Руслана Лижичко Руслана, співачка, громадський діяч

По-моєму, чувак, нас кинули

27 лютого 2015, 17:18

ЦЕ – моє звернення, крик душі і заклик одночасно.

Стабілізація країни, впевненість у державі, довіра до влади неможливі без стабілізації гривні.

ЯК ми тепер повернемо довіру до гривні?

Якщо у влади нема відповіді, давайте думати разом.

За останній тиждень серед проблем, які ставлять під загрозу безпеку і саме існування країни, на перший план вийшла проблема нестабільності гривні. Суспільний резонанс від непрогнозованих стрибків курсу гривні відсунув на другий план навіть війну на Сході. Я звернулась до незалежних аналітиків-експертів з проханням дати аналіз ситуації, що склалася. Якщо окреслити названі ними причини зовсім коротко, то їх не так багато – НАЦБАНК! НАФТОГАЗ! БЮДЖЕТ! УРЯД! І, на жаль, йдеться не про об'єктивні обставини, що спричинили падіння курсу, а йдеться про непрофесійність! Саме непрофесійність виявилась нашим найбільшим ворогом, який несе чи не більшу загрозу, ніж російські танки. Саме непрофесійність може знищити нашу країну. І якщо звичайні слова не працюють, напевно, доведеться кричати.


Я хочу і маю право знати: що і хто захистить Україну і наші життя – від терактів, від катування гривні та економіки, від "політично-свояцьких договорняків" і "дерибанів", від корупції і зради...

Я хочу дотягнутись до суті проблеми і побачити справжню причину "нариву", "запалення", "хвороби" – те, що від мене, від нас всіх ретельно приховується!

Я хочу подивитись у "дзеркало" стану речей, не боячись відображення.

Нехай зараз цей погляд не принесе естетичної насолоди, але, можливо, ще не пізно зупинити патологію і зламати негативний ТРЕНД.

ТРЕНД непрофесійності та непорядності тих, кого призначила обрана нами влада.

ТРЕНД невпевненості та небажання вже щось міняти і з кимось боротися тих, хто ще вчора віддавав все що мав, аж до самого життя, щоб змінити хибний шлях, нав'язаний нам ззовні.

Отже...

Наше "Агентство Іміджу України" спільно з експертами розпочало власну експертизу та розслідування щодо економічної ситуації в країні.

Ми (команда іміджмейкерів, що розпочала професійну роботу над іміджем країни) разом із групою експертів вважаємо фінансову ситуацію та інформування населення про неї неприйнятним, вимагаємо пояснень і професійних дій влади в цілому, і конкретно – уряду та НБУ.

Ми вже проводимо, і плануємо проводити ще в ширшому форматі, опитування авторитетних експертів в Україні та світі, аналізуємо динаміку фінансового стану країни протягом року і плануємо висунути чіткі вимоги до влади про необхідність докорінних персональних змін та невідкладних дій.

Ми хочемо розгорнути дискусію "5 порад "що робити Гонтаревій (або що робити з Гонтаревою) "" з варіантами відповідей та провести "I-VICHE"-голосування.

Кубів, Махніцький, Гонтарева, Ярема – це минулі і сьогоднішні обличчя нової влади. Список можна і варто продовжувати. Він назбирає десятки, якщо не сотні персоналій,

Хто має відповідати за їх діяльність, окрім них? Мабуть, ті, хто їх призначав. І ті, хто ними керував.

Ми боїмося собі зізнатися в тому, що наша економічна криза не є економічною по суті, а дуже нагадує кризу політичну. І справа тут не тільки і не стільки у війні та вивезених камазами мільярдах.

Справа у невмінні або небажанні визнавати свої помилки, невмінні або небажанні відмовлятись від корупційних схем, невмінні або небажанні призначати "профі" замість "своїх", невмінні або небажанні говорити всю правду замість напівправди, невмінні або небажанні виконувати обіцяне.

У цьому випадку, зрештою, не має значення – невміння це чи небажання. У даному випадку за втрачені життя, "розпечатані" мільярди, розбазарені можливості, розтрачені шанси мають відповідати не тільки Гелетей з Муженком, Кубів з Гонтаревою та Махніцький з Яремою, мають відповідати ті, хто призначав їх і керував їх "роботою".

І відповідальність зараз має бути втілена у швидких кадрових і системних змінах, у чіткому слідуванні до обіцяних реформ, до правдивого слова та до діла, що цьому слову відповідає.

І на завершення...

Вірити людині, яка є обличчям влади і говорить, що гривня не підніметься вище 13, 17, 21 і т.д. за долар, вже ніхто не збирається. Це означає, що ми не віримо владі.

Вірити людині, яка керує офіційним захистом держави, і від імені якої говорять про 2, 3, 5-х загиблих за день, про відсутність оточення, про повний контроль над об'єктами, про ефективну оборону, вже мало хто може і хоче. І це так само означає, що ми не віримо владі.

Вірити людині, яка розповідала про сотні кримінальних справ, про те, що "винні будуть покарані", про боротьбу з корупцією і злочинністю, не хотілось взагалі, тому що громадянське суспільство (а воно повсюди!) зміни, як і їх відсутність, спостерігає на власні очі. А це, знову ж таки, означає, що ми не віримо владі, хоч і намагаємося їй вірити.

Російська агресія та неоголошена війна вбиває десятки тисяч. Але економічна війна, головних винуватців котрої ми ще не визначили, вбиває і "вичавлює" з Батьківщини мільйони...

То ХТО ж нищить нашу гривню?! Хто розв'язав проти українців економічну війну? Кремль?... Банкова?... Грушевського?... Інститутська?...

Авторитет гривні – авторитет національної валюти, основа держави – і він знаходиться у смертельному піке!

Речі, що доводять країну до банкрутства, швидше за все, називаються тими самими іменами – невміння або небажання, непрофесіоналізм або безвідповідальність!

Хтось включив друкарський "станок". Хтось спекулятивно нажився. Хтось і тут знайшов можливості для корупції та злочину. А хтось просто на все це закрив очі. З якої причини, не зрозуміло!

Але гривня і далі знецінюється. Причин нам або не можуть сказати, або не хочуть. В аварійних ситуаціях людям треба давати якщо не повну картину стихійного лиха, то хоча б інструкцію: які ризики, і як з ними боротися.

В таких екстремальних випадках, якщо влада не може поміняти ситуацію, то ситуація може поміняти владу.

Стабілізація країни, впевненість у державі, довіра до влади неможливі без стабілізації гривні.

ЯК ми тепер повернемо довіру до гривні?

Якщо у влади нема відповіді, давайте думати разом.

powered by lun.ua
Коментарі — 322
Miki2 _ 27.02.2015 22:39
IP: 93.72.11.---
Тільки-но у Шустера виступила Тимошенко і на пальцях пояснила, що сталося з гривнею і що далі робити для її стабізації. Говорила просто і надзичайно зрозуміло, як для плебса, так і для яйкоголових. Таблиці офіційних цифр, які вона оприлюднила, просто приголомшливі. Гонтарєвій тепер точно звіздєц, а краще б тюряга, хоча так як трактувала відкритим текстом Тимошенко, за всіма оборутками НБУ стоїть звичайно Порошенко...
Порох Юща переплюнув, тепер ясно...
Leonid Entin _ 27.02.2015 22:37
IP: 74.125.181.---
Dear Ruslana! We are in the USA do not believe in government to. We can do it because we do not have war. In
Ukraine going war and you all have to support your government who trying to fight enemy who invade and raping your MOTHERLAND. Do not help this enemy to do this. Ukrainians have to be UNITED now and respect each others. Ne vbivai klin v borbu.
Александр Алексеенко _ 27.02.2015 22:36
IP: 178.94.58.---
gabon:
Александр Алексеенко:
Кстати, народ, не гоните на Гонтареву. Она делает что может. И даже больше. Она очень умная женщина. Вспомните хотя бы как она держала гривну в диапазоне 12-18 чисто на блефе без опустошения резервов.
резерви нацбанка упалі пачті до нуля.
ти бухой ілі тупой.?
Ты долбoеб, какие резервы? После Януковича и того хера Кубива там резервов было понты вообще. Можно сказать что их не было.
Наталия Вергилес _ 27.02.2015 22:21
IP: 195.245.221.---
9. Реформы МВФ – есть несвоевременные, не учитывающие всю сложность в стране и вредные, на данном этапе не применимы в Украине! Срочный пересмотр, замораживание, отложение, редактирование, согласование, всё, что угодно, но только не принятие реформ, ведущих к обнищания граждан, и к отказу государства выполнять свои конституционные обязанности.
На данном этапе ГОСУДАРСТВО, в лице Президента, ВР, Правительство обязаны начать выполнять свои КОНСТИТУЦИОННЫЕ обязательства перед народом, а только после возвращения доверия, начинать реформы, на фоне выхода из кризиса и улучшения не только благосостояния граждан, но и улучшения криминальной составляющей, проблем с вынужденными переселенцами.
Рой Лероис _ 27.02.2015 22:21
IP: 188.163.76.---
Руслана, йди на пенсію.
BTRS _ 27.02.2015 22:21
IP: 74.125.18.---
Укрооборонпром з трудом набирає працівників – МБТЗ фрезерувальник – 10 тис. На фронті дядько, молодший офіцерський склад – 20 тис. кредитні, податкові канікули, ні краще поорать "зрада!" під НБУ, може дура Гонтарєва знайде лоха й спише на когось ваш борг. Аваков – прибий їх на_уй.
Yuriy Kentsalo _ 27.02.2015 22:18
IP: 74.125.18.---
Цікаві роздуми...Майже такі як про Захарченка, коли приїхала від нього.
Олег Савчук _ 27.02.2015 22:15
IP: 95.132.65.---
усі питання доречні. Ключові слова "нас кинули"...
Наталия Вергилес _ 27.02.2015 22:14
IP: 195.245.221.---
7. Восстановление и создание отечественной импортнозаменяющей промышленности (от РФ), создание рабочих мест.
Создание, расширение альтернативной энергетики, пример Швеция, Испания.
Ложь Яценюка про отказ от росс. газа и переход на европейский – чудовища – а откуда в Европе газ?
В Украине есть научно-техническая база, есть и предприятия полного цикла, которые, увы работают на Европу (биотопливо)
8.Программа по воспитанию национальных, патриотических специалистов в различных отраслях, которые бы своей целью имели бы построения независимого, во всех сферах, государства.
Сейчас, увы, основная цель любого специалиста – личное обогащения, любыми путями.
Павлов Валентин _ 27.02.2015 22:12
IP: 91.201.242.---
Руслана. попробуй включить фонарик...
Наталия Вергилес _ 27.02.2015 22:06
IP: 195.245.221.---
3. Пополнение бюджета не за счёт кредитов от МВФ, а и за счёт возвращения выведенных денег с Украины, начиная от Лазоронко до Азарова+ семья.
На данный момент, в случае не предоставления обвинительных документов и доказателств бадитской деятельности последних, международный арест их счетов и имущества, будет снят, т.к. он накладывается на полгода. А Ярема ПОЛНОСТЬЮ развалил это.
4. Комиссия по работе Прокурора Яремы, который не арестовал все счета, недвижимость, земли фигурантов, более того часть недвижимости уже сейчас были переписаны на 3-и лица и фирмы.
Погиб журналист, который заявил в инете об снятии Печерским судом ареста со счетов Арбузова.
5. Пополнения счетов за счет возвращения (национализации, отмены приватизации и/или передачи в собственность недвижимости,земель и пр. фигурантов с последующей продажей.
Роман Костенко _ 27.02.2015 22:05
IP: 74.125.18.---
Після того, як Руслана проголошувала зі свого "танцювального" майдану – хай політики ідуть геть, мовляв, ми без політиків – хотілося б попросити її займатися піснями.

Після того, як Руслана заявила, що "на Востоке идею гражданская война"... Хотілося б попросити Руслану замовкнути надовго.

Набридла уже. Балаболка
Наталия Вергилес _ 27.02.2015 21:59
IP: 195.245.221.---
1. Вызов в ВР Яценюка с представителем НБУ и заслушивание отчёта про их деятельность, причины, следствия и план по урегулированию ситуации; с цифрами, фактами и аргументами, а не сегодняшляя трепотня перед журнвлистами. Возможно их отставка.
Сравнительный анализ работы премьера Яценюка и Тимошенка за тот же временной отрезок и оченка их результативности.
2. Срочное замораживание рассмотрения Пенсионной реформы, как такой. ЧТО ПРИВЕДЁТ К ОБНИЩАНИЮ ГРАЖДАН И увеличении
значительное недоверия и потери авторитета государства.
Роман Івасишин _ 27.02.2015 21:58
IP: 37.53.76.---
Зараз Руслану звинуватять, що вона бот кремля і розхитує лодку, а Луценко скаже, що почалась підготовка до весняних бунтів...
Роман Заблоцький _ 27.02.2015 21:56
IP: 74.125.181.---
гривня і далі знецінюється. Причин нам або не можуть сказати, або не хочуть.І ВОНА НОРМАЛЬНА?
Vitali Karnauhenko _ 27.02.2015 21:49
IP: 37.53.131.---
оце, так свобода слова! Руслана, не дають даже поділитись стобою, тим що думаю! Це вже крах Держави!
Нука Нака _ 27.02.2015 21:44
IP: 178.95.52.---
Спакуха!!! мне на ушко нашептали, перед заходом транша МВФ бакс взлетит, кое кто все купленное на кануне скинет и бакс опустят. Типа так)) Гг
iskra_zp _ 27.02.2015 21:41
IP: 46.211.130.---
Борт1659:
Ну і що це може означати? Думаю що сподівання східняків і западників десь співпадають. А саме в відношенні до олігархату.
Александр Бриленко _ 27.02.2015 21:41
IP: 178.93.42.---
Русланочка, браво!!! Я не считаю Пороха дураком и предателем, но он и только он несёт ответственность за свои кадровые назначения. И он обязательно её понесёт на следующих выборах...
Наталия Вергилес _ 27.02.2015 21:38
IP: 195.245.221.---
6. Вообще, пересмотр и отложение ВСЕХ предложенных "реформ", которые ведут к обнищания граждан и к потери доверия к государству.
И ещё, посмотрите пожалуйста передачу – есть на Ютубе: "Зачем вводят санкции против России (28.02.2015) ", передача "Право голоса". Там говорится и про санкции, и про реакции на санкции, и про то, что ряд стран хотят вернуть с РФ отношения и пр.
Смотреть его нужно не с позиции, что это российская пропаганда, а с позиции АНАЛИЗА реакции их специалистов на данный момент и на то, что ястребы не отказываются от военных действий.
Александр Коновальчук _ 27.02.2015 21:38
IP: 93.77.132.---
Що так буде сьогодні, вже було видно ще літом, коли за розмовами не пішли самі реформи. І ПЕРША реформа – це усунення олігархів від економічної і політичної влади. Другий крок – хай не як в Турціїї, де саджають крадіїв в чан з дерьмом, а хоч би як в Південній Кореї, яка посадила кількох своїх прокравшихся президентів. У нас вся влада, починаючи з першого президента, включно з міністрами, головами облдержадміністрацій, вела себе по відношенню до України та ії народа як зграя голодних шакалів, як організована злочинна група, кожен член якої знав наперед, що він буде злочинцем при цій владі. І таке було ВЕСЬ ЧАС. І зараз змін ДУЖЕ МАЛО. Ми почали жити по новому – ми стали СВІДОМИМИ УКРАЇНЦЯМИ, але такими не стали наші можновладці. ОТЖЕ, ПЕРШИЙ КРОК ДО РЕФОРМ – ЗАБРАТИ ВЛАДУ У ОЛІГАРХІВ, ДРУГИЙ КРОК – НЕ ЛЮСТРАЦІЯ-ЛАЙТ, А ПОВНЕ І ВСЕОСЯЖНЕ НЕДОПУЩЕННЯ І КРИМІНАЛЬНЕ ПЕРЕСЛІДУВАННЯ ЧІЛЬНИХ ВЛАПДОМОЖЦІВ БЕЗ ВИКЛЮЧЕННЯ.
iskra_zp _ 27.02.2015 21:33
IP: 46.211.130.---
Є хороше прислів'я: "жадний два рази платить, ледачий два рази робить". Так от і ми не довели свою революцію до кінця. В чому? Знову віддали всю владу їхні руки, сподіваючись, що вони вже все зрозуміли і проникли повагою до нас. (?!)
Stoick _ 27.02.2015 21:32
IP: 74.125.18.---
1. Україна – є Україною не тощо є гривня. Руслана, в України не має громадянського суспільства, в Україні є стадо індивідів, але не тих індивідів у яких є точка зору раціональна, і яка може принести користь суспільству, а така, яка при можливості наступить сусіду на голову, а тобі на горло, а потім вибере Президентом олігарха. Не має реформ – не має стабільності, НЕ МАЄ ГРИВНІ. Доки у нас негативне сальдо, доти гривня буде знецінюватись. Україні потрібна свобода всього, якщо не обмежується право інших. Україні потрібні невеликі податки, є правда в словах Балашова, або євро-доларо зона, але без реформ її не буде.
Храмов Олег _ 27.02.2015 21:32
IP: 37.115.196.---
Пока зло не уничтожено будет такой бардак.Это шайка трусливых людишек.Смелость – города берет,трусость-сдаёт регионы страны.Сегодня "Тухлый" политик 1 министр нам очередной раз с пафосом самодовольного неизлечимо больного вешал лапшу.Зло надо уничтожить!
Ludmyla Zagoruyko _ 27.02.2015 21:31
IP: 77.90.251.---
Влада – це Порошенко і Яценюк, які відповідають за злочинну бездіяльність а можливо свідому злочинну діяльність тих осіб. яких назвала Руслана. Але всі вони добре знають що за їх злочини буде лише політична відповідальність. Це катастрофа для країни. Доки хоч один президент чи прем'єр і їх подєльники з ГПУ, НБУ і т.п. не сядуть за грати або не будуть четвертовані на Майдані нічого не зміниться.
Aтака Путіна1245 Корупція1366 Уряд реформ410 Україна та Європа1103 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter