Олег Тягнибок Голова ВО "Свобода"

Момент істини: українофоби і ''хруні'' проти української мови

24 лютого 2010, 15:38

Пропоную Вашій увазі Заяву прес-служби Всеукраїнського об'єднання "Свобода" щодо мовної істерії українофобів та плазування псевдопатріотів

"Можливо, не тепер? Все-таки діти", – сказав Дракон,

дивлячись на меч Ланселота.

- "Ні. Тепер", – відмовив Ланселот.

З фільму "Вбити дракона"


В Україні існує лише один вид ксенофобії – українофобія. Тому істерична реакція проросійських політиків щодо акцій Всеукраїнського об'єднання "Свобода" з нагоди Міжнародного дня рідної мови не викликає подиву. Партія регіонів, яка представляє інтереси Кремля в Україні, та її сателіти чітко визначили свої позиції щодо наступу на все українське. Основний удар своєї діяльності вони спрямували проти української мови, намагаючись будь-яким способом закріпити за російською статус панівної.

Московські подножки намагаються надати мові російської національної меншини привілейованого статусу в діловодстві та судочинстві, зробити російську мову регіональною, згодом – офіційною, щоб, зрештою, обернути її на державну. Речниками цих ідей виступають як відомі українофоби типу нардепа-регіонала Колесніченка, так і "нові патріоти" типу Тігіпка.Новим етапом у тотальній боротьбі українофобів з українською мовою стало звернення нардепа-регіонала Вадима Колесніченка до Генерального прокурора України з вимогою притягнути мовознавця, депутата Львівської обласної ради від ВО "Свобода", лавреата премій ім. О. Гірника та Б. Грінченка, доцента кафедри української мови Національного університету "Львівська політехніка" Ірину Фаріон до кримінальної відповідальності за статтею 161 Кримінального кодексу України "Порушення рівності громадян залежно від їх расової, національної належності або ставлення до релігії". На думку одіозного співця сепаратистів (нагадаємо, що цей українофоб назвав "справжніми патріотами" учасників сепаратистського з'їзду в Сіверськодонецьку, які 2004 року створювали так званий ПІСУАР), – Ірина Фаріон "дискримінує дітей за мовною і національною ознакою". Неадекватну оцінку Колесніченка викликала акція "Утверджуймо державну мову!", яку провела "Свобода" 19 лютого 2010 року у львівському дитячому садочку N67 (http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/013818/) Очевидно, нардеп-регіонал солідарний з тьотею Мотею з "Мини Мазайла", якій "прілічнєє бить ізнасілованной, нєжелі українізірованной".

Ми усвідомлюємо, що потуги українофобів засудити мовознавця є лише першою ластівкою у їхньому наступі на українську мову та права української Нації. Слід очікувати ухвалення лавини антиукраїнських актів, які перебувають поза рамками Конституції та моралі.

Наприклад, так званий законопроект "Про заборону реабілітації й героїзації фашистських колабораціоністів 1933-1945 рр.", зареєстрований 15 січня 2010 року все тим же Вадимом Колесніченком. Цей сумнозвісний нардеп-регіонал назвав поплічниками нацистів увесь український національно-визвольний рух, зокрема Українську Повстанську Армію. І чхати йому на те, що факти свідчать про протилежне, що під час Нюрнберзького процесу, попри на наполягання Кремля, розгляд питання про співпрацю УПА з німецькими окупантами відхилили у зв'язку з відсутністю будь-яких доказів. Вадим Колесніченко також є автором серії законопроектів, якими пропонує запровадити російську мову в різних галузях судочинства, а також зобов'язати службовців органів місцевого самоврядування знати відсутні у Конституції регіональні мови і мови національних меншин.

Приклад антиукраїнської діяльності лише одного члена Партії регіонів – звісно, краплина в морі українофобії, яке розлилося по Україні. Проте, якщо вчора українофоби діяли під личиною захисників прав громадян, використовуючи як димову завісу спотворений текст "Європейської хартії регіональних мов або мов меншин", за якою ховали тотальну окупацію українського інформаційного простору та реальну русифікацію всіх сфер українського життя, то сьогодні маски скинуто і нищення української мови та її носіїв набуває відвертого характеру.

Не дивно, що під прицілом українофобів опинилася саме член Політради ВО "Свобода" Ірина Фаріон. Її безкомпромісну позицію щодо захисту національних інтересів знають і підтримують українці. Адже колективна обструкція Ірини Фаріон розпочалася одразу після оприлюднення її відкритого листа Вікторові Януковичу (http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/013771/) та відкритого звернення до Верховної Ради України (http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/013833/). Для нас, націоналістів, вибір мішені українофобів є зрозумілим. Їхній намір – знищити сильних, щоб заламати слабодухих. А привід завжди знайдеться. Так, як це було 2004 року з виступом лідера ВО "Свобода" Олега Тягнибока на горі Яворина. І дарма, що Олег Тягнибок в усіх можливих судових інстанціях в Україні довів, що відеозапис його виступу на горі Яворина 2004 року було сфабриковано, українофоби далі лементують про нацизм та ксенофобію "Свободи". Така ж ситуація складається й навколо цькування Ірини Фаріон.

Розгортання регіоналами скандалу на кшталт "Яворина-2" навколо акції "Утверджуймо державну мову!", яку проводила "Свобода" у львівському дитячому садку N67, – це лише пролог до масового наступу кремлівських яничарів на все українське. На жаль, всі мовчать, ніби не помічають масових порушень мовного законодавства, тотальної інформаційної окупації, зрештою, шаленої денаціоналізації наших дітей, коли ровесники Незалежності, як додаток до права голосувати, отримують чужу, накинуту окупантами, мову.

Хіба для когось секрет, що в будь-якому так званому "українському" дитячому садочку Києва і далі практично по всій державі україномовна дитина потрапляє під шалений вал русифікації. Але цього мало, тепер московські яничари намагаються зробити кримінальним злочином право захистити своїх дітей від російської окупації. Не дивно, що приводом для оголошення війни українофоби обрали акцію "Утверджуймо державну мову!" в дитячому садочку, бо саме у малих дітей, навіть у Львові чи Тернополі, вони прагнуть вирвати Україну з Душі. І скиглення про ранимі дитячі душі є облудним і наскрізь фальшивими. "Борцям з тоталітаризмом" радимо ще раз передивитися культовий для них фільм "Вбити Дракона" і звернути особливу увагу на останню сцену, винесену в епіграф. Мораль зрозуміла: вбити Дракона можливо, але полем битви має стати дитяча Душа, бо дорослі невиправно понівечені Драконом. І саме це робить "Свобода" своєю акцією "Утверджуймо державну мову!", яка відбувається у дитячих садках. Тому й озвався так голосно московський шовіністичний Дракон, тому й підспівують йому слабодухі. Але "Свобода", як лицар Ланселот, не піддається маніпуляціям, виходить на бій і твердо тримає меч. Меч Справедливості.

Проте з позицією українофобів усе зрозуміло. Викликає подив те, яким чином до ґвалту московських шовіністів приєднався сонм україномовних псевдопатріотів, "хрунів" та інших "дядьків отєчества чужого" (як їх влучно назвав Тарас Шевченко). Саме вони здійняли найбільший галас, що ВО "Свобода", а особливо Ірина Фаріон "не так", "не в тому місці", "не в той час" і "не тим способом", "дуже не толерантно" захищає український Дух та українську Душу. Бо для них, "хрунів", про любов до України можна лише говорити, плакатись на ситуацію, займати патріотичну позицію винятково на печі (згадайте ще Самійленкове з ХІХ століття: "кожна піч українська – фортеця міцна, там на чатах лежать патріоти") і просити, просити, вічно просити. "Хруні" мовчать, коли в Павлограді українців звільняють з роботи за вживання української мови, "хруні" боязко дивляться в іншу сторону, коли ображають чи б'ють українців в Одесі і Криму, "хруні" спокійнісінько миряться з ґвалтуванням дітей в "Артеку" (очевидно, образ "тьоті Моті" об'єднує московських шовіністів і українських псевдопатріотів), "хруням" звично витирати плювки з обличчя. Але така ж звична справа для них – приєднуватися до українофобів і вкупі з ними, злагодженим хором засуджувати націоналістів, як у Шевченкового "Юродивого", написаного на основі реальних подій:

"Найшовсь-таки якийсь проява,

Якийсь дурний оригінал,

Що в морду затопив капрала,

Та ще й у церкві, і пропало,

Як на собаці.

Так-то так!

Найшовсь-таки один козак

Із міліона свинопасів,

Що царство все оголосив:

Сатрапа в морду затопив.

А ви, юродиві, тим часом,

Поки нездужає капрал,

Ви огласили юродивим

Святого лицаря!


Ми пам'ятаємо реакцію українських псевдопатріотів щодо чину Степана Бандери і націоналістів у 30-х роках ХХ століття. Але сьогодні, на пострах ворогам українська Нація гордо має ім'я Бандери, а його псевдопатріотичних "критиків" давно сточив шашіль небуття. Туди ж відправляться і сучасні орди українофобів та суголосних їм псевдопатріотів.

Те, що "грязь Москви" з Партії регіонів кинула рукавичку саме "свободівцям" і "Свободі" – не дивно, адже лише націоналістів вони панічно бояться. Ще перед другим туром виборів "Свобода" оголосила про перехід в національну опозицію. Ми готові до боротьби. Захищати Україну та українців – не наша забаганка, це наш обов'язок. Зберегти мову, донесену нам крізь віки русифікації та полонізації, – це заповіт дідів. З двох кремлівських кандидатів до влади прийшов агресивніший та відвертіший. Ну що ж. У Нації буде менше ілюзій. Попереду – велика боротьба і ми до неї готові.

А ось неспотворене українофобами сприйняття події:

http://www.youtube.com/watch?v=KCwo1_JV1ac

powered by lun.ua
Коментарі — 292
Историчка _ 25.02.2010 10:33
IP: 91.124.217.---
Grem Poll _ 25.02.2010 10:31 ------ на рахунок сусіда ВИ були праві, хочу також подякувати Вам за певну підтримку...

Уважаемая Grem Poll, какого соседа и какую підтримку Вы имеете в виду.
Grem Poll _ 25.02.2010 10:31
IP: 80.239.242.---
Историчка:
Вітаю,Шановна Історичко. на рахунок сусіда ВИ були праві, хочу також подякувати Вам за певну підтримку...
Дякую.
Grem Poll _ 25.02.2010 10:28
IP: 80.239.242.---
Шановні українці! Вітаю Вас з обранням ПАХАНА, ПАХАНАТУ Східного та Західного.
ГІБ, ГІБ, УРА!
ГІБ!ГІБ,УРА!
ГІБ! УРА А А А А А!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zoro999 _ 25.02.2010 10:15
IP: 83.137.88.---
_Историчка
_Ваш Проминвест
Він уже не наш, а ваш.

_накроется медным тазом.
Чи то не тим тазиком, яким Бандикович прикривається від ваших домагань?
Serhiy _ 25.02.2010 10:08
IP: 212.109.49.---
A_n_t_i_k_i_l_l_e_r _ 25.02.2010 00:15
Очень бы было интересно посмотреть Вашу реакцию, если бы украинский язык начали также массово запрещать

Проблема в тому, що це з українською мовою робили декілька сотень років, причому ЩЕ Й ДОСІ НЕ ПРИПИНИЛИ!
Историчка _ 25.02.2010 09:49
IP: 91.124.217.---
zoro999 _ 25.02.2010 09:14 -------Вам там уже дали таку довідку за любов до яєць Бандюковича?

Уважаемое zoro999, не отвлекайтесь, когда считаете деньги, а то Ваш Проминвест опять накроется медным тазом.
zoro999 _ 25.02.2010 09:14
IP: 83.137.88.---
_Историчка
_обратитесь ул. Бехтерева 1. Там Вам и "сцилку" дадут и справку.

Вам там уже дали таку довідку за любов до яєць Бандюковича?
Marinna _ 25.02.2010 09:13
IP: 212.2.128.---
Об именах. Часто в школе и в садиках можно услышать просьбы родителей не называть детей такими украинскими именами:не Марына,а Марина; не Павло, А Павлик, Павел, Паша; не Марийка, а Мария, Маша; т. к. это не нравится ни детям, ни родителям, даже украиноязычным.
Историчка _ 25.02.2010 08:54
IP: 91.124.217.---
bmi _ 24.02.2010 22:16 -------слабо найти сцилку

Уважаемое bmi, обратитесь ул. Бехтерева 1. Там Вам и "сцилку" дадут и справку.
СловоМаргінесу _ 25.02.2010 08:46
IP: 93.73.232.---
bmi _ 24.02.2010 23:48

Так от Ви не виправдовуйтесь!!! Що Вами, конкретно Вами, було зроблено для людей звільнених у Павлограді??? ЩО КОНКРЕТНО??? Щиро очікую на відповідь!!!!!!!!!
Marinna _ 25.02.2010 08:35
IP: 212.2.128.---
Теперь г-н Тягнибок не отмоетесь вы теперь другой символ-провокатор Кремля! Браво! Вы гордитесь этим? За что боролись на то и напоролись! Так говорят русские.
Selisten _ 25.02.2010 08:27
IP: 194.37.248.---
Дамо рішучу відсіч російському шовіністу Міші з середньої групи ДС "Колобок"!
Свобода, уперед!!
Євген14 _ 25.02.2010 08:23
IP: 82.207.120.---
A_n_t_i_k_i_l_l_e_r:
К слову, ВО "Свобода" наиболее успешный проект Кремля, потому как посеять столько ненависти к украинскому языку во всем мире пока никому не удавалось. Браво)
Та ні, найуспішніший проект кремля це новообраний президент, який сьогодні прийматиме присягу, і нинішній премєр. Тягнибок поки що, тільки в розробці. От стане президентом, тоді будем говорити про успішність)
buerger _ 25.02.2010 06:42
IP: 95.135.168.---
http://vgolos.com.ua/videoday/78.html

На всяк випадок даю повну версію "відео" бо пан Тягнибок вкотре збрехав. Прохання додавати лінк у кожному пості, оскільки сам пан Олег забув про це.
vova100 _ 25.02.2010 03:43
IP: 77.122.31.---
KoFes:
Я довольно давно закончил школу, но меня тревожат сомнения по поводу имен собственных. Насколько меня не подводит память они не переводятся. Грешен, заглянул в учебник, после того как услышал о "Мыколе Паганини", у человека нет более близкого, чем его имя и если вы хотите чтобы вас выслушали, старайтесь, как можно чаще обращается к нему именно так, а, принижая или коверкая, даешь понять, что считается с его мнением не кто не будет. Уж слишком это что-то напоминает.
Ви можете передавати звучання імен через найближчі звуки. Наприклад, ви в принципі не можете передати ані українською, ані російською Ґете, бо немає звука о умлаут.
В тому дитсадку навряд чи йшлось про переклад російських імен, то були радше українські імена на суржику.
Але факт зйомки на відео ясно свідчить, що для свободи то була агітка.
Ніколо українською було б мабуть Николо, вам Николо краще ніж Микола?
KoFes _ 25.02.2010 02:19
IP: 93.183.199.---
Я довольно давно закончил школу, но меня тревожат сомнения по поводу имен собственных. Насколько меня не подводит память они не переводятся. Грешен, заглянул в учебник, после того как услышал о "Мыколе Паганини", у человека нет более близкого, чем его имя и если вы хотите чтобы вас выслушали, старайтесь, как можно чаще обращается к нему именно так, а, принижая или коверкая, даешь понять, что считается с его мнением не кто не будет. Уж слишком это что-то напоминает.
Україна для всіх _ 25.02.2010 02:13
IP: 80.84.191.---
"Шановна" пані Одарка Фаріон обов"язково повинна відпочити в буцигарні. Такі прояви ненависті до дітей потрібно карати. Пане, Олеже я чекала від Вас осуду таких висловлювань, це ганьба!
саймон _ 25.02.2010 01:59
IP: 193.41.184.---
Замість чіплятися до Тягнибока подивіться -кого ви обрали:
...Нові януковичі із списку ПР:перебіжчики,скандалісти і донецька дама...
http://www.unian.net/ukr/news/news-364473.html
A_n_t_i_k_i_l_l_e_r _ 25.02.2010 01:18
IP: 82.144.199.---
К слову, ВО "Свобода" наиболее успешный проект Кремля, потому как посеять столько ненависти к украинскому языку во всем мире пока никому не удавалось. Браво)

Сегодня по всем российским каналам транслировали сие партийное убожество в виде ролика.

Продолжайте в том же духе)

А у господина Тягнибока медленно увеличиваются щеки, очевидно, партийная касса растет, только в один прекрасный момент наступит эффект хомячка))
A_n_t_i_k_i_l_l_e_r _ 25.02.2010 00:58
IP: 82.144.199.---
bmi:
повторюю, шо іноді краще мовчати... Чи шось тут провокуєш? Тіко дуже примітивно, а тут більшість трішки обізнаніша, віку нєт-нєт пачітиваєт (як мінімум)... А там не все 100% дурня, можна ж аналізувати, порівнювати... Так шо, впірьод, в шахтьорска-пралєтарскіє "казарми"... Ну, мона, на руссскагаварясчіє сайти, там певно, всі такі... послєбамбьожкі.
--
Мда, совсем все плохо

У Вас сейчас щеки разорвутся от злости

Я так понимаю, что Вы совершенно тупой, напыщенный, самодовольный ублюдок у которого из всех жизненных ценностей осталась только та, которую внушил господин Тягнибок, ненависть ко всем окружающим, у которых сознание находится на порядок выше Вашего.

К слову, я из Киева,причем тут Донбасс непонятно,хотя учитывая Ваше психическое состояние ход Ваших мыслей вполне понятен.

А посылать меня не нужно, так пошлю, что очень далеко лететь будешь)

Так что сиди со своим голым задом и своей национальной идеей)
bmi _ 25.02.2010 00:41
IP: 212.3.111.---
A_n_t_i_k_i_l_l_e_r:
bmi:
вибачте... ДУРНЮ! – помовч... Бо тільки тупий совок може патякать таке -A_n_t_i_k_i_l_l_e_r _ 24.02.2010 23:01 __... Ото просто совок... Боже – храни Україну!
-
Дурень это Вы, поскольку не воспринимаете реальных фактов. У Вас наверняка нет детей, а если есть – Вы не ходите с ними в школу)

Очень бы было интересно посмотреть Вашу реакцию, если бы украинский язык начали также массово запрещать.

Есть уголовная статья – пожалуйста, подавайте в суд, если нарушают Ваши права.
_________________________________ повторюю, шо іноді краще мовчати... Чи шось тут провокуєш? Тіко дуже примітивно, а тут більшість трішки обізнаніша, віку нєт-нєт пачітиваєт (як мінімум)... А там не все 100% дурня, можна ж аналізувати, порівнювати... Так шо, впірьод, в шахтьорска-пралєтарскіє "казарми"... Ну, мона, на руссскагаварясчіє сайти, там певно, всі такі... послєбамбьожкі.
Лис__Микита _ 25.02.2010 00:18
IP: 150.203.181.---
.

Браво! Чудова відповідь прес-служби ВО"Свобода".

.
A_n_t_i_k_i_l_l_e_r _ 25.02.2010 00:15
IP: 82.144.199.---
bmi:
вибачте... ДУРНЮ! – помовч... Бо тільки тупий совок може патякать таке -A_n_t_i_k_i_l_l_e_r _ 24.02.2010 23:01 __... Ото просто совок... Боже – храни Україну!
--
Дурень это Вы, поскольку не воспринимаете реальных фактов. У Вас наверняка нет детей, а если есть – Вы не ходите с ними в школу)

Очень бы было интересно посмотреть Вашу реакцию, если бы украинский язык начали также массово запрещать.

Есть уголовная статья – пожалуйста, подавайте в суд, если нарушают Ваши права.
ziko2 _ 24.02.2010 23:59
IP: 93.74.38.---
Чудова відповідь путенятам і іншій мерзоті. Захистим рідну мову.
bmi _ 24.02.2010 23:59
IP: 212.3.111.---
Андрей-с-Востока:
саймон:
Травмирование психики детей – это 100% криминал.
_________________________________________ ви, мать, жівьотє на Марсє? Там, у вас, всьо стєрільна, бєз воздуху?... Нє? А ше, про атдєльниє, єсчьо інагда встрєчаюсчієся прєцєндєнти травміраванія псіхікі у дєтєй не чули? Чи поздно піть " Боржомі "?
Aтака Путіна1223 Корупція1335 Зеленський19 Донбас14 Уряд реформ403
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter