Сергій Лещенко

Web-архіви не горять, шановні технологи БЮТ

12 жовтня 2009, 19:05

Днями я писав про нові персональні блоги Юлії Тимошенко, які роблять для неї політтехнологи, що не знають біографії власного лідера – і заодно вирішив перевірити, що ж коїться зі старими інтернет-проектами Юлії Володимирівни.

Я був дуже пригнічений.

Існував колись у Тимошенко сайт "Ідеальна країна", де в 2007 році вона опублікувала повний текст свого "Українського прориву", який обіцяла здійснювати на посаді прем'єр-міністра.

Але виявилося, що автори сайту змінили його наповнення.

Тепер на "Ідеальній країні" немає тексту "Українського прориву" з усіма 12 лініями прориву!

Тепер немає де звіряти обіцянки Юлії Тимошенко та її кроки на посаді. Тепер "Ідеальній країна" – це якийсь чи то форум, чи то соціальна мережа.

- А як же "Український прорив"? Де можна знайти його повний текст? – запитаєте ви.

Як виявилося, ніде.

На новому сайті Тимошенко його немає, на старому – лише стислий прес-реліз. У партії "Батьківщина" взагалі немає веб сайту (!), а на сторінці БЮТ також відсутня повна версія "Українського прориву".

Справді, що ж робити? Де мені тепер шукати нахнення?

Років 20 тому ідеологи БЮТ могли би сказати, що "Українського прориву" в тому вигляді, як я шукаю, не існувало взагалі. Що мені це просто привиділося. І довести щось було би складно.

Але в інтернеті архіви не горять.

Є такий сайт web.archive.org, де зберігаються копії навіть знищених чи закритих сайтів.

І тут мені нарешті вдалося знайти те, що я шукав – повний текст "Українського прориву"! З усіма 12 лініями прориву і викладом обіцянок Юлії Володимирівни Тимошенко! Зберігся навіть телефон гарячої лінії.

Щоб, раптом, нічого не сталося з web.archive.org, я скопіюю в себе лише уривки з розділу "Антикорупційний прорив" і принагідно нагадуватиму, що ж нам такого обіцяла Юлія Тимошенко в 2007 році і що ми бачимо сьогодні.

Наприклад, два роки тому Юлія Тимошенко зробила дуже здорову пропозицію – призначати на державні монополії за конкурсом. Про це ви теж знайдете згадку в переліку обіцянок.

А що виявилося? Можливо, якийсь конкурс і відбувався, але в кабінеті Юлії Володимирівни. Бо інакше не пояснити, чому "Нафтогаз" отримав ІСД, "Енергоатом" – Мартиненко зі Жванією, "Укрзалізницю" – Литвин, "Укрзалізничпостач" – Василь Хмельницький.

Або ще одна обіцянка Юлії Володимирівни зразка 2007 року, яка мені дуже сподобалася. "Ввести у законодавство України норми щодо звільнення з роботи високих посадових осіб та податківців, чиї (або членів їх сімей) задекларовані доходи не відповідають дійсності, а витрати не мають чітких пояснень щодо джерел фінансування".

Боюсь, що за цією статтею доведеться звільнятися самій Тимошенко, яка вже два роки не може пояснити джерела доходів власного чоловіка.

Але не буду псувати враження від прочитання "Українського прориву".

Отже, насолоджуємося разом!

"УКРАЇНСЬКИЙ ПРОРИВ"

"4.1 Боротьба з корупцією.

Корупція є однією з причин проведення позачергових виборів. Представники олігархів вирішили, що зможуть "докупити" народних депутатів до 300 чоловік, однак демократичні сили не допустили цього. З позачерговими виборами відбудеться оновлення Верховної Ради. В новому складі законодавчого органу БЮТ зобов'язується проводити рішучу боротьбу з корупцією.

Основними суб'єктами бюджетного планування, законодавчої діяльності та виконавцями даної сфери є:

Верховна Рада України;

Кабінет Міністрів України;

Правоохоронні органи: МВС, СБУ, Генпрокуратура;

Рахункова палата;

Голова КРУ;

Міністерство фінансів України;

Державна податкова адміністрація;

Державна митна служба України.

Основна робота БЮТ у цій сфері буде направлена на створення максимальної прозорості органів державної влади.

Держаний службовець, який працює у державних органах влади, повинен розуміти, що його діяльність і певною мірою приватне життя стануть публічними для народу. Люди повинні знати, що чиновник робить, як і де він відпочиває, на що витрачає кошти. Це передбачає реалізацію наступних політичних, економічних, правових, соціальних, морально-ідеологічних, правоохоронних та міжнародних заходів:

Формування політичної волі усіх гілок влади на боротьбу з корупцією. Ми вимагатимемо підписання усіма політичними силами та представниками уряду Кодексу честі, яким народні обранці на себе брали б зобов'язання боротися із корупцією.

Посилення адміністративної та кримінальної відповідальності за хабарництво; встановлення довічного ув'язнення чиновників за корупцію.

Ліквідація депутатської недоторканності.

Наділення парламентської опозиції контрольними функціями за прибутковою та витратною частиною бюджетів, включно із закріпленим за опозицією правом очолювати Рахункову палату та інших контролюючих органів.

З метою ліквідації економічного підґрунтя для корупції скасування або перероблення усіх нормативних актів, що створюють підґрунтя для корупційних дій чиновників відокремлення бізнесу від влади;

Розроблення та введення в практику методології виявлення угод зацікавлених сторін та обрахунку збитків, наданих державі та власникам.

Загальна стандартизація та уніфікація законодавства з урахуванням досвіду розвинених країн та країн, що досягли успіху в боротьбі з організованою злочинністю та корупцією.

Ратифікація міжнародних антикорупційних актів та приведення у відповідність до них чинного законодавства щодо протидії корупції.

З метою зниження економічного підґрунтя для корупції знижувати вплив чиновництва на ухвалення економічних рішень та діяльність підприємств – саме виходячи з цього ми наполягатимемо на винятково аукціонній системі продажу земель несільськогосподарського призначення на конкурсній основі.

Створення спеціальної моніторингової комісії із залученням експертів та неурядових громадських організацій, яка аналізуватиме всі проекти законів та нормативних актів на предмет корупційних ризиків у разі їхнього запровадження.

Забезпечення оприлюднення інформації про використанні кошти державного та місцевих бюджетів.

Впровадження аукціонів на продаж державного майна та землі та відкритих тендерів при державних закупівлях у всіх відносинах та сферах державних органів незалежно від суми операції.

Встановлення у законодавстві вимоги оприлюднення чиновниками управлінського складу усіх рівнів своїх видатків, а також видатків та доходів своєї сім'ї.


Ввести у законодавство України норми щодо звільнення з роботи високих посадових осіб та податківців, чиї (або членів їх сімей) задекларовані доходи не відповідають дійсності, а витрати не мають чітких пояснень щодо джерел фінансування.

Щорічне оприлюднення повної біографічної інформації про чиновника управлінського складу при прийнятті на роботи, а також після звільнення з роботи протягом 5 років. (Часто трапляється так, що чиновник після звільнення відкриває великий бізнес, невідомо за які кошти).

Запровадження імперативного мандату для депутатів всіх рівнів – права Блоку чи партії відкликати тих депутатів, які не виконують передвиборної програми.

Запровадження механізму конкурсного призначення керівників підприємств всіх національних акціонерних компаній, підприємств державної власності, або акціонерних товариств, де контрольний пакет акцій належить державі.

Посилення правових механізмів захисту господарюючих суб'єктів від тиску правоохоронних, податкових та перевіряючих органів.

Проведення реформи правоохоронних та судових органів, створення спеціального органу щодо координації діяльності усіх суб'єктів протидії корупції з завданнями відпрацювання стратегії та контролю щодо боротьби з корупцією.

Припинення практики "фінансової підтримки" владних та силових структур (включаючи ДАІ) з боку комерційних банків та окремих підприємств з метою отримання різного виду пільг.

Покращення матеріально-технічного забезпечення суб'єктів протидії корупції.

Вдосконалення системи підбору, навчання та професійної підготовки кадрів правоохоронних органів, що ведуть боротьбу з корупцією.

Підвищення рівня соціального захисту та матеріального і житлового забезпечення правоохоронців та суддів; забезпечення особистої безпеки їм та членам їх сімей.

Запровадження дієвої системи патріотичного, морально-психологічного та культурно-естетичного виховання правоохоронців.

Створення умов для розвитку незалежної преси та висвітлення у пресі та на телебаченні випадків розкриття корупції, кримінальної діяльності тощо; формування через ЗМІ у всіх категорій громадян негативного ставлення до корупції та корупціонерів, відчуття неминучості покарання за корупційні діяння, рівності усіх категорій суб'єктів корупційних відносин перед законом.

Ініціювання програм правової освіти щодо подолання звичаєвої "побутової" корупції.

Створення при всіх органах державної влади, вищих та середніх навчальних закладах, а також при правоохоронних органах гарячої телефонної лінії для того, щоб громадяни могли зателефонувати і розповісти про факт корупції, тиск та вимагання.

Проведення та публікацію щорічних соціологічних опитувань щодо стану корупції в країні.

Створення умов для здійснення громадського контролю за діяльністю органів державної влади: створення Громадських рад при усіх органах влади, незалежно від їх доступу до фінансових ресурсів та обсягів витрачання коштів.

Створення наукових установ вивчення організованої злочинності та корупції із залученням юристів, економістів, журналістів, представників силових структур, підприємців.

powered by lun.ua
Коментарі — 547
motrian _ 12.10.2009 23:11
IP: 77.122.57.---
Кворум _ 12.10.2009 23:06
Сергій Лещенко:
motrian:
))) В принціпі, дійсно, значить є глибоке переконання, що саме Тимошенко стане президентом?
motrian _ 12.10.2009 23:09
IP: 77.122.57.---
Сергій Лещенко _ 12.10.2009 22:34
А як там в неї справи з лікарньою для дітей просуваються, ви не цікавились?
Сергій Лещенко _ 12.10.2009 23:09
IP: 93.73.150.---
ACTIONDIRECT:
Сергей Лещенко:
Копаю не просто так, бо буде нашим президентом. Безкарна брехня розбещує політика. Якщо пробачимо один раз, другий, третій, то увійде в смак і буде брехати постійно. Щоб цього не було, контролюю її слова та справи.
НЕ БУДЕ!
А хто буде? Ну, серйозно!:)
ПОХУХОЛЬ _ 12.10.2009 23:08
IP: 213.154.203.---
"...Мушу зазначити, що Ваші доволі впевнені слова про президентство Тимошенко мені імпонують..."

Смотри, не переимпонируй. А то кто потом монитор от пятен оттирать будет???
Кворум _ 12.10.2009 23:06
IP: 77.122.43.---
Сергій Лещенко:
motrian:
corbie _ 12.10.2009 20:51
Я радий за тебе, якщо твій допис гострий! Та я плював на твою думку, я кажу те, що очевидно, Лещенко відверто, назвемо так, копає під премєра, а копає він не просто так, бо занадто активно!
Копаю не просто так, бо буде нашим президентом. Безкарна брехня розбещує політика. Якщо пробачимо один раз, другий, третій, то увійде в смак і буде брехати постійно. Щоб цього не було, контролюю її слова та справи.
Сміливо. То Ви, значить, уявляєте себе щукою в річці – щоб карась не дрімав?:)))
Мушу зазначити, що Ваші доволі впевнені слова про президентство Тимошенко мені імпонують.
krabat-m _ 12.10.2009 23:06
IP: 93.72.179.---
NELLI _ 12.10.2009 22:59
Генератор _ 12.10.2009 22:50
"Вы о каких людях говорите?..."

Та то він ошибся...нащот людей...Пошуткував невдало...Бо хіба то люди...Так...вєртуальноє отродьє...
ACTIONDIRECT _ 12.10.2009 23:05
IP: 77.122.32.---
Сергей Лещенко:
Копаю не просто так, бо буде нашим президентом. Безкарна брехня розбещує політика. Якщо пробачимо один раз, другий, третій, то увійде в смак і буде брехати постійно. Щоб цього не було, контролюю її слова та справи.
НЕ БУДЕ!
Yuri_D _ 12.10.2009 23:03
IP: 91.124.88.---
Сергій Лещенко _ 12.10.2009 22:47
А з приводу Яценюка – якби він мені доплачував, то я б не писав такі блоги
Який логічний висновок можна зробити, якщо Лещенко був присутній на "зеленій галявині" з Ющенком, і жодного слова про цю подію в УП (де дійсно було що критикувати, не те що кожне речення, а кожне слово з двогодинної проповіді)?
ACTIONDIRECT _ 12.10.2009 23:02
IP: 77.122.32.---
viktorious:
"1984" (англ. "Nineteen Eighty-Four") – фантастический роман Джорджа Оруэлла с элементами сатиры.
Это не сатира, а антиутопия!)

Уколофф Бере-овце:
- Что ты сейчас делаешь?
- Молю кофе.
- О чём?
krabat-m _ 12.10.2009 23:01
IP: 93.72.179.---
львів-750 _ 12.10.2009 22:57
krabat-m:
"...Ой-ой – ой, я аж засоромилася:-)) "

Танє...Я ничого такого неподумав:)))
ПОХУХОЛЬ _ 12.10.2009 23:00
IP: 213.154.203.---
...Не-е-е, Витек,не осилят. Букв слишком много. Тем более, что о триумфальной поступи Багыни там – ни слова...
NELLI _ 12.10.2009 22:59
IP: 93.73.25.---
Генератор _ 12.10.2009 22:50
Вы о каких людях говорите?
Зашла сегодня на Главред. Так рвал свой пиджачок под ником пенсионер в защиту Тимошенко... И вдруг затих, а теперь уже бунтуется против Тимошенко. Заболел и наконец пошел в аптеку. А там можно получить шок, кот. я получила перед отъездом в отпуск, собирая походную аптечку, поскольку не так часто бываю в аптеке.
Начинается рост цен на рынке и на продукты, не говоря уже о промышленных товарах. В мире все дешевеет, а у нас наоборот. Как удтверждают экономисты – это свидетельство включения печатного станка. А в ВР узаконили это. Так что зима будет слишком холодной.
krabat-m _ 12.10.2009 22:59
IP: 93.72.179.---
Сергій Лещенко _ 12.10.2009 22:47
Suliko_L:
"...А з приводу Яценюка – якби він мені доплачував, то я б не писав такі блоги..."

А шо це ти, Сєрьога, оправдуєсся? А Литвин доплачує? Чи так "заінтєрєс"?
львів-750 _ 12.10.2009 22:57
IP: 194.44.241.---
krabat-m:

__ Ой-ой – ой, я аж засоромилася:-))
Генератор _ 12.10.2009 22:57
IP: 95.133.73.---
львів-750:

Ющенко за конституцією вповноважений Народом України стояти в обороні та незалежності країни. Відвертий зговір був на очах всієї країни Юлі з Газпромом, фінансові умави були очовидно кабальними. Ющенко жодних дій.
Через 9 (!!!) місяців зауважив по справі що це злочин. Во як.
viktorious _ 12.10.2009 22:56
IP: 87.222.241.---
ПОХУХОЛЬ:
...А на Туровской – тишина... Все побегли к Медведеву: а кто такой Оруэлл???...
"1984" (англ. "Nineteen Eighty-Four") – фантастический роман Джорджа Оруэлла с элементами сатиры.
львів-750 _ 12.10.2009 22:51
IP: 194.44.241.---
Генератор:
Таке враження що Ющенко в схемі.

__ Ви, Генераторе, провокатор ще той. Чи селюк неписьменний, щоб казати: а чого Ющенко не закрив її...?
Вам слова Балоги вже не закон? Він же чітко сказав, що крім честі в Ющенка нічого нема, ніякого бізнесу, який йому приписують.
Чи, пардон, для іншого господаря вже співаємо?
krabat-m _ 12.10.2009 22:50
IP: 93.72.179.---
львів-750 _ 12.10.2009 22:42
motrian:
"...І жопа теж, як без жопи..."

Ой...Невірю...Думаю, що мила така симпатична дупця:)))))
Генератор _ 12.10.2009 22:50
IP: 95.133.73.---
Сергій Лещенко:

Пора Сергію Вам завести рубрику "Переклад з Юліанської", кожного дня вона про щось говорить, переважно маніпулює, або просто бреше.
Погано коли люди звикають до її казок та хочуть далі чути їх.
ПОХУХОЛЬ _ 12.10.2009 22:49
IP: 213.154.203.---
...А на Туровской – тишина... Все побегли к Медведеву: а кто такой Оруэлл???...
abracadabra _ 12.10.2009 22:47
IP: 95.133.207.---
Сергій Лещенко _ 12.10.2009 22:34
А от чим заробив чоловік Тимошенко
----------------------------------------
Страшно подступиться или минные поля?
Сергій Лещенко _ 12.10.2009 22:47
IP: 93.73.150.---
Suliko_L:
Судя по тому, как усердно Лещенко наезжает на Тимошенко ему доплачивают у Яценюка. Яныка он вряд ли б пиарил, а вот Сеню видимо из молодежной солидарности...
Интересно, а вот каким образом Тимошенко могла реализовать свою программу, если ВР парализована, в т.ч. благодаря Ющу. И любую инициативу ЮВТ резали на корню, подвергая критике кому только не лень, начиная от яныка, заканчивая юще-сенями
Для того, щоб, як обіцяла Тимошенко, робити призначення керівників державних монополій на конкурсних засадах, не потрібна Верховна Рада. Тому що цих людей призначає Кабмін. Для цього достатньо ухвалити постанову уряду про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади – і все.

А з приводу Яценюка – якби він мені доплачував, то я б не писав такі блоги:
http://blogs.pravda.com.ua/authors/leschenko/4a855eb691a57/
http://blogs.pravda.com.ua/authors/leschenko/4a81ae64d2963/
http://blogs.pravda.com.ua/authors/leschenko/4a7ff321e5ae1/
Генератор _ 12.10.2009 22:47
IP: 95.133.73.---
благов:

7 млрд. долярів це прогодоване та озброєне військо,
це працююча банківська система, це інвестиційні програми.
Тимошенко створила умови на користь Росії, позбавляючи ресурсу не тільки для розвитку держави, а ставить під сумнів її істування. Перетворює контракт з Газпромом на державу маріонетку, а згодом на ліквідацію.
10-ть років газової кабали без права розвитку, ось про що Тимошенко домовилась з Газпромом.
indiecoder _ 12.10.2009 22:45
IP: 94.248.112.---
Подяка автору.

Банда ЮТ думає, що ВОНА спромоглась ввести всю країну в стан гіпнотичног дурману своєю нав'язливою брехнею.

Але людей, які не дадуть цій банді підім'яти країну ще достатньо.
Validity _ 12.10.2009 22:45
IP: 92.242.116.---
Сергій Лещенко:
Дружина Ющенка хоча би формальну сторону виконує...
Вы правы, Сергей Лещенко!
Для всех есть оправдания в их грехах, слабостях, вранье, пустословии, безделии...
И для Ющенко найдутся оправдания, и для Януковича...
И это правильно – слабым всегда нужны оправдания, послабления...
Простим их.

Только сильным оправдания ни к чему. Они в них не нуждаются.
Я Вас правильно понял, Сергей?
Зеленський77 Мовне питання191 Корупція1445 Україна та Європа1133 Aтака Путіна1291
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter