Руслана Лижичко Руслана, співачка, громадський діяч

По-моєму, чувак, нас кинули

27 лютого 2015, 17:18

ЦЕ – моє звернення, крик душі і заклик одночасно.

Стабілізація країни, впевненість у державі, довіра до влади неможливі без стабілізації гривні.

ЯК ми тепер повернемо довіру до гривні?

Якщо у влади нема відповіді, давайте думати разом.

За останній тиждень серед проблем, які ставлять під загрозу безпеку і саме існування країни, на перший план вийшла проблема нестабільності гривні. Суспільний резонанс від непрогнозованих стрибків курсу гривні відсунув на другий план навіть війну на Сході. Я звернулась до незалежних аналітиків-експертів з проханням дати аналіз ситуації, що склалася. Якщо окреслити названі ними причини зовсім коротко, то їх не так багато – НАЦБАНК! НАФТОГАЗ! БЮДЖЕТ! УРЯД! І, на жаль, йдеться не про об'єктивні обставини, що спричинили падіння курсу, а йдеться про непрофесійність! Саме непрофесійність виявилась нашим найбільшим ворогом, який несе чи не більшу загрозу, ніж російські танки. Саме непрофесійність може знищити нашу країну. І якщо звичайні слова не працюють, напевно, доведеться кричати.


Я хочу і маю право знати: що і хто захистить Україну і наші життя – від терактів, від катування гривні та економіки, від "політично-свояцьких договорняків" і "дерибанів", від корупції і зради...

Я хочу дотягнутись до суті проблеми і побачити справжню причину "нариву", "запалення", "хвороби" – те, що від мене, від нас всіх ретельно приховується!

Я хочу подивитись у "дзеркало" стану речей, не боячись відображення.

Нехай зараз цей погляд не принесе естетичної насолоди, але, можливо, ще не пізно зупинити патологію і зламати негативний ТРЕНД.

ТРЕНД непрофесійності та непорядності тих, кого призначила обрана нами влада.

ТРЕНД невпевненості та небажання вже щось міняти і з кимось боротися тих, хто ще вчора віддавав все що мав, аж до самого життя, щоб змінити хибний шлях, нав'язаний нам ззовні.

Отже...

Наше "Агентство Іміджу України" спільно з експертами розпочало власну експертизу та розслідування щодо економічної ситуації в країні.

Ми (команда іміджмейкерів, що розпочала професійну роботу над іміджем країни) разом із групою експертів вважаємо фінансову ситуацію та інформування населення про неї неприйнятним, вимагаємо пояснень і професійних дій влади в цілому, і конкретно – уряду та НБУ.

Ми вже проводимо, і плануємо проводити ще в ширшому форматі, опитування авторитетних експертів в Україні та світі, аналізуємо динаміку фінансового стану країни протягом року і плануємо висунути чіткі вимоги до влади про необхідність докорінних персональних змін та невідкладних дій.

Ми хочемо розгорнути дискусію "5 порад "що робити Гонтаревій (або що робити з Гонтаревою) "" з варіантами відповідей та провести "I-VICHE"-голосування.

Кубів, Махніцький, Гонтарева, Ярема – це минулі і сьогоднішні обличчя нової влади. Список можна і варто продовжувати. Він назбирає десятки, якщо не сотні персоналій,

Хто має відповідати за їх діяльність, окрім них? Мабуть, ті, хто їх призначав. І ті, хто ними керував.

Ми боїмося собі зізнатися в тому, що наша економічна криза не є економічною по суті, а дуже нагадує кризу політичну. І справа тут не тільки і не стільки у війні та вивезених камазами мільярдах.

Справа у невмінні або небажанні визнавати свої помилки, невмінні або небажанні відмовлятись від корупційних схем, невмінні або небажанні призначати "профі" замість "своїх", невмінні або небажанні говорити всю правду замість напівправди, невмінні або небажанні виконувати обіцяне.

У цьому випадку, зрештою, не має значення – невміння це чи небажання. У даному випадку за втрачені життя, "розпечатані" мільярди, розбазарені можливості, розтрачені шанси мають відповідати не тільки Гелетей з Муженком, Кубів з Гонтаревою та Махніцький з Яремою, мають відповідати ті, хто призначав їх і керував їх "роботою".

І відповідальність зараз має бути втілена у швидких кадрових і системних змінах, у чіткому слідуванні до обіцяних реформ, до правдивого слова та до діла, що цьому слову відповідає.

І на завершення...

Вірити людині, яка є обличчям влади і говорить, що гривня не підніметься вище 13, 17, 21 і т.д. за долар, вже ніхто не збирається. Це означає, що ми не віримо владі.

Вірити людині, яка керує офіційним захистом держави, і від імені якої говорять про 2, 3, 5-х загиблих за день, про відсутність оточення, про повний контроль над об'єктами, про ефективну оборону, вже мало хто може і хоче. І це так само означає, що ми не віримо владі.

Вірити людині, яка розповідала про сотні кримінальних справ, про те, що "винні будуть покарані", про боротьбу з корупцією і злочинністю, не хотілось взагалі, тому що громадянське суспільство (а воно повсюди!) зміни, як і їх відсутність, спостерігає на власні очі. А це, знову ж таки, означає, що ми не віримо владі, хоч і намагаємося їй вірити.

Російська агресія та неоголошена війна вбиває десятки тисяч. Але економічна війна, головних винуватців котрої ми ще не визначили, вбиває і "вичавлює" з Батьківщини мільйони...

То ХТО ж нищить нашу гривню?! Хто розв'язав проти українців економічну війну? Кремль?... Банкова?... Грушевського?... Інститутська?...

Авторитет гривні – авторитет національної валюти, основа держави – і він знаходиться у смертельному піке!

Речі, що доводять країну до банкрутства, швидше за все, називаються тими самими іменами – невміння або небажання, непрофесіоналізм або безвідповідальність!

Хтось включив друкарський "станок". Хтось спекулятивно нажився. Хтось і тут знайшов можливості для корупції та злочину. А хтось просто на все це закрив очі. З якої причини, не зрозуміло!

Але гривня і далі знецінюється. Причин нам або не можуть сказати, або не хочуть. В аварійних ситуаціях людям треба давати якщо не повну картину стихійного лиха, то хоча б інструкцію: які ризики, і як з ними боротися.

В таких екстремальних випадках, якщо влада не може поміняти ситуацію, то ситуація може поміняти владу.

Стабілізація країни, впевненість у державі, довіра до влади неможливі без стабілізації гривні.

ЯК ми тепер повернемо довіру до гривні?

Якщо у влади нема відповіді, давайте думати разом.

powered by lun.ua
Коментарі — 322
Mike_Kharkov _ 28.02.2015 20:11
IP: 74.125.18.---
Надія Захарчук:
Але тут вилазить на трибуну хтось з вилами з заявою – "а ми що гірші", і всім навіть якось незручно відповісти – "так", бо вже 3-ри революції, а діло з місця не зрушило. І хочу вас запевнити, цей популізм багато хто підтримує.
Знаю.
І знаю хто раздуває цей "патріотизм". І знаю причини чому ми гірші (точніше недовчені, бо потенційно зовсім не гірші).
Але іншого виходу не бачу.
Олеся Харенко _ 28.02.2015 20:02
IP: 109.251.208.---
kren:
Без волі керівництва України та бажання перемогти ані Захід ані Схід нам не допоможуть. Ти чи господар собі – береш відповідальність за власну долю сам, чи матимеш господаря, який твоїми проблемами опікуватиметься в останню чергу!
Олеся Харенко _ 28.02.2015 19:59
IP: 109.251.208.---
Забудьте слово "стабілізація"! Інфляція теж може бути стабільною, на фронті стабільно гинуть патріоти президент стабільно влаштовує "режим тиші".
Падіння курсу гривні – наслідок стабільного ідіотизма уряду, який стабільно бреше про реформи. Доречі реформи, як ми бачимо, нічого спільного з покращенням економіки та добробуту народу не мають.
Згадайте, що логіка передбачає що з попереднього витікає наступне. Тому не хвилюйтесь за курс гривні – то лише інструмент. Біда в тому що ані Порошенко, ані Яценюк не мають уяви про те як підняти рівень життя пересічного українця, та вони цим й не опікуються...
19Yurkiv21 _ 28.02.2015 19:56
IP: 91.200.224.---
kren:
19Yurkiv21
Почнемо з того, що без підтримки Заходу Україна зникне з політичної карти світу за півроку.
Отже, Президент не є самостійним у власній "рішучості", а "рішучість" Заходу відома.
Ніхто не ризикуватиме Світом заради України
Так,безумовно- підтримкиаЗаходу дуже важлива...Але ситуація така,що Порошенко,коли не розуміє-
то,гм...а мав би розуміти,що і Заходу без України довелось би прийняти удар безпосередньо і хто
зна чим би довелось Зах.поступитися.З іншого боку,Порошенко має тверезо усвідомлювати.що при
втраті навіть Донецької і Луганської обл.вцілому,його теж ніхто фінансувати не буде,кому він такий
потрібен?А при просуванні орків далі в Україну перед Зах.знову постає питання захисту,безпосеред ньо,з усім,що звідти витікає.Коли він не розуміє такої колізії,тоді йому нічого робити на такій посаді.
Колізія в тому, що Варшавський Блок стояв аж в Берліні, і нічого, Захід це ковтав. Зараз отримали в пику, і теж проковтнуть, як Грузію і т.д.
kren _ 28.02.2015 19:39
IP: 188.0.104.---
19Yurkiv21
Почнемо з того, що без підтримки Заходу Україна зникне з політичної карти світу за півроку.
Отже, Президент не є самостійним у власній "рішучості", а "рішучість" Заходу відома.
Ніхто не ризикуватиме Світом заради України...
Так,безумовно- підтримкиаЗаходу дуже важлива...Але ситуація така,що Порошенко,коли не розуміє-
то,гм...а мав би розуміти,що і Заходу без України довелось би прийняти удар безпосередньо і хто
зна чим би довелось Зах.поступитися.З іншого боку,Порошенко має тверезо усвідомлювати.що при
втраті навіть Донецької і Луганської обл.вцілому,його теж ніхто фінансувати не буде,кому він такий
потрібен?А при просуванні орків далі в Україну перед Зах.знову постає питання захисту,безпосеред ньо,з усім,що звідти витікає.Коли він не розуміє такої колізії,тоді йому нічого робити на такій посаді.
Надія Захарчук _ 28.02.2015 19:19
IP: 91.206.4.---
Mike_Kharkov:
Надія Захарчук:
Нагальне питання – що робити народу України, де ці мудреці? Відгукніться!!
Я вже написав що – звернутися з майдану до урядів ЕС та США з проханням дати нам їх уряд, суддів, закони та поліцію. Ми, народ, купуємо це за гроші МВФ. А власне кодло геть з посад усіх, вони ніколи не закінчать дерібан та паси, це вже неможливо.
Треба зруйнувати систему, та не просто, а заміною новою системою, ринковою, без посередництва нашої "еліти".
Але ж, бачите, багатьох ображає присутність іноземців в уряді. Для мене важливим є результат, а уряд має бути просто фаховим, а так як у світі є держави, що мають досвід виходу з цього пострадянськоросійського піке, то звісно, що треба залучати їх до роботи. Але тут вилазить на трибуну хтось з вилами з заявою – "а ми що гірші", і всім навіть якось незручно відповісти – "так", бо вже 3-ри революції, а діло з місця не зрушило. І хочу вас запевнити, цей популізм багато хто підтримує.
Валерий Липовецкий _ 28.02.2015 19:18
IP: 109.86.221.---
Антикризисный менеджер у нас есть – это ТИМОШЕНКО Ю.В.
Гай Фокс _ 28.02.2015 19:12
IP: 77.109.34.---
про налоги...сейчас я как фоп (приватный предприниматель) плачу-единый налог (250гривень)...ндфл (15%)...пенсионный (37%)...военный сбор (2%)...ндс (20%) -с каждой покупке в магазине...а еще акцизы (в цене бензина и других акцизных товаров)...комуналку...аренду...еще и зарплату людям надо платить а с нее -опять есв и ндфл...где еще есть такие налоги?как можно работать под таким пресом?результат-люди либо разоряются и встают на соц.обеспечение либо работают в темную и все равно считаются безработными...кто то из влады считал все эти налоги?думаю нет...иначе они все там ДУРНИ и ВОРЫ...не будет занятости и СПРАВЕДЛИВЫХ НАЛОГОВ не будет и гривни...
19Yurkiv21 _ 28.02.2015 19:01
IP: 91.200.224.---
А потім вже 200 млн. повертаються назад в Україну в грошовому чи товарному вигляді – ось і маєте 100 мільйонну віртуальну дірку в торгівельному балансі. Виникає питання: "Хтось щось робить з подібними схемами?".
==============
Хто заробляє, той і робить!:)
Гай Фокс _ 28.02.2015 19:01
IP: 77.109.34.---
у нашей проблемы я вижу 3 составляющих...1 нбу-сугубо частная контора от фрс не пренадлежащая государству Украина (как и большенство нац.банков) -как работает?-чтоб напечатать 1гривню надо ввести доллар (читать базельские договора) -что делать?-2 варианта-либо национализировать нбу (иранский вариант...исландская банковская революция) -либо прямое введение доллара (евро или юаня) -тут нюансов хватает но опыт южноамериканских стран показывает что все возможно...2 банки-нельзя в стране содержать систему из 150банков...5-10-самое оптимальное кол-во-легче контролировать меньше рефинанса и коррупции...3 экспорт-для стимуляции внутреннего производства необходимы кредиты под вминяемые проценты (2-5% годовых)...экспорт надо налаживать с россией (как бы нам этого не хотелось)...для европейского рынка мы пока не готовы...я понимаю так-патриот тот кто заботится о благе СВОЕЙ страны и достойной жизни СВОИХ сограждан...
19Yurkiv21 _ 28.02.2015 18:57
IP: 91.200.224.---
kren:
Почнемо з того, що без підтримки Заходу Україна зникне з політичної карти світу за півроку.
Отже, Президент не є самостійним у власній "рішучості", а "рішучість" Заходу відома.
Ніхто не ризикуватиме Світом заради України.
Ті "зрадники", яких можна було б посадити, за кордоном, а ті, що в ВР-під імунітетом.
Крім того, так звана "політична еліта", яку ми, виборці "виплекали" за 23 роки, це такий клубок корумпованих гадюк, який можна викинути з політики усіх разом тільки при умові, що виборець радикально консолідується у такому своєму бажанні.
Але тоді виникає два питання: як це зробити і ким замінити?
Нам не пощастило від початку подарованої Богом Незалежності, бо в 91 році не знайшлося Національного Лідера масштабу Ющенка, а коли він з'явився, усе вже було "поділено і пристріляно", і щоби таке громаддя розторощити потрібна не тільки воля Президента, але і більшості Народу.
Йдеться про волю КОЖНОГО змінитися, а не просто змінити Владу.
Які ми, така і Влада!
Gonta_20 _ 28.02.2015 18:08
IP: 93.73.27.---
Практично всі без винятку експерти з економічних питань, які кажуть в принципі правильні і розумні речі, в той же час недоговорюють.
Як приклад, вчора відомий банкір Сугоняко на ефірі у Савіка стверджував, що сьогоднішня глибока девальвація гривні зумовлена тим, що сумарний дефіцит торгового балансу за останні 5 років становив 100 млрд. (ось вам плата за валютну "стабільність"). Та чи не є ця цифра віртуальною?
Поясню. Фірма А, яка виробляє сталь, створює на Кіпрі фірму Б, якій цю сталь і продає на 100 млн. доларів (при реальній її вартості в 200 млн. доларів) і сплачує в Україні податок з цих 100 млн.; фірма Б перепродає цю ж сталь вже кінцевому споживачу за реальні 200 млн. і не сплачує зі 100 млн. прибутку нічого (бо Кіпр). А потім вже 200 млн. повертаються назад в Україну в грошовому чи товарному вигляді – ось і маєте 100 мільйонну віртуальну дірку в торгівельному балансі. Виникає питання: "Хтось щось робить з подібними схемами?".
Gonta_20 _ 28.02.2015 17:52
IP: 93.73.27.---
Руслана пише про непрофесійність, але я не можу з нею погодитися. Можливо люди, які очолюють економічно-фінансовий блок влади, не є супер-геніями, але і фахову освіту і якийсь фаховий досвід вони безперечно мають. Тому просто не можуть не знати ті елементарні речі, про які кричать і експерти в ЗМІ, і аматори-коментатори навіть на цьому сайті.
З економічно-ринкових причин ПРОСТО НЕ МОЖЕ долар вранці коштувати 40 грн., а через годину лише 25. За тими ж економічно-ринковими підходами НЕ МОЖУТЬ обмінники (в т.ч. і в поважних банках) купувати долар за 26 гривен і тут же продавати його за 34 гривні, заробляючи на маржі 30% протягом кількох хвилин (таке не снилося навіть наркоторгівлі, не кажучи вже про збройний чи гральний бізнеси, які є найприбутковішими в світі).
Тут йде мова не про непрофесіоналізм, а про щось зовсім інше і набагато гірше. Адже навіть дурість дає СТАБІЛЬНО дурний результат ДЛЯ ВСІХ (без жодних винятків), а в нас на такій "курсовій політиці" хтось дуже не погано заробляє
kren _ 28.02.2015 17:04
IP: 188.0.104.---
19Yurkiv21:...Дивує інше, Президент працює в форс-мажорних умовах, Держава в жахливій кризі,
а виборці готові кинути її в ще глибшу...
Ну а шо Ви хотіли в таких умовах?якими б ті виборці не були,але ж навіть неозброєним оком поміт
на...м*яко кажучи нерішучість президента,зауважте,що він же главком і він же гарант конституції.При
бажанні він міг би,не порушуючи чинного законодавства,зробити набагато більше,а в умовах форс-ма
жору,коли зрадники навіть не ховаються і відкрито шкодять державі,на їх совісті тисячі життів людських,президент зобов*язаний бути рішучим.Бо це ті ж виборці платять своєю кров*ю за змогу Порошенка гратися в демократію в такій ситуації.
Mike_Kharkov _ 28.02.2015 16:48
IP: 74.125.18.---
Надія Захарчук:
Нагальне питання – що робити народу України, де ці мудреці? Відгукніться!!
Я вже написав що – звернутися з майдану до урядів ЕС та США з проханням дати нам їх уряд, суддів, закони та поліцію. Ми, народ, купуємо це за гроші МВФ. А власне кодло геть з посад усіх, вони ніколи не закінчать дерібан та паси, це вже неможливо.
Треба зруйнувати систему, та не просто, а заміною новою системою, ринковою, без посередництва нашої "еліти".
sidor _ 28.02.2015 15:44
IP: 5.45.255.---
19Yurkiv21:
sidor:
Ось тоді, коли вже багато бізнесу було зав'язане на долар і євро, коли Україна вже була вщерть заповнена іноземними якісними товарами (придбаними, звичайно, за валюту), коли послуги банків, орендодавців стали рахуватися в тій же валюті, ось тоді і сталася перша катастрофа в українському бізнесі.
====================================
Коли мізки наповнені вщерть бютолайном, неможливо збагнути, що в економіці, яка заповнена іноземною валютою, обвалити національну неможливо.
ага.А со суті?
Надія Захарчук _ 28.02.2015 15:23
IP: 91.206.4.---
Людмила Журбинская:
А то, что три года вся Украина смеялась над трио оппо, выбранных вами во власть вам ничего не говорит? Не говорит и то, что от вашего выбора захотели оградиться области на юву... ибо знали, что с ними будет нищета и разруха...!!
А теперь до вас что-то начинает доходить???
А що це за області, шановна, часом не Д-нецька, Л-ганська та Кр-м? Ми біж-нців від харошей луг-ндонской жизни тут рятуємо та надаємо їм прихисток. Тільки не триндіть, що ці біж-нці з'явились тоді коли ми розпочали стр-ляти. В Кр-му українці не стр-ляли, а б-женці по ці пори на нашому утриманні. Чи ви, вцілому, за Янук-вичем-батей скиглите?
Владимир Каплиенко _ 28.02.2015 15:21
IP: 92.112.243.---
В Порошенка повинна з'явитися реальна ідея і жорстка лінія ії реалізації. Проте професіоналів в команді, які здатні провести такі зміни нема – тому що їх поки не бажають там бачити.
Наповнення державного бюджету треба формувати не через підсилення полаткового тиску на населення, а за рахунок повернення до державного контролю над природними копалинами, часткою монополій та стратегічними підприємствами, які несуть або повинні нести золоті яйця. Проте зроблено все навпаки. Сьогодні олігархи тільки посміхаються. Їх же ніхто не чипляє. І як коштувала ліцензія на добич нафти або газу або залізнох руди копійки – так і коштує. Ані Яценюк ані Парламент так і не спромоглися забрати вкрадені у держави надвеликі гроші. Наприклад в Німеччині з тони залізної руди до бюджету йде до 20 євро – а україні майже нуль. Замісць цього Уряд борться з виживанням власного народу а не з олігархами, які сворюють свій капітал використовуючі те, що належить за конституцією народові. Шкода.
Кирилл Корженко _ 28.02.2015 15:20
IP: 92.113.216.---
Мне нравится эта революционная паника:) панове, вы хоть понимаете что вас дальше ожидает? Кажется ещё не все понимают. Это только цветочки. Как однако, обмельчал народец:)
Владимир Каплиенко _ 28.02.2015 15:19
IP: 92.112.243.---
Руслана, проблема не в самій гривні.
Базова проблема лежить в відсутності, проти безлічі декларацій, реальних реформаторських кроків з боку уряду та парламенту на тлі руйнівних вимог МВФ. Щоб гривня була стабільна – в Україні повинні з"явитися доходи. Бюджет не повинен мати дефіциту в 130 млрд, а зобов'язання щодо обслуговування боргів на 2015 рік не повинні мати розмір в 320 млрд грн. Для цього треба поміняти логіку та відношення до держави. Гроші, саме ті гроші які потрібні Україні знаходяться під контролем прохіндєєв, які створюють свою додану вартість не за рахунок власної підприємницької жилки, а за рахунок користування тим, що належить всім украхнцям – природних копалин, монополій та готових промислових комплексів переданих (та таких що продовжують передаватися урядом) за бесцінь. І це свідома політика.
19Yurkiv21 _ 28.02.2015 15:17
IP: 91.200.224.---
kren:
19Yurkiv21:
Коли мізки наповнені вщерть бютолайном, неможливо збагнути, що в економіці, яка заповнена іноземною валютою, обвалити національну неможливо.
Коли закон і право не фундамент держави.не основа зв*язків і взаємодій в державі,не безумовний
обв*язок відношення держ.інститутів до правових основ своєї діяльності,а інструмент в руках правлячої групи для особистого збагачення-тоді можливо все.
Коли виборці дозволяють прийти до Влади тим, для котрих "неможливого" не існує, тоді, насправді, "всьо прапало".
А за даної ситуації,в даних умовах,виборці вчинили так як і мали\могли вчинити.якраз поведінка вибор
ців адекватна.Там нижче.коли Вам цікаво,я вже коментував цю тему,коли маєте бажання-перегляньте.
Якщо Ви про обрання Президентом Петра Порошенка, то насправді, в даній ситуації кращого варіанту не було. Дивує інше, Президент працює в форс-мажорних умовах, Держава в жахливій кризі, а виборці готові кинути її в ще глибшу.
kren _ 28.02.2015 15:01
IP: 188.0.104.---
19Yurkiv21:
kren:
19Yurkiv21:
...Коли мізки наповнені вщерть бютолайном, неможливо збагнути, що в економіці, яка заповнена іноземною валютою, обвалити національну неможливо.
Коли закон і право не фундамент держави.не основа зв*язків і взаємодій в державі,не безумовний
обв*язок відношення держ.інститутів до правових основ своєї діяльності,а інструмент в руках правлячої групи для особистого збагачення-тоді можливо все.
Коли виборці дозволяють прийти до Влади тим, для котрих "неможливого" не існує, тоді, насправді, "всьо прапало".
А за даної ситуації,в даних умовах,виборці вчинили так як і мали\могли вчинити.якраз поведінка вибор
ців адекватна.Там нижче.коли Вам цікаво,я вже коментував цю тему,коли маєте бажання-перегляньте.
19Yurkiv21 _ 28.02.2015 14:54
IP: 91.200.224.---
kren:
19Yurkiv21:
...Коли мізки наповнені вщерть бютолайном, неможливо збагнути, що в економіці, яка заповнена іноземною валютою, обвалити національну неможливо.
Коли закон і право не фундамент держави.не основа зв*язків і взаємодій в державі,не безумовний
обв*язок відношення держ.інститутів до правових основ своєї діяльності,а інструмент в руках правлячої групи для особистого збагачення-тоді можливо все.
Коли виборці дозволяють прийти до Влади тим, для котрих "неможливого" не існує, тоді, насправді, "всьо прапало".
19Yurkiv21 _ 28.02.2015 14:49
IP: 91.200.224.---
Miki2:
sidor:
Андрей Кононенко:
Miki2:
Так вы предлагаете сделать Юлю премьером?
Президентом
Зрозуміло тепер, як ніколи, що всі оці тошнотворні лжепатріоти-придурки, з ватагою усіх і досі тут присутніх ющерів, зробили, хто свідомо, а хто по тупізму, свою справу, коли завалили Тимошенко, як кандидата в президенти.
Впевнений, що в жодної з цих сучих морд, на чолі з Ющенко, не відкиється рот на сцені Майдану зараз сказати, що Тимошенко, як президент, привела би Україну до тої вбивчої для України ситуації, яку має.
Судячи з того, з яким "радушием и душевностью") (уйло приймав в Кремлі та Ново-Огарёво і Шапкокрада, і Вароффку, йому було "по-барабану", хто з них стане Президентом України, лише б не Ющенко, бо інакше йому довелося б щось "замутити " в Україні вже на даний час, але рівень такої небезпеки залежав би від того, що вдалося б зробити Ющенкові в сфері економіки, і разом з Заходом в сфері Євроінтеграції.
Николай Козак _ 28.02.2015 14:42
IP: 109.122.50.---
Всі в ступорі, заворожені словами і соплями Потроха.: (

І лише незламна Руслана осмілилась сказати правду. Браво! Разом переможемо.:)
Aтака Путіна1245 Корупція1366 Уряд реформ410 Україна та Європа1103 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter