Олег Тягнибок Голова ВО "Свобода"

Окупація інформаційного простору і прозріння Президента

25 березня 2008, 14:02

На нашого ґаранта зійшло прозріння.

Мабуть, він подивився телевізор. Або послухав радіо. Чи пішов до найближчого від Банкової,11 кіоску і купив кілька газет.

Як би там не було, але минулої п'ятниці, на черговому засіданні РНБО, Президент заявив: "Найбільша загроза національній безпеці – інформаційна експансія іноземних держав". Ба більше! Він зауважив ще й те, що "...в інформаційному просторі України проводяться інформаційно-психологічні кампанії з тих чи інших питань, для того щоб дезінформувати суспільство, не повністю його інформувати або проводити кампанії не в інтересах нашої країни". І навіть зробив відповідні висновки: "Ми до сьогоднішнього дня не можемо провести державну інформаційну політику високого рівня ".Ну, нарешті! Це робить Главі Держави честь. Бо вже з'являлась підозра, що всі державні достойники нічого не бачать, нічого не чують і читати не вміють. Або все добре знають, але мовчать, як партизани. Вперто не хочуть признаватися, що інформаційний простір країни, якою вони кермують, просто-на-просто окуповано.

Потішила Ганна Герман – голова парламентського Комітету з питань свободи слова та інформації, між іншим. Фахівець, не побоюсь того слова, з західним досвідом тих самих "інформаційно-психологічних кампаній". Пані Ганна дуже образилася на Президента. Коментуючи згадані одкровення Ющенка, вона поскаржилася: "Монополізація Главою Держави права на аналітичні звіти силових структур ставить Парламент у принизливе становище. Відтак, Верховна Рада в праві доступу до інформації щодо національної безпеки прирівняна до прав пересічного громадянина в прямому розумінні цього слова". Непересічних парламентарів, бачте, ніхто не повідомив, що тотальне засилля чужого інформаційного продукту становить загрозу національній безпеці. "Парламент не для того, щоб слідкувати за повідомленнями, які з'являються в Інтернеті." – обурюється Ганна Герман. Ну чому ж тільки в Інтернеті? Можна ще порадити народним обранцям у вільний від трудів час, ввімкнути телевізор, покрутити в машині ручку приймача, погортати газети за кавою...

Для того, щоб зрозуміти, що інформаційний простір України окуповано, цього є цілком достатньо. Для цього не потрібно звітів від "аналітичних центрів", "силових структур" та "інститутів стратегічних досліджень".

Хотів би нагадати, що Всеукраїнське об'єднання "Свобода" вже не один рік б'є на сполох про інформаційну агресію проти України і українців. І ми не тільки констатуємо очевидні факти, пробиваючи стіну мовчання. Ми даємо конкретний рецепт, як протягом двох-трьох років раз і назавжди припинити чужинську інформаційну експансію. Ще в серпні 2004 року у "Програмі захисту українців" ми виклали чіткий план невідкладних кроків. Вважаю за доцільне подати цей розділ програми повністю з преамбулою:

Інформаційний простір. Звільнення від окупації та державна безпека

Інформаційна безпека – це захищеність інформаційного простору від інформаційної агресії. У деяких країнах, зокрема Росії, існують доктрини інформаційних війн, створені спеціальні структури для розробки і проведення підривних інформаційних операцій. Сьогодні український інформаційний простір зазнає систематичної агресії ззовні і майже тотально контролюється ворожими до України силами.

Коли ввостаннє Ви бачили новий український художній фільм? Як часто Ви чуєте якісну українську музику в маршрутному таксі? Чи можете придбати дитині пристойну українську комп'ютерну забавку? Замислюючись над цими питаннями, Ви розумієте, що живете в умовах інформаційної окупації. Тенденційні, маніпулятивні, а то й відверто брехливі і наклепницькі повідомлення масово поширюються по всіх можливих інформаційних каналах – від комп'ютерних ігор до мильних серіалів, від державних ЗМІ до церкви, від бульварної літератури до дорогих кінострічок, тиражуються газетами, агентствами новин, десятками супутникових телеканалів, сотнями радіостанцій, тисячами Інтернет-сайтів.

Іде цілеспрямоване вживлення викривленого образу України у масову свідомість, дискредитація національних святинь, деморалізація суспільства, відкрито пропагується українофобія та сепаратизм. Це становить смертельну загрозу безпеці громадян, цілісності держави і майбутньому народу.

Хто ж є замовниками і стратегами цієї інформаційної агресії? З одного боку – реваншистські імперські сили, новий путінський імперіалізм, який сподівається ослабити, розколоти Україну і взяти її під каблук. З іншого боку – лібералістичний західний мондіалізм, який у блискучих обгортках всучує нам сумнівні "загальнолюдські цінності" з тою ж таки метою. "Цінності" на кшталт педерастії, "легких" наркотиків чи теорійок "політичної нації".

Для нейтралізації ворожих підривних впливів та швидкого виправлення небезпечної ситуації "Програма захисту українців" дає чіткий рецепт першочергових кроків.

1. Доповнити Конституцію України нормою про статус національного інформаційного простору як одного з головних надбань української Незалежності.

2. Створити громадське радіо та телебачення, конкурентноспроможне українське кіно.

3. Увести питання захисту національного інформаційного простору до компетенції РНБО. Позбавляти ліцензій ЗМІ, які порушують мовне законодавство, принижують національну гідність українців, поширюють дезінформацію або проводять антиукраїнську пропаганду.

4. Зобов'язати всі ЗМІ інформувати громадян про власників видань та каналів (для преси – у кожному номері; для ТБ та радіо – щоденно в ефірі).

5. Збільшити ввізне мито на іноземну поліграфічну, аудіо- та відеопродукцію. Запровадити податок на ретрансляцію іноземних радіо- та телевізійних програмних продуктів, тиражування та прокат музичної і кінопродукції. Спрямувати отримані кошти на розвиток національного інформаційного простору.

6. Спрямувати кожну шосту гривню з прибутку від прокату іноземної кінопродукції на розвиток вітчизняної кіноіндустрії. Встановити оподаткування на рекламу, що розміщується під час показів фільмів іноземного виробництва, на користь національного кіно.

7. Встановити пільгове оподаткування у сфері розвитку новітніх інформаційних технологій та сучасних електронних мереж.

"Програма захисту українців". Серпень, 2004 р.

P.S. Цієї суботи ми захищатимемо своє право не тільки дивитися іноземні фільми рідною мовою, але й насолоджуватися власним українським кіномистецтвом. 29 березня у столиці України відбудеться Марш українського глядача. Збір на Софіївській площі о 18.00. Приєднуйтесь!

powered by lun.ua
Коментарі — 255
Имярек _ 26.03.2008 17:58
IP: 193.19.152.---

26.03.2008 17:17___ Ф-Всеволод
26.03.2008 14:04___ Имярек
...только и читают, что надписи в туалетах да гнусные сайтики типа гулага, наслаждаясь при этом своими "сознательностью" и "высокоинтеллектуальностью"...

Во дает! Какой праведный гнев, аж Истеричка зашевелилась!
Про туалетных писак опущу за ненадобностью, но вот про "гнусные сайтики" хотелось бы подробнее. Вернее наоборот, про негнусные. Это они какие же, не те, часом, где поют оснны про кацапскую великость, про славного батыра вована путина и его орду ВЧК-ГПУ-НКВД-КГБ-ФСБ?

Специальная подборка с гулага для квасного кацапского патриёта-идиёта Имярек:
))))
Ф-Сеня, друг, спасибо! Позабавил!
Особенно такой пассаж, как но вот про "гнусные сайтики" хотелось бы подробнее. Вернее наоборот, про негнусные.
)))
Так ты определись: гнусные или НЕгнусные. Только не злоупотребляй внутренними диалогами.)))))))))
Тебе ж как знатному физиологу известно, как это чревато, ну ты понял... "тихо сам с собой"...
***
А вообще-то, ты давай-ка, любезнейший, не съезжай с темы в болото "сам-дурак"-овских апелляций и, не позволяя обвинять себя в пустозвонстве, давай источник цитаты "про печальный взгляд на русского человека".
suspiria _ 26.03.2008 17:37
IP: 193.201.206.---
к Vujko_Schmajser
Тебе лично.
Понимаю, что кроме как отправлять кого-либо куда-либо больше никаких аргументов ты привести не в состоянии. В Германии образца 1939 г. на первой странице букваря была надпись " Не верь лисице в степи, не верь еврею". У тебя видимо был подобный, только вместо еврея было написано -москаль. Учи мову или язык, не имеет значения, только не пиши тут всякую гимлеровскую ахинею.
suspiria _ 26.03.2008 17:25
IP: 193.201.206.---
к высокообразованным европейцам Ф-Всеволод Vujko_Schmajser Март and other

О древности украинцев и украинского языка уже давно ходят легенды по всему миру.Кто-то считает, что на месте Карпатских гор была то-ли Атлантида, то-ли Лемурия. Но очевидно одно- судя по вашему совместному интелектуальному уровню типа "сам дурак"- ваши предки явно напрямую произошли от неандертальцев. Паясничая и коверкая слова. не способные к критическому анализу дебилы загадили все информационное пространство.
Читая ваше сравнительное языкознание, основанное исключительно на принципах национализма возникает стойкое ощущение гадливости. Заменив русский великодержавный шовинизм местечковым национализмом, вы и такие как вы пытаетесь навязать компактно проживающему многомиллионному населению свою культуру, язык,менталитет польского холопа.
Пусть меня простят действительно те украинцы, которые любят Украинский язык, Украинскую культуру и исскуство. Но вы-то пытаетесь навязать нам другое- ополяченный, дiяспорний язык и их же ущербный менталитет. Вы так стремитесь влезть в Европу, что уже отработали по полной програме все установки по развалу добрососедских отношений с самым крупным соседом и экономическим партнером- Россией.
Включите свои оставшиеся мозги и проанализируйте зачем поляки поддерживают Украину во вступлении в Евросоюз. У более 100000 поляков на руках имеются документы о праве собственности на земли и дома на территории Волыни и Галиции. Вдумайтесь в эту цифру, свiдомi.
Ф-Всеволод _ 26.03.2008 17:17
IP: 195.93.190.---
26.03.2008 14:04___ Имярек
...только и читают, что надписи в туалетах да гнусные сайтики типа гулага, наслаждаясь при этом своими "сознательностью" и "высокоинтеллектуальностью"...

Во дает! Какой праведный гнев, аж Истеричка зашевелилась!
Про туалетных писак опущу за ненадобностью, но вот про "гнусные сайтики" хотелось бы подробнее. Вернее наоборот, про негнусные. Это они какие же, не те, часом, где поют оснны про кацапскую великость, про славного батыра вована путина и его орду ВЧК-ГПУ-НКВД-КГБ-ФСБ?

Специальная подборка с гулага для квасного кацапского патриёта-идиёта Имярек:

"Разве Путин может быть не прав?"
Председатель ЦИК Владимир Чуров, 9 апреля, интервью "Коммерсанту".


"Противников путинского курса больше нет, а если и есть, то это психически больные и их нужно отправить на диспансеризацию. Путин – везде, Путин – все, Путин абсолютен, Путин незаменим."
Лидер Евразийского движения Александр Дугин, 17 сентября, газета "Известия".

"Все успехи в кинематографе были связаны с Владимиром Путиным."
Федор Бондарчук, 21 ноября, форум сторонников Владимира Путина.

"Путин – это наше все."
Любовь Слиска, 3 мая, интервью ГТРК "Саратов".


"Личность Владимира Путина важнее для общества, чем институты государства."
Член Общественной палаты Сергей Марков, 4 августа, дискуссия на тему "Российское государство: вчера, сегодня, завтра".
Ф-Всеволод _ 26.03.2008 16:55
IP: 195.93.190.---
26.03.2008 08:37___ лмк
26.03.2008 08:34___ Ф-Всеволод

ОЙ!!!!!

Укусил сам себя? Больно?
Дурик ты со своими провокациями. Как говорила мадам Стороженко с Привоза: "Хиба ж то провокации, то ж воши!".
Я же с тобой забавляюсь.
Deutsch _ 26.03.2008 16:37
IP: 84.191.194.---
26.03.2008 14:04___ Имярек
Ввёл в поиск (Google) точную цитату, приведённую ув.___ Ф-Всеволод. Получил 43 600 ссылок.Есть там очень солидные издания. И все родные русскоязычные.Неужели такая масштабная ошибка?

__Имярек не означает автоматически __Имяправ. И пора бы уметь отличать "лекцию Ивана Петровича Павлова" от "речи Ивана Петровича Павлова при вручении ему Нобелевской премии".
Что касается этого выражения известнейшего физиолога:

"Вообще, я должен высказать свой печальный взгляд на русского человека. Русский человек имеет такую слабую мозговую систему, что не способен воспринимать действительность как таковую. Для него существуют только слова. Его условные рефлексы координированы не с действительностью, а со словами".

Со специалистом-физиологом спорить трудно. А когда его мысль развивает писатель – невозможно.Вспомните "Собачье сердце". Разве это не об одном и тоже? Разве это не не разгадка тайны "загадочной русской души", сформулированная двумя различными, но одинаково талантливыми людьми?
Vujko_Schmajser _ 26.03.2008 16:16
IP: 77.242.168.---
до Имярек

На-а-ци-и-с-ти-и-и! Хво-о-о-ши-и-сти-и!
- З неймовірним жахом на обличчі всі розбігаються...

Завіса.
zinik _ 26.03.2008 14:53
IP: 99.225.175.---
Тягнибок не їздить на лексусі.
Особисто бачив.

На горбатом?
Историчка _ 26.03.2008 14:35
IP: 194.44.181.---
26.03.2008 14:04___ Имярек

Уважаемый Имярек, Вы с "патриотами" совсем безжалостны, прямо как Павлов с собачками.
Україноцентрист _ 26.03.2008 14:07
IP: 91.145.222.---
26.03.2008 13:55___ sveleba

Весняне загострення?

Тягнибок не їздить на лексусі.
Особисто бачив.
Имярек _ 26.03.2008 14:04
IP: 193.19.152.---
26.03.2008 13:40___ Vujko_Schmajser
http://www.gulag.ipvnews.org/article20080322.php
26.03.2008 08:12___ Ф-Всеволод
Цитата из речи академика Павлова на церемонии вручения ему Нобелевской премии:
"Вообще, я должен высказать свой печальный взгляд на русского человека. Русский человек имеет такую слабую мозговую систему, что не способен воспринимать действительность как таковую. Для него существуют только слова. Его условные рефлексы координированы не с действительностью, а со словами".
(Впервые было опубликовано в журнале "Звезда", в 1927 году.)
NAZI'S BULLSHIT!!!

Вуйко и Ф-Сева, впрочем как и все остальные зашоренные yahoos только и читают, что надписи в туалетах да гнусные сайтики типа гулага, наслаждаясь при этом своими "сознательностью" и "высокоинтеллектуальностью".

Нацисты! Я понимаю, что для ваших серых веществ это может оказаться непосильной задачей, но все же попробуйте пойти по ссылке:
http://nobelprize.org/nobel_prizes/medicine/laureates/1904/pavlov-lecture.html
и прочитать лекцию Ивана Петровича Павлова, датированную 12 декабря 1904 года...
Даю установку:
1) не обращать внимания на незнакомые слова типа "mind";
2) не радоваться знакомым словам типа "food" и "fullness";
3) сосредоточиться на поисках ненавистного вам слова "Russian".
Удачи!
)))
лмк _ 26.03.2008 13:57
IP: 89.105.229.---
26.03.2008 13:40___ Vujko_Schmajser
Меня этот вопрос заинтересовал. Павлов делал доклад на немецком языке, в 1904 году и речь в нем, кроме слов благодарности Нобелевскому комитету и лично Нобелю, шла сугубо по теме работы- Физиологии пищеварения.
sveleba _ 26.03.2008 13:50
IP: 82.207.120.---
Про Олежку пишіть правду!!!!
Vujko_Schmajser _ 26.03.2008 13:40
IP: 77.242.168.---
http://www.gulag.ipvnews.org/article20080322.php
Vujko_Schmajser _ 26.03.2008 13:40
IP: 77.242.168.---
до лмк

Ось тут маєте цілу сторінку з аналізом "старшого" брата

Там є та ж цитата Павлова. Напевно всі здирають цитати з Кореспондента... Без коментарів
Vujko_Schmajser _ 26.03.2008 13:35
IP: 77.242.168.---
до suspiria

Невельмишановний тимчасовий житель України. Нажаль не мав можливості вчасно відповісти на ваші захоплюючі відкриття про те, що МАРТ і Vujko_Schmajser – це одна і та ж особа під різними псевдами. Так от – щось ваші ФСБ-шні навички почали вам зраджувати! МАРТ і Vujko_Schmajser – це дві різні особи, які працюють в сусідніх кабінетах.

А на рахунок того, що я коверкаю "радной язик" – НЕшановний НЕдобродію, в мене крім язика є ще й мова, в тебе ж залишився лише язик... (до речі та сама проблема є і у кожної мезмовної тварини – язика має, а мови не знає, тільки з тією різницею, що ти навіть не хочеш її знати).
лмк _ 26.03.2008 13:32
IP: 89.105.229.---
26.03.2008 08:12___ Ф-Всеволод
Цитата из речи академика Павлова на церемонии вручения ему Нобелевской премии:
Цитатку-то Вы в Корреспонденте сняли. А достоверность проверили? Или в угоду собственным заблуждениям годится и чужая нечистоплотность?
Историчка _ 26.03.2008 11:45
IP: 194.44.181.---
26.03.2008 11:37___ agatha ------------що Ви робите на його блозі?

Уважаемая (ый, ое) agatha, дискутирую с мадам Гоцман из Парижа.
agatha _ 26.03.2008 11:37
IP: 213.159.246.---
То- Історичка
Мадам, я щось не зрозуміла, Ви історичка чи істеричка? Ви дискутуєте на рівні неврастенічної ПТУушниці.Якщо Ви так категорично не згодні з Тягнибоком, то що Ви робите на його блозі?
Историчка _ 26.03.2008 11:03
IP: 194.44.181.---
26.03.2008 08:50___ Гоцман ------ И ни одно рыло не возопило о том, чтобы французы переходили на русский язык. А впрочем, если бы и возопили, им бы быстро закрылы рты.

Уважаемая мадам Гоцман, если уж "ни одно рыло не возопило о том, чтобы французы переходили на русский язык", то почему "европейка с заграничным паспортиной" учит украинцев, на каком языке им говорить.
Понимая Вашу "тугу за Батьківщіною", тем не менее предлагаю Вам "быстро закрыть рот".
joker32 _ 26.03.2008 10:39
IP: 80.91.178.---
Нда... Весьма печально... Давно уже понял что "не надо срать в каментах". Почитал и подумал что не зря говорят что каждый украинец живет исключительно своим умом, даже если его нет. Я не думаю что тут все агенты ФСБ (о них много писали в инете), которым поставлена задача обкакивать Украину и все украинское. Если такие тут и есть то один-два для затравки. Остальные наши доморощенные... культурно воспитанные, украиноговорящие и русскоязычные... Правда возникло впечатление что при общении они все скатываются на единый суржик, но это неважно правда?
Справедливости ради отмечу что видел несколько комментариев (на шесть страниц!!!) по теме дискуссии, написанных грамотным языком (причем неважно на каком языке написанных).
Стыдитесь соотечественники...
СКАМ _ 26.03.2008 09:31
IP: 194.44.245.---
На жаль, є досить значна кількість українців які не поважають власної мови і що саме страшне, власної держави.Пояснити такий стан речей можна як об'єктивними так і суб'єктивними причинами.
Нєзнайка _ 26.03.2008 09:16
IP: 77.122.13.---
Нарешті, наш хоружівський Хома на четвертий рік свого правління зрозумів, що він з тріском програє інформаційну війну. Реакція як для політичного важковаговика просто колосальна. З такою реакцією тільки сидіти на дачі в Безрадичах і картини малювати та бджіл доглядати, а не в велику політику пхатися. Це до нього стільки років доходило, а скільки років ще треба, щоб він почав діяти?
Гоцман _ 26.03.2008 08:50
IP: 88.122.161.---
историчка

жаль, что в париже Вы заметили только собачьи "кучки". Впрочем, что же Вас еще могло там заинтересовать?
Но одно Вы не могли не заметить – при обильном присутствии там русских, очень обильном присутствии, все оне, сыны Московии, стараются парле на франсе. И ни одно рыло не возопило о том, чтобы французы переходили на русский язык. А впрочем, если бы и возопили, им бы быстро закрылы рты.
лмк _ 26.03.2008 08:40
IP: 89.105.229.---
26.03.2008 08:34___ Ф-Всеволод
Да, бросьте. Любой нормальный человек мои провокации пропустил бы. Ваша же реакция далека от адекватной. Речь только об этом.
Aтака Путіна1224 Україна та Європа1085 Корупція1335 Зеленський19 Донбас14
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter