Олег Тягнибок Голова ВО "Свобода"

Лаптем по братських могилах

05 квітня 2008, 00:01

Російська Дума знущається над пам'яттю жертв Голодомору.

У середу 2 квітня Державна Дума Росії ухвалила блюзнірську заяву "Пам'яті жертв голоду 30-их років в СРСР", у якій відкрито і цинічно заперечила факт геноциду, оголосивши спланований, організований і здійснений комуністичним режимом Голодомор всього лише... трагедією. Отакий собі, мовляв, нещасний випадок стався з добрим десятком мільйонів українців у 1932-33 рр.Тут варто нагадати: Голодомор, хоча й найстрашніший, проте не єдиний злочин Москви проти нашої нації. За підрахунками експертів за якихось сім десятків років окупаційний режим умудрився знищити близько 20,5 (!) млн. українців. Зокрема кількома голодоморами, масовими розстрілами, депортаціями, репресіями. Це все одно, що з мапи Європи за цей же термін зникло б геть усе населення – наприклад, Австрії, Бельгії і Македонії разом узятих. Чи не вважалося б це геноцидом?

Нечувана за блюзнірством спроба владних кіл Російської Федерації применшити масштаби геноциду, замовчати справжній його зміст є цинічною наругою над пам'яттю мільйонів людей, знищених московським більшовизмом.

Попри лицемірні почуття "скорботи", Дума намагається свідомо фальшувати недавню історію, свідки якої ще живі, маючи на меті ввести в оману світову громадськість та власних громадян.

Відмовляючись відповідати за злочини тих, чиїми спадкоємцями вони себе проголосили, кремлівські владні кола вдаються до негідних і нелюдських спроб жонглювати семантикою поняття "геноцид", шулерського пересмикування фактів і відвертої брехні. Геноцид постає лише трагічним випадком, на зразок випадкової аварії на дорозі. Його підготовка і здійснення – лише "прєнебреженієм" життям людей заради досягнення економічних і політичних цілей. А система тотального вилучення продуктів, "чорних дощок", блокування армійськими відділами приречених на голодну смерть районів, населених українцями і ніким іншим (!) – виявляється, не має жодних ознак знищення за етнічною належністю!

Такі заяви зайвий раз демонструють справжнє обличчя, справжню мораль, справжню сутність московської владної верхівки. Віками рекламована так звана "русская широкая душа", "всємірная атзивчівасть" проявилась у блюзнірському топтанні лаптями по могилах мільйонів. Мільйонів по-звірячому вбитих, замордованих штучним голодом...

Невже російська Дума, російська правляча верхівка справді сподіваються когось обдуритити? Невже вони справді розраховують на те, що їм вдасться змусити українців мовчати? Невже вони думають, що подібні лицемірні і провокаційні заяви можуть викликати інші емоції, ніж гнів та обурення?

Врешті, невже думають, що фальшивою скорботою та зверхніми і безтактними закликами, вони зможуть відбілити криваве і злочинне московське минуле чи, тим паче, нав'язати Україні їхнє препароване і викривлене до невпізнання бачення історії?

Негаціонізм (заперечення) Голодомору стає одним з провідних напрямків в українофобській інформаційній політиці кремлівської владної еліти, що відверто стала на шлях реваншизму і реставрації сталінської імперії. Варто нагадати і систематичні хамські та провокаційні висловлювання найвищих очiльників Російської Федерації, розпалювання антиукраїнської істерії у російських ЗМІ, фінансування та демонстративна інформаційна підтримка ексремістських та сепаратистських елементів, постійні спроби спровокувати політичну нестабільність в Україні та безпрецедентний газовий шантаж – все це віхи планомірного курсу Росії на загострення стосунків з Україною.

А тепер уявіть собі, як зреагував би, наприклад, Ізраїль і що сьогодні творилося б у світі, якби німецький бундестаг видав подібну заяву щодо Голокосту...

Очевидно, що Президенту України, Верховній Раді, МЗС належало б дати адекватну відповідь на блюзнірську і цинічну спробу заперечити геноцид 1933 року парламентом держави-правонаступниці СССР. Хоча б дати оцінку заяві Думи, звернутися до парламентів держав, що визнали Голодомор, з закликом засудити ганебну російську політику негаціонізму Голодомору. Бо якщо не реагувати на подібне блюзнірство, то чого тоді варті всі ці офіційно-урочисті скорботи за невинно убієнними?

Проте наша влада, схоже, обрала звичну для себе позицію страуса. Очевидно, офіційний Київ все ще не може оговтатись від ляпаса, отриманого від "світового співтовариства" в Бухаресті. Станом ступору можна пояснити нездатність реагувати на будь-які інші зовнішні подразники. Але це вже інша сумна і повчальна історія.

powered by lun.ua
Коментарі — 319
Бадяк _ 06.04.2008 21:28
IP: 193.120.116.---
Мочи комуняк!!!
Ольгин _ 06.04.2008 19:52
IP: 77.122.43.---
Deutsch – Нет закона, так будет. Приведут существующее законодательство к требованиям ЕС
Ольгин _ 06.04.2008 19:46
IP: 77.122.43.---
Deutsch – Реституция есть и в Словакии и в странах Прибалтики. И это я знаю не по наслышке, а точно. Реституция – это возврат имущества – и земля сюда тоже относится. А Конституция меняется нашими обранцями на раз. А наш гарант вообще все законы и всю юристпруденцию в виду имел...
Deutsch _ 06.04.2008 19:30
IP: 84.191.214.---
06.04.2008 17:52___ Ольгин

Земельной реституции нет нигде – ни в Польше, ни в Словакии, ни в Прибалтике ни где либо в Европе. И на Украине быть не может. Хотя бы прочтите первый раздел "Земельного кодекса Украины", прежде, чем затрагивать эту тему. Или вы специально затронули этот бред? Ну тогда придётся вам возразить тем, что в психиатрических клиниках очень многие считают себя Наполеонами. Их насчитывается более 20 тысяч. И все претендуют на управление Францией, называя Саркози самозванцем и узурпатором. И даже организуются в партию. Пишут жалобы в ООН и в спортлото. Только кому этот бред интересен, кроме их самих?
командор _ 06.04.2008 18:58
IP: 77.122.4.---
06.04.2008 18:18___ Ольгин

Долго и издалека заходите.
В черниговской обл. селяне уже практически не имеют земли-вся передана за натуральную оплату арендаторам,которых они даже не знают.Но что интересно как и раньше все село собирается у "бригады",получают разнорядку и идут и работают на этой земле. Я у арендатора спрашиваю почему идут и работают? Интересен ответ -по привычке.
Олег-Холодноярівець _ 06.04.2008 18:57
IP: 193.239.178.---
Тільки не в мАрксизм (путинізм)... бо така система не бере до уваги прагнення людей до особистої свободи, духовного самовираження і політичного вибору. Вона також заперечує органічний зв'язок між еконо- мічною продуктивністю й особистим прагненням до матеріального добробуту.
Це дорога дорога в нікуди!
bigudi _ 06.04.2008 18:40
IP: 99.225.175.---
06.04.2008 18:29___ Олег-Холодноярівець
Ми – за кардинальне і швидке покращення якості життя в країні для всіх людей.
Замість повільної еволюції ми повинні здійснити повноцінний якісний стрибок у майбутнє.

ой ой ой! уже слышали такое. опишите подробненько куда вы будете прыгать: вверх, вперёд или вниз? майбутне разное бывает. да, и ещё такой маленький ньюансик из биомеханики движения. вы собираетесь совершать этот якисный прыжок с прямых ног или полусогнутых. почему спрашиваю? человек я, не страдающий иллюзиями и фантазиями.
Олег-Холодноярівець _ 06.04.2008 18:29
IP: 193.239.178.---
Ми – за кардинальне і швидке покращення якості життя в країні для всіх людей.
Замість повільної еволюції ми повинні здійснити повноцінний якісний стрибок у майбутнє.

" Український прорив "
Ольгин _ 06.04.2008 18:18
IP: 77.122.43.---
sybarite – Певне, там це не проблема. А в Словвачині є, і в Прибалтиці. І в нас Польща вимагатиме провести реституцію на західних землях, зважаючи на причини "ісходу" поляків. І проведуть. Бо 130тисяч виборців, суспільна підтримка такої акції, сильне "волинське" лоббі в керівництві Польщі для керівників Польської держави суттєві чинники, А для наших керівників суттєво, що про них У Варшаві та Вашингтоні скажуть.
sybarite _ 06.04.2008 18:10
IP: 77.123.198.---
06.04.2008 17:52___ Ольгин
Не вводьте, будь ласка, людей в оману. Такої реституції і у самій Польші немає.
Ares _ 06.04.2008 17:56
IP: 193.84.90.---
обращение к / Mamay_Kiev / и его компании

Сейчас речь идёт не о роли иудеев. А о думе РФ, не признание голодомора 1932-1933г. генацидом украинского народа, ещё раз доказывает, что в кремле сидят вражины. И "песни" черномырдина о дружбе это туфта. Дружба есть между отдельными гражданами, семьями двух стран. кремль сейчас не представляет интересы русского народа, как вы сами написали, а создаёт видимость патриотизма, а руководят РФ всё теже людишки, что и после 1917г., зайдите на настоящие руские патриотические сайты. http://www.gulag.ipvnews.org/ Правит вся таже там красная сволочь. На автора статьи нападаете, как крысы. Украинский язык многие ичи, маны, знают превосходно и пишут вроде бы как украинец, но нет это вся таже красная-большевицкая публика. Всё рано или поздно всё будет раскрыто, написано, рассказано. Всё начнётся с дитей патриотов Украины. Мы откроем везде памятники героям разных национальностей боровшихся с советами. Вас жаль вы будете только наблюдателем и от бессилия вам прийдётся эмигрировать в россею, или строить защитную стену от патриотов арабов.
bigudi _ 06.04.2008 17:54
IP: 99.225.175.---
Олег-Холодноярівець
Ті, хто вірили в нього, вважали, що пов'язали свою долю з великою істиною, а насправді вони довірилися інтелектуальній фантазії, якій не судилося ніколи втілитися в людське життя.

какой же вы умный! вы просто, как целитель для украинцев. всё размышляете да размышляете... кто кого убил, кто кого похоронил. и ни слова про современность. именно вы должны писать учебник по истории. чтобы наши потомки знали, как можно выползти наверх, на костях умерших. это вам не судьба покойного журналиста.
Ольгин _ 06.04.2008 17:52
IP: 77.122.43.---
В Польщі декілька днів спілкувався з членами товариства "вигнанців з Волині та їх нащадків" – назва приблизна. Досі називають себе помещиками, а українців "мої селяни". Деякі вже перевірили стан своїх колишніх володінь і натякнули селянам, щоб краще дбали про маєтки, деякі "своїм селянам" навіть секонд-хенд возять. І таких нащадків в Польщі десь біля 130тисяч здається. От приймуть Україну в НАТО та ЄС, доведеться певні Їхні закони виконувати. І буде в Рівенській і Волинських областях суцільна реституція. Польща тому і старається так протиснути Україну в вищеназвані структури, що згадане товариство там має дуже сильні позиції. А Польські державні діячі, на відміну від наших, намагаються робити вчинки, які будуть позитивно оцінені власним суспільством.
Олег-Холодноярівець _ 06.04.2008 17:45
IP: 193.239.178.---
Марксизм не усвідомив основних чинників формування міжнародної обстановки у XX ст. Він недооцінив ролі етнічного і національного факторів, не врахував потягу народу до релігії.
Ці фактори вплинули на політичні погляди, які призвели до загальної кризи марксистської доктрини.
Життя наочно підтвердило, що марксизм обкрадає людські душі, наповнює їх фальшивими доктринами і відволікає від праці на рідному грунті.
Ті, хто вірили в нього, вважали, що пов'язали свою долю з великою істиною, а насправді вони довірилися інтелектуальній фантазії, якій не судилося ніколи втілитися в людське життя.
Дас _ 06.04.2008 17:33
IP: 77.109.36.---
16:37___ Mamay_Kiev

По-разному было, иногда свои расстреливали, иногда привозные. В Камбодже при ПолПоте уничтожили треть населения, свои же красные кхмеры, но ведь не отрицают же что там не было геноцида.
вужик_вогнепалик _ 06.04.2008 17:28
IP: 62.244.18.---
до 06.04.2008 15:32___ Finkler
"пан Тягнибок своєю реплікою зреагував на рішення Госдуми Росії," – та всі погоджуються що зауваження за суттю нормальне. Але. Тягнибок не в стані бути двигуном розвитку, генератором ідей, організатором креативних процесів. Він паразитує на примітивному, хоча і щирому і обгрунтованому почутті нелюбові галичан до маскалів, називаючи це "любов до батьківщини". як державний діяч він заздалегідь безплідний і після себе нічого крім руїн не залишить. наголошую що депутати від ВО Свобода набльш скурвлені і корумповані в райрадах галичини і він про це не може не знати. не знаю імені того, хто ним маніпулуює, (припускаю,що звати його Ярослав)) але чувак в результаті святос вірить в те, що він найкращий і з маніакальною наполегливістю лізе на Олімп.
Дас _ 06.04.2008 17:28
IP: 77.109.36.---
Полковник_Вешняк – это пишуший комиссар интернета, хорошо обученный украинскому языку, для достоверности восприятия украинскими патриотами.

Обязательно надо настаивать на Голодомор = Геноцид, но ни в коем случае не обвинять "москалей", то бишь русских как народ. Это сеет межнациональную вражду в Украине, и не соответствует реалиям истории.

Геноцид украинского народа = геноцид украинцев, русских, болгар, греков и др. народов живших в УССР.
Количество жертв в 10 млн. слишком преувеличено, но не опровергает факт геноцида. Согласно данным переписей 1926 и 1939 годов погибшими в УССР можно примерно определить в 3.2 – 4 млн. человек.
bigudi _ 06.04.2008 17:28
IP: 99.225.175.---
командор
Для начала научитесь думать хотябы иногда.

зачем вы так обижаете читателей уп? мы же не обезьяны какие-то. я, например, вам предлагала понюхать кал. вы говорите, что не готовы. а как же вы можете давать советы людям, если не хотите даже попробовать нюхнуть то, что нюхают украинцы? вы что цаца?
командор _ 06.04.2008 17:10
IP: 77.122.4.---
06.04.2008 17:05___ Mamay_Kiev
командору

"...потрібно не "иногда", а постійно, регулярно і напружено. і тоді у тебе все буде гаразд. а про дзеркало не потрібно сприймати все буквально, а то справді ще вняпишся на себе у дзеркало дивитися, а це до добра може не привести..."

Для начала научитесь думать хотябы иногда.

Блин,что-то сирот на блогах развелось.
Mamay_Kiev _ 06.04.2008 17:05
IP: 83.170.247.---
командору

потрібно не "иногда", а постійно, регулярно і напружено. і тоді у тебе все буде гаразд. а про дзеркало не потрібно сприймати все буквально, а то справді ще вняпишся на себе у дзеркало дивитися, а це до добра може не привести.
командор _ 06.04.2008 17:00
IP: 77.122.4.---
06.04.2008 16:37___ Mamay_Kiev
командору

"... Тому перш ніж шукати винуватців за кордоном, уважно опрацюйте історічний матеріал і прискіпливо вивчіть своє відображення в дзеркалі, буде дуже корисно та повчально..."

Уважно опрацьовую историчный материал. С вое изображение в зеркале не изучаю,так как не страдаю нарциссизмом.
А вот иногда думаю,чего и вам желаю.
командор _ 06.04.2008 16:56
IP: 77.122.4.---
06.04.2008 16:37___ Mamay_Kiev
командору

"...шановний, свої ж і розстрілювали, СВОЇ!!! У цьому ГОЛОВНА проблема. -енки, -чуки, -ські-, і їм подібні..."

Об этом и речь! Только какой у меня может быть вопрос к пацану постреливающему своих же в Быковне? У него был выбор? Осуждать надо организаторов. Сумкли же немцы осудить фашизм?

"...Ідеологами та організаторами вони не були, занадто недоумкуваті..."

Здесь на блогах тусуется уже несколько представителей высшей рассы, место возле них свободно,
Mamay_Kiev _ 06.04.2008 16:42
IP: 83.170.247.---
Пане Фінклере, не потрібно займатися моралізаторством. Брехню треба називати брехнею, і цинічне лицемірство – лицемірством. Тим паче, коли цим займається публічна особа, хоча і маргінального масштабу. Рекомендую думати, думати і ще раз думати. А також як співав Висоцький: "Не давай себя хватать, моя лапочка!" Тож, вельмишановний, не давай робити дурня із себе та з інших, якщо ти справжній галицький інтєлігент.
Mamay_Kiev _ 06.04.2008 16:37
IP: 83.170.247.---
командору

шановний, свої ж і розстрілювали, СВОЇ!!! У цьому ГОЛОВНА проблема. -енки, -чуки, -ські-, і їм подібні. Ідеологами та організаторами вони не були, занадто недоумкуваті (прикладів маса від гарантованого -енка до останньої -енки на владному Олімпі). Хто були старостами в селах, німецькими посіпаками, хто були вірними ленінцями, хто були відданими енкавеесниками і т.д. Свої, рідні, місцеві, тутешні. Тому перш ніж шукати винуватців за кордоном, уважно опрацюйте історічний матеріал і прискіпливо вивчіть своє відображення в дзеркалі, буде дуже корисно та повчально.
bigudi _ 06.04.2008 16:07
IP: 99.225.175.---
06.04.2008 11:11___ Deutsch
У вас получился прекрасный бигудёво-исторический и ФСБэшно-дебильный диалог.

я не хочу петь с женщиной. что она мне может дать? большого и светлого у неё нет. а у тебя есть, я чувствую это. ты-моя звезда на фэсэбэ-шном небосклоне. если не ты, то кто ещё направит умы нас и наших деток в нужное русло? стань моей путеводной звездой, умоляю. добрый ты наш самаритянин.
Aтака Путіна1224 Україна та Європа1085 Корупція1335 Зеленський19 Донбас14
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter