Сергій Лещенко

Web-архіви не горять, шановні технологи БЮТ

12 жовтня 2009, 19:05

Днями я писав про нові персональні блоги Юлії Тимошенко, які роблять для неї політтехнологи, що не знають біографії власного лідера – і заодно вирішив перевірити, що ж коїться зі старими інтернет-проектами Юлії Володимирівни.

Я був дуже пригнічений.

Існував колись у Тимошенко сайт "Ідеальна країна", де в 2007 році вона опублікувала повний текст свого "Українського прориву", який обіцяла здійснювати на посаді прем'єр-міністра.

Але виявилося, що автори сайту змінили його наповнення.

Тепер на "Ідеальній країні" немає тексту "Українського прориву" з усіма 12 лініями прориву!

Тепер немає де звіряти обіцянки Юлії Тимошенко та її кроки на посаді. Тепер "Ідеальній країна" – це якийсь чи то форум, чи то соціальна мережа.

- А як же "Український прорив"? Де можна знайти його повний текст? – запитаєте ви.

Як виявилося, ніде.

На новому сайті Тимошенко його немає, на старому – лише стислий прес-реліз. У партії "Батьківщина" взагалі немає веб сайту (!), а на сторінці БЮТ також відсутня повна версія "Українського прориву".

Справді, що ж робити? Де мені тепер шукати нахнення?

Років 20 тому ідеологи БЮТ могли би сказати, що "Українського прориву" в тому вигляді, як я шукаю, не існувало взагалі. Що мені це просто привиділося. І довести щось було би складно.

Але в інтернеті архіви не горять.

Є такий сайт web.archive.org, де зберігаються копії навіть знищених чи закритих сайтів.

І тут мені нарешті вдалося знайти те, що я шукав – повний текст "Українського прориву"! З усіма 12 лініями прориву і викладом обіцянок Юлії Володимирівни Тимошенко! Зберігся навіть телефон гарячої лінії.

Щоб, раптом, нічого не сталося з web.archive.org, я скопіюю в себе лише уривки з розділу "Антикорупційний прорив" і принагідно нагадуватиму, що ж нам такого обіцяла Юлія Тимошенко в 2007 році і що ми бачимо сьогодні.

Наприклад, два роки тому Юлія Тимошенко зробила дуже здорову пропозицію – призначати на державні монополії за конкурсом. Про це ви теж знайдете згадку в переліку обіцянок.

А що виявилося? Можливо, якийсь конкурс і відбувався, але в кабінеті Юлії Володимирівни. Бо інакше не пояснити, чому "Нафтогаз" отримав ІСД, "Енергоатом" – Мартиненко зі Жванією, "Укрзалізницю" – Литвин, "Укрзалізничпостач" – Василь Хмельницький.

Або ще одна обіцянка Юлії Володимирівни зразка 2007 року, яка мені дуже сподобалася. "Ввести у законодавство України норми щодо звільнення з роботи високих посадових осіб та податківців, чиї (або членів їх сімей) задекларовані доходи не відповідають дійсності, а витрати не мають чітких пояснень щодо джерел фінансування".

Боюсь, що за цією статтею доведеться звільнятися самій Тимошенко, яка вже два роки не може пояснити джерела доходів власного чоловіка.

Але не буду псувати враження від прочитання "Українського прориву".

Отже, насолоджуємося разом!

"УКРАЇНСЬКИЙ ПРОРИВ"

"4.1 Боротьба з корупцією.

Корупція є однією з причин проведення позачергових виборів. Представники олігархів вирішили, що зможуть "докупити" народних депутатів до 300 чоловік, однак демократичні сили не допустили цього. З позачерговими виборами відбудеться оновлення Верховної Ради. В новому складі законодавчого органу БЮТ зобов'язується проводити рішучу боротьбу з корупцією.

Основними суб'єктами бюджетного планування, законодавчої діяльності та виконавцями даної сфери є:

Верховна Рада України;

Кабінет Міністрів України;

Правоохоронні органи: МВС, СБУ, Генпрокуратура;

Рахункова палата;

Голова КРУ;

Міністерство фінансів України;

Державна податкова адміністрація;

Державна митна служба України.

Основна робота БЮТ у цій сфері буде направлена на створення максимальної прозорості органів державної влади.

Держаний службовець, який працює у державних органах влади, повинен розуміти, що його діяльність і певною мірою приватне життя стануть публічними для народу. Люди повинні знати, що чиновник робить, як і де він відпочиває, на що витрачає кошти. Це передбачає реалізацію наступних політичних, економічних, правових, соціальних, морально-ідеологічних, правоохоронних та міжнародних заходів:

Формування політичної волі усіх гілок влади на боротьбу з корупцією. Ми вимагатимемо підписання усіма політичними силами та представниками уряду Кодексу честі, яким народні обранці на себе брали б зобов'язання боротися із корупцією.

Посилення адміністративної та кримінальної відповідальності за хабарництво; встановлення довічного ув'язнення чиновників за корупцію.

Ліквідація депутатської недоторканності.

Наділення парламентської опозиції контрольними функціями за прибутковою та витратною частиною бюджетів, включно із закріпленим за опозицією правом очолювати Рахункову палату та інших контролюючих органів.

З метою ліквідації економічного підґрунтя для корупції скасування або перероблення усіх нормативних актів, що створюють підґрунтя для корупційних дій чиновників відокремлення бізнесу від влади;

Розроблення та введення в практику методології виявлення угод зацікавлених сторін та обрахунку збитків, наданих державі та власникам.

Загальна стандартизація та уніфікація законодавства з урахуванням досвіду розвинених країн та країн, що досягли успіху в боротьбі з організованою злочинністю та корупцією.

Ратифікація міжнародних антикорупційних актів та приведення у відповідність до них чинного законодавства щодо протидії корупції.

З метою зниження економічного підґрунтя для корупції знижувати вплив чиновництва на ухвалення економічних рішень та діяльність підприємств – саме виходячи з цього ми наполягатимемо на винятково аукціонній системі продажу земель несільськогосподарського призначення на конкурсній основі.

Створення спеціальної моніторингової комісії із залученням експертів та неурядових громадських організацій, яка аналізуватиме всі проекти законів та нормативних актів на предмет корупційних ризиків у разі їхнього запровадження.

Забезпечення оприлюднення інформації про використанні кошти державного та місцевих бюджетів.

Впровадження аукціонів на продаж державного майна та землі та відкритих тендерів при державних закупівлях у всіх відносинах та сферах державних органів незалежно від суми операції.

Встановлення у законодавстві вимоги оприлюднення чиновниками управлінського складу усіх рівнів своїх видатків, а також видатків та доходів своєї сім'ї.


Ввести у законодавство України норми щодо звільнення з роботи високих посадових осіб та податківців, чиї (або членів їх сімей) задекларовані доходи не відповідають дійсності, а витрати не мають чітких пояснень щодо джерел фінансування.

Щорічне оприлюднення повної біографічної інформації про чиновника управлінського складу при прийнятті на роботи, а також після звільнення з роботи протягом 5 років. (Часто трапляється так, що чиновник після звільнення відкриває великий бізнес, невідомо за які кошти).

Запровадження імперативного мандату для депутатів всіх рівнів – права Блоку чи партії відкликати тих депутатів, які не виконують передвиборної програми.

Запровадження механізму конкурсного призначення керівників підприємств всіх національних акціонерних компаній, підприємств державної власності, або акціонерних товариств, де контрольний пакет акцій належить державі.

Посилення правових механізмів захисту господарюючих суб'єктів від тиску правоохоронних, податкових та перевіряючих органів.

Проведення реформи правоохоронних та судових органів, створення спеціального органу щодо координації діяльності усіх суб'єктів протидії корупції з завданнями відпрацювання стратегії та контролю щодо боротьби з корупцією.

Припинення практики "фінансової підтримки" владних та силових структур (включаючи ДАІ) з боку комерційних банків та окремих підприємств з метою отримання різного виду пільг.

Покращення матеріально-технічного забезпечення суб'єктів протидії корупції.

Вдосконалення системи підбору, навчання та професійної підготовки кадрів правоохоронних органів, що ведуть боротьбу з корупцією.

Підвищення рівня соціального захисту та матеріального і житлового забезпечення правоохоронців та суддів; забезпечення особистої безпеки їм та членам їх сімей.

Запровадження дієвої системи патріотичного, морально-психологічного та культурно-естетичного виховання правоохоронців.

Створення умов для розвитку незалежної преси та висвітлення у пресі та на телебаченні випадків розкриття корупції, кримінальної діяльності тощо; формування через ЗМІ у всіх категорій громадян негативного ставлення до корупції та корупціонерів, відчуття неминучості покарання за корупційні діяння, рівності усіх категорій суб'єктів корупційних відносин перед законом.

Ініціювання програм правової освіти щодо подолання звичаєвої "побутової" корупції.

Створення при всіх органах державної влади, вищих та середніх навчальних закладах, а також при правоохоронних органах гарячої телефонної лінії для того, щоб громадяни могли зателефонувати і розповісти про факт корупції, тиск та вимагання.

Проведення та публікацію щорічних соціологічних опитувань щодо стану корупції в країні.

Створення умов для здійснення громадського контролю за діяльністю органів державної влади: створення Громадських рад при усіх органах влади, незалежно від їх доступу до фінансових ресурсів та обсягів витрачання коштів.

Створення наукових установ вивчення організованої злочинності та корупції із залученням юристів, економістів, журналістів, представників силових структур, підприємців.

powered by lun.ua
Коментарі — 547
Сергій_Трегубенко _ 14.10.2009 10:04
IP: 95.133.72.---
MontyPython:
Серега Лещенка -Кыслинский укржурналистики
Мої думки по ситуації з Вакарчуком і Кислинським – http://forum.pravda.com.ua/read.php?2,206495550.
Игрек-минус _ 14.10.2009 09:52
IP: 194.106.218.---
львів-750 _ 13.10.2009 17:54
"Игрек-минус:
З достеменного не слідує нічого, окрім вірного
З помилкового виходить все, що завгодно

Тобто з брехні вийде ВСЕ,ЩО ЗАВГОДНО.
А з правди, нічого окрім правди."

львів-750!

"Из истинного не следует ничего, кроме верного" – это эмпирическое высказывание средневековых логиков.
В систему теорем современной математической логики не входит.

Кроме того, Вы подменили термин "истина" ("истинное") на слово "правда", которое в логике не применяется.
Игрек-минус _ 14.10.2009 09:15
IP: 194.106.218.---
YM!
Я Вам на "явке" оставил коммент – если будет время, загляниете...
rumata2 _ 14.10.2009 08:52
IP: 95.132.245.---
На Тимошенко я смотрю и оцениваю как политика например с 2000 года, с реформирования энергорынка, когда она изьяла в бюджет 10 млр, что позволило выплатить долги по пенсиямзарплате., и Тимошенко. По акциям "Украина без Кучмы", ее роль в оранжевой революции. Да она популистка, но она реально может поднять страну, посмотрите на команду лидера, и поймете чего хочет лидер политик. Посмотрите на команду Януковича,Сергей вам не дурно, команды Яценюка нет вообще (нет потому что это проект, то ли Фирташа, то ли Ющенко, или вместе взятых, но команды нет и это диагоноз). А команда Тимошенко, да не идеальна, да бывают проколы (типа Лозинского, хотя эта история стоит отдельного разговора,это похоже на мунипуляцию и провокацию)) но эта команда, мне по душе (в основном). И действия Тимошенко, да популизм, но они верны, например по местному самоуправлению.И т.д. и т.д.
rumata2 _ 14.10.2009 08:41
IP: 95.132.245.---
Продолжение. И как не крути, но та власть убила Георгия, власть Кучмы, Януковича, Азарова и т.д. И пленки Мельниченко, записи, мы с вами знаем, они настоящие. И в тех разговорах, без свидетелей, мы видим цену настоящую, нашей власти, циничной, жадной, без принципов и морали. И косвенно вы на стороне той власти,той властной команды. Послушайте еще раз разговоры в кабинете Кучмы.
Недавно был в Москве, разговаривал со знакомыми москвичами, гнетущее впечетление, совок вернулся, пропаганда промыла мозги.И где сейчас честные журналисты, им там делать нечего (они едут в Киев), Остались небольшие островки честной журналистики (типа "новой газеты") но они оказались в маргинале. Но ведь и они тоже довели свою страну до Путина _Медведева., Демократы в своих разборках довели страну до кгбизации, и что. На Тимошенко я смотрю и оцениваю как политика например с 2000 года, с реформирования энергорынка, когда она изьяла в бюджет 10 млр, что позволило выплатить долги по пенсиям, и Тимошенко посадить.
rumata2 _ 14.10.2009 08:26
IP: 95.132.245.---
Автору.Сергей я написал Вам, так, потому что считал и считаю Вас хорошим и талантливым журналистом. И поверьте я не против критики Тимошенко, ее правительства, но навешивание на нее "всех собак" не справедливо, и в ваших статьях чувствуется (поверьте чувствуется) явная необъективность. Страна неидеальна, политики неидеальны, но все равно каждому надо делать выбор. Все, более менее здравомыслящие люди знают цену, Януковичу, донецким, Азарову и азаровщине, и т.д. И хотите вы или не хотите, но вы косвенно помогаете этой публике прийти к власти. И я пишу здесь только по одной причине, за страну обидно. Украина в лидерах по детскому пьянству, сокращается население, эпидемия туберкузеза и спида, по рейтингу условий для жизни на 85 месте, между Азербайджаном и Армением, по коррупции на 138 месте, и т.д. Разве о такой стране мы мечтали в начале 90-х.Построили страну олигархии. Все более менее умные уезжают, ставят хрест на стране, особенно после предательства президента (или неспособного
MontyPython _ 14.10.2009 02:15
IP: 92.113.104.---
Серега Лещенка -Кыслинский укржурналистики
TAG__ _ 14.10.2009 01:43
IP: 195.24.131.---
http://forum.pravda.com.ua/read.php?2,206494913

Краткий текст предвыборного прорыва в бумажной форме. Ничего у народа не пропало.
korvin3 _ 14.10.2009 00:09
IP: 94.178.210.---
QUOTE]Сергій Лещенко:
Я за эти 9 лет много чего повидал, в том числе и вашего кумира, в разных ситуациях – и не с телеэкрана, как вы, а с изнанки. Нутро каждого мне знакомо.
Странный факт получается... говорят, Лещенко способный... т.е. должен бы суметь передать свое отношение к чему-либо... а если не может и прямо нельзя?...
Не умеет? – говорят, должен бы. Трусит? – возможно, но существуют правила. Не может! – пока только одно наиболее вероятное объяснение.
Віктор_Дніпров _ 14.10.2009 00:08
IP: 93.72.184.---
YM:
mrs-K:
Для мене зрозуміло, чому при такому розкладі сил і мови не може бути, наприклад, про контрактну армію – адже НУНС і президент стверджували, що це просто неможливо.
А для Вас не зрозуміло, що проголошувати одноосібно подібні речі без погодження з Верховним Головнокомандувачем, до того ж майбутнім партнером по коаліції, виглядає не інакше, як безвідповідальна авантюра.
Шановний mrs-K. Не принижуючи заслуги Юлії, хочу все ж зазначити, що Вона – не все зробила, шо мала зробити, декларуючи свою абстрактне Програму. Сергій це нам чудово показав, і не його вина в тому, що наші політики використовують ПіАр, як рекламу, а не як Програму дій. А ще гірше, виправдовувати бездіяльність і безвідповідальність химерним аргумемтом "авантюра". Розумніше було-б не виправдовувати (Юлю, Вітю чи іншого) політика, а ставити питання щодо їх відповідальності за Обіцянки-цяцянки. Звісно, що ПР – партія авнтюристів. Але треба змінити правила Гри...
korvin3 _ 13.10.2009 23:48
IP: 94.178.210.---
YM:
Вы, похоже, посещаете блоги на УП уже давненько, а я совсем недавно, но мне после нескольких загадочных комментов стало аж интересно, что же такое жуткое здесь можно было написать, что Вас забанили?
Не сыпь хоть ты мне соль на раны... – не "что такое" а "кому"...
YM _ 13.10.2009 23:07
IP: 77.122.99.---
mrs-K:
Для мене зрозуміло, чому при такому розкладі сил і мови не може бути, наприклад, про контрактну армію – адже НУНС і президент стверджували, що це просто неможливо.
А для Вас не зрозуміло, що проголошувати одноосібно подібні речі без погодження з Верховним Головнокомандувачем, до того ж майбутнім партнером по коаліції, виглядає не інакше, як безвідповідальна авантюра.
Сергій_Трегубенко _ 13.10.2009 23:01
IP: 92.112.92.---
mrs-K _ 13.10.2009 22:44
Як завжди вимагають виконання зобов"язань саме ті, від яких не було ні підтримки. ні довіри. Хочеться звернути увагу на те, що БЮТ отримав 31% голосів і з цього вже очевидно, що заплановане неможливо виконати на 100%.

Не лінуйтеся читати коментарі. Сергій Лещенко пише про те, що залежало виключно від БЮТ.
mrs-K _ 13.10.2009 22:44
IP: 92.49.244.---
Як завжди вимагають виконання зобов"язань саме ті, від яких не було ні підтримки. ні довіри. Хочеться звернути увагу на те, що БЮТ отримав 31% голосів і з цього вже очевидно, що заплановане неможливо виконати на 100%. Адже потрібно врахувати обіцянки і партнерів по коаліції. Для мене зрозуміло, чому при такому розкладі сил і мови не може бути, наприклад, про контрактну армію – адже НУНС і президент стверджували, що це просто неможливо. А після того, що влаштував президент та СП у 2008 р. щодо розбалансування влади в країні, знецінення національної валюти – просто дивно, що країна тримається досі купи, Думаю значною мірою ситуацію вдалося стабілізувати завдяки діям уряду і, в тому числі, і прем"єру. Щодо аукціонів при продажу землі – відповідно до постанови КМУ з 15.19.09 землю юридичні особи можуть купувати тільки на аукціонах. Якщо, звичайно, президент не заблокує це рішення.
TAG__ _ 13.10.2009 22:38
IP: 195.24.131.---
Сергій Лещенко: "Приведенная вами ссылка ведет на программу действий правительства "Украинский прорыв", которая была утверждена после выборов"

Если и что-то пропало из текста Прорыва предвыборного и не попало в другой – то это старая новость. Там достаточно невыполненего и в официальной программе...

Вы про Идеальную Краину, Електронную Демократию, Кадровый резерв нашли материалы? Пропаже побольше чем текст...
YM _ 13.10.2009 22:38
IP: 77.122.99.---
USU:
Простите, утро вечера мудренее. М/б отвечу Вам завтра.
Если не забанят:)
Пользуясь случаем посылаю привет _Kitty, _zinik, _Наталья, и другим коллегам
изведавшим свободу слова по-УПовски.
Вы, похоже, посещаете блоги на УП уже давненько, а я совсем недавно, но мне после нескольких загадочных комментов стало аж интересно, что же такое жуткое здесь можно было написать, что Вас забанили?
USU _ 13.10.2009 22:31
IP: 194.146.140.---
to YM _ 13.10.2009 22:07
to Сергій_Трегубенко _ 13.10.2009 21:24

Простите, утро вечера мудренее. М/б отвечу Вам завтра.
Если не забанят:)
Пользуясь случаем посылаю привет _Kitty, _zinik, _Наталья, и другим коллегам
изведавшим свободу слова по-УПовски.
YM _ 13.10.2009 22:07
IP: 77.122.99.---
USU:
]Мне кажется наивной Ваша уверенность, что в 2010 Президентом Украины изберут Тимошенко. В Украине наблюдается устойчивый тренд деградации, в который прекрасно укладывается победа Януковича. В этом случае беспощадная "демократия" от ПР заставит Вас сожалеть о былой борьбе с фантомом "диктатуры" Тимошенко. Мне прекрасно известны недостатки ПМ Тимошенко (присущие и приписываемые), но всё познаётся в сравнении.
Вы предлагаете зажмуриться, элегантно спекулируя на опасности прихода к власти Януковича? А Вы бы не хотели рассмотреть другой вариант? Может стоит выскажитесь и Вам о "прекрасно известных недостатках ПМ" Тимошенко, чтобы в конце концов её боевой отряд и, надеюсь, она сама увидели, что и её сторонники считают ненормальным то, что таковым является на самом деле, и попробуют внести хоть какие-то коррективы в ту линию поведения и обращения с избирателями, которая реально проводится. Если, конечно, эти избиратели для них вообще хоть что-то значат.
Сергій Лещенко _ 13.10.2009 21:45
IP: 62.149.2.---
rumata2:
История не знает сослагательных наклонений. Будет как будет. Описанный вами сценарий про Януковича – это тоже фантом.

Кроме того, если общество не захочет диктатуры Януковича или же Тимошенко – ее не будет. А если захочет – то тут никакие журналисты не помогут ее избежать.

Это во-первых.

Во-вторых, я не на стороне "власти Кучмы, Януковича, Литвина и т.д. которая убила создателя и редактора УП Георгия Гонгадзе". Думаю, чтобы убедиться в этом, вам нужно просто внимательно читать мои статьи.

Во-вторых, не вам мне рассказывать про "власть Кучмы, Януковича, Литвина". Я с этой властью прошел пять лет в режиме журналиста издания, редактор которого был убит.

Вы или в те времена были пассивны, или слишком молоды, или не интересовались политикой. И не вам мне давить на реперные точки. Я за эти 9 лет много чего повидал, в том числе и вашего кумира, в разных ситуациях – и не с телеэкрана, как вы, а с изнанки. Нутро каждого мне знакомо.
Сергій_Трегубенко _ 13.10.2009 21:40
IP: 92.112.92.---
rumata2 _ 13.10.2009 21:15
Ирония и какой поворот судьбы.Власть, та власть, власть Кучмы, Януковича, Литвина и т.д. которая убила создателя и редактора УП Георгия Гонгадзе, и теперь УП на их стороне.Сегодняшняя УП стало на сторону убийц (в образном выражение, потому что убила Георгия система созданная Кучмой, Януковичем). И теперь этот сайт, Лещенко, другие журналисты, блоггеры, большинство, они работают, на победу той власти которая погубила Георгия. Ну, ну, вы знаете я уже хочу победы Януковича, ну ка, ну ка, посмотрю я на Лещенко, и т.д., когда Янукович подомнет под себя правоохраниельную систему, исполнительную власть...

Rumata2, Україну губить ненародна, неконтрольована народом влада. І немає різниці між Тимошенко і Януковичем. Хіба що, останній менш брехливий.
З того, хто ставить себе вище народу, хто йому бреше, неодмінно полізуть, як з голови Медузи Горгона всілякі Лозинські. Тимошенко і Янукович однаково небезпечні для народу.
Сергій_Трегубенко _ 13.10.2009 21:24
IP: 92.112.92.---
USU _ 13.10.2009 20:30
USU _ 13.10.2009 20:48

USU, може Сергія Лещенко і задовольнить пояснення об'єктивних і суб'єктивних труднощів.
А що Ви скажете мені? Чому з народом поводяться як з дебілами? З якої радості хтось, кого ми обрали, вважає себе розумнішим від нас і вправі діяти без нашого відому? Чому Ви, коли Сергій Лещенко зловив БЮТ на відвертій брехні, намагаєтеся щось нам пояснити? Чому Тимошенко, коли побачила що щось іде не так, не почала пояснювати людям і експертам що доведеться або міняти плани, або її міняти?
Я вибачаюся, ми тут хто, за кого нас тримають?
Я є громадянин України. І я не менш відповідальний за те, що відбувається в країні, чим ті, кого я обрав. І мені потрібні чесні та керовані слуги, а не брехливі і непередбачувані.
Чи я щось невірно розумію, USU?
rumata2 _ 13.10.2009 21:15
IP: 95.133.112.---
Ирония и какой поворот судьбы.Власть, та власть, власть Кучмы, Януковича, Литвина и т.д. которая убила создателя и редактора УП Георгия Гонгадзе, и теперь УП на их стороне.Сегодняшняя УП стало на сторону убийц (в образном выражение, потому что убила Георгия система созданная Кучмой, Януковичем). И теперь этот сайт, Лещенко, другие журналисты, блоггеры, большинство, они работают, на победу той власти которая погубила Георгия. Ну, ну, вы знаете я уже хочу победы Януковича, ну ка, ну ка, посмотрю я на Лещенко, и т.д., когда Янукович подомнет под себя правоохраниельную систему, исполнительную власть.И Кучма вам покажется либералом, Янукович не будет церемонится. И в первую очередь со всякими писаками типа Лещенко, демократами, псевдодемократами, посмотрю на националистов, когда начнется зачистка в пользу, России, в пользу ФСБ, Путина. Посмотрите на России,пример ничего не учит, Все зачищено. Наверное это же ждет и Украину. Ну, ну.
USU _ 13.10.2009 20:48
IP: 194.146.140.---
Сергій Лещенко
P.S. Мне кажется наивной Ваша уверенность, что в 2010 Президентом Украины изберут Тимошенко.
В Украине наблюдается устойчивый тренд деградации, в который прекрасно укладывается победа Януковича. В этом случае беспощадная "демократия" от ПР заставит Вас сожалеть о былой борьбе с фантомом "диктатуры" Тимошенко.
Мне прекрасно известны недостатки ПМ Тимошенко (присущие и приписываемые), но всё познаётся в сравнении.

Примите и проч.
USU _ 13.10.2009 20:30
IP: 194.146.140.---
Благодарю за ответ, Вы прояснили, что искали именно "...предвыборный "Украинский прорыв", с которым ЮВТ баллотировалась и набрала 31%, они и заныкали, чтобы никто не помнил предвыборных обещаний".

Как человек, имеющий опыт ведения крупных инженерных проектов и как руководитель коллектива могу Вам сказать, что в реальной жизни ВСЕГДА наблюдается различие между задекларированными намерениями и их реальным воплощением. Как правило, эта разница связана с ограниченим ресурсов, влиянием неучтённых факторов и организацией противодействия конкурентом. На момент написания программы "Прорыва" предполагалась перфектная логистика реформ в триединой демократической связке Президент – Премьер – коалиция в Раде.
И именно в конце 2007 года СНОВА БЫЛ ШАНС. Не сложилось. Темп был утерян.
По моему мнению в 2008-9гг. Премьер делает очень много для того, чтобы реализовать Программу национального прорыва опираясь на скудные ресурсы, которые даются с огромным напряжением.
Сергій Лещенко _ 13.10.2009 19:52
IP: 62.149.2.---
USU:
З грудня 2007 pоку Ю.В.Тимошенко відповідає за інший сайт.
Пане Лещенко, приймить барбовал і, будь ласка, зайдіть [URL]на сайт КМУ http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=104231107&cat_id=47292901[/URL].
Приведенная вами ссылка ведет на программу действий правительства "Украинский прорыв", которая была утверждена после выборов якобы в рамках коалы БЮТ+НУНС. То есть это "послевыборные" обещания, если можно так сказать.

Я же говорю об "Украинском прорыве" как о предвыборном манифесте Тимошенко. Там еще было "12 линий Украинского прорыва". Помните, тогда еще Кинах выступал и обвинял ЮВТ в том, что она спионерила его название Украинский прорыв" – была у Кинаха такая книга. Вот именно этот предвыборный "Украинский прорыв", с которым ЮВТ баллотировалась и набрала 31%, они и заныкали, чтобы никто не помнил предвыборных обещаний.
Зеленський77 Мовне питання191 Корупція1445 Україна та Європа1133 Aтака Путіна1291
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter