Олег Тягнибок Голова ВО "Свобода"

Момент істини: українофоби і ''хруні'' проти української мови

24 лютого 2010, 15:38

Пропоную Вашій увазі Заяву прес-служби Всеукраїнського об'єднання "Свобода" щодо мовної істерії українофобів та плазування псевдопатріотів

"Можливо, не тепер? Все-таки діти", – сказав Дракон,

дивлячись на меч Ланселота.

- "Ні. Тепер", – відмовив Ланселот.

З фільму "Вбити дракона"


В Україні існує лише один вид ксенофобії – українофобія. Тому істерична реакція проросійських політиків щодо акцій Всеукраїнського об'єднання "Свобода" з нагоди Міжнародного дня рідної мови не викликає подиву. Партія регіонів, яка представляє інтереси Кремля в Україні, та її сателіти чітко визначили свої позиції щодо наступу на все українське. Основний удар своєї діяльності вони спрямували проти української мови, намагаючись будь-яким способом закріпити за російською статус панівної.

Московські подножки намагаються надати мові російської національної меншини привілейованого статусу в діловодстві та судочинстві, зробити російську мову регіональною, згодом – офіційною, щоб, зрештою, обернути її на державну. Речниками цих ідей виступають як відомі українофоби типу нардепа-регіонала Колесніченка, так і "нові патріоти" типу Тігіпка.Новим етапом у тотальній боротьбі українофобів з українською мовою стало звернення нардепа-регіонала Вадима Колесніченка до Генерального прокурора України з вимогою притягнути мовознавця, депутата Львівської обласної ради від ВО "Свобода", лавреата премій ім. О. Гірника та Б. Грінченка, доцента кафедри української мови Національного університету "Львівська політехніка" Ірину Фаріон до кримінальної відповідальності за статтею 161 Кримінального кодексу України "Порушення рівності громадян залежно від їх расової, національної належності або ставлення до релігії". На думку одіозного співця сепаратистів (нагадаємо, що цей українофоб назвав "справжніми патріотами" учасників сепаратистського з'їзду в Сіверськодонецьку, які 2004 року створювали так званий ПІСУАР), – Ірина Фаріон "дискримінує дітей за мовною і національною ознакою". Неадекватну оцінку Колесніченка викликала акція "Утверджуймо державну мову!", яку провела "Свобода" 19 лютого 2010 року у львівському дитячому садочку N67 (http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/013818/) Очевидно, нардеп-регіонал солідарний з тьотею Мотею з "Мини Мазайла", якій "прілічнєє бить ізнасілованной, нєжелі українізірованной".

Ми усвідомлюємо, що потуги українофобів засудити мовознавця є лише першою ластівкою у їхньому наступі на українську мову та права української Нації. Слід очікувати ухвалення лавини антиукраїнських актів, які перебувають поза рамками Конституції та моралі.

Наприклад, так званий законопроект "Про заборону реабілітації й героїзації фашистських колабораціоністів 1933-1945 рр.", зареєстрований 15 січня 2010 року все тим же Вадимом Колесніченком. Цей сумнозвісний нардеп-регіонал назвав поплічниками нацистів увесь український національно-визвольний рух, зокрема Українську Повстанську Армію. І чхати йому на те, що факти свідчать про протилежне, що під час Нюрнберзького процесу, попри на наполягання Кремля, розгляд питання про співпрацю УПА з німецькими окупантами відхилили у зв'язку з відсутністю будь-яких доказів. Вадим Колесніченко також є автором серії законопроектів, якими пропонує запровадити російську мову в різних галузях судочинства, а також зобов'язати службовців органів місцевого самоврядування знати відсутні у Конституції регіональні мови і мови національних меншин.

Приклад антиукраїнської діяльності лише одного члена Партії регіонів – звісно, краплина в морі українофобії, яке розлилося по Україні. Проте, якщо вчора українофоби діяли під личиною захисників прав громадян, використовуючи як димову завісу спотворений текст "Європейської хартії регіональних мов або мов меншин", за якою ховали тотальну окупацію українського інформаційного простору та реальну русифікацію всіх сфер українського життя, то сьогодні маски скинуто і нищення української мови та її носіїв набуває відвертого характеру.

Не дивно, що під прицілом українофобів опинилася саме член Політради ВО "Свобода" Ірина Фаріон. Її безкомпромісну позицію щодо захисту національних інтересів знають і підтримують українці. Адже колективна обструкція Ірини Фаріон розпочалася одразу після оприлюднення її відкритого листа Вікторові Януковичу (http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/013771/) та відкритого звернення до Верховної Ради України (http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/013833/). Для нас, націоналістів, вибір мішені українофобів є зрозумілим. Їхній намір – знищити сильних, щоб заламати слабодухих. А привід завжди знайдеться. Так, як це було 2004 року з виступом лідера ВО "Свобода" Олега Тягнибока на горі Яворина. І дарма, що Олег Тягнибок в усіх можливих судових інстанціях в Україні довів, що відеозапис його виступу на горі Яворина 2004 року було сфабриковано, українофоби далі лементують про нацизм та ксенофобію "Свободи". Така ж ситуація складається й навколо цькування Ірини Фаріон.

Розгортання регіоналами скандалу на кшталт "Яворина-2" навколо акції "Утверджуймо державну мову!", яку проводила "Свобода" у львівському дитячому садку N67, – це лише пролог до масового наступу кремлівських яничарів на все українське. На жаль, всі мовчать, ніби не помічають масових порушень мовного законодавства, тотальної інформаційної окупації, зрештою, шаленої денаціоналізації наших дітей, коли ровесники Незалежності, як додаток до права голосувати, отримують чужу, накинуту окупантами, мову.

Хіба для когось секрет, що в будь-якому так званому "українському" дитячому садочку Києва і далі практично по всій державі україномовна дитина потрапляє під шалений вал русифікації. Але цього мало, тепер московські яничари намагаються зробити кримінальним злочином право захистити своїх дітей від російської окупації. Не дивно, що приводом для оголошення війни українофоби обрали акцію "Утверджуймо державну мову!" в дитячому садочку, бо саме у малих дітей, навіть у Львові чи Тернополі, вони прагнуть вирвати Україну з Душі. І скиглення про ранимі дитячі душі є облудним і наскрізь фальшивими. "Борцям з тоталітаризмом" радимо ще раз передивитися культовий для них фільм "Вбити Дракона" і звернути особливу увагу на останню сцену, винесену в епіграф. Мораль зрозуміла: вбити Дракона можливо, але полем битви має стати дитяча Душа, бо дорослі невиправно понівечені Драконом. І саме це робить "Свобода" своєю акцією "Утверджуймо державну мову!", яка відбувається у дитячих садках. Тому й озвався так голосно московський шовіністичний Дракон, тому й підспівують йому слабодухі. Але "Свобода", як лицар Ланселот, не піддається маніпуляціям, виходить на бій і твердо тримає меч. Меч Справедливості.

Проте з позицією українофобів усе зрозуміло. Викликає подив те, яким чином до ґвалту московських шовіністів приєднався сонм україномовних псевдопатріотів, "хрунів" та інших "дядьків отєчества чужого" (як їх влучно назвав Тарас Шевченко). Саме вони здійняли найбільший галас, що ВО "Свобода", а особливо Ірина Фаріон "не так", "не в тому місці", "не в той час" і "не тим способом", "дуже не толерантно" захищає український Дух та українську Душу. Бо для них, "хрунів", про любов до України можна лише говорити, плакатись на ситуацію, займати патріотичну позицію винятково на печі (згадайте ще Самійленкове з ХІХ століття: "кожна піч українська – фортеця міцна, там на чатах лежать патріоти") і просити, просити, вічно просити. "Хруні" мовчать, коли в Павлограді українців звільняють з роботи за вживання української мови, "хруні" боязко дивляться в іншу сторону, коли ображають чи б'ють українців в Одесі і Криму, "хруні" спокійнісінько миряться з ґвалтуванням дітей в "Артеку" (очевидно, образ "тьоті Моті" об'єднує московських шовіністів і українських псевдопатріотів), "хруням" звично витирати плювки з обличчя. Але така ж звична справа для них – приєднуватися до українофобів і вкупі з ними, злагодженим хором засуджувати націоналістів, як у Шевченкового "Юродивого", написаного на основі реальних подій:

"Найшовсь-таки якийсь проява,

Якийсь дурний оригінал,

Що в морду затопив капрала,

Та ще й у церкві, і пропало,

Як на собаці.

Так-то так!

Найшовсь-таки один козак

Із міліона свинопасів,

Що царство все оголосив:

Сатрапа в морду затопив.

А ви, юродиві, тим часом,

Поки нездужає капрал,

Ви огласили юродивим

Святого лицаря!


Ми пам'ятаємо реакцію українських псевдопатріотів щодо чину Степана Бандери і націоналістів у 30-х роках ХХ століття. Але сьогодні, на пострах ворогам українська Нація гордо має ім'я Бандери, а його псевдопатріотичних "критиків" давно сточив шашіль небуття. Туди ж відправляться і сучасні орди українофобів та суголосних їм псевдопатріотів.

Те, що "грязь Москви" з Партії регіонів кинула рукавичку саме "свободівцям" і "Свободі" – не дивно, адже лише націоналістів вони панічно бояться. Ще перед другим туром виборів "Свобода" оголосила про перехід в національну опозицію. Ми готові до боротьби. Захищати Україну та українців – не наша забаганка, це наш обов'язок. Зберегти мову, донесену нам крізь віки русифікації та полонізації, – це заповіт дідів. З двох кремлівських кандидатів до влади прийшов агресивніший та відвертіший. Ну що ж. У Нації буде менше ілюзій. Попереду – велика боротьба і ми до неї готові.

А ось неспотворене українофобами сприйняття події:

http://www.youtube.com/watch?v=KCwo1_JV1ac

powered by lun.ua
Коментарі — 292
Андрей-с-Востока _ 24.02.2010 23:51
IP: 178.95.20.---
саймон:
Травмирование психики детей – это 100% криминал.
bmi _ 24.02.2010 23:48
IP: 212.3.111.---
СловоМаргінесу:
саймон _ 24.02.2010 23:02
bmi _ 24.02.2010 23:08

Я знаходжуся фізично у Києві. Про події у Павлограді дізнався зі ЗМІ по-факту. Свою позицію висловлював. Українську мову і культуру захищаю всюди де лише можу і як можу. А Ви, шановні, є просто просто провокаторами і українофобами. Ваші свободівці навіть на конференції, присвяченій Голодомору, коли там були присутні винятково прихильники визнання того акту геноцидом, умудрилися перетворити її на пошук ворогів серед учасників та суцільне гав-гав. Бандера в труні перевертається!
______________________ не виправдовуюсь, а для вас особисто! Я не адепт ВО " Свобода ". Маю особисту думку стосовно і організаційної діяльности об"єднання... Як і інші зацікавлені громадяни... Це як лікування хвороби..., у двох лікарів можуть існувати різні методики, але ж ціль одна!... Якщо одна!?!...
саймон _ 24.02.2010 23:39
IP: 193.41.184.---
__ Андрей -с -Востока___ Якщо виступ Фаріон настільки зхвилював -раджу звернутись у юридичну консультацію і розказати потім про результат звернення на блогах УП.Більш ніж впевнений -ніякого криміналу там і близько немає.
Андрей-с-Востока _ 24.02.2010 23:34
IP: 178.95.20.---
саймон:
______ Андрей -с -Востока____ Ось тут і є справжня заказуха -коли Павлоград чомусь ніхто не помітив а навколо виступу у дитсадку зчинився справжній гвалт та істерія на всіх блогах.
Во-первых, дети были беззащитными.
Во-вторых, обвинение в адрес фарион не имеет ничего общего с темой украинского языка. Она называла детей чужими, смеялась с их имён, предлагала уехать из страны. Тут, собственно говоря, срок давать надо.
bobbox _ 24.02.2010 23:33
IP: 188.230.47.---
На мою думку через рік -два Янукович стане затятим українцем. А станеться це тому, що не захоче він прогинатися перед Росією. Кожен хоче бути сам паном. Ось тут і українська ідея стане в пригоді, хоча її в душі нема.
СловоМаргінесу _ 24.02.2010 23:23
IP: 93.73.232.---
Андрей-с-Востока _ 24.02.2010 23:21

Ситуація там дійсно темна. Власне, і не розумію навіщо Голові наглядової ради компанії було іти на такий крок, котрий безперечно мав би далекосяжні наслідки. Потребує вияснення.
саймон _ 24.02.2010 23:23
IP: 193.41.184.---
______ Андрей -с -Востока____ Ось тут і є справжня заказуха -коли Павлоград чомусь ніхто не помітив а навколо виступу у дитсадку зчинився справжній гвалт та істерія на всіх блогах.
Андрей-с-Востока _ 24.02.2010 23:21
IP: 178.95.20.---
СловоМаргінесу:
Андрей-с-Востока _ 24.02.2010 23:14

А то точно було так як Ви описали ситуацію?
Не знаю. Мне так показалось.
Ну не могли же руководители нанять украиноязычных сотрудников только для того, чтобы потом их уволить за украинский язык.
СловоМаргінесу _ 24.02.2010 23:19
IP: 93.73.232.---
Андрей-с-Востока _ 24.02.2010 23:14

А то точно було так як Ви описали ситуацію?
СловоМаргінесу _ 24.02.2010 23:17
IP: 93.73.232.---
саймон _ 24.02.2010 23:02
bmi _ 24.02.2010 23:08

Я знаходжуся фізично у Києві. Про події у Павлограді дізнався зі ЗМІ по-факту. Свою позицію висловлював. Українську мову і культуру захищаю всюди де лише можу і як можу. А Ви, шановні, є просто просто провокаторами і українофобами. Ваші свободівці навіть на конференції, присвяченій Голодомору, коли там були присутні винятково прихильники визнання того акту геноцидом, умудрилися перетворити її на пошук ворогів серед учасників та суцільне гав-гав. Бандера в труні перевертається!
Андрей-с-Востока _ 24.02.2010 23:14
IP: 178.95.20.---
саймон:
.Де ви всі були -" захисники " коли у Павлограді звільняли працівників за спілкування укранською мовою?
Эта тема почему-то не получила огласки. Негде было обсудить.
Но ситуация там была интересная. Я так понимаю, что эти 17 человек начали говорить по-украински внезапно. А конфликт возник из-за того, что они отказывались говорить с клиентами по-русски несмотря на то, что до этого сами всю жизнь говорили по-русски.
Звучит странно, но выходит, что они использовали украинский язык как какой-то фетиш – "говорить по-украински напоказ".

А фарион тем временем занималась унижением львовских детей, которым имена дали родители, между прочим.
bmi _ 24.02.2010 23:12
IP: 212.3.111.---
A_n_t_i_k_i_l_l_e_r:
саймон:
___ СловоМарінесу__Задаю вже -надцятий раз pfgbnfyyz дописувичам які зчинили гвалт на всіх блогах.Ні один не може дати аргументованої відповіді.Де ви всі були -" захисники " коли у Павлограді звільняли працівників за спілкування укранською мовою? Чому ви тоді не протестували? То може це ви провокатори або кремлівська агентура?
-
Я лично не знаю об увольнениях за разговор на украинском языке, но я знаю о запрете учителей говорить даже на переменах на своем родном языке. Это то что происходит сейчас.
______________________________ вибачте... ДУРНЮ! – помовч... Бо тільки тупий совок може патякать таке -A_n_t_i_k_i_l_l_e_r _ 24.02.2010 23:01 __... Ото просто совок... Боже – храни Україну!
СловоМаргінесу _ 24.02.2010 23:11
IP: 93.73.232.---
A_n_t_i_k_i_l_l_e_r _ 24.02.2010 23:01

Давайте тоді вже начистоту. Керівництво СРСР також співпрацювало із нацистами. співпрацювало, кажу Вам як людина, котра написала не одну наукову роботу на ту тематику. Більше того, сприяли їхній переможній ході Європою і СРСР у офіційному Комюніке звинувачував Францію і Великобританію у Другій світовій війні.

Щодо позиції Березняка, то я до неї ставлюся із розумінням. Його туди, давайте казати прямо, не кликали. Його туди направили. Він вибору не мав і, прямо скажемо, виконував свої обов"язки. До нього у мене претензій немає. УПА виконували свій обов"язок, боролися із владою котра їм була ненависною. До-речі, опір ослаб від 1947 р. коли радянська влада пішла на більш ліберальну політику щодо Західної України. Відносно конкретного факту, описаного ним, я нічого не скажу бо навіть він нічого конкретного не викладає і, мабуть, нічого не може викласти.
bmi _ 24.02.2010 23:08
IP: 212.3.111.---
саймон:
___ СловоМарінесу__Задаю вже -надцятий раз pfgbnfyyz дописувичам які зчинили гвалт на всіх блогах.Ні один не може дати аргументованої відповіді.Де ви всі були -" захисники " коли у Павлограді звільняли працівників за спілкування укранською мовою? Чому ви тоді не протестували? То може це ви провокатори або кремлівська агентура?
_________________________________ шо то ви пристали з питаннями до сих байстрюків? Питайте, тільки, де дістати цукор по 11, а не по!2... Мо і відповідь дадуть... А те шо ви питаєте – ано ім ета нада?!!
A_n_t_i_k_i_l_l_e_r _ 24.02.2010 23:07
IP: 82.144.199.---
саймон:
___ СловоМарінесу__Задаю вже -надцятий раз pfgbnfyyz дописувичам які зчинили гвалт на всіх блогах.Ні один не може дати аргументованої відповіді.Де ви всі були -" захисники " коли у Павлограді звільняли працівників за спілкування укранською мовою? Чому ви тоді не протестували? То може це ви провокатори або кремлівська агентура?
--
Я лично не знаю об увольнениях за разговор на украинском языке, но я знаю о запрете учителей говорить даже на переменах на своем родном языке. Это то что происходит сейчас.
саймон _ 24.02.2010 23:02
IP: 193.41.184.---
___ СловоМарінесу__Задаю вже -надцятий раз pfgbnfyyz дописувичам які зчинили гвалт на всіх блогах.Ні один не може дати аргументованої відповіді.Де ви всі були -" захисники " коли у Павлограді звільняли працівників за спілкування укранською мовою? Чому ви тоді не протестували? То може це ви провокатори або кремлівська агентура?
A_n_t_i_k_i_l_l_e_r _ 24.02.2010 23:01
IP: 82.144.199.---
СловоМаргінесу:
Боролися ж вони після завершення війни із організаторами колективізації, котрі селянам були ворожими.
--
Речь идет о сотрудничестве с фашистами, и о преступлениях, которые не имеют срока давности и о том. кто хочет получить поддержку избирателей в своем регионе, сознательно приравнивая военных преступников к героям.

Я давал ссылку на мнение человека-легенды об ОУН УПА
http://www.segodnya.ua/interview/14038143.html

Можете как-то прокомментировать?
СловоМаргінесу _ 24.02.2010 22:56
IP: 93.73.232.---
A_n_t_i_k_i_l_l_e_r _ 24.02.2010 22:41

До-речі, мислимо логічно, УПА діяли в Західній Україні активно до 1952 р. не маючи підтримки зі сторони жодної держави. СРСР був їх ворогом, тут усе зрозуміло. Польща також, думаю, доводити того не треба. більше не було кому і звідки допомагати. То як можна було десятиліття займатися грабунками і вбивствами не маючи зовнішньої підтримки. Підтримка була внутрішня, зі сторони населення бо в УПА були селяни і діяли ті загони в районі сіл звідки походили селяни, котрі їх складали. Отже населення було на стороні УПА. Боролися ж вони після завершення війни із організаторами колективізації, котрі селянам були ворожими.
СловоМаргінесу _ 24.02.2010 22:51
IP: 93.73.232.---
A_n_t_i_k_i_l_l_e_r _ 24.02.2010 22:41

Шановний пане, відповім Вам за Олега Тягнибока оскільки поділяю Вашу позицію щодо події у дитячому садочку. Це була банальна провокація.
А от щодо ОУН-УПА, то ублюдки і садисти із іншої армії катували і вбивали близьких мені людей і для Вас вони є героями. То як розбиратися, давайте розбиратися в кожному випадку зокрема аби не загострювати конфронтації в державі, чесно і неупереджено.
До жовтня 1942 р. УПА іще не було утворено. День її створення 14 жовтня 1942 р. і то лише прогошено було про створення, а діяльність розпочалась від початку 1943 р. Характер діяльності-рейди по сільській місцевості з метою пропаганди створення загонів самооборони від німецьких загонів, які займалися реквізиціями, та партизанів, котрі склалися із військ Червоної Армії в тилу німців та займалися грабунком селян, оскільки ті їх не підтримували, вважаючи чужими. Загони самооборони активно створювалися бо селян дістали і перші, і другі. Ось Вам про УПА коротко.
A_n_t_i_k_i_l_l_e_r _ 24.02.2010 22:41
IP: 82.144.199.---
Уважаемый Олег Тягнибок

Сегодня по всем российским каналам крутят сюжет про унижение детей ВО "Свобода".
И какая разница, какую часть видеозаписи, одну или другую, а может третью, дыма без огня, как известно не бывает.

Пока Вы "выбивали" статусы ветеранов отечественной войны ублюдкам и садистам армии ОУН-УПА, возмущались только ветераны, которых это касалось. Сейчас Вы показали свое истинное лицо, вместо каких-то оправданий начали "толкать" другую часть видеосюжета.

На сайте ОУН-УПА есть ссылка на 100 доблестных сражений славных воинов. не объясните почему только с конца 1942 года? Где ваши воины были более года?
Число славных бойцов на сейчас несколько тысяч, не слишком ли много для 4 лет войны и числа сражений?:)

У Вас хватает ума унижать детей на уровне Терехина, он насилует физически, а Вы – морально, и в этом Вы от него ничем не отличаетесь!

Я сомневаюсь что в будущем Вы как политик наберете на выборах Президента более того числа голосов. которое Вы набрали.
bmi _ 24.02.2010 22:37
IP: 212.3.111.---
Веселло:_ 24.02.2010 22:23
- з дурного розуму, мать, в громадських вбиральнях на стінах теж пописуєш? Чи стін мало, чи по пиці дали – тепер на блогах УП?
саймон _ 24.02.2010 22:34
IP: 193.41.184.---
___ Веселло___ А за вчинок у Павлограді коли звільняли робітників за те що вони розмовляли українською мовою тобі не було гидко? Чому ти тоді мовчав притомний українець?
Веселло _ 24.02.2010 22:23
IP: 77.122.34.---
Ображати дітей-гидко.Без дискусій.
Те,що в дитячу установу може прийти будь-хто і "штовхати" свою ідеологію чи релігію всупереч волі батьків-протизаконно,б"є по самим основам вільного суспільства та цивілізованого правопорядку.
Покищо-ще-діючий президент ВАЮ пропонував ввести в школі "християнську етику" "Свобода" йому в цьому завжди симпатизувала,тож в питаннях влізти в чужу родину,чуже ліжко,чужу душу "Свобода"послідовна.
Але тут дві сторони дискусії:
1.Притомні українці (будь-якого етнічного коріння) -громадяни, які гидують вчинком Фаріон та застерігають від приходу "Свободи" до влади на будь якому рівні, до них (ДО НАС) питання:ЧОМУ ГАЛАСУЄМО ЗАРАЗ,А МОВЧАЛИ ОСТАННІ РОКИ- "ХРИСТИЯНСЬКА ЕТИКА" ДОБРОВІЛЬНО-ПРИМУСОВО ВИКЛАДАЄТЬСЯ У ВСІХ ШКОЛАХ ЛЬВІВЩИНИ?
Дитині з нехристиянської родини на цих уроках камфортніше, ніж дівчинці Лізі в садку 67?
2.Україноненависники,для яких це привід заступитись за АЛЬОНУ з цього відео
www.youtube.com/watch?v=1wG8b-n89ms&feature=player_embedded#
bmi _ 24.02.2010 22:16
IP: 212.3.111.---
Историчка:_ 24.02.2010 20:38
_ 24.02.2010 20:35_______________________________________ а чьо, ахвігєвшєй ат Алкагаля історічькє слабо найти сцилку, де мова йде про значні території заселені етнічними українцями..., про міста Холм, Березів (тепер Бжозов), про інші дрібні і більші..., шо асвабадітєлєм людожером сталіним віддавались Польщі, а українці, па савєцкаму абичаю, миттєво переселялись на Захід, та так, щоб не було компактного проживання, шоб і не записані були українцями... А історічька, лахам на блогє, панти ганяєт..., слєдуя мєтодікам ізложєним єсьчьо в " Краткам курсє... "... Пазор вирадкам -совкам!!!
passer-by _ 24.02.2010 22:13
IP: 95.133.89.---
Пане Тягнибок, рагулізм – хвороба інтернаціональна і, на жаль, невиліковна. Хай ви з вашою Фаріоншою будете тричі доцентами, десять разів лауреатами і двадцять п'ять разів депутатами – якщо ви вже родилися рагулями, то рагулями вам і помирати.
І навіть якщо рагуль цитує Шевченка і бореться з українофобами... він від цього не перестає бути рагулем. Прикро, але що вдієш. Трудно ся називає.: (
Aтака Путіна1223 Корупція1335 Зеленський19 Донбас14 Уряд реформ403
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter