Руслана Лижичко Руслана, співачка, громадський діяч

По-моєму, чувак, нас кинули

27 лютого 2015, 17:18

ЦЕ – моє звернення, крик душі і заклик одночасно.

Стабілізація країни, впевненість у державі, довіра до влади неможливі без стабілізації гривні.

ЯК ми тепер повернемо довіру до гривні?

Якщо у влади нема відповіді, давайте думати разом.

За останній тиждень серед проблем, які ставлять під загрозу безпеку і саме існування країни, на перший план вийшла проблема нестабільності гривні. Суспільний резонанс від непрогнозованих стрибків курсу гривні відсунув на другий план навіть війну на Сході. Я звернулась до незалежних аналітиків-експертів з проханням дати аналіз ситуації, що склалася. Якщо окреслити названі ними причини зовсім коротко, то їх не так багато – НАЦБАНК! НАФТОГАЗ! БЮДЖЕТ! УРЯД! І, на жаль, йдеться не про об'єктивні обставини, що спричинили падіння курсу, а йдеться про непрофесійність! Саме непрофесійність виявилась нашим найбільшим ворогом, який несе чи не більшу загрозу, ніж російські танки. Саме непрофесійність може знищити нашу країну. І якщо звичайні слова не працюють, напевно, доведеться кричати.


Я хочу і маю право знати: що і хто захистить Україну і наші життя – від терактів, від катування гривні та економіки, від "політично-свояцьких договорняків" і "дерибанів", від корупції і зради...

Я хочу дотягнутись до суті проблеми і побачити справжню причину "нариву", "запалення", "хвороби" – те, що від мене, від нас всіх ретельно приховується!

Я хочу подивитись у "дзеркало" стану речей, не боячись відображення.

Нехай зараз цей погляд не принесе естетичної насолоди, але, можливо, ще не пізно зупинити патологію і зламати негативний ТРЕНД.

ТРЕНД непрофесійності та непорядності тих, кого призначила обрана нами влада.

ТРЕНД невпевненості та небажання вже щось міняти і з кимось боротися тих, хто ще вчора віддавав все що мав, аж до самого життя, щоб змінити хибний шлях, нав'язаний нам ззовні.

Отже...

Наше "Агентство Іміджу України" спільно з експертами розпочало власну експертизу та розслідування щодо економічної ситуації в країні.

Ми (команда іміджмейкерів, що розпочала професійну роботу над іміджем країни) разом із групою експертів вважаємо фінансову ситуацію та інформування населення про неї неприйнятним, вимагаємо пояснень і професійних дій влади в цілому, і конкретно – уряду та НБУ.

Ми вже проводимо, і плануємо проводити ще в ширшому форматі, опитування авторитетних експертів в Україні та світі, аналізуємо динаміку фінансового стану країни протягом року і плануємо висунути чіткі вимоги до влади про необхідність докорінних персональних змін та невідкладних дій.

Ми хочемо розгорнути дискусію "5 порад "що робити Гонтаревій (або що робити з Гонтаревою) "" з варіантами відповідей та провести "I-VICHE"-голосування.

Кубів, Махніцький, Гонтарева, Ярема – це минулі і сьогоднішні обличчя нової влади. Список можна і варто продовжувати. Він назбирає десятки, якщо не сотні персоналій,

Хто має відповідати за їх діяльність, окрім них? Мабуть, ті, хто їх призначав. І ті, хто ними керував.

Ми боїмося собі зізнатися в тому, що наша економічна криза не є економічною по суті, а дуже нагадує кризу політичну. І справа тут не тільки і не стільки у війні та вивезених камазами мільярдах.

Справа у невмінні або небажанні визнавати свої помилки, невмінні або небажанні відмовлятись від корупційних схем, невмінні або небажанні призначати "профі" замість "своїх", невмінні або небажанні говорити всю правду замість напівправди, невмінні або небажанні виконувати обіцяне.

У цьому випадку, зрештою, не має значення – невміння це чи небажання. У даному випадку за втрачені життя, "розпечатані" мільярди, розбазарені можливості, розтрачені шанси мають відповідати не тільки Гелетей з Муженком, Кубів з Гонтаревою та Махніцький з Яремою, мають відповідати ті, хто призначав їх і керував їх "роботою".

І відповідальність зараз має бути втілена у швидких кадрових і системних змінах, у чіткому слідуванні до обіцяних реформ, до правдивого слова та до діла, що цьому слову відповідає.

І на завершення...

Вірити людині, яка є обличчям влади і говорить, що гривня не підніметься вище 13, 17, 21 і т.д. за долар, вже ніхто не збирається. Це означає, що ми не віримо владі.

Вірити людині, яка керує офіційним захистом держави, і від імені якої говорять про 2, 3, 5-х загиблих за день, про відсутність оточення, про повний контроль над об'єктами, про ефективну оборону, вже мало хто може і хоче. І це так само означає, що ми не віримо владі.

Вірити людині, яка розповідала про сотні кримінальних справ, про те, що "винні будуть покарані", про боротьбу з корупцією і злочинністю, не хотілось взагалі, тому що громадянське суспільство (а воно повсюди!) зміни, як і їх відсутність, спостерігає на власні очі. А це, знову ж таки, означає, що ми не віримо владі, хоч і намагаємося їй вірити.

Російська агресія та неоголошена війна вбиває десятки тисяч. Але економічна війна, головних винуватців котрої ми ще не визначили, вбиває і "вичавлює" з Батьківщини мільйони...

То ХТО ж нищить нашу гривню?! Хто розв'язав проти українців економічну війну? Кремль?... Банкова?... Грушевського?... Інститутська?...

Авторитет гривні – авторитет національної валюти, основа держави – і він знаходиться у смертельному піке!

Речі, що доводять країну до банкрутства, швидше за все, називаються тими самими іменами – невміння або небажання, непрофесіоналізм або безвідповідальність!

Хтось включив друкарський "станок". Хтось спекулятивно нажився. Хтось і тут знайшов можливості для корупції та злочину. А хтось просто на все це закрив очі. З якої причини, не зрозуміло!

Але гривня і далі знецінюється. Причин нам або не можуть сказати, або не хочуть. В аварійних ситуаціях людям треба давати якщо не повну картину стихійного лиха, то хоча б інструкцію: які ризики, і як з ними боротися.

В таких екстремальних випадках, якщо влада не може поміняти ситуацію, то ситуація може поміняти владу.

Стабілізація країни, впевненість у державі, довіра до влади неможливі без стабілізації гривні.

ЯК ми тепер повернемо довіру до гривні?

Якщо у влади нема відповіді, давайте думати разом.

powered by lun.ua
Коментарі — 322
kren _ 28.02.2015 10:17
IP: 188.0.104.---
borodinn
...скоро нам будет не до гривни, Путін вешаєт на нас Немцова...
Та, "вешать"він може,що хоче,на кого хоче.Тільки хто ж йому повірить.А от купити,як купив у єврошлюх
Боїнга-може.Питання тільки в тому-наскльки далеко все зайшло у "світовій спільноті",що покликана під
тримувати світоустрій у чистоті і справному стані.
Mike_Kharkov _ 28.02.2015 10:13
IP: 74.125.18.---
iskra_zp:
Mike_Kharkov:
"... у кабінетній тиші..."??? Дозвольте запитати: а з яких кабінетів вийшли ті, що створили нинішню кримінально олігархічні систему влади в Україні? Звичайно " по тихому" було б краще. Тоді скажіть б.л., яким ще способом можна примусити "ЖИТИ ПО НОВОМУ" нинішніх (...), крім масових (не революцій) вимог?
Коротенько можна ознайомитися у вікі, наприклад, Сингапур, Лі Куан Ю.
А подробиці у його книжках, це фактично підручник по будівництву держави з кількох етносів селян та ще й в умовах "старшого брату". Це наш варіант. Але з предумовою – повинні знайтися чесні люди, та ще й розумні. От їм і потрібна авторитарна влада.
Але в нас таких нема (жодне з відомих призвищ не підходить – вже покрасувалися). І я тут вже описав варіант як знайти чесну владу – напряму звернутися з нового майдану до урядів ЕС та США з проханням дати нам їх уряд, їх закони, суди та їх поліцію. За гроші МВФ. 40млрд вистачіть.
19Yurkiv21 _ 28.02.2015 09:46
IP: 91.200.224.---
По-моєму, чувачка, ми кинули...самих себе:)
===================================
"ЯК ми тепер повернемо довіру до гривні?"
===================================
Повернімо Президента Ющенка, якого ми...кинули:)

46 000 000 "самокидал", то вже занадто!
Miki2 _ 28.02.2015 09:35
IP: 93.72.11.---
Андрей Точиков:
Miki2:
Он себе перед этим успел пару пуль в голову пустить как КИРПА?
В жизні не повірю, шо Чечетов сам сігнув... Він блюв себе по здоров'ю, як мало хто з його свори. Ревно слідкував за зовнішнім виглядом, що теж не характерно для тої плеяди...
iskra_zp _ 28.02.2015 09:33
IP: 46.211.140.---
Знову поява Тимошенко. Здається це називається дежавю – коли в Україні криза енергетична, (98-00), економічна (07-09), політична (04,12-13) роки на арену виходить Тимошенко. Щойно ситуація нормалізується -Тимошенко у в'язницю. До речі – це в продовження про " кабінетну тишу." (для Maika...)
Андрей Точиков _ 28.02.2015 09:28
IP: 46.39.64.---
borodinn:
Ну Немцова ещё за Норд-Ост надо было приструнить. Только за то, что он – " ДЖЕНТЛЬМЕН" на переговоры сам не пошёл а Ирину Хакамаду пропустил. Как же – ДАМУ ВПЕРЁД
Андрей Точиков _ 28.02.2015 09:19
IP: 46.39.64.---
Miki2:
Он себе перед этим успел пару пуль в голову пустить как КИРПА?
iskra_zp _ 28.02.2015 09:17
IP: 46.211.140.---
Mike_Kharkov:
"... у кабінетній тиші..."??? Дозвольте запитати: а з яких кабінетів вийшли ті, що створили нинішню кримінально олігархічні систему влади в Україні? Звичайно " по тихому" було б краще. Тоді скажіть б.л., яким ще способом можна примусити "ЖИТИ ПО НОВОМУ" нинішніх (...), крім масових (не революцій) вимог?
Miki2 _ 28.02.2015 09:09
IP: 93.72.11.---
Ще одне шалапутне вискочило
Gena972 _ 28.02.2015 09:00
IP: 95.69.177.---
Кто кричит что ее кинули?Та которая водила хороводы на сцене???Та что устроила пляски на крови?Надеюсь что тебе руслана,судьба чечетова покажется героической и прекрасной.
Miki2 _ 28.02.2015 08:40
IP: 93.72.11.---
Коллєктів, я шо тут похоронщик сьодні? Тіко шо прочитав про самогубство Чечетова...
Natalia Tyapko _ 28.02.2015 08:35
IP: 95.132.42.---
Miki2:
Шо ви тут патякаєте, селюки? Всі разом взяті владні придурки чоловічої статі не варті однієї цієї баби на ім'я Юля. Її смертельно ненавидять донецькі і тілько її одну, тому, що тільки Тимошенчиху, на відміну від падлюки Юща, не вдалось купити...
А вам, тутешнім дебілам, донецькі з Порошенком платять, аби її тут мочити...
Тимошенко тільки-но показала, що вона єдиний реальний ворог і конкурент для усієї цієї наскізь воровитої, корумпованої свори
+100
Miki2 _ 28.02.2015 08:32
IP: 93.72.11.---
borodinn:
каменти зашкалівают:
с тебя, убийцы, и начнем
На его месте мог быть ты!Надеюсь будешь
Знаешь, Петр. Боюсь, что тебе тоже самое светит.
аааа теперь на английском не забудь написать
вот сколько народу ненавидит порошенко, сколько ему желают зла, а он живой до сих пор.
лучшее что Вы можете сделать, в память о Немцове – доведите реформы до конца, уничтожьте коррупцию, постройте новую Украину!
Невже не зрозуміло, що Порошенко ПО ВИЗНАЧЕННЮ цього не може зробити? За своєю суттю, не може.
І, ще. Крім кондитера, він виявився ще й прекрасним профі в мало тут знаному театрі абсурду. Беккет з "Годо" відпочиває... а, от Іонеско з "Лисою співачкою", буде саме тут, і саме зараз, більш зрозумілий...

Знаю, про що говорю, бо студіював в "Ожиданії Годо" і виконував там ролю занавєски
borodinn _ 28.02.2015 08:11
IP: 173.194.90.---
скоро нам будет не до гривни, Путін вешаєт на нас Немцова.

"Близько 23:15 громадянин Нємцов прогулювався зі своєю знайомою, яка прибула з України.Раптово з автомобіля, що під'їхав було зроблено кілька пострілів. В результаті він загинув.
Дівчина, яка була разом з ним зараз допитується в одному з відділів поліції міста.

"Путін зазначив, що це жорстоке вбивство має всі ознаки замовного і носить виключно провокаційний характер", – зазначив Пєсков.

Вольцман наделал в штани і полєз в твіттер ізвіняцса на расейском.

twitter.com/poroshenko/status/571444390083862528/photo/1

каменти зашкалівают:
с тебя, убийцы, и начнем
На его месте мог быть ты!Надеюсь будешь
Знаешь, Петр. Боюсь, что тебе тоже самое светит.
аааа теперь на английском не забудь написать
вот сколько народу ненавидит порошенко, сколько ему желают зла, а он живой до сих пор.
лучшее что Вы можете сделать, в память о Немцове – доведите реформы до конца, уничтожьте коррупцию, постройте новую Украину!
Соня Полевая _ 28.02.2015 07:45
IP: 37.52.41.---
Все надежды теперь остаются ТОЛЬКО на НАСТОЯЩИХ ПАТРИОТОВ Украины, таких, как Руслана. Нужно самым срочным образом принимать меры, гнать непрофессионалов из нашего правительства. И очень похоже на то, что и Яценюк, называвший себя "камикадзе", элементарно не справляется и кидает Украину в экономический коллапс, а нас, граждан, по доходам опускает ниже уровня Зимбабве... Как бы это Украина не оказалась "камикадзе" поверив Яценюку. и его "соратникам".
Павло Тюхтий _ 28.02.2015 07:27
IP: 178.93.148.---
по-моєму, Руслана нас кинула

вона не з нами

бо вона без мізків
,без української мудрості
King_of_the_Vandals _ 28.02.2015 06:59
IP: 74.125.181.---
pobeda:
Они решили что теперь имеют право что-то знать, кому-то указывать, с кого-то спрашивать, и даже немножечко рулить государством. Некоторым горлопанам удовлетворили их неадекватные амбиции, дали денег на политическую тусовку, провели в парламент, дали комитетами и министерствами порулить. Как их теперь прет от сопричастности к ВЛАСТИ! Но это иллюзия считать их что-то действительно решающими и ставшими вдруг сильными мира сего.
=====
а здесь нікто іллюзій і не пітаєт.
такжє как і оні пересталі.
іх в упор не замечают (Лещенко – Гройсман).
Мустафу із заместітєлєй турнулі.
астальниє продолжают шото бормотатьть по прівичке в ящіке – ужє точно зная шо над німі насмехаются і презірают.
как "герой" Вова Парасюк прізнался у Шустера.
pobeda _ 28.02.2015 04:54
IP: 95.135.45.---
Год назад у некоторых амбициозных членов украинского общества – т.н. комбатов, или т.н. волонтеров Майдана например, сложилось впечатление, что наконец-то пришло их время! Они решили что теперь имеют право что-то знать, кому-то указывать, с кого-то спрашивать, и даже немножечко рулить государством. Некоторым горлопанам удовлетворили их неадекватные амбиции, дали денег на политическую тусовку, провели в парламент, дали комитетами и министерствами порулить. Как их теперь прет от сопричастности к ВЛАСТИ! Но это иллюзия считать их что-то действительно решающими и ставшими вдруг сильными мира сего. И вся их теперешняя кипучая активность глупа из-за тщеславия, смешна из-за некомпетентности, и опасна из-за непонимания последствий...Бывшие певички, секретарши и охранники сегодня всерьез обеспокоены "Стабілізацією країни, впевненістью у державі, довірою до влади..." В нормальном обществе этим обычно занимаются выпусники гарвардов и потомственные лорды, поэтому результат у нас очевиден)))
Алекс Фибер _ 28.02.2015 03:39
IP: 46.211.211.---
Не видно Самообороны и Правого Сектора на местах.
Все заняты глобальными проблемами спасения Украины от внешней агрессии, но без тыла нет победы в войне.
Более того, победить Россию не удастся, мы в разных весовых категориях.
Победить невозможно, отстоять независимость возможно.
Но для этого нужно не печатать гривны тоннами для пичканья расплодившегося держслужбовного ворья и дутых социальных программ, для этого нужно ВОССТАНАВЛИВАТЬ ПРОИЗВОДСТВО И ЗАНЯТОСТЬ НАСЕЛЕНИЯ.
Государству нужно наполнять бюджет посредством платежей народа, которые народ МОЖЕТ ЗАПЛАТИТЬ заработав.
Мало просто хотеть и начислять долги.
Нужно СОЗДАВАТЬ РАБОЧИЕ МЕСТА, создавать условия для людей.
Нужно не мешать людям выживать.
Нужно ЗАСТАВИТЬ чиновников РАБОТАТЬ.
И эта работа не должна быть вся направлена на ВЫДАВЛИВАНИЕ ДЕНЕГ ИЗ НАСЕЛЕНИЯ, в чём власти любого цвета видят своё основное предназначение.
Пока ничего не поменялось.
Поменяеит полномасштабная гражданская война?
pobeda _ 28.02.2015 03:35
IP: 95.135.45.---
Многих интересует вопрос – долго ли еще т.н. национальная элита будет грабить Украину? Ответ очевиден – до тех пор, пока это будет безнаказанным и пока это будет выгодным. А вот в штатах, например, так грабить как в Украине невозможно, потому как небезопасно – пипл вооружен, и по конституции может просто пристрелить, ну и страна поделена на штаты и столица ничего не решает в экономике и финансах, и там невозможно концентрация власти в одних руках (как у нашего президента порошенко), и там действует ЗАКОН. В Европе же несколько по другому. Там раньше грабили как и в Украине, но потом местным элитам не понравилась окружающая их нищета и разруха, жизнь в постоянном стрессе под угрозой народного бунта (так сегодня например на филлипинах, кто был в маниле, тот поймет о чем я), и они решили, что выгоднее не ГРАБИТЬ нищую страну, а ЗАРАБАТЫВАТЬ в реальном секторе, и жить в ухоженных городах среди довольных и зажиточных масс...Для этого элиты обеспечили законность и порядок!
pobeda _ 28.02.2015 02:18
IP: 95.135.45.---
О! Кухарки решили разобратся, почему, как и за что всех поимели... Руслана, т.н. аналитики-эксперты вас обманули. Некоторые нечаянно т.к. не компетентны, другие намеренно, т.к. обман -это их работа. И обмануть вас было легко, ибо вы, как и подавляющее большинство населения, наивны, необразованны, жадны, тщеславны и глупы. Страну грабят масштабно и разными способами. Но НАЦБАНК, НАФТОГАЗ, БЮДЖЕТ, УРЯД, не являются ПРИЧИНАМИ, они лишь ИНСТРУМЕНТЫ грабежа. Президент, Депутаты, Армия, МВД, СБУ, Суды и Прокуратура, волонтеры Майдана и ВСЕ масмедиа тоже соучаствуют в грабеже за свою соответствующую долю, за гранты, за зарплату. Грабеж ведут специалисты своего дела из разных стран, и он ведется справедливо, и наш пипл того заслуживает, и бусы пиплу розданы – нате вам и социальные лифты, и волонтеры в правительстве, и комбаты в парламенте, и свобода слова...Для безопасности грабежа пиплу внушили пару простых понятий – страна требует жертв, и т.н. европейские ценности. Вот так обстоят дела.
Yuliy Zorya _ 28.02.2015 02:13
IP: 176.38.89.---
ЗАКОН ПРО ІМПІЧМЕНТ
це запорука того, що не буде третого чи енного Майдану, це ніби протиотрута.
При чому треба, щоб процедуру імпічменту мали право ініціювати 150 депутатів, так само як і розпуск Ради. І тоді будед нам щастя.
Golden Force _ 28.02.2015 01:49
IP: 74.125.18.---
То, что нас имели с самого начала, это понятно, но на что все наши керманычи, можновладци, держиморды рассчитывают? Накрасть как можно больше до отставки или импичмента и надеяться поделиться с теми, кто придет им на смену и на худой конец сбежать из страны? Такая у нас традиция элитной коррупции, дерибана и управления страной на самых высоких постах в целях собственного обогащения? И что самое грустное – некому вывести людей против этих уже новых воров в законе, кроме горлопана Ляшко и воровки Юльки. Одно ворье и проходимцы, отбор у нас во власть идет по тому, как лучше устраивать коррупцию. Смотрел вчера передачу "Право на власть" и поймал себя на том, как врет Луценко, что он кристально четный мент – оформил все бизнесы на жену, а сам не при делах. Или Филатов-давал взятки, но не больше миллиона. Или депутат от НФ – врал аж глаза из орбит вылезали.Смотришь на всех этих падонков, гнилое небо нашего политикума и думаешь, вот он, конец Украины-нет никого хуже их, нет никого лучше их...
Golden Force _ 28.02.2015 01:44
IP: 74.125.18.---
То, что нас имели с самого начала, это понятно, но на что все наши керманычи, можновладци, держиморды рассчитывают? Накрасть как можно больше до отставки или импичмента и надеяться поделиться с теми, кто придет им на смену и на худой конец сбежать из страны? Такая у нас традиция элитной коррупции, дерибана и управления страной на самых высоких постах в целях собственного обогащения? И что самое грустное – некому вывести людей против этих уже новых воров в законе, кроме горлопана Ляшко и воровки Юльки. Одно ворье и проходимцы, отбор у нас во власть идет по тому, как лучше устраивать коррупцию. Смотрел вчера передачу "Право на власть" и поймал себя на том, как врет Луценко, что он кристально четный мент – оформил все бизнесы на жену, а сам не при делах. Или Филатов-давал взятки, но не больше миллиона. Или депутат от НФ – врал аж глаза из орбит вылезали.Смотришь на всех этих падонков, гнилое небо нашего политикума и думаешь, вот он, конец Украины-нет никого хуже их, нет никого лучше их...
Golden Force _ 28.02.2015 01:43
IP: 74.125.18.---
То, что нас имели с самого начала, это понятно, но на что все наши керманычи, можновладци, держиморды рассчитывают? Накрасть как можно больше до отставки или импичмента и надеяться поделиться с теми, кто придет им на смену и на худой конец сбежать из страны? Такая у нас традиция элитной коррупции, дерибана и управления страной на самых высоких постах в целях собственного обогащения? И что самое грустное – некому вывести людей против этих уже новых воров в законе, кроме горлопана Ляшко и воровки Юльки. Одно ворье и проходимцы, отбор у нас во власть идет по тому, как лучше устраивать коррупцию. Смотрел вчера передачу "Право на власть" и поймал себя на том, как врет Луценко, что он кристально четный мент – оформил все бизнесы на жену, а сам не при делах. Или Филатов-давал взятки, но не больше миллиона. Или депутат от НФ – врал аж глаза из орбит вылезали.Смотришь на всех этих падонков, гнилое небо нашего политикума и думаешь, вот он, конец Украины-нет никого хуже их, нет никого лучше их...
Корупція1413 Aтака Путіна1279 Зеленський61 Свобода слова578 Україна та Європа1121
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter