Сергій Лещенко

Web-архіви не горять, шановні технологи БЮТ

12 жовтня 2009, 19:05

Днями я писав про нові персональні блоги Юлії Тимошенко, які роблять для неї політтехнологи, що не знають біографії власного лідера – і заодно вирішив перевірити, що ж коїться зі старими інтернет-проектами Юлії Володимирівни.

Я був дуже пригнічений.

Існував колись у Тимошенко сайт "Ідеальна країна", де в 2007 році вона опублікувала повний текст свого "Українського прориву", який обіцяла здійснювати на посаді прем'єр-міністра.

Але виявилося, що автори сайту змінили його наповнення.

Тепер на "Ідеальній країні" немає тексту "Українського прориву" з усіма 12 лініями прориву!

Тепер немає де звіряти обіцянки Юлії Тимошенко та її кроки на посаді. Тепер "Ідеальній країна" – це якийсь чи то форум, чи то соціальна мережа.

- А як же "Український прорив"? Де можна знайти його повний текст? – запитаєте ви.

Як виявилося, ніде.

На новому сайті Тимошенко його немає, на старому – лише стислий прес-реліз. У партії "Батьківщина" взагалі немає веб сайту (!), а на сторінці БЮТ також відсутня повна версія "Українського прориву".

Справді, що ж робити? Де мені тепер шукати нахнення?

Років 20 тому ідеологи БЮТ могли би сказати, що "Українського прориву" в тому вигляді, як я шукаю, не існувало взагалі. Що мені це просто привиділося. І довести щось було би складно.

Але в інтернеті архіви не горять.

Є такий сайт web.archive.org, де зберігаються копії навіть знищених чи закритих сайтів.

І тут мені нарешті вдалося знайти те, що я шукав – повний текст "Українського прориву"! З усіма 12 лініями прориву і викладом обіцянок Юлії Володимирівни Тимошенко! Зберігся навіть телефон гарячої лінії.

Щоб, раптом, нічого не сталося з web.archive.org, я скопіюю в себе лише уривки з розділу "Антикорупційний прорив" і принагідно нагадуватиму, що ж нам такого обіцяла Юлія Тимошенко в 2007 році і що ми бачимо сьогодні.

Наприклад, два роки тому Юлія Тимошенко зробила дуже здорову пропозицію – призначати на державні монополії за конкурсом. Про це ви теж знайдете згадку в переліку обіцянок.

А що виявилося? Можливо, якийсь конкурс і відбувався, але в кабінеті Юлії Володимирівни. Бо інакше не пояснити, чому "Нафтогаз" отримав ІСД, "Енергоатом" – Мартиненко зі Жванією, "Укрзалізницю" – Литвин, "Укрзалізничпостач" – Василь Хмельницький.

Або ще одна обіцянка Юлії Володимирівни зразка 2007 року, яка мені дуже сподобалася. "Ввести у законодавство України норми щодо звільнення з роботи високих посадових осіб та податківців, чиї (або членів їх сімей) задекларовані доходи не відповідають дійсності, а витрати не мають чітких пояснень щодо джерел фінансування".

Боюсь, що за цією статтею доведеться звільнятися самій Тимошенко, яка вже два роки не може пояснити джерела доходів власного чоловіка.

Але не буду псувати враження від прочитання "Українського прориву".

Отже, насолоджуємося разом!

"УКРАЇНСЬКИЙ ПРОРИВ"

"4.1 Боротьба з корупцією.

Корупція є однією з причин проведення позачергових виборів. Представники олігархів вирішили, що зможуть "докупити" народних депутатів до 300 чоловік, однак демократичні сили не допустили цього. З позачерговими виборами відбудеться оновлення Верховної Ради. В новому складі законодавчого органу БЮТ зобов'язується проводити рішучу боротьбу з корупцією.

Основними суб'єктами бюджетного планування, законодавчої діяльності та виконавцями даної сфери є:

Верховна Рада України;

Кабінет Міністрів України;

Правоохоронні органи: МВС, СБУ, Генпрокуратура;

Рахункова палата;

Голова КРУ;

Міністерство фінансів України;

Державна податкова адміністрація;

Державна митна служба України.

Основна робота БЮТ у цій сфері буде направлена на створення максимальної прозорості органів державної влади.

Держаний службовець, який працює у державних органах влади, повинен розуміти, що його діяльність і певною мірою приватне життя стануть публічними для народу. Люди повинні знати, що чиновник робить, як і де він відпочиває, на що витрачає кошти. Це передбачає реалізацію наступних політичних, економічних, правових, соціальних, морально-ідеологічних, правоохоронних та міжнародних заходів:

Формування політичної волі усіх гілок влади на боротьбу з корупцією. Ми вимагатимемо підписання усіма політичними силами та представниками уряду Кодексу честі, яким народні обранці на себе брали б зобов'язання боротися із корупцією.

Посилення адміністративної та кримінальної відповідальності за хабарництво; встановлення довічного ув'язнення чиновників за корупцію.

Ліквідація депутатської недоторканності.

Наділення парламентської опозиції контрольними функціями за прибутковою та витратною частиною бюджетів, включно із закріпленим за опозицією правом очолювати Рахункову палату та інших контролюючих органів.

З метою ліквідації економічного підґрунтя для корупції скасування або перероблення усіх нормативних актів, що створюють підґрунтя для корупційних дій чиновників відокремлення бізнесу від влади;

Розроблення та введення в практику методології виявлення угод зацікавлених сторін та обрахунку збитків, наданих державі та власникам.

Загальна стандартизація та уніфікація законодавства з урахуванням досвіду розвинених країн та країн, що досягли успіху в боротьбі з організованою злочинністю та корупцією.

Ратифікація міжнародних антикорупційних актів та приведення у відповідність до них чинного законодавства щодо протидії корупції.

З метою зниження економічного підґрунтя для корупції знижувати вплив чиновництва на ухвалення економічних рішень та діяльність підприємств – саме виходячи з цього ми наполягатимемо на винятково аукціонній системі продажу земель несільськогосподарського призначення на конкурсній основі.

Створення спеціальної моніторингової комісії із залученням експертів та неурядових громадських організацій, яка аналізуватиме всі проекти законів та нормативних актів на предмет корупційних ризиків у разі їхнього запровадження.

Забезпечення оприлюднення інформації про використанні кошти державного та місцевих бюджетів.

Впровадження аукціонів на продаж державного майна та землі та відкритих тендерів при державних закупівлях у всіх відносинах та сферах державних органів незалежно від суми операції.

Встановлення у законодавстві вимоги оприлюднення чиновниками управлінського складу усіх рівнів своїх видатків, а також видатків та доходів своєї сім'ї.


Ввести у законодавство України норми щодо звільнення з роботи високих посадових осіб та податківців, чиї (або членів їх сімей) задекларовані доходи не відповідають дійсності, а витрати не мають чітких пояснень щодо джерел фінансування.

Щорічне оприлюднення повної біографічної інформації про чиновника управлінського складу при прийнятті на роботи, а також після звільнення з роботи протягом 5 років. (Часто трапляється так, що чиновник після звільнення відкриває великий бізнес, невідомо за які кошти).

Запровадження імперативного мандату для депутатів всіх рівнів – права Блоку чи партії відкликати тих депутатів, які не виконують передвиборної програми.

Запровадження механізму конкурсного призначення керівників підприємств всіх національних акціонерних компаній, підприємств державної власності, або акціонерних товариств, де контрольний пакет акцій належить державі.

Посилення правових механізмів захисту господарюючих суб'єктів від тиску правоохоронних, податкових та перевіряючих органів.

Проведення реформи правоохоронних та судових органів, створення спеціального органу щодо координації діяльності усіх суб'єктів протидії корупції з завданнями відпрацювання стратегії та контролю щодо боротьби з корупцією.

Припинення практики "фінансової підтримки" владних та силових структур (включаючи ДАІ) з боку комерційних банків та окремих підприємств з метою отримання різного виду пільг.

Покращення матеріально-технічного забезпечення суб'єктів протидії корупції.

Вдосконалення системи підбору, навчання та професійної підготовки кадрів правоохоронних органів, що ведуть боротьбу з корупцією.

Підвищення рівня соціального захисту та матеріального і житлового забезпечення правоохоронців та суддів; забезпечення особистої безпеки їм та членам їх сімей.

Запровадження дієвої системи патріотичного, морально-психологічного та культурно-естетичного виховання правоохоронців.

Створення умов для розвитку незалежної преси та висвітлення у пресі та на телебаченні випадків розкриття корупції, кримінальної діяльності тощо; формування через ЗМІ у всіх категорій громадян негативного ставлення до корупції та корупціонерів, відчуття неминучості покарання за корупційні діяння, рівності усіх категорій суб'єктів корупційних відносин перед законом.

Ініціювання програм правової освіти щодо подолання звичаєвої "побутової" корупції.

Створення при всіх органах державної влади, вищих та середніх навчальних закладах, а також при правоохоронних органах гарячої телефонної лінії для того, щоб громадяни могли зателефонувати і розповісти про факт корупції, тиск та вимагання.

Проведення та публікацію щорічних соціологічних опитувань щодо стану корупції в країні.

Створення умов для здійснення громадського контролю за діяльністю органів державної влади: створення Громадських рад при усіх органах влади, незалежно від їх доступу до фінансових ресурсів та обсягів витрачання коштів.

Створення наукових установ вивчення організованої злочинності та корупції із залученням юристів, економістів, журналістів, представників силових структур, підприємців.

powered by lun.ua
Коментарі — 547
Генератор _ 12.10.2009 23:35
IP: 95.133.73.---
Сергій Лещенко:

Гардероб Герман, смішно, вся ПР сміється як Герман скубе від Колеснікова гроші на журналістів які осібають в брулях та шмотках Гані...
Правда Колесніков думає яка дорога журналістика в Україні після відповідних прайсів Ганусі...
:))
львів-750 _ 12.10.2009 23:34
IP: 194.44.241.---
Генератор:
Ющенко: "цікаво скільки людей відмовиться від концепту Україна".

__ Сумніваюся, що він вам це особисто сказав.
Гривня і так би обвалилася, бо стримували її штучно.Економіка не сприяла, плюс паніка, яку здійняла в тому числі і Тимошенко,плюс валютні кредити, на які посадили людей, безліч причин можна ще навести.
Ваша риторика дуже нагадує риторику Кріля: говорить, ніби масло мастить, заслухаєшся. А коли відходиш від почутого, то усвідомлюєш, що все це лише слова. Ми всі вміємо гарно говорити. Ось і ви тут гарно наклацали. А хто робити буде? Кому це потрібно? Уряду,парламенту, опозиції?
Ефективний президент має спиратися...Думаю вам далі не треба, бо це прописні істини.
І ще одне, я вже вам писала, що пам"ятники не будують, а ставлять.
А історію не хоче знати і пам"ятати лише люмпен, яким керувати, доречі, дуже легко, бо він без заморочок: ковбаса є і на тому спасибі.
motrian _ 12.10.2009 23:34
IP: 77.122.57.---
viktorious _ 12.10.2009 23:27
А де ж вона, та правда, синку?
motrian _ 12.10.2009 23:33
IP: 77.122.57.---
Сергій Лещенко _ 12.10.2009 23:27
А чому це журналіст завжди знаходиться в опозиції, звідки такі поняття? Не розумію цього... Щодо Януковича, то він дійсно зараз бє байдики але ж прагне президентства, то чи не краще цього не допустити?Навіщо ж нам президент, який і на посту продовжить маятись дурью, бо на більше в нього, при всьому навіть бажанні, не вистачає в голові!
krabat-m _ 12.10.2009 23:31
IP: 93.72.179.---
_ЗВІДКИ_ _ 12.10.2009 23:24
krabat-m _ 12.10.2009 23:20
"Мені, особисто, "щастя" з Ющенком, вже досить..."

Отмля...А ти пробував ЗВІДТИ вилізти?...Душ там прийняти...побритись...споднє поміняти?Га? Мо і життя празником покажецця?
ACTIONDIRECT _ 12.10.2009 23:29
IP: 77.122.32.---
Validity:
ACTIONDIRECT:
Validity:
Ваше счастье с Януковичем еще можно пережить. Но страна не переживет "счастья" ЮВТ!
Не наше, а Ваше.
И как представляете это счастье, которое надеетесь пережить?
Очень просто- в нон-стоп трансляции церемонии бракосочетания Вити с Ганей!))
krabat-m _ 12.10.2009 23:29
IP: 93.72.179.---
Генератор _ 12.10.2009 23:22
krabat-m:
"...Мета потрібна, мрія потрібна хоч..."

Кум вранці виходить у садок а там під яблуньою на траві...лежить прекрасна молодичка...гола...Він хутко через паркан до кума:
-Куме...куме...паняйте хутчій до мене всад...Тико тихіше...Тут я знайшов шось таке...про шо ми з вами вже давно тикі мєчтали...
-Сало-сало-сало-сало...!
viktorious _ 12.10.2009 23:27
IP: 87.222.241.---
Validity _ 12.10.2009 23:23

Не буде брехливої, у другому колі. Брехня не переможе Правду!
Сергій Лещенко _ 12.10.2009 23:27
IP: 93.73.150.---
motrian:
Сергій Лещенко _ 12.10.2009 22:41
А чому ж ви тоді контролюєтет переважно, назвемо так, лише Тимошенко? Стійте вже на сторожі і контролюйте всіх, а то я кось не вірно це...
Извините, но процитирую сам себя – я уже отвечал на это раньше.

Я журналист, а журналист всегда находится в оппозиции ко власти.

Кроме того, сейчас вы находитесь на территории моего персонального блога, где я пишу не статьи, а записи в дневнике, не отображающие точку зрения редакции и не имеющих ничего общего с разделом "статьи" или "новости". Мой блог – это мои "мысли по поводу".

О Тимошенко, которая возглавляет правительство и от действий которой зависит жизнь страны, я думаю больше, чем о Януковиче, который дурью мается и от которого зависит только гардероб Анны Герман.
Evgenmf _ 12.10.2009 23:27
IP: 94.178.248.---
Молодец Лещенко, что отыскал эту филькину грамоту! Я про неё вспомнил пару месяцев назад, но тогда её ещё можно было скачать без проблем. А как грамотно всё написано, ну чистый тебе план спасения страны. Только не уверен, что Юля сама его читала. Пусть почитает, поплачет, может вспомнит свои обещания. Удевительна только тупость юлиных ботов, которые нападают на Лещенко, вместо того чтоб найти себе нормальную работу и не выглядеть глупцами, отрицая очевидное. Лещенко делает верную работу. Быдловатому народу нужно напоминать кому они верят на самом деле.
ACTIONDIRECT _ 12.10.2009 23:25
IP: 77.122.32.---
_ЗВІДКИ_:
ACTIONDIRECT _ 12.10.2009 23:13
Дійсно, якщо не вона, то до чого вся ця істерика? І Лещенко виходить, контролює її, а той, хто стане президентом, безконтрольний зараз? То жахливо...
еще раз...диалог затурканных юлеботов:
- Что ты сейчас делаешь?
- Молю кофе.
- О чём?
krabat-m _ 12.10.2009 23:24
IP: 93.72.179.---
motrian _ 12.10.2009 23:18
Сергій Лещенко _ 12.10.2009 22:41
"... а то я кось не вірно це..."

Точно...нечесно...От напрімєр матюки...Матюкають її всікомунєлєнь...Но вєдь она...Она даже отвєтіть неможе...всмислі послать какнада і подальше...Тока аталлюцца вам всвєм нєгадяям єйо то сльозкі...Ох аталлюцца!
_ЗВІДКИ_ _ 12.10.2009 23:24
IP: 77.122.57.---
krabat-m _ 12.10.2009 23:20
Мені, особисто, "щастя" з Ющенком, вже досить...
Validity _ 12.10.2009 23:23
IP: 92.242.116.---
ACTIONDIRECT:
Validity:
Ваше счастье с Януковичем еще можно пережить. Но страна не переживет "счастья" ЮВТ!
Не наше, а Ваше.
И как представляете это счастье, которое надеетесь пережить?
_ЗВІДКИ_ _ 12.10.2009 23:22
IP: 77.122.57.---
ACTIONDIRECT _ 12.10.2009 23:13
Дійсно, якщо не вона, то до чого вся ця істерика? І Лещенко виходить, контролює її, а той, хто стане президентом, безконтрольний зараз? То жахливо...
Генератор _ 12.10.2009 23:22
IP: 95.133.73.---
krabat-m:

Не вульгаризуй, хоча як жарт піде...
:))
Мета потрібна, мрія потрібна хоч.
У Віті Ющенка її нема, факт.
Державної мрії. Рівня України.
krabat-m _ 12.10.2009 23:20
IP: 93.72.179.---
ACTIONDIRECT _ 12.10.2009 23:17
Validity:
"Ваше счастье с Януковичем еще можно пережить..."

Нуда...Всьо харошеє кагданібудь канчаєцца...А с Юлєй счастьє будєт бєсканєчним.
motrian _ 12.10.2009 23:18
IP: 77.122.57.---
Сергій Лещенко _ 12.10.2009 22:41
А чому ж ви тоді контролюєтет переважно, назвемо так, лише Тимошенко? Стійте вже на сторожі і контролюйте всіх, а то я кось не вірно це...
krabat-m _ 12.10.2009 23:18
IP: 93.72.179.---
Генератор _ 12.10.2009 23:11
львів-750:
"...Де звершення? Де досягнення? Де мета та цілі народу?"

Моя знайома ще в часи студенства підпрацьовувала на фабриці "Карла Маркса"...
Найбільше її, дівчинку з інтелігентної сім"ї, вразив діалог місцевих працівниць:
-Галю!
-Га?!
-А ти небачила случайно де мишок?!...
-Бачила...Всраці!...Га-га-га!
ACTIONDIRECT _ 12.10.2009 23:17
IP: 77.122.32.---
Validity:
ACTIONDIRECT:
Сергей Лещенко:
Копаю не просто так, бо буде нашим президентом. Безкарна брехня розбещує політика. Якщо пробачимо один раз, другий, третій, то увійде в смак і буде брехати постійно. Щоб цього не було, контролюю її слова та справи.
НЕ БУДЕ!
Ну если НЕ БУДЕ, то почему Вы истерику устраиваете по поводу каждого слова ЮВТ?
Потерпите 3 месяца и будет Вам счастье с Януковичем.
Или не верите в своё счастье?
Ваше счастье с Януковичем еще можно пережить. Но страна не переживет "счастья" ЮВТ!
Validity _ 12.10.2009 23:15
IP: 92.242.116.---
ACTIONDIRECT:
Сергей Лещенко:
Копаю не просто так, бо буде нашим президентом. Безкарна брехня розбещує політика. Якщо пробачимо один раз, другий, третій, то увійде в смак і буде брехати постійно. Щоб цього не було, контролюю її слова та справи.
НЕ БУДЕ!
Ну если НЕ БУДЕ, то почему Вы истерику устраиваете по поводу каждого слова ЮВТ?
Потерпите 3 месяца и будет Вам счастье с Януковичем.
Или не верите в своё счастье?
ACTIONDIRECT _ 12.10.2009 23:13
IP: 77.122.32.---
Сергей Лещенко:А хто буде? Ну, серйозно!:)
Чесно? Не знаю...але не ВОНА!
krabat-m _ 12.10.2009 23:12
IP: 93.72.179.---
Yuri_D _ 12.10.2009 23:03
Сергій Лещенко _ 12.10.2009 22:47
"...де дійсно було що критикувати, не те що кожне речення, а кожне слово з двогодинної проповіді..."

Що там слово...а оці букви?...А ці многозначітєльниє... содєржащіє грязниє намьокі всторону прємьєркі паузи!...А мислі? Пачєму ніхто нєгаваріт а мислях!...А Юлю нашу нє крітіковать нада і поддьовкі строіть а любіть і лєлєять...лєлєять і любіть...Працецуйка наша...Мля...
viktorious _ 12.10.2009 23:11
IP: 87.222.241.---
ACTIONDIRECT:
viktorious:
"1984" (англ. "Nineteen Eighty-Four") – фантастический роман Джорджа Оруэлла с элементами сатиры.
Это не сатира, а антиутопия!)

Да, просто скопировал, первуюю фразу с Википедии.
Генератор _ 12.10.2009 23:11
IP: 95.133.73.---
львів-750:

Схема не економічна, як Ви зрозуміли, а політична.
Досі не можу забути вислів Ющенка в час коли гривня падала у 2008 році в осени. В контексті гривні.
Ющенко: "цікаво скільки людей відмовиться від концепту Україна".
Він знав наперід що буде з гривнею і яка можлива реакція у людей на дії влади.
Тому і маю думку, що він в схемі.
Постійне політичне некрофільство, черепки-могили.
Де звершення? Де досягнення? Де мета та цілі народу?
План розвитку, де він? Країну об'єднує не мова, а спільний план розвитку!
Ну хоч саме просте що можна було зробити маючи Вовкуна та бюджет ну хоч один фільм чи мультфільм українською мовою відзнятий – нема.
Нічого нема.
Цивілізація що помирає – пам'ятники будує.
Цивілізація що розвивається міста і заводи.
Може я і селюк але так світ сприймаю.
Зеленський62 Україна та Європа1122 Корупція1413 Aтака Путіна1279 Свобода слова578
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter