, шановні технологи БЮТ

12 жовтня 2009, 19:05

Днями я писав про нові персональні блоги Юлії Тимошенко, які роблять для неї політтехнологи, що не знають біографії власного лідера – і заодно вирішив перевірити, що ж коїться зі старими інтернет-проектами Юлії Володимирівни.

Я був дуже пригнічений.

Існував колись у Тимошенко сайт "Ідеальна країна", де в 2007 році вона опублікувала повний текст свого "Українського прориву", який обіцяла здійснювати на посаді прем'єр-міністра.

Але виявилося, що автори сайту змінили його наповнення.

Тепер на "Ідеальній країні" немає тексту "Українського прориву" з усіма 12 лініями прориву!

Тепер немає де звіряти обіцянки Юлії Тимошенко та її кроки на посаді. Тепер "Ідеальній країна" – це якийсь чи то форум, чи то соціальна мережа.

- А як же "Український прорив"? Де можна знайти його повний текст? – запитаєте ви.

Як виявилося, ніде.

На новому сайті Тимошенко його немає, на старому – лише стислий прес-реліз. У партії "Батьківщина" взагалі немає веб сайту (!), а на сторінці БЮТ також відсутня повна версія "Українського прориву".

Справді, що ж робити? Де мені тепер шукати нахнення?

Років 20 тому ідеологи БЮТ могли би сказати, що "Українського прориву" в тому вигляді, як я шукаю, не існувало взагалі. Що мені це просто привиділося. І довести щось було би складно.

Але в інтернеті архіви не горять.

Є такий сайт web.archive.org, де зберігаються копії навіть знищених чи закритих сайтів.

І тут мені нарешті вдалося знайти те, що я шукав – повний текст "Українського прориву"! З усіма 12 лініями прориву і викладом обіцянок Юлії Володимирівни Тимошенко! Зберігся навіть телефон гарячої лінії.

Щоб, раптом, нічого не сталося з web.archive.org, я скопіюю в себе лише уривки з розділу "Антикорупційний прорив" і принагідно нагадуватиму, що ж нам такого обіцяла Юлія Тимошенко в 2007 році і що ми бачимо сьогодні.

Наприклад, два роки тому Юлія Тимошенко зробила дуже здорову пропозицію – призначати на державні монополії за конкурсом. Про це ви теж знайдете згадку в переліку обіцянок.

А що виявилося? Можливо, якийсь конкурс і відбувався, але в кабінеті Юлії Володимирівни. Бо інакше не пояснити, чому "Нафтогаз" отримав ІСД, "Енергоатом" – Мартиненко зі Жванією, "Укрзалізницю" – Литвин, "Укрзалізничпостач" – Василь Хмельницький.

Або ще одна обіцянка Юлії Володимирівни зразка 2007 року, яка мені дуже сподобалася. "Ввести у законодавство України норми щодо звільнення з роботи високих посадових осіб та податківців, чиї (або членів їх сімей) задекларовані доходи не відповідають дійсності, а витрати не мають чітких пояснень щодо джерел фінансування".

Боюсь, що за цією статтею доведеться звільнятися самій Тимошенко, яка вже два роки не може пояснити джерела доходів власного чоловіка.

Але не буду псувати враження від прочитання "Українського прориву".

Отже, насолоджуємося разом!

"УКРАЇНСЬКИЙ ПРОРИВ"

"4.1 Боротьба з корупцією.

Корупція є однією з причин проведення позачергових виборів. Представники олігархів вирішили, що зможуть "докупити" народних депутатів до 300 чоловік, однак демократичні сили не допустили цього. З позачерговими виборами відбудеться оновлення Верховної Ради. В новому складі законодавчого органу БЮТ зобов'язується проводити рішучу боротьбу з корупцією.

Основними суб'єктами бюджетного планування, законодавчої діяльності та виконавцями даної сфери є:

Верховна Рада України;

Кабінет Міністрів України;

Правоохоронні органи: МВС, СБУ, Генпрокуратура;

Рахункова палата;

Голова КРУ;

Міністерство фінансів України;

Державна податкова адміністрація;

Державна митна служба України.

Основна робота БЮТ у цій сфері буде направлена на створення максимальної прозорості органів державної влади.

Держаний службовець, який працює у державних органах влади, повинен розуміти, що його діяльність і певною мірою приватне життя стануть публічними для народу. Люди повинні знати, що чиновник робить, як і де він відпочиває, на що витрачає кошти. Це передбачає реалізацію наступних політичних, економічних, правових, соціальних, морально-ідеологічних, правоохоронних та міжнародних заходів:

Формування політичної волі усіх гілок влади на боротьбу з корупцією. Ми вимагатимемо підписання усіма політичними силами та представниками уряду Кодексу честі, яким народні обранці на себе брали б зобов'язання боротися із корупцією.

Посилення адміністративної та кримінальної відповідальності за хабарництво; встановлення довічного ув'язнення чиновників за корупцію.

Ліквідація депутатської недоторканності.

Наділення парламентської опозиції контрольними функціями за прибутковою та витратною частиною бюджетів, включно із закріпленим за опозицією правом очолювати Рахункову палату та інших контролюючих органів.

З метою ліквідації економічного підґрунтя для корупції скасування або перероблення усіх нормативних актів, що створюють підґрунтя для корупційних дій чиновників відокремлення бізнесу від влади;

Розроблення та введення в практику методології виявлення угод зацікавлених сторін та обрахунку збитків, наданих державі та власникам.

Загальна стандартизація та уніфікація законодавства з урахуванням досвіду розвинених країн та країн, що досягли успіху в боротьбі з організованою злочинністю та корупцією.

Ратифікація міжнародних антикорупційних актів та приведення у відповідність до них чинного законодавства щодо протидії корупції.

З метою зниження економічного підґрунтя для корупції знижувати вплив чиновництва на ухвалення економічних рішень та діяльність підприємств – саме виходячи з цього ми наполягатимемо на винятково аукціонній системі продажу земель несільськогосподарського призначення на конкурсній основі.

Створення спеціальної моніторингової комісії із залученням експертів та неурядових громадських організацій, яка аналізуватиме всі проекти законів та нормативних актів на предмет корупційних ризиків у разі їхнього запровадження.

Забезпечення оприлюднення інформації про використанні кошти державного та місцевих бюджетів.

Впровадження аукціонів на продаж державного майна та землі та відкритих тендерів при державних закупівлях у всіх відносинах та сферах державних органів незалежно від суми операції.

Встановлення у законодавстві вимоги оприлюднення чиновниками управлінського складу усіх рівнів своїх видатків, а також видатків та доходів своєї сім'ї.


Ввести у законодавство України норми щодо звільнення з роботи високих посадових осіб та податківців, чиї (або членів їх сімей) задекларовані доходи не відповідають дійсності, а витрати не мають чітких пояснень щодо джерел фінансування.

Щорічне оприлюднення повної біографічної інформації про чиновника управлінського складу при прийнятті на роботи, а також після звільнення з роботи протягом 5 років. (Часто трапляється так, що чиновник після звільнення відкриває великий бізнес, невідомо за які кошти).

Запровадження імперативного мандату для депутатів всіх рівнів – права Блоку чи партії відкликати тих депутатів, які не виконують передвиборної програми.

Запровадження механізму конкурсного призначення керівників підприємств всіх національних акціонерних компаній, підприємств державної власності, або акціонерних товариств, де контрольний пакет акцій належить державі.

Посилення правових механізмів захисту господарюючих суб'єктів від тиску правоохоронних, податкових та перевіряючих органів.

Проведення реформи правоохоронних та судових органів, створення спеціального органу щодо координації діяльності усіх суб'єктів протидії корупції з завданнями відпрацювання стратегії та контролю щодо боротьби з корупцією.

Припинення практики "фінансової підтримки" владних та силових структур (включаючи ДАІ) з боку комерційних банків та окремих підприємств з метою отримання різного виду пільг.

Покращення матеріально-технічного забезпечення суб'єктів протидії корупції.

Вдосконалення системи підбору, навчання та професійної підготовки кадрів правоохоронних органів, що ведуть боротьбу з корупцією.

Підвищення рівня соціального захисту та матеріального і житлового забезпечення правоохоронців та суддів; забезпечення особистої безпеки їм та членам їх сімей.

Запровадження дієвої системи патріотичного, морально-психологічного та культурно-естетичного виховання правоохоронців.

Створення умов для розвитку незалежної преси та висвітлення у пресі та на телебаченні випадків розкриття корупції, кримінальної діяльності тощо; формування через ЗМІ у всіх категорій громадян негативного ставлення до корупції та корупціонерів, відчуття неминучості покарання за корупційні діяння, рівності усіх категорій суб'єктів корупційних відносин перед законом.

Ініціювання програм правової освіти щодо подолання звичаєвої "побутової" корупції.

Створення при всіх органах державної влади, вищих та середніх навчальних закладах, а також при правоохоронних органах гарячої телефонної лінії для того, щоб громадяни могли зателефонувати і розповісти про факт корупції, тиск та вимагання.

Проведення та публікацію щорічних соціологічних опитувань щодо стану корупції в країні.

Створення умов для здійснення громадського контролю за діяльністю органів державної влади: створення Громадських рад при усіх органах влади, незалежно від їх доступу до фінансових ресурсів та обсягів витрачання коштів.

Створення наукових установ вивчення організованої злочинності та корупції із залученням юристів, економістів, журналістів, представників силових структур, підприємців.

powered by lun.ua
Коментарі — 547
Ліщинець _ 12.10.2009 21:56
IP: 195.177.73.---
Сергію, продовжуйте свою справу. Своїми роботами Ви творите українську журналістику.
ПОХУХОЛЬ _ 12.10.2009 21:55
IP: 213.154.203.---
...О, как блонды засуетились... Девочки, чтобы понять Лещенко, попробуйте хотя бы неделю без перекиси. А то последние извилины сожжете...
Игрек-минус _ 12.10.2009 21:52
IP: 85.90.193.---
Validity _ 12.10.2009 20:11 "...Лукавим, Лещенко?"

Validity – браво!
Андрі _ 12.10.2009 21:52
IP: 195.42.130.---
Кворум _ 12.10.2009 21:36
тема, яку пропонує для обговорення автор, взята зі стелі і подається з претензією на епатаж.

Чому взята зі чтелі і до чого тут епатаж.
Серйожа пише про те, що обіцяла Тимошенко і про те, що вона виконала зі своїх обіцянок.
Пропоную, конкретно, пройтись по її обіцянках і зробити висновки, що з того виконано???
Чи було наприклад спроба скасування депут. недоторканості, чи по корупції?
Корупція процвітає як ніколи при тому, що судовою системою, фактично керує її партнер Онопенко, МВД керує Луценко, а генпрокурора коаліційна більшість, яку очолюють БЮТівці і Тимошенко жодного разу не пробувала висловити недовіру генпрокурору.
Можна зробити висновок, що саме цих осіб, на чолі з Тимошенко, як головою виконавчої влади, ВЛАШТОВУЄ такий стан "боротьби" з корупцією.
Suliko_L _ 12.10.2009 21:51
IP: 77.123.122.---
Судя по тому, как усердно Лещенко наезжает на Тимошенко ему доплачивают у Яценюка. Яныка он вряд ли б пиарил, а вот Сеню видимо из молодежной солидарности...
Интересно, а вот каким образом Тимошенко могла реализовать свою программу, если ВР парализована, в т.ч. благодаря Ющу. И любую инициативу ЮВТ резали на корню, подвергая критике кому только не лень, начиная от яныка, заканчивая юще-сенями
Генератор _ 12.10.2009 21:50
IP: 95.133.73.---
благов:

Сергій пише про Тимошенко та її маніпуляції,
жодного слова про діяльність прем'єра.
Бо нема чого писати крім зомбуючих та брехливих пропагандивних слоганів.
А що є?
Є кабальний контракт з Газпромом, зруйнована економіка,
зруйноване військо.
motrian _ 12.10.2009 21:49
IP: 77.122.57.---
благов _ 12.10.2009 21:42
:)) А його багато хто не розуміє, знайшов саме ту, яка єдина не виконала обіцянки, можна подумати. Президент же в нас просто напрямок кроків переплутав, пішов не на зустріч, а навпаки, у протилежний бік, то там нічого, не помітн невиконань...Та й опозиція в нас ідеально працює в блокуваннях трибуни, всі супер, одна Тимошенко ге...
motrian _ 12.10.2009 21:45
IP: 77.122.57.---
львів-750 _ 12.10.2009 21:36
Чому це я нервовий?Абсолютно ні, в мене все гараз, то в твого Ющенка погані справи, але йому приємна твоя постійність, адже малувато вас...
Генератор _ 12.10.2009 21:42
IP: 95.133.73.---
ontario:
ТІЛЬКИ В МІЗКАХ ВІТЮНІ.
:))
благов _ 12.10.2009 21:42
IP: 77.122.57.---
Я в котре не зрозумів Лещенка, навіщо воно йому треба, навіщо він так себе зневажає? Адже принижує самого себе, пишучи останнім часом весь час про премєра такі статейки.Чому лише про неї, всі інші в нас ідеал?!!
Кворум _ 12.10.2009 21:42
IP: 77.122.43.---
motrian:
Кворум _ 12.10.2009 21:27
Абсолютно не прикрите, та ще й понабігала купа куплених коментаторів, які підгавкують в такт, хамлять, короче рівень ющенківської дерьмократії...
На щастя, це триватиме недовго. Як тільки Ющенко отримає на виборах відкоша, його прихильники будуть не такими категоричними в судженнях.
ucvvd _ 12.10.2009 21:41
IP: 193.41.185.---
Сергій Лещенко – молодець!
львів-750 _ 12.10.2009 21:38
IP: 194.44.241.---
ontario:
motrian:
Лещенко давно працює на Тимошенко! Чим більше він односторонньо копає тим більше прихильників у Юлі.
___ ТА НУ!?
львів-750 _ 12.10.2009 21:36
IP: 194.44.241.---
motrian:
львів-750 _ 12.10.2009 21:26
Не вказуй мені, куди ходити! Я тебе не запитував, відмивай свого пасічника, роби йому приємне, бо вас так мало...!
__ А ти багіні "приємне" зробив?
З того, що нервовий такий роблю висновок – не сподобалось
Кворум _ 12.10.2009 21:36
IP: 77.122.43.---
ontario:
motrian:
Лещенко давно працює на Тимошенко! Чим більше він односторонньо копає тим більше прихильників у Юлі.
Ви праві. Тема, яку пропонує для обговорення автор, взята зі стелі і подається з претензією на епатаж. Насправді цінності в домислах немає жодної!
ontario _ 12.10.2009 21:33
IP: 99.234.96.---
motrian:
Лещенко давно працює на Тимошенко! Чим більше він односторонньо копає тим більше прихильників у Юлі.
motrian _ 12.10.2009 21:32
IP: 77.122.57.---
Кворум _ 12.10.2009 21:27
Абсолютно не прикрите, та ще й понабігала купа куплених коментаторів, які підгавкують в такт, хамлять, короче рівень ющенківської дерьмократії...
Сергій_Трегубенко _ 12.10.2009 21:31
IP: 95.133.116.---
Всім, хто критикує Лещенка.
Які ж ви тільки недозрілі.
Написав "Сина Бога" – поганий, написав за всю в білому – поганий.
Таке враження, що ви наскрізь продажні і навіть уявити собі не можете, що людина просто якісно робить свою роботу.
І чомусь всі взялися на нього нападати.
Я звертаюся до вас, борці за справедливість, може ви попитаєте в Медведька з Наливайченком і Луценком про рівень корумпованості в Україні і щомісячні збитки від неї? Чи прискіпаєтеся до дільничного міліціонера, чому він зловив п"ять домушників і жодного вбивцю? І це означає, що він покриває вбивць?
Порівняйте свою громадянську позицію з позицією журналіста, відчуйте різницю і наберіться совісті просто сказати йому "Дякую за працю на благо України і її народу".
motrian _ 12.10.2009 21:29
IP: 77.122.57.---
львів-750 _ 12.10.2009 21:26
Не вказуй мені, куди ходити! Я тебе не запитував, відмивай свого пасічника, роби йому приємне, бо вас так мало...!
ACTIONDIRECT _ 12.10.2009 21:29
IP: 77.122.32.---
motrian:
ACTIONDIRECT _ 12.10.2009 21:20
Ой, як "дотепно", а головне, не оригінально.
Купи собі порнофильм ужасов "Горячая домохозяйка и сантехник-импотент"- та веселись))
Кворум _ 12.10.2009 21:27
IP: 77.122.43.---
motrian:
То моя думка, сугубо моя, маю на те право, блоги Лещенка мене дратують, вони агресивні в бік премєра, так як в нас зараз купа безтолочі в політиці, а він має справу до премєра.
Не ви один дратуєтеся з приводу прискіпувань з боку автора до усього, що має хоч якесь, навіть далеко опосередковане відношення до прем'єра. Заангажованість явна і неприкрита.
львів-750 _ 12.10.2009 21:26
IP: 194.44.241.---
motrian:
блоги Лещенка мене дратують, вони агресивні в бік премєра, так як в нас зараз купа безтолочі в політиці, а він має справу до премєра.

__ А мене блоги чуленка ой як дратують. І він також – хам винятковий і українофоб.
То ж я на його блоги не ходжу. Ні ногою.Ось ти так само роби, якщо тебе вже так дратує той Лещенко.
Краще напиши коментар тигрЮлі. І тобі приємність і звірятку радість.
motrian _ 12.10.2009 21:26
IP: 77.122.57.---
львів-750 _ 12.10.2009 21:22
ACTIONDIRECT _ 12.10.2009 21:20
Ще одна "оригіналка" вийшла в ефір, бо зачепили її улюбленого президента, давай в бій!!! На амбразуру!!
motrian _ 12.10.2009 21:24
IP: 77.122.57.---
ACTIONDIRECT _ 12.10.2009 21:20
Ой, як "дотепно", а головне, не оригінально.
Yuri_D _ 12.10.2009 21:24
IP: 91.124.69.---
corbie _ 12.10.2009 20:59
віднести посаду Президента України до якось із владних гілок
- типове твердження студента-зубрилки (до того ж з т.зв. "гуманітаріїв"), який тупо повторює написане в підручниках всілякими карасьовими...
то мусимо виставити Вам могорич – ящик коньяку
- дякую, мені цікавіше в компанії з людьми, що вміють думати самостійно:)
До речі, чому в множині – від імені "бригади", якій для заохочення коньяк видають?
Таким пролетарям і бормоти достатньо було б.
Зеленський77 Мовне питання191 Корупція1445 Україна та Європа1133 Aтака Путіна1291
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter