Руслана Лижичко Руслана, співачка, громадський діяч

По-моєму, чувак, нас кинули

27 лютого 2015, 17:18

ЦЕ – моє звернення, крик душі і заклик одночасно.

Стабілізація країни, впевненість у державі, довіра до влади неможливі без стабілізації гривні.

ЯК ми тепер повернемо довіру до гривні?

Якщо у влади нема відповіді, давайте думати разом.

За останній тиждень серед проблем, які ставлять під загрозу безпеку і саме існування країни, на перший план вийшла проблема нестабільності гривні. Суспільний резонанс від непрогнозованих стрибків курсу гривні відсунув на другий план навіть війну на Сході. Я звернулась до незалежних аналітиків-експертів з проханням дати аналіз ситуації, що склалася. Якщо окреслити названі ними причини зовсім коротко, то їх не так багато – НАЦБАНК! НАФТОГАЗ! БЮДЖЕТ! УРЯД! І, на жаль, йдеться не про об'єктивні обставини, що спричинили падіння курсу, а йдеться про непрофесійність! Саме непрофесійність виявилась нашим найбільшим ворогом, який несе чи не більшу загрозу, ніж російські танки. Саме непрофесійність може знищити нашу країну. І якщо звичайні слова не працюють, напевно, доведеться кричати.


Я хочу і маю право знати: що і хто захистить Україну і наші життя – від терактів, від катування гривні та економіки, від "політично-свояцьких договорняків" і "дерибанів", від корупції і зради...

Я хочу дотягнутись до суті проблеми і побачити справжню причину "нариву", "запалення", "хвороби" – те, що від мене, від нас всіх ретельно приховується!

Я хочу подивитись у "дзеркало" стану речей, не боячись відображення.

Нехай зараз цей погляд не принесе естетичної насолоди, але, можливо, ще не пізно зупинити патологію і зламати негативний ТРЕНД.

ТРЕНД непрофесійності та непорядності тих, кого призначила обрана нами влада.

ТРЕНД невпевненості та небажання вже щось міняти і з кимось боротися тих, хто ще вчора віддавав все що мав, аж до самого життя, щоб змінити хибний шлях, нав'язаний нам ззовні.

Отже...

Наше "Агентство Іміджу України" спільно з експертами розпочало власну експертизу та розслідування щодо економічної ситуації в країні.

Ми (команда іміджмейкерів, що розпочала професійну роботу над іміджем країни) разом із групою експертів вважаємо фінансову ситуацію та інформування населення про неї неприйнятним, вимагаємо пояснень і професійних дій влади в цілому, і конкретно – уряду та НБУ.

Ми вже проводимо, і плануємо проводити ще в ширшому форматі, опитування авторитетних експертів в Україні та світі, аналізуємо динаміку фінансового стану країни протягом року і плануємо висунути чіткі вимоги до влади про необхідність докорінних персональних змін та невідкладних дій.

Ми хочемо розгорнути дискусію "5 порад "що робити Гонтаревій (або що робити з Гонтаревою) "" з варіантами відповідей та провести "I-VICHE"-голосування.

Кубів, Махніцький, Гонтарева, Ярема – це минулі і сьогоднішні обличчя нової влади. Список можна і варто продовжувати. Він назбирає десятки, якщо не сотні персоналій,

Хто має відповідати за їх діяльність, окрім них? Мабуть, ті, хто їх призначав. І ті, хто ними керував.

Ми боїмося собі зізнатися в тому, що наша економічна криза не є економічною по суті, а дуже нагадує кризу політичну. І справа тут не тільки і не стільки у війні та вивезених камазами мільярдах.

Справа у невмінні або небажанні визнавати свої помилки, невмінні або небажанні відмовлятись від корупційних схем, невмінні або небажанні призначати "профі" замість "своїх", невмінні або небажанні говорити всю правду замість напівправди, невмінні або небажанні виконувати обіцяне.

У цьому випадку, зрештою, не має значення – невміння це чи небажання. У даному випадку за втрачені життя, "розпечатані" мільярди, розбазарені можливості, розтрачені шанси мають відповідати не тільки Гелетей з Муженком, Кубів з Гонтаревою та Махніцький з Яремою, мають відповідати ті, хто призначав їх і керував їх "роботою".

І відповідальність зараз має бути втілена у швидких кадрових і системних змінах, у чіткому слідуванні до обіцяних реформ, до правдивого слова та до діла, що цьому слову відповідає.

І на завершення...

Вірити людині, яка є обличчям влади і говорить, що гривня не підніметься вище 13, 17, 21 і т.д. за долар, вже ніхто не збирається. Це означає, що ми не віримо владі.

Вірити людині, яка керує офіційним захистом держави, і від імені якої говорять про 2, 3, 5-х загиблих за день, про відсутність оточення, про повний контроль над об'єктами, про ефективну оборону, вже мало хто може і хоче. І це так само означає, що ми не віримо владі.

Вірити людині, яка розповідала про сотні кримінальних справ, про те, що "винні будуть покарані", про боротьбу з корупцією і злочинністю, не хотілось взагалі, тому що громадянське суспільство (а воно повсюди!) зміни, як і їх відсутність, спостерігає на власні очі. А це, знову ж таки, означає, що ми не віримо владі, хоч і намагаємося їй вірити.

Російська агресія та неоголошена війна вбиває десятки тисяч. Але економічна війна, головних винуватців котрої ми ще не визначили, вбиває і "вичавлює" з Батьківщини мільйони...

То ХТО ж нищить нашу гривню?! Хто розв'язав проти українців економічну війну? Кремль?... Банкова?... Грушевського?... Інститутська?...

Авторитет гривні – авторитет національної валюти, основа держави – і він знаходиться у смертельному піке!

Речі, що доводять країну до банкрутства, швидше за все, називаються тими самими іменами – невміння або небажання, непрофесіоналізм або безвідповідальність!

Хтось включив друкарський "станок". Хтось спекулятивно нажився. Хтось і тут знайшов можливості для корупції та злочину. А хтось просто на все це закрив очі. З якої причини, не зрозуміло!

Але гривня і далі знецінюється. Причин нам або не можуть сказати, або не хочуть. В аварійних ситуаціях людям треба давати якщо не повну картину стихійного лиха, то хоча б інструкцію: які ризики, і як з ними боротися.

В таких екстремальних випадках, якщо влада не може поміняти ситуацію, то ситуація може поміняти владу.

Стабілізація країни, впевненість у державі, довіра до влади неможливі без стабілізації гривні.

ЯК ми тепер повернемо довіру до гривні?

Якщо у влади нема відповіді, давайте думати разом.

powered by lun.ua
Коментарі — 322
Golden Force _ 28.02.2015 01:41
IP: 74.125.18.---
То, что нас имели с самого начала, это понятно, но на что все наши керманычи, можновладци, держиморды рассчитывают? Накрасть как можно больше до отставки или импичмента и надеяться поделиться с теми, кто придет им на смену и на худой конец сбежать из страны? Такая у нас традиция элитной коррупции, дерибана и управления страной на самых высоких постах в целях собственного обогащения? И что самое грустное – некому вывести людей против этих уже новых воров в законе, кроме горлопана Ляшко и воровки Юльки. Одно ворье и проходимцы, отбор у нас во власть идет по тому, как лучше устраивать коррупцию. Смотрел вчера передачу "Право на власть" и поймал себя на том, как врет Луценко, что он кристально четный мент – оформил все бизнесы на жену, а сам не при делах. Или Филатов-давал взятки, но не больше миллиона. Или депутат от НФ – врал аж глаза из орбит вылезали.Смотришь на всех этих падонков, гнилое небо нашего политикума и думаешь, вот он, конец Украины-нет никого хуже их, нет никого лучше их...
allexx705 _ 28.02.2015 01:17
IP: 78.111.186.---
Нас дійсно...кинули
allexx705 _ 28.02.2015 01:16
IP: 78.111.186.---
Хотів би щоб Порошенко скористався своїми ж порадами і посадив трьох своїх друзів-Ярема,Гонтарева і... третій поки місце вакантне.А взагалі падіння гривні-це відповідальність трьох людей-Яценюка з його непрофесійним урядом,Гонтаревої як непрофесійного менеджера і Порошенка з його нездатністю правильних,професійних призначень.А ще масова корупція в НБУ і крадіжки грошей в мегекрупних розмірах-цих трьох,у власного народу.
Miki2 _ 28.02.2015 00:55
IP: 93.72.11.---
Андрей Кононенко:
Miki2:
Так вы предлагаете сделать Юлю премьером?
Командувать парадом буду я. Токо, если тутачки одна великалепная (на три букви) пайдёт ка мне офицером на громадських засадах, ... канешно

А Юля будет советником по тюрьмам и банкам
Любовь Луцкова _ 28.02.2015 00:34
IP: 188.231.184.---
Майстри повинні ліпить горшки, півні кукарікати, а грошима управляти фахівці. Працювати треба. Працювати....
Miki2 _ 28.02.2015 00:11
IP: 93.72.11.---
Юрий Наш:
Мікі Мікі:
я Вам скажу глубокую тайну – туда лезут только для того,что бы воровать и обманывать совершенно безнаказанно и тимошенко не исключение
Я, лично, подчеркиваю, лично имел возможность видеть, как Тимошенчиха впервые в истории Незалежной наклонила донецких в Донбассе в 2000 г. став руководителем топливно-энергетич. комплекса Украины. Она собрала всю бандюковскую и директорскую свору в Донецке сразу после своего назначения и во всю глотку, на весь огромный зал им приказала заплатить налоги, которые до этого для них ВООБЩЕ не существовали. И ещё она сказала, что вернёт шахтёрам все долги по пенсиям и зарплате, которые тогда выплачивались наполовину уже в течении нескольких лет. Я тогда, как и подавляющее большинство, подумали, что это очередной трёп, тем более от тётки, но прошло 4 месяца и, как бомба, все долги одним махом она роботягам отдала.
Это была совершенно живая, конкретная акция и всё остальное про неё нужно цедить и цедить
Андрей Брониславский _ 28.02.2015 00:08
IP: 178.95.38.---
Люди чого ви дивуєтесь? Всім відомо що 60% держбюджету складає ПДВ. Тому із зростанням курсу долара починає рости вартість товару, а отже взаємопропорційно зростає відрахування ПДВ в казну. Таким чином: в 2014 р. ПДВ становило близько 220 млрд. грн. при доларі 1 до 8, зараз вартість товару зросла майже вдвічі, отже ПДВ має становити в 2015 році 440 млрд.грн... Враховуючи метод, яким уряд наповняє бюджет в мене не має впевненості в тому, що гривня досягне колись дна. Однак хочу зазначити, що таким методом уряд залазить в кешеню кожного простого українця, крім так званих олігірхів імпортерів, яких статки зростають в геометричній прогресії.
Юрий Наш _ 27.02.2015 23:50
IP: 46.203.229.---
Мікі Мікі:
для меня лично твой янукович такая же гнида и мразь,как и тимошенко
хрен редьки не слаще
тем не менее этот политический труп на удивление долго сидел в кресле президента и уже почти успел монополизировать страну,кстати,ее окончательным загоном в стойло и полной монополизацией сейчас заняты господа порошенко и компания
я Вам скажу глубокую тайну – туда лезут только для того,что бы воровать и обманывать совершенно безнаказанно и тимошенко не исключение
посмотрите на "новые"лица в парламенте
не слишком ли быстро они состарились?
молчат и поправляют теперь финансовое положение,дерибаны и распилы форева и я знаю,о чем говорю
общая беда тупых ботов – они помешаны на личностях,как ватники на фюрере
нужны институты,а не личности,Европа,куда вы якобы стремитесь,сильна именно институтами власти,их научил уже горький опыт нацизма и фюреров
Miki2 _ 27.02.2015 23:47
IP: 93.72.11.---
Йо-ке-ле-ме-не... Тікошо Шустер об'явив, що в Москві убили Нємцова
Miki2 _ 27.02.2015 23:45
IP: 93.72.11.---
Viktor Lastochkin:
"Я звернулась до незалежних аналітиків-експертів з проханням дати аналіз ситуації, що склалася."
Руслана, щоб ми змогли оцінити висновки "незалежних" експертів треба називати їх. А без експертів очевидно, що перші дві причини це:війна і газ по $500 (автори відомі). Третя- спекулянти і панікери, яким ви зараз допомагаєте. Далі – некомпетентність влади? Не чули Ваших пропозицій, щоб оцінити. Ми міністрів і так міняємо як рукавички. "Стабілізація країни, впевненість у державі, довіра до влади" неможливі без стабілізації влади!
Та які там в тої шоу-бригади експерти? Не смішіть... Навіть маючи від професійних експертів висновки треба мати професійну клепку, аби читати вумні бамаги. А у них що за пазухой? Культ-просвєт, та циркові училища
Мікі Мікі _ 27.02.2015 23:40
IP: 93.72.11.---
gabon:
Татьяна Танюша:
Роман Костенко:
Miki2:
А я-то думала: нащо Шустера повернули. Он воно що. Треба ж було надати площадку для виступу Юлі.
Юля паменяла імідж – барец за права женщін.
>пусть меня режут на кусочкі – не допущу повишенія пенсіонного врзраста.
Твій ІР тебе видає, мальчик
Viktor Lastochkin _ 27.02.2015 23:38
IP: 213.200.55.---
"Я звернулась до незалежних аналітиків-експертів з проханням дати аналіз ситуації, що склалася."
Руслана, щоб ми змогли оцінити висновки "незалежних" експертів треба називати їх. А без експертів очевидно, що перші дві причини це:війна і газ по $500 (автори відомі). Третя- спекулянти і панікери, яким ви зараз допомагаєте. Далі – некомпетентність влади? Не чули Ваших пропозицій, щоб оцінити. Ми міністрів і так міняємо як рукавички. "Стабілізація країни, впевненість у державі, довіра до влади" неможливі без стабілізації влади!
Мікі Мікі _ 27.02.2015 23:35
IP: 93.72.11.---
Юрий Наш:
Miki2:
Шо ви тут патякаєте, селюки? Всі разом взяті владні придурки чоловічої статі не варті однієї цієї баби на ім'я Юля. Її смертельно ненавидять донецькі і тілько її одну, тому, що тільки Тимошенчиху, на відміну від падлюки Юща, не вдалось купити...
А вам, тутешнім дебілам, донецькі з Порошенком платять, аби її тут мочити...
Тимошенко тільки-но показала, що вона єдиний реальний ворог і конкурент для усієї цієї наскізь воровитої, корумпованої свори
юлебот – походу диагноз похуже геморроя
мы отлично знаем "заслуги" г-жи тимошенко
вряд ли можно считать заслугой,что право торговать таблом в телевизоре она тупо насосала у г-на Лазаренко
и ее звезда закатилась,как только ее патрон сел в штатах и надолго,просто не поняла она,что сама по себе – ноль
После Майдана-2004 на твоего Януковича абсолютно все политики и политологи ВСЕГО мира поставили, как на политика, жирный крест. Что было дальше, - все відомо
Юрий Наш _ 27.02.2015 23:30
IP: 46.203.229.---
Miki2:
Шо ви тут патякаєте, селюки? Всі разом взяті владні придурки чоловічої статі не варті однієї цієї баби на ім'я Юля. Її смертельно ненавидять донецькі і тілько її одну, тому, що тільки Тимошенчиху, на відміну від падлюки Юща, не вдалось купити...
А вам, тутешнім дебілам, донецькі з Порошенком платять, аби її тут мочити...
Тимошенко тільки-но показала, що вона єдиний реальний ворог і конкурент для усієї цієї наскізь воровитої, корумпованої свори
юлебот – походу диагноз похуже геморроя
мы отлично знаем "заслуги" г-жи тимошенко
вряд ли можно считать заслугой,что право торговать таблом в телевизоре она тупо насосала у г-на Лазаренко
и ее звезда закатилась,как только ее патрон сел в штатах и надолго,просто не поняла она,что сама по себе – ноль
Татьяна Танюша _ 27.02.2015 23:24
IP: 37.139.160.---
Роман Костенко:
Miki2:
А я-то думала: нащо Шустера повернули. Он воно що. Треба ж було надати площадку для виступу Юлі.
Юрий Наш _ 27.02.2015 23:20
IP: 46.203.229.---
Ims Sim:
Нужен Майдана с требованием открыть несколько уголовных дел на уровне министров, замов, нач ГШ, руководителей госмонополий по известным резонансным делам и быстрая передача их в открытый суд с возможностью поддержки обвинения представителями нардепов и актива, с доступом к материалам на уровне прокурорского (фсб всё знает, не гоните беса). Не предоставят – предупредить один раз, затем штурм. Надо заставить начать сажать друзей! Это ключ. Работа КМ не пострадает. Ворюг называют незаменимыми только п---сы.[/b]
А всякий непрофессиональный "анализ и "дискуссии" – некогда болтать.
их это не напугает,все репрессивные структуры,включая суды – кум сват брат.
очень помогли бы фонарные столбы на банковой,но только этого пукин,да,кстати и запад,и ждет
по большому счету – пат
хотя больше похоже на мат майдану и нам.восставшим смердам
нужны мозги и организационные способности,тока где ж их взять среди ушлепков
Mike_Kharkov _ 27.02.2015 23:20
IP: 74.125.18.---
iskra_zp:
Є хороше прислів'я: "жадний два рази платить, ледачий два рази робить". Так от і ми не довели свою революцію до кінця. В чому? Знову віддали всю владу їхні руки, сподіваючись, що вони вже все зрозуміли і проникли повагою до нас. (?!)
Дуже шкідлива думка. Вона буде надихати якраз навпаки – переробляти революції знов і знов.
.
Про революції треба знати небагато, головне:
1. Революційна толпа може лише руйнуати, вона не може творити, будувати, ніяк не може. Це виходить з її природи.
2. Творити нове можуть лише окремі представники, у тиші кабінетів, бо творення процесс складніший за руйнування і вимагає кваліфікації.
Miki2 _ 27.02.2015 23:18
IP: 93.72.11.---
Шо ви тут патякаєте, селюки? Всі разом взяті владні придурки чоловічої статі не варті однієї цієї баби на ім'я Юля. Її смертельно ненавидять донецькі і тілько її одну, тому, що тільки Тимошенчиху, на відміну від падлюки Юща, не вдалось купити...
А вам, тутешнім дебілам, донецькі з Порошенком платять, аби її тут мочити...
Тимошенко тільки-но показала, що вона єдиний реальний ворог і конкурент для усієї цієї наскізь воровитої, корумпованої свори
Ims Sim _ 27.02.2015 23:14
IP: 74.125.18.---
Нужен Майдана с требованием открыть несколько уголовных дел на уровне министров, замов, нач ГШ, руководителей госмонополий по известным резонансным делам и быстрая передача их в открытый суд с возможностью поддержки обвинения представителями нардепов и актива, с доступом к материалам на уровне прокурорского (фсб всё знает, не гоните беса). Не предоставят – предупредить один раз, затем штурм. Надо заставить начать сажать друзей! Это ключ. Работа КМ не пострадает. Ворюг называют незаменимыми только п----сы.[/b]
А всякий непрофессиональный "анализ и "дискуссии" – некогда болтать.
Ims Sim _ 27.02.2015 23:10
IP: 74.125.18.---
Leonid Entin:
Dear Ruslana! We are in the USA do not believe in government to. We can do it because we do not have war. In
Ukraine going war and you all have to support your government who trying to fight enemy who invade and raping your MOTHERLAND. Do not help this enemy to do this. Ukrainians have to be UNITED now and respect each others. Ne vbivai klin v borbu.
Do you believe that with SUCH government we can win? And what then? 142th place in corruption etc.
Mike_Kharkov _ 27.02.2015 23:08
IP: 74.125.18.---
kren:
Mike_Kharkov...Ростягнуте по олігархах військо та надексплуатація народу...
Та,шо ви таке кажете?а 2 р тому-кому належало військо?Шо було у тому війську?На що воно
було здатне?
Надексплуатація народу?Ні.злидні згоден,але такої напруги експлуатації як за РС,особливо
30 ті р. і післявоєнні ще не досягли
Те й кажу, що 2р тому військо олігархам не було потрібно, то й вони його і роздерибанили. А зараз потрібно для війни, то вони його і вирощують.
З приводу надексплуатації зверніться до сусідів, що отримують з/п у гривні, також завітайте до магазинів з калькулятором. Корисно завітати на сайт статистики аби переконатися, що з/п майже не зросла.
Якщо ж тягне повоювати з СРСР, а сьогодення не цікавить – воюйте, на цьому фронті безпечніше:)
Анатолий Парненко _ 27.02.2015 23:06
IP: 176.37.198.---
Miki2:
Тільки-но у Шустера виступила Тимошенко і на пальцях пояснила, що сталося з гривнею і що далі робити для її стабізації. Говорила просто і надзичайно зрозуміло, як для плебса, так і для яйкоголових. Таблиці офіційних цифр, які вона оприлюднила, просто приголомшливі. Гонтарєвій тепер точно звіздєц, а краще б тюряга, хоча так як трактувала відкритим текстом Тимошенко, за всіма оборутками НБУ стоїть звичайно Порошенко...
Порох Юща переплюнув, тепер ясно...
Монолог Тимошенко був в її стилі маніпуляція умами баранів. Вона разом Ющенко розвалила надії першого Майдану, бо дуже хотіла бути першою і займалась популізмом, а Ющенко підписував меморандуми з бандітами. Разом розвалили єдність. Нічого корисного окрім склоків і ціни на газ не зробила тоді і зараз на популізмі розвалює Україну, рветься аж пищить в президенти. Її чекає така ж доля як Вітренко, бо вони однакові. Від неї уже відмовилась Європа, обгадилась на виборах. Скоро їй буде каюк. Вона руйнівник!
Vitaly Gutsal _ 27.02.2015 22:55
IP: 46.252.214.---
Заклик зі сцени від Руслани Лижички під час спроби зачистки майдану 10грудня 2013: "Поверніть хлопчику його дубинку! Люди, пцдніміть ліхтарики та поверніть хлопчику дубинку!"
Олександр Антипець _ 27.02.2015 22:52
IP: 193.0.205.---
ROSHEN замінить гривню?
Ira Oryshchenko _ 27.02.2015 22:43
IP: 193.194.114.---
Руслана написала правильно, найжахливіше, що це все в Україні зробили штучно: і в плані війни, і в плані гривні! Нас просто обкрадають і знищують!
Aтака Путіна1245 Корупція1366 Уряд реформ410 Україна та Європа1103 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter