Олег Тягнибок Голова ВО "Свобода"

Момент істини: українофоби і ''хруні'' проти української мови

24 лютого 2010, 15:38

Пропоную Вашій увазі Заяву прес-служби Всеукраїнського об'єднання "Свобода" щодо мовної істерії українофобів та плазування псевдопатріотів

"Можливо, не тепер? Все-таки діти", – сказав Дракон,

дивлячись на меч Ланселота.

- "Ні. Тепер", – відмовив Ланселот.

З фільму "Вбити дракона"


В Україні існує лише один вид ксенофобії – українофобія. Тому істерична реакція проросійських політиків щодо акцій Всеукраїнського об'єднання "Свобода" з нагоди Міжнародного дня рідної мови не викликає подиву. Партія регіонів, яка представляє інтереси Кремля в Україні, та її сателіти чітко визначили свої позиції щодо наступу на все українське. Основний удар своєї діяльності вони спрямували проти української мови, намагаючись будь-яким способом закріпити за російською статус панівної.

Московські подножки намагаються надати мові російської національної меншини привілейованого статусу в діловодстві та судочинстві, зробити російську мову регіональною, згодом – офіційною, щоб, зрештою, обернути її на державну. Речниками цих ідей виступають як відомі українофоби типу нардепа-регіонала Колесніченка, так і "нові патріоти" типу Тігіпка.Новим етапом у тотальній боротьбі українофобів з українською мовою стало звернення нардепа-регіонала Вадима Колесніченка до Генерального прокурора України з вимогою притягнути мовознавця, депутата Львівської обласної ради від ВО "Свобода", лавреата премій ім. О. Гірника та Б. Грінченка, доцента кафедри української мови Національного університету "Львівська політехніка" Ірину Фаріон до кримінальної відповідальності за статтею 161 Кримінального кодексу України "Порушення рівності громадян залежно від їх расової, національної належності або ставлення до релігії". На думку одіозного співця сепаратистів (нагадаємо, що цей українофоб назвав "справжніми патріотами" учасників сепаратистського з'їзду в Сіверськодонецьку, які 2004 року створювали так званий ПІСУАР), – Ірина Фаріон "дискримінує дітей за мовною і національною ознакою". Неадекватну оцінку Колесніченка викликала акція "Утверджуймо державну мову!", яку провела "Свобода" 19 лютого 2010 року у львівському дитячому садочку N67 (http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/013818/) Очевидно, нардеп-регіонал солідарний з тьотею Мотею з "Мини Мазайла", якій "прілічнєє бить ізнасілованной, нєжелі українізірованной".

Ми усвідомлюємо, що потуги українофобів засудити мовознавця є лише першою ластівкою у їхньому наступі на українську мову та права української Нації. Слід очікувати ухвалення лавини антиукраїнських актів, які перебувають поза рамками Конституції та моралі.

Наприклад, так званий законопроект "Про заборону реабілітації й героїзації фашистських колабораціоністів 1933-1945 рр.", зареєстрований 15 січня 2010 року все тим же Вадимом Колесніченком. Цей сумнозвісний нардеп-регіонал назвав поплічниками нацистів увесь український національно-визвольний рух, зокрема Українську Повстанську Армію. І чхати йому на те, що факти свідчать про протилежне, що під час Нюрнберзького процесу, попри на наполягання Кремля, розгляд питання про співпрацю УПА з німецькими окупантами відхилили у зв'язку з відсутністю будь-яких доказів. Вадим Колесніченко також є автором серії законопроектів, якими пропонує запровадити російську мову в різних галузях судочинства, а також зобов'язати службовців органів місцевого самоврядування знати відсутні у Конституції регіональні мови і мови національних меншин.

Приклад антиукраїнської діяльності лише одного члена Партії регіонів – звісно, краплина в морі українофобії, яке розлилося по Україні. Проте, якщо вчора українофоби діяли під личиною захисників прав громадян, використовуючи як димову завісу спотворений текст "Європейської хартії регіональних мов або мов меншин", за якою ховали тотальну окупацію українського інформаційного простору та реальну русифікацію всіх сфер українського життя, то сьогодні маски скинуто і нищення української мови та її носіїв набуває відвертого характеру.

Не дивно, що під прицілом українофобів опинилася саме член Політради ВО "Свобода" Ірина Фаріон. Її безкомпромісну позицію щодо захисту національних інтересів знають і підтримують українці. Адже колективна обструкція Ірини Фаріон розпочалася одразу після оприлюднення її відкритого листа Вікторові Януковичу (http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/013771/) та відкритого звернення до Верховної Ради України (http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/013833/). Для нас, націоналістів, вибір мішені українофобів є зрозумілим. Їхній намір – знищити сильних, щоб заламати слабодухих. А привід завжди знайдеться. Так, як це було 2004 року з виступом лідера ВО "Свобода" Олега Тягнибока на горі Яворина. І дарма, що Олег Тягнибок в усіх можливих судових інстанціях в Україні довів, що відеозапис його виступу на горі Яворина 2004 року було сфабриковано, українофоби далі лементують про нацизм та ксенофобію "Свободи". Така ж ситуація складається й навколо цькування Ірини Фаріон.

Розгортання регіоналами скандалу на кшталт "Яворина-2" навколо акції "Утверджуймо державну мову!", яку проводила "Свобода" у львівському дитячому садку N67, – це лише пролог до масового наступу кремлівських яничарів на все українське. На жаль, всі мовчать, ніби не помічають масових порушень мовного законодавства, тотальної інформаційної окупації, зрештою, шаленої денаціоналізації наших дітей, коли ровесники Незалежності, як додаток до права голосувати, отримують чужу, накинуту окупантами, мову.

Хіба для когось секрет, що в будь-якому так званому "українському" дитячому садочку Києва і далі практично по всій державі україномовна дитина потрапляє під шалений вал русифікації. Але цього мало, тепер московські яничари намагаються зробити кримінальним злочином право захистити своїх дітей від російської окупації. Не дивно, що приводом для оголошення війни українофоби обрали акцію "Утверджуймо державну мову!" в дитячому садочку, бо саме у малих дітей, навіть у Львові чи Тернополі, вони прагнуть вирвати Україну з Душі. І скиглення про ранимі дитячі душі є облудним і наскрізь фальшивими. "Борцям з тоталітаризмом" радимо ще раз передивитися культовий для них фільм "Вбити Дракона" і звернути особливу увагу на останню сцену, винесену в епіграф. Мораль зрозуміла: вбити Дракона можливо, але полем битви має стати дитяча Душа, бо дорослі невиправно понівечені Драконом. І саме це робить "Свобода" своєю акцією "Утверджуймо державну мову!", яка відбувається у дитячих садках. Тому й озвався так голосно московський шовіністичний Дракон, тому й підспівують йому слабодухі. Але "Свобода", як лицар Ланселот, не піддається маніпуляціям, виходить на бій і твердо тримає меч. Меч Справедливості.

Проте з позицією українофобів усе зрозуміло. Викликає подив те, яким чином до ґвалту московських шовіністів приєднався сонм україномовних псевдопатріотів, "хрунів" та інших "дядьків отєчества чужого" (як їх влучно назвав Тарас Шевченко). Саме вони здійняли найбільший галас, що ВО "Свобода", а особливо Ірина Фаріон "не так", "не в тому місці", "не в той час" і "не тим способом", "дуже не толерантно" захищає український Дух та українську Душу. Бо для них, "хрунів", про любов до України можна лише говорити, плакатись на ситуацію, займати патріотичну позицію винятково на печі (згадайте ще Самійленкове з ХІХ століття: "кожна піч українська – фортеця міцна, там на чатах лежать патріоти") і просити, просити, вічно просити. "Хруні" мовчать, коли в Павлограді українців звільняють з роботи за вживання української мови, "хруні" боязко дивляться в іншу сторону, коли ображають чи б'ють українців в Одесі і Криму, "хруні" спокійнісінько миряться з ґвалтуванням дітей в "Артеку" (очевидно, образ "тьоті Моті" об'єднує московських шовіністів і українських псевдопатріотів), "хруням" звично витирати плювки з обличчя. Але така ж звична справа для них – приєднуватися до українофобів і вкупі з ними, злагодженим хором засуджувати націоналістів, як у Шевченкового "Юродивого", написаного на основі реальних подій:

"Найшовсь-таки якийсь проява,

Якийсь дурний оригінал,

Що в морду затопив капрала,

Та ще й у церкві, і пропало,

Як на собаці.

Так-то так!

Найшовсь-таки один козак

Із міліона свинопасів,

Що царство все оголосив:

Сатрапа в морду затопив.

А ви, юродиві, тим часом,

Поки нездужає капрал,

Ви огласили юродивим

Святого лицаря!


Ми пам'ятаємо реакцію українських псевдопатріотів щодо чину Степана Бандери і націоналістів у 30-х роках ХХ століття. Але сьогодні, на пострах ворогам українська Нація гордо має ім'я Бандери, а його псевдопатріотичних "критиків" давно сточив шашіль небуття. Туди ж відправляться і сучасні орди українофобів та суголосних їм псевдопатріотів.

Те, що "грязь Москви" з Партії регіонів кинула рукавичку саме "свободівцям" і "Свободі" – не дивно, адже лише націоналістів вони панічно бояться. Ще перед другим туром виборів "Свобода" оголосила про перехід в національну опозицію. Ми готові до боротьби. Захищати Україну та українців – не наша забаганка, це наш обов'язок. Зберегти мову, донесену нам крізь віки русифікації та полонізації, – це заповіт дідів. З двох кремлівських кандидатів до влади прийшов агресивніший та відвертіший. Ну що ж. У Нації буде менше ілюзій. Попереду – велика боротьба і ми до неї готові.

А ось неспотворене українофобами сприйняття події:

http://www.youtube.com/watch?v=KCwo1_JV1ac

powered by lun.ua
Коментарі — 292
Mamuka _ 24.02.2010 18:27
IP: 91.124.209.---
А "хрун" это какое-то страшное бандерское ругательство
zedth _ 24.02.2010 18:24
IP: 194.44.221.---
Я впевнений що Фаріон просто настільки була ошарашена російським засиллями що бовкнула неподумавши. А тепер відступати назад не слід.

В дитсадках ОБОВ'ЯЗКОВО потрібно називати дітей українськими іменами, так само й в школі, хоча в останній переважно по прізвищу.

Дітей потрібно виховувати в національно-патріотичному середовищу, інакше виростають росіяни. А росіяни – це не українці, як би вони не "перекладали в голові" на українську.

А російськомовні українці це взагалі ізврат. Їм недовіряють ні українці, ні росіяни, це просто чергова нікчемна недонація. Хоча звичайно українцям шкода цих недоукраїнців, тому й намагаємось якось виправити це неподобство.

Партія Свобода в черговий раз підняла свій авторитет поміж УКРАЇНОМОВНИХ!
Критикан-2 _ 24.02.2010 18:24
IP: 82.193.97.---
Я не помітив "повзучої" русифікації у школі. Інша справа, що російська, на жаль, досі панує у Києві. Це правда. Діточок після занять зустрічають біля школи бабусі й дідусі, які розмовляють російською. Це біда, але водночас ми цього не переборемо. Тому і треба боротися проти "другої державної" усією громадою. Досить дивно чути таке від мене – на три чверті росіянина, але це вже інша річ.
Щодо шкільної програми, то це суцільний жах. Таким чином важко сподіватися на те, що діти будуть любити рідну мову.
Андрей-с-Востока _ 24.02.2010 18:22
IP: 178.95.20.---
Ну и звездун же ты, Олег:) Обосрались, так хоть бы признали, дурачки.

Про всё в статье рассказал, а про главное ни слова – зачем Фарион занималась унижением львовских детей. Здоровые люди Украины уже поняли, что тут одно из двух: либо Фарион и правда не дружит с головой (а вместе с ней и остальные члены партии), либо Свобода занимается сознательными антиукраинскими провокациями. Москалям продались, а?
fotina _ 24.02.2010 18:16
IP: 89.21.91.---
Просто треба дітей навчати...

Але при цьому не говорити, що ім'я Ліза походить від слова "лизати". І тому це ім'я пагане. Ви сюжет перегляньте, а потім говоріть. Ви хочете, щоб ваших дітей навчала так навчали?
dihlofos _ 24.02.2010 18:15
IP: 95.135.41.---
НЕХАЙ БИ ХРУНІ ПРИЇХАЛИ ДО РОСІЇ ТА СВОЇХ ДІТЕЙ КЛИКАЛИ ПЕТРИКАМИ ТА НАТАЛКАМИ...ДЕ Б ВОНИ БУЛИ ПІСЛЯ ТОГО?...
...ЦЕ ВСЕ ВІД СОВКОВОГО КОМПЛЕКСА МЕНШОВАРТОСТІ ПОВТОРЮВАТИ ОДИН ЗА ОДНИМ, НАЗИВАЮТЬ ДІТЕЙ ЛЄНА,НАТАША,АЛЬОНА...ГАНЬБА ХРУНЯМ
в.в.путин _ 24.02.2010 18:12
IP: 91.215.24.---
ФоС'РёРЅРёСЏ:
в.в.путин _ 24.02.2010 17:49

і що з того? вони від цього менше українці?
чи ви вважаєте, що нація будується на чистоті крові?
хто в 2010 році може стверджувати що він "чистий" росіянин, чи українець, чи єврей?
давно вже все намішано. і слава Богу.

Фарион и Тягнибок.
-

Не знущайтеся;) Ви ж не знаєте їх генеалогії. Вони просто дебіли на яких варто звертати увагу виключно з метою нейтралізації, тому що вони несуть загрозу СПРАВЖНІЙ національній безпеці.
merja _ 24.02.2010 18:11
IP: 95.133.227.---
СловоМаргінесу:
Головне не заморочуйтесь самі:)))
Viaa _ 24.02.2010 18:10
IP: 82.193.121.---
Критикан-2:
Що стосується Олега і "Свободи", то на жаль, їм дорога одна – у маргінали, як і усім радикалам, які не в змозі запропонувати Україні нічого конкретного і конструктивного, тільки волання про патріотизм. Справу треба навчитись робити. Справу! Скільки їх вже було – немічних менеджерів? До біса! Де підсумок? Де результат, яким можна було б пишатися? Ті 150 гетьманів, що постійно чубляться?
І що Ви вже зробили особисто – здивуєте власними досягненнями?
BPN _ 24.02.2010 18:09
IP: 77.122.171.---
Критикан-2:
Те, що Фаріон кінчена дебілоідіотка – факт... Онук навчається у першому класі київської школи, де всі говорять українською. Нарешті, наймолодший онук в дитсадку, де теж опановує державну мову...
----------------------------------
Неправда... Якби я не був киянином і мої діти не навчалися київських школах, то я Вам може й повірив... Але у Києві відбувається повзуча русифікація у школах. І це незважаючи на те, що навчання ведеться українською мовою. Але діти між собою розмовляють російською. І ті, україномовні, теж змушені розмовляти російською. Тому мова це така річ, де однієї поваги до неї недостатньо. Нею ще треба РОЗМОВЛЯТИ. Я переглянув сюжет з Фаріон. Ну і що??? Вона проти суржику... Як ви думаєте, я щоб говорили росіяни, скажімо, у Москві, якби діти у садочку використовували українізми??? Вони теж проти цього боролися б, виправляли, насміхалися і так далі. Тому тут немає нічого дивного. Просто треба дітей навчати...
СловоМаргінесу _ 24.02.2010 18:08
IP: 212.111.192.---
merja _ 24.02.2010 18:00

ANNA POLSKA – це бот. Не утруднюйте себе відповідати йому.
Критикан-2 _ 24.02.2010 18:06
IP: 82.193.97.---
Що стосується Олега і "Свободи", то на жаль, їм дорога одна – у маргінали, як і усім радикалам, які не в змозі запропонувати Україні нічого конкретного і конструктивного, тільки волання про патріотизм. Справу треба навчитись робити. Справу! Скільки їх вже було – немічних менеджерів? До біса! Де підсумок? Де результат, яким можна було б пишатися? Ті 150 гетьманів, що постійно чубляться?
samp _ 24.02.2010 18:06
IP: 89.252.1.---
Viaa:
Лозунг "Бий своїх, щоб чужі боялись" це – для тих, хто не хоче здобути перемоги.
Тоді виходить, що Тягнибок справді антиукраїнський проект.
СловоМаргінесу _ 24.02.2010 18:04
IP: 212.111.192.---
Пане Олеже, а Вам відомо де розпочав розбудову УНР С. Петлюра? Вірно, у Києві. А куди швидко скотився? Вірно, у Жмеринку. Думаєте у тому винні були Червона Армія бо занадто сильні? Ніяк ні. С. Петлюра не зумів об"єднати українське суспільство, а більшовицька влада змогла у 1920-ті рр., проводячи досить жорсткими методами українізацію. Як то вдалося? Класиків слід вивчати. Як Т. Шевченко казав "І чужому научайтеся, і свого не цурайтеся"!
Северянин _ 24.02.2010 18:03
IP: 193.138.246.---
Критикан-2 _ 24.02.2010 17:56 – Согласен. Мой отец когда то мне сказал – "Украинский – это родной язык твоей мамы. Должен учить по полной".
Автору – А Вы сделайте "цукор" по три, а "сахар" оставьте по 10. Сможете? А Фарион отправьте на стажировку к Жириновскому – это два сапога (кирзовых) пара.
Viaa _ 24.02.2010 18:02
IP: 82.193.121.---
samp:
Та тільки не під вашу дудку. Ще раз: бідна Україна.
Поридайте-поридайте, воно ж дуже допомагає.
merja _ 24.02.2010 18:00
IP: 95.133.227.---
ANNA POLSKA:
Tak i chce dac odpowiedz po polsku:) Увесь жах у тому, що так само чиновники мають скласти іспити з української мови. І відповідати громадянам нею будь-де – у Криму, Луганську, Харкові... Ви готові до цього? А вони...?
Критикан-2 _ 24.02.2010 17:56
IP: 82.193.97.---
Те, що Фаріон кінчена дебілоідіотка – факт, який не потребує доказів. Це як 2х2=4.
Мій перший онук, якому зараз 22, вільно розмовляє і пише українською. Ба більше – перекладає за англійської на українську. На цьому і заробляє. Його сестра, якій виповнилося 8, навчається в київській школі з викладанням усіх предметів українською. Йдемо далі. Онук навчається у першому класі київської школи, де всі говорять українською. Нарешті, наймолодший онук в дитсадку, де теж опановує державну мову.
І головне! Увага! В родині розмовляють виключно російською. Починаючи від мене – аксакала і до батьків. Що вдієш – така традиція, бо всі ми колись були записані "русский".
Але! Українську ми усі вважаємо понад усе – це святе. І нам не потрібні "вчителі" на кшталт ідіотки... Дивно, як таке дике створіння взагалі опинилося у Львові? Ганьба!
БІЛОЦЕРКІВЕЦЬ _ 24.02.2010 17:56
IP: 188.163.150.---
Олеже, маєте те що маєте. "Леді Ю" попереджала. Ні, ми самі з вусами. ДОНИ ЩЕ НЕ ПРИ ВЛАДІ, А ВЖЕ СМЕРДЯТЬ.ТО ЛИ ЕЩЕ БУДЕТ!
Стосовно громадянської позиції українських акторів. Не можна безпринципність прикривати особливостями акторської професії, мов селяві ми тут не при чому це все мистецтво перевтілення. Скажу як слухач, глядач, читач. Не тримайте панове митці нас за дурнів. Богдан Сільвестрович, шанована та талановита людина вже так захопилася погонею за грішми та славою будь за яку ціну, що не може зупинитись. Майже по Шекспіру: "Людина досить слабка істота, а в світі досить багато спокус...". Заброндзевів, вже пам'ятник. За ним, як той хвостик – його чадо. А говорять, що природа на дітях відпочиває... А тут і БОГДАН БЕНЮК... Римський Імператор Васпасіан перший в історіїї ввів платні туалети і коли його син почав піддавати сумніву таке рішення сказав пророчі слова: Гроші не пахнуть!. Пройшли тисячоліття, виявилось, що "презренный металл" не то що пахне, а смердить.
samp _ 24.02.2010 17:56
IP: 89.252.1.---
Viaa:
samp:
Та зрозуміло – вам яйця заважають. а то б ви станцювали: (
Та тільки не під вашу дудку. Ще раз: бідна Україна.
buerger _ 24.02.2010 17:55
IP: 95.135.199.---
http://vgolos.com.ua/videoday/78.html

Пане Олеже Брехати негарно. Тут нередагована версія.
Viaa _ 24.02.2010 17:52
IP: 82.193.121.---
samp:
А заважають якраз ті, що хочуть щось робити "швидше" та "краще", а не правильніше.
Та зрозуміло – вам яйця заважають. а то б ви станцювали: (
ФоС'РёРЅРёСЏ _ 24.02.2010 17:52
IP: 195.138.166.---
в.в.путин _ 24.02.2010 17:49

і що з того? вони від цього менше українці?
чи ви вважаєте, що нація будується на чистоті крові?
хто в 2010 році може стверджувати що він "чистий" росіянин, чи українець, чи єврей?
давно вже все намішано. і слава Богу.

Фарион и Тягнибок.
ssuspiria _ 24.02.2010 17:49
IP: 91.206.219.---
А Олега шо-то там нэма в у той бумажке.
Он наверное должен все-таки быть Олежиком.
А Олеги должны убраться туда, откуда приехали.
в.в.путин _ 24.02.2010 17:49
IP: 91.215.24.---
ФоС'РёРЅРёСЏ:
в.в.путин _ 24.02.2010 17:2
Ну так имена-то у этих детей звучат не по -украински,не по-фарионски...
-
і що з того? вони від цього менше українці?
чи ви вважаєте, що нація будується на чистоті крові?
хто в 2010 році може стверджувати що він "чистий" росіянин, чи українець, чи єврей?
давно вже все намішано. і слава Богу.
ONLINE
Уряд реформ406 Корупція1348 Зеленський30 Україна та Європа1094 Aтака Путіна1232
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter